Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσι μου, η άποψη μου είναι να του δώσετε χρήματα εφόσον θέλετε γιατί απο οτι κατάλαβα, δεν τα απαίτησε και εφόσον θέλετε να του κάνετε ένα δώρο,  σίγουρα τα χρήματα θα ήθελε και αυτός... βέβαια αυτό εξαρτάτε απο την οικονομική κατάσταση Του καθε ένα και τι μπορεί να προσφέρει! 

Κι εγώ έτσι λέω. Γιατί το δώρο είναι  προσωπικό και δεν τον ξερουμε τόσο πολύ τον άνθρωπο. Θα του γράψω και μια ευχαριστήρια ευχή στον φάκελο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Mary.Ger είπε:

Κι εγώ έτσι λέω. Γιατί το δώρο είναι  προσωπικό και δεν τον ξερουμε τόσο πολύ τον άνθρωπο. Θα του γράψω και μια ευχαριστήρια ευχή στον φάκελο.

Μπορείς τον φάκελο να τον βάλεις σ ένα καλαθάκι Μ ένα κρασί ....έτσι για τις γιορτές....για να μην είναι άχαρο, σκέτο το φακελάκι...όχι ότι θα το σκεφτεί...το φακελάκι θα θέλει...αλλά έτσι να ναι γιορτινό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Πόσο δίκιο έχεις για το ότι οι "φίλοι" θεωρούν πάντα τα δικά του προβλήματα πιο σημαντικα αλλά αναρωτιέμαι είναι φίλοι;;

Οχι αυτοί δεν είναι φίλοι.. ο κάθε άνθρωπος έχει διαφορετικές αντοχες αρα σαν φίλος πρέπει να δείχνεις κατανόηση και να συμπαραστεκεσαι στον φίλο σου αλλιώς είναι εγωισμός να σε νοιάζει να πεις μόνο τα δικά σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου .. τι κάνετε;  πλησιάζει το τέλος μιας ακόμα δύσκολης χρονιάς.. ας κάτσουμε να δώσουμε χρόνο και αγάπη στον εαυτό μας..να κάνουμε μια αυτοκριτική.. να δούμε τι στόχους πετύχαμε η ότι έχουμε πετύχει γενικότερα αυτή την χρονιά και να θέσουμε τους επόμενους μας στόχους..  μικρούς για να μπορούμε να τους πετύχουμε και να πάμε ένα βήμα παραπέρα..  κυρίως να δούμε πόσα μας αγαπήσαμε.. μόνο όταν μας αγαπάμε θα έχουμε ανθρώπους δίπλα μας που θα μας σέβονται και να μας αγαπάνε.. εγω αποφάσισα ότι θα γίνω κορμαρα.. αφου για την ώρα ένα ενδεχόμενο εγκυμοσύνης δεν υπάρχει θα χάσω τα κιλά μου για να νοιώσω τουλάχιστον σε αυτό το κομμάτι όμορφα.. θα εστιασω στην ανακαίνιση της κουζίνας μου και θα προσπαθήσω να βγάλω από το μυαλό μου την εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Τι κάνετε? ❤

@Mimi26είσαι καλά κορίτσι μου? Σε χάσαμε..... γράψε αν θες κανένα νέο, πως είσαι αυτές τις μέρες? Σου είπε ο γιατρός πότε να πας για υπέρηχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!! Τεταρτη σημερα!! αρχιζει η ζυγαρια να γερνει προς το τελος της εβδομαδας και το τελος τηε χρονιας!!!! 

Τελευταια Τεταρτη του 2021!!! κοιταξτε να περασετε ομορφα οτι και να κανετε!!! γεμιστε την ψυχη σας με αισιοδοξια και θετικη σκεψη για το νεο ετος!!! Τα ονειρα ειναι δωρεαν και ειναι δικα μας!!!!!❤️❤️❤️

Ονειρευτειτε ελευθερα!!!!!!!😉

Εμας απο το πουθενα ενας μεγαλος στοχος εγινε πραξη χθες!!! κλεισαμε σπιτι!!!! απο το πουθενα.... μεναμε σ ενα τελειο σπιτακι αλλα μικρο... 50 τμ (με ενα υπνοδωματιο φσκ).. και βρηκαμε μια τελεια σπιταρωνα με τζακαρα, φυσικο αέριο, παρκινγκ και φυσικά 2ο υ/δ!!!!!!😁😁😁😁 Ευχομαι το 2022 να μας το γεμισει το κενο δωματιο με ενα γερο μωρακι!!!!!!🙏🙏🤰❤️❤️❤️

Μεσα στο Ιανουαριο μετακομιζουμεεεεεεεεεεε!!!!!!!!

