Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Δεν τον εδενες ;;;;;; 😝😝😝😝 

Ναι ρε παιδάκι μου τι φάση σε παρακαλάνε σε παρακαλάνε, έρχονται πίσω από το κώλο σου κ ξαφνικά μας κάνουν τους δύσκολους.... Χεχε

δεν χρειαστηκε.. ενα δευτερολεπτο μου πηρε να τον πεισω χαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@Mimi26 μου πόσο χάρηκα κορίτσι μου! Εύχομαι μια τεράστια χοριακη σε δύο εβδομάδες! Να είσαι αισιόδοξη και σίγουρη για το αποτέλεσμα! Από αυτήν την στιγμή είσαι ήδη μανούλα!🤰

Εμένα με πήραν τηλέφωνο κορίτσια από την επιτροπή και μου είπαν ότι εγκρίθηκα και θα μου στείλουν τα αποτελέσματα ταχυδρομικώς!😃

Άντε να παίρνουμε σειρά όλες σιγά σιγά και το 2022 να μας γεμίσει μωράκια!🤗

@Lacostaki μου πως είσαι; Έχω ημέρες να διαβάσω μήνυμα σου!💗

 

τι ωραια νεα ακουμε μαλλον διαβαζουμε σημερα.. αντε με το καλο να προχωρησεις και εσυ να αυξανονται οι εγκυουλες 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ θεέ μου δεν τους αντέχω. Όλοι θα ίδια λένε χαχαχα

Χαχαχα οντως σας διαβάζω κ λεω ωχ Θεέ μου όλοι οι άντρες τα ίδια είναι ίδιες ατάκες ελεος 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@Mimi26 μου πόσο χάρηκα κορίτσι μου! Εύχομαι μια τεράστια χοριακη σε δύο εβδομάδες! Να είσαι αισιόδοξη και σίγουρη για το αποτέλεσμα! Από αυτήν την στιγμή είσαι ήδη μανούλα!🤰

Εμένα με πήραν τηλέφωνο κορίτσια από την επιτροπή και μου είπαν ότι εγκρίθηκα και θα μου στείλουν τα αποτελέσματα ταχυδρομικώς!😃

Άντε να παίρνουμε σειρά όλες σιγά σιγά και το 2022 να μας γεμίσει μωράκια!🤗

@Lacostaki μου πως είσαι; Έχω ημέρες να διαβάσω μήνυμα σου!💗

 

Συγχαρητήρια 💖💖💖 δλδ ξεκινάς με τον καινούργιο χρόνο;;; Νομίζω κορίτσια μπήκαμε με το δεξί στην καινούργια χρόνια 💕💕😉😉☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

αι μαρηηηη!!!!!😂😂😂 σε λιγο θα μας πεις οτι βγαινεις στη συνταξη!!!😝😝

 

εισαι θεα!!!! τα εχεις κανονισει ολα!!!! εγω Κιουρια!! κοσμαρα!!! εγω ΔΕ ΘΕΛΩ να παντρευτω γιατι ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!!!! αν μας ευλογησει ο θεος με ενα τζουτζουκακι, τοτε θα μεταφερθουν ολα... αλλιως θα γινει το μυστηριο το Σεπτεμβρη και θα το γιορτασουμε μεχρι τελικης πτωσεως (ελπιζω....... γτ με τον κοβιντ ποτε δεν ξερεις..... θεου θελοντος και καιρου επιτρεποντος...)

Για το γιατρο μην σκεφτεσαι τιποτα!!!! θα δεις οτι ολα ειναι μια χαρα και εχουμε καει στην πολλη αναλυση και σκεψη....

με τις εξετασεις καλα θα κανεις!! να ξερεις τι γινεται!!😉

Και εγώ θέλω να διασκεδάσω στον γάμο μου και ελπίζω αυτος ο κοβιντ να μας αφήσει…

Οπως έρθουν τα πραγματα Τονια μου Αν έρθει το μωράκι ήρθε αν δεν έρθει εξάλλου τα δρομολογήσαμε όλα μέχρι τον γάμο μετά εγώ προσωπικά αν δεν έρθει θα πάω σε εξωσωματική δεν αντέχω άλλο θέλω μωράκι 🤨🤪🤨🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Αλήθεια;;;;;;;;

Κοριτσια βοηθήστε λίγο κ εσείς όμως !!!!!

