Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! ❤️❤️❤️ Παρασκευούλα σήμερα!!!! Ήρθε το Σ/Κ!!! Αύριο έχω φουλ καθαριότητα στο καινούριο σπιτάκι και το άλλο Σ/Κ μετακομισηηηηηηηηηη!!!!!!! 😁😁

Μπράβο Αντωνία μου. Με το καλό να πάτε! Πόσο μου αρέσουν οι αλλαγές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Βουρ στα παγωτα λοιπον!!!!!! 😅😅😅 εγω είμαι πολυ γλυκατζού αλλα ειδικα με τα παγωτα εχω λατρεια!!!!! βεβαια ο Ασβέστης όταν μας είπε διατροφή μας συμπεριέλαβε τα παγωτά στα junk food και ειπε αν τα παιρνουμε από έξω (και δεν φτιάχνω εγώ) να τα μειώσουμε!!!

Πάντως μας είπε ΟΧΙ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΜΕ ΧΑΜΗΛΑ ΛΙΠΑΡΑ!!! για πλήρη γαλακτοκομικά δεν είχε θέμα!! 😉😉

καλημερα.. φτουυυ και εγω ετρωγα γιαουρτι με χαμηλα λιπαρα τοσους μηνες.. αυτο το μηνα το εκοψα.. γαλα πινω το ημιαπαχο πως το λενε τελοσπαντων αλλα δεν μπορω να πινω του φουλ γιατι ειμαι οριακα με την χοληστερολη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! ❤️❤️❤️ Παρασκευούλα σήμερα!!!! Ήρθε το Σ/Κ!!! Αύριο έχω φουλ καθαριότητα στο καινούριο σπιτάκι και το άλλο Σ/Κ μετακομισηηηηηηηηηη!!!!!!! 😁😁

ωωω θα ειναι ωραιο το σκ σου.. με το καλο το καινουργιο σπιτι.. σου ευχομαι να γεμισει με παιδακια 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

«Πιο αναλυτικά, το τρόφιμο, που φάνηκε να έχει τη μεγαλύτερη θετική επίδραση στη γονιμότητα, ήταν το πλήρες γάλα, και στη συνέχεια το παγωτό [25]. Από την άλλη το σορμπέ και το παγωμένο γιαούρτι, καθώς και το άπαχο γιαούρτι αποτελούν τις τροφές με τη μεγαλύτερη πιθανότητα να δημιουργήσουν προβλήματα στην ωορρηξία»

τελειωσε από αύριο αρχίζω τα παγωτά 🤣🤣🤣🤣🍦🍦🍦🍦, (εν το μεταξύ εγώ μόνο σορμπέ τρώω άμα φάω παγωτό γιατί δεν είμαι πολύ φίλη του) 

 

Χαχαχα κι εγώ το είχα διαβάσει αυτό το άρθρο. Να πω ότι αγχώθηκα φουλ τότε γιατί καταναλώνω καθημερινά τεράστιες ποσότητες γαλακτοκομικων με χαμηλά λιπαρά (κυρίως γάλα και γιαούρτι) και δεν ήμουν πρόθυμη να τα μειώσω, αλλά τελικά δεν έπαιξαν ρόλο 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!!!!💘💘💘  ι κανετε? Γενικα εγω επειδη προσπαθησα για εγκυμοσυνη μετα απο πολλους μηνες, εχω ξαναμπει στη φαση που λιγο μου περναει απτο μυαλο ''λες να εγινε το θαυμα''?  Και δεν παω παλι να βαψω μαλλια 😅Αλλα μετα λεω ξεχασε το μηοως ερθει καπως απροσμενα κ ξαφνικα 😄😅😅 
 

 

καλημερα κοριτσι μου!!!! αχ τι ωραια οταν εχουμε την ελπιδα!!!! ειναι η πιο ωραια φαση του κυκλου γτ φτάνουμε να το πιστευουμε εστω για λίγο!!!😆😇😆

οσο για τα μαλλια κι εγω το σκεφτομαι καθε μηνα.. αλλα τοσα κοριτσια που έμειναν εγκυες ζουσαν κανονικοτατα μεχρι να καταλαβουν την εγκυμοσύνη (και μαλλια και νύχια έβαφαν και ποτα έπιναν και τα πάντα όλα), οποτε έτσι πράττω κι εγώ....😉 γτ και τους μήνες που τα στερήθηκα, δεν είδα κάποια διαφορά..

