Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

Κοριτσια μου σημερα παρελαβα και ξεκινησα τις βιταμινες μου!!!

Επίσης μολις παρήγγειλα το actisperm... ειναι κολπικο gel που βοηθαει στην ζωτικότητα των σπερματοζωρίων και αυξάνει την πιθανότητα γονιμοποίησης του ωραρίου... έτσι λέει... νομιζω το ειχε χρησιμοποιήσει και η @Froufro (;;) [ααααν θυμαμαι καλα.... με ξέρετε δεν έχω καλή μνήμη!!!😂😂]

βουρ στον αγωνα της συλληψης!!!!

(βασικα ειχαμε κάποια θεματακια που δεν ημουν πολυ υγρη κατω οποτε μιας και εκανα παραγγελια απο φαρμακειο το εβαλα κι αυτο να το δοκιμασουμε!😉 αν εχω αποτελεσματα θα σας πω!!)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου σημερα παρελαβα και ξεκινησα τις βιταμινες μου!!!

Επίσης μολις παρήγγειλα το actisperm... ειναι κολπικο gel που βοηθαει στην ζωτικότητα των σπερματοζωρίων και αυξάνει την πιθανότητα γονιμοποίησης του ωραρίου... έτσι λέει... νομιζω το ειχε χρησιμοποιήσει και η @Froufro (;;) [ααααν θυμαμαι καλα.... με ξέρετε δεν έχω καλή μνήμη!!!😂😂]

βουρ στον αγωνα της συλληψης!!!!

(βασικα ειχαμε κάποια θεματακια που δεν ημουν πολυ υγρη κατω οποτε μιας και εκανα παραγγελια απο φαρμακειο το εβαλα κι αυτο να το δοκιμασουμε!😉 αν εχω αποτελεσματα θα σας πω!!)

 

Τι ωραια νεες αγορες , ελπιζω να βοηθησει💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

με πηρε τηλ ο γιος μου και μου ειπε οτι ο φιλος του που ειναι συνεχεια μαζι στο σχολειο εκανε ραπιντ τεστ και βγηκε θετικος.. εκανε και pcr και περιμενουν τα αποτελεσματα.. αν βγει και εκει θετικος θα μπουνε σε καραντινα.. ειδωμεν.. εγω θα τον περιορισω σημερα στο δωματιο του να μην ερθει σε επαφη με τον μικρο τουλαχιστον και βλεπουμε τι θα γινει με το αποτελεσμα

Κοριτσι μου ελπιζω να μην κολλησε! Καλα αποτελεσματα!!!💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Εγώ ένα μήνα πριν κάνουμε ελεύθερα είχα ξεκινήσει κ έπαιρνα τις pregnacare conception και έμεινα αμέσως!! Οπότε τις προτείνω πάντα!! 

Επίσης γι’αυτό που λέγατε χθες, κ εγώ εκείνο το μήνα που σας λέω στο γιο μου που είχαμε ελεύθερες επαφές, έμενα ξαπλωμένη μετά λίγη ώρα😇😇😆