Ελάτε όντως να ανεβαίνουμε !

@Antonia2 βγάλε το μπλοκάκι σου 🤣 με τις σημειώσεις σου μη ντρέπεσαι!

σας εχω ολες καταγεγραμμενες στον σκληρο!!!!!😉😅😅😅😅

μετα τη μιμη ποια εχει σειρα;;; αντεεεε!!! να παιρνουμε φοραααααα!!!!!!!👆👆👆

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

ευχαριστω πολυ.. θα με τρελανει αυτος.. χτες που επρεπε να μου την πεσει μου εκανε τον δυσκολο.. πονουσε το ποδι του και καλα.. του λεω θα στο γιανω εγω.. ε οχι ρε φιλε τοσες ακυρες μερες να με πρηζεις και σημερα που ειναι καταλληλη να μου βρισκεις δικαιολογια.. νταξ τελικα του περασε το ποδι και ολα χαχαχαχαχαχαχαχαχ

χαχαχαχαχαχαχχα!!!!!!!! εισαι εσυ μιαααααα!!! καλα τον εκανες!!! αχ τι τους πιανεις εκεινες τις μερες;; τα νευρα μου σπανε!!! πως να πιασω παιδι μετα αν εχω εκνευριστει; πες μου!

 

στις πριν 56 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Χαχαχαχα εμένα έχει αρχίσει τα ' να κεράσω γλυκό;.'. Έχει γίνει μόδα αυτή η βλακεία. Χαχαχαχ

 

Βγαίνει από το μπάνιο και μου λέει να κεράσω γλυκό;;. Και εγώ εξαφανιζομαι. Μετά ξαπλώνει .μου λέει εγώ θα κοιμηθω. Σε 5 λεπτα με φωνάζει. Μου λέει έλα να σου πω λίγο.παω και εγώ σαν χαζή και μου λέει κερνάω γλυκό. Εεεε όχι ρε άνθρωπε ζάχαρο θα πάθω. Δεν θέλω γλυκό. Μόλις έφαγα σοκολατάκι. Χαχαχαχχα. Όλο γλυκό θέλει να κερναει. 

χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!! ρε κλαιωωωωωωωωω!!!!!!😂😂😂😂😂

μου ηρθε η ατακα απο τη σειρα φαμιλια!!! που ελεγε ο δαδακαριδης με νοημε "θες σαραγλακι;;;;;;"

πολυ μου αρεσε αυτη η σειρα!!! πολυ γελιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@Mimi26 μου πόσο χάρηκα κορίτσι μου! Εύχομαι μια τεράστια χοριακη σε δύο εβδομάδες! Να είσαι αισιόδοξη και σίγουρη για το αποτέλεσμα! Από αυτήν την στιγμή είσαι ήδη μανούλα!🤰

Εμένα με πήραν τηλέφωνο κορίτσια από την επιτροπή και μου είπαν ότι εγκρίθηκα και θα μου στείλουν τα αποτελέσματα ταχυδρομικώς!😃

Άντε να παίρνουμε σειρά όλες σιγά σιγά και το 2022 να μας γεμίσει μωράκια!🤗

@Lacostaki μου πως είσαι; Έχω ημέρες να διαβάσω μήνυμα σου!💗

 

Μπραβο κοριτσι μουυυυυυυυυ!!!! παει και η επιτροπη!!!!!! με το καλο να προχωρησεις!!!! με το νεο ετος θα πας για ωοληψια;;

Ασχετο, με τον κοβιντ πως εισαι;;; περασαν τα συμπτωματα;; ποσες μερες ειναι τωρα η καραντινα γτ δεν θυμαμαι....🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

σας εχω ολες καταγεγραμμενες στον σκληρο!!!!!😉😅😅😅😅

μετα τη μιμη ποια εχει σειρα;;; αντεεεε!!! να παιρνουμε φοραααααα!!!!!!!👆👆👆

χαχαχαχαχαχαχχα!!!!!!!! εισαι εσυ μιαααααα!!! καλα τον εκανες!!! αχ τι τους πιανεις εκεινες τις μερες;; τα νευρα μου σπανε!!! πως να πιασω παιδι μετα αν εχω εκνευριστει; πες μου!

