Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις On 29/11/2021 at 10:55 ΜΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Για εσένα... μια ζεστή αγκαλιά από εμένα (είμαι μια θαυμάστρια σου ) μια ευχή μέσα απ την καρδιά μου  σου εύχομαι αγαπημένο μισοφέγγαρο.. να έχεις σύντομα ευχάριστα νέα. 

Κοριτσάκι μου σε ευχαριστώ πολύ! 

Για όλες μας να έρθουν όμορφα νέα γιατί τα χρειαζόμαστε και κυρίως τα αξίζουμε! 

Καλές γιορτές και πολλα φιλιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Έχει και χειρότερα εγώ παραμονή πρωτοχρονιάς ελεος πια με την περίοδο 🤣 πέρσι παραμονή λόγο των μέτρων μείναμε στα πεθερικά μου το βράδυ δεν μπορούσα εγώ να ενεργηθώ δεν μου έβγαινε φετος έχουμε την περίοδο 

oκ δεν ξαναμιλάω χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια αλήθεια τώρα με παίρνει τηλ ο άντρας μου να μου πει ότι μίλησε μετά από καιρό με ένα φίλο από το στρατό και άκουγε λέει στο τηλ κλάμα μωρού και του λέει τι είναι αυτό μωρό;;; Και του λέει αυτος «ναι είναι το μωρό μου 2 μηνών και θα το βαφτίσουμε Ιανουάριο θα σας καλέσουμε και θα παντρευτούμε το καλοκαίρι» 

Εν το μεταξύ πριν ένα χρόνο αυτος είχε χωρίσει με μια άλλη κοπέλα που ήταν μαζί…και λεω στον άντρα μου ποτέ πρόλαβε βρήκε άλλη έκανε παιδί θα το βαφτίσει κ θα παντρευτεί κιολας και εμεις παιδευόμαστε 2 χρόνια να παντρευτούμε και να κάνουμε και μωρό;;;;;;; 😂😂😂😂

αψε σβησε ο φιλος.. γρηγορο πιστολι χαχαχχαχχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Τι κανεις εσυ;; Πως είσαι;;; 
 

ισως περιμένουν να μπούμε ολες σε ομάδα με μανούλες 2022!!!❣️

Καλά είμαι κορίτσι μου! Έβαλα αντίστροφη μέτρηση στο κινητό κ από σήμερα έχω ακριβώς 40 μέρες για να την πάρω αγκαλιά! 🥰 Απίστευτο μου φαίνεται.... σας σκέφτομαι συνέχεια κ θέλω πολύ οοοολες να έχετε σύντομα όλα αυτά τα συναισθήματα. Κ είμαι σίγουρη ότι μέσα στη νέα χρονιά θα συμβεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια με συγκινειτε με τις ευχές σας σας ευχαριστώ πολύ!

Η πρώτη είμαι εδώ μέσα στο παρεάκι μας που κάνω εξωσωματικη;

Η @Zeta. Μόνο θυμάμαι έχει κάνει γενικά εξωσωματικη..αν θυμάμαι καλά !

Κάποια άλλη ;;

να ξέρω αν έκανα την αρχή εγώ !

να φροντίσω να την κάνω ολοκληρωμένα την αρχή ! 🙏🙏

Κοριτσάκι μου καλή σου επιτυχία....σκεφτόμουν πριν λίγο , εμείς μαζί πήγαμε για σαλπιγγογραφια λες μαζί να μάθουμε καλά νέα;;; Είμαι σίγουρη για εσένα ότι θα πάνε όλα κατά ευχήν!! Καλή επιτυχία ψυχή μου μέσα απ' την καρδιά μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