ας είμαστε τουλάχιστον ωραίες και μοιραίες!!!!!!😆❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κιολας ε?! Τελεια!!!  Φανταζομαι δουλεια που θα εχεις αλλα δεν πειραζει ειναι για καλο😉 Αντε με το καλο στο νεο σπιτακι το γουρικο!💗 Σημερα εχουμε κι εμεις να δουμε ενα σπιτακι😁

❤️❤️❤️ (τελειωσαν οι αντιδρασεις πάλι)

ευχομαι το σημερινο σπιτι να ειναι το τυχερό σας!!!!!🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mary.Ger είπε:

Μπράβο Αντωνία μου. Με το καλό να πάτε! Πόσο μου αρέσουν οι αλλαγές! 

Ευχαριστώωω Μαίρη μου!! κι εγω εχω ενθουσιαστεί!!!!!! επιτέλους βρήκαμε το σπιτάκι μας!!! και τα έχει όλα!! μπορεί να παιδευτήκαμε λίγο αλλα το αποτέλεσμα μας αποζημίωσε!!!

Ανυπομονω να εγκατασταθούμε και να χουχουλιάσουμε στο τζακάκι μας!!!!❤️👩‍❤️‍👨❤️

εσυ κοριτσι μου τι κανεις;; μπαινω στην ομαδα εξωσωματικης βεβαια και βλεπω τα νεα σας και χαιρομαι τοσο που ολα προχωρανε καλα!!!!!!!😁😁😁 ποτε ξαναπας στο γιατρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα.. φτουυυ και εγω ετρωγα γιαουρτι με χαμηλα λιπαρα τοσους μηνες.. αυτο το μηνα το εκοψα.. γαλα πινω το ημιαπαχο πως το λενε τελοσπαντων αλλα δεν μπορω να πινω του φουλ γιατι ειμαι οριακα με την χοληστερολη μου

Νάντια μου μας είπε να τα κόψουμε τελείως... εννοείται οσο μπορεις να το αποφεύγεις!!😉

 

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ωωω θα ειναι ωραιο το σκ σου.. με το καλο το καινουργιο σπιτι.. σου ευχομαι να γεμισει με παιδακια 💖

αχ μακαρι!!!!! να είμαστε καλά και όλα θα έρθουν στην ώρα τους!!!!😁😁❤️❤️👶👣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. ☺️ έχω ξυπνήσει από τα χαράματα και περιμένω πως και πως να περάσει η ώρα να πάω να πάρω τα αποτελέσματα από την επιτροπή. Μου έχουν κοπεί τα πόδια και έχω πολύ άγχος. 

Δεν μπορεί να αλλάξει κάτι το ξέρω αλλά παρόλα αυτά έχω αγχωθει. Μου είπανε 12 μισή με 13 μισή. 

Καλά 12 και 20 θα είμαι εκεί. Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. ☺️ έχω ξυπνήσει από τα χαράματα και περιμένω πως και πως να περάσει η ώρα να πάω να πάρω τα αποτελέσματα από την επιτροπή. Μου έχουν κοπεί τα πόδια και έχω πολύ άγχος. 

Δεν μπορεί να αλλάξει κάτι το ξέρω αλλά παρόλα αυτά έχω αγχωθει. Μου είπανε 12 μισή με 13 μισή. 

Καλά 12 και 20 θα είμαι εκεί. Χαχαχα

καλημερα κοριτσι μου!!! μην μου αγχωνεσαι!! σου ειπε και η κυρια της επιτροπης οτι ο φακελος σας ειναι μια χαρα!!!! θα παρεις θετικα αποτελέσματα και μετα βουρ για σπερματεγχυση και χοριακούλα!!!!!

Σου στέλνω μεγάλη αγκαλιά!!!🤗❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Νάντια μου μας είπε να τα κόψουμε τελείως... εννοείται οσο μπορεις να το αποφεύγεις!!😉

 

αχ μακαρι!!!!! να είμαστε καλά και όλα θα έρθουν στην ώρα τους!!!!😁😁❤️❤️👶👣

Tο σταματησα το γιαουρτι με χαμηλα λιπαρα.. καλα γαλα πινω το μαξ μισο ποτηρι την μερα δεν πινω τεραστια ποσοτητα.. αυτο το μηνα μειωσα και το νεσκαφε αρα και το γαλα και σταματησα το γιαουρτι.. αν εμεινα εγκυος τοτε ισχυει χαχαχαχαχαχαχαχ

σαν το τζακι δεν εχει.. κανει φοβερη ατμοσφαιρα.. κλειστα φωτα τζακι κερια.. τσουπππ να και το παιδι χαχαχ (μην βλεπεις εμενα.. εγω ειμαι απο αλλο ανεκδοτο.. δεν εχω πολλες ελπιδες)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. ☺️ έχω ξυπνήσει από τα χαράματα και περιμένω πως και πως να περάσει η ώρα να πάω να πάρω τα αποτελέσματα από την επιτροπή. Μου έχουν κοπεί τα πόδια και έχω πολύ άγχος. 