 

χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!! ρε κλαιωωωωωωωωω!!!!!!😂😂😂😂😂

μου ηρθε η ατακα απο τη σειρα φαμιλια!!! που ελεγε ο δαδακαριδης με νοημε "θες σαραγλακι;;;;;;"

πολυ μου αρεσε αυτη η σειρα!!! πολυ γελιο!!!

ελα μου ντε.. μετα σου λεει δεν εισαι ηρεμη.. ε αν συντονιστεις με την ολη κατασταση θα ηρεμησω.. οταν θα φουσκωσω που θα περιμενω περιοδο και δεν θα θελω ουτε χαδι θα εχει ορεξεις.. εν τω μεταξυ θα αδιαθετησω παραμονη χριστουγεννων.. ποση τυχη πχια.. ηταν να το διασκεδασουμε λιγο τα χριστουγεννα στο τζακι μας χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα οντως σας διαβάζω κ λεω ωχ Θεέ μου όλοι οι άντρες τα ίδια είναι ίδιες ατάκες ελεος 🤣🤣🤣🤣

μα ολοιδιοιιιιι!!!!!

το πουλι τους πανω απ ολα!!!!

αλλα μην τους πουμε οτι ειναι γονιμες μερες!! εκει "τους χρησιμοποιουμε" και δεν πολυψηνονται... "αγχωνονται" βασικα!! λες κι εμεις ζουμε στο "μικρο σπιτι στο λιβαδι"!!!!! ανεμελες τρεχουμε στους αγρους!!!

δεν αγχωνομαστε με το σπιτι, τη δουλεια, το φαγητο, τα ψωνια και 1002 αλλα... εχουμε να τους ξεαγχωσουμε κι αυτους!!!!

ουφφφφ!!! τα ειπα και εκτονωθηκα!!!!😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ θέλω να διασκεδάσω στον γάμο μου και ελπίζω αυτος ο κοβιντ να μας αφήσει…

Οπως έρθουν τα πραγματα Τονια μου Αν έρθει το μωράκι ήρθε αν δεν έρθει εξάλλου τα δρομολογήσαμε όλα μέχρι τον γάμο μετά εγώ προσωπικά αν δεν έρθει θα πάω σε εξωσωματική δεν αντέχω άλλο θέλω μωράκι 🤨🤪🤨🤪

κι εμεις ετσι λεμε... ενταξει μεχρι το γαμο ειναι μια χαρα το διαστημα!! θα προσπαθουμε 1μιση χρονο γεματο!! αν μεχρι τοτε δεν, θα βαλω μπροστα επιτροπη και τα σχετικα.. ηδηδ δλδ απο καλοκαιρι θα κλεισω επιτροπη γτ θελει ενα χρονικο διαστημα να βρεις ραντεβου...

ισως κανουμε και καποια σπερματεγχυση την ανοιξη... θα δουμε...

ελπιζω στους γαμους μας να περασουμε μοναδικα, ονειρεμενα, ανεπαναληπτα!!!!!!!🤵👰🎉🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ελα μου ντε.. μετα σου λεει δεν εισαι ηρεμη.. ε αν συντονιστεις με την ολη κατασταση θα ηρεμησω.. οταν θα φουσκωσω που θα περιμενω περιοδο και δεν θα θελω ουτε χαδι θα εχει ορεξεις.. εν τω μεταξυ θα αδιαθετησω παραμονη χριστουγεννων.. ποση τυχη πχια.. ηταν να το διασκεδασουμε λιγο τα χριστουγεννα στο τζακι μας χαχαχαχαχ

μπορει και να μην αδιαθετησειςςςςς.........!!!!!!!!!!!!!😉😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

σας εχω ολες καταγεγραμμενες στον σκληρο!!!!!😉😅😅😅😅

μετα τη μιμη ποια εχει σειρα;;; αντεεεε!!! να παιρνουμε φοραααααα!!!!!!!👆👆👆

χαχαχαχαχαχαχχα!!!!!!!! εισαι εσυ μιαααααα!!! καλα τον εκανες!!! αχ τι τους πιανεις εκεινες τις μερες;; τα νευρα μου σπανε!!! πως να πιασω παιδι μετα αν εχω εκνευριστει; πες μου!

