Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε? Εγω ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης χαχααχ Κανω πλακα αλλα εχω παρα, παρα πολλες υποχρεωσεις κυριως εχουν να κανουν με το γεγονος οτι δουλευω και ταυτοχρονα  ψαχνω σπιτι, ταυτοχρονα επιασα μια δευτερη δουλεια για λιγες ωρες για εξτρα χρηματα, οποτε ειμαι απασχολημενη ολο το 24 ωρο πλεον 😂 Απτη μια με βοηθαει πολυ να μη σκεφτομαι ολη μερα το προβλημα αλλα ελπιζω να συμβει κατι πολυ ευχαριστο απροοπτο χαχα και να παρατησω και τις δουλειες και ολα

@Κατεριναπαπκαλη επιτυχια κοριτσι μου, να μας στελνεις τα νεα σιο🥰

@Raf123 Κι εγω θα παω για σαλπιγγογραφια στο επομενο τριμηνο εκτος ευχαριστου απροοπτου 🥰  Περιμενω να δω λιγο τι γινεται με σπερμα ανδρα μουπρωτα.. Ελπιζω να εισαι λιγο καλυτερα

@Antonia2 Σιγουρα αγχωνονται και οι αντρες, ακομα και αυτοι που το παιζουν σουπερ χαλαροι οπως ο δικος μου. Δυσκολο να βγαλεις αυτες τις σκεψεις απτο μυαλο. Εσυ ποτε (ΔΕΝ) περιμενεις περιοδο  κοριτσι μου?💗

@Froufro Χαιρομαι πολυ που ειστε καλα, σε σκεφτομουν και παλι καλα που προλαβατε και γεννησες πριν ερθει ολη αυτη η κατασταση με τον καιρο. Εισαι πολυ τυχερη γιατι θα ειχατε μπλεξει με ολα αυτα

@babyblue94 Καλη επαναληπτικη χοριακη κοριτσι μου💗

@Nandia- Για σπερμοδιαγραμμα να πας οπωσδηποτε καπου πολυ εξειδικευμενα, στην Αθηνα ειναιο Λυμπεροπουλος Κυπρο δεν ξερω θα ξερει η Ραφαελα μας ισως

Κορίτσια μου ξεκίνησα και επίσημα,  έκανα το απόγευμα την ένεση μόνη μου!!!!!!!! Εντάξει αυτό στη ζωή μου δεν το φανταζόμουν Ποοοτε!!! Ολόκληρη ιστορια με τον άντρα μου, ακροβατικά κάναμε,  μου έπεσε η ένεση πάνω μου 🤣🤣🤣 φοβήθηκα να την χρησιμοποιήσω για μικρόβια,  άνοιξα άλλη.. ολόκληρη ιστορία... ε στο τέλος μπήκε λίγο δύσκολα αλλα απο υγρό δεν κατάλαβα τπτ.. 6 μερα που πρέπει να με δει ο γιατρό πέφτει Κυριακή, ο πότε μου είπε συνεχίζω τις μονάδες μου και πάω Δευτέρα, ελπίζω να πάνε ολα καλα καο στο τέλος να χοροπηδάωωω!!!  Έκοψε αλατι και ζάχαρη και ο άντρας μου με μαλώνει λες και είμαι ήδη έγκυος,  θα πρηχτουμε τώρα είμαι σίγουρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Ευχαριστώ ρε κορίτσια. Δεν μπορώ ακόμα να τα πιστέψω όλα αυτά που έχουν γίνει αυτές τις μέρες. 