Δεν μπορεί να αλλάξει κάτι το ξέρω αλλά παρόλα αυτά έχω αγχωθει. Μου είπανε 12 μισή με 13 μισή. 

Καλά 12 και 20 θα είμαι εκεί. Χαχαχα

καλα και 12 να πας δεν θα αλλαξει κατι χαχαχαχα.. αφου ξερεις οτι ειναι ολα μια χαρα μην αγχωνεσαι.. πλησιασε ο καιρος που θα μεινεις εγκυος.. εισαι η επομενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλα και 12 να πας δεν θα αλλαξει κατι χαχαχαχα.. αφου ξερεις οτι ειναι ολα μια χαρα μην αγχωνεσαι.. πλησιασε ο καιρος που θα μεινεις εγκυος.. εισαι η επομενη

Αχ θα βάλω τα κλάματα. Πιστεύω αυτή θα είναι η χρονιά μου- μας κορίτσια. Δεν πάει άλλο 

Και οι σπερματεγχυσεις να μην πετύχουν μέχρι το καλοκαίρι θα έχω προχωρήσει σε εξωσωματική. Αλλά πάμε ένα ένα βήμα την φορά και βλέπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ θα βάλω τα κλάματα. Πιστεύω αυτή θα είναι η χρονιά μου- μας κορίτσια. Δεν πάει άλλο 

Και οι σπερματεγχυσεις να μην πετύχουν μέχρι το καλοκαίρι θα έχω προχωρήσει σε εξωσωματική. Αλλά πάμε ένα ένα βήμα την φορά και βλέπουμε

αφου μπηκατε στα πιο βαθια θα γινει αργα η γρηγορα το θαυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Βουρ στα παγωτα λοιπον!!!!!! 😅😅😅 εγω είμαι πολυ γλυκατζού αλλα ειδικα με τα παγωτα εχω λατρεια!!!!! βεβαια ο Ασβέστης όταν μας είπε διατροφή μας συμπεριέλαβε τα παγωτά στα junk food και ειπε αν τα παιρνουμε από έξω (και δεν φτιάχνω εγώ) να τα μειώσουμε!!!

Πάντως μας είπε ΟΧΙ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΜΕ ΧΑΜΗΛΑ ΛΙΠΑΡΑ!!! για πλήρη γαλακτοκομικά δεν είχε θέμα!! 😉😉

Ναι το θυμαμαι κι εγω. Προσπαθω να καταλαβω γιατι λενε οχι στα χαμηλα λιπαρα ισως χρησιμοποιουν καποια ουσια για να ριξουν λιπαρα που δεν ειναι καλη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Tο σταματησα το γιαουρτι με χαμηλα λιπαρα.. καλα γαλα πινω το μαξ μισο ποτηρι την μερα δεν πινω τεραστια ποσοτητα.. αυτο το μηνα μειωσα και το νεσκαφε αρα και το γαλα και σταματησα το γιαουρτι.. αν εμεινα εγκυος τοτε ισχυει χαχαχαχαχαχαχαχ

σαν το τζακι δεν εχει.. κανει φοβερη ατμοσφαιρα.. κλειστα φωτα τζακι κερια.. τσουπππ να και το παιδι χαχαχ (μην βλεπεις εμενα.. εγω ειμαι απο αλλο ανεκδοτο.. δεν εχω πολλες ελπιδες)

ναιιι!!! τζακαρα!!! ατμοσφαιρα και γουτσου γουτσου!!!

