Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Πωπω έφτασες στην ουρα που λένε…10 εβδομαδες δεν έμειναν;;;δεν είναι τίποτα!!!

Πως είναι το Λονδίνο;; Μου έλειψε…τελευταία φορά που πήγα το 2019 πριν το κοβιντ! Περιμένω πως κ πως να ησυχάσει για να πάω ξανά με τη μαμα μου 😍😍 

Ναι ναι❤️❤️ Τίποτα δεν έμεινε τώρα είναι αντίστροφη μέτρηση!!

Ωραία στο Λονδίνο! Κι εμένα μου είχε λείψει💕🥰 Εγώ είχα φύγει το Μάρτιο του ‘20 που ήμουν έγκυος γιατί είχαμε τον πολιτικό γάμο, κ από τότε έμεινα εδώ λόγω λοκνταουν κ δεν είχα ξαναπάει μέχρι τώρα..είχα φύγει λίγο απότομα😕 Φαντάσου μέχρι κ κάποια μαγαζιά έχουν κλείσει/αλλάξει…λέω τόσο καιρό είχα να ρθω;

Άντε με το καλό να πας κι εσύ σου εύχομαι❤️❤️ Αν πας θα θυμηθείς ακόμα περισσότερο πόσο σου έχει λείψει💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Αχαχααχχ έτσι ειμαι κ εγώ δεν πετάω τιποτα ούτε τα εισιτήρια..ρακοσυλλέκτη με λέει ο άντρας μου😂😂😂 (κ δεν είμαι ταύρος😆)

Χαχαχαχαχα!!!! Ολες ιδιες ειμαστε τελικα!!!! 😂😂😂😂 Τωρα βεβαια με τη μετακομιση θα κανω καποιο ξεσκαρταρισμα αλλα κ παλι τα αναμνηστικα θα τα κρατησω.. κραταω απο καθε ταξιδι οδηγους, εισιτηρια, χαρτες μετρο κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου.. τι κανετε? εμας ειναι κρυοοοοοοοο... 2 βαθμους ειχε το πρωι ... περιμενω ακομα την περιοδο.. ειδα λιγο σημαδι παλι το πρωι και τωρα τιποτα.. βεβαια ειναι η 27η μερα και τον περασμενο μηνα ειδα την 30η.. τον προπερασμενο την 27η αρα μεχρι δευτερα λογικα θα δω αν και πιστευω πιο νωρις θα ερθει αφου ειδα σημαδι.. συνηθως βλεπω μερικες ωρες μετα το σημαδι.. μαλλον παγωσε γιαυτο δεν κατεβηκε ακομα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Έφτασε Παράσκευη αλλα εγω εχω προβλεπεται ναδουλευω οο το ΣΚ και να μου ερθει και περιοδος και με τετοιο καιρο! Ο μονος τροπος για σωθει αυτο το χαλια ΣΚ ειναι να γινει το θαυμα και να μην μου ερθει περιοδος 😄 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! ❤️❤️ Παρασκευή σήμερα τελειααα!!! 

@Hopemumtobe & @Nandia- εύχομαι κορίτσια να μην σας έρθει κ να κάνουμε πάρτυ!!!!! Εγώ έχω ακόμα ως την άλλην εβδομάδα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Ναι ναι❤️❤️ Τίποτα δεν έμεινε τώρα είναι αντίστροφη μέτρηση!!

