Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Παρηγγειλα τις sinopol! Μου τις εδωσε η γυναικολογος για τα συξημενα ανδρογονα κ επειτα συμφωνησε και ο ενδοκρινολογος (αφου ειχα θεμα με τα gluco plus).. βεβαια εχουν κ φυλλικο που κι αυτο βοηθαει...

Αα δε τις ξερω αυτες…οπως κ να έχει είναι βιταμίνες καλό κάνουν κακό δεν κάνουν :) 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 😘😘😘
 

@Nandia- Μου εύχομαι ο γιος σου να βγει αρνητικός και ελπίζω να μην εμφανίζεται ενας ενας μαθητής μέσα στην τάξη με αυτό το σύστημα που έχουν σκεφτεί… 

@babyblue94καλη επιτυχία κορίτσι μου θα αναμένουμε τα νέα σου 😘😘

 

ευτυχως ειναι αρνητικος για την ωρα.. αυριο θα παει κανονικα σχολειο.. εγω θα του κανω τα τεστ εννοειται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου💘💘💘 Να έχουμε όλες μια υπέροχη μέρα με πολλές χαρούμενες στιγμές☺️
 

@Nandia- Ελπίζω να συνεχίσει αρνητικός αλλά  καλά θα κάνεις κάποια τεστ επόμενες ημέρες και να προσέξετε💗 

@babyblue94 Καλή επιτυχία κορίτσι μου! 💗Περιμένουμε νέα σου😍😍

@Froufro Μπράβο κορίτσι μου!!! Τυχερή μέσα στην ατυχια σου, μακάρι να συνεχίσεις έτσι, έμειναν μόνο λίγες μερούλες για το θαυματάκι σου💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

αρνητικος ο γιος μου τελικα.. ελπιζω να παραμεινει αρνητικος

τον εχεις ντοπαρει και με τις βιταμινες οποτε θα πανε ολα καλα!!!!!! 😉❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου ❤

Πήγα ξανά για rapid (αρνητικό) κ pcr που θα το πάρω αύριο.... Με άλλη ψυχολογία βέβαια!!! 

@Nandia- μου εύχομαι να συνεχίσει να είναι αρνητικό το παιδί. Κ εμείς είμαστε φουλ στις βιταμίνες αυτές τις μέρες!!! 

@babyblue94 καλή επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤

Πήγα ξανά για rapid (αρνητικό) κ pcr που θα το πάρω αύριο.... Με άλλη ψυχολογία βέβαια!!! 

@Nandia- μου εύχομαι να συνεχίσει να είναι αρνητικό το παιδί. Κ εμείς είμαστε φουλ στις βιταμίνες αυτές τις μέρες!!! 

@babyblue94 καλή επιτυχία!!! 

σε ευχαριστω πολυ.. εγω τους εδινα και μολις ανοιξαν τα σχολεια τον σεπτεμβριο και αρχισαμε παλι με το που ανοιξαν μετα τα χριστουγεννα.. τουλαχιστον αν κολλησουν να το περασουν ηπια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤

Πήγα ξανά για rapid (αρνητικό) κ pcr που θα το πάρω αύριο.... Με άλλη ψυχολογία βέβαια!!! 

@Nandia- μου εύχομαι να συνεχίσει να είναι αρνητικό το παιδί. Κ εμείς είμαστε φουλ στις βιταμίνες αυτές τις μέρες!!! 

@babyblue94 καλή επιτυχία!!! 

Μπράβο @Froufro μου!!!! Τέλεια νέα!!!! με το καλό να βγει αρνητικό και το μοριακό τεστ να ησυχασετε!! 🙏❤️❤️❤️ Είναι ΄ήδη Πέμπτη!!!😉😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤

Πήγα ξανά για rapid (αρνητικό) κ pcr που θα το πάρω αύριο.... Με άλλη ψυχολογία βέβαια!!! 

@Nandia- μου εύχομαι να συνεχίσει να είναι αρνητικό το παιδί. Κ εμείς είμαστε φουλ στις βιταμίνες αυτές τις μέρες!!! 

@babyblue94 καλή επιτυχία!!! 

Τέλεια 🥰🥰 εγώ νομίζω να μην ανησυχείς!!! 6 μερούλες έμειναν…👶👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μόνο ρε σεις κορίτσια που με νευρίασε είναι το εξής.