Υ.Γ. η κοπελα που μας το εδειξε (αδερφη του ιδιοκτητη) μας ειπε "οποιος μενει σε αυτη την πολυκατοικια κανει παιδι!!!! σας το λεω απο τωρα! αν δε θελετε παιδι, να μην ερθετε να μεινετε!!!" 😆😆😆😆 απλα ΘΕΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου .. τι κάνετε;  πλησιάζει το τέλος μιας ακόμα δύσκολης χρονιάς.. ας κάτσουμε να δώσουμε χρόνο και αγάπη στον εαυτό μας..να κάνουμε μια αυτοκριτική.. να δούμε τι στόχους πετύχαμε η ότι έχουμε πετύχει γενικότερα αυτή την χρονιά και να θέσουμε τους επόμενους μας στόχους..  μικρούς για να μπορούμε να τους πετύχουμε και να πάμε ένα βήμα παραπέρα..  κυρίως να δούμε πόσα μας αγαπήσαμε.. μόνο όταν μας αγαπάμε θα έχουμε ανθρώπους δίπλα μας που θα μας σέβονται και να μας αγαπάνε.. εγω αποφάσισα ότι θα γίνω κορμαρα.. αφου για την ώρα ένα ενδεχόμενο εγκυμοσύνης δεν υπάρχει θα χάσω τα κιλά μου για να νοιώσω τουλάχιστον σε αυτό το κομμάτι όμορφα.. θα εστιασω στην ανακαίνιση της κουζίνας μου και θα προσπαθήσω να βγάλω από το μυαλό μου την εγκυμοσύνη 

 

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Τι κάνετε? ❤

@Mimi26είσαι καλά κορίτσι μου? Σε χάσαμε..... γράψε αν θες κανένα νέο, πως είσαι αυτές τις μέρες? Σου είπε ο γιατρός πότε να πας για υπέρηχο?

 

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα σε όλες!!

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!! Τεταρτη σημερα!! αρχιζει η ζυγαρια να γερνει προς το τελος της εβδομαδας και το τελος τηε χρονιας!!!! 

Τελευταια Τεταρτη του 2021!!! κοιταξτε να περασετε ομορφα οτι και να κανετε!!! γεμιστε την ψυχη σας με αισιοδοξια και θετικη σκεψη για το νεο ετος!!! Τα ονειρα ειναι δωρεαν και ειναι δικα μας!!!!!❤️❤️❤️

Ονειρευτειτε ελευθερα!!!!!!!😉

Εμας απο το πουθενα ενας μεγαλος στοχος εγινε πραξη χθες!!! κλεισαμε σπιτι!!!! απο το πουθενα.... μεναμε σ ενα τελειο σπιτακι αλλα μικρο... 50 τμ (με ενα υπνοδωματιο φσκ).. και βρηκαμε μια τελεια σπιταρωνα με τζακαρα, φυσικο αέριο, παρκινγκ και φυσικά 2ο υ/δ!!!!!!😁😁😁😁 Ευχομαι το 2022 να μας το γεμισει το κενο δωματιο με ενα γερο μωρακι!!!!!!🙏🙏🤰❤️❤️❤️

Μεσα στο Ιανουαριο μετακομιζουμεεεεεεεεεεε!!!!!!!!

Υ.Γ. η κοπελα που μας το εδειξε (αδερφη του ιδιοκτητη) μας ειπε "οποιος μενει σε αυτη την πολυκατοικια κανει παιδι!!!! σας το λεω απο τωρα! αν δε θελετε παιδι, να μην ερθετε να μεινετε!!!" 😆😆😆😆 απλα ΘΕΑ!!!!!!!!