Ωραία στο Λονδίνο! Κι εμένα μου είχε λείψει💕🥰 Εγώ είχα φύγει το Μάρτιο του ‘20 που ήμουν έγκυος γιατί είχαμε τον πολιτικό γάμο, κ από τότε έμεινα εδώ λόγω λοκνταουν κ δεν είχα ξαναπάει μέχρι τώρα..είχα φύγει λίγο απότομα😕 Φαντάσου μέχρι κ κάποια μαγαζιά έχουν κλείσει/αλλάξει…λέω τόσο καιρό είχα να ρθω;

Άντε με το καλό να πας κι εσύ σου εύχομαι❤️❤️ Αν πας θα θυμηθείς ακόμα περισσότερο πόσο σου έχει λείψει💕

3 χρόνια είχα να πάω στην πόλη που σπούδαζα και πήγα και τα μισά μαγαζιά έκλεισαν και άνοιξαν αλλά!!! Πήγα να φάω πατάτα πουρέ που τόσο μου άρεσε και όλη την ώρα ελεγα στον άντρα μου για αυτήν πουρέ…και σταμάτησαν να την φτιάχνουν κ μ λέει αυτή εκεί ποσό καιρό εχεις να έρθεις;; ρεζίλι και ελεγα στον άντρα μου να πάμε να φάμε κτλ κτλ και ελπίζω να είναι κ η γεματουλα που έβαζε μπόλικο φαγητό! Τελικά η υπάλληλος ήταν η πουρέ σταμάτησε 🤣🤣🤣🤣

υπομονη ως του χρόνου να γίνει κ ο γαμος κ μετά εννοείται θα πάω με την μαμα κ την πεθερά θέλουν να τους ξεναγήσω αλλά άμα άλλαξαν όλα τόσο πολύ θα πρέπει να πάω μόνη να δω τη γίνεται κ να ξανά πάω μετά μαζί τους 😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Έφτασε Παράσκευη αλλα εγω εχω προβλεπεται ναδουλευω οο το ΣΚ και να μου ερθει και περιοδος και με τετοιο καιρο! Ο μονος τροπος για σωθει αυτο το χαλια ΣΚ ειναι να γινει το θαυμα και να μην μου ερθει περιοδος 😄 😅

Αν ερθει θα σου κανω παρεα χαχαχαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολα τα κοριτσια της παρεας μας!!!!!!!❤️❤️❤️❤️

αχ κοριτσια χθες μαζευαμε πραγματα μεχρι αργα και σημερα εχουμε να αμπαλαρουμε τα επιπλα.. επιλεξαμε να τα αμπαλαρουμε εμεις για να τα προσεξουμε λιγο παραπανω.. ακομα δε μπορω να πιστεψω οτι ειναι η τελευταια μερα στο παλιο μου σπιτακι....😢

ας μεινω στα ευχαριστα!!!!! νεα αρχη!!!! νεα ανοιγματα!!!!! ονειρα για το μελλον!!!!! αισιοδοξια!!!! το σπιτι μας!!!!!! (γτ οσο να πεις εδω ηταν λιγο περισσοτερο σπιτι μου απο σπιτι μας.....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσι μου νιώθω τις ανησυχίες σου, όσο δεν φαντάζεσαι... ναι καλά θυμάσαι φουλ πολυκυστηκες είμαι 😂 ναι σωστά διάβασες και εγω εχω διαβάσει πολλές ιστορίες περι προλακτινης και σύλληψης, δυστυχώς εγω δεν τα κατάφερα, θα μπορούσα να συνεχίσω τις προσπάθειες,  αλλα πραγματικά δεν εχω ψυχικο απόθεμα..

Δε πειράζει…τώρα είσαι στην τελική ευθεία για το μωρό σου ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα κοριτσια μου.. τι κανετε? εμας ειναι κρυοοοοοοοο... 2 βαθμους ειχε το πρωι ... περιμενω ακομα την περιοδο.. ειδα λιγο σημαδι παλι το πρωι και τωρα τιποτα.. βεβαια ειναι η 27η μερα και τον περασμενο μηνα ειδα την 30η.. τον προπερασμενο την 27η αρα μεχρι δευτερα λογικα θα δω αν και πιστευω πιο νωρις θα ερθει αφου ειδα σημαδι.. συνηθως βλεπω μερικες ωρες μετα το σημαδι.. μαλλον παγωσε γιαυτο δεν κατεβηκε ακομα

 

βρε λες να μην ερθει τελικα;;;;;;;;;;;;;;;;;😉😊😍😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα σε ολα τα κοριτσια της παρεας μας!!!!!!!❤️❤️❤️❤️