Η κοπέλα που έλεγξε τα χαρτιά Είναι πάρα πολύ καλή πάρα πολύ ευγενική και γενικά λέει ότι στέκεται πολύ στα ζευγάρια και ότι εθελοντικά μέχρι και τα Χριστούγεννα έφτιαχνε χαρτιά. Και ότι μέχρι και στην επιθεώρηση Της έχουνε πει ότι θα την πάνε κάποιοι παλιοι συνάδελφοι επειδή δουλεύει παραπάνω από το κανονικό. Αλλά αυτή μας έλεγε εγώ ρε παιδιά το κάνω με την καρδιά μου θέλω να δώσω χαρά σε ζευγάρια. Και μας είπε ότι είναι και αυτή στην ομάδα της επιτροπής είναι μέλος της διοίκησης. 

Και τέλος πάντων μας λέει να σας πω κάτι Γιατί δεν βάλατε ότι θέλετε να περάσετε επιτροπή εξωσωματικής; Συνήθως έτσι λέει βάζουν τα ζευγάρια και μετά αφού πάρουν το επίδομα και τις μονάδες κάνουν σπερματέγχυση ή ότι άλλο θέλουνε. Της λέω έτσι είπε ο γιατρός μας ότι πρέπει  να τα κάνουμε  με τη σειρά γιατί αλλιώς δεν θα μας εγκρινανε επειδή είμαστε μικροί. Λέει εντάξει το κανονικό είναι να κάνεις πρώτα σπερματέγχυση. Αλλά πιστεύω λέει θα μπορούσατε να το έχετε δοκιμάσει έτσι για να πάρετε και το επίδομα Γιατί στην ουσία αυτό χάνετε. 

Τώρα δεν ξέρω σωστό ή λάθος.αν θα μας κόβανε σε άλλη περίπτωση ή όχι. Ότι έγινε έγινε . Και εμείς ότι μας λένε κανουμε. Τι να πω....

Μου λέει με τις μονάδες που δίνουν για εξωσωματική φτάνει τέσσερις φορές να κάνεις ( τόσο πολύ ;; Δεν το ήξερα ;. Εγώ νόμιζα δύο )  λέει εντάξει ανάλογα τον οργανισμό. Αλλά εντάξει μου λέει μην αγχώνεσαι ο δικός σου φάκελος μου φαίνεται πολύ καθαρός χωρίς κάποιο θέμα. Δεν θα έχεις θέμα πιστεύω . Και με τις μονάδες που θα πάρεις για την  σπερματεγχυση  σου φτάνει Αν θες λέει να κάνεις εξωσωματική....

Θα δούμε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Το μόνο ρε σεις κορίτσια που με νευρίασε είναι το εξής.

Η κοπέλα που έλεγξε τα χαρτιά Είναι πάρα πολύ καλή πάρα πολύ ευγενική και γενικά λέει ότι στέκεται πολύ στα ζευγάρια και ότι εθελοντικά μέχρι και τα Χριστούγεννα έφτιαχνε χαρτιά. Και ότι μέχρι και στην επιθεώρηση Της έχουνε πει ότι θα την πάνε κάποιοι παλιοι συνάδελφοι επειδή δουλεύει παραπάνω από το κανονικό. Αλλά αυτή μας έλεγε εγώ ρε παιδιά το κάνω με την καρδιά μου θέλω να δώσω χαρά σε ζευγάρια. Και μας είπε ότι είναι και αυτή στην ομάδα της επιτροπής είναι μέλος της διοίκησης. 

Και τέλος πάντων μας λέει να σας πω κάτι Γιατί δεν βάλατε ότι θέλετε να περάσετε επιτροπή εξωσωματικής; Συνήθως έτσι λέει βάζουν τα ζευγάρια και μετά αφού πάρουν το επίδομα και τις μονάδες κάνουν σπερματέγχυση ή ότι άλλο θέλουνε. Της λέω έτσι είπε ο γιατρός μας ότι πρέπει  να τα κάνουμε  με τη σειρά γιατί αλλιώς δεν θα μας εγκρινανε επειδή είμαστε μικροί. Λέει εντάξει το κανονικό είναι να κάνεις πρώτα σπερματέγχυση. Αλλά πιστεύω λέει θα μπορούσατε να το έχετε δοκιμάσει έτσι για να πάρετε και το επίδομα Γιατί στην ουσία αυτό χάνετε. 