αψε σβησε ο φιλος.. γρηγορο πιστολι χαχαχχαχχαχ

μακαρι να τους βγει σε καλο αυτο το τοσο γρηγορο... λιγο επιπολαιο μου ακουστηκε εμενα!! μακαρι να ειναι ευτυχισμενο το ζευγαρι και να κανουν μια ευτυχισμενη οικογενεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου! Έβαλα αντίστροφη μέτρηση στο κινητό κ από σήμερα έχω ακριβώς 40 μέρες για να την πάρω αγκαλιά! 🥰 Απίστευτο μου φαίνεται.... σας σκέφτομαι συνέχεια κ θέλω πολύ οοοολες να έχετε σύντομα όλα αυτά τα συναισθήματα. Κ είμαι σίγουρη ότι μέσα στη νέα χρονιά θα συμβεί

πω πωωω!!! ποτε περασε ο καιρος!!!!! με το καλο κοριτσι μου!!! να ερθει η πριγκιπισσουλα σας!!!!

ποσο καιρο νωριτερα θα ερθετε αθηνα; μετα την αλλαγη του ετους;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου! Έβαλα αντίστροφη μέτρηση στο κινητό κ από σήμερα έχω ακριβώς 40 μέρες για να την πάρω αγκαλιά! 🥰 Απίστευτο μου φαίνεται.... σας σκέφτομαι συνέχεια κ θέλω πολύ οοοολες να έχετε σύντομα όλα αυτά τα συναισθήματα. Κ είμαι σίγουρη ότι μέσα στη νέα χρονιά θα συμβεί

Απίστευτο μου φαίνεται και εμενα που δεν είναι δικό μου το μωρό 🥰🥰 από την μια θες να περάσουν οι μερες γρήγορα γρήγορα να την παρεις αγκαλιά και από την άλλην δεν αγχώνεσαι;;; Ή δεν λες καλά είμαστε που είναι στην κοιλια ακόμα κοιμάμαι ήσυχη 😂 

Εισαι τόσο καλή που είμαι σίγουρη ότι η ευχή σου θα πιάσει σίγουρα για ολες μας 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

πω πωωω!!! ποτε περασε ο καιρος!!!!! με το καλο κοριτσι μου!!! να ερθει η πριγκιπισσουλα σας!!!!

ποσο καιρο νωριτερα θα ερθετε αθηνα; μετα την αλλαγη του ετους;

Τελικά έχουμε καινούρια δεδομένα από χθες που συζητούσα με τη γιατρό.... επειδή πια με ξέρει σαν οργανισμό κ αφού θα είμαι 37+4 όταν γεννήσω δεν ανησυχεί κ μου είπε να έρθω Αθήνα μια δύο μέρες πριν.... βέβαια μέχρι τότε θα με δει άλλες δύο-τρεις τρεις φορές, οπότε αν κάτι την προβληματίζει θα μου πει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Απίστευτο μου φαίνεται και εμενα που δεν είναι δικό μου το μωρό 🥰🥰 από την μια θες να περάσουν οι μερες γρήγορα γρήγορα να την παρεις αγκαλιά και από την άλλην δεν αγχώνεσαι;;; Ή δεν λες καλά είμαστε που είναι στην κοιλια ακόμα κοιμάμαι ήσυχη 😂 

Εισαι τόσο καλή που είμαι σίγουρη ότι η ευχή σου θα πιάσει σίγουρα για ολες μας 🥰🥰🥰

Αγχώνομαι να είναι όλα έτοιμα! Μόνο αυτό.... Κατά τα άλλα θέλω να έρθει η ώρα να την έχω στα χέρια μου κ να μην φοβάμαι άλλο!!!!! Άσε που όσο φτάνουν οι μέρες τρελαίνεσαι από περιέργεια πως είναι επιτέλους αυτή η φατσούλα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Όχι είναι η πρώτη φορά ! 

Κορίτσια 1 λεπτο η φάση ήταν ....

Καθετήρας βάλε βγάλε γεια!

Όπως κ με την σπερματεγχυση.κ πιο απλό βασικά από την σπερματεγχυση.