 

χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!! ρε κλαιωωωωωωωωω!!!!!!😂😂😂😂😂

μου ηρθε η ατακα απο τη σειρα φαμιλια!!! που ελεγε ο δαδακαριδης με νοημε "θες σαραγλακι;;;;;;"

πολυ μου αρεσε αυτη η σειρα!!! πολυ γελιο!!!

Εγω λογικααα μαζι με την κοπελα που περασε τωρα επιτροπη. Εχω βαλει οριο μεχρι Μαρτιο, μετα εφοσον εχω εγκριση επιτροπης, θα κανω βουτια στις ενεσουλες 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μπραβο κοριτσι μουυυυυυυυυ!!!! παει και η επιτροπη!!!!!! με το καλο να προχωρησεις!!!! με το νεο ετος θα πας για ωοληψια;;

Ασχετο, με τον κοβιντ πως εισαι;;; περασαν τα συμπτωματα;; ποσες μερες ειναι τωρα η καραντινα γτ δεν θυμαμαι....🤪

Έλεγα να ξεκινήσω άμεσα (δηλαδή τα Χριστούγεννα που περιμένω να αδιαθετησω) αλλά λόγω κορονοιου θα τον αφήσω αυτό τον μήνα. Θα μιλήσω και με τον γιατρό βέβαια να μου πει κι αυτός την άποψη του. 

Ευτυχώς το περνάω πολύ ελαφριά μέχρι στιγμής. Ούτε πυρετό ούτε τίποτα! Το μόνο που με ανησυχεί λίγο είναι ότι νιώθω ένα βάρος στο στήθος αλλά μου λένε ότι είναι φυσιολογικό!

10 ημέρες είναι η καραντίνα άρα την Πέμπτη βγαίνω!💃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μπορει και να μην αδιαθετησειςςςςς.........!!!!!!!!!!!!!😉😉😉😉

δεν το σκεφτομαι για να μην περιμενω και να απογοητευτω 😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μα ολοιδιοιιιιι!!!!!

το πουλι τους πανω απ ολα!!!!

αλλα μην τους πουμε οτι ειναι γονιμες μερες!! εκει "τους χρησιμοποιουμε" και δεν πολυψηνονται... "αγχωνονται" βασικα!! λες κι εμεις ζουμε στο "μικρο σπιτι στο λιβαδι"!!!!! ανεμελες τρεχουμε στους αγρους!!!

δεν αγχωνομαστε με το σπιτι, τη δουλεια, το φαγητο, τα ψωνια και 1002 αλλα... εχουμε να τους ξεαγχωσουμε κι αυτους!!!!

ουφφφφ!!! τα ειπα και εκτονωθηκα!!!!😆😆😆😆

Κλαίωωωωωω αληθειααααα όλοι το ίδιο και ολες μας τελικά το ίδιο είμαστε 😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

μετα την περίοδο θυμούνται ότι έχουν μερες να να εξασκήσουν το πουλί και στις γόνιμες εμένα ο άντρας μου μου λέει αφού χθες κάναμε 🤣🤣🤣🤣 τώρα που έχουμε και οριακά σπερματοζωάρια 2 φορες την ημέρα να δω εγώ 😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ελα μου ντε.. μετα σου λεει δεν εισαι ηρεμη.. ε αν συντονιστεις με την ολη κατασταση θα ηρεμησω.. οταν θα φουσκωσω που θα περιμενω περιοδο και δεν θα θελω ουτε χαδι θα εχει ορεξεις.. εν τω μεταξυ θα αδιαθετησω παραμονη χριστουγεννων.. ποση τυχη πχια.. ηταν να το διασκεδασουμε λιγο τα χριστουγεννα στο τζακι μας χαχαχαχαχ

Έχει και χειρότερα εγώ παραμονή πρωτοχρονιάς ελεος πια με την περίοδο 🤣 πέρσι παραμονή λόγο των μέτρων μείναμε στα πεθερικά μου το βράδυ δεν μπορούσα εγώ να ενεργηθώ δεν μου έβγαινε φετος έχουμε την περίοδο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κι εμεις ετσι λεμε... ενταξει μεχρι το γαμο ειναι μια χαρα το διαστημα!! θα προσπαθουμε 1μιση χρονο γεματο!! αν μεχρι τοτε δεν, θα βαλω μπροστα επιτροπη και τα σχετικα.. ηδηδ δλδ απο καλοκαιρι θα κλεισω επιτροπη γτ θελει ενα χρονικο διαστημα να βρεις ραντεβου...

