Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Εσείς όλο γυροφέρνετε τη γειτονιά του άντρα μου!! Το σκεφτόμουν τις προάλλες εσύ δεν ήσουν που είχες πει ότι μένατε Νέα Ιωνία;; Κ τώρα μετακομίσατε Λυκόβρυση; Εμένα το πατρικό του άντρα μου είναι Νέο Ηράκλειο, και είμαστε συνέχεια εκεί! Παίζει να μετακομίσουμε κι όλας εκεί! 😊

αληθεια;;; ναι οντως μεναμε νεα ιωνια και τωρα βρηκαμε σπιτι στη λυκοβρυση... στα ορια με νεο ηρακλειο!!!! αχαχαχαχαχα!!! ειμαστε πολυ κοντα!!! καποια στιγμη να πιουμε καφε!!! οταν θα λιωσουν τα χιονια!!!🤣🤣🤣 εσεις μενετε νοτια γενικα η βορεια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα κοριτσια.. πως ειστε?

καλημερα!!! ❤️❤️❤️εγω ξυπνησα πριν λιγο γτ λεω με τηλεργασια θα δουλεψουμε εμεις... χαζομαρα.. με τη γενικη αργια στην αττικη καθομαστε σημερα!!!!!!!!!!!! οποτε παω να χωθω στην αγκαλια του αντρα μου και μετα θα λιωσουμε σπιτακι με τζακι και θα οργανωθουμε!!!!!

εσυ ναντια μου πς εισαι με τον αντρα σου;; ηρεμησατε καθολου;👩‍❤️‍👨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αν καταφέρουμε να βάλουμε το αμάξι στην ανηφόρα από το γκαράζ μας, θα κοιτάξω να φύγουμε μήπως πάμε να δούμε και αυτό που παω εγώ αν είναι ανοιχτό. 

Εντάξει τώρα βρήκαν να γίνουν όλα;; Χαχαχαχα ουφφφ 😌

αγχωμενο μου γλυκο κοριτσι μη μου σκας...... και προσεχε μην διακινσυνευσετε.. εμας εξω το χιονι ειναι στο μισο μετρο και ολα εχουν παγωσει... απορω ποτε θα λιωσει ολο αυτο...

εισαι εγκυος 1000%!! απολαυσε το και μη στεκεσαι στη λεπτομερεια γτ τζαμπα αγχωνεσαι!! αν οντως αυτοι δεν ανοιξουν ουτε πιο μετα, κατσε αγκαλια με τον αντρουλη σου και χαιδεψτε κοιλιτσα...❤️👩‍❤️‍👨🤰❤️

(τωρα που ειδα ποσο χιονι εχει εξω και ποσο παγωμενο ειναι σκεφτομαι οτ ισως δεν ειναι καλη ιδεα να βγειτε... μην αψηφουμε τον κινδυνο...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αγχωμενο μου γλυκο κοριτσι μη μου σκας...... και προσεχε μην διακινσυνευσετε.. εμας εξω το χιονι ειναι στο μισο μετρο και ολα εχουν παγωσει... απορω ποτε θα λιωσει ολο αυτο...

εισαι εγκυος 1000%!! απολαυσε το και μη στεκεσαι στη λεπτομερεια γτ τζαμπα αγχωνεσαι!! αν οντως αυτοι δεν ανοιξουν ουτε πιο μετα, κατσε αγκαλια με τον αντρουλη σου και χαιδεψτε κοιλιτσα...❤️👩‍❤️‍👨🤰❤️

(τωρα που ειδα ποσο χιονι εχει εξω και ποσο παγωμενο ειναι σκεφτομαι οτ ισως δεν ειναι καλη ιδεα να βγειτε... μην αψηφουμε τον κινδυνο...)

Ναι έχεις δίκιο. Άλλη μια μέρα δεν είναι τόσο τραγικό. Θα κάνω πάλι τεστ μετά να μου φύγει το άγχος. 