Τίποτα δεν ήταν..... Σαν να μην έγινε 😋😋😋😋😋😋😋😋

Κορίτσια εγώ το περίμενα αλλιώς χαχαχαχα κ τώρα λέω τι ; Αυτό ήταν όλο !!!! ;;; 

Χαχααααχααχαχχααα.

Βρε κορίτσια δεν ξέρω, απίστευτο μου φαίνεται να γίνω μαμά με διαδικασία του 1 λεπτου ...καταλάβατε πως το λέω... Ότι σε φάση τόσο καιρό τόσο πεδεμα κ τσουπ...... Σε ένα λεπτό για γίνεσαι μάνα;

Λέει ο γιατρός 14 μέρες μετά χοριακη.

Λέω μήπως μπορώ να την κάνω μετά τα Χριστούγεννα;;;;; 😋😋😋😋😋

Για να μην έχουμε κλάματα ...

Μπράβο κορίτσι μου!!!!!!! Χαιρομαι που η διαδικασια ειναι απλη τι συγκινητικο, 💖 Σου ευχομαι ολοψυχα μια τεραστια χοριακη σε 2 εβδομαδες🙏🙏🙏 και δυο υπεροχα μωρακια στην κοιλιτσα, το πιο ομορφο δωρο για τα Χριστουγεννα🥰. Τις επομενες ημερες οσο μπορεις να περασεις ομορφα, να κανεις ευχαριστες σκεψεις και πραγματα που σου αρεσουν!  Τοσο δρομο και κοπο εκανες σου αξιζουν τα καλυτερα💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου! Έβαλα αντίστροφη μέτρηση στο κινητό κ από σήμερα έχω ακριβώς 40 μέρες για να την πάρω αγκαλιά! 🥰 Απίστευτο μου φαίνεται.... σας σκέφτομαι συνέχεια κ θέλω πολύ οοοολες να έχετε σύντομα όλα αυτά τα συναισθήματα. Κ είμαι σίγουρη ότι μέσα στη νέα χρονιά θα συμβεί

Τι ομορφα συναισθηματα, πολυ χαιρομαι για σενα κοριτσι μου💖. Σε ευχαριστουμε παρα ολυ για τις ομορφες ευχες και για ολη την στηριξη ολο αυτο το διαστημα🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@Mimi26 μου πόσο χάρηκα κορίτσι μου! Εύχομαι μια τεράστια χοριακη σε δύο εβδομάδες! Να είσαι αισιόδοξη και σίγουρη για το αποτέλεσμα! Από αυτήν την στιγμή είσαι ήδη μανούλα!🤰

Εμένα με πήραν τηλέφωνο κορίτσια από την επιτροπή και μου είπαν ότι εγκρίθηκα και θα μου στείλουν τα αποτελέσματα ταχυδρομικώς!😃

Άντε να παίρνουμε σειρά όλες σιγά σιγά και το 2022 να μας γεμίσει μωράκια!🤗

@Lacostaki μου πως είσαι; Έχω ημέρες να διαβάσω μήνυμα σου!💗

 

Μπράβο κορίτσι μου, υπεροχο νεο!!!🙂 Διαβασα και οτι περνας κορωνοιο με ηπια συμπτωματα. Τελεια! Ολα ευχαριστα νεα σημερα βρε κοριτσια🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Έλεγα να ξεκινήσω άμεσα (δηλαδή τα Χριστούγεννα που περιμένω να αδιαθετησω) αλλά λόγω κορονοιου θα τον αφήσω αυτό τον μήνα. Θα μιλήσω και με τον γιατρό βέβαια να μου πει κι αυτός την άποψη του. 

Ευτυχώς το περνάω πολύ ελαφριά μέχρι στιγμής. Ούτε πυρετό ούτε τίποτα! Το μόνο που με ανησυχεί λίγο είναι ότι νιώθω ένα βάρος στο στήθος αλλά μου λένε ότι είναι φυσιολογικό!