ισως κανουμε και καποια σπερματεγχυση την ανοιξη... θα δουμε...

ελπιζω στους γαμους μας να περασουμε μοναδικα, ονειρεμενα, ανεπαναληπτα!!!!!!!🤵👰🎉🎉🎉🎉

Μακάρι βρε εγώ ως πριν 2 χρόνια όλη την ώρα ονειρευόμουν τον γάμο μου τώρα δεν με νοιάζει κλείνω τα μάτια μου και με βλέπω με το μωρό μου που δεν έχω 😂 Ελπίζω να μην μας διαβάζει καμία ψυχίατρος 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Έχει και χειρότερα εγώ παραμονή πρωτοχρονιάς ελεος πια με την περίοδο 🤣 πέρσι παραμονή λόγο των μέτρων μείναμε στα πεθερικά μου το βράδυ δεν μπορούσα εγώ να ενεργηθώ δεν μου έβγαινε φετος έχουμε την περίοδο 

εγω μαλλον θα τη γλιτωσω την παραμονη!! γυρω στις 02/01 θα μου ερθει!! ευτυχως! να ειμαι κομπλε και την πρωτοχρονια και στην εκδρομη που θα παμε στις 06/01!!

αχ αυτο με την τουαλετα μεγαλη υποθεση....αστο...🙄

Ευχομαι κοριτσι μου να ειναι η πιο ωραια παραμονη και με καθυστερηση!!!!!!!!!!!!!!!!!😍😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αλήθεια τώρα με παίρνει τηλ ο άντρας μου να μου πει ότι μίλησε μετά από καιρό με ένα φίλο από το στρατό και άκουγε λέει στο τηλ κλάμα μωρού και του λέει τι είναι αυτό μωρό;;; Και του λέει αυτος «ναι είναι το μωρό μου 2 μηνών και θα το βαφτίσουμε Ιανουάριο θα σας καλέσουμε και θα παντρευτούμε το καλοκαίρι» 

Εν το μεταξύ πριν ένα χρόνο αυτος είχε χωρίσει με μια άλλη κοπέλα που ήταν μαζί…και λεω στον άντρα μου ποτέ πρόλαβε βρήκε άλλη έκανε παιδί θα το βαφτίσει κ θα παντρευτεί κιολας και εμεις παιδευόμαστε 2 χρόνια να παντρευτούμε και να κάνουμε και μωρό;;;;;;; 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

εγω μαλλον θα τη γλιτωσω την παραμονη!! γυρω στις 02/01 θα μου ερθει!! ευτυχως! να ειμαι κομπλε και την πρωτοχρονια και στην εκδρομη που θα παμε στις 06/01!!

αχ αυτο με την τουαλετα μεγαλη υποθεση....αστο...🙄

Ευχομαι κοριτσι μου να ειναι η πιο ωραια παραμονη και με καθυστερηση!!!!!!!!!!!!!!!!!😍😍😍😍😍😍

Αν δεν μου καθυστερούσε τώρα όλα θα ήταν κομπλέ δλδ θα μου ερχόταν 27/12 θα είμασταν βέβαια ακόμα Αθήνα αλλά δεν θα ήμουν σε ολες τις ημερες των διακοπών…και ως να έρθουμε πίσω Κύπρο θα μου τελειωνε και θα είχαμε και την πρωτοχρονιά καθαρή!!! 
 

Μακαρι από το στόμα σου κ στου θεού το αυτί😘😘😘 το πιο ωραίο δώρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι βρε εγώ ως πριν 2 χρόνια όλη την ώρα ονειρευόμουν τον γάμο μου τώρα δεν με νοιάζει κλείνω τα μάτια μου και με βλέπω με το μωρό μου που δεν έχω 😂 Ελπίζω να μην μας διαβάζει καμία ψυχίατρος 😂😂😂

κι εγω τα ιδια... οταν κανονιζαμε τον αρραβωνα (αρχες του 2020) τα ονειρευομουν ολα αυτα!!

