Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

ελπιζω να εννοεις κυλαει ομαλα!!!! γτ στην αρχη τρομαξα!! 😲 με το ομαλα ξαναβρηκα το χρωμα μου!!! 😅😅

καλα αποτελεσματα κοριτσακι μου!!! 🤞🤞 εχεις και τη ζωνη της Παναγιας τωρα να σε αγκαλιαζει και να σε ευλογει!!! ολα θα πανε καλα!!!!!❤️❤️❤️

αυτο ειπα και εγω με την ζωνη.. αν και την εβαλα την μερα που εκανα τις αναλυσεις τον περασμενο μηνα νοιωθω οτι βοηθησε σε αυτον το μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου,  εύχομαι μια όμορφη και εύκολη μέρα!!! 

@Raf123μου τρεεεελαινομαιι, μακάρι κοριτσάκι Μου,  μακάρι στο εύχομαι μέσα απο την καρδιά μού! Να χοροπηδηξει ολο το φορουμ !!! 

Κορίτσια μου,  πήρα τηλ στην γραμματεία της Επιτροπής και μου είπαν οτι ο φάκελος μου κολλάει ομαλά, αφού δεν με έχουν ενοχλήσει κιόλας για περεταίρω διευκρινίσεις... μέσα στην εβδομάδα Μου είπε πως θα εχω την απόφαση! Πφφφφ σε αναμμένα κάρβουνα κυριολεκτικά 🤣 οπότε κορίτσια μου απο το νέο έτος θα ξεκινήσω τη  διαδικασία... ας είναι! 

Όλα καλά θα πάνε είμαι σίγουρη!!! Χαρείτε τις γιορτές και με το νέο έτος δυναμικά σε εξωσωματική 💕💕💕

η αλήθεια είναι ότι αγχώθηκα όταν το αντιλήφθηκα χθες οτι δεν ήρθε και πως τίποτα δεν νιώθω…🙄🙄🙄 περίεργα πράγματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια αυτη η γιατρος θα με σκασει.. ξερω δεν ειναι σοβαρο το θεμα μου και επισεις γινεται χαμος στο ιατρειο της.. δεν παιρνει ανασα αλλα χτες της εστειλα τις εξετασεις και την ρωτησα για την ασπιρινη που παιρνω αν θα την συνεχισω γιατι μου εχουν μεινει λιγα χαπακια.. η απαντηση που πηρα ηταν να την συνεχισω μεχρι το ραντεβου μας.. εν το μεταξυ εγω δεν εχω ραντεβου αφου δεν μου ειπε ποτε οτι θελει να με δει ξανα... της λεω λοιπον δεν εχουμε ραντεβου.. πρεπει να κλεισω τωρα τον δεκεμβρίο? δεν μου απαντησε.. και λεω μηπως αυτο εννοουσε και δεν καταλαβα καλα εγω??? θα της στειλω ξανα και μιση ντροπη δικη της μιση δικη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ελπιζω να εννοεις κυλαει ομαλα!!!! γτ στην αρχη τρομαξα!! 😲 με το ομαλα ξαναβρηκα το χρωμα μου!!! 😅😅

καλα αποτελεσματα κοριτσακι μου!!! 🤞🤞 εχεις και τη ζωνη της Παναγιας τωρα να σε αγκαλιαζει και να σε ευλογει!!! ολα θα πανε καλα!!!!!❤️❤️❤️

😂😂😂😂 Ναι ναι αυτό ήθελα  να γράψω,  αλλά ο κορεκτορας ωρες ώρες με εκθέτει 😂😂😂 

Σε ευχαριστώ κορίτσι πολύ γλυκό μου κορίτσι ❤ όσο για την ζώνη, μέχρι να γεννήσω δεν θα την βγάλω απο πανω Μου και μπάνιο μαζί κάνουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