εσυ καλε γιατι δεν εχεις ελπίδες;;; θα μας τρελάνεις;;; το μάρτιο έμεινες έγκυος.. τι να πουμε εμεις που προσπαθουμε ενα χρόνο και τίποτα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ θα βάλω τα κλάματα. Πιστεύω αυτή θα είναι η χρονιά μου- μας κορίτσια. Δεν πάει άλλο 

Και οι σπερματεγχυσεις να μην πετύχουν μέχρι το καλοκαίρι θα έχω προχωρήσει σε εξωσωματική. Αλλά πάμε ένα ένα βήμα την φορά και βλέπουμε

Κοριτσι μου σιγουρα ειναι η χρονια σου!!!! Με το καλο ολα τελεια θα πανε θα το δεις💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ θα βάλω τα κλάματα. Πιστεύω αυτή θα είναι η χρονιά μου- μας κορίτσια. Δεν πάει άλλο 

Και οι σπερματεγχυσεις να μην πετύχουν μέχρι το καλοκαίρι θα έχω προχωρήσει σε εξωσωματική. Αλλά πάμε ένα ένα βήμα την φορά και βλέπουμε

αχ ποσο σε νιωθω!!!! μονο στη σκεψη και τρελαινομαι!! που να ερθει το θετικο τεστ!!!!!!!

ολα θα πανε τελεια!!!! μπορει οταν τα δρομολογησετε ολα αυτα να ερθει κι απο μονο του!!!😉 κι εγω πιστευω εισαι η επομενη της παρέας μας!!!!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ναι το θυμαμαι κι εγω. Προσπαθω να καταλαβω γιατι λενε οχι στα χαμηλα λιπαρα ισως χρησιμοποιουν καποια ουσια για να ριξουν λιπαρα που δεν ειναι καλη?

κι εγω αυτο σκέφτηκα... η @MyNa είναι διατροφολόγος νομίζω..;; ίσως ξέρει να μας βοηθ΄σει καλύτερα....😁

εμενα παντως ο αντρας μου έπαιρνε συστηματικά φρέσκο γάλα με χαμηλά λιπαρά και πρόσφατα το αλλάξαμε...😁 νομίζω λίγο πριν τον ουρολόγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναιιι!!! τζακαρα!!! ατμοσφαιρα και γουτσου γουτσου!!!

εσυ καλε γιατι δεν εχεις ελπίδες;;; θα μας τρελάνεις;;; το μάρτιο έμεινες έγκυος.. τι να πουμε εμεις που προσπαθουμε ενα χρόνο και τίποτα;;;

εχει 1 χρονο σχεδον και εχω πατημενα τα 38 αρα και να μην θελω οι πιθανοτητες λιγοστευουν.. εσεις εχετε 25% καθε μηνα εγω αν εχω 15% ειναι και πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

εχει 1 χρονο σχεδον και εχω πατημενα τα 38 αρα και να μην θελω οι πιθανοτητες λιγοστευουν.. εσεις εχετε 25% καθε μηνα εγω αν εχω 15% ειναι και πολλα

η ζωη ομως εδειξε οτι οι δικες σου πιθανοτητες ειναι με το μερος σου... εμεις ακομα παλευουμε για συλληψη απο περσυ το φλεβαρη.... καλες οι πιθανοτητες αλλα η ζωη άλλα δείχνει...

(ποτε δε μου αρεσε η στατιστικη...😖😖)

να εισαι αισιοδοξη!!! νομιζω το πολυ αγχος μας εχει φάει....😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

η ζωη ομως εδειξε οτι οι δικες σου πιθανοτητες ειναι με το μερος σου... εμεις ακομα παλευουμε για συλληψη απο περσυ το φλεβαρη.... καλες οι πιθανοτητες αλλα η ζωη άλλα δείχνει...

(ποτε δε μου αρεσε η στατιστικη...😖😖)

να εισαι αισιοδοξη!!! νομιζω το πολυ αγχος μας εχει φάει....😔

εσυ να ηρεμησεις γιατι ειναι το πιο σημαντικο προβλημα σας νομιζω.. καλα αυτο το μηνα ειμαι λιγο αλλου γιατι αρχισα διατροφη και εχω εννοια στην ζυγαρια χαχχαχαχαχα

