Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

΄Καλημερα  κοριτσια μου!!!! Εγω εχω ΑΠΕΙΡΗ δουλεια το τελευταιο διαστημα -για να πω την αληθεια βρηκα και μια δευτερη δουλεια για λιγες ωρες, και σε συνδυασμο με ολες τις δουλειες σπιτι, ειδικηδιατροφη  για ανδρα μου και οτι ψαχνουμε σπιτι να μετακομισουμε δεν εχω καθολοθυ χρονο! Βεβαια απτην αλλη το εκανα και λιγο επιτηδες γιατι ετσι δεν σκεφτομαι 24 ωρες ποτε θα μεινω εγκυος χαχα

Κατα τα αλλα εγω περιμενω περιοδο την Κυριακη και ενω θα ηθελα πολυ να ελπιζω ακομη , ηδη εχω τα κλασσικα πονακια πριν ην περιοδο! Σε 1-2 μηνες ομως ανυπομονω για σπερμοδιαγραμμα να δουμε αν εχουμε καμια αλλαγη και πως θα προχωρησουμε οποτε κραταω ελπιδα ζωντανη!🌟

 

 

καλημερααα.. θα σου κανω παρεα την κυριακη.. θα αδιαθετησω και εγω.. μονο φουσκωμα εχω και πολλα υγρα αλλα οκ πιστευω θα αρχισουν τα πονακια αυριο μεθαυριο.. και εμεις ξεκιναμε ανακαινηση σιγα σιγα τον αλλον μηνα της κουζινας μας.. θα αρχισω να μαζευω αυτα που θελω και θα βαλω σε κασονια αυτα που δεν θελω για να τα χαρισω και ετσι θα ξεφυγει λιγο το μυαλο.. και αυτο το μηνα ξεφυγε λιγο γιατι αρχισα διατροφη και ειχα στο μυαλο μου τι θα τρωω χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, πως είστε? Εύχομαι μια όμορφη μέρα να έχουμε..

Εγω σήμερα θα παραλάβω τα φάρμακα επιτέλους,  τελικά προλαβαίνω αυτό τον κύκλο, οπότε από εβδομάδα ξεκινάω διέγερση,  χαρούμε και φοβισμένη ταυτόχρονη, επίσης τις μέρες που θα έχω υπέρηχους και εξετάσεις θα παίρνω άδεια, οπότε θα ξεκουραστώ κιόλας και θα αλλαξει κςι λίγο η ψυχολογία μου... με φοβίζει η υπερδιέγερση πολύ και κάτι μου λεει πως δεν θα την γλυτώσω... 

Οσο για την δουλειά κορίτσια, δεν προλαβαινω και ακόμα δεν εχω τελειώσει,  εχω αναλάβει και κάποια εξοικονομω και ενεργειακά και χρόνος μηδεν, τα βράδια με αυτά ασχολουμε. Αυτά τα νέα μου,  το σημαντικό όμως είναι οτι επιτέλους ξεκινάω! 

Άντε βρε κορίτσια το 22 να είναι η χρονιά μας εύχομαι πάναγια μου !

Καλημερα κοριτσι μου.. σου ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην.. οταν λες διεγερση εννοεις οτι δεν εχεις ωορρηξια απο μονη σου? δεν εχω ιδεα γιαυτο ρωταω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημερα κοριτσι μου.. σου ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην.. οταν λες διεγερση εννοεις οτι δεν εχεις ωορρηξια απο μονη σου? δεν εχω ιδεα γιαυτο ρωταω

Όχι οι ενέσεις που κανεις σε κάνουν να κάνεις περισσότερα ωάρια. 