βρε κοριτσια αυτη η γιατρος θα με σκασει.. ξερω δεν ειναι σοβαρο το θεμα μου και επισεις γινεται χαμος στο ιατρειο της.. δεν παιρνει ανασα αλλα χτες της εστειλα τις εξετασεις και την ρωτησα για την ασπιρινη που παιρνω αν θα την συνεχισω γιατι μου εχουν μεινει λιγα χαπακια.. η απαντηση που πηρα ηταν να την συνεχισω μεχρι το ραντεβου μας.. εν το μεταξυ εγω δεν εχω ραντεβου αφου δεν μου ειπε ποτε οτι θελει να με δει ξανα... της λεω λοιπον δεν εχουμε ραντεβου.. πρεπει να κλεισω τωρα τον δεκεμβρίο? δεν μου απαντησε.. και λεω μηπως αυτο εννοουσε και δεν καταλαβα καλα εγω??? θα της στειλω ξανα και μιση ντροπη δικη της μιση δικη μου

εννοειται να της ξαναστειλεις!! σιγα που θα ντραπεις κιολας! απ οτι εχω καταλαβει θελει λιγο κυνηγητο αυτη...🏃‍♂️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

βρε κοριτσια αυτη η γιατρος θα με σκασει.. ξερω δεν ειναι σοβαρο το θεμα μου και επισεις γινεται χαμος στο ιατρειο της.. δεν παιρνει ανασα αλλα χτες της εστειλα τις εξετασεις και την ρωτησα για την ασπιρινη που παιρνω αν θα την συνεχισω γιατι μου εχουν μεινει λιγα χαπακια.. η απαντηση που πηρα ηταν να την συνεχισω μεχρι το ραντεβου μας.. εν το μεταξυ εγω δεν εχω ραντεβου αφου δεν μου ειπε ποτε οτι θελει να με δει ξανα... της λεω λοιπον δεν εχουμε ραντεβου.. πρεπει να κλεισω τωρα τον δεκεμβρίο? δεν μου απαντησε.. και λεω μηπως αυτο εννοουσε και δεν καταλαβα καλα εγω??? θα της στειλω ξανα και μιση ντροπη δικη της μιση δικη μου

η μιλα με τη γραμματεας της να αφησεις μηνυμα σε αυτη. ε δε γινεται να μην απαντα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Όλα καλά θα πάνε είμαι σίγουρη!!! Χαρείτε τις γιορτές και με το νέο έτος δυναμικά σε εξωσωματική 💕💕💕

η αλήθεια είναι ότι αγχώθηκα όταν το αντιλήφθηκα χθες οτι δεν ήρθε και πως τίποτα δεν νιώθω…🙄🙄🙄 περίεργα πράγματα 

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου,  εύχομαι αυτός ο χρόνος να κλείσει για εσένα φέρνοντας το πιο όμορφο δώρο ζωής! Ολα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

βρε κοριτσια αυτη η γιατρος θα με σκασει.. ξερω δεν ειναι σοβαρο το θεμα μου και επισεις γινεται χαμος στο ιατρειο της.. δεν παιρνει ανασα αλλα χτες της εστειλα τις εξετασεις και την ρωτησα για την ασπιρινη που παιρνω αν θα την συνεχισω γιατι μου εχουν μεινει λιγα χαπακια.. η απαντηση που πηρα ηταν να την συνεχισω μεχρι το ραντεβου μας.. εν το μεταξυ εγω δεν εχω ραντεβου αφου δεν μου ειπε ποτε οτι θελει να με δει ξανα... της λεω λοιπον δεν εχουμε ραντεβου.. πρεπει να κλεισω τωρα τον δεκεμβρίο? δεν μου απαντησε.. και λεω μηπως αυτο εννοουσε και δεν καταλαβα καλα εγω??? θα της στειλω ξανα και μιση ντροπη δικη της μιση δικη μου

Ναι ναι να στείλεις! Και καμία ντροπή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εννοειται να της ξαναστειλεις!! σιγα που θα ντραπεις κιολας! απ οτι εχω καταλαβει θελει λιγο κυνηγητο αυτη...🏃‍♂️