τωρα εχω εννοια και με τον μεγαλο αρα καπου ξεφευγει η σκεψη μου

εχω πει οτι αν μου πει για εξετασεις κτλ θα της πω μετα το πασχα να το παρω σοβαρα γιατι τωρα με την ανακαινηση δεν εχω διαθεση να τρεχω για εξετασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια. Είμαι παλιά στο φόρουμ. Έγγραφα πριν 1μιση χρόνια στο θεμα σας αλλά και στο θέμα της εξωσωματικής. Δεν ξέρω αν με θυμάστε κάποιες. Εχω ένα αγοράκι ενός ετους μετά απο εξωσωματική και λέμε τωρα να παμε για το δεύτερο. Θα προσπαθήσουμε ενα 6μηνο μόνοι μας και αν δεν προκύψει εγκυμοσύνη πάλι θα κανουμε τον Ιούλιο εμβρυομεταφορα αφού εχω εμβρυα στην κατάψυξη. Πηγα χθες και στον γυναικολογο ολα καλα. Θα κανω και ορμονολογικες βεβαια σε δεκα δεκαπεντε μερες που περιμενω περιοδο και ξεκιναμε. Εχω μια σαλπιγγα κλειστη την αριστερη αλλα επειδη και η οωθηκη εκει δεν ειναι καλη λογω χειρουργειου μετα απο παρακολουθηση οωρρηξιας εχουμε δει οτι κανω σχεδον παντα οωρηξια απο την δεξια οωθηκη και την δεξια σαλπιγγα. Οποτε εχουμε καποιες πιθανοτητες για φυσιολογικα. Αυτη τη φορα χωρις αγχος αφου εχουμε ηδη ενα παιδακι και αν δεν τα καταφερουμε εχουμε και την επιλογη της εμβρυομεταφορας.

Θα τα λεμε οποτε απο δω και περα. Δεν εχω προλαβει να διαβασω πολλα. Μονο οτι η αγαπημενη @Ευάγγελοςτ ξεκινα εξωσωματικη. Δεν κξερω αν με θυμασαι κοριτσι μου μιλαγαμε τοτε που εγγραφα. Καλη επιστυχια και ευχομαι απο την διαδικασια να εχεις σε λιγο καιρο θετικο τεστ και ενα ή δύο θαυματακια!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyNa είπε:

Χαχαχα κι εγώ το είχα διαβάσει αυτό το άρθρο. Να πω ότι αγχώθηκα φουλ τότε γιατί καταναλώνω καθημερινά τεράστιες ποσότητες γαλακτοκομικων με χαμηλά λιπαρά (κυρίως γάλα και γιαούρτι) και δεν ήμουν πρόθυμη να τα μειώσω, αλλά τελικά δεν έπαιξαν ρόλο 😛

Χαχαχα εγώ γενικά μόνο Γιαουρτι τρώω το κανονικό το χωριάτικο και για τα προβιοτικά περισσότερο κ για πρωτεΐνη!! Ομως ο άντρας μου έχει λίγο ψηλή χοληστερόλη που μας είπε ο γιατρος αυτά που καταναλώνει πολύ πχ τυρί ή γάλα ή Γιαουρτι τουλάχιστον αυτό που καταναλώνει πολύ να το παίρνουμε χαμηλά σε λιπαρά! Και έτσι στο σπίτι έχω τυρί με χαμηλά, Γιαουρτι κανονικό το δικό μου και Γιαουρτι με χαμηλά για τον άντρα μου…αλλά άμα μου τελειώσει το δικό μου τρώω κ το δικό του 🤣🤣🤣🤣 

Εχει δίκιο ο γιατρος σας @Antonia2 μου κ εμένα η διατροφολόγος που πήγα τη Τρίτη μου είπε κανονικό Γιαουρτι χωριάτικο με τα λιπαρά που έχει…όσο για το παγωτό ναι αν το κανεις εσυ πχ δεν θα βάλεις μέσα ζάχαρη ή χρώματα ή κ αλλά επιπρόσθετα που βάζουν όποτε δεν θα μπαίνει στα junk food!!! Και εννοείται τα σπιτικά είναι πιο ωραία…φτιάχνω κ εγώ αλλά με Γιαουρτι 😂😂
 

Καλορίζικο το σπιτάκι σας!!! Ωραία μια αλλαγή θα σας ανανεώσει νομίζω!! 🙂🙂🙂💕😍 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. ☺️ έχω ξυπνήσει από τα χαράματα και περιμένω πως και πως να περάσει η ώρα να πάω να πάρω τα αποτελέσματα από την επιτροπή. Μου έχουν κοπεί τα πόδια και έχω πολύ άγχος. 

Δεν μπορεί να αλλάξει κάτι το ξέρω αλλά παρόλα αυτά έχω αγχωθει. Μου είπανε 12 μισή με 13 μισή. 

Καλά 12 και 20 θα είμαι εκεί. Χαχαχα

Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα είναι θα σε περάσουνε αφού τα είδε κ η κυρία 🙏🙏🙂🙂 άντε να μας πεις τα νέα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...