αχ κοριτσια χθες μαζευαμε πραγματα μεχρι αργα και σημερα εχουμε να αμπαλαρουμε τα επιπλα.. επιλεξαμε να τα αμπαλαρουμε εμεις για να τα προσεξουμε λιγο παραπανω.. ακομα δε μπορω να πιστεψω οτι ειναι η τελευταια μερα στο παλιο μου σπιτακι....😢

ας μεινω στα ευχαριστα!!!!! νεα αρχη!!!! νεα ανοιγματα!!!!! ονειρα για το μελλον!!!!! αισιοδοξια!!!! το σπιτι μας!!!!!! (γτ οσο να πεις εδω ηταν λιγο περισσοτερο σπιτι μου απο σπιτι μας.....)

Σε καταλαβαίνω απίστευτα…αλλά να κρατήσεις τις καλές στιγμές τις όμορφες και οτι στο καινούργιο θα ζήσεις ακόμα πιο όμορφες!!! ❤️❤️❤️ Είναι δύσκολο να αποχωρίζεται κάτι που πέρασες τόσα πολλά τοσες αναμνήσεις αλλά πίστεψε με στο καινούργιο σπίτι θα ζήσεις ακόμα καλύτερα πράγματα…😍😍🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! ❤️❤️ Παρασκευή σήμερα τελειααα!!! 

@Hopemumtobe & @Nandia- εύχομαι κορίτσια να μην σας έρθει κ να κάνουμε πάρτυ!!!!! Εγώ έχω ακόμα ως την άλλην εβδομάδα…

καλημεραααα

ακομα δεν ηρθε.. μονο ειχα λιγο σημαδι το πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Έφτασε Παράσκευη αλλα εγω εχω προβλεπεται ναδουλευω οο το ΣΚ και να μου ερθει και περιοδος και με τετοιο καιρο! Ο μονος τροπος για σωθει αυτο το χαλια ΣΚ ειναι να γινει το θαυμα και να μην μου ερθει περιοδος 😄 😅

καλημερα κοριτσι μου!! τοσο δουλεια επεσε;; εχετε κλεισιματα του ετους;;

ευχομαι να μην ερθει η καταραμενηηηηηη!!!!!!!!!!!! ελα να κανουμε χαμουληηηη!!!!!!!🍾🍾🎉🎉🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!! τοσο δουλεια επεσε;; εχετε κλεισιματα του ετους;;

ευχομαι να μην ερθει η καταραμενηηηηηη!!!!!!!!!!!! ελα να κανουμε χαμουληηηη!!!!!!!🍾🍾🎉🎉🎉🎉🎉

Καλημέρα κορίτσια!!! @Antonia2 μετακομίζετε;

@Froufro τι γίνεται;; Έχω χάσει επεισόδια είχα μέρες να μπω !

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Δε πειράζει…τώρα είσαι στην τελική ευθεία για το μωρό σου ❤️❤️

Καλημέρα κορίτσια μου άντε παρασκεη σήμερα επιτέλους! 

Ραφ μου έτσι ακριβώς, περιμένω πως και πως και δεν ξέρω γτ νιώθω οτι θα τα καταφέρω, αχχχ τι να πω μακάρι να Μην φαω τα μούτρα μου και πιάσω πάτωμα! 