Είσαι το πιο εντυπωσιακό νέο του 22 μέχρι στιγμής!!! Συγχαρητήρια Κορίτσι μου! Ολα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι!!! Οσο για τις κραμπες θα σου απαντήσουν οι έμπειρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου ξεκίνησα και επίσημα,  έκανα το απόγευμα την ένεση μόνη μου!!!!!!!! Εντάξει αυτό στη ζωή μου δεν το φανταζόμουν Ποοοτε!!! Ολόκληρη ιστορια με τον άντρα μου, ακροβατικά κάναμε,  μου έπεσε η ένεση πάνω μου 🤣🤣🤣 φοβήθηκα να την χρησιμοποιήσω για μικρόβια,  άνοιξα άλλη.. ολόκληρη ιστορία... ε στο τέλος μπήκε λίγο δύσκολα αλλα απο υγρό δεν κατάλαβα τπτ.. 6 μερα που πρέπει να με δει ο γιατρό πέφτει Κυριακή, ο πότε μου είπε συνεχίζω τις μονάδες μου και πάω Δευτέρα, ελπίζω να πάνε ολα καλα καο στο τέλος να χοροπηδάωωω!!!  Έκοψε αλατι και ζάχαρη και ο άντρας μου με μαλώνει λες και είμαι ήδη έγκυος,  θα πρηχτουμε τώρα είμαι σίγουρη!!!

Αχ τέλεια κορίτσι μου. Πόσο ωραία πάνε όλα..

Είσαι η επόμενη. Καλά κάνει και σε θεωρεί ήδη έγκυος. Ένα από αυτά τα αυγουλάκια θα είναι το νινι σου μεθαύριο. Θέλουμε καλή ψυχολογία οπότε.

Εγω όταν φτιαχνοντουσσν το αυγουλάκι μου ήμουν ταξίδι και το ήθελα πολύ αυτό το ταξίδι. Επειδή εκεί μεγάλωσα. Και είδα τέλεια ψυχολογία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ τέλεια κορίτσι μου. Πόσο ωραία πάνε όλα..

Είσαι η επόμενη. Καλά κάνει και σε θεωρεί ήδη έγκυος. Ένα από αυτά τα αυγουλάκια θα είναι το νινι σου μεθαύριο. Θέλουμε καλή ψυχολογία οπότε.

Εγω όταν φτιαχνοντουσσν το αυγουλάκι μου ήμουν ταξίδι και το ήθελα πολύ αυτό το ταξίδι. Επειδή εκεί μεγάλωσα. Και είδα τέλεια ψυχολογία

Μακάρι κορίτσι μακάρι, απο το στόμα σου και στου Θεού το αφτί.. αχχ αυτή η ψυχολογία είναι α και το ω σε όλα! Θα προσπαθήσω για το καλύτερο,  βασικά χαίρομαι πολύ που ξεκίνησα και είμαι αισιόδοξη, αυτό το περίμενα ποοοσο καιρο και να που έφτασε η μέρα!!! 

Εσυ απόλαυσε Την εγκυμοσύνη σου και μην αγχώνεσαι για τπτ ολα καλά θα πάνε, είμαι σίγουρη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

εντομεταξυ μέχρι χθες είχα κάτι σαν πονακια περιόδου. Σαν τραβήγματα. 

Από σήμερα έχει αλλάξει λιγο . Είναι σαν τους σφαχτες που μπορεί να μας πιάνουν όταν τρέχουμε κάπου στην κοιλιά. Αλλά το νιώθω χαμηλά.

Αυτές είναι οι λεγόμενες κράμπες ;

Καλημερα κοριτσι μου.. ναι ειναι κραμπες η πονακια που ειναι φυσιολογικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου ξεκίνησα και επίσημα,  έκανα το απόγευμα την ένεση μόνη μου!!!!!!!! Εντάξει αυτό στη ζωή μου δεν το φανταζόμουν Ποοοτε!!! Ολόκληρη ιστορια με τον άντρα μου, ακροβατικά κάναμε,  μου έπεσε η ένεση πάνω μου 🤣🤣🤣 φοβήθηκα να την χρησιμοποιήσω για μικρόβια,  άνοιξα άλλη.. ολόκληρη ιστορία... ε στο τέλος μπήκε λίγο δύσκολα αλλα απο υγρό δεν κατάλαβα τπτ.. 6 μερα που πρέπει να με δει ο γιατρό πέφτει Κυριακή, ο πότε μου είπε συνεχίζω τις μονάδες μου και πάω Δευτέρα, ελπίζω να πάνε ολα καλα καο στο τέλος να χοροπηδάωωω!!!  Έκοψε αλατι και ζάχαρη και ο άντρας μου με μαλώνει λες και είμαι ήδη έγκυος,  θα πρηχτουμε τώρα είμαι σίγουρη!!!

