Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα!!!!!!❤️

Ευχαριστώ πολύ!

Στο μεταξύ μόλις ξεκίνησα Άργησα κιόλας 😋 κορίτσια μου τώρα έχω αρχίσει να χαιρόμαι!!!!! 

Λογικά προς το μεσημεράκι θα με βάλει !

σου ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην.. σημερα γιορταζει η μητερα της παναγιας.. η αγια αννα.. σου ευχομαι να ειναι διπλα σου και να βοηθησει να ερθουν τα σπορακια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

@Nandia-μου σε ευχαριστώ παρά πολύ μολις την πήρα την ζωή θα την βάλω κιολας από σήμερα 😘😘

Η παναγια μαζι σου .. ευχομαι να σου φερει συντομα αυτο που επιθυμεις 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.. καλε δεν σας προλαμβαινω.. απογευμα δεν βρισκω χρονο να μπω και καπου σας χανω

ψες απο περιεργια εκανα τεστ ωορρηξιας και οντως ηταν αρνητικο αρα και εγω ενα θετικο εχω.. τοσο χρονο γυναικα πρωτη φορα χρησιμοποιησα τετοια τεστ.. παντα υπαρχει η πρωτη φορα.. μετα απο 2 παιδια να χρησιμοποιησω και τεστ ωορρηξιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Η παναγια μαζι σου .. ευχομαι να σου φερει συντομα αυτο που επιθυμεις 💖

Κορίτσια ευχαριστώ!!!! Κοντευω στο γιατρό μου !!! Έχει πολύ κίνηση, είμαι στη Κηφισίας ! 9:30 μου είπε να πάω !

Καλά είμαστε θα έλεγα ❤️ αχ δεν το πιστεύω κορίτσια!!!!! Δεν το πιστεύω!!!

Θέλω τόσο πολύ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ετσι που αργησε η περιοδος, μπορει να ειμαι τυχερη κ να εχω ωορρηξια το αλλο σκ!! 🤔🤞🤞🎉🎉🎉

Άντε μακάρι να πέσει ΣΚ 🎉🎉🍾🍾

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα!!!!!!❤️

Ευχαριστώ πολύ!

Στο μεταξύ μόλις ξεκίνησα Άργησα κιόλας 😋 κορίτσια μου τώρα έχω αρχίσει να χαιρόμαι!!!!! 

Λογικά προς το μεσημεράκι θα με βάλει !

Καλημερααα και καλή επιτυχία θα περιμένουμε με αγωνία να μας στείλεις μήνυμα!! Μην αγχωθείς όλα καλά θα πάνε είσαι η επόμενη πίστεψε το 😍😍😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου 💕💕 καλή δουλεια σε ολες που εργάζονται 

χρόνια πολλά στις Αννουλες με υγεία και αγάπη 💖💖💖 

Σημερα νιώθω μια χαρά μια αισιοδοξία δεν ξέρω ίσως από την @Mimi26που σε λιγες ημερες θα μας ανακοινώσει τα ευχάριστα!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα!!!!!!❤️

Ευχαριστώ πολύ!

Στο μεταξύ μόλις ξεκίνησα Άργησα κιόλας 😋 κορίτσια μου τώρα έχω αρχίσει να χαιρόμαι!!!!! 

Λογικά προς το μεσημεράκι θα με βάλει !

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου, μια ο όμορφη και ήρεμη μέρα να έχουμε!!! 

@Mimi26 μου καλή επιτυχία!!! Έφτασε η μέρα κορίτσι μου που θα έχεις τα εμβρυακια σου στη κοιλιτσα σου!!! 👶👶

 

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Χρόνια πολλά στις Αννούλες!!!! ❤

@Mimi26 με το καλό κορίτσι μου να φωλιάσουν τα εμβρυάκια σου στην κοιλίτσα της μανούλας τους!