Νιώθω τραβήγματα και πονακια και για αυτό φοβάμαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Σήμερα έχει πολύ κρύο παγώσαμε!! Όσα κ να φορέσεις δεν φτάνουν!! 🥶🥶🥶 βρέχει κιολας σήμερα έχω πολύ τρέξιμο στη δουλεια! Κόλλησε κ το ανιψακι μου κοβιντ, και είναι στο σπίτι οικογενειακώς και θα τους πάρω κάποια φάρμακα κ βιταμίνες! Κ ότι άλλο θέλουν… Ευτυχώς όλα καλά χθες που τον είδαμε βιντεοκλήση φαίνεται να το περνά ήπια!! Κόλλησε από το σχολείο…

Εγω έχω πονακια θα μου έρθει σήμερα αύριο…

@babyblue94δε πειράζει εγκυουλα είσαι, κάτσετε καλύτερα μέσα γιατί άκουσα κ στο ράδιο ότι όλα θα είναι κλειστά σήμερα εκεί στην Αθήνα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι έχεις δίκιο. Άλλη μια μέρα δεν είναι τόσο τραγικό. Θα κάνω πάλι τεστ μετά να μου φύγει το άγχος. 

Νιώθω τραβήγματα και πονακια και για αυτό φοβάμαι. 

Τις πρώτες τρεις εβδομάδες νοιώθεις τραβήγματα και πονακια και μετά από κάποιες εβδομάδες θα τα ξανά αισθανθείς, ανοίγει ο τράχηλος της μήτρας λέει ο γιατρός μου όταν αισθάνομαι έτσι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, μια όμορφη και ζεστή μερα εύχομαι σε όλες!  

@Nandia-μου δεν θα ήθελα να πω πιο συγκεκριμένα γιατί η πόλη μου είναι μικρή, σε προσωπικο επίπεδο  όμως δεν εχω κανένα πρόβλημα! 

Κοριτσια μου εγώ το βράδυ είχα κτ τραβηγματακια για λίγο και λίγα πονακια, ε είπα το πρωί στο σκούπισμα θα δω αιμα, αλλα τπτ πάλι μου εχει βγάλει την ψυχή ... καο στο τέλος θα δείτε θα μου έρθει, έτσι γτ η γκαντεμια μου είναι τεράστια και ολα σε μπορούν να συμβούν σε εμένα! Αισιοδοξία πρωί πρωί! 

@Antonia2κορίτσι μου μπουμπουνησε το τζακι και απολαυσε ξεκούραση! 

@babyblue94 θα σε δειρω μην αγχώνεσαι, είσαι έγκυος! Ολα θα πάνε καλά και θα λες στο μωράκι σου Ιστορίες για αυτά που πέρασες,  θα σου μείνει αξέχαστο το χιόνι σε συνδυασμό με εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα!!! ❤️❤️❤️εγω ξυπνησα πριν λιγο γτ λεω με τηλεργασια θα δουλεψουμε εμεις... χαζομαρα.. με τη γενικη αργια στην αττικη καθομαστε σημερα!!!!!!!!!!!! οποτε παω να χωθω στην αγκαλια του αντρα μου και μετα θα λιωσουμε σπιτακι με τζακι και θα οργανωθουμε!!!!!

εσυ ναντια μου πς εισαι με τον αντρα σου;; ηρεμησατε καθολου;👩‍❤️‍👨

Ναι μια χαρα ειμαστε.. απλα μου ειπε οτι εχει αγχωθει πολυ και ειπαμε να μην το συζηταμε για να χαλαρωσουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι έχεις δίκιο. Άλλη μια μέρα δεν είναι τόσο τραγικό. Θα κάνω πάλι τεστ μετά να μου φύγει το άγχος. 

Νιώθω τραβήγματα και πονακια και για αυτό φοβάμαι. 

Ναι κορίτσι μου αν είναι τόσο χάλια μη βγαίνεις..άλλη μια μέρα υπομονή!💗

Εγκυούλα είσαι αύριο θα δεις κ το νούμερο🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι έχεις δίκιο. Άλλη μια μέρα δεν είναι τόσο τραγικό. Θα κάνω πάλι τεστ μετά να μου φύγει το άγχος. 