Εγώ γενικά να σας πω, επειδή είχα μπει στο φόρουμ κάποιους μήνες πριν κάνουμε ελεύθερα, γιατί δεν ήξερα που μου πάνε τα τέσσερα φανταστείτε δεν ήξερα ούτε ότι υπήρχαν γόνιμες κ όλαυτα, νόμιζα ότι σε όλο τον κύκλο μπορείς να μείνεις έγκυος, γενικά ήμουν τελείως άσχετη κ μπήκα εδώ κ έμαθα τα πάντα!! Γτ κάναμε κάποιες συζητήσεις με τον άντρα μου(αγόρι μου τότε) οπότε ήξερα ότι κάποια στιγμή θα κάνουμε ελεύθερα κ ήθελα να ξέρω..αυτός γενικά δίσταζε, ενώ ήθελε, (είχε άγχος κ κρίσεις πανικού κ έπαιρνε κ αγωγή τότε που έχω πει στη @Raf123) , εγώ του έλεγα ότι δεν πειράζει κ δε με νοιάζει αν θα κάνουμε ποτέ παιδιά, ότι εγώ αυτόν θέλω μόνο(εννοείται ότι το λεγα μόνο κ μόνο για να πάρει τα πάνω του γιατί ήξερα ότι αυτό θέλει ν ακούσει..κ γτ όντως δεν ήθελα γενικά να κάνω παιδιά με κάποιον μόνο κ μόνο για να κάνω, από τα 18 έ💖λεγα πάντα ότι μόνο μαζί του θα έκανα παιδί κ το εννοούσα, ήθελα να’ναι παιδί αληθινού έρωτα💗), κ εκείνο το μήνα που ήρθε να με επισκεφτεί Λονδίνο(εκεί έμενα τότε) στις γόνιμες, είχαμε ένα τσακωμό γτ έκανε κάτι ψιλοχοντρό(άσχετο) κ εκεί φοβήθηκε μη με χάσει μάλλον κ πήρε τα πάνω του κ κάναμε ελεύθερα κ έμεινα έγκυος..οπότε όπως καταλαβαίνετε εγώ τους προηγούμενους μήνες είχα προλάβει να μάθω τα πάντα, κ τα έκανα όλα κορίτσια!!

Δηλαδή έπαιρνα βιταμίνες, μετά από κάθε επαφή δε σηκωνόμουν κατευθείαν αλλά έμενα ξαπλωμένη, επίσης όταν μπορούσα(όχι πάντα) διακριτικά έβαζα από κάτω ένα μαξιλαράκι(μη με πει κ τρελή🤣γτ δεν είχαμε πει κ όλας εμείς ότι θα κάνουμε παιδί)…αχ δε θυμάμαι τι άλλο να σας το πω!! Παλιά τα θυμόμουν!! Πάντως τα έκανα όλα κ πέτυχε με την πρώτη!!Τυχαίο;; Δε ξέρω..πάντως κάντε τα όλα κορίτσια εγώ είμαι υπέρ😂 Εντάξει μόνο αυτό με τα πόδια στον τοίχο δεν έκανα, υπερβολή🤣🤣 Αααα κ επίσης αφού έγινε ελεύθερα κ γύρισε μετά Ελλάδα, εγώ μετά δεν το σκεφτόμουν καν…κ όποτε μου ‘ρχοταν η σκέψη α τι να χει γίνει τώρα που κάναμε ελεύθερα;γελούσα το χα πάρει για πλάκα δεν περίμενα να’χει γίνει κάτι με την πρώτη, κ προσπαθούσα να σκεφτώ κάτι άλλο να μου φύγει από το μυαλό..κ την επόμενη εβδομάδα κατέβηκα εγώ Ελλάδα για Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά, κ βγαίναμε πίναμε(εγώ πολύ) κλπ δεν το σκεφτόμουν καν….γτ κ αυτό είχα διαβάσει ότι βοηθάει να μην το σκέφτεσαι!! Άρχισα να σκέφτομαι βρε λες;μετά την καθυστέρηση κ με 3 μέρες καθυστέρηση έκανα τεστ (γτ πάντα είχα πολύ σταθερό κύκλο)..κ βγήκε καραθετικό στο δευτερόλεπτο κ πάλι δεν το περίμενα δηλαδή άρχισαν να τρέμουν τα χέρια μου λέω τώρα τι γίνεται😆

Τώρα σας λέω κ εγώ την ιστορία μου, κ για να με μάθετε😊 κ γιατί αυτό που θέλω να πω είναι ότι γενικά, ό,τι λένε ότι βοηθάει, καντε το!!! 😬😬😬 όντως βοηθάει😆