επειδη ξερω οτι γινεται χαμος.. δλδ εχει συνεχεια ραντεβου..ανασα δεν παιρνει ετσι δεν με πειραζει αλλα τουλαχιστον να ξερω αν θελει αμεσα να με δει να κλεισω ραντουβου τωρα γιατι δυσκολα βρισκω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα πως είστε? Εγώ  ξεκουράζομαι λίγο σήμερα, ήταν λίγο κουραστική μέρα η χθεσινή.... πήγα κ για έναν απρόοπτο υπέρηχο το απόγευμα, όλα καλά!  @Raf123 μου μακάρι να έχουμε ευχάριστα νέα γλυκό μου κορίτσι!!! @Antonia2 μου καλή αρχή θα πω για αυτόν τον μήνα 🤗 

@Hopemumtobe περαστικά στον άντρα σου, εύχομαι σύντομα να νιώσει καλύτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

επειδη ξερω οτι γινεται χαμος.. δλδ εχει συνεχεια ραντεβου..ανασα δεν παιρνει ετσι δεν με πειραζει αλλα τουλαχιστον να ξερω αν θελει αμεσα να με δει να κλεισω ραντουβου τωρα γιατι δυσκολα βρισκω

Να ξαναπάρεις κορίτσι μου εννοείται, αν δεν απαντάει κ δεν ξέρεις τι να κάνεις δεν είναι μισή ντροπή δική σου..... όλη δική της είναι όσο κ αν τρέχει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂😂😂 Ναι ναι αυτό ήθελα  να γράψω,  αλλά ο κορεκτορας ωρες ώρες με εκθέτει 😂😂😂 

Σε ευχαριστώ κορίτσι πολύ γλυκό μου κορίτσι ❤ όσο για την ζώνη, μέχρι να γεννήσω δεν θα την βγάλω απο πανω Μου και μπάνιο μαζί κάνουμε! 

Να μην την βγάλεις καθόλου!!! Κ εγώ φοράω κάτι παρόμοιο κ δεν βγαίνει από πάνω μου ποτέ! Μόνο την στιγμή της γέννας όσο κ αν θέλω να το κρατήσω δεν επιτρέπεται.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα πως είστε? Εγώ  ξεκουράζομαι λίγο σήμερα, ήταν λίγο κουραστική μέρα η χθεσινή.... πήγα κ για έναν απρόοπτο υπέρηχο το απόγευμα, όλα καλά!  @Raf123 μου μακάρι να έχουμε ευχάριστα νέα γλυκό μου κορίτσι!!! @Antonia2 μου καλή αρχή θα πω για αυτόν τον μήνα 🤗 

@Hopemumtobe περαστικά στον άντρα σου, εύχομαι σύντομα να νιώσει καλύτερα! 

καλημερα κοριτσι μου!!!!! τι κανεις;;; χθες πως και πηγες για υπερηχο;; εννοω ανησυχησες με κατι ή ετσι ηθελες να δεις τη μπουμπουκα;; ποσο χαιρομαι που ειναι ολα καλα!!!! 😁😁😁😍😍😍

ευχαριστω για τη θετικη σου ενεργεια!!!!!!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!!!!! τι κανεις;;; χθες πως και πηγες για υπερηχο;; εννοω ανησυχησες με κατι ή ετσι ηθελες να δεις τη μπουμπουκα;; ποσο χαιρομαι που ειναι ολα καλα!!!! 😁😁😁😍😍😍