Νιώθω τραβήγματα και πονακια και για αυτό φοβάμαι. 

αυτα ειναι φυσιολογικα.. 4 εγκυμοσυνες ειχα (2 ολοκληρωθηκαν) ετσι ενοιωθα.. τραβηγματα τσιμπιματα πονακια και φουσκωμα

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, μια όμορφη και ζεστή μερα εύχομαι σε όλες!  

@Nandia-μου δεν θα ήθελα να πω πιο συγκεκριμένα γιατί η πόλη μου είναι μικρή, σε προσωπικο επίπεδο  όμως δεν εχω κανένα πρόβλημα! 

Κοριτσια μου εγώ το βράδυ είχα κτ τραβηγματακια για λίγο και λίγα πονακια, ε είπα το πρωί στο σκούπισμα θα δω αιμα, αλλα τπτ πάλι μου εχει βγάλει την ψυχή ... καο στο τέλος θα δείτε θα μου έρθει, έτσι γτ η γκαντεμια μου είναι τεράστια και ολα σε μπορούν να συμβούν σε εμένα! Αισιοδοξία πρωί πρωί! 

@Antonia2κορίτσι μου μπουμπουνησε το τζακι και απολαυσε ξεκούραση! 

@babyblue94 θα σε δειρω μην αγχώνεσαι, είσαι έγκυος! Ολα θα πάνε καλά και θα λες στο μωράκι σου Ιστορίες για αυτά που πέρασες,  θα σου μείνει αξέχαστο το χιόνι σε συνδυασμό με εγκυμοσύνη!

ναι καταλαμβαινω.. απλα επειδη ειναι ο αντρας μου απο πανω γιαυτο σε ρωτησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, μια όμορφη και ζεστή μερα εύχομαι σε όλες!  

@Nandia-μου δεν θα ήθελα να πω πιο συγκεκριμένα γιατί η πόλη μου είναι μικρή, σε προσωπικο επίπεδο  όμως δεν εχω κανένα πρόβλημα! 

Κοριτσια μου εγώ το βράδυ είχα κτ τραβηγματακια για λίγο και λίγα πονακια, ε είπα το πρωί στο σκούπισμα θα δω αιμα, αλλα τπτ πάλι μου εχει βγάλει την ψυχή ... καο στο τέλος θα δείτε θα μου έρθει, έτσι γτ η γκαντεμια μου είναι τεράστια και ολα σε μπορούν να συμβούν σε εμένα! Αισιοδοξία πρωί πρωί! 

@Antonia2κορίτσι μου μπουμπουνησε το τζακι και απολαυσε ξεκούραση! 

@babyblue94 θα σε δειρω μην αγχώνεσαι, είσαι έγκυος! Ολα θα πάνε καλά και θα λες στο μωράκι σου Ιστορίες για αυτά που πέρασες,  θα σου μείνει αξέχαστο το χιόνι σε συνδυασμό με εγκυμοσύνη!

Δηλαδή έπρεπε να σου έρθει χθες;; Άρα σήμερα είναι η δεύτερη μέρα καθυστέρησης;; Κ έχεις κ τραβηγματάκια αλλά δεν έρχεται;; Αχχ, πολύ καλά τα ακούω όλα!!💗💗💗 Φαντάζεσαι να σου γίνει το ίδιο ;; Απίστευτο 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Τις πρώτες τρεις εβδομάδες νοιώθεις τραβήγματα και πονακια και μετά από κάποιες εβδομάδες θα τα ξανά αισθανθείς, ανοίγει ο τράχηλος της μήτρας λέει ο γιατρός μου όταν αισθάνομαι έτσι. 