Η υπερδιέγερση ειναι όταν ανταποκρίνονται τόσο πολύ οι ωοθήκες σου και κάνεις 10-20 αυγουλάκια 

Εντάξει μετά στα παίρνουν όλα με ωοληψια. Απλά είναι ταλαιπωρία γιατί χάνεις χρόνο. Στα παίρνουν και όταν ηρεμήσει ο οργανισμός πας να στα βάλουν και μπροει να είναι και τρεις μήνες μετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημερα κοριτσι μου.. σου ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην.. οταν λες διεγερση εννοεις οτι δεν εχεις ωορρηξια απο μονη σου? δεν εχω ιδεα γιαυτο ρωταω

Καλημέρα κορίτσι μου, διέγερση κάνεις όταν μπαίνεις στη διαδικασία της εξωσωματικής, με ενέσεις γίνεται, βοηθάει στη παραγωγή περισσότερων ωαρίων, μπορεις να κάνεις και όταν πας για σπερματεγχυση όπως η @babyblue94 για περισσότερες πιθανότητες.. οτι θες κορίτσι μου ρωτά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αυτό σκέφτομαι κορίτσι μου οτι πλησιάζω στο ονειρικό και χαίρομαι σαν  μικρό παιδί! Μακάρι να τα καταφέρω και όλες μας να τα καταφέρουμε! 

Πότε έχετε σπερμοδιαγραμμα εσείς? 

 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! Να είσαι χαλαρή όσο μπορείς και θα έρθει το σποράκι σου!!! Αυτή τη χρόνια θα γίνεις μανούλα 😍😍👶👶💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερα κορίτσια ❤️❤️❤️ 
Τι κάνετε;;; Εγώ ξύπνησα πρωί πρωί να κάνω το report της δουλειας γιατί χθες κοιμήθηκα πολύ νωρις…🤣🤦‍♀️
 

Σε αλλά νέα όλη την ημέρα χθες διάβαζα για το baby led weaning…λες και έχω κάνει παιδί και έμεινε να το ταΐσω κιολας 🤦‍♀️🤦‍♀️ Είμαι τραγική 😂😂

 

καλημερα Ραφαελα μου!!!!❤️

χαχαχχαα!! κι εγω διαβαζα τετοια περυσι στις αρχες των προσπαθειων... που περιμενα να μεινω εγκυος στο αψε σβησε... τωρα ακομα για τη συλληψη ψαχνω !!!!!!😆😆😆 (αααμα κατσω να ψαξω δηλαδη γτ κι αυτο το ψαξιμο εχει φτασει σε κορεσμο...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! Να είσαι χαλαρή όσο μπορείς και θα έρθει το σποράκι σου!!! Αυτή τη χρόνια θα γίνεις μανούλα 😍😍👶👶💕💕

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκό μου κορίτσι, μακάρι να τα καταφέρουμε ολες, και να Μιλαμε για φουσκωμένες κοιλιτσες!  ❤❤❤

Εσυ κορίτσι μου τι πρόγραμμα έχεις ? Ποια είναι η επόμενη κίνηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, πως είστε? Εύχομαι μια όμορφη μέρα να έχουμε..

Εγω σήμερα θα παραλάβω τα φάρμακα επιτέλους,  τελικά προλαβαίνω αυτό τον κύκλο, οπότε από εβδομάδα ξεκινάω διέγερση,  χαρούμε και φοβισμένη ταυτόχρονη, επίσης τις μέρες που θα έχω υπέρηχους και εξετάσεις θα παίρνω άδεια, οπότε θα ξεκουραστώ κιόλας και θα αλλαξει κςι λίγο η ψυχολογία μου... με φοβίζει η υπερδιέγερση πολύ και κάτι μου λεει πως δεν θα την γλυτώσω... 

Οσο για την δουλειά κορίτσια, δεν προλαβαινω και ακόμα δεν εχω τελειώσει,  εχω αναλάβει και κάποια εξοικονομω και ενεργειακά και χρόνος μηδεν, τα βράδια με αυτά ασχολουμε. Αυτά τα νέα μου,  το σημαντικό όμως είναι οτι επιτέλους ξεκινάω! 

Άντε βρε κορίτσια το 22 να είναι η χρονιά μας εύχομαι πάναγια μου !