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!!!  Ναι φτάνει το τέλος χρονιάς, για να ειμαι ειλικρινης δεν λυπαμαι τοσο που φευγει το 2021😅 

@Nandia- Νάντια μου πολύ ωραία που θα φροντίσεις εαυτό σου και σπίτι σου, σίγουρα θα σε γεμίσει με πολύ χαρά😁

@Froufro Καλά εγώ κορίτσι μου στη δουλειά, το μεσημέρι θα δω κάποιες φίλες για καφέ, εσυ τι κανεις 💗?

@Antonia2 Μπράβο κορίτσι μου, με το καλό η μετακόμιση!!!! Κι άλλος οιωνός, πάρε τεστ😆💗 Κι εγώ ψάχνω σπίτι να μετακκομίσουμε😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ αρρωστουλα με κόλλησε ο γιος μου συνάχι και πονόλαιμο αλλά ευτυχώς δεν είναι covid!!! Σήμερα θα πάω γυναικολόγο να με δει.. Παω σε καινούργιο γυναικολόγο μπας και με βοηθήσει να βρω την αιτία των 2 απανωτων παλινδρομη κυησεων και πως μπορώ να κινηθώ και κυρίως να μου πει αν μπορώ να κάνω άλλο παιδί ή όχι... Να μην παιδεύομαι άδικα..! Ίσως ήταν γραφτό να κάνω δύο παιδάκια και δοξαζω τον Θεό γι αυτό.. Απλά το ονειρο μου ήταν πάντα να κάνω τρία παιδάκια... Τώρα δεν πραγματοποιούνται όλα τα όνειρα.... Όμως εύχομαι το 2022 όλα μας τα όνειρα να γίνουν πραγματικότητα!!!!! ΟΛΑ ΟΜΩΣ!!!! Καλή χρονιά κορίτσια μου με υγεια πάνω από όλα και το 2022 όλες να φουσκωσουμε παρέα!!!! Φιλιά και καλή δύναμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

 

 

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!!!  Ναι φτάνει το τέλος χρονιάς, για να ειμαι ειλικρινης δεν λυπαμαι τοσο που φευγει το 2021😅 

@Nandia- Νάντια μου πολύ ωραία που θα φροντίσεις εαυτό σου και σπίτι σου, σίγουρα θα σε γεμίσει με πολύ χαρά😁

@Froufro Καλά εγώ κορίτσι μου στη δουλειά, το μεσημέρι θα δω κάποιες φίλες για καφέ, εσυ τι κανεις 💗?

@Antonia2 Μπράβο κορίτσι μου, με το καλό η μετακόμιση!!!! Κι άλλος οιωνός, πάρε τεστ😆💗 Κι εγώ ψάχνω σπίτι να μετακκομίσουμε😍

Δυστυχως εμφανιστηκε το σπυρακι της περιοδου... σε μερικες ημερες θα ερθει κανονικα περιοδος..

ελπιζω η νεα χρονια να φερει γουρι σε ολες μας και να γεμισει τις αγκαλιες μας με γερα μωρα!!!🤞🤞❤️❤️❤️

Ευχομαι να βρειτε κι εσεις το σπιτι που ψαχνετε!!!!! ειναι πολυ δυσκολη η αναζητηση σπιτιου... ψαχνουμε ενα χρονο περιπου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Δυστυχως εμφανιστηκε το σπυρακι της περιοδου... σε μερικες ημερες θα ερθει κανονικα περιοδος..

ελπιζω η νεα χρονια να φερει γουρι σε ολες μας και να γεμισει τις αγκαλιες μας με γερα μωρα!!!🤞🤞❤️❤️❤️

Ευχομαι να βρειτε κι εσεις το σπιτι που ψαχνετε!!!!! ειναι πολυ δυσκολη η αναζητηση σπιτιου... ψαχνουμε ενα χρονο περιπου...

Σπυρακι περιοδου, δηλαδη καποιο σπυρακι που βγαζεις πριν την περιοδο? Ελπιζω να εχει βγει για αλλο λογο! 💗

Ναι το ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο να βρουμε σπιτι αλλα με τοοοοοσο καιρο που ψαχνουμε καποια στιγμη νομιζω θα κατσει😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συννεφιασμένες καλημέρες!!