τωρα θελω μονο μωρο!!! μακαρι να ειχαμε ηδη....

ξεκινησαμε τις προσπαθειες και το ειχα σιγουρο οτι την επομενη πρωτοχρονια (τωρα δλδ) θα εχουμε και παιδακι!... δε θελω να σκεφτομαι οτι στα γενεθλια μου (23/04) δεν θα ειμαι καν εγκυος.... θα ειναι τα πιο μαυρα γενεθλια νομιζω....😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κι εγω τα ιδια... οταν κανονιζαμε τον αρραβωνα (αρχες του 2020) τα ονειρευομουν ολα αυτα!!

τωρα θελω μονο μωρο!!! μακαρι να ειχαμε ηδη....

ξεκινησαμε τις προσπαθειες και το ειχα σιγουρο οτι την επομενη πρωτοχρονια (τωρα δλδ) θα εχουμε και παιδακι!... δε θελω να σκεφτομαι οτι στα γενεθλια μου (23/04) δεν θα ειμαι καν εγκυος.... θα ειναι τα πιο μαυρα γενεθλια νομιζω....😔

Ακριβώς και εγώ τα ίδια με εσένα…και εγώ στα γενέθλια μου θέλω να έχω την κοιλιτσα της εγκύου!!! Μακάρι κορίτσι μου να έχουμε τα πιο ωραία γενέθλια 🥰Βασικά θα ήθελα να κάνω πάρτυ γενεθλίων θα γίνω 30 και να το συνδιαζα με gender reveal  🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι βρε εγώ ως πριν 2 χρόνια όλη την ώρα ονειρευόμουν τον γάμο μου τώρα δεν με νοιάζει κλείνω τα μάτια μου και με βλέπω με το μωρό μου που δεν έχω 😂 Ελπίζω να μην μας διαβάζει καμία ψυχίατρος 😂😂😂

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κι εγω τα ιδια... οταν κανονιζαμε τον αρραβωνα (αρχες του 2020) τα ονειρευομουν ολα αυτα!!

τωρα θελω μονο μωρο!!! μακαρι να ειχαμε ηδη....

ξεκινησαμε τις προσπαθειες και το ειχα σιγουρο οτι την επομενη πρωτοχρονια (τωρα δλδ) θα εχουμε και παιδακι!... δε θελω να σκεφτομαι οτι στα γενεθλια μου (23/04) δεν θα ειμαι καν εγκυος.... θα ειναι τα πιο μαυρα γενεθλια νομιζω....😔

Μια ταυτιση με εσας περναω τωρα που σας διαβαζω 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου.... 

@Mimi26μου είσαι ήδη μανούλα!!!! 🥰

@Ευάγγελοςτ πολύ χάρηκα κοπέλα μου! Πάει κ αυτό!!! Άντε με το καλό τώρα να έρθει η πιο σημαντική στιγμή κ σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα!!! 

Το 2022 θα είναι πολύ καλή χρονιά κορίτσια μου... απλά περίμενε το σκασμένο να είναι στο κατώφλι! Μην του πάρει καθόλου από την δώξα το 2021 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Γεια σας κορίτσια μου.... 

@Mimi26μου είσαι ήδη μανούλα!!!! 🥰

@Ευάγγελοςτ πολύ χάρηκα κοπέλα μου! Πάει κ αυτό!!! Άντε με το καλό τώρα να έρθει η πιο σημαντική στιγμή κ σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα!!! 

Το 2022 θα είναι πολύ καλή χρονιά κορίτσια μου... απλά περίμενε το σκασμένο να είναι στο κατώφλι! Μην του πάρει καθόλου από την δώξα το 2021 😋

Τι κανεις εσυ;; Πως είσαι;;; 
 

