Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναζήτηση γυναικολόγου ειδικευμένου σε θέματα γονιμότητας (Αθήνα)


Recommended Posts

Καλησπέρα! Εχετε να προτείνετε κάποιον γυναικολόγο που να ειδικεύεται σε θέματα γονιμότητας στην Αθήνα; Σε πρώτη φάση θα προτιμούσα κάποιον που να μην κάνει εξωσωματική, ή εν πάση περιπτώση να μην την προτείνει εύκολα!

Ευχαριστώ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/12/2021 at 6:52 ΜΜ, ο/η Lavender είπε:

Καλησπέρα! Εχετε να προτείνετε κάποιον γυναικολόγο που να ειδικεύεται σε θέματα γονιμότητας στην Αθήνα; Σε πρώτη φάση θα προτιμούσα κάποιον που να μην κάνει εξωσωματική, ή εν πάση περιπτώση να μην την προτείνει εύκολα!

Ευχαριστώ ❤️

Και εγώ στην ίδια φάση αναζήτησης είμαι …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Fruli είπε:

Και εγώ στην ίδια φάση αναζήτησης είμαι …

μου έχουν προτείνει τον Αλεξόπουλο στο Αλεξάνδρα, αλλά έχει δύο μήνες αναμονή για ραντεβού. Εκλεισα παρόλα αυτά, και ψάχνω να δω και κάποιον άλλο πιο σύντομα. Εχεις καταλήξει εσύ κάπου ρωτώντας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lavender είπε:

μου έχουν προτείνει τον Αλεξόπουλο στο Αλεξάνδρα, αλλά έχει δύο μήνες αναμονή για ραντεβού. Εκλεισα παρόλα αυτά, και ψάχνω να δω και κάποιον άλλο πιο σύντομα. Εχεις καταλήξει εσύ κάπου ρωτώντας;

Εμένα μια γνωστή μου πρότεινε το Γιάνναρη ! Είπε ότι είναι πολύ ενημερωμένος και σκέφτομαι μήπως παω εκεί . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...