Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!!! καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!

@Lacostakiμου ευχαριστω πολυ!!!😍❤️🌹 Να εχουμε ολοι υγεια!!!

Χρόνια πολλά @Antonia2 μου!!!! 💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Με το καλό το μωράκι σου κορίτσι μου! Κι εγώ θα ήθελα μικρή διαφορά στα παοδάκι μου αλλά εντάξει όπως φαίνεται στην καλύτερη αν τ ακαταφέρω άμεσα έστω με την εμβρυομεταφορά θα έχουν περίπου 2 χρόνια διαφορά! Μακάρι να πετύχουμε βέβαια με την πρώτη όπως στο αγοράκι μου.

Αχ μωρέ το γλυκούλι μου του έλειψες. Είναι και στην ηλικία τώρα που κορυφώνετραι το άγχος αποχωρισμου!

Εμένα είναι 11μιση μηνών και χθες έφυγα λίγο να παω να ψωνίσω σούπερ και ήταν με τον πατέρα του και επεσε λίγο στον κώλο του προσπαθώντας να παίξει με μία τσάντα και με το που έπεσε μου λέει ο αντρας μου εκλαψε και φώναξε μαμα! Χαχαχαχ

ΦΑντασου εγω εχω ξεκινησει απο ΝΟεμβριο και τη δουλεια και ειναι με τη γιαγιά αλλά με το που με βλέπει δεν ξεκολάει. Φυσικά και δεν κκάθεται και ποτέ μόνος να παίξει, πάντα θελει τη μαμα ή τον μπαμπά δίπλα να παίζουμε και κάοιες φορές μας τραβάει και τους δύο μαζί να παίξουμε😄

Θα τα καταφέρετε κι εσείς είμαι σίγουρη!! Θα του χαρίσεις το αδερφάκι σύντομα☺️☺️☺️

Ναι μωρέ άσε..μ έπιασε η καρδιά μου..😢😢 Ίσως είναι κ το άγχος αποχωρισμού που λες!!

Χαχαχα το γλυκούλι…σε λίγο θα φωνάζει συνέχεια μαμά μαμά θα δεις😆 κ μπαμπά μπαμπά μπορεί 😆

Καλό που δε ξεκολλάει από πάνω σου κ ας είναι με τη γιαγιά☺️Έχετε ωραία σχέση απότι φαίνεται💕κ είναι κ μικρούλι τη μαμά του θέλει❤️❤️ Χαχα εμάς ευτυχώς κάθεται κ παίζει κ μόνος του, γιατί εγώ με τις ανακατωσούρες δεν την πάλευα κ πολύ να είμαι όρθια(ένας από τους λόγους που τον πήγα παιδικό γιατί είχα τύψεις που δεν επαιζα πολύ μαζί του)..αλλά όταν βαριέται θέλει να πάμε κι εμείς ή μας φέρνει βιβλία να του διαβάσουμε😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Froufro είπε:

 

 

Κορίτσια μου μεγάλη ανακούφιση!!!! Τα pcr βγήκαν αρνητικά κ είμαι στο νοσοκομείο για ρα διαδικαστικά 🥰 είναι επίσημο πως αύριο θα κρατάω στα χέρια μου το κοριτσάκι μου ❤❤❤❤

Τι τέλεια νέαααα!!! Τελείωσε η αγωνία σου!!! Με το καλό να υποδεχτείτε την κορούλα σας και να έχεις έναν εύκολο τοκετό!!🙏💕

Να μας στείλεις💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Alex12345 είπε:

Καλησπέρα σε σένα και σε όλα τα κορίτσια.

Με το καλό να δεχτείς το νέο σου μπεμπακι καθώς και όλα τα κορίτσια σύντομα να αποκτήσουν το πολυπόθητο θαύματακι. 

Διάβασα για την δυσκολία απόθηλασμού και επειδή έχω μια μικρή εμπειρία λόγω ότι έχω 5 παιδιά και τα θήλαζα ως 2 ετών σχεδόν λίγο πριν γεννήσω το επόμενο αυτό που έκανα εγώ ήταν να βγάζω σε μπουκάλι και να βάζω μισό μισό με το ξένο οπότε σταδιακά συνήθιζαν την γευση. 

Ελπίζω να σε βοηθήσει. Τις ευχές μου σε όλες σας! 

Καλησπέρα κορίτσι μου!!