ευχαριστω για τη θετικη σου ενεργεια!!!!!!!!! ❤️❤️❤️

Είχα κουραστεί αρκετά κ από το πρωί δεν την είχα νοιώσει καθόλου.... άρχισα να αγχώνομαι κ ήταν εδώ αυτός ο γιατρός που πάω που κ που. Του είχα ζητήσει από μέρες παραπεμπτικό για αιματολογικές κ θα περνούσα να το πάρω, οπότε του λέω αν γίνεται να χωθώ να δούμε ότι είναι όλα καλά μια κ ήρθα.... περίμενα ένα δίωρο μέχρι να μπω αλλά χαλάλι!!! Τελικά είχε γυρισμένα από μέσα χεράκια, ποδαράκια, το είχα κουράσει κ το ζουζούνι μου όλη μέρα γι'αυτό ήταν τόσο απαλές οι κινήσεις που δεν τις ένοιωθα από τη μέσα μεριά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

βρε κοριτσια αυτη η γιατρος θα με σκασει.. ξερω δεν ειναι σοβαρο το θεμα μου και επισεις γινεται χαμος στο ιατρειο της.. δεν παιρνει ανασα αλλα χτες της εστειλα τις εξετασεις και την ρωτησα για την ασπιρινη που παιρνω αν θα την συνεχισω γιατι μου εχουν μεινει λιγα χαπακια.. η απαντηση που πηρα ηταν να την συνεχισω μεχρι το ραντεβου μας.. εν το μεταξυ εγω δεν εχω ραντεβου αφου δεν μου ειπε ποτε οτι θελει να με δει ξανα... της λεω λοιπον δεν εχουμε ραντεβου.. πρεπει να κλεισω τωρα τον δεκεμβρίο? δεν μου απαντησε.. και λεω μηπως αυτο εννοουσε και δεν καταλαβα καλα εγω??? θα της στειλω ξανα και μιση ντροπη δικη της μιση δικη μου

Εγώ νομίζω να κλείσεις ένα ραντεβού, κοντά στην ωορρηξία σου να κάνετε μια παρακολούθηση και να μιλήσετε κιολας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Είχα κουραστεί αρκετά κ από το πρωί δεν την είχα νοιώσει καθόλου.... άρχισα να αγχώνομαι κ ήταν εδώ αυτός ο γιατρός που πάω που κ που. Του είχα ζητήσει από μέρες παραπεμπτικό για αιματολογικές κ θα περνούσα να το πάρω, οπότε του λέω αν γίνεται να χωθώ να δούμε ότι είναι όλα καλά μια κ ήρθα.... περίμενα ένα δίωρο μέχρι να μπω αλλά χαλάλι!!! Τελικά είχε γυρισμένα από μέσα χεράκια, ποδαράκια, το είχα κουράσει κ το ζουζούνι μου όλη μέρα γι'αυτό ήταν τόσο απαλές οι κινήσεις που δεν τις ένοιωθα από τη μέσα μεριά 

Κουράστηκε και σου γύρισε την πλάτη 😅😅🙃😁 όλα καλά μη κουράζεσαι τόσο να ξεκουράζεσαι ή χαλαρά που λένε κ στη Θεσσαλονίκη όλα θα γίνουν 😉😉 😘😘 

Θα στείλω και εγώ μήνυμα στο Άγιο Όρος να μου στείλουν μια ζώνη να φοράω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Κουράστηκε και σου γύρισε την πλάτη 😅😅🙃😁 όλα καλά μη κουράζεσαι τόσο να ξεκουράζεσαι ή χαλαρά που λένε κ στη Θεσσαλονίκη όλα θα γίνουν 😉😉 😘😘 

Θα στείλω και εγώ μήνυμα στο Άγιο Όρος να μου στείλουν μια ζώνη να φοράω…

Κάπως έτσι μάλλον 😄😄😄 λέει δεν κάθεσαι λίγο κάτω να ηρεμήσουμε, οπότε δεν έχει χαδάκια σήμερα για να μάθεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κάπως έτσι μάλλον 😄😄😄 λέει δεν κάθεσαι λίγο κάτω να ηρεμήσουμε, οπότε δεν έχει χαδάκια σήμερα για να μάθεις!!!!

Ακόμα δεν γεννήθηκε και σου κάνει νάζια 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κάπως έτσι μάλλον 😄😄😄 λέει δεν κάθεσαι λίγο κάτω να ηρεμήσουμε, οπότε δεν έχει χαδάκια σήμερα για να μάθεις!!!!