 

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα.. σιγα μην δωσεις και λογαριασμο.. αν δεν καταλαβαινουν ειναι προβλημα τους.. τα περασαν και ξερουν αλλα τα ξεχασαν φαινεται.. εσυ θα πεις οτι ο γιατρος σου ειπε να κατσεις μεχρι δευτερα και τπτ παραπανω.. δικαιωμα σου ειναι

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!

@Mimi26 Μιμή μου ειμαστε μαζί σου!!!! 💖💖Αγωνιούμε όλες μαζί!!! ευχομαι να πάνε όλα κατ' ευχήν και σε λίγες μέρες να μας ανακοινωνεις τα ευχαριστα!!! να μας ενημερώσεις μετά για νεότερα!! Σου στέλνω αγκαλιά και φιλιά!!🤗💋💋💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημερα κοριτσια.. καλε δεν σας προλαμβαινω.. απογευμα δεν βρισκω χρονο να μπω και καπου σας χανω

ψες απο περιεργια εκανα τεστ ωορρηξιας και οντως ηταν αρνητικο αρα και εγω ενα θετικο εχω.. τοσο χρονο γυναικα πρωτη φορα χρησιμοποιησα τετοια τεστ.. παντα υπαρχει η πρωτη φορα.. μετα απο 2 παιδια να χρησιμοποιησω και τεστ ωορρηξιας

Ευχομαι κοριτσι μου η χθεσινη επαφη να σας φερει το μωρακι σας!!!!🤞🤞🤰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Άντε μακάρι να πέσει ΣΚ 🎉🎉🍾🍾

Μακαρι!! χθες σκεφτομουν οτι και ο συναδελφος του αντρα μου να μην ειχε παραιτηθει, την αλλη εβδομαδα θα ηταν βραδυ.. οποτε δεν αλλαζει κατι στις προσπαθειες.. οτι γινει τωρα... 😉

 

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 💕💕 καλή δουλεια σε ολες που εργάζονται 

χρόνια πολλά στις Αννουλες με υγεία και αγάπη 💖💖💖 

Σημερα νιώθω μια χαρά μια αισιοδοξία δεν ξέρω ίσως από την @Mimi26που σε λιγες ημερες θα μας ανακοινώσει τα ευχάριστα!!! ❤️❤️

καλη δουλιτσα κοριτσι μου!!!❤️

Να χαιρεστε τις Αννουλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μακαρι!! χθες σκεφτομουν οτι και ο συναδελφος του αντρα μου να μην ειχε παραιτηθει, την αλλη εβδομαδα θα ηταν βραδυ.. οποτε δεν αλλαζει κατι στις προσπαθειες.. οτι γινει τωρα... 😉

 

καλη δουλιτσα κοριτσι μου!!!❤️

Να χαιρεστε τις Αννουλες σας!!!

Τώρα που τα ελέγξετε όλα δεν σου έφυγε κάπως το άγχος;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τώρα που τα ελέγξετε όλα δεν σου έφυγε κάπως το άγχος;; 

ξερεις τι ραφαελα μου;; 

σκεφτομαι μηπως το αγχος φταιει και δεν ξερω πως θα το αντιμετωπισω.....😖😖

ενω αν ειχαμε κατι θα ηξερα τον "εχθρο".... νομιζω οταν ξεχαστω με τις ετοιμασιες του γαμου προς την ανοιξη, ισως τοτε ερθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ξερεις τι ραφαελα μου;; 

σκεφτομαι μηπως το αγχος φταιει και δεν ξερω πως θα το αντιμετωπισω.....😖😖

ενω αν ειχαμε κατι θα ηξερα τον "εχθρο".... νομιζω οταν ξεχαστω με τις ετοιμασιες του γαμου προς την ανοιξη, ισως τοτε ερθει...