καλημερα κοριτσι μου!!!! καλη αρχη με τη διαδικασια!!! φανταστικα νεα οτι προλαβαινεις αυτο τον κυκλο!!!! ολα θα πανε καλα θα το δεις!!!! καλα θα κανεις και θα παρεις αδεια για να εχεις λιγο χρονο και για σενα και να εισαι πιο ηρεμη.. να μη λειπεις με δικαιολογιες και σε αγχωνουν απ τη δουλεια....

φιλια πολλα και να μας στελνεις τα νεα σου!!!!❤️💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!!!! καλη αρχη με τη διαδικασια!!! φανταστικα νεα οτι προλαβαινεις αυτο τον κυκλο!!!! ολα θα πανε καλα θα το δεις!!!! καλα θα κανεις και θα παρεις αδεια για να εχεις λιγο χρονο και για σενα και να εισαι πιο ηρεμη.. να μη λειπεις με δικαιολογιες και σε αγχωνουν απ τη δουλεια....

φιλια πολλα και να μας στελνεις τα νεα σου!!!!❤️💋💋

Σε ευχαριστώ πολύ καλο μου κορίτσι να είσαι καλά και εύχομαι σύντομα να μιλάμε για τα εύχαρηστα όλων μας! 

Εννοείται θα σας γράφω τα νέα μου, εξάλλου θα εχω και άδειες οπότε θα είμαι άνετη απο πίεση και χρόνο.. 

Τακτοποίησες τα προϊόντα τα σχεδόν ληγμένα ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκό μου κορίτσι, μακάρι να τα καταφέρουμε ολες, και να Μιλαμε για φουσκωμένες κοιλιτσες!  ❤❤❤

Εσυ κορίτσι μου τι πρόγραμμα έχεις ? Ποια είναι η επόμενη κίνηση?

Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω και να πάω για σαλπιγγογραφια! Ελπίζω βέβαια να μην αδιαθετήσω(26/01) να γλιτώσω και τα 200 ευρώ και να είμαι εγκυος 😂😂😂 αλλά δε πιστεύω από την πρώτη που πήρα το dostinex να έπεσε η προλακτινη (που η ενδοκρινολόγος θεωρεί ότι αυτό φταίει) κ να είμαι εγκυος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα Ραφαελα μου!!!!❤️

χαχαχχαα!! κι εγω διαβαζα τετοια περυσι στις αρχες των προσπαθειων... που περιμενα να μεινω εγκυος στο αψε σβησε... τωρα ακομα για τη συλληψη ψαχνω !!!!!!😆😆😆 (αααμα κατσω να ψαξω δηλαδη γτ κι αυτο το ψαξιμο εχει φτασει σε κορεσμο...)

Ευτυχως δεν είμαι μόνη μου 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολα τα κοριτσια της παρεας!!!!❤️❤️❤️

@Nandia-μου εγω κλασσικα δουλιτσα απο το σπιτι!!! χθες το απογευμα ξεπατωθηκαμε στις δουλειες στο νεο σπιτι και σημερα το ιδιο προβλεπεται... μετραμε αντιστροφα για τη μετακομιση!!!!!! σαββατο πρωι αποχαιρετω το σπιτακι μου το παλι!!!!! απο το καλοκαιρι του 2013 εμενα σε αυτο..... 8,5 χρονια.... εχω ζησει τοσα εδω μεσα και με πιανει μια νοσταλγια.....

απο την αλλη βεβαια τα καλυτερα ειναι μπροστα!!!!!!!! ☀️☀️🎈🎈🎈παμε σε σπιταρονα και γεμιζω με αισιοδοξια!!!! το ηθελα αυτο το βημα γτ δε μπορουσα αλλο τη στασιμοτητα.. ουτε παιδι εχει ερθει, ουτε σπιτι βρισκαμε τοσο καιρο, ουτε να κανουμε το γαμο μας με συγγενεις και φιλους να το χαρουμε... εγινε ενα βημα μεγαλο και θα ερθουν και τα αλλα!!! και φυσικα αν ειχε ερθει παιδι δε θα με ενοιαζε για το σπιτι.. ας μεναμε και στο ιδιο... απλα τωρα αλλαζει λιγο η ψυχολογια....