Α οπότε είναι φυσιολογικό; Κάτι σαν πόνους περιόδου αλλά σε πιο έντονο. Σαν σφυξιμο τράβηγμα. Κατάλαβες τι εννοώ ε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Δηλαδή έπρεπε να σου έρθει χθες;; Άρα σήμερα είναι η δεύτερη μέρα καθυστέρησης;; Κ έχεις κ τραβηγματάκια αλλά δεν έρχεται;; Αχχ, πολύ καλά τα ακούω όλα!!💗💗💗 Φαντάζεσαι να σου γίνει το ίδιο ;; Απίστευτο 😍😍😍

Τους τελευταίους 8 μήνες ο κύκλος μου έχει σταθεροποιηθεί κατα καποιο τρόπο,  φτανει μαξ μια φορά δλδ στις 37 μέρες,  (Αυτό έγινε τον προηγούμενο μήνα) οπότε με τα τελευταία γεγονότα και επειδή κατάλαβα οωρηξια περίμενα μέχρι και Εχθές να μου έρθει αλλά τπτ... τα τελευταία 3 βράδια είχα λίγα πονακια και Εχθές κατι σαν τραβηγματακια για λίγο όμως .. ε είπα θα μου έρθει,  αλλά τπτ.. τι να πω.. στο τέλος θα μου έρθει και θα είναι άλλο ενα πεδεμα και αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Τους τελευταίους 8 μήνες ο κύκλος μου έχει σταθεροποιηθεί κατα καποιο τρόπο,  φτανει μαξ μια φορά δλδ στις 37 μέρες,  (Αυτό έγινε τον προηγούμενο μήνα) οπότε με τα τελευταία γεγονότα και επειδή κατάλαβα οωρηξια περίμενα μέχρι και Εχθές να μου έρθει αλλά τπτ... τα τελευταία 3 βράδια είχα λίγα πονακια και Εχθές κατι σαν τραβηγματακια για λίγο όμως .. ε είπα θα μου έρθει,  αλλά τπτ.. τι να πω.. στο τέλος θα μου έρθει και θα είναι άλλο ενα πεδεμα και αυτό!

Έχεις σπίτι να κάνεις μια ταινία; Ή κάποιο τεστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Έχεις σπίτι να κάνεις μια ταινία; Ή κάποιο τεστ;

Δεν έχω σπίτι κορίτσι μου, αλλά και δεν είμαι σπίτι,  στη δουλειά είμαι...τώρα δε νιώθω τπτ απο πόνο κτλπ.. 

Ίσως είναι το άγχος μου για να ξεκινήσω τα φάρμακα, ίσως κρύωσα ξέρω γω...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Ναι μια χαρα ειμαστε.. απλα μου ειπε οτι εχει αγχωθει πολυ και ειπαμε να μην το συζηταμε για να χαλαρωσουμε..

Αχ κουτσουνια μου!! Το αγχος σας εχει φαει κι εσας οπως ολους που προσπαθουμε τοσο καιρο.. με τις εξετασεις θα ηρεμησετε!!!!!😉💘💖❤️👩‍❤️‍👨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, μια όμορφη και ζεστή μερα εύχομαι σε όλες!  

@Nandia-μου δεν θα ήθελα να πω πιο συγκεκριμένα γιατί η πόλη μου είναι μικρή, σε προσωπικο επίπεδο  όμως δεν εχω κανένα πρόβλημα! 

Κοριτσια μου εγώ το βράδυ είχα κτ τραβηγματακια για λίγο και λίγα πονακια, ε είπα το πρωί στο σκούπισμα θα δω αιμα, αλλα τπτ πάλι μου εχει βγάλει την ψυχή ... καο στο τέλος θα δείτε θα μου έρθει, έτσι γτ η γκαντεμια μου είναι τεράστια και ολα σε μπορούν να συμβούν σε εμένα! Αισιοδοξία πρωί πρωί! 

@Antonia2κορίτσι μου μπουμπουνησε το τζακι και απολαυσε ξεκούραση! 

@babyblue94 θα σε δειρω μην αγχώνεσαι, είσαι έγκυος! Ολα θα πάνε καλά και θα λες στο μωράκι σου Ιστορίες για αυτά που πέρασες,  θα σου μείνει αξέχαστο το χιόνι σε συνδυασμό με εγκυμοσύνη!