΄Καλημέρα Κατερινάκιμου! Μπ΄ραβο σου αγαπημου, καλη σου αρχη κοπελα μου! Συγκινουμαιπαρα πολυ τωρα που ξεκινας, μιας και τα λεμε εδωστο φορουμ τοσο καιρο ελπιζω να ηταν ευκολη η διαδικασια, δεν ειμαιπολυ εξοικειωμενη στην κοιλιτσα εκανες την ενεση? θα πρεπει να ξανακανεις σημερα? Εαν εχεις διαθεση καιθες βαλε ενα ωρ αιοτραγουδακι για να ακουτε οταν κανεις την ενεσουλα 💗 Σου προτεινω αυτο για πιο κεφατο που ακουωκι εγω οταν θελω να σκεφτομαι θετικα για το ονειρο μου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ναι βιταμίνες κ εμεις και διατροφή πάντα κάναμε γιατί πάντα πρόσεχα εγώ (άσχετα ότι μπήκαν 10κιλα χωρις να το καταλάβω αλλά η διατροφολόγος μου είπε ότι είναι λόγο της προλακτινης κ είναι κατακράτηση)…μαγειρεύω πάντα όλα υγιεινά και  σαλάτες με το κάθε γεύμα αλλά ο άντρας μου τρώει κρυφά τα βραδιά σοκολάτες κ τέτοια 😂😂 καμία φορά πάει και παίρνει mcdonalds!! Αλλά τα χάπια κ εγώ τα ελέγχω γιατί τον πρώτο μήνα όποτε θυμόταν τα έπαιρνε 

Γελαω που τρωει κρυφα,Ασε αυτα τα mcdonalds εχει φαει οδικος μου απειρα ηταν πολυ τα junk food,,τωρα τα κοψαμε! ρε τι τραβαμε😂Εχουμε ηδη παιδι καιδεν το ξερουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Γελαω που τρωει κρυφα,Ασε αυτα τα mcdonalds εχει φαει οδικος μου απειρα ηταν πολυ τα junk food,,τωρα τα κοψαμε! ρε τι τραβαμε😂Εχουμε ηδη παιδι καιδεν το ξερουμε!

καλημερα.. οπως λεω παντα οι αντρες μεχρι τα 5 μεγαλωνουν μετα απλα ψηλωνουν.. μεγαλωνω 2 αγορια.. μεγαλωσα τον πρωην (απο 21 χρ τον μεγαλωνα μεχρι τα 35 του) και τωρα μεγαλωνω τον νυν

@Raf123εμενα οταν νοιωθει οτι εχει γλυκο σπιτι κατεβαινει το βραδυ και τρωει γιατι δεν μπορει να κοιμηθει επειδη νοιωθει το γλυκο στο ψυγειο.. το λυπαται φαινεται να κρυωνει μονο του στο ψυγειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! @ΝΑΝΤΙΑ κι εγώ με τον άντρα σου είμαι τον καταλαβαίνω απόλυτα... Εγώ αν υπάρχει γλυκό και πέσω για ύπνο χωρίς να φάω δεν μπορώ να κοιμηθώ με φωναζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! @ΝΑΝΤΙΑ κι εγώ με τον άντρα σου είμαι τον καταλαβαίνω απόλυτα... Εγώ αν υπάρχει γλυκό και πέσω για ύπνο χωρίς να φάω δεν μπορώ να κοιμηθώ με φωναζει