Κοριτσια αδιαθέτησα!!! Χθες τελικά..Μιλησα ήδη με το γιατρό, έκανα τις αιματολογικές μου και περιμένω αποτελέσματα και οδηγίες την ετ! 🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σπυρακι περιοδου, δηλαδη καποιο σπυρακι που βγαζεις πριν την περιοδο? Ελπιζω να εχει βγει για αλλο λογο! 💗

Ναι το ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο να βρουμε σπιτι αλλα με τοοοοοσο καιρο που ψαχνουμε καποια στιγμη νομιζω θα κατσει😍

δεν ξερω αν το παθαινετε κι εσεις αλλα καθε μηνα λιγες ημερες πριν την περιοδο, τσαααααακ εμφανιζεται ενα σπυρακι στο προσωπο...😕😕 δεν μας εφτανε η περιοδος, εχουμε και τα γυρω γυρω.... 😅😅

οποτε απλα την περιμενω υπομονετικα..

ευχομαι κοριτσι μου να βρειτε γρηγορα σπιτι και να ειναι οπως το θελετε!!!!! εσεις αν εχω καταλαβει καλα ζειτε σε ποιο μικρη κοινωνια, οποτε εκει θα ειναι πιο δυσκολο να βρειτε λογω περιορισμενω επιλογων.. να αγορασετε το εχετε σκεφτει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Συννεφιασμένες καλημέρες!!

Κοριτσια αδιαθέτησα!!! Χθες τελικά..Μιλησα ήδη με το γιατρό, έκανα τις αιματολογικές μου και περιμένω αποτελέσματα και οδηγίες την ετ! 🙏 

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!!!!!!! ευχομαι σε ενα μηνα να μας πεις τα πιο ευχαριστα νεα!!!!!!! Σου στελνω μπολικη θετικη ενεργεια να πετυχεις!!!! 🤞🤞❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

 

 

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!!!  Ναι φτάνει το τέλος χρονιάς, για να ειμαι ειλικρινης δεν λυπαμαι τοσο που φευγει το 2021😅 

@Nandia- Νάντια μου πολύ ωραία που θα φροντίσεις εαυτό σου και σπίτι σου, σίγουρα θα σε γεμίσει με πολύ χαρά😁

@Froufro Καλά εγώ κορίτσι μου στη δουλειά, το μεσημέρι θα δω κάποιες φίλες για καφέ, εσυ τι κανεις 💗?

@Antonia2 Μπράβο κορίτσι μου, με το καλό η μετακόμιση!!!! Κι άλλος οιωνός, πάρε τεστ😆💗 Κι εγώ ψάχνω σπίτι να μετακκομίσουμε😍

Κ εγώ καλά κορίτσι μου... Έχουμε κλειστεί με τα παιδάκια μου κ χουχουλιάζουμε (βασικά εκείνα...) κ κάνω κάποιες δουλειές! Βρέχει κ ο καιρός είναι μόνο για καναπέ κ κουβερτούλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!!!!!!! ευχομαι σε ενα μηνα να μας πεις τα πιο ευχαριστα νεα!!!!!!! Σου στελνω μπολικη θετικη ενεργεια να πετυχεις!!!! 🤞🤞❤️❤️❤️❤️

Ευχαριστώ πολυυυ!! Ευχομαι να είναι η τελευταία χρονια για ολες μας που είμαστε με αδειες κοιλίτσες!!! ❤️ 
Ανυπομονω!!! 🙏🙏 Ευχομαι και σε σένα τα καλύτερα!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Ευχαριστώ πολυυυ!! Ευχομαι να είναι η τελευταία χρονια για ολες μας που είμαστε με αδειες κοιλίτσες!!! ❤️ 
Ανυπομονω!!! 🙏🙏 Ευχομαι και σε σένα τα καλύτερα!! 😍

Με το καλό η μεταφορά! Να ναι η πρώτη κι η τελευταία σου (για το πρώτο παιδί τουλάχιστον 😁). Καλή πρωτοχρονιά με υγεία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Συννεφιασμένες καλημέρες!!