Σ ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή!! Θα το δοκιμάσω ελπίζω να βοηθήσει!!🙏

Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Χρόνια πολλά @Antonia2 μου!!!! 💗💗💗💗

Ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!!!!! να εισαι καλα και συντομα να κρατας τη μπεμπιτσα σου αγκαλια!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️ να εχουμε ολοι υγεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου να ρωτησω τη γνωμη σας σε κατι;;; ειδικα η @Raf123 ισως γνωριζει και λογω επαγγέλματος...

παρέλαβα σημερα τα actisperm (κολπικη γελη που βοηθαει στη συλληψη). έκανα την παραγγελία 13/01 και η παραγγελία εστάλη από το φαρμακείο 14/01.

ρε κοριτσια μου γραφει λήξη 01/2022!!! ειναι δυνατον να τα δεχτω;;;; θα τους παρω αυριο τηλεφωνο αλλα θελω και τη γνώμη σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου να ρωτησω τη γνωμη σας σε κατι;;; ειδικα η @Raf123 ισως γνωριζει και λογω επαγγέλματος...

παρέλαβα σημερα τα actisperm (κολπικη γελη που βοηθαει στη συλληψη). έκανα την παραγγελία 13/01 και η παραγγελία εστάλη από το φαρμακείο 14/01.

ρε κοριτσια μου γραφει λήξη 01/2022!!! ειναι δυνατον να τα δεχτω;;;; θα τους παρω αυριο τηλεφωνο αλλα θελω και τη γνώμη σας...

Μήπως όμως να ρωτήσεις γενικά το παίζει; Μήπως είναι τίποτα που κρατάει για λίγο ;;;

Ή επειδή είναι μέσω ίντερνετ έχω ακούσει ότι έχουν παλιά και θέλει προσοχή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2  Τόνια μου χρόνια σου πολλά!!! Υγεία, ευτυχία και ό, τι επιθυμείες!!!! Εννοείται και σύντομα ένα υπέροχο μωράκι στην αγκαλιά σας💖💖💖 


@Froufro Κοριτσι μου τι υπεροχα που εληξε ολο αυτο με αρνητικο τεστ!! Με το καλο αυριο να γνωρισεις το κοριτσακι σου!!!💗💗💗 Να πανε ολα τελειακαι περιμενουμε νεα!! Σου στελνω πολλη αγαπη ☺️💗💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Μήπως όμως να ρωτήσεις γενικά το παίζει; Μήπως είναι τίποτα που κρατάει για λίγο ;;;

Ή επειδή είναι μέσω ίντερνετ έχω ακούσει ότι έχουν παλιά και θέλει προσοχή 

Ρ ε συ τι να πω;;;;; μεσα στο χαρτι των οδηγιων δεν λεει ημερομηνια παραγωγης αλλα αναφερει στο πλαι 11.2017. δεν ξερω αν μπορω να το εκλάβω σαν ημερομηνια παραγωγης... μαλλον οχι.. λαμμον θα ειναι το τελευταιο update των οδηγιων...😳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου να ρωτησω τη γνωμη σας σε κατι;;; ειδικα η @Raf123 ισως γνωριζει και λογω επαγγέλματος...

παρέλαβα σημερα τα actisperm (κολπικη γελη που βοηθαει στη συλληψη). έκανα την παραγγελία 13/01 και η παραγγελία εστάλη από το φαρμακείο 14/01.

ρε κοριτσια μου γραφει λήξη 01/2022!!! ειναι δυνατον να τα δεχτω;;;; θα τους παρω αυριο τηλεφωνο αλλα θελω και τη γνώμη σας...

Εγω θα τα γυρνουσα πισω σιγουρα! Σε οτι παραγγελια κανω απο epharmacy βαζω σχολιο παρακαλω ''μακρινη ημερομηνια ληξης''

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Antonia2  Τόνια μου χρόνια σου πολλά!!! Υγεία, ευτυχία και ό, τι επιθυμείες!!!! Εννοείται και σύντομα ένα υπέροχο μωράκι στην αγκαλιά σας💖💖💖 


@Froufro Κοριτσι μου τι υπεροχα που εληξε ολο αυτο με αρνητικο τεστ!! Με το καλο αυριο να γνωρισεις το κοριτσακι σου!!!💗💗💗 Να πανε ολα τελειακαι περιμενουμε νεα!! Σου στελνω πολλη αγαπη ☺️💗💖

Ευχαριστω πολύ κοριτσακι μου γλυκό!!!! μακαρι το 2022 να φερει σε ολες γερα μωρακια και να γεμισει τα σπιτια μας με ωραιες φωνουλες!!!!!!   🤞🤞❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εγω θα τα γυρνουσα πισω σιγουρα! Σε οτι παραγγελια κανω απο epharmacy βαζω σχολιο παρακαλω ''μακρινη ημερομηνια ληξης''