εγω παλι ουτε που ειμουν εγκυος δεν σηκωνομου να κατεβω 18 σκαλια για να παω να φαω χαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ασε σε καταλαβαινω απολυτα.... Στην περιπτωση σας που εχετε ομως καλο σπερμα απλα με θεμα κινητικοτητα απλα νομιζω πως αυτο απο μονο του δεν θα δημιουργησει προβλημα, χωρις φυσικα να ειμαιγιατρος.Εγω για να καταλαβεις την κατασταση μου και να γελασεις, ο ανδραςμου μου παιρνει 4 διαφορετικα χαπια την ημερα: 3 βιταμινες και1 θυροειδη καιεχω βαλει 4 ξυπνητηρια στοκινητομου για να του τα θυμιζω!!! 😁Και μετα τσεκαρω και στο κουτι ποσα εμεινανγια να δω οτι τα θυμηθηκε. Αυτο το ξεκινησα να το κανω τον τελευταιο μηνα γιατι καποια απ'τα χαπια δεν τα επαιρνε σωστα...  Με τι διατροφη πως τα πατε? Εμειςπροσπαθουμε αρκετα αλλα με σαλατες κλπδεν ταπολυ καταφερνουμε παντα!

καλημερα συναγωνιστρια!!!! κοιτα να δεις!!! αναφορικα με τις βιταμινες, απλα μαθηματικα καταλαβα οτι εχει ξεχασει καμποσα... δλδ παραλαβαμε τα CoQ10 15 νοεμβρη και τα ξεκινησε και ενω εχει 60 χαπια το κουτι τα τελειωσε την περασμενη δευτερα.. οποτε σιγουρα εχει πιστολιασει χαπια μιας εβδομαδας... επισης τα androferti εχουν 1 φακελακι αν 12ωρο και εκει που το πρωι επαιρνε το πρωτο (γτ ειναι ενωμενα ανα 2 τα φακελακια) ξαφνικα επαιρνε το πρωτο φακελακι το βραδυ και το 2ο το δευτερο το πρωι... με λιγα λογια τα εχει ψιλοκανει σαλατα αλλα του ειπα οτι δεν θα καθομαι να τον κυνηγαω και για αυτο... ειναι η ευθυνη ολη δικη του. επισης, τον βοηθησα να εχει υπενθυμιση στο κινητο ωστε να του τα υπενθυμίζει και τελος...

γενικα μεσα στην καθημερινοτητα δεν ασχολιομουν τι θα παρει και ποτε (μονο κανα 2-3 φορες του θυμισα το βραδινο φακελακι) αλλα εχω τοσα δικα μου που δεν θα σκαω και για αυτο...

με τη διατροφη προσπαθουμε!! τρωμε οσπρια 2 φορες την εβδομαδα, αν παραγγειλουμε απ εξω θα ειναι 1 φορα στις 15 (βεβαια τωρα με την μετακομιση που δεν ειχα κουζινα εννοειται φαγαμε 2 μερες σερι απο εξω..) και ψαρι 1 φορα στις 15.. τηγανιτα ελαχιστα εως καθολου, χοιρινο 1 φορα την εβδομαδα συνηθως και αν.. επισης, ο αντρας μου τρωει και 4-5 φορες την εβδομαδα καρυδια, αμυγδαλα, κολοκυθοσπορο και φουντουκια (καποια απο αυτα του τα προτεινε ο ουρολογος για να ανεβασει το μαγγανιο [κολοκυθοσπορο και φουντουκια] και καποια οπως αμυγδαλα ωμα κια καρυδια βοηθανε το σπερμα!!😉😉)

Δε νομιζω οτι μπορουμε ξαφνικα να αλλαξουμε αυτο που ειμαστε και να τρωμε τοσο αυστηρα! τουλαχιστον εμεις σαν ζευγαρι... κι αυτη η προσπαθεια ειναι αρκετη με τα αποτελεσματα των εξετασεων που εχουμε γτ δεν εχουμε κατι απαγορευτικο... να ερθει ο μαρτης, θα κανουμε και επαναληπτικο σπερμοδιαγραμμα και θα δουμε πως ειμαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου 