Κ να φανταστείτε εγώ πριν μπω εδώ δεν είχα ιδέα πραγματικά…εδώ στο φόρουμ τα έμαθα όλα!! Πώς δουλεύει ο γυναικείος οργανισμός, ο αντρικός, μέχρι κ για προλακτίνη που συζητάτε εδώ έχω μάθει, ορμόνες κλπ, για εξωσωματική, σπερματέγχυση…Γενικά πολύ βοηθητικό το φορουμ!!!☺️

Ευχαριστούμε πάρα ΄πολυ κοριτσι μου για ολες τις συμβουλες, τι ωραια που τα καταφερες χωρις να το πολυσκεφτεσαι💖  Πολυ χαιρομαι που εισαι εδω μαζι μας να μας δωσεις λιγη ελπιδα κι εσυ🙂 Ευχαριστουμε🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου σημερα παρελαβα και ξεκινησα τις βιταμινες μου!!!

Επίσης μολις παρήγγειλα το actisperm... ειναι κολπικο gel που βοηθαει στην ζωτικότητα των σπερματοζωρίων και αυξάνει την πιθανότητα γονιμοποίησης του ωραρίου... έτσι λέει... νομιζω το ειχε χρησιμοποιήσει και η @Froufro (;;) [ααααν θυμαμαι καλα.... με ξέρετε δεν έχω καλή μνήμη!!!😂😂]

βουρ στον αγωνα της συλληψης!!!!

(βασικα ειχαμε κάποια θεματακια που δεν ημουν πολυ υγρη κατω οποτε μιας και εκανα παραγγελια απο φαρμακειο το εβαλα κι αυτο να το δοκιμασουμε!😉 αν εχω αποτελεσματα θα σας πω!!)

 

Δεν παίζεται η μνήμη σου.... ούτε που θυμάμαι πότε το αναφέραμε! Όντως το χρησιμοποίησα μια κ μοναδική φορά, στις γόνιμες μέρες, στον κύκλο που έπιασα την μικρούλα μου.... οπότε σίγουρα κακό δεν έκανε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Δεν παίζεται η μνήμη σου.... ούτε που θυμάμαι πότε το αναφέραμε! Όντως το χρησιμοποίησα μια κ μοναδική φορά, στις γόνιμες μέρες, στον κύκλο που έπιασα την μικρούλα μου.... οπότε σίγουρα κακό δεν έκανε 

Ας το δοκιμασουμε κι αυτο!!! Χαμενοι δεν θα βγουμε!!! Μακαρι να μας φερει την τυχη σας!!🤞🤞

Πως ειστε σημερα κοριτσι μου;;; Ο μεγαλος σου πως ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα Ραφαέλα μου. Το πρόγραμμα μας είναι να φύγουμε το Σάββατο, αν μέχρι τότε είναι όλα καλά, τότε πιστεύω πως δεν θα αλλάξει κάτι! Μακάρι να ισχύει αυτό με τη μεταδοτικότητα.... θέλω να δω λίγο το παιδάκι μου πριν φύγω! 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια ❤

Μακάρι όλα να πάνε οπως πρέπει κ οπως θες …πως είναι πως το περνάει;;😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Εγώ ένα μήνα πριν κάνουμε ελεύθερα είχα ξεκινήσει κ έπαιρνα τις pregnacare conception και έμεινα αμέσως!! Οπότε τις προτείνω πάντα!! 

Επίσης γι’αυτό που λέγατε χθες, κ εγώ εκείνο το μήνα που σας λέω στο γιο μου που είχαμε ελεύθερες επαφές, έμενα ξαπλωμένη μετά λίγη ώρα😇😇😆