@Hopemumtobe ευχομαι τα συμπτωματα να ειναι για αλλο λογο!!!!🙏🙏 οσα κοριτσια εχουν μεινει εγκυες μας λενε οτι τα συμπτωματα μοιαζουν πολυ!!! ελπιζω να μη χρειαστει να κανετε επαναληπτικες εξετασεις και να ερθει το θαυμα συντομα!!!!! (επισης σημερα παρηγγειλα τα CoQ10 του αντρα μου απο ενα φαρμακειο στη Γλυφαδα... ελπιζω να μην ειχες παραγγειλει απο εκει τα χαλασμενα και τον δηλητηριασω!!!😇😂😂😂 θυμασαι απο που τα ειχες παραγγειλει;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Όχι οι ενέσεις που κανεις σε κάνουν να κάνεις περισσότερα ωάρια. 

Η υπερδιέγερση ειναι όταν ανταποκρίνονται τόσο πολύ οι ωοθήκες σου και κάνεις 10-20 αυγουλάκια 

Εντάξει μετά στα παίρνουν όλα με ωοληψια. Απλά είναι ταλαιπωρία γιατί χάνεις χρόνο. Στα παίρνουν και όταν ηρεμήσει ο οργανισμός πας να στα βάλουν και μπροει να είναι και τρεις μήνες μετά. 

 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Όχι οι ενέσεις που κανεις σε κάνουν να κάνεις περισσότερα ωάρια. 

Η υπερδιέγερση ειναι όταν ανταποκρίνονται τόσο πολύ οι ωοθήκες σου και κάνεις 10-20 αυγουλάκια 

Εντάξει μετά στα παίρνουν όλα με ωοληψια. Απλά είναι ταλαιπωρία γιατί χάνεις χρόνο. Στα παίρνουν και όταν ηρεμήσει ο οργανισμός πας να στα βάλουν και μπροει να είναι και τρεις μήνες μετά. 

ευχαριστω κοριτσια.. δεν εχω μπει σε τετοιες διαδικασιες για την ωρα.. θα παω γιατρο αρχες φεβρουαριου και θα δω τι θα μου πει.. ειναι ο 5ος μηνας προσπαθειων αρα πιστευω θα με αφησει ακομα 1 μηνα και μετα να μπουμε στα πιο βαθια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ καλο μου κορίτσι να είσαι καλά και εύχομαι σύντομα να μιλάμε για τα εύχαρηστα όλων μας! 

Εννοείται θα σας γράφω τα νέα μου, εξάλλου θα εχω και άδειες οπότε θα είμαι άνετη απο πίεση και χρόνο.. 

Τακτοποίησες τα προϊόντα τα σχεδόν ληγμένα ? 

αχ μακαρι να εχουμε ευχαριστα συντομα!!!! καλα εσυ θα εχεις!! στο υπογραφουν κι οι γιατροι... εμεις ακομα παμε χωρις υποβοηθουμενη και δεν ξερω αν εχει νοημα... θα δουμε...

ηρθε χθες η κουριερ και τα πηρε. 🙂🙂μου ειπαν θα με παρουν τηλεφωνο οταν τα παραλαβουν και αμεσα θα αντικατασταθουν.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα σε ολα τα κοριτσια της παρεας!!!!❤️❤️❤️

@Nandia-μου εγω κλασσικα δουλιτσα απο το σπιτι!!! χθες το απογευμα ξεπατωθηκαμε στις δουλειες στο νεο σπιτι και σημερα το ιδιο προβλεπεται... μετραμε αντιστροφα για τη μετακομιση!!!!!! σαββατο πρωι αποχαιρετω το σπιτακι μου το παλι!!!!! απο το καλοκαιρι του 2013 εμενα σε αυτο..... 8,5 χρονια.... εχω ζησει τοσα εδω μεσα και με πιανει μια νοσταλγια.....