Δεν εχεις κάνει τίποτα ετοιμασίες; Ούτε νυφικά ειδες; 
 

Εγω νομίζω ότι μολις ελεγχθώ κ εγώ και τελικά δεν έχω τίποτα τότε ισως μου φύγει το άγχος…γι αυτό λεω μήπως ηρέμησες καπως…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Δεν εχεις κάνει τίποτα ετοιμασίες; Ούτε νυφικά ειδες; 
 

Εγω νομίζω ότι μολις ελεγχθώ κ εγώ και τελικά δεν έχω τίποτα τότε ισως μου φύγει το άγχος…γι αυτό λεω μήπως ηρέμησες καπως…

χαχαχχαχα!!! τίποτα!!! κάτι νυφικα στο πιντερεστ!!! 🤭🤭 ισως το ραψω κιολας.. θα δω.. ιανουαριο θα κλεισω κανα ραντεβου να αρχισω απο Φλεβάρη τις τσαρκες για νυφικα!!!

μονο εκκλησια και κτημα εχουμε κλεισει! ολα τα αλλα ειναι στον αυτοματο πιλοτο!!!😅😅 ειπαμε μετα τις γιορτες να παμε και στο φωτογραφο να μιλησουμε να δουμε αν μπορει εκεινη την ημερα...

η αληθεια ειναι οτι δεν εχω το αγχχος "μηπως εχουμε κατι που δεν ξερουμε;;;".. αυτο εφυγε απο πανω μου.. αλλα μετα σε πιανει το "αφου δεν εχουμε τιποτα, τι εφταιγε τοσους μηνες;;"

μια πιθανη απαντηση ειναι η μετρια κινητικοτητα και μεχρι ιουλιο δεν ηξερα την ωορρηξια μου. υπολογιζα με το app του κινητου και μου εβγαζε 2 ημερες μετα απ την ωορρηξια μου.. οτι ειαι να ερθει θα ερθει!!

εσυ κοριτσι μου τωρα κοντα πας γυναικολογο ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χρονια πολλα στις Αννουλες😍

@Antonia2 Καλα αποτελεσματα στην εξεταση σου💗

@Mimi26 Καλη επιτυχια κοριτσι μου, περιμενουμε νεα σου💗💗💗🌟🌟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ANGEL38 είπε:

@Antonia2 κοριτσι μου ειχα γραψει απαντηση χθες αλλα δεν με αφηνε ουτε να την ανεβασω δεν ξερω γιατι. Εγω ειχα παει με τον αντρα μου γιατι ειχα ακουσει διαφορα, αλλα μην σε προκαταβαλω και σε αγχωσω αδικα, , ειναι και θεμα οργανισμου μετα ημουν ζαβλακωμενη κάποιες ωρες . Να την κανεις ηρεμα , με ανασουλες και ολα τελεια θα ειναι .

@Mimi26 πολυ πολυ καλη σου επιτυχια, ανοιξε το δρομο για ολες μας 😁

καλημερα σε ολες!!!!

καλημερα κοριτσι μου!!! ναι στην αρχη (δοκιμαστικο μελος) έχεις συγκεκριμενο αριθμο αναρτησεων την ημερα..

Ευχαριστω τοσο για τη βοηθεια!! να εισαι καλα!! θα παω αυριο κι οτι κατσει.. νομιζω δεν θα ειναι τιποτα..

ετσι αγχωνομουν και για τη σαλπιγγογραφια και ισα που πονεσα... 🙄

Θετικη σκεψη και φυγαμεεε!!!💪❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χρονια πολλα στις Αννουλες😍

@Antonia2 Καλα αποτελεσματα στην εξεταση σου💗

@Mimi26 Καλη επιτυχια κοριτσι μου, περιμενουμε νεα σου💗💗💗🌟🌟

Καλημέρα κοριτσι μου!!!❤️❤️

Αυριο θα παω να την κανω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου!!!❤️❤️

Αυριο θα παω να την κανω!!

