Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Βγήκε η χοριακη σου ;;; Ανυπομονούμε 😍😍

Αχ έχω τρελαθεί .περιμένω και μου έχουν κοπεί τα πόδια. 6 ανοίγει πάλι ...επειδή κλείνει το  μεσημέρι. Εγώ πηγαίνω σε ένα άλλο που θέλει αμάξι. Και εκείνα τα κορίτσια η αλήθεια είναι μου φέρανε γούρι. Είχα κάνει εκεί τις εξετάσεις μου για την επιτροπή. Και 24 δεκεμβρη δέχτηκαν αν μου πάρουν αίμα χωρίς να επιτρεπόταν εκείνη την μέρα από το κέντρο. ( Εγώ τις ήθελα για την επιτροπή και αυτές δεν το ήξεραν. Και αφού μου πήρανε τους είπα την φάση μου. Και είχανε χαρεί πολυ. 

Αλλά σήμερα με την κατάσταση δεν μπορούσα να βγάλω το αμάξι. Και πήγα με τα πόδια σε ένα που έχει εδώ κοντά. Ελπίζω να τα βγάλουν. Καλά. 

6 ανοίγει αλλά εγώ θα προσπαθήσω από 5 μισή να τους καλώ μήπως πάνε λίγο νωρίτερα γιατί έχει ξανά συμβεί αρκετές φορές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω 🤣🤣🤣 

ε ναιιιιι!!!! σε καταλαβαινω!!! για παιδια ειμαστε εμεις τωρα;;;; εμεις ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!! εχουμε να ζησομε τη ζωαρα μας!!!!!😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ήθελα να ρωτήσω. Γενικά τι τιμές παίζουν οι χοριακες ;σε μέρες σαν την δική μου. 16 μέρες από την ωορρηξία; Έχετε κάποια ιδέα; Έτσι να τα σκέφτομαι .45 έμεινα. Ουφφφφ χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ ήθελα να ρωτήσω. Γενικά τι τιμές παίζουν οι χοριακες ;σε μέρες σαν την δική μου. 16 μέρες από την ωορρηξία; Έχετε κάποια ιδέα; Έτσι να τα σκέφτομαι .45 έμεινα. Ουφφφφ χαχαχαχ

Εγω στις 14 με 15 μέρες μετά την ωορρηξια (έκανα μεταφορά έμβρυα 5ης μέρας κ πήγα την 9η δλδ) είχα 124. Βασικά σημασία έχει να ανεβαίνει σωστά κ όχι τόσο ο αριθμός. Ήταν κοπέλα στο φόρουμ που άρχισε με 7 κ όλα πήγαν τέλεια! 

Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ ήθελα να ρωτήσω. Γενικά τι τιμές παίζουν οι χοριακες ;σε μέρες σαν την δική μου. 16 μέρες από την ωορρηξία; Έχετε κάποια ιδέα; Έτσι να τα σκέφτομαι .45 έμεινα. Ουφφφφ χαχαχαχ

Στις δύο τελευταίες εγκυμοσύνες μου την 15η από την ωορρηξία ήταν περίπου 300, αλλά όπως είπε κ η Τοκυο παραπάνω έχουν ξεκινήσει κορίτσια με χαμηλές τιμές κ πήγαν όλα τέλεια. Το βασικό είναι να υπάρχει διπλασιασμός μετά από δύο μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ ήθελα να ρωτήσω. Γενικά τι τιμές παίζουν οι χοριακες ;σε μέρες σαν την δική μου. 16 μέρες από την ωορρηξία; Έχετε κάποια ιδέα; Έτσι να τα σκέφτομαι .45 έμεινα. Ουφφφφ χαχαχαχ