10 ημέρες είναι η καραντίνα άρα την Πέμπτη βγαίνω!💃

Αυτό έχει σημασία για αρχή να το περάσεις ήπια! Χαίρομαι που είσαι καλά! Μπράβο 

Αχχχ εμένα δεν με πήραν τηλέφωνό, να ανησύχησω?  Αύριο θα τους πάρω, τι ώρα σε πήραν περίπου θυμάσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/12/2021 at 9:47 ΜΜ, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Σήμερα πήγα σε έναν τελευταίο γιατρό. (Δεν είναι εξωσωματιστης  απλά είναι αυτός που ξεγεννησε τον άντρα μου και πήγα για την εμπειρία του ). Απλά για να πάρω μια γνώμη. 5η και τελευταία. 

Αυτος ήταν πολύ απότομος. Του λέω ότι προσπαθούμε κτλ. Και μου λέει κάτσε κάτσε τι προσπαθείτε ;έχεις κάνει σαλπιγγογραφια.;; Του λέω ναι. Και το έφερε η κουβέντα ότι έχω κάνει υστεροσαλπιγγογραφια. Και μου λέει ωραία άρα δεν έχεις κάνει σαλπιγγογραφια. Του λέω γιατί δεν έχω κάνει; Αφού και αυτή το ίδιο είναι. Όλοι οι γιατροί ακόμα και η επιτροπή το δέχεται. Μου λέει εγώ αυτά τα νέα πράγματα δεν τα δέχομαι. Θα πας να κάνεις την παλιά μέθοδο.  Την θεωρούσε λες και είναι σκουπίδι. Του λέω αφού λέει μέσα ότι είναι όλα καλά διαβατες σάλπιγγες. Μου λέει δεν ξέρω τι λέει μέσα. Πάντως δεν έχεις κάνει 😯

 Ο άντρας σου σπερμα;. Του λέω ναι έχω. Θέλετε να μου πείτε την γνώμη σας ;οι αριθμοί μας είναι καλοί μόνο ένα μικρόβιο βρήκαμε. Εγώ λέει δεν είμαι ουρολόγος. Θα πας σε ουρολόγο. Και το σπέρμα λέει μόνο στον Λυμπερόπουλο.  Του λέω αφού έχουμε πάει σε άλλα κέντρα. Και το τελευταίο το andromed ακούγεται αξιόπιστο. 

Μου λέει αν θες να με ακούσεις δεν έχετε κάνει τίποτα. Μόνο ο Λυμπερόπουλος (σπέρμα) και σαλπιγγογραφια στο μητέρα θα βγάλετε άκρη. Πουθενά αλλού. Του λέω καλά ολόκληρη Αθήνα μόνο αυτοί κάνουν την δουλειά τους. Μου λέει εγώ αυτά σου προτείνω. Κάνε ότι θες. Αν θες να δεις παιδί θα πας εκεί. Παιδιά λέει κάνουν ο Λυμπερόπουλος και το μητέρα. Και λέει στην γραμματέα του , γράψε σπέρμα στην κοπέλα και σαλπιγγογραφια. Και μου έδωσε ένα ιατρικό σημειωμα με τηλέφωνο κτλ. 

Μόλις ήρθα σπίτι βλεπω το σημείωμα. Το ένα έλεγε για σπέρμα εκεί και το άλλο για υστεροσαλπιγγογραφια στο μητέρα. Τον παίρνω. Του λέω δεν μου είπατε ότι δεν μετράει αυτή η εξέταση και θέλετε κλασική.;;; Ναι λέει .κλασική θελω. Επειδή του λέω γράφει υστεροσαλπιγγογραφια. Ναι λέει. Εεεε του κάνω και η δικιά μου που έχω κάνει έτσι γράφει πάνω πάνω.  Μου λέει δεν μου είπες έκανες με τον υπέρηχο και τον αφρό.; Ναι του λέω. Έτσι λέει πάνω πάνω το χαρτί  μου. Και μου λέει εεεε αυτά είναι κόλπα του επαγγέλματος που πάνε και γράφουν 🤦🤷🏻