Τώρα δεν ξέρω σωστό ή λάθος.αν θα μας κόβανε σε άλλη περίπτωση ή όχι. Ότι έγινε έγινε . Και εμείς ότι μας λένε κανουμε. Τι να πω....

Μου λέει με τις μονάδες που δίνουν για εξωσωματική φτάνει τέσσερις φορές να κάνεις ( τόσο πολύ ;; Δεν το ήξερα ;. Εγώ νόμιζα δύο )  λέει εντάξει ανάλογα τον οργανισμό. Αλλά εντάξει μου λέει μην αγχώνεσαι ο δικός σου φάκελος μου φαίνεται πολύ καθαρός χωρίς κάποιο θέμα. Δεν θα έχεις θέμα πιστεύω . Και με τις μονάδες που θα πάρεις για την  σπερματεγχυση  σου φτάνει Αν θες λέει να κάνεις εξωσωματική....

Θα δούμε ...

Και με νευρίασε εννοώ από την πλευρά του γιατρού ότι μου μπήκε στο μυαλό ότι λες ρε γ***** να μπορούσε να γίνει αλλιώς και να το χάσαμε. Αλλά εντάξει Και εγώ πολύ το ψάχνω. Μου είπε και ο δικός μου ότι μην κάνεις έτσι μπορεί να έχει αυτός δίκιο Δεν ξέρεις ποτέ άμα μετά σε απόρρητα θα χτύπαγες το κεφάλι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Και με νευρίασε εννοώ από την πλευρά του γιατρού ότι μου μπήκε στο μυαλό ότι λες ρε γ***** να μπορούσε να γίνει αλλιώς και να το χάσαμε. Αλλά εντάξει Και εγώ πολύ το ψάχνω. Μου είπε και ο δικός μου ότι μην κάνεις έτσι μπορεί να έχει αυτός δίκιο Δεν ξέρεις ποτέ άμα μετά σε απόρρητα θα χτύπαγες το κεφάλι σου

Κορίτσι μου μη τα πολύ σκέφτεσαι εσυ έκανες ότι σου είπε ο γιατρος! Επίσης η κοπέλα εκεί μπράβο της που βοηθάει και βλέπει τους φακέλους (γιατί με εμεις για το σπίτι που κτίζουμε ένα φάκελο στείλαμε κ στάθηκε αδύνατο να τον δει καποιος και να μας πει λείπει αυτό κ αυτό κ μας απέρριψαν για ηλιθιότητες και το ξανά κάναμε αλλά χάσαμε τη σειρά μας…) αλλά εσυ άκουσες το γιατρο σου του εχεις εμπιστοσύνη! Σίγουρα δεν είσαι η πρώτη όποτε ξέρει ο γιατρος γιατί σου είπε να προχωρήσετε έτσι τα χαρτιά και όχι αλλιως… χαλάρωσε ηρεμησε και έχε εμπιστοσύνη του γιατρού!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Για πειτε μου κοριτσια!!! Ευχαριστω εκ των προτερων @Tokyo!!! 🌹❤️🌹❤️

@lactaki @Antonia2 όχι κορίτσια μου δεν είχα ποτέ κάποια εμπειρία σχετική ούτε είχα ρωτήσει κάτι... Δεν χρειάστηκα (ούτε για ξηρότητα, ούτε για το σπέρμα) οπότε δεν έκανα ποτέ κ καμία ερώτηση. Μάλλον με μπερδεύετε με άλλη!

Αντωνια ελπίζω να σας βοηθήσει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@lactaki @Antonia2 όχι κορίτσια μου δεν είχα ποτέ κάποια εμπειρία σχετική ούτε είχα ρωτήσει κάτι... Δεν χρειάστηκα (ούτε για ξηρότητα, ούτε για το σπέρμα) οπότε δεν έκανα ποτέ κ καμία ερώτηση. Μάλλον με μπερδεύετε με άλλη!

Αντωνια ελπίζω να σας βοηθήσει! 