Εγώ γενικά να σας πω, επειδή είχα μπει στο φόρουμ κάποιους μήνες πριν κάνουμε ελεύθερα, γιατί δεν ήξερα που μου πάνε τα τέσσερα φανταστείτε δεν ήξερα ούτε ότι υπήρχαν γόνιμες κ όλαυτα, νόμιζα ότι σε όλο τον κύκλο μπορείς να μείνεις έγκυος, γενικά ήμουν τελείως άσχετη κ μπήκα εδώ κ έμαθα τα πάντα!! Γτ κάναμε κάποιες συζητήσεις με τον άντρα μου(αγόρι μου τότε) οπότε ήξερα ότι κάποια στιγμή θα κάνουμε ελεύθερα κ ήθελα να ξέρω..αυτός γενικά δίσταζε, ενώ ήθελε, (είχε άγχος κ κρίσεις πανικού κ έπαιρνε κ αγωγή τότε που έχω πει στη @Raf123) , εγώ του έλεγα ότι δεν πειράζει κ δε με νοιάζει αν θα κάνουμε ποτέ παιδιά, ότι εγώ αυτόν θέλω μόνο(εννοείται ότι το λεγα μόνο κ μόνο για να πάρει τα πάνω του γιατί ήξερα ότι αυτό θέλει ν ακούσει..κ γτ όντως δεν ήθελα γενικά να κάνω παιδιά με κάποιον μόνο κ μόνο για να κάνω, από τα 18 έλεγα πάντα ότι μόνο μαζί του θα έκανα παιδί κ το εννοούσα, ήθελα να’ναι παιδί αληθινού έρωτα💗), κ εκείνο το μήνα που ήρθε να με επισκεφτεί Λονδίνο(εκεί έμενα τότε) στις γόνιμες, είχαμε ένα τσακωμό γτ έκανε κάτι ψιλοχοντρό(άσχετο) κ εκεί φοβήθηκε μη με χάσει μάλλον κ πήρε τα πάνω του κ κάναμε ελεύθερα κ έμεινα έγκυος..οπότε όπως καταλαβαίνετε εγώ τους προηγούμενους μήνες είχα προλάβει να μάθω τα πάντα, κ τα έκανα όλα κορίτσια!!

Δηλαδή έπαιρνα βιταμίνες, μετά από κάθε επαφή δε σηκωνόμουν κατευθείαν αλλά έμενα ξαπλωμένη, επίσης όταν μπορούσα(όχι πάντα) διακριτικά έβαζα από κάτω ένα μαξιλαράκι(μη με πει κ τρελή🤣γτ δεν είχαμε πει κ όλας εμείς ότι θα κάνουμε παιδί)…αχ δε θυμάμαι τι άλλο να σας το πω!! Παλιά τα θυμόμουν!! Πάντως τα έκανα όλα κ πέτυχε με την πρώτη!!Τυχαίο;; Δε ξέρω..πάντως κάντε τα όλα κορίτσια εγώ είμαι υπέρ😂 Εντάξει μόνο αυτό με τα πόδια στον τοίχο δεν έκανα, υπερβολή🤣🤣 Αααα κ επίσης αφού έγινε ελεύθερα κ γύρισε μετά Ελλάδα, εγώ μετά δεν το σκεφτόμουν καν…κ όποτε μου ‘ρχοταν η σκέψη α τι να χει γίνει τώρα που κάναμε ελεύθερα;γελούσα το χα πάρει για πλάκα δεν περίμενα να’χει γίνει κάτι με την πρώτη, κ προσπαθούσα να σκεφτώ κάτι άλλο να μου φύγει από το μυαλό..κ την επόμενη εβδομάδα κατέβηκα εγώ Ελλάδα για Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά, κ βγαίναμε πίναμε(εγώ πολύ) κλπ δεν το σκεφτόμουν καν….γτ κ αυτό είχα διαβάσει ότι βοηθάει να μην το σκέφτεσαι!! Άρχισα να σκέφτομαι βρε λες;μετά την καθυστέρηση κ με 3 μέρες καθυστέρηση έκανα τεστ (γτ πάντα είχα πολύ σταθερό κύκλο)..κ βγήκε καραθετικό στο δευτερόλεπτο κ πάλι δεν το περίμενα δηλαδή άρχισαν να τρέμουν τα χέρια μου λέω τώρα τι γίνεται😆