Τελικά οι μονοπουρ που μου έδωσαν είναι 3600 μονάδες, ενώ εγώ αν ολα πανε καλά θα χρησιμοποιήσω τις 1500, μακάρι να τα καταφέρω και να χαρίσω τις υπόλοιπες μονάδες,  η χαρά μου θα είναι η ίδια με την επιτυχία μου! Θα χαρώ παααρα πολύ να τις χαρίσω και να γεννηθεί και άλλο μωράκι ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

βρε λες να μην ερθει τελικα;;;;;;;;;;;;;;;;;😉😊😍😁

μπα δεν νομιζω αν και στο σκουπισμα ειναι καθαρο αλλα δεν λεω οτι δεν θα ερθει.. ειναι νωρις ακομα.. 27η μερα και ειναι πρωι.. σιγα σιγα θα δειξει αν και συνηθως μετα το σημαδι ερχεται μεσα σε λιγες ωρες.. τωρα εχει σχεδον εναν 24ωρο που ειδα το πρωτο σημαδι αλλα ειδα και απογευμα και σημερα το πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! @Antonia2 μετακομίζετε;

@Froufro τι γίνεται;; Έχω χάσει επεισόδια είχα μέρες να μπω !

 

καλημερα μιμακο!!!!!! σε χασαμε!!! ολα ενταξει με τον κοβιντ και τον αντρα σου;;;

ναι βρηκαμε σπιταρονα και μετακομιζουμε αυριο!!!!!!!! ενα θα σου πω!!!!! εχει τζακαραααααααααα!!!!!!! 🔥😍👩‍❤️‍👨❤️❤️

τα μωρακια πως ειναι;; πηγατε στο γιατρο ξανα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα μιμακο!!!!!! σε χασαμε!!! ολα ενταξει με τον κοβιντ και τον αντρα σου;;;

ναι βρηκαμε σπιταρονα και μετακομιζουμε αυριο!!!!!!!! ενα θα σου πω!!!!! εχει τζακαραααααααααα!!!!!!! 🔥😍👩‍❤️‍👨❤️❤️

Πω πω κορίτσι μου με το καλό σε ζηλεύω Δεν φαντάζεσαι πόσο 🧡❤️ εμείς ακόμα ψάχνουμε σπίτι και δεν μπορούμε να βρούμε τίποτα τώρα στα τέλη του μήνα περιμένω δύο απαντήσεις να πάω να δω δύο σπίτια ακόμα ανεβοκατεβαίνω στον 4ο κορίτσια. Αιώνιος καλά είναι ευτυχώς συνήλθε αλλά μετά κόλλησα Ναι όλοι και η μάνα του και οι συνεργάτες του και στο μαγαζί γίνεται χαμός το πέρασαν όλοι δηλαδή και το περνάνε ακόμα Εγώ γύρισα σπίτι μου προχθές αφού πέρασαν το 10 μέρες δεν κόλλησα ευτυχώς τώρα κανονίζουμε το γάμο και τρέχω με αυτά καλά είμαι την τελευταία εβδομάδα μόνο είχα νότιες και δεν ήμουνα πολύ καλά αλλά όχι κάτι άλλο μέχρι εκεί μπορεί να είναι και από τα φάρμακα είναι ναυτίες μου είπε ο γιατρός..... 10 Φεβρουαρίου θα πάω για την αυχενική 🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

μπα δεν νομιζω αν και στο σκουπισμα ειναι καθαρο αλλα δεν λεω οτι δεν θα ερθει.. ειναι νωρις ακομα.. 27η μερα και ειναι πρωι.. σιγα σιγα θα δειξει αν και συνηθως μετα το σημαδι ερχεται μεσα σε λιγες ωρες.. τωρα εχει σχεδον εναν 24ωρο που ειδα το πρωτο σημαδι αλλα ειδα και απογευμα και σημερα το πρωι