@Hopemumtobeκοριτσι μου άσε, έκανα μεγάλο αγώνα για να τρώει (έστω τις περισσοτερεσ Φορες την εβδομάδα) υγιεινά ακόμα και έξω να πάμε να φάμε έκανα πολύ καιρό να τον πείσω να μην τρώει πατάτες τηγανίτες και να επιλέγει ξέρω γώ ρύζι ή πατάτα ψητή! Αλλά άμα θα πάει αυτος σούπερ μάρκετ επιστρέφει με μια τσάντα γεμάτη βλακείες σοκολάτες κρουασάν ότι φανταστείς! Αναψυκτικό ένα την ημέρα πίνει το έκοψε το δεύτερο! Για να δεις ποσο Του αρέσουν τα γλυκά κ τέτοια πχ αγοράζω στο ανιψακι μου κάτι για να το έχω σπίτι να του το δώσω όταν θα έρθει πχ παιδικά πατατάκια ή παιδικά μπισκότα και τα τρώει δεν αφήνει τίποτα 😂😂😂😂

@Nandia-και εμένα έτσι είναι άμα κάνει η μαμα μου η πεθερά κανένα γλυκό κ μας φέρουν πρέπει να το φάει δεν μπορεί να το νιώθει 

και το τραγικό δεν βάζει κιλά ΕΛΕΟΣ του λεω εγώ μια μέρα να φάω ότι ναναι ταουπ να το κιλό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 

@Hopemumtobeκοριτσι μου άσε, έκανα μεγάλο αγώνα για να τρώει (έστω τις περισσοτερεσ Φορες την εβδομάδα) υγιεινά ακόμα και έξω να πάμε να φάμε έκανα πολύ καιρό να τον πείσω να μην τρώει πατάτες τηγανίτες και να επιλέγει ξέρω γώ ρύζι ή πατάτα ψητή! Αλλά άμα θα πάει αυτος σούπερ μάρκετ επιστρέφει με μια τσάντα γεμάτη βλακείες σοκολάτες κρουασάν ότι φανταστείς! Αναψυκτικό ένα την ημέρα πίνει το έκοψε το δεύτερο! Για να δεις ποσο Του αρέσουν τα γλυκά κ τέτοια πχ αγοράζω στο ανιψακι μου κάτι για να το έχω σπίτι να του το δώσω όταν θα έρθει πχ παιδικά πατατάκια ή παιδικά μπισκότα και τα τρώει δεν αφήνει τίποτα 😂😂😂😂

@Nandia-και εμένα έτσι είναι άμα κάνει η μαμα μου η πεθερά κανένα γλυκό κ μας φέρουν πρέπει να το φάει δεν μπορεί να το νιώθει 

και το τραγικό δεν βάζει κιλά ΕΛΕΟΣ του λεω εγώ μια μέρα να φάω ότι ναναι ταουπ να το κιλό!!! 

καλημερα ραφαελα μου!! τωρα που λες για το αναψυκτικο, εμενα πινει καθε μερα ενα κουτακι μπυρα.. τον κραζω που και που αλλα ξερω οτι τρελαινεται για τη μπυρα.. ειναι το νερο του!!!!😆😆😆

λετε ρε κοριτσια να πειραζει; μας ειπε ο ουρολογος οχι αλκοολ αλλα η μπυρα εχει λιγο και δε θελω να τον πιεζω κι αλλο.... ειναι και θεμα ψυχολογιας μετα...(αν του τα κοψω ολα θα μου πει αντε @@@@ κι εσυ κι ο γρυλος😂)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα συναγωνιστρια!!!! κοιτα να δεις!!! αναφορικα με τις βιταμινες, απλα μαθηματικα καταλαβα οτι εχει ξεχασει καμποσα... δλδ παραλαβαμε τα CoQ10 15 νοεμβρη και τα ξεκινησε και ενω εχει 60 χαπια το κουτι τα τελειωσε την περασμενη δευτερα.. οποτε σιγουρα εχει πιστολιασει χαπια μιας εβδομαδας... επισης τα androferti εχουν 1 φακελακι αν 12ωρο και εκει που το πρωι επαιρνε το πρωτο (γτ ειναι ενωμενα ανα 2 τα φακελακια) ξαφνικα επαιρνε το πρωτο φακελακι το βραδυ και το 2ο το δευτερο το πρωι... με λιγα λογια τα εχει ψιλοκανει σαλατα αλλα του ειπα οτι δεν θα καθομαι να τον κυνηγαω και για αυτο... ειναι η ευθυνη ολη δικη του. επισης, τον βοηθησα να εχει υπενθυμιση στο κινητο ωστε να του τα υπενθυμίζει και τελος...