αντε περιμενουμεεεε!!!!!!❤️❤️❤️🤗 τους πηρες τηλ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ έχω τρελαθεί .περιμένω και μου έχουν κοπεί τα πόδια. 6 ανοίγει πάλι ...επειδή κλείνει το  μεσημέρι. Εγώ πηγαίνω σε ένα άλλο που θέλει αμάξι. Και εκείνα τα κορίτσια η αλήθεια είναι μου φέρανε γούρι. Είχα κάνει εκεί τις εξετάσεις μου για την επιτροπή. Και 24 δεκεμβρη δέχτηκαν αν μου πάρουν αίμα χωρίς να επιτρεπόταν εκείνη την μέρα από το κέντρο. ( Εγώ τις ήθελα για την επιτροπή και αυτές δεν το ήξεραν. Και αφού μου πήρανε τους είπα την φάση μου. Και είχανε χαρεί πολυ. 

Αλλά σήμερα με την κατάσταση δεν μπορούσα να βγάλω το αμάξι. Και πήγα με τα πόδια σε ένα που έχει εδώ κοντά. Ελπίζω να τα βγάλουν. Καλά. 

6 ανοίγει αλλά εγώ θα προσπαθήσω από 5 μισή να τους καλώ μήπως πάνε λίγο νωρίτερα γιατί έχει ξανά συμβεί αρκετές φορές. 

Περιμενουμε νεα κοριτσι μου💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ε ναιιιιι!!!! σε καταλαβαινω!!! για παιδια ειμαστε εμεις τωρα;;;; εμεις ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!! εχουμε να ζησομε τη ζωαρα μας!!!!!😂😂😂

Ειδικά σε εποχή κοβιντ 🤣🤣🤣🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δεν μου το σηκώνουν. Τους ψάχνω ποση ώρα. Πάει τώρα ο άντρας μου να δει αν είναι ανοιχτό να τα πάρει. Μήπως επειδή έχει απιστευτλ χιόνι δεν κατάφεραν να πάνε οι κοπέλες πφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου δεν μου το σηκώνουν. Τους ψάχνω ποση ώρα. Πάει τώρα ο άντρας μου να δει αν είναι ανοιχτό να τα πάρει. Μήπως επειδή έχει απιστευτλ χιόνι δεν κατάφεραν να πάνε οι κοπέλες πφφφφφ

ναι ρε συ... μπορει... γινεται ο κακος χαμος εξω.... κι ο καημενος ο αντρας σου μεγαλη ταλαιπωρια.... να ποσεχει πολυ!!!! οταν μαθετε στειλε μας!!! αν και το αποτελεσμα το ξερουμε!!!😉❤️🤰❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια κλειστό .με πέθαναν .πως θα κοιμηθώ από την αγωνία.;; Πωωω μακάρι να πάνε το πρωί. 

κανε μια ταινια να δεις οτι σκουρυνε να ησυχασεις!!! καλε μια χαρα εγκυος εισαι!!!! μην σκας!! σκεψου το εμβρυακι.....

αχ ποσοι ανθρωποι απωκλειστηκαν σημερα στην ατιικη οδο..... ποσο ελλαδισταν ειμαστε..... εχουν αποκλειστει απο τη 1 το μεσημερι... παιδια.. μεγαλοι ανθρωποι... χαμος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια κλειστό .με πέθαναν .πως θα κοιμηθώ από την αγωνία.;; Πωωω μακάρι να πάνε το πρωί. 

Δε πειράζει ασχοληθούν με κάτι να ξεχαστείς και μακάρι αύριο ο καιρός να είναι καλύτερος και να πατε να τις πάρετε!!! Μια χαρά εγκυουλα είσαι μην αγχώνεσαι ❤️ Χάιδεψε την κοιλιτσα κ όλα καλά θα είναι θα δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλο

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κανε μια ταινια να δεις οτι σκουρυνε να ησυχασεις!!! καλε μια χαρα εγκυος εισαι!!!! μην σκας!! σκεψου το εμβρυακι.....

αχ ποσοι ανθρωποι απωκλειστηκαν σημερα στην ατιικη οδο..... ποσο ελλαδισταν ειμαστε..... εχουν αποκλειστει απο τη 1 το μεσημερι... παιδια.. μεγαλοι ανθρωποι... χαμος....