εγω παντως ελπιζω ακομα...!!!!!!!!!!!!!🤞🤞😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Πω πω κορίτσι μου με το καλό σε ζηλεύω Δεν φαντάζεσαι πόσο 🧡❤️ εμείς ακόμα ψάχνουμε σπίτι και δεν μπορούμε να βρούμε τίποτα τώρα στα τέλη του μήνα περιμένω δύο απαντήσεις να πάω να δω δύο σπίτια ακόμα ανεβοκατεβαίνω στον 4ο κορίτσια. Αιώνιος καλά είναι ευτυχώς συνήλθε αλλά μετά κόλλησα Ναι όλοι και η μάνα του και οι συνεργάτες του και στο μαγαζί γίνεται χαμός το πέρασαν όλοι δηλαδή και το περνάνε ακόμα Εγώ γύρισα σπίτι μου προχθές αφού πέρασαν το 10 μέρες δεν κόλλησα ευτυχώς τώρα κανονίζουμε το γάμο και τρέχω με αυτά καλά είμαι την τελευταία εβδομάδα μόνο είχα νότιες και δεν ήμουνα πολύ καλά αλλά όχι κάτι άλλο μέχρι εκεί μπορεί να είναι και από τα φάρμακα είναι ναυτίες μου είπε ο γιατρός..... 10 Φεβρουαρίου θα πάω για την αυχενική 🧡

ευχαριστω μιμη μου!!!! ψαχναμε κι εμεις ενα χρονο και λιγο παραπανω αλλα ευτυχως βρεθηκε και μαλιστα σε ακυρη στιγμη τελειως!!! θα βρειτε κι εσεις θα το δεις!!! ευχομαι ενα απο αυτα τα 2 που θα δεις να ειναι το σπιτακι σας και να ερθουν τα διδυμακια να ολοκληρωσουν την ευτυχια σας!!!!

ευτυχως που δεν κολλησες κοβιντ!!!! η παναγια σε φυλαξε!!!! βεβαια ξερω και εγκυες και μαλιστα με διδυμα που κολλησαν και το περασαν σαν κρυωμα και γεννησαν κανονικοτατα.. το κολλησε μια φιλη μας περυσι το μαρτιο και αχωθηκαμε αλλα μια χαρα πηγαν ολα...!!!!!

πω πω εφτασε ο καιρος για την αυχενικη!!!! απιστευτο!!!!! ολα να πανε τελεια!!! και ισως μαθουμε και φυλα!!!!!😉😉 εχεις προτιμηση σε φυλο;; 

με τη δουλεια τι γινεται;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Πω πω κορίτσι μου με το καλό σε ζηλεύω Δεν φαντάζεσαι πόσο 🧡❤️ εμείς ακόμα ψάχνουμε σπίτι και δεν μπορούμε να βρούμε τίποτα τώρα στα τέλη του μήνα περιμένω δύο απαντήσεις να πάω να δω δύο σπίτια ακόμα ανεβοκατεβαίνω στον 4ο κορίτσια. Αιώνιος καλά είναι ευτυχώς συνήλθε αλλά μετά κόλλησα Ναι όλοι και η μάνα του και οι συνεργάτες του και στο μαγαζί γίνεται χαμός το πέρασαν όλοι δηλαδή και το περνάνε ακόμα Εγώ γύρισα σπίτι μου προχθές αφού πέρασαν το 10 μέρες δεν κόλλησα ευτυχώς τώρα κανονίζουμε το γάμο και τρέχω με αυτά καλά είμαι την τελευταία εβδομάδα μόνο είχα νότιες και δεν ήμουνα πολύ καλά αλλά όχι κάτι άλλο μέχρι εκεί μπορεί να είναι και από τα φάρμακα είναι ναυτίες μου είπε ο γιατρός..... 10 Φεβρουαρίου θα πάω για την αυχενική 🧡

Πωπω περιπέτεια δλδ!! Δε πειράζει τελος καλά όλα καλά ❤️❤️❤️ Πως πέρασε ο καιρός για την αυχενική κορίτσι μου δε το πιστεύω ποτέ λεγαμε για την χοριακη που ήταν τεράστια…να μας λες τα νέα σου!!! 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Βλέπω είμαστε πολλές που δεν περιμένουμε αυτό το σκ. Εγώ είμαι 36η μέρα και τελευταία που έχει μεγαλώσει ο κύκλος μου έχει φτάσει μέχρι 38. Η εφαρμογή λέει ότι θα έρθει αύριο. 

 Τετάρτη πρωί δεν κρατήθηκα και έκανα ένα τεστ και ήταν αρνητικό, οπότε μέσα μου δεν έχω πολλές ελπίδες. 

