Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 23 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ κατάλαβα. Εγώ λέω στο σχολασμα να πάρεις ένα. Δεν έχεις να χάσεις τίποτα. Και αυτόν τον μήνα να μην είσαι έγκυος ξεκινάς εξωσωματική. Οπότε εφτασες στον τελικό στόχο. Και σύντομα θα είσαι έγκυος θες δεν θες χαχαχαχ με το ζόρι. 

Κάνε τεστ ή που θα τρελαθουμε όλες ή που θα σου φύγει το αγχος και θα έρθει η περίοδος και θα ξεκινήσεις δυνατά. Τα βάσανα και η ταλαιπωρία να ξέρεις τελείωσσαν για σένα. Το 2022 θα είναι η χρονιά σου. Αλήθεια το πιστεύω. Είδες στο είχα πει και στα μηνύματα. Είναι η χρονιά μας το νιώθω. Εγώ έκανα την αρχή και εσύ ακολουθείς σύντομα. Ένα είναι σίγουρα, τα νινακια μας θα είναι ίδια ηλικία😍😍😍

Κορίτσι μού λεω να πάρω αύριο τεστ σε περίπτωση που δεν μου έρθει και αύριο, τουλάχιστον να απογοήτευτω απο τη περίοδο και όχι από το τεστ,  είναι υπόθεση για εμένα! 

Ναι η αλήθεια είναι οτι λόγω εξωσωματικής το πιστεύω καο εγώ οτι θα τα καταφέρω αυτή τη χρονιά! Μακάρι για όλες μας βρε κορίτσια μου! 

@Lacostaki απο οτι κατάλαβες φοβουυυμαι να απογοήτευτω με αρνητικό τεστ 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια ❤

Μας έλεγαν ότι θα έχουμε χιόνι μέχρι κ στα νησιά κ γελούσαμε χθες.... τελικά ξύπνησα κ είδα τα βουνά μας άσπρα!!! 

@babyblue94 μετά από 6 εγκυμοσύνες μπορώ να σου πω ότι αυτά που λες ότι νιώθεις είναι φυσιολογικότατα! Αφού οι ταινίες σκουραίνουν είναι πολύ καλό, σημαίνει πως ανεβαίνει η χοριακή 🤗 Εγώ λέω χαλάρωσε σήμερα γιατί είναι σίγουρο ότι θα έχεις θετικό νούμερο κ πήγαινε αύριο που θα έχεις την απάντηση κ κάνεις  κ την επαναληπτική για να δεις την άνοδο στο νούμερο 

@Κατεριναπαπ ακούγονται πολύ θετικά όλα!!! Μακάρι να μας ξαφνιάσεις κ εσύ ευχάριστα ❤ Μην φοβάσαι καλέ να κάνεις το τεστ..... έτσι κ αλλιώς έχεις πρόγραμμα! Ακόμα κ αν δεν είναι έτσι δεν έχεις λόγο να στεναχωριέσαι κορίτσι μου! Κοντός ψαλμός που λένε.....

@Raf123 μου περαστικά στον μικρούλη ❤

@Antonia2 μου καλορίζικο το καινούργιο σπιτάκι!!!! Χουχουλιάστε στο τζάκι κ αποδείξτε πως ισχύει το γούρι που είπε η κυρία.... ❤❤❤

Έχεις δίκιο έτσι είναι,  ε ας μου έρθει να τελειώνουμε και αυτη και νς ξεκινήσω τα φάρμακα.. ε μα πια! Θα το σκεφτώ... λέω αν δεν μου έρθει και αύριο να κάνω μεθαύριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Σήμερα έχει πολύ κρύο παγώσαμε!! Όσα κ να φορέσεις δεν φτάνουν!! 🥶🥶🥶 βρέχει κιολας σήμερα έχω πολύ τρέξιμο στη δουλεια! Κόλλησε κ το ανιψακι μου κοβιντ, και είναι στο σπίτι οικογενειακώς και θα τους πάρω κάποια φάρμακα κ βιταμίνες! Κ ότι άλλο θέλουν… Ευτυχώς όλα καλά χθες που τον είδαμε βιντεοκλήση φαίνεται να το περνά ήπια!! Κόλλησε από το σχολείο…

Εγω έχω πονακια θα μου έρθει σήμερα αύριο…

@babyblue94δε πειράζει εγκυουλα είσαι, κάτσετε καλύτερα μέσα γιατί άκουσα κ στο ράδιο ότι όλα θα είναι κλειστά σήμερα εκεί στην Αθήνα!! 