Τώρα σας λέω κ εγώ την ιστορία μου, κ για να με μάθετε😊 κ γιατί αυτό που θέλω να πω είναι ότι γενικά, ό,τι λένε ότι βοηθάει, καντε το!!! 😬😬😬 όντως βοηθάει😆

Κ να φανταστείτε εγώ πριν μπω εδώ δεν είχα ιδέα πραγματικά…εδώ στο φόρουμ τα έμαθα όλα!! Πώς δουλεύει ο γυναικείος οργανισμός, ο αντρικός, μέχρι κ για προλακτίνη που συζητάτε εδώ έχω μάθει, ορμόνες κλπ, για εξωσωματική, σπερματέγχυση…Γενικά πολύ βοηθητικό το φορουμ!!!☺️

Οντως οπως λέει και η Αντωνία βγαλμένη από παραμύθι η ιστορία σας!!! 😍😍😍 φαίνεται ότι είναι κεραυνοβόλος έρωτας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου σημερα παρελαβα και ξεκινησα τις βιταμινες μου!!!

Επίσης μολις παρήγγειλα το actisperm... ειναι κολπικο gel που βοηθαει στην ζωτικότητα των σπερματοζωρίων και αυξάνει την πιθανότητα γονιμοποίησης του ωραρίου... έτσι λέει... νομιζω το ειχε χρησιμοποιήσει και η @Froufro (;;) [ααααν θυμαμαι καλα.... με ξέρετε δεν έχω καλή μνήμη!!!😂😂]

βουρ στον αγωνα της συλληψης!!!!

(βασικα ειχαμε κάποια θεματακια που δεν ημουν πολυ υγρη κατω οποτε μιας και εκανα παραγγελια απο φαρμακειο το εβαλα κι αυτο να το δοκιμασουμε!😉 αν εχω αποτελεσματα θα σας πω!!)

 

Έχω κ εγώ ένα κολπικο τζελ αλλά δε το δοκίμασα ακόμη δεν θυμάμαι καν πως το λένε, το παράγγειλα από την hometest είναι σωληνάρια…και εγώ κάποτε έχω ξηρό κόλπο ειδικά όταν θα γίνει απλά για να γίνει η πράξη…

Ποιες βιταμίνες εσυ παραγγειλες;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Ας το δοκιμασουμε κι αυτο!!! Χαμενοι δεν θα βγουμε!!! Μακαρι να μας φερει την τυχη σας!!🤞🤞

Πως ειστε σημερα κοριτσι μου;;; Ο μεγαλος σου πως ειναι;;

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι όλα να πάνε οπως πρέπει κ οπως θες …πως είναι πως το περνάει;;😘

Κορίτσια μόλις πήραμε καθαρό pcr του παιδιού κ τρέξαμε κ τον φέραμε σπίτι!!!! Ρώτησα κ τη γιατρό αν υπάρχει θέμα κ μου είπε πως προφανώς κ δεν κολλάει από εδώ κ πέρα.... είμαστε επιτέλους όλοι μαζί! Ότι ήταν να συμβεί, έχει συμβεί κ δεν μπορεί να αλλάξει... μένει τώρα να βγαίνω καθαρή στα pcr για να πάνε όλα σύμφωνα με το πρόγραμμα ❤

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

 

Κορίτσια μόλις πήραμε καθαρό pcr του παιδιού κ τρέξαμε κ τον φέραμε σπίτι!!!! Ρώτησα κ τη γιατρό αν υπάρχει θέμα κ μου είπε πως προφανώς κ δεν κολλάει από εδώ κ πέρα.... είμαστε επιτέλους όλοι μαζί! Ότι ήταν να συμβεί, έχει συμβεί κ δεν μπορεί να αλλάξει... μένει τώρα να βγαίνω καθαρή στα pcr για να πάνε όλα σύμφωνα με το πρόγραμμα ❤

 

Τελειααα 😍😍😍😍 τέλος καλό όλα καλα ειδες;;; Ο θεός έχει για όλους μας!!! Δε νομίζω να κόλλησες πέρασαν μερες…🙂🙂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου σημερα παρελαβα και ξεκινησα τις βιταμινες μου!!!