γενικα μεσα στην καθημερινοτητα δεν ασχολιομουν τι θα παρει και ποτε (μονο κανα 2-3 φορες του θυμισα το βραδινο φακελακι) αλλα εχω τοσα δικα μου που δεν θα σκαω και για αυτο...

με τη διατροφη προσπαθουμε!! τρωμε οσπρια 2 φορες την εβδομαδα, αν παραγγειλουμε απ εξω θα ειναι 1 φορα στις 15 (βεβαια τωρα με την μετακομιση που δεν ειχα κουζινα εννοειται φαγαμε 2 μερες σερι απο εξω..) και ψαρι 1 φορα στις 15.. τηγανιτα ελαχιστα εως καθολου, χοιρινο 1 φορα την εβδομαδα συνηθως και αν.. επισης, ο αντρας μου τρωει και 4-5 φορες την εβδομαδα καρυδια, αμυγδαλα, κολοκυθοσπορο και φουντουκια (καποια απο αυτα του τα προτεινε ο ουρολογος για να ανεβασει το μαγγανιο [κολοκυθοσπορο και φουντουκια] και καποια οπως αμυγδαλα ωμα κια καρυδια βοηθανε το σπερμα!!😉😉)

Δε νομιζω οτι μπορουμε ξαφνικα να αλλαξουμε αυτο που ειμαστε και να τρωμε τοσο αυστηρα! τουλαχιστον εμεις σαν ζευγαρι... κι αυτη η προσπαθεια ειναι αρκετη με τα αποτελεσματα των εξετασεων που εχουμε γτ δεν εχουμε κατι απαγορευτικο... να ερθει ο μαρτης, θα κανουμε και επαναληπτικο σπερμοδιαγραμμα και θα δουμε πως ειμαστε...

Καλημερα.. γιατι δεν παιρνεις αυτες χωρις αλκοολ?

τα καρυδια βοηθανε στο σπερμά? δεν το ηξερα.. τις τελευταιες βδομαδες ειχε μαζεψει απο κατι καρυδιες παρα πολλα καρυδια και τρωει αρκετα καθε μερα.. λες να γινει τουρπο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 

@Hopemumtobeκοριτσι μου άσε, έκανα μεγάλο αγώνα για να τρώει (έστω τις περισσοτερεσ Φορες την εβδομάδα) υγιεινά ακόμα και έξω να πάμε να φάμε έκανα πολύ καιρό να τον πείσω να μην τρώει πατάτες τηγανίτες και να επιλέγει ξέρω γώ ρύζι ή πατάτα ψητή! Αλλά άμα θα πάει αυτος σούπερ μάρκετ επιστρέφει με μια τσάντα γεμάτη βλακείες σοκολάτες κρουασάν ότι φανταστείς! Αναψυκτικό ένα την ημέρα πίνει το έκοψε το δεύτερο! Για να δεις ποσο Του αρέσουν τα γλυκά κ τέτοια πχ αγοράζω στο ανιψακι μου κάτι για να το έχω σπίτι να του το δώσω όταν θα έρθει πχ παιδικά πατατάκια ή παιδικά μπισκότα και τα τρώει δεν αφήνει τίποτα 😂😂😂😂

@Nandia-και εμένα έτσι είναι άμα κάνει η μαμα μου η πεθερά κανένα γλυκό κ μας φέρουν πρέπει να το φάει δεν μπορεί να το νιώθει 

και το τραγικό δεν βάζει κιλά ΕΛΕΟΣ του λεω εγώ μια μέρα να φάω ότι ναναι ταουπ να το κιλό!!! 