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Δε πειράζει ασχοληθούν με κάτι να ξεχαστείς και μακάρι αύριο ο καιρός να είναι καλύτερος και να πατε να τις πάρετε!!! Μια χαρά εγκυουλα είσαι μην αγχώνεσαι ❤️ Χάιδεψε την κοιλιτσα κ όλα καλά θα είναι θα δεις!!

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου. Θα περιμένω μέχρι το πρωί. Δεν έχω άλλη επιλογή. Θα κάνω μια ταινία σε λίγο που θα θέλω τουαλέτα να δω τι θα δίξει. Έτσι για την αγωνία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου δεν μου το σηκώνουν. Τους ψάχνω ποση ώρα. Πάει τώρα ο άντρας μου να δει αν είναι ανοιχτό να τα πάρει. Μήπως επειδή έχει απιστευτλ χιόνι δεν κατάφεραν να πάνε οι κοπέλες πφφφφφ

Κοριτσι μου επεσες στην περιπτωση τωρα.. θα χεις να το λες στο παιδακι σου στο μελλον την ιστορια💖 Θα σου ελεγα οτι αφου δεν μπορεις να κανεις τιποτα να χαλαρωσεις οσο μπορεις μεχρι αυριο το πρωι. Παιρνεις ηδη και το φυλλικο οξυ σου και τηξν προγεστερονη οποτε ολα θα πανε καλα🙂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευτυχως που εκανα το clearblue και βγηκε αρνητικο γιατι θα ειχα τρελαθει κανονικα τωρα και θα πιστευω οτι ειμαι εγκυος τωρα λογω αυτου που πιστευα οτι η περιοδος ερχεται στανταρντ 14 μερες μετα απο ωορηξια!  Δεν ξερω γιατι δεν ερχεται ακομη η περιοδος , πιστευω φταιει οτι εμεινα αυπνη ολο το βραδυ χθες... Καλα παλια αν ειχα 1 μερα καθυστερηση ουθτε καν θα ειχα δωσει σημασια προφανως. Το πρωι πονουσα φουλ τωρα εφυγε ο πονος παλι..Αντε να δουμε αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια για δείτε. Αφού δεν μπορώ να πάρω αποτελέσματα. Κάνω τεστ. Χαχαχαχαχ

Σάββατο με Κυριακή δεν ξέρω αν έχει κάποια διαφορά. Αλλά το τωρινό το βλέπω λίγο πιο έντονο από τα άλλα. Εσείς; ;

IMG_20220124_194625.jpg

IMG_20220124_194819.jpg

IMG_20220124_194935.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ έχω τρελαθεί .περιμένω και μου έχουν κοπεί τα πόδια. 6 ανοίγει πάλι ...επειδή κλείνει το  μεσημέρι. Εγώ πηγαίνω σε ένα άλλο που θέλει αμάξι. Και εκείνα τα κορίτσια η αλήθεια είναι μου φέρανε γούρι. Είχα κάνει εκεί τις εξετάσεις μου για την επιτροπή. Και 24 δεκεμβρη δέχτηκαν αν μου πάρουν αίμα χωρίς να επιτρεπόταν εκείνη την μέρα από το κέντρο. ( Εγώ τις ήθελα για την επιτροπή και αυτές δεν το ήξεραν. Και αφού μου πήρανε τους είπα την φάση μου. Και είχανε χαρεί πολυ. 

Αλλά σήμερα με την κατάσταση δεν μπορούσα να βγάλω το αμάξι. Και πήγα με τα πόδια σε ένα που έχει εδώ κοντά. Ελπίζω να τα βγάλουν. Καλά. 

6 ανοίγει αλλά εγώ θα προσπαθήσω από 5 μισή να τους καλώ μήπως πάνε λίγο νωρίτερα γιατί έχει ξανά συμβεί αρκετές φορές. 