αχ ωραια ιδεα μου δινεις αλλα δεν το σκεφτηκα...🙁 ελπιζω να μην αντιδρασουν και να το δεχτουν! θα τους ζητησω αντικατασταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου αν σας ενδιαφέρει μπορώ να σας στείλω κάποιες συμβουλές που μου έδωσε η διατροφολόγος μου όσο αφορά την γονιμότητα! Αναλαμβάνει τέτοια περιστατικά και είναι κ η ίδια στην προσπάθεια για αυτό την εμπιστεύτηκα!! Μου έκανε προγραμμα για εμένα βέβαια εξειδικευμένο στις ανάγκες μου γιατί θέλω να χάσω κ τα κιλά που έβαλα, αλλά καποιες συμβουλές εννοώ τρόφιμα που βοηθούν αν θέλετε να σας στείλω…! 

Καλημερα.. για πες για πες.... και για τα κιλα πες.. και εγω θελω να χασω.. αυτα δεν τα ρωτανε χαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!! Να εχετε μια ομορφη μερα!!!❤️❤️❤️

περαστικα @Nandia-!!! πηρες καποιο παυσιπονο;

@Froufroη σκεψη μας μαζι σου!!!!!!!!! περιμενουμε τα ευχαριστα!!!!!!🙏😍👶🎀👣🎈🌷🌷🌷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

αχ ωραια ιδεα μου δινεις αλλα δεν το σκεφτηκα...🙁 ελπιζω να μην αντιδρασουν και να το δεχτουν! θα τους ζητησω αντικατασταση

Καλημερα! 💗Να τους πεις οτι θελεις να το χρησιμοποιησεις αργοτερα και οχι αυτο το μηνα και οτι δεν ειναι λογικο η αναμενομενο να λαμβανεις ενα προιον το οποιο ληγει τον ιδιο μηνα. Και να ζητησεις αντικατασταση. (εκτος εαν το συγκεκριμενο προιον ληγει ιδιο μηνα? μου φαινεται περιεργο ομως)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα! 💗Να τους πεις οτι θελεις να το χρησιμοποιησεις αργοτερα και οχι αυτο το μηνα και οτι δεν ειναι λογικο η αναμενομενο να λαμβανεις ενα προιον το οποιο ληγει τον ιδιο μηνα. Και να ζητησεις αντικατασταση. (εκτος εαν το συγκεκριμενο προιον ληγει ιδιο μηνα? μου φαινεται περιεργο ομως)

καλημερα κοριτσι μου!!!!❤️❤️

μολις μπηκα να σας γραψω! τους πηρα τηλεφωνο και 5 φορες μου ζητησαν συγγνωμη! μου ειπαν θα ενημερωσουν το σχετικό τμήμα ωστε να μην ξαναγινει και θα στείλουν μεταφορική να τα πάρει και θα τα αντικαταστήσουν. με ρωτησαν αν και τα 2 ληγουν τον 01/2022 και τους ειπα ναι και παλι απολογηθηκαν....

ηταν πολυ εξυπηρετικοι και λογικα τελος της εβδομαδας θα εχω τα καινουρια.. βεβαια τις γονιμες μερες τις εχασα αλλα τεσπα... τον αλλο μηνα!!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!!! Να εχετε μια ομορφη μερα!!!❤️❤️❤️

περαστικα @Nandia-!!! πηρες καποιο παυσιπονο;

@Froufroη σκεψη μας μαζι σου!!!!!!!!! περιμενουμε τα ευχαριστα!!!!!!🙏😍👶🎀👣🎈🌷🌷🌷

Καλημερα.. οχι αλλα ευτυχως περασε λιγο και ειπα να μην πιω για την ωρα αφου δεν με ενοχλει πολυ..

εσυ τι κανεις? μετακομισες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημερα.. οχι αλλα ευτυχως περασε λιγο και ειπα να μην πιω για την ωρα αφου δεν με ενοχλει πολυ..

εσυ τι κανεις? μετακομισες?

ναι κιε γω τα αποφευγω τα παυσιπονα... και γι αυτο οταν παρω, με πιανουν αμεσως...

μετακομιζω το σαββατο!!! ηδη καναμε ενα σωρο δουλειες το σκ στο καινουριο σπιτι και αρκετο πακεταρισμα στο παλιο... εχουμε παει αρκετα ρουχα επανω.. τα υπολοιπα θα τα παρει το σαββατο η μεταφορικη..