Αχ Τονια μου με τα γεραματα εξασθενησε η μνημη μου🤣!!! Ενταξει καλη επιτυχια απο τωρα😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

χαχαχχαχα!!! τίποτα!!! κάτι νυφικα στο πιντερεστ!!! 🤭🤭 ισως το ραψω κιολας.. θα δω.. ιανουαριο θα κλεισω κανα ραντεβου να αρχισω απο Φλεβάρη τις τσαρκες για νυφικα!!!

μονο εκκλησια και κτημα εχουμε κλεισει! ολα τα αλλα ειναι στον αυτοματο πιλοτο!!!😅😅 ειπαμε μετα τις γιορτες να παμε και στο φωτογραφο να μιλησουμε να δουμε αν μπορει εκεινη την ημερα...

η αληθεια ειναι οτι δεν εχω το αγχχος "μηπως εχουμε κατι που δεν ξερουμε;;;".. αυτο εφυγε απο πανω μου.. αλλα μετα σε πιανει το "αφου δεν εχουμε τιποτα, τι εφταιγε τοσους μηνες;;"

μια πιθανη απαντηση ειναι η μετρια κινητικοτητα και μεχρι ιουλιο δεν ηξερα την ωορρηξια μου. υπολογιζα με το app του κινητου και μου εβγαζε 2 ημερες μετα απ την ωορρηξια μου.. οτι ειαι να ερθει θα ερθει!!

εσυ κοριτσι μου τωρα κοντα πας γυναικολογο ε;;

Εγώ έκλεισα νυφικό γιατί ο γαμος θα ήταν πέρσι τον Ιανουάριο είχα κλείσει νυφικό ένα χρόνο πριν…και εγώ για να ράψω πήγαινα τελικά βρήκα αυτό που ήθελα έτοιμο και το πήρα!! Έκλεισα από primalicia! Να πας να δεις ομως και να δοκιμάσεις για να δεις τι στυλ σου πάει…γενικά όλα τα έχω κλεισμένα! Μόνο με τη διακόσμηση πρέπει τώρα να ασχοληθώ κ κάτι που θέλω να δώσω στους καλεσμένους…

ναι ναι εχεις δίκιο ότι αφού δεν έχω κάτι γιατί δεν έρχεται το σκασμένο χαχαχα 

την Δευτέρα έχω ραντεβού το απόγευμα μετά τη δουλεια και θα πάω την Τρίτη ή Τετάρτη να κάνω τις εξετάσεις που δεν επηρεάζονται από τον κύκλο τουλάχιστον να ξέρουμε αυτές…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!!! ναι στην αρχη (δοκιμαστικο μελος) έχεις συγκεκριμενο αριθμο αναρτησεων την ημερα..

Ευχαριστω τοσο για τη βοηθεια!! να εισαι καλα!! θα παω αυριο κι οτι κατσει.. νομιζω δεν θα ειναι τιποτα..

ετσι αγχωνομουν και για τη σαλπιγγογραφια και ισα που πονεσα... 🙄

Θετικη σκεψη και φυγαμεεε!!!💪❤️

Και εγω για την υστεροσκοπηση και τελικα πηγα και εκανα εναν υπνο ονειρο  χαχααχα

Με το καλο ο γαμος σου, να φροντισετε να απολαυσετε ολη την περιοδο και αν χρειαζεσαι ιδεες και εγω Αθηνα ειμαι. Εμεις καναμε πολιτικο περσυ και παρταρα με τους φιλους μας μονο και λογω κοβιντ και γιατι θελαμε να ξεκινησουμε για μωρακι, που να ξεραμε 🤣

Κοριτσια αυτο με το αγχος δεν ξερω πως αλλαζει, ειτε εχεις κατι ειτε οχι, απαξ και μπει αυτη η επιθυμια στο κεφαλι μας, δεν φευγει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

σου ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην.. σημερα γιορταζει η μητερα της παναγιας.. η αγια αννα.. σου ευχομαι να ειναι διπλα σου και να βοηθησει να ερθουν τα σπορακια σου

Το ξέρω , γιορτάζει και η μανούλα μου σήμερα !