απο την αλλη βεβαια τα καλυτερα ειναι μπροστα!!!!!!!! ☀️☀️🎈🎈🎈παμε σε σπιταρονα και γεμιζω με αισιοδοξια!!!! το ηθελα αυτο το βημα γτ δε μπορουσα αλλο τη στασιμοτητα.. ουτε παιδι εχει ερθει, ουτε σπιτι βρισκαμε τοσο καιρο, ουτε να κανουμε το γαμο μας με συγγενεις και φιλους να το χαρουμε... εγινε ενα βημα μεγαλο και θα ερθουν και τα αλλα!!! και φυσικα αν ειχε ερθει παιδι δε θα με ενοιαζε για το σπιτι.. ας μεναμε και στο ιδιο... απλα τωρα αλλαζει λιγο η ψυχολογια....

@Hopemumtobe ευχομαι τα συμπτωματα να ειναι για αλλο λογο!!!!🙏🙏 οσα κοριτσια εχουν μεινει εγκυες μας λενε οτι τα συμπτωματα μοιαζουν πολυ!!! ελπιζω να μη χρειαστει να κανετε επαναληπτικες εξετασεις και να ερθει το θαυμα συντομα!!!!! (επισης σημερα παρηγγειλα τα CoQ10 του αντρα μου απο ενα φαρμακειο στη Γλυφαδα... ελπιζω να μην ειχες παραγγειλει απο εκει τα χαλασμενα και τον δηλητηριασω!!!😇😂😂😂 θυμασαι απο που τα ειχες παραγγειλει;;)

καθε κυκλος που κλεινει ειναι ενα κεφαλαιο που αφηνουμε πισω.. τα καλυτερα οπως ειπες ειναι μπροστα.. ολα θα γινουν στην ωρα τους και με την σειρα που πρεπει.. ο θεος ξερει καλυτερα απο μας.. οταν εκλεινα εγω κυκλους και κεφαλαια καταλαβαινα οτι ηταν η σωστη στιγμη ασχετο αν εγω ανυπονομουσα να γινει πιο νωρις η ολοκληρωση.. μεχρι και την αποβολη την ειδα ως σημαδι οτι δεν ηταν ακομα η στιγμη να ερθει και σαν απαντηση στην ερωτηση μου αν μπορω να μεινω εγκυος με τον νυν.. θα μου πεις οπως το βλεπει ο καθενας.. εγω προσπαθω να βλεπω την θετικη πλευρα γιατι μονο ετσι μπορουμε να προχωραμε μπροστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα σε ολα τα κοριτσια της παρεας!!!!❤️❤️❤️

@Nandia-μου εγω κλασσικα δουλιτσα απο το σπιτι!!! χθες το απογευμα ξεπατωθηκαμε στις δουλειες στο νεο σπιτι και σημερα το ιδιο προβλεπεται... μετραμε αντιστροφα για τη μετακομιση!!!!!! σαββατο πρωι αποχαιρετω το σπιτακι μου το παλι!!!!! απο το καλοκαιρι του 2013 εμενα σε αυτο..... 8,5 χρονια.... εχω ζησει τοσα εδω μεσα και με πιανει μια νοσταλγια.....

απο την αλλη βεβαια τα καλυτερα ειναι μπροστα!!!!!!!! ☀️☀️🎈🎈🎈παμε σε σπιταρονα και γεμιζω με αισιοδοξια!!!! το ηθελα αυτο το βημα γτ δε μπορουσα αλλο τη στασιμοτητα.. ουτε παιδι εχει ερθει, ουτε σπιτι βρισκαμε τοσο καιρο, ουτε να κανουμε το γαμο μας με συγγενεις και φιλους να το χαρουμε... εγινε ενα βημα μεγαλο και θα ερθουν και τα αλλα!!! και φυσικα αν ειχε ερθει παιδι δε θα με ενοιαζε για το σπιτι.. ας μεναμε και στο ιδιο... απλα τωρα αλλαζει λιγο η ψυχολογια....