Επίσης μολις παρήγγειλα το actisperm... ειναι κολπικο gel που βοηθαει στην ζωτικότητα των σπερματοζωρίων και αυξάνει την πιθανότητα γονιμοποίησης του ωραρίου... έτσι λέει... νομιζω το ειχε χρησιμοποιήσει και η @Froufro (;;) [ααααν θυμαμαι καλα.... με ξέρετε δεν έχω καλή μνήμη!!!😂😂]

βουρ στον αγωνα της συλληψης!!!!

(βασικα ειχαμε κάποια θεματακια που δεν ημουν πολυ υγρη κατω οποτε μιας και εκανα παραγγελια απο φαρμακειο το εβαλα κι αυτο να το δοκιμασουμε!😉 αν εχω αποτελεσματα θα σας πω!!)

 

@Tokyo κάτι μου είχες αναφέρει ότι είπε ο γιατρός μας σχετικά με τα κολπική τζελ... Αλλά δε θυμάμαι ακριβώς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τελειααα 😍😍😍😍 τέλος καλό όλα καλα ειδες;;; Ο θεός έχει για όλους μας!!! Δε νομίζω να κόλλησες πέρασαν μερες…🙂🙂 

Μακάρι!!!!!!!!!! Είμαι τόσο χαρούμενη, αλλά  φοβάμαι τόσο πολύ να πιστέψω ότι τελείωσε μέχρι εδώ.... Ας ήταν αυτό όλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Έχω κ εγώ ένα κολπικο τζελ αλλά δε το δοκίμασα ακόμη δεν θυμάμαι καν πως το λένε, το παράγγειλα από την hometest είναι σωληνάρια…και εγώ κάποτε έχω ξηρό κόλπο ειδικά όταν θα γίνει απλά για να γίνει η πράξη…

Ποιες βιταμίνες εσυ παραγγειλες;; 

Παρηγγειλα τις sinopol! Μου τις εδωσε η γυναικολογος για τα συξημενα ανδρογονα κ επειτα συμφωνησε και ο ενδοκρινολογος (αφου ειχα θεμα με τα gluco plus).. βεβαια εχουν κ φυλλικο που κι αυτο βοηθαει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

 

Κορίτσια μόλις πήραμε καθαρό pcr του παιδιού κ τρέξαμε κ τον φέραμε σπίτι!!!! Ρώτησα κ τη γιατρό αν υπάρχει θέμα κ μου είπε πως προφανώς κ δεν κολλάει από εδώ κ πέρα.... είμαστε επιτέλους όλοι μαζί! Ότι ήταν να συμβεί, έχει συμβεί κ δεν μπορεί να αλλάξει... μένει τώρα να βγαίνω καθαρή στα pcr για να πάνε όλα σύμφωνα με το πρόγραμμα ❤

 

Φανταστικα νεα!!!!!!!! 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🍾🍾🍾🍾🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Μπραβο!!!! Αχ η πιο ωραια στιγμη!!!! Με το καλο να ερθει η μπεμπουλα να ολοκληρωθει η ευτυχια σας!!!!!

Φτου φτου μη σας ματιασω!!!!😘😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

@Tokyo κάτι μου είχες αναφέρει ότι είπε ο γιατρός μας σχετικά με τα κολπική τζελ... Αλλά δε θυμάμαι ακριβώς! 