Κορίτσια τελείωσα ! Είμαι ξαπλωμένη.

Η φάση ήταν τους 1 λεπτού. Με ενημέρωσε η εμβρυολογος πως είχα δύο τέλεια έμβρυα το ίδιο είπε κ ο γιατρός Μ τα έβαλε με το καθετηρακι κ μετά το έβγαλε κ μου έκανε υπέρηχο.μου έδειξε τα έμβρυα μου λέει κοίτα είναι που ασπριζει....κατά γράμμα σας τα λέω. Μου είπε καλή επιτυχία! Κ γεια !

Κάθομαι λίγο ξαπλωμένη! Κ θα φύγουμε!

Δύο μέρες χαλαρα είπε αλλά όχι να μείνω κατω ... Συνεχίζω τα πάντα κανόνικα.... Όχι βάρος κ απότομες κινήσεις ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

Το ξέρω , γιορτάζει και η μανούλα μου σήμερα !

Κορίτσια τελείωσα ! Είμαι ξαπλωμένη.

Η φάση ήταν τους 1 λεπτού. Με ενημέρωσε η εμβρυολογος πως είχα δύο τέλεια έμβρυα το ίδιο είπε κ ο γιατρός Μ τα έβαλε με το καθετηρακι κ μετά το έβγαλε κ μου έκανε υπέρηχο.μου έδειξε τα έμβρυα μου λέει κοίτα είναι που ασπριζει....κατά γράμμα σας τα λέω. Μου είπε καλή επιτυχία! Κ γεια !

Κάθομαι λίγο ξαπλωμένη! Κ θα φύγουμε!

Δύο μέρες χαλαρα είπε αλλά όχι να μείνω κατω ... Συνεχίζω τα πάντα κανόνικα.... Όχι βάρος κ απότομες κινήσεις ...

Νιώθω ότι ήδη είσαι εγκυος 🤰🤰💕😘😘 χαλαρά τώρα να πας στο σπίτι κι να κάτσεις στα αυγά σου κυριολεκτικά 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

Το ξέρω , γιορτάζει και η μανούλα μου σήμερα !

Κορίτσια τελείωσα ! Είμαι ξαπλωμένη.

Η φάση ήταν τους 1 λεπτού. Με ενημέρωσε η εμβρυολογος πως είχα δύο τέλεια έμβρυα το ίδιο είπε κ ο γιατρός Μ τα έβαλε με το καθετηρακι κ μετά το έβγαλε κ μου έκανε υπέρηχο.μου έδειξε τα έμβρυα μου λέει κοίτα είναι που ασπριζει....κατά γράμμα σας τα λέω. Μου είπε καλή επιτυχία! Κ γεια !

Κάθομαι λίγο ξαπλωμένη! Κ θα φύγουμε!

Δύο μέρες χαλαρα είπε αλλά όχι να μείνω κατω ... Συνεχίζω τα πάντα κανόνικα.... Όχι βάρος κ απότομες κινήσεις ...

Ωωω καλε μπαμ μπαμ. Καλα αποτελεσματαα!!!!!!!!!! 🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Νιώθω ότι ήδη είσαι εγκυος 🤰🤰💕😘😘 χαλαρά τώρα να πας στο σπίτι κι να κάτσεις στα αυγά σου κυριολεκτικά 🤣🤣

Θέλω να γελάσω από χαρά κ κρατιέμαι για να μην έχω το τράνταγμα 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Στα αυγά μου θα καθήσω υπόσχομαι !!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

@Antonia2 τι κάνεις αύριο ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

Θέλω να γελάσω από χαρά κ κρατιέμαι για να μην έχω το τράνταγμα 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Στα αυγά μου θα καθήσω υπόσχομαι !!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

@Antonia2 τι κάνεις αύριο ;;;;

Κορίτσια μου ας γίνει κάτι πια να γίνουμε όλες μανουλες ! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...