@Hopemumtobe ευχομαι τα συμπτωματα να ειναι για αλλο λογο!!!!🙏🙏 οσα κοριτσια εχουν μεινει εγκυες μας λενε οτι τα συμπτωματα μοιαζουν πολυ!!! ελπιζω να μη χρειαστει να κανετε επαναληπτικες εξετασεις και να ερθει το θαυμα συντομα!!!!! (επισης σημερα παρηγγειλα τα CoQ10 του αντρα μου απο ενα φαρμακειο στη Γλυφαδα... ελπιζω να μην ειχες παραγγειλει απο εκει τα χαλασμενα και τον δηλητηριασω!!!😇😂😂😂 θυμασαι απο που τα ειχες παραγγειλει;;)

Εγώ θα μάζευα και θα έκλαιγα ταυτόχρονα!!! Τόσα χρόνια τοσες αναμνήσεις μέσα στο σπίτι εκείνο!!! Θυμάμαι όταν έφυγα από Αγγλία για Κύπρο μόνιμα έδινα τα πράγματα μου και έκλαιγα, συνδέομαι πολύ με τα πράγματα και δύσκολα τα αλλάζω!! Κάθε λίγο έστελνα μήνυμα στα παιδιά «πως είναι τα πράγματα;; Δε πιστεύω να τα σπασατε χαχαχα κ τέτοια!!» Αντί να ρωτάω πως είναι εκείνοι ρωτούσα για τα πράγματα 😅😅😅🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καθε κυκλος που κλεινει ειναι ενα κεφαλαιο που αφηνουμε πισω.. τα καλυτερα οπως ειπες ειναι μπροστα.. ολα θα γινουν στην ωρα τους και με την σειρα που πρεπει.. ο θεος ξερει καλυτερα απο μας.. οταν εκλεινα εγω κυκλους και κεφαλαια καταλαβαινα οτι ηταν η σωστη στιγμη ασχετο αν εγω ανυπονομουσα να γινει πιο νωρις η ολοκληρωση.. μεχρι και την αποβολη την ειδα ως σημαδι οτι δεν ηταν ακομα η στιγμη να ερθει και σαν απαντηση στην ερωτηση μου αν μπορω να μεινω εγκυος με τον νυν.. θα μου πεις οπως το βλεπει ο καθενας.. εγω προσπαθω να βλεπω την θετικη πλευρα γιατι μονο ετσι μπορουμε να προχωραμε μπροστα

Εχεις δίκιο απλά συγκίνησε γιατί θυμάσαι τι ωραία πράγματα έζησες μέσα σε εκείνο το σπίτι, αλλά οπως λες όταν ένα βιβλίο τελειώνει μια άλλη ιστορία σε ένα άλλο βιβλίο αρχίζει! Εγώ γενικά είμαι λίγο σταθερή κ δύσκολα αλλάζω γιατί είναι η ασφάλεια πολλες φορες, αλλά καποιες φορες πρέπει να προχωρούμε για να πάμε μπροστά σε όλους τους τομείς της ζωής μας, και σίγουρα η κάθε αλλαγή μας μαθαίνει πολλά και είναι πάντα για καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ θα μάζευα και θα έκλαιγα ταυτόχρονα!!! Τόσα χρόνια τοσες αναμνήσεις μέσα στο σπίτι εκείνο!!! Θυμάμαι όταν έφυγα από Αγγλία για Κύπρο μόνιμα έδινα τα πράγματα μου και έκλαιγα, συνδέομαι πολύ με τα πράγματα και δύσκολα τα αλλάζω!! Κάθε λίγο έστελνα μήνυμα στα παιδιά «πως είναι τα πράγματα;; Δε πιστεύω να τα σπασατε χαχαχα κ τέτοια!!» Αντί να ρωτάω πως είναι εκείνοι ρωτούσα για τα πράγματα 😅😅😅🤣🤣