Για πειτε μου κοριτσια!!! Ευχαριστω εκ των προτερων @Tokyo!!! 🌹❤️🌹❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου ελπιζω να μην κολλησε! Καλα αποτελεσματα!!!💖

Καλημερα..σε ευχαριστω πολυ.. σημερα θα κανει τεστ και ελπιζω να βγει αρνητικος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.. τι κανετε? τελικα το pcr του φιλου του γιου μου ειναι θετικο αρα ειναι επαφη.. πηγε σχολειο γιατι του το ειπε ο φιλος του ψες αρα σημερα θα ενημερωσει το σχολειο.. ο δικος μου ευτυχως νοιωθει πολυ καλα.. πινει και τις βιταμινες του.. σημερα θα κανουν και τεστ στο σχολειο και θα δηλωθει ως επαφη.. ελπιζω να πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!! εφτασε κιολας Πεμπτη!! η εβδομαδα σχεδον εφυγε...❤️

@Nandia- ελπιζω ο γιος σου να μην κολλησε και να βγει αρνητικος σημερα..🙏 ωστοσο νομιζω θα ειναι καλο να κανει καποια σελφ τεστ για 3-4 μερες γτ μετα απο καποιες μερες  ανεβαινει το ιικο φορτιο ωστε να εντοπιστει αν κολλησε καποιος.. θα περιμενουμε τα νεα σας απο το ραπιντ!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα. Επιτέλους έφτασε η μέρα και πήγα στην επιτροπή. Αύριο θα περάσω 12:30 με 1:30 πρέπει να πάρω τα αποτελέσματα. Σήμερα ήταν μία κυριούλα η οποία είναι πολύ δίπλα στα ζευγάρια σου δίνει συμβουλές και έλεγξε όλο το φάκελο για να μη λείπει κάποιο χαρτί. Μπράβο της πάντως. 

Εχω αγχωθει λιγο. Αναμένουμε αύριο λοιπόν. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!!!! εφτασε κιολας Πεμπτη!! η εβδομαδα σχεδον εφυγε...❤️

@Nandia- ελπιζω ο γιος σου να μην κολλησε και να βγει αρνητικος σημερα..🙏 ωστοσο νομιζω θα ειναι καλο να κανει καποια σελφ τεστ για 3-4 μερες γτ μετα απο καποιες μερες  ανεβαινει το ιικο φορτιο ωστε να εντοπιστει αν κολλησε καποιος.. θα περιμενουμε τα νεα σας απο το ραπιντ!!❤️

εμας σελφ τεστ μονο οι εμβολιασμενοι μπορουν να παρουν αρα δεν εχω σπιτι.. θα τον περιορισω ετσι και αλλιως και περιμενω το αποτελεσμα του τεστ και οδηγειες απο το σχολειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα. Επιτέλους έφτασε η μέρα και πήγα στην επιτροπή. Αύριο θα περάσω 12:30 με 1:30 πρέπει να πάρω τα αποτελέσματα. Σήμερα ήταν μία κυριούλα η οποία είναι πολύ δίπλα στα ζευγάρια σου δίνει συμβουλές και έλεγξε όλο το φάκελο για να μη λείπει κάποιο χαρτί. Μπράβο της πάντως. 

Εχω αγχωθει λιγο. Αναμένουμε αύριο λοιπόν. 

 

 

με το καλο να πανε ολα καλα💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα. Επιτέλους έφτασε η μέρα και πήγα στην επιτροπή. Αύριο θα περάσω 12:30 με 1:30 πρέπει να πάρω τα αποτελέσματα. Σήμερα ήταν μία κυριούλα η οποία είναι πολύ δίπλα στα ζευγάρια σου δίνει συμβουλές και έλεγξε όλο το φάκελο για να μη λείπει κάποιο χαρτί. Μπράβο της πάντως. 

Εχω αγχωθει λιγο. Αναμένουμε αύριο λοιπόν. 

 

 

καλημερα κοριτσι μου!!! καλα αποτελεσματα!!!!! Αγωνιούμε μαζί σου!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! 😘😘😘
 

@Nandia- Μου εύχομαι ο γιος σου να βγει αρνητικός και ελπίζω να μην εμφανίζεται ενας ενας μαθητής μέσα στην τάξη με αυτό το σύστημα που έχουν σκεφτεί… 

@babyblue94καλη επιτυχία κορίτσι μου θα αναμένουμε τα νέα σου 😘😘

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...