Σου έχω πει ότι είσαι τρελή αγάπη μου;; Σιγά που θα πάω στην ταβέρνα να φάω παιδάκια και δεν θα φάω πατάτες τηγανιτές δεν παίζουν αυτά τα πράγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα ραφαελα μου!! τωρα που λες για το αναψυκτικο, εμενα πινει καθε μερα ενα κουτακι μπυρα.. τον κραζω που και που αλλα ξερω οτι τρελαινεται για τη μπυρα.. ειναι το νερο του!!!!😆😆😆

λετε ρε κοριτσια να πειραζει; μας ειπε ο ουρολογος οχι αλκοολ αλλα η μπυρα εχει λιγο και δε θελω να τον πιεζω κι αλλο.... ειναι και θεμα ψυχολογιας μετα...(αν του τα κοψω ολα θα μου πει αντε @@@@ κι εσυ κι ο γρυλος😂)

Δε πειράζει βρε ίσα ίσα είναι κ πιο υγιεινό από το αναψυκτικό! Και εμένα μη νομιζεις 1-2 φορες την εβδομάδα κάνει gin and tonic πίνει 1 ποτήρι! Τον χαλαρώνει ή μπορεί να πιούμε ένα κρασάκι! Δεν μπορούμε να είμαστε υπερβολικές πρέπει να έχουμε μέτρο σε όλα! 
 

ο δικός μου είχε μάθει στα junk food από τότε που σπούδαζε αλλά κ η πεθερά μου δεν μαγείρευε και πολύ υγιεινά (τώρα έμαθε κ μαγειρεύει υγιεινά που άρχισε γυμναστήριο κ έχασε κάποια κιλά) η μαμα μου ομως πάντα υγεινα γι αυτό έτσι μεγαλώσαμε εμεις! Ευτυχως το μεσημέρι πάει τρώει στην μαμα μου κ το βράδυ μαγειρεύω εγώ! Κ εμεις χοιρινό 1φ την εβδομάδα, όσπρια 2-3 φορες, ψάρι κ κοτοπουλο 1-2 φορες την εβδομάδα! Ξηρούς καρπούς δεν τρώει ούτε κολοκυθοσπορο αλλ τον βάζω στην σαλατα οπως επίσης σπόρους κάνναβης και μια χαρά τους τρώει 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

΄Καλημέρα Κατερινάκιμου! Μπ΄ραβο σου αγαπημου, καλη σου αρχη κοπελα μου! Συγκινουμαιπαρα πολυ τωρα που ξεκινας, μιας και τα λεμε εδωστο φορουμ τοσο καιρο ελπιζω να ηταν ευκολη η διαδικασια, δεν ειμαιπολυ εξοικειωμενη στην κοιλιτσα εκανες την ενεση? θα πρεπει να ξανακανεις σημερα? Εαν εχεις διαθεση καιθες βαλε ενα ωρ αιοτραγουδακι για να ακουτε οταν κανεις την ενεσουλα 💗 Σου προτεινω αυτο για πιο κεφατο που ακουωκι εγω οταν θελω να σκεφτομαι θετικα για το ονειρο μου!

 

Καλημέρα κορίτσι μου,  μια όμορφη και εύκολη μέρα εύχομαι σε όλες!!! 

Κορίτσι μού σε ευχαριστώ πολύ για τα ομορφιά λογακια σου ❤❤❤ κάθε μέρα θα κάνω ενέσεις 1 ένεση με 150 μοναδες καθε απόγευμα και 6η μέρα θα κάνω και μια δεύτερη το πρωί η λεγόμενη ανταγωνιστών.. αχχχχ μακάρι να τα καταφέρω, χαίρομαι πολύ που ξεκίνησα και παρακαλαω κάθε μέρα να πάνε όλα καλά!  Το τραγουδάκι σου θα το ακούσω το απόγευμα απο το σπίτι! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημερα.. γιατι δεν παιρνεις αυτες χωρις αλκοολ?