Ε ε ερχεταιιι!!!!!! 🍾🍾🍾🍾🍾🍾 (Το θετικο τεστακι εννοω..!!!!!!!!Μην ξεχασεις να καλεσεις τον ουρολογο στα βαφτισια!!!! 😂😂😂)

Εχεις κ τη ζωνη της Παναγίας να σε φυλαει!!! Ολα θαπανε τελεια!!!!🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Σήμερα έχει πολύ κρύο παγώσαμε!! Όσα κ να φορέσεις δεν φτάνουν!! 🥶🥶🥶 βρέχει κιολας σήμερα έχω πολύ τρέξιμο στη δουλεια! Κόλλησε κ το ανιψακι μου κοβιντ, και είναι στο σπίτι οικογενειακώς και θα τους πάρω κάποια φάρμακα κ βιταμίνες! Κ ότι άλλο θέλουν… Ευτυχώς όλα καλά χθες που τον είδαμε βιντεοκλήση φαίνεται να το περνά ήπια!! Κόλλησε από το σχολείο…

Εγω έχω πονακια θα μου έρθει σήμερα αύριο…

@babyblue94δε πειράζει εγκυουλα είσαι, κάτσετε καλύτερα μέσα γιατί άκουσα κ στο ράδιο ότι όλα θα είναι κλειστά σήμερα εκεί στην Αθήνα!! 

Ραφαελα μου περαστικα!!! Ευχομαι να το περασει πολυ ηπια ο μικρουλης σας ..❤️❤️❤️❤️

Επισης, τα πονακια μπορει να μην ειναι περιοδου.......😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Δεν έχω σπίτι κορίτσι μου, αλλά και δεν είμαι σπίτι,  στη δουλειά είμαι...τώρα δε νιώθω τπτ απο πόνο κτλπ.. 

Ίσως είναι το άγχος μου για να ξεκινήσω τα φάρμακα, ίσως κρύωσα ξέρω γω...  

Αχ κατάλαβα. Εγώ λέω στο σχολασμα να πάρεις ένα. Δεν έχεις να χάσεις τίποτα. Και αυτόν τον μήνα να μην είσαι έγκυος ξεκινάς εξωσωματική. Οπότε εφτασες στον τελικό στόχο. Και σύντομα θα είσαι έγκυος θες δεν θες χαχαχαχ με το ζόρι. 

Κάνε τεστ ή που θα τρελαθουμε όλες ή που θα σου φύγει το αγχος και θα έρθει η περίοδος και θα ξεκινήσεις δυνατά. Τα βάσανα και η ταλαιπωρία να ξέρεις τελείωσσαν για σένα. Το 2022 θα είναι η χρονιά σου. Αλήθεια το πιστεύω. Είδες στο είχα πει και στα μηνύματα. Είναι η χρονιά μας το νιώθω. Εγώ έκανα την αρχή και εσύ ακολουθείς σύντομα. Ένα είναι σίγουρα, τα νινακια μας θα είναι ίδια ηλικία😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ κατάλαβα. Εγώ λέω στο σχολασμα να πάρεις ένα. Δεν έχεις να χάσεις τίποτα. Και αυτόν τον μήνα να μην είσαι έγκυος ξεκινάς εξωσωματική. Οπότε εφτασες στον τελικό στόχο. Και σύντομα θα είσαι έγκυος θες δεν θες χαχαχαχ με το ζόρι. 