κι υστερα σου λενε μην πιστευεις στα ζωδια... αχαχαχχαχαχα!!! κι εγω ταυρινα ειμαι και δενομαι απιστευτα με τα πραγματα.. πρεπει να καταστραφουν για να τα αποχωριστω... αφου περυσι που ηταν να κανουμε μετακομιση το μαρτιο, εανακαλυψα ποσα αναμνηστικα και ενθυμια εχω κατω στην αποθηκη και μου πιανουν αχρηστο χωρο.. και να προσπαθει ο αντρας μου να με πεισει να τα πεταξουμε.. ειχα μεχρι και εισιτηρια απο τα αστικα της θεσσαλονικης (απο τα φοιτητικα χρονια!!!!!!!).. αχρηστα πραγματα μεν αλλα τοσες στιγμες ξεγνοιασιας... ταξιδι στο χρονο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κι υστερα σου λενε μην πιστευεις στα ζωδια... αχαχαχχαχαχα!!! κι εγω ταυρινα ειμαι και δενομαι απιστευτα με τα πραγματα.. πρεπει να καταστραφουν για να τα αποχωριστω... αφου περυσι που ηταν να κανουμε μετακομιση το μαρτιο, εανακαλυψα ποσα αναμνηστικα και ενθυμια εχω κατω στην αποθηκη και μου πιανουν αχρηστο χωρο.. και να προσπαθει ο αντρας μου να με πεισει να τα πεταξουμε.. ειχα μεχρι και εισιτηρια απο τα αστικα της θεσσαλονικης (απο τα φοιτητικα χρονια!!!!!!!).. αχρηστα πραγματα μεν αλλα τοσες στιγμες ξεγνοιασιας... ταξιδι στο χρονο.....

Σε καταλαβαίνω είχα και εγώ την railcard μου και το χάρτη με τα μέτρο του Λονδίνου!! 🤣😅 και όταν τα βρεις κάθεσαι έτσι και σου έρχονται τοσες εικόνες από τότε…αχ τι ωραία!! Πραγματικά ποσό ωραία ξέγνοιαστα χρόνια…τελικά τα πέταξες; Εμένα μου τα πέταξε ο άντρας μου 😅😅😬😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σε καταλαβαίνω είχα και εγώ την railcard μου και το χάρτη με τα μέτρο του Λονδίνου!! 🤣😅 και όταν τα βρεις κάθεσαι έτσι και σου έρχονται τοσες εικόνες από τότε…αχ τι ωραία!! Πραγματικά ποσό ωραία ξέγνοιαστα χρόνια…τελικά τα πέταξες; Εμένα μου τα πέταξε ο άντρας μου 😅😅😬😬

οχι τα εσωσα!!!!!! 💪💪 εδωσα μαχη αλλα του ειπα δεν θα πεταξει τη ζωη μου στην ανακυκλωση!!!!😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερα κορίτσια ❤️❤️❤️ 
Τι κάνετε;;; Εγώ ξύπνησα πρωί πρωί να κάνω το report της δουλειας γιατί χθες κοιμήθηκα πολύ νωρις…🤣🤦‍♀️
 

Σε αλλά νέα όλη την ημέρα χθες διάβαζα για το baby led weaning…λες και έχω κάνει παιδί και έμεινε να το ταΐσω κιολας 🤦‍♀️🤦‍♀️ Είμαι τραγική 😂😂

 

Καλημέρα Ραφαελάκι❤️❤️

Χαχα δεν πειράζει, θα είσαι έτοιμη για όταν έρθει 😉😉😉 Μάθε τέχνη κ αστηνε που λένε😄😆

Καλά είμαι εγώ, πήγα χθες στο γιατρό 1405 γρ η μπουμπου κ έχει γυρίσει προς τα κάτω!! 💗💗

Ελπίζω να μην έκανα κακό που περπάταγα πολύ τώρα στο Λονδίνο, γιατί θέλω να ξαναπάω τον άλλο μήνα οπότε θέλω να είναι όλα καλά μέχρι τότε..κ έχω αυτό το άγχος ..γιατί η μπουμπου έχει γυρίσει κ είναι χαμηλά, οπότε δε ξέρω αν αυτό είναι οκ ή όχι. Ο γιατρός μου ήταν πολύ χαλαρός μου έδειχνε να εδώ είναι το κεφάλι κλπ, κ γέλαγε που θέλω να πάω τον άλλο μήνα γιατί μου έλεγε δε ξέρει αν θα με αφήσει η αεροπορική που θα’μαι 34 εβδ..του ειπα ότι αφήνουν με χαρτί μέχρι 36 εβδ κ μ ειπε αν αφήνουν οκ θα μου γράψει χαρτί!!