Πφφφφ τι πράγμα ήταν αυτό; Μου έριξε πολύ την ψυχολογία. Μια χαρά ήμουν και ξαφνικά μπερδεύτηκα .τι φάση ; 

 

Καλησπέρα, μην στεναχωριέσαι και εγώ το καλοκαίρι του 2020 που άρχισα να ψαχνομαι περισσότερο είπα να πάω για μια δεύτερη γνώμη σε έναν γνωστό γούρι στη Θεσσαλονίκη, με βάζει λοιπόν να κάνω την κλασσική σαλπιγγογραφια και με στέλνει σε ένα κέντρο πάω λοιπόν και εκτός ότι ταλαιπωρήθηκα γτ την εκανα δύο φορές και αποτέλεσμα δεν πήρα, την πάω στο γιατρό και μου λέει ότι πρέπει να κάνουμε διερεύνηση λαπαροσκοπικά, τα έχασα στεναχωρήθηκα πολύ στον γυρισμό όμως για το σπίτι πήγα σε μια ακτινολόγο εδώ που μένω και ξέρω ότι είναι πολύ καλή της δείχνω την σαλπιγγογραφια και μου λέει ότι δεν έγινε σωστός χειρισμός τζάμπα δλδ ακτινοβολία και σκιαγραφικα και όχι μόνο αυτό ήθελε ο κύριος να με βάλει χειρουργείο, μετά πήγα σε ένα γνωστό κέντρο υπογονιμότητας στη Θεσσαλονίκη μου έκαναν σαλπιγγογραφια με αφρό και ήταν μια χαρά οι σάλπιγγες μου, σήμερα που σου γράφω έχω ένα αγοράκι 6 μηνών. Για εμένα η εξέταση σου είναι σωστή δεν χρειάζεται να την επαναλάβεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Μαρικαλλη είπε:

 

Καλησπέρα, μην στεναχωριέσαι και εγώ το καλοκαίρι του 2020 που άρχισα να ψαχνομαι περισσότερο είπα να πάω για μια δεύτερη γνώμη σε έναν γνωστό γούρι στη Θεσσαλονίκη, με βάζει λοιπόν να κάνω την κλασσική σαλπιγγογραφια και με στέλνει σε ένα κέντρο πάω λοιπόν και εκτός ότι ταλαιπωρήθηκα γτ την εκανα δύο φορές και αποτέλεσμα δεν πήρα, την πάω στο γιατρό και μου λέει ότι πρέπει να κάνουμε διερεύνηση λαπαροσκοπικά, τα έχασα στεναχωρήθηκα πολύ στον γυρισμό όμως για το σπίτι πήγα σε μια ακτινολόγο εδώ που μένω και ξέρω ότι είναι πολύ καλή της δείχνω την σαλπιγγογραφια και μου λέει ότι δεν έγινε σωστός χειρισμός τζάμπα δλδ ακτινοβολία και σκιαγραφικα και όχι μόνο αυτό ήθελε ο κύριος να με βάλει χειρουργείο, μετά πήγα σε ένα γνωστό κέντρο υπογονιμότητας στη Θεσσαλονίκη μου έκαναν σαλπιγγογραφια με αφρό και ήταν μια χαρά οι σάλπιγγες μου, σήμερα που σου γράφω έχω ένα αγοράκι 6 μηνών. Για εμένα η εξέταση σου είναι σωστή δεν χρειάζεται να την επαναλάβεις.....