ισως περιμένουν να μπούμε ολες σε ομάδα με μανούλες 2022!!!❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωχ ακόμη ταλαιπώρησε κορίτσι Μ; Δύσκολο με τα δόντια στην εγκυμοσύνη. Γιατί δεν ρωτάς να βρεις εναν οδοντίατρο που θα σε αναλάβει και έχει και εμπειρία στις έγκυες; Ισως Νιώσεις και πιο ασφαλής έτσι. Κορίτσια εγώ έχω την λίστα που μου εδωσαν από την κλινική. Αλλά δεν την έχω  ετοιμάσει. Λέω να ξεκινήσω από την άλλη βδομάδα να την ετοιμάζω σιγά σιγά.  Θα ξεκινήσω να παραγγέλνω και πανες, σαμπουάν κτλ.  Όντως πως πέρασε ο καιρός. Πότε ειχαμε άγχος για το αν θα ακούσουμε την καρδούλα τους, για την αυχενική... Και τώρα γραφω και με κλωτσαει 🥹 λίγοι μήνες έμειναν κορίτσια και θα τα έχουμε στην αγκαλιά μας επιτέλους 💙
    • Οι Kegel ασκήσεις κορίτσι μου είναι για τους μυς του κόλπου! Επιτρέπονται γενικά και βοηθούν στην ενδυνάμωση τους για την ώρα των εξωθήσεων!  Στο ιντερνετ μπορείς να διαβάσεις για αυτές ναι. Μάλλον με γυμνάστρια θα τα κάνω τα μαθήματα αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα.
    • Με το καλό να έρθει η μπουμπού σου!! Μια χαρά είναι τα 6 κιλά! αχ εγώ 15αυγουστο που γεννάω θα είναι όλοι υπ' ατμον να φύγουν.. τεσπά δε θα το σκέφτομαι, δεν το κανα επίτηδες να γεννάω τότε! Με μαία θα κάνεις τα μαθήματα; Ασκήσεις kegel λες να βρω από ytube? Επίσης ρώτησες τον γιατρό σου αν σου επιτρέπει να τις κάνεις ή είναι κάτι εντελώς απλό και εύκολο; Είμαι λίγο άσχετη επίτου θέματος 😶
    • Αναστασία καλησπέρα! Είμαστε στην ίδια κατάσταση! Εγώ ξεκίνησα με ένσημα από 1η Απριλίου. Μέχρι πέρυσι τέλος Ιουνίου ήμουν αναπληρώτρια, αλλά λόγω της ειδικότητας που είχα κ το ότι ήμουν καθημερινά στο δρόμο και έκανα 180 χιλιόμετρα τη μέρα δεν άξιζε να το συνεχίσω. Όλα τα λεφτά στο δρόμο και στο αυτοκίνητο. Έτσι έψαξα τι δικαιούμαι. Για να μπορέσεις να πάρεις το επίδομα κύησης και λοχείας που βγαίνεις 56 μέρες πριν από την πιθανή ημερομηνία τοκετού κ 63 μέρες μετά πρέπει να έχεις 200 ένσημα τα τελευταία δύο χρόνια. Δηλαδή εγώ που έχω πιθανή 19 Σεπτεμβρίου έπρεπε από τον Ιούλιο του 2022 να έχω συμπληρώσει τα 200 ένσημα, όμως επειδή ήμουν άνεργη κι ενώ τα είχα συμπληρωμένα τα ένσημα δε θα μπορούσα να πάρω το επίδομα αυτό αν δεν ήμουν μισθωτή λόγω ασφαλείας στο ΙΚΑ. Και ξεκίνησα δουλειά για 3 μέρες 4ωρα ώστε να είμαι μισθωτή και να μπορέσω να το πάρω..τώρα πόσα λεφτά θα πάρω δε γνωρίζω. Μετά από αυτό θα γίνει η αίτηση στη ΔΥΠΑ για το επίδομα μητρότητας που έγινε 9μηνο. Στο πρώτο επίδομα κάνεις την αίτηση την 57η μέρα πριν από τον τοκετό ηλεκτρονικά στη σελίδα του ΕΦΚΑ (γι'αυτό και σου έγραψα ότι έπρεπε να έχω τα ένσημα από τον Ιούλιο του 2022).  Όσο για τη β επιπέδου να μην αγχώνεσαι!!! Όλα θα είναι τέλεια με τη μικρούλα σου!!!💞💞💞
    • Καλησπέρα κορίτσια μου. Πριν λίγο έκανα κι εγώ τη Β' επιπέδου. Όλα καλά! Κοριτσάκι 487γρ. @Raf123τράχηλος 38χιλ. με μέτρηση απο την κοιλιά. (αυχενική 35χιλ με ενδοκολπική μέτρηση)
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...