Μπορεί να αγχώνομαι κ τζαμπα δε ξέρω, απλά θέλω πολύ να πάω γιατί έχω μια δουλειά, κ δε θέλω να γίνει καμια στραβή κ να μη μ αφήσουν..

Σε 2 εβδ που θα μαι 32 εβδ έχω το Doppler, οπότε θα δούμε κι εκεί καλύτερα τι γίνεται💕

Φτάνω στο τέλος κορίτσια, 30 εβδ σήμερα☺️☺️☺️ 

Σας έπρηξα τώρα με τα άγχη μου πρωινιάτικα🤣

Τι κάνετε εσείς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, πως είστε? Εύχομαι μια όμορφη μέρα να έχουμε..

Εγω σήμερα θα παραλάβω τα φάρμακα επιτέλους,  τελικά προλαβαίνω αυτό τον κύκλο, οπότε από εβδομάδα ξεκινάω διέγερση,  χαρούμε και φοβισμένη ταυτόχρονη, επίσης τις μέρες που θα έχω υπέρηχους και εξετάσεις θα παίρνω άδεια, οπότε θα ξεκουραστώ κιόλας και θα αλλαξει κςι λίγο η ψυχολογία μου... με φοβίζει η υπερδιέγερση πολύ και κάτι μου λεει πως δεν θα την γλυτώσω... 

Οσο για την δουλειά κορίτσια, δεν προλαβαινω και ακόμα δεν εχω τελειώσει,  εχω αναλάβει και κάποια εξοικονομω και ενεργειακά και χρόνος μηδεν, τα βράδια με αυτά ασχολουμε. Αυτά τα νέα μου,  το σημαντικό όμως είναι οτι επιτέλους ξεκινάω! 

Άντε βρε κορίτσια το 22 να είναι η χρονιά μας εύχομαι πάναγια μου !

Τέλειαα νέα!! Καλή αρχή!! 🙏🥰

Είμαι σίγουρη ότι το 22 θα’ναι η χρονιά σου, κ εσύ κ η @Ευάγγελοςτ θα είστε οι επόμενες!!! ☺️🥰💓💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω και να πάω για σαλπιγγογραφια! Ελπίζω βέβαια να μην αδιαθετήσω(26/01) να γλιτώσω και τα 200 ευρώ και να είμαι εγκυος 😂😂😂 αλλά δε πιστεύω από την πρώτη που πήρα το dostinex να έπεσε η προλακτινη (που η ενδοκρινολόγος θεωρεί ότι αυτό φταίει) κ να είμαι εγκυος! 

Μακάρι κορίτσι μου,  εύχομαι να τη γλυτώσεις τη σαλπιγγογραφια και νσ μην χρειαστεί να κάνεις τπτ άλλο! ❤❤

Ναι το ίδιο είχε πεί και εμένα ο Ενδοκρινολογος, συνεχίζω το ντοστινεξ, αφού μου συμφωνει  και ο εξωσωματιστης ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Τέλειαα νέα!! Καλή αρχή!! 🙏🥰

Είμαι σίγουρη ότι το 22 θα’ναι η χρονιά σου, κ εσύ κ η @Ευάγγελοςτ θα είστε οι επόμενες!!! ☺️🥰💓💗💗💗

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου να είσαι καλά!! 

Ευχαριστώ οοολα τα κορίτσια που με γεμίζουν αισιοδοξία και δύναμη! 

❤❤❤❤❤ άπειρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

οχι τα εσωσα!!!!!! 💪💪 εδωσα μαχη αλλα του ειπα δεν θα πεταξει τη ζωη μου στην ανακυκλωση!!!!😂😂😂

Εμένα μου είπε τον χάρτη να τον κατεβάσω στο κινητό γιατί θυμάται ότι που πήγαμε Λονδίνο είχα ένα application χαχαχχα🤣🤣🤣 καλά έκανες 💪💪💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...