τα καρυδια βοηθανε στο σπερμά? δεν το ηξερα.. τις τελευταιες βδομαδες ειχε μαζεψει απο κατι καρυδιες παρα πολλα καρυδια και τρωει αρκετα καθε μερα.. λες να γινει τουρπο?

εκει κι αν με βρισει!!!!!😆😆😆 τα κοροιδευει ολα αυτα!!!

πιο παλια επινε πολλη κοκα κολα!! τρελο κολλημα... επινε μεχρι και 1μιση λιτρο τη μερα μου λεει... πριν τον γνωρισω.. μετα επινε 1-2 κουτακια κοκα κολα τη μερα αλλα την εκοψε γτ ειδε οτι τον επηρεαζε πολυ στην τουαλετα (με συγχωρεις κιολας) και του εμεινε η μπυριτσα τωρα.. γι αυτο λεω δε θελω να του κοψω κι αυτο...

τα καρυδια λενε σουπερ τροφη για σπερμα!!!! εμενα τρωει πολυ συχνα αλλα οχι πολλα.. τυπου 5-6 τη φορα... καμια 15αρια αμυγδαλα, αλλα τοσα φουντουκια και κολοκυθοσπορο! στο ξηροκαρπαδικο του ειπαν οτι ο κολοκυθοσπορος ειναι Νο1 για προστατη και σπερμα!!!! μακαρι να βοηθησουν ολα αυτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Σου έχω πει ότι είσαι τρελή αγάπη μου;; Σιγά που θα πάω στην ταβέρνα να φάω παιδάκια και δεν θα φάω πατάτες τηγανιτές δεν παίζουν αυτά τα πράγματα...

Χαχαχαχα είπαμε να τρώει αλλά όχι συνέχεια βρε αυτος τρώει κρέας κ πατάτες όταν τον γνώρισα αυτό έτρωγε άντε κ 1-2φ όσπρια! Τις αλλες ημερες κρέας κ πατάτες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου,  μια όμορφη και εύκολη μέρα εύχομαι σε όλες!!! 

Κορίτσι μού σε ευχαριστώ πολύ για τα ομορφιά λογακια σου ❤❤❤ κάθε μέρα θα κάνω ενέσεις 1 ένεση με 150 μοναδες καθε απόγευμα και 6η μέρα θα κάνω και μια δεύτερη το πρωί η λεγόμενη ανταγωνιστών.. αχχχχ μακάρι να τα καταφέρω, χαίρομαι πολύ που ξεκίνησα και παρακαλαω κάθε μέρα να πάνε όλα καλά!  Το τραγουδάκι σου θα το ακούσω το απόγευμα απο το σπίτι! ❤❤❤

Κορίτσι μου καλημέρα καλή αρχή στις προσπάθειες!! Έτσι θετική να είσαι θα τα καταφέρεις ❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα καλή αρχή στις προσπάθειες!! Έτσι θετική να είσαι θα τα καταφέρεις ❣️❣️❣️❣️

Ευχαριστώ Καλό μου κορίτσι,  άντε περιμένουμε και την σαλπογγογρφια σου με ανυπομονησία 😁 να σου φύγει και αυτό απο το μυαλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχα είπαμε να τρώει αλλά όχι συνέχεια βρε αυτος τρώει κρέας κ πατάτες όταν τον γνώρισα αυτό έτρωγε άντε κ 1-2φ όσπρια! Τις αλλες ημερες κρέας κ πατάτες 

Εμ να μην του φτιάχνεις στο σπίτι το καταλαβαίνω αλλά όχι και όταν βγαίνετε έξω... Βρε τι τραβάνε οι άνθρωποι με σας τις τρελές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...