Κοριτσια αδιαθέτησα!!! Χθες τελικά..Μιλησα ήδη με το γιατρό, έκανα τις αιματολογικές μου και περιμένω αποτελέσματα και οδηγίες την ετ! 🙏 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! Εύχομαι πολύ σύντομα μανούλα ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κ εγώ καλά κορίτσι μου... Έχουμε κλειστεί με τα παιδάκια μου κ χουχουλιάζουμε (βασικά εκείνα...) κ κάνω κάποιες δουλειές! Βρέχει κ ο καιρός είναι μόνο για καναπέ κ κουβερτούλα

με προσοχη οι δουλιτσες αγαπημενη μου Φρουφρο!!!!! εισαι σε προχωρημενη εγκυμοσυνη!!! κανεις προετοιμασια για τη μπουμπουκα;;; πω πω ποσα ροζακια εχεις αγορασει;;;; ροζισε το σπιτι;;

τωρα μιας και θα ερθεις αθηνα λιγες μερες πριν τη γεννα, θα ξαναπας για υπερηχο στο γιατρο σου στο νησι η κατ' ευθειαν στη γιατρο σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

με προσοχη οι δουλιτσες αγαπημενη μου Φρουφρο!!!!! εισαι σε προχωρημενη εγκυμοσυνη!!! κανεις προετοιμασια για τη μπουμπουκα;;; πω πω ποσα ροζακια εχεις αγορασει;;;; ροζισε το σπιτι;;

τωρα μιας και θα ερθεις αθηνα λιγες μερες πριν τη γεννα, θα ξαναπας για υπερηχο στο γιατρο σου στο νησι η κατ' ευθειαν στη γιατρο σου;

Έπλυνα προχθές τα ρούχα του αντρούλη μου που είναι κλειστά στις ντουλάπες τόσο καιρό κ σήμερα τα διπλώνω κ τα κρεμάω στη θέση τους... χθες έπλυνα κ της μικρούλας μου! Το μπαλκόνι είχε μετατραπεί σε 50 αποχωρήσεις του ροζ!!!! 😄 οπότε κ αυτά θα σιδερωθούν αύριο- μεθαύριο να μπουν στα ντουλάπια κ είμαι έτοιμη! 

Στο γιατρό πήγα εδώ πριν 6 μέρες, θα πάω άλλη μια Αθήνα τις πρώτες μέρες του χρόνου κ μάλλον άλλη μια εδώ για να είμαι ήσυχη.... μετά θα ανέβω κατευθείαν για την γέννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Έπλυνα προχθές τα ρούχα του αντρούλη μου που είναι κλειστά στις ντουλάπες τόσο καιρό κ σήμερα τα διπλώνω κ τα κρεμάω στη θέση τους... χθες έπλυνα κ της μικρούλας μου! Το μπαλκόνι είχε μετατραπεί σε 50 αποχωρήσεις του ροζ!!!! 😄 οπότε κ αυτά θα σιδερωθούν αύριο- μεθαύριο να μπουν στα ντουλάπια κ είμαι έτοιμη! 

Στο γιατρό πήγα εδώ πριν 6 μέρες, θα πάω άλλη μια Αθήνα τις πρώτες μέρες του χρόνου κ μάλλον άλλη μια εδώ για να είμαι ήσυχη.... μετά θα ανέβω κατευθείαν για την γέννα

αχ ποσες δουλειες!! εισαι πολυ προκομενη!! μπραβο!!! εγω κουραστηκα και μονο που φανταστηκα ολες αυτες τις δουλειες... ειδικα με τα ρουχα του αντρα σου....

αχ τι φανταστικο μπαλκονι!!! επρεπε ν το βγαλεις μια φωτο να μας τη στειλεις!!!! να ανοιξει η καρδια μας με τοσο ροζ!!! δεν ξερω αν σας το ειπα, αλλα η νυφη μου περιμενει το δευτερο παιδακι τους (ειχε και μια παλινδρομη δυστυχως το μαρτη) και ειναι κοριτσακιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εχω τρελαθει!!!!😍😍🎀🎀🎀🎀

τελεια με τους γιατρους! δεν εμεινε τιποτααααα!!!! λιγες μερουλες υπομονη!!!!😁😁😁

Ανυπομονω μαζι σου να ξερεις....!!!!! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ ποσες δουλειες!! εισαι πολυ προκομενη!! μπραβο!!! εγω κουραστηκα και μονο που φανταστηκα ολες αυτες τις δουλειες... ειδικα με τα ρουχα του αντρα σου....