σημερα παραγγειλαμε και ξυλα για το τζακι!!!!!! το σαββατο θα μας τα φερουν!!!!!😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναι κιε γω τα αποφευγω τα παυσιπονα... και γι αυτο οταν παρω, με πιανουν αμεσως...

μετακομιζω το σαββατο!!! ηδη καναμε ενα σωρο δουλειες το σκ στο καινουριο σπιτι και αρκετο πακεταρισμα στο παλιο... εχουμε παει αρκετα ρουχα επανω.. τα υπολοιπα θα τα παρει το σαββατο η μεταφορικη..

σημερα παραγγειλαμε και ξυλα για το τζακι!!!!!! το σαββατο θα μας τα φερουν!!!!!😁😁😁

ωωω τελεια.. να εγκαινιασετε το τζακι.. με το καλο να κατοικησετε και να σας φερει γουρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ωωω τελεια.. να εγκαινιασετε το τζακι.. με το καλο να κατοικησετε και να σας φερει γουρι

αχ εχω τρελαθει με το νεο σπιτι!!!! με εχει γεμισει με πολλη θετικη ενεργεια!!!!

ναι εννοειται να το εγκαινιασουμε!! εχει και γενεθλια ο αντρας μου το σαββατο οποτε να τα γιορτσουμε οπως του πρεπει!!!! μετα απο μια ζορικη μερα μετακομισης, θα παραγγειλουμε και θα λιωσουμε στη τζακαρα μας!!!!😍🔥👩‍❤️‍💋‍👨❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ εχω τρελαθει με το νεο σπιτι!!!! με εχει γεμισει με πολλη θετικη ενεργεια!!!!

ναι εννοειται να το εγκαινιασουμε!! εχει και γενεθλια ο αντρας μου το σαββατο οποτε να τα γιορτσουμε οπως του πρεπει!!!! μετα απο μια ζορικη μερα μετακομισης, θα παραγγειλουμε και θα λιωσουμε στη τζακαρα μας!!!!😍🔥👩‍❤️‍💋‍👨❤️

δωστε του ν' αψει που λεμε και στην κυπρο.. να παρουν φωτια τα πατωματα.. οι καναπεδες και οπου αλλου βολεψει χαχαχαχαχαχαχ ειναι διπλη η γιορτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Ναι μεγάλωσαν περναει ο καιρός παρα πολυ γρήγορα.. Προς το παρον οχι δε σκεφτόμαστε κάποια στιγμή όμως μελλοντικά ίσως. Εχω 4 βλαστοκυστες στη καταψυξη τις σκέφτομαι συχνά η αλήθεια είναι χαχχ! 

Με το καλό κορίτσι μου όποτε και αν το αποφασίσετε! Χαχαχα είσαι θεά! Και εγώ τις σκέφτομαι συχνά για αυτό το αποφάσισα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!🥰 Βασικά έχω μερικές απορίες!😁 Μου έδωσαν κάποιες ενέσεις που λέγονται meriofert (αν θυμάμαι καλά!😄) Τις γνωρίζεις; Μου είχαν πει τότε ότι πρέπει να πάρω 375 μονάδες την ημέρα αλλά μου φαίνονται υπερβολικές σε σχέση με αυτά που διαβάζω από άλλες κοπέλες. Δεν ξέρω μπορεί να κάνω και λάθος!

Χμμμ δεν τις γνωρίζω η αλήθεια είναι! Αλλά οι μονάδες που μου λες είναι όντως πολλές. Βέβαια ξέρω οι μονάδες πάνε ανάλογα το ορμονικό προφίλ της κάθε κοπέλας . Σιγουρα ξεκινάς με αυτές και ο γιατρός κάνοντας σου τους υπερήχους θα μετράτε και ε2 και θα πρέπει να [ρπσαρμόζετε τη δόση.. Εγώ πχ επειδή είχα και εικόνα πολυκυστικών οπότε φοβόμασταν για υπερδιέγερση ξεκινησα με 225 μονάδες και αργότερα έπεσα στις 150 μονάδες. Τελικά έπαθα υπερδιεγερση βέβαια αλλά τελοσπάντως. Δεν νομίζω να έχεις θέμα πάντως θα κάνετε εξετάσεις και θα το προσαρμόζετε. Γενικά όμως μείωσε το αλάτι και τρώγε αρκετή πρωτείνη αυγά, ψάρια , ηλεκτρολύτες. Βοηθούν πάρα πολύ με τις ορμόνες να μην πριστείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...