Περαστικά κορίτσι μου,  εύχομαι να το περάσει ήπια και να μην κολλήσουν οι ύπουλοι ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ αυτό πιστεύω βρε κορίτσι μου @Κατεριναπαπκανε ένα τεστ να σου φύγει η αγωνία αφού έτσι κ αλλιως όλα έτοιμα είναι τη περίοδο περιμένεις!!! Είναι η χρόνια σου σίγουρα ❤️❤️ Είσαι η επόμενη 😍😍 άντε όταν σχολασεις παρε ένα τεστ θα μας γκαστρώσεις 🤣🤣

Αχχ κορίτσια μου σας ευχαριστώ που αγωνιατε μαζι μου,  αλλα με τόσα τεστ μου έχει μείνει ψυχολογικό... θα δω... θα το πάρω το τεστ αν δεν μου έρθει και σήμερα, αλλα κατα βάθος δεν θέλω τεστ! Ούτε παιδιά θέλω 🤣🤣🤣🤣 αχ χαζεύω και πάω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Περαστικά κορίτσι μου,  εύχομαι να το περάσει ήπια και να μην κολλήσουν οι ύπουλοι ! 

Ε θα δείξει κατά ποσό τα εμβολια δουλεύουν γιατί είναι κ οι δυο με τρεις δόσεις και ο μικρος είναι μικρούλης δεν καταλαβαίνει όλο πάνω τους είναι…! Τουλάχιστον αν κολλήσουν να είναι ήπια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχχ κορίτσια μου σας ευχαριστώ που αγωνιατε μαζι μου,  αλλα με τόσα τεστ μου έχει μείνει ψυχολογικό... θα δω... θα το πάρω το τεστ αν δεν μου έρθει και σήμερα, αλλα κατα βάθος δεν θέλω τεστ! Ούτε παιδιά θέλω 🤣🤣🤣🤣 αχ χαζεύω και πάω! 

Εμεις θα περιμένουμε ότι θες κ οπως νιωθεις κανε κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ κουτσουνια μου!! Το αγχος σας εχει φαει κι εσας οπως ολους που προσπαθουμε τοσο καιρο.. με τις εξετασεις θα ηρεμησετε!!!!!😉💘💖❤️👩‍❤️‍👨

H που θα ηρεμησουμε η που θα αγχωθουμε περισσοτερο.. αναλογα με τα αποτελεσματα χαχαχαχα

οταν παω στην γιατρο θα μου πει τι θα κανουμε παρακατω.. πιστευω θα μας βαλει να κανει ενα σπερματοδιαγραμμα και εγω μια σαλπιγκογραφια (πως την λενε τελοσπαντων)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ε θα δείξει κατά ποσό τα εμβολια δουλεύουν γιατί είναι κ οι δυο με τρεις δόσεις και ο μικρος είναι μικρούλης δεν καταλαβαίνει όλο πάνω τους είναι…! Τουλάχιστον αν κολλήσουν να είναι ήπια! 

περαστικα στον μικρο.. συνηθως τα παιδια το περνανε ηπια.. ευχομαι να μην κολλησουν οι υπολοιποι.. ειδες με μας.. ευτυχως εξακολουθουν να ειναι αρνητικοι και οι 2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

περαστικα στον μικρο.. συνηθως τα παιδια το περνανε ηπια.. ευχομαι να μην κολλησουν οι υπολοιποι.. ειδες με μας.. ευτυχως εξακολουθουν να ειναι αρνητικοι και οι 2

Αγχώθηκα με όταν το μάθαμε ότι είναι θετικός γιατί όταν γεννήθηκε έκανε 1-2 μηνες σχεδόν στην εντατική γιατί οι πνεύμονες του δεν ήταν ανεπτυγμένοι! Και ευτυχως δεν έκανε πυρετό ακόμα…εχει καταρροή και λίγο βηχα με φλέγματα! Εχθές ήταν λίγο ιδιότροπος μετά το βράδυ ήταν καλος φορούσε το κράνος του ποδηλάτου κ έπαιζε χαχαχα και φώναζε είμαι θετικός είμαι θετικός χαχαχαχα 🤣🤣! Μακάρι να μείνει σε αυτά τα συμπτώματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