Αχ σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Είχα αγχωθει η αλήθεια είναι. Να σου ζήσει το μωράκι σου. Γενικά σε ταλαιπωρεισαι να έρθει;  Είχατε κάποιο θέμα τελικά; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αυτό έχει σημασία για αρχή να το περάσεις ήπια! Χαίρομαι που είσαι καλά! Μπράβο 

Αχχχ εμένα δεν με πήραν τηλέφωνό, να ανησύχησω?  Αύριο θα τους πάρω, τι ώρα σε πήραν περίπου θυμάσαι? 

Εγώ ξέρω ότι εδώ στην Αθήνα βγαίνει την ίδια μέρα. Γιατί έχει αργήσει δύο βδομάδες εσένα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αυτό έχει σημασία για αρχή να το περάσεις ήπια! Χαίρομαι που είσαι καλά! Μπράβο 

Αχχχ εμένα δεν με πήραν τηλέφωνό, να ανησύχησω?  Αύριο θα τους πάρω, τι ώρα σε πήραν περίπου θυμάσαι? 

Όχι μην ανησυχείς θα σε πάρουν! Αν υπήρχε πρόβλημα με τα χαρτιά θα σε είχαν ειδοποιήσει μέχρι τώρα. Στο κέντρο μου είπαν ότι δεν κόβουν εύκολα κι αν τους προβληματίζει κάτι σε περνούν τηλέφωνο.

Πρωί με πήρε μια κοπέλα και μου είπε απλά ότι έχω εγκριθεί και αν θέλω να πάω από εκεί να τα πάρω ή να μου τα στείλουν. Φυσικά διάλεξα το δεύτερο και λόγω απόστασης και λόγω καραντίνας. Μου είπε επίσης ότι θα τα παραλάβω την επόμενη εβδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια είμαι έγκυος!!!! 

16390605069661570630423397762261.jpg

Συγχαρητήρια 😍😍😍😘😘😘😘🎉🎉🎉 ένα γερό υγιέστατο μωράκι σου εύχομαι!!!! 
 

Ποσες ημερες είχες καθυστέρηση;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Αγχώνομαι να είναι όλα έτοιμα! Μόνο αυτό.... Κατά τα άλλα θέλω να έρθει η ώρα να την έχω στα χέρια μου κ να μην φοβάμαι άλλο!!!!! Άσε που όσο φτάνουν οι μέρες τρελαίνεσαι από περιέργεια πως είναι επιτέλους αυτή η φατσούλα 🥰

Εννοείται 😘😘😘 άντε με το καλό!!! Ο αντρουλης σου θα έρθει με τον καινούργιο χρόνο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια είμαι έγκυος!!!! 

16390605069661570630423397762261.jpg

Ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα🥰💖💖💖💖💖

Παιδιατι τυχερη ημερα ειναι αυτη! Συγκινηθηκα παρα πολυ κοριτσι μου συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!💗

Κοριτσια μου και στα δικα μας οι υπολοιπες🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

μακαρι να τους βγει σε καλο αυτο το τοσο γρηγορο... λιγο επιπολαιο μου ακουστηκε εμενα!! μακαρι να ειναι ευτυχισμενο το ζευγαρι και να κανουν μια ευτυχισμενη οικογενεια!!!!!

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια είμαι έγκυος!!!! 

16390605069661570630423397762261.jpg

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Κοριτσι μου δε φανταζεσαι ποσο χαιρομαι!!!!!!!!!!!!!

Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!!!!!!!!! να πανε ολα οπως τα εχεις ονειρευτει!!!!!!

βρε μουσιτσα εκανες το τεστ και δεν ειπες τιποτα;;; να μοιραστουμε αγωνιες... (εγω πρωτα θα το πω σ εσας οτι θα κανω τεστ και μετα θα το δειξω στον αντρα μου....🤪😂😂😂😂😂)

και παλι συγχαρητηρια!!!!!❤️🤰 ❤️🤰  ❤️🤰  ❤️🤰  ❤️🤰  ❤️🤰  ❤️🤰 ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...