Κάνε τεστ ή που θα τρελαθουμε όλες ή που θα σου φύγει το αγχος και θα έρθει η περίοδος και θα ξεκινήσεις δυνατά. Τα βάσανα και η ταλαιπωρία να ξέρεις τελείωσσαν για σένα. Το 2022 θα είναι η χρονιά σου. Αλήθεια το πιστεύω. Είδες στο είχα πει και στα μηνύματα. Είναι η χρονιά μας το νιώθω. Εγώ έκανα την αρχή και εσύ ακολουθείς σύντομα. Ένα είναι σίγουρα, τα νινακια μας θα είναι ίδια ηλικία😍😍😍

Και εγώ αυτό πιστεύω βρε κορίτσι μου @Κατεριναπαπκανε ένα τεστ να σου φύγει η αγωνία αφού έτσι κ αλλιως όλα έτοιμα είναι τη περίοδο περιμένεις!!! Είναι η χρόνια σου σίγουρα ❤️❤️ Είσαι η επόμενη 😍😍 άντε όταν σχολασεις παρε ένα τεστ θα μας γκαστρώσεις 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έστειλα και στον γιατρό μου 

Ότι νιώθω πονακια τραβήγματα σφυξιμο

Και οτι ενώ εγώ γενικά τρώω λίγο μεσα στην μέρα, τώρα τρώω κάτι και μετά από λίγη ώρα γουργουριζει απότομα η κοιλιά μου και την νιώθω άδεια

Να δω τι θα μου πει. Ελπίζω ότι θα είναι φυσιολογικά. Όπως μου είπατε και εσείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ραφαελα μου περαστικα!!! Ευχομαι να το περασει πολυ ηπια ο μικρουλης σας ..❤️❤️❤️❤️

Επισης, τα πονακια μπορει να μην ειναι περιοδου.......😉😉😉

Δεν ξέρω ότι είναι θα δείξει…εξάλλου ότι ήταν να κάνουμε εμεις το κάναμε από εκεί κ πέρα είναι στα χέρια της φύσης 😉! Εξάλλου είναι ο πρώτος μηνας μετά από το dostinex έχω άλλους 5 μηνες…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ε ε ερχεταιιι!!!!!! 🍾🍾🍾🍾🍾🍾 (Το θετικο τεστακι εννοω..!!!!!!!!Μην ξεχασεις να καλεσεις τον ουρολογο στα βαφτισια!!!! 😂😂😂)

Εχεις κ τη ζωνη της Παναγίας να σε φυλαει!!! Ολα θαπανε τελεια!!!!🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Η μνήμη σου με ξεπερνάει 😂😂😂 ναι παναθεμα τον και αυτόν και οι βιταμίνες του απο την κυρία 🤣🤣🤣 

Αχ φουσκώνουν τα μυαλά μου και θα φαω τα μούτρα μου 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ❤

Μας έλεγαν ότι θα έχουμε χιόνι μέχρι κ στα νησιά κ γελούσαμε χθες.... τελικά ξύπνησα κ είδα τα βουνά μας άσπρα!!! 

@babyblue94 μετά από 6 εγκυμοσύνες μπορώ να σου πω ότι αυτά που λες ότι νιώθεις είναι φυσιολογικότατα! Αφού οι ταινίες σκουραίνουν είναι πολύ καλό, σημαίνει πως ανεβαίνει η χοριακή 🤗 Εγώ λέω χαλάρωσε σήμερα γιατί είναι σίγουρο ότι θα έχεις θετικό νούμερο κ πήγαινε αύριο που θα έχεις την απάντηση κ κάνεις  κ την επαναληπτική για να δεις την άνοδο στο νούμερο 

@Κατεριναπαπ ακούγονται πολύ θετικά όλα!!! Μακάρι να μας ξαφνιάσεις κ εσύ ευχάριστα ❤ Μην φοβάσαι καλέ να κάνεις το τεστ..... έτσι κ αλλιώς έχεις πρόγραμμα! Ακόμα κ αν δεν είναι έτσι δεν έχεις λόγο να στεναχωριέσαι κορίτσι μου! Κοντός ψαλμός που λένε.....

@Raf123 μου περαστικά στον μικρούλη ❤

@Antonia2 μου καλορίζικο το καινούργιο σπιτάκι!!!! Χουχουλιάστε στο τζάκι κ αποδείξτε πως ισχύει το γούρι που είπε η κυρία.... ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...