😂😂😂😂😂😂 τι ωραια που τα λετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Είχα κουραστεί αρκετά κ από το πρωί δεν την είχα νοιώσει καθόλου.... άρχισα να αγχώνομαι κ ήταν εδώ αυτός ο γιατρός που πάω που κ που. Του είχα ζητήσει από μέρες παραπεμπτικό για αιματολογικές κ θα περνούσα να το πάρω, οπότε του λέω αν γίνεται να χωθώ να δούμε ότι είναι όλα καλά μια κ ήρθα.... περίμενα ένα δίωρο μέχρι να μπω αλλά χαλάλι!!! Τελικά είχε γυρισμένα από μέσα χεράκια, ποδαράκια, το είχα κουράσει κ το ζουζούνι μου όλη μέρα γι'αυτό ήταν τόσο απαλές οι κινήσεις που δεν τις ένοιωθα από τη μέσα μεριά 

2 ωρες περιμενες;;; αχ κι αυτος ο γιατρος!! πολυ περιζητητος ειναι!!! και ποσες εγκυες εχει αυτο το νησι;; σ εσενα επρεπε να δωσει προτεραιοτητα που εισαι προχωρημενη!!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

2 ωρες περιμενες;;; αχ κι αυτος ο γιατρος!! πολυ περιζητητος ειναι!!! και ποσες εγκυες εχει αυτο το νησι;; σ εσενα επρεπε να δωσει προτεραιοτητα που εισαι προχωρημενη!!😉

Εντάξει δεν έφταιγε ο καημένος, έπρεπε να εξεταστούν κάποιες που είχαν ταξίδι μετά.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Εντάξει δεν έφταιγε ο καημένος, έπρεπε να εξεταστούν κάποιες που είχαν ταξίδι μετά.... 

α ενταξει τοτε!!!! καλα λες... αθωος ο κατηγορουμενος!!!! 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κουράστηκε και σου γύρισε την πλάτη 😅😅🙃😁 όλα καλά μη κουράζεσαι τόσο να ξεκουράζεσαι ή χαλαρά που λένε κ στη Θεσσαλονίκη όλα θα γίνουν 😉😉 😘😘 

Θα στείλω και εγώ μήνυμα στο Άγιο Όρος να μου στείλουν μια ζώνη να φοράω…

Αν θες σου στελνω εγω σημερα κιολας με acs.. δεν ξερω αν θυμασαι αλλα ειχα πει οτι μας εφερε ο μοναχος εφραιμ οταν ηρθε κυπρο.. τον γνωριζει ο προϊσταμενος μας και καποιοι συναδελφοι που πηγαιναν αγιο ορος και τους εκανε την χαρη να ερθει στο γραφειο μας να μας μιλησει και εφερε παρα πολλες ζωνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορες τελικα εκλεισα ραντεβου γιατι λεω οτι και να μου πει ας παω δεν χανω τιποτα.. πηρα τηλ και μου λεει η γραμματεας εκει.. εχει τον φεβρουαριο.. ειναι φουλ πιο πριν.. ε τι να κανω εκλεισα φεβρουαριο και αν μεινω εγκυος πιο νωρις θα την παρω να δουμε αν βρει να με χωσει πουθενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Αν θες σου στελνω εγω σημερα κιολας με acs.. δεν ξερω αν θυμασαι αλλα ειχα πει οτι μας εφερε ο μοναχος εφραιμ οταν ηρθε κυπρο.. τον γνωριζει ο προϊσταμενος μας και καποιοι συναδελφοι που πηγαιναν αγιο ορος και τους εκανε την χαρη να ερθει στο γραφειο μας να μας μιλησει και εφερε παρα πολλες ζωνες

Αα σε ευχαριστώ να σου στείλω σε πμ που θέλω να μου το στείλεις έξοδα σε εμένα εννοείται 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...