Ευχαριστω κορίτσι μου για την απάντηση!! εμας να σου πω την αληθεια ενιωθε ο αντρας μου εναν ερεθισμο λόγω της τριβής και οντως δεν ημουν ολες τις φορες τοσο υγρη (συγγνωμη κιολας...😔).. το ειχε ξανανιωσει και πριν κανουμε ολες αυτες τις εξετασεις με τον Ασβεστη (τον Οκτώβριο) οποτε συμπεραινουμε οτι δεν ειναι μικροβιο η κατι σχετικο.. τοτε (τον Ιούνιο) ειχαμε παει σε δερματολογο και του ειπε να μην πλενεται συχνα (2 φορες την ημερα) στην ευαισθητη περιοχη γτ αλλάζει το pH και γι αυτο εχει τον ερεθισμό και του εδωσε προληπτικα μια κρεμα για μυκητες.. οταν καναμε ολες τις εξετασεις εκανα κι εγω καλλιργεια κολπικου υγρού κι εκεινος pcr real time test σπερματος κι ολα καθαρα!

τεσπα, πηρα αυτό το actisperm που λέει ναι μεν οτι βοηθαει ως λιπαντικο αλλα ταυτοχρονα αυξανει την πιθανοτητα γονιμοποιησης του ωαριου.. ο χρονος και οι πραξεις θα δειξουν....

όπως και να έχει σας υπερευχαριστω!! @lactaki❤️ @Tokyo❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Και με νευρίασε εννοώ από την πλευρά του γιατρού ότι μου μπήκε στο μυαλό ότι λες ρε γ***** να μπορούσε να γίνει αλλιώς και να το χάσαμε. Αλλά εντάξει Και εγώ πολύ το ψάχνω. Μου είπε και ο δικός μου ότι μην κάνεις έτσι μπορεί να έχει αυτός δίκιο Δεν ξέρεις ποτέ άμα μετά σε απόρρητα θα χτύπαγες το κεφάλι σου

κοριτσι μου θα συμφωνησω με τη @Raf123... οτι και να σου λενε, μη βασανιζεις το μυαλο σου με υποπεριπτωσεις και υποθετικα σεναρια.... (το κανω κι εγω και ειναι πολυ ψυχοφθορο... 😔 προσπαθω να το αποβαλλω αλλα ειναι ετσι δομημενη η σκεψη μου που το κανω αθελα μου και ευτυχως με "βαζει στη θεση μου" ο αντρας μου και ηρεμω λιγο...)

ευχομαι καλη επιτυχια στα αποτελεσματα της επιτροπης και συντομα να μας πεις ευχαριστα νεα να γινει χαμουλης στο φορουμ!!!!!!!😁❤️😁❤️🤗🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω κορίτσι μου για την απάντηση!! εμας να σου πω την αληθεια ενιωθε ο αντρας μου εναν ερεθισμο λόγω της τριβής και οντως δεν ημουν ολες τις φορες τοσο υγρη (συγγνωμη κιολας...😔).. το ειχε ξανανιωσει και πριν κανουμε ολες αυτες τις εξετασεις με τον Ασβεστη (τον Οκτώβριο) οποτε συμπεραινουμε οτι δεν ειναι μικροβιο η κατι σχετικο.. τοτε (τον Ιούνιο) ειχαμε παει σε δερματολογο και του ειπε να μην πλενεται συχνα (2 φορες την ημερα) στην ευαισθητη περιοχη γτ αλλάζει το pH και γι αυτο εχει τον ερεθισμό και του εδωσε προληπτικα μια κρεμα για μυκητες.. οταν καναμε ολες τις εξετασεις εκανα κι εγω καλλιργεια κολπικου υγρού κι εκεινος pcr real time test σπερματος κι ολα καθαρα!

τεσπα, πηρα αυτό το actisperm που λέει ναι μεν οτι βοηθαει ως λιπαντικο αλλα ταυτοχρονα αυξανει την πιθανοτητα γονιμοποιησης του ωαριου.. ο χρονος και οι πραξεις θα δειξουν....