Απλά περιμένω να αδιαθετησω για να κλείσω ραντεβού με τον γυναικολόγο μου και να βάλουμε τα πράγματα σε μια σειρά. 

Αλλά ώρες ώρες είναι πολύ ψυχοφθορο όλο αυτό, κάθε μήνας που έρχεται είναι σαν ένας μικρός θάνατος... 

 

Καλή επιτυχία στις υπόλοιπες που περιμένουν και στα κορίτσια που ξεκινάνε εξωσωματική! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Όσες δεν περιμένετε περίοδο αυτές τις μέρες, εύχομαι να έχετε ευχάριστες εκπλήξεις! 

@Froufro μου καθυστερημένα συγχαρητήρια! Να σας ζήσει και καλότυχη η μικρή! 🥰❤️💜💛💯

@Antonia2μπράβο για το σπίτι! 💕 Να το χαρείτε! Καταλαβαίνω το ότι παρά τον ενθουσιασμό συγκινεισαι που αποχωρίζεσαι το παλιό. Έτσι ακριβώς ένιωθα πριν 1,5 χρόνο που μετακομισαμε! Εμένα 12 χρόνια σε ένα σπίτι, από τα 18 μου που ήρθα Αθήνα και από αυτά τα 9 ήμουν με το σύντροφό μου (τα 5 συζουσαμε επίσημα αλλά ουσιαστικά όλα έμενε εκεί). Είχα συγκινηθεί πολύ απλά είχα ανάγκη την αλλαγή. Ήταν και μετά την 1η καραντίνα και είχα περάσει ένα πολύ δύσκολο χρόνο και πριν από αυτή οπότε ένιωθα ότι θέλω να αλλάξουμε παραστάσεις. Ενώ είχα συγκινηθεί πολύ και είχα άγχος αποχωρισμού προσαρμοστηκα στο νέο σπίτι ακραία γρήγορα και άλλαξε και όλη μου η διάθεση προς το καλύτερο! Ήταν πολύ καλή αλλαγή στη ζωή μας, ήταν κι εμάς το πρώτο σπίτι που ήταν Ισότιμα και των 2 γιατί το άλλο πάντα ήταν λίγο πιο πολύ δικό μου. Πιστεύω θα σας αλλάξει όλη η διάθεση κι εσάς και θα είστε τέλεια στο νέο σπίτι και θα θυμάστε με αγάπη το παλιό! 💕

Εγώ έχω χαθεί λίγο αυτές τις μέρες και δεν απάντησα και σε κάποια πράγματα που λέγατε διατροφικά γιατί δεν είμαι πολύ καλά και δεν έχω κουράγιο. Σας διαβάζω όμως τακτικά και μαθαίνω τα νέα σας. Έχω πιεστεί πολύ συναισθηματικά και έχω φοβερό στρες γιατί η εξέταση που κάναμε της κυστικής ινωσης μου εμφάνισε μια μετάλλαξη. Εντωμεταξύ, αν είχα κάνει τη δωρεάν του κράτους ή την 80% που κάνουν πολλοί δε θα είχε εμφανίσει τίποτα γιατί είναι μια πάρα πολύ σπάνια μετάλλαξη που δεν έχει βιβλιογραφία και δεν ξέρουν και την κλινική της σημασία σε σχέση με την κυστική αλλά έκανα την 99%. Τώρα μας είπαν να ελεγχθεί και ο σύντροφος μου και θα περιμένουμε 3 εβδομάδες να βγουν τα αποτελέσματα και να μιλήσουμε με γενετιστή να δούμε αν θα πρέπει να κάνουμε αμνιοπαρακεντηση. Ήταν στη φάση που είχα ηρεμήσει γιατί όλα κυλάνε πολύ καλά κατά τα άλλα και μου είχαν περάσει και τα συμπτώματα του τριμήνου και τώρα οριακά κοιμάμαι τα βράδια πάλι απο το άγχος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...