αχ τι φανταστικο μπαλκονι!!! επρεπε ν το βγαλεις μια φωτο να μας τη στειλεις!!!! να ανοιξει η καρδια μας με τοσο ροζ!!! δεν ξερω αν σας το ειπα, αλλα η νυφη μου περιμενει το δευτερο παιδακι τους (ειχε και μια παλινδρομη δυστυχως το μαρτη) και ειναι κοριτσακιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εχω τρελαθει!!!!😍😍🎀🎀🎀🎀

τελεια με τους γιατρους! δεν εμεινε τιποτααααα!!!! λιγες μερουλες υπομονη!!!!😁😁😁

Ανυπομονω μαζι σου να ξερεις....!!!!! 🤗

Τις κάνω τώρα για να μπορώ να είμαι χαλαρή μετά.... Θέλω να χορτάσω το μεγαλύτερο κ το μικρότερο μέλος της οικογένειας! Το θυμάμαι για την νύφη σου, έρχεται κ για εσάς μια μπουμπού 🥰 άντε η επόμενη της οικογένειας να είναι η δική σου!!!!! Πώς πάει η εγκυμοσύνη της? Πόσο είναι τώρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Τις κάνω τώρα για να μπορώ να είμαι χαλαρή μετά.... Θέλω να χορτάσω το μεγαλύτερο κ το μικρότερο μέλος της οικογένειας! Το θυμάμαι για την νύφη σου, έρχεται κ για εσάς μια μπουμπού 🥰 άντε η επόμενη της οικογένειας να είναι η δική σου!!!!! Πώς πάει η εγκυμοσύνη της? Πόσο είναι τώρα? 

Δοξα το θεο πανε ολα κατ' ευχην!! Έχει πητ 5/6/22 νομιζω οποτε τωρα μπαινει στον 5ο αν τα λεω καλα.. να φανταστεις 19/11 εκανε την αυχενικη!! (ειμαι ανιδεη!!!! 😅😅😅)

εκανε και το νιπτ τεστ κι ολα φυσιολογικοτατα!!!!!! 😁😁😁😁

μακαρι κοριτσακι μου γλυκο να ερθουν γερα μωρακια σε ολες μας!!!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Δοξα το θεο πανε ολα κατ' ευχην!! Έχει πητ 5/6/22 νομιζω οποτε τωρα μπαινει στον 5ο αν τα λεω καλα.. να φανταστεις 19/11 εκανε την αυχενικη!! (ειμαι ανιδεη!!!! 😅😅😅)

εκανε και το νιπτ τεστ κι ολα φυσιολογικοτατα!!!!!! 😁😁😁😁

μακαρι κοριτσακι μου γλυκο να ερθουν γερα μωρακια σε ολες μας!!!! 🙏🙏🙏

Τέλεια.. καλοκαιρινό μωράκι!!!! 🥰🥰🥰🥰 Με το καλό ❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Mary.Ger είπε:

Χαιρομαι ειλικρινά για όλα τα αγαπημένα μου κορίτσια που αν και πέρασαν τόσο δύσκολες καταστάσεις δεν το έβαλαν κάτω. Μαχητριες κανονικές! Μπορεί να περάσουμε από σαράντα κύματα όπως λέει και η @Heart αλλά θα τα καταφέρουμε κορίτσια μου!! Μόνο χάρη στη δύναμη που έχουμε μέσα μας. 

Να σας κάνω μια χαζουτσικη ερώτηση για να ελαφρύνουμε λίγο το κλίμα.. Ο γιατρός μας είναι πολύ καλός! ακομη κι αν δεν πετύχαινε η ετ το ίδιο θα έλεγα και θα συνέχιζα εννοείται μαζί του.

Όλο αυτό το διάστημα της διέγερσης, ωοληψιας, κατάψυξης,εμβρυομεταφορας με έχει δει άπειρες φορές για παρακολούθηση με υπερήχους σχεδόν κάθε 2 μέρες αλλά δεν τον έχουμε πληρώσει. Όσες φορές ρώτησα μου έλεγε στο τέλος όταν πετύχουμε. Αύριο θα πάω για υπέρηχο θα του δώσω και τα χρήματα κι έλεγα να του πάρουμε κι ένα δώρο? Ή φακελάκι?  έχετε να προτείνετε κάτι?

Ένα μεγάλο καλάθι με κρασί και γλυκά έχουν και στα ζαχαροπλαστεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...