όπως και να έχει σας υπερευχαριστω!! @lactaki❤️ @Tokyo❤️

Παντως και εγώ στις πρώτες μας επαφές χρησιμοποιουσα ένα παρόμοιο προϊόν διότι ήμουν αρκετά στεγνή. Νομίζω μετά από λίγο καιρό δε θα το χρειάζεσαι. Εγώ το χρησιμοποίησα ένα μήνα μετά ανταποκρινοταν καλά το σώμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω κορίτσι μου για την απάντηση!! εμας να σου πω την αληθεια ενιωθε ο αντρας μου εναν ερεθισμο λόγω της τριβής και οντως δεν ημουν ολες τις φορες τοσο υγρη (συγγνωμη κιολας...😔).. το ειχε ξανανιωσει και πριν κανουμε ολες αυτες τις εξετασεις με τον Ασβεστη (τον Οκτώβριο) οποτε συμπεραινουμε οτι δεν ειναι μικροβιο η κατι σχετικο.. τοτε (τον Ιούνιο) ειχαμε παει σε δερματολογο και του ειπε να μην πλενεται συχνα (2 φορες την ημερα) στην ευαισθητη περιοχη γτ αλλάζει το pH και γι αυτο εχει τον ερεθισμό και του εδωσε προληπτικα μια κρεμα για μυκητες.. οταν καναμε ολες τις εξετασεις εκανα κι εγω καλλιργεια κολπικου υγρού κι εκεινος pcr real time test σπερματος κι ολα καθαρα!

τεσπα, πηρα αυτό το actisperm που λέει ναι μεν οτι βοηθαει ως λιπαντικο αλλα ταυτοχρονα αυξανει την πιθανοτητα γονιμοποιησης του ωαριου.. ο χρονος και οι πραξεις θα δειξουν....

όπως και να έχει σας υπερευχαριστω!! @lactaki❤️ @Tokyo❤️

Για την ξηρότητα του κόλπου όταν το ανάφερα του γιατρού μου είπε να πίνω πολύ νερό και να αύξηση τα καλά λιπαρά δεν ξέρω αν αυξάνει τα υγρά απλά εται μου είπε και το νερό το τόνισε! Αλλά επειδή εγώ δεν είμαι πάντα έτσι ξηρή εκεί κάτω μου είπε όταν το νιώθω αυτό να μην μπαίνουμε αμέσως στο ψητό (νομίζω καταλάβατε 🤪🤪)

και εγώ καθαρή βγήκα από μύκητες κ τέτοια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Για την ξηρότητα του κόλπου όταν το ανάφερα του γιατρού μου είπε να πίνω πολύ νερό και να αύξηση τα καλά λιπαρά δεν ξέρω αν αυξάνει τα υγρά απλά εται μου είπε και το νερό το τόνισε! Αλλά επειδή εγώ δεν είμαι πάντα έτσι ξηρή εκεί κάτω μου είπε όταν το νιώθω αυτό να μην μπαίνουμε αμέσως στο ψητό (νομίζω καταλάβατε 🤪🤪)

και εγώ καθαρή βγήκα από μύκητες κ τέτοια 

απο νερο αλλο τιποτα... πινω τλχ 2 λιτρα τη μερα.. συνηθως γυρω στα 2,5-3 λιτρα... (ειμαι πολυ φιλη με την τουαλετα οπως καταλαβαινετε!!!!!😅😅)

ναι εχεις δικιο σε αυτο.. πρεπει να του δινουμε λιγο χρονο παραπανω... θα δοκιμασω κι αυτα και θα δουμε!!

Ευχαριστω για τη βοηθεια και τις συμβουλές Ραφ μου!!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

απο νερο αλλο τιποτα... πινω τλχ 2 λιτρα τη μερα.. συνηθως γυρω στα 2,5-3 λιτρα... (ειμαι πολυ φιλη με την τουαλετα οπως καταλαβαινετε!!!!!😅😅)

ναι εχεις δικιο σε αυτο.. πρεπει να του δινουμε λιγο χρονο παραπανω... θα δοκιμασω κι αυτα και θα δουμε!!

Ευχαριστω για τη βοηθεια και τις συμβουλές Ραφ μου!!!!❤️❤️❤️

Τίποτα βρε εδώ είμαστε να ανταλλάζουμε εμπειρίες!!!
 

Και επιτελους ας μην είμαστε μυστικοπαθής με το θέμα «προσπάθεια εγκυμοσύνης» όταν το λέμε κ το συζητάμε με αλλες γυναίκες αισθανόμαστε καλά, όχι μόνες και παίρνουμε κ δίνουμε συμβουλές!! ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τίποτα βρε εδώ είμαστε να ανταλλάζουμε εμπειρίες!!!
 