περαστικα στον μικρο.. συνηθως τα παιδια το περνανε ηπια.. ευχομαι να μην κολλησουν οι υπολοιποι.. ειδες με μας.. ευτυχως εξακολουθουν να ειναι αρνητικοι και οι 2

Μακάρι να μην κολλήσουν σιγά σιγά να βγει η χρόνια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αγχώθηκα με όταν το μάθαμε ότι είναι θετικός γιατί όταν γεννήθηκε έκανε 1-2 μηνες σχεδόν στην εντατική γιατί οι πνεύμονες του δεν ήταν ανεπτυγμένοι! Και ευτυχως δεν έκανε πυρετό ακόμα…εχει καταρροή και λίγο βηχα με φλέγματα! Εχθές ήταν λίγο ιδιότροπος μετά το βράδυ ήταν καλος φορούσε το κράνος του ποδηλάτου κ έπαιζε χαχαχα και φώναζε είμαι θετικός είμαι θετικός χαχαχαχα 🤣🤣! Μακάρι να μείνει σε αυτά τα συμπτώματα 

Κοπέλα μου εμένα ο μεγάλος μου γιος που είναι 9 ετών το πέρασε τελείως ασυμπτωματικα και τον είχα με μασκες πρόσεχαμε αρκετά και δεν κολλήσαμε!!! Εγώ να δεις πόσο αγχώθηκα όταν είδα θετικό τεστ... Αφού από το άγχος πονούσε η πλάτη μου 2 ημέρες έκλαιγα χάλια!!! Αλλά δεν είχε απολύτως τίποτα το παιδί Δόξα Τω Θεώ!!! Τα παιδιά το περνάν πανεύκολα!!! Περαστικά σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγα στον καινούργιο γιατρό εχθές συζητήσαμε και μου είπε σε επόμενη κύηση θα μου δώσει προληπτικά αντηπικτικη αγωγή λόγω των προηγούμενων δύο απόβολων.. Μου λέει αυτό δεν σου εγγυώμαι ότι δεν θα ξαναγίνει απλά αποκλειουμαι την περίπτωση θρομβοσεων στο έμβρυο!!! Για να νιώθεις και εσύ πιο ήσυχη!!! Φάνηκε έμπειρος υποστηρικτικος μακάρι να πάνε όλα καλά όταν ξαναμεινω έγκυος πρώτα ο Θεός!!! Είναι τόσο σημαντικό να βρίσκουμε σωστούς επιστήμονες και να μην ταλεπωρουμαστε τζάμπα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Α οπότε είναι φυσιολογικό; Κάτι σαν πόνους περιόδου αλλά σε πιο έντονο. Σαν σφυξιμο τράβηγμα. Κατάλαβες τι εννοώ ε; 

Εντελώς φυσιολογικό, θα δεις όλα καλά είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αγχώθηκα με όταν το μάθαμε ότι είναι θετικός γιατί όταν γεννήθηκε έκανε 1-2 μηνες σχεδόν στην εντατική γιατί οι πνεύμονες του δεν ήταν ανεπτυγμένοι! Και ευτυχως δεν έκανε πυρετό ακόμα…εχει καταρροή και λίγο βηχα με φλέγματα! Εχθές ήταν λίγο ιδιότροπος μετά το βράδυ ήταν καλος φορούσε το κράνος του ποδηλάτου κ έπαιζε χαχαχα και φώναζε είμαι θετικός είμαι θετικός χαχαχαχα 🤣🤣! Μακάρι να μείνει σε αυτά τα συμπτώματα 

Kαι εμενα ο μεγαλος μου 2 μηνων επαθε βρογχιολιτιδα και για 2-3 χρονια σχεδον ολον το χειμωνα καναμε μασκουλες.. οταν κολλησε γριππη Α φοβηθηκα μην τον πειραξει στους πνευμονες αλλα ευτυχως την γλιτωσε.. νομιζω τα παιδια δυναμωνουν πολυ μεγαλωνοντας.. το μωρο χαρηκε που ειναι θετικο χαχαχαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια πήγα στον καινούργιο γιατρό εχθές συζητήσαμε και μου είπε σε επόμενη κύηση θα μου δώσει προληπτικά αντηπικτικη αγωγή λόγω των προηγούμενων δύο απόβολων.. Μου λέει αυτό δεν σου εγγυώμαι ότι δεν θα ξαναγίνει απλά αποκλειουμαι την περίπτωση θρομβοσεων στο έμβρυο!!! Για να νιώθεις και εσύ πιο ήσυχη!!! Φάνηκε έμπειρος υποστηρικτικος μακάρι να πάνε όλα καλά όταν ξαναμεινω έγκυος πρώτα ο Θεός!!! Είναι τόσο σημαντικό να βρίσκουμε σωστούς επιστήμονες και να μην ταλεπωρουμαστε τζάμπα!!! 