Λοιπόν μην αγχώνεσαι τσάμπα, έγκυος είσαι είναι το μόνο βέβαιο και θα το διαπιστώσεις με πολλούς τρόπους όσο περνούν οι μέρες εγώ χοριακη δεν έκανα ΠΟΤΕ πήγα κατευθείαν την 5η εβδομάδα είδαμε σάκο και την 7η ακούσαμε καρδούλα, έκανα δύο φορές εξετάσεις όχι χοριακη και τώρα την 11η εβδομάδα θα το δω στον υπέρηχο. Μην ανησυχείς πλέον αυτά είναι φυσικά πράγματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η evaioan είπε:

Λοιπόν μην αγχώνεσαι τσάμπα, έγκυος είσαι είναι το μόνο βέβαιο και θα το διαπιστώσεις με πολλούς τρόπους όσο περνούν οι μέρες εγώ χοριακη δεν έκανα ΠΟΤΕ πήγα κατευθείαν την 5η εβδομάδα είδαμε σάκο και την 7η ακούσαμε καρδούλα, έκανα δύο φορές εξετάσεις όχι χοριακη και τώρα την 11η εβδομάδα θα το δω στον υπέρηχο. Μην ανησυχείς πλέον αυτά είναι φυσικά πράγματα. 

5 η βδομάδα από την περίοδο έτσι; Έτσι το υπολογίζουν; Και ας είναι το έμβρυο 3 εβδομάδων σε ζωή ε;;;

Και πηγές 5 είδε σάκο και μετά 7 η καρδούλα ;🤗♥️♥️  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

5 η βδομάδα από την περίοδο έτσι; Έτσι το υπολογίζουν; Και ας είναι το έμβρυο 3 εβδομάδων σε ζωή ε;;;

Και πηγές 5 είδε σάκο και μετά 7 η καρδούλα ;🤗♥️♥️  

Ναι ναι έτσι πήγα κι εγώ ακριβώς. Πρώτα σάκο και μετά καρδούλα. Και ο γιατρός μου είχε πει δε χρειάζεται να κάνεις χοριακη αλλά εγώ είχα άγχος κι έκανα 2 από μόνη μου να δω πώς πάει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Ναι ναι έτσι πήγα κι εγώ ακριβώς. Πρώτα σάκο και μετά καρδούλα. Και ο γιατρός μου είχε πει δε χρειάζεται να κάνεις χοριακη αλλά εγώ είχα άγχος κι έκανα 2 από μόνη μου να δω πώς πάει. 

Αρα το clear blue βγάζει 2 εβδομάδων αλλά είμαι 4 ;;; Η εφαρμογές με βγάζουν 4 και 3 μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αρα το clear blue βγάζει 2 εβδομάδων αλλά είμαι 4 ;;; Η εφαρμογές με βγάζουν 4 και 3 μέρες. 

Όχι το τεστ δείχνει ποτέ έγινε η σύλληψη το 1-2 που βγάζει το τεστ είναι πχ η σύλληψη έγινε πριν 1-2 εβδομαδες! Κάπου το διάβασα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Όχι το τεστ δείχνει ποτέ έγινε η σύλληψη το 1-2 που βγάζει το τεστ είναι πχ η σύλληψη έγινε πριν 1-2 εβδομαδες! Κάπου το διάβασα 

Εσυ ξεκινάς κ μετράς τις εβδομαδες κύησης από την πρωτη ημέρα τελευταίας εμμηνου ρήσης…γι αυτό κ η εφαρμογή σε δείχνει 4 w &3d

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Ναι ναι έτσι πήγα κι εγώ ακριβώς. Πρώτα σάκο και μετά καρδούλα. Και ο γιατρός μου είχε πει δε χρειάζεται να κάνεις χοριακη αλλά εγώ είχα άγχος κι έκανα 2 από μόνη μου να δω πώς πάει. 

Κορίτσι μου τι έγινε τελικά με τις εξετάσεις;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...