Και επιτελους ας μην είμαστε μυστικοπαθής με το θέμα «προσπάθεια εγκυμοσύνης» όταν το λέμε κ το συζητάμε με αλλες γυναίκες αισθανόμαστε καλά, όχι μόνες και παίρνουμε κ δίνουμε συμβουλές!! ❤️❤️❤️ 

οπως τα λες ειναι!!! στην ομαδα μας τοσα κοριτσια προσπαθουμε ξανα και ξανα για το θαυμα!! σε καποιες γυναικες ερχεται πιο ευκολα (ευτυχως!!) αλλα εμας μα ς παιδευει λιγο... εννοειται θα κανουμε τα παντα γι αυτο και στο τελος θα το πετυχουμε!!!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

«Πιο αναλυτικά, το τρόφιμο, που φάνηκε να έχει τη μεγαλύτερη θετική επίδραση στη γονιμότητα, ήταν το πλήρες γάλα, και στη συνέχεια το παγωτό [25]. Από την άλλη το σορμπέ και το παγωμένο γιαούρτι, καθώς και το άπαχο γιαούρτι αποτελούν τις τροφές με τη μεγαλύτερη πιθανότητα να δημιουργήσουν προβλήματα στην ωορρηξία»

τελειωσε από αύριο αρχίζω τα παγωτά 🤣🤣🤣🤣🍦🍦🍦🍦, (εν το μεταξύ εγώ μόνο σορμπέ τρώω άμα φάω παγωτό γιατί δεν είμαι πολύ φίλη του) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

«Πιο αναλυτικά, το τρόφιμο, που φάνηκε να έχει τη μεγαλύτερη θετική επίδραση στη γονιμότητα, ήταν το πλήρες γάλα, και στη συνέχεια το παγωτό [25]. Από την άλλη το σορμπέ και το παγωμένο γιαούρτι, καθώς και το άπαχο γιαούρτι αποτελούν τις τροφές με τη μεγαλύτερη πιθανότητα να δημιουργήσουν προβλήματα στην ωορρηξία»

τελειωσε από αύριο αρχίζω τα παγωτά 🤣🤣🤣🤣🍦🍦🍦🍦, (εν το μεταξύ εγώ μόνο σορμπέ τρώω άμα φάω παγωτό γιατί δεν είμαι πολύ φίλη του) 

 

Βουρ στα παγωτα λοιπον!!!!!! 😅😅😅 εγω είμαι πολυ γλυκατζού αλλα ειδικα με τα παγωτα εχω λατρεια!!!!! βεβαια ο Ασβέστης όταν μας είπε διατροφή μας συμπεριέλαβε τα παγωτά στα junk food και ειπε αν τα παιρνουμε από έξω (και δεν φτιάχνω εγώ) να τα μειώσουμε!!!

Πάντως μας είπε ΟΧΙ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΜΕ ΧΑΜΗΛΑ ΛΙΠΑΡΑ!!! για πλήρη γαλακτοκομικά δεν είχε θέμα!! 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! ❤️❤️❤️ Παρασκευούλα σήμερα!!!! Ήρθε το Σ/Κ!!! Αύριο έχω φουλ καθαριότητα στο καινούριο σπιτάκι και το άλλο Σ/Κ μετακομισηηηηηηηηηη!!!!!!! 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!!!!💘💘💘  ι κανετε? Γενικα εγω επειδη προσπαθησα για εγκυμοσυνη μετα απο πολλους μηνες, εχω ξαναμπει στη φαση που λιγο μου περναει απτο μυαλο ''λες να εγινε το θαυμα''?  Και δεν παω παλι να βαψω μαλλια 😅Αλλα μετα λεω ξεχασε το μηοως ερθει καπως απροσμενα κ ξαφνικα 😄😅😅 
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! ❤️❤️❤️ Παρασκευούλα σήμερα!!!! Ήρθε το Σ/Κ!!! Αύριο έχω φουλ καθαριότητα στο καινούριο σπιτάκι και το άλλο Σ/Κ μετακομισηηηηηηηηηη!!!!!!! 😁😁

Κιολας ε?! Τελεια!!!  Φανταζομαι δουλεια που θα εχεις αλλα δεν πειραζει ειναι για καλο😉 Αντε με το καλο στο νεο σπιτακι το γουρικο!💗 Σημερα εχουμε κι εμεις να δουμε ενα σπιτακι😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...