και εμενα η γιατρος μου μου ειπε οταν μεινω ξανα εγκυος θα κανω αντηπικτικες ενεσεις και τωρα πινω ασπιρινη.. ειχα και εγω δυο αποβολες αν και η πρωτη ηταν αναμεσα στα αγορια μου πριν 10 χρονια και η 2η με τον νυν περσι τον μαιο... μου ειπε και λογο ηλικιας καλο θα μου κανει.. θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Έχεις δίκιο έτσι είναι,  ε ας μου έρθει να τελειώνουμε και αυτη και νς ξεκινήσω τα φάρμακα.. ε μα πια! Θα το σκεφτώ... λέω αν δεν μου έρθει και αύριο να κάνω μεθαύριο 

Καλέε τι αύριο κ μεθαύριο, κάνε σήμερα θα μας σκάσεις !!! Αφού έχεις κ καθυστέρηση 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια πήγα στον καινούργιο γιατρό εχθές συζητήσαμε και μου είπε σε επόμενη κύηση θα μου δώσει προληπτικά αντηπικτικη αγωγή λόγω των προηγούμενων δύο απόβολων.. Μου λέει αυτό δεν σου εγγυώμαι ότι δεν θα ξαναγίνει απλά αποκλειουμαι την περίπτωση θρομβοσεων στο έμβρυο!!! Για να νιώθεις και εσύ πιο ήσυχη!!! Φάνηκε έμπειρος υποστηρικτικος μακάρι να πάνε όλα καλά όταν ξαναμεινω έγκυος πρώτα ο Θεός!!! Είναι τόσο σημαντικό να βρίσκουμε σωστούς επιστήμονες και να μην ταλεπωρουμαστε τζάμπα!!! 

Το πιο σημαντικό από όλα είναι να βρεις τον γιατρο σου που εμπιστεύεσαι!! 💕 εύχομαι κορίτσι μου να σου πάνε όλα καλά από εδώ κ πέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Kαι εμενα ο μεγαλος μου 2 μηνων επαθε βρογχιολιτιδα και για 2-3 χρονια σχεδον ολον το χειμωνα καναμε μασκουλες.. οταν κολλησε γριππη Α φοβηθηκα μην τον πειραξει στους πνευμονες αλλα ευτυχως την γλιτωσε.. νομιζω τα παιδια δυναμωνουν πολυ μεγαλωνοντας.. το μωρο χαρηκε που ειναι θετικο χαχαχαχαχαα

Η αλήθεια είναι Ότι κανεις δεν ξέρει πως θα το περάσει δλδ μπορεί να είσαι μια χαρά και να φτάσεις νοσοκομείο, ή να είσαι ευάλωτη ομάδα κ να το περάσεις λες κ είναι γρίπη απλή εποχής…!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κοπέλα μου εμένα ο μεγάλος μου γιος που είναι 9 ετών το πέρασε τελείως ασυμπτωματικα και τον είχα με μασκες πρόσεχαμε αρκετά και δεν κολλήσαμε!!! Εγώ να δεις πόσο αγχώθηκα όταν είδα θετικό τεστ... Αφού από το άγχος πονούσε η πλάτη μου 2 ημέρες έκλαιγα χάλια!!! Αλλά δεν είχε απολύτως τίποτα το παιδί Δόξα Τω Θεώ!!! Τα παιδιά το περνάν πανεύκολα!!! Περαστικά σας

Ευχαριστούμε μακάρι όλοι μας και περαστικά να είναι αυτα 🙂🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια ❤

Μας έλεγαν ότι θα έχουμε χιόνι μέχρι κ στα νησιά κ γελούσαμε χθες.... τελικά ξύπνησα κ είδα τα βουνά μας άσπρα!!! 

@babyblue94 μετά από 6 εγκυμοσύνες μπορώ να σου πω ότι αυτά που λες ότι νιώθεις είναι φυσιολογικότατα! Αφού οι ταινίες σκουραίνουν είναι πολύ καλό, σημαίνει πως ανεβαίνει η χοριακή 🤗 Εγώ λέω χαλάρωσε σήμερα γιατί είναι σίγουρο ότι θα έχεις θετικό νούμερο κ πήγαινε αύριο που θα έχεις την απάντηση κ κάνεις  κ την επαναληπτική για να δεις την άνοδο στο νούμερο 

@Κατεριναπαπ ακούγονται πολύ θετικά όλα!!! Μακάρι να μας ξαφνιάσεις κ εσύ ευχάριστα ❤ Μην φοβάσαι καλέ να κάνεις το τεστ..... έτσι κ αλλιώς έχεις πρόγραμμα! Ακόμα κ αν δεν είναι έτσι δεν έχεις λόγο να στεναχωριέσαι κορίτσι μου! Κοντός ψαλμός που λένε.....

@Raf123 μου περαστικά στον μικρούλη ❤

@Antonia2 μου καλορίζικο το καινούργιο σπιτάκι!!!! Χουχουλιάστε στο τζάκι κ αποδείξτε πως ισχύει το γούρι που είπε η κυρία.... ❤❤❤

Κορίτσι μου τι κανεις;; Πως είσαι; Πως είναι η μικρούλα σας;; ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Η αλήθεια είναι Ότι κανεις δεν ξέρει πως θα το περάσει δλδ μπορεί να είσαι μια χαρά και να φτάσεις νοσοκομείο, ή να είσαι ευάλωτη ομάδα κ να το περάσεις λες κ είναι γρίπη απλή εποχής…!! 

Ναι ειναι θεμα καθαρα οργανισμου.. ευτυχως αυτη η ομικρον ειναι πιο ηπια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου τι κανεις;; Πως είσαι; Πως είναι η μικρούλα σας;; ❣️❣️

Καλά είμαστε κορίτσι μου δώξα τω θεώ! Βρήσκουμε τους ρυθμούς μας... Ευτυχώς έχω τον αντρούλη μου κ με βοηθάει πολύ, γιατί έχουμε πει να μην έρχονται οι μαμάδες για λίγο καιρό με αυτές τις καταστάσεις, έχουν έρθει από κανένα πεντάλεπτο η καθεμία με μάσκες κ δεν το πήραν αγκαλιά φυσικά... στεναχωριέμαι που είναι έτσι η κατάσταση κ δεν μπορούν να το χαρούν, αλλά δεν παίζουμε! Φοβηθήκαμε αρκετά πριν την γέννα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nandia- και εσένα προληπτικά θα στα δώσει ή έχεις κάνει εξετάσεις για θρομβοφιλια;;; και εμένα έτσι μου είπε δεν θα σου κάνει κακό... Ασπιρίνη πριν μείνεις έγκυος; αυτό δεν μου το είπε 🙄 αντε να μείνουμε μαζί να λέμε ποιες ενέσεις κάνουμε🤪

@Raf123 σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου μακάρι για όλες μας να πάνε όλα καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Καλέε τι αύριο κ μεθαύριο, κάνε σήμερα θα μας σκάσεις !!! Αφού έχεις κ καθυστέρηση 😍😍

Πολύ φοβάμαι μήπως άλλαξε ο κύκλος μου πάλι και άρχισε τα παλιά τα χαζα... πάντως κορίτσια μού ακόμα τπτ και εκτός δεν νιώθω κατι το περίεργο προς τπ παρόν, εκτός απο αυτά που σας είπα τα βράδια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Nandia- και εσένα προληπτικά θα στα δώσει ή έχεις κάνει εξετάσεις για θρομβοφιλια;;; και εμένα έτσι μου είπε δεν θα σου κάνει κακό... Ασπιρίνη πριν μείνεις έγκυος; αυτό δεν μου το είπε 🙄 αντε να μείνουμε μαζί να λέμε ποιες ενέσεις κάνουμε🤪

@Raf123 σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου μακάρι για όλες μας να πάνε όλα καλά!!! 

Κ εγώ  λόγω των αποβολών έπαιρνα salospir πριν μείνω έγκυος κ το συνέχισα μέχρι την αυχενική αν θυμάμαι καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...