Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

 

 

Αχ κοριτσια μου νιωθω τεραστια χαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😄😄😄😄😄

μακαρι συντομα να εχουμε ολες ευχαριστα!!!!!!! 💖💖💖💖💖💖💖

Γεια σας κορίτσια μου !!!

@Κατεριναπαπ υπέροχα νέα ! Σίγουρα θα ακούσεις κάτι θετικό το αισθάνομαι!!!

@Antonia2 λιώνω με αυτά που γράφεις να ξέρεις 🤣

Κορίτσια εμένα η αγωνια μου έχει χτυπήσει κόκκινο !

Έχω πάρει άδεια παρασκευή κ Δευτέρα Τρίτη..

Φτάνει πιστεύετε πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή Δευτέρα Τρίτη στο κρεβάτι; 🤣🙏🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου !!!

@Κατεριναπαπ υπέροχα νέα ! Σίγουρα θα ακούσεις κάτι θετικό το αισθάνομαι!!!

@Antonia2 λιώνω με αυτά που γράφεις να ξέρεις 🤣

Κορίτσια εμένα η αγωνια μου έχει χτυπήσει κόκκινο !

Έχω πάρει άδεια παρασκευή κ Δευτέρα Τρίτη..

Φτάνει πιστεύετε πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή Δευτέρα Τρίτη στο κρεβάτι; 🤣🙏🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🤣🤣🤣🤣🤣

νομιζω ειναι ιδανικα τις 5 πρωτες ημερες να εισαι ξαπλα!!!! τα κοριτσια της εξωσωματικης βεβαια τα ξερουν καλυτερα!!!! νομιζω κυριως δεν κανει να σηκωνεις βαρη και να σκυβεις μεχρι κατω (να μην πιεζεσαι δλδ).. ξεκουραση να φωλιασουν τα διδυμακια!!!!!! 2 θα βαλεις ε;; γτ καποια κοριτσια βαζουν και 1...

μια πρωην συναδελφος που εβαλε 3 πιασανε και τα 3!! γι αυτο προσεχε!!!!😉👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια εχω ευχαριστα!!!! Έκανε η νυφη μου το NIPT TEST και πηραν σημερα τα αποτελεσματα!!!! ολα καλα!!!! (δοξα το θεο!!! γτ περασε και κορονοιο ακριβως πριν την καθυστερηση και ειχαμε μεγαλο αγχος...)

Ολα φυσιολογικα και ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θα έχουν ενα κι ενα με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!! 😁😁 😁😁  😁😁  😁😁  😁😁  😁😁  😁😁 🌺🎀 🌺🎀  🌺🎀  🌺🎀 

Η μικρη μου πριγκιπησουλα ερχεται!!!!!!!!!!

οφου συγκινηθηκα.....😢

Τωραία κορίτσι μου!!!! Με το καλό! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

νομιζω ειναι ιδανικα τις 5 πρωτες ημερες να εισαι ξαπλα!!!! τα κοριτσια της εξωσωματικης βεβαια τα ξερουν καλυτερα!!!! νομιζω κυριως δεν κανει να σηκωνεις βαρη και να σκυβεις μεχρι κατω (να μην πιεζεσαι δλδ).. ξεκουραση να φωλιασουν τα διδυμακια!!!!!! 2 θα βαλεις ε;; γτ καποια κοριτσια βαζουν και 1...

μια πρωην συναδελφος που εβαλε 3 πιασανε και τα 3!! γι αυτο προσεχε!!!!😉👶👶

Τι τρία ρε ;;;;;;🤣🤣🤣🤣🤣🤣 1.57 ανθρωπος είμαι 55 κιλά🤣🤣🤣

Που να τα βγάλω πέρα ! Χαχααα 

Θα πηγαίνω σαν βάρκα το βλέπω εγώ ..

Κορίτσι μου το πόσα θα βάλω δεν το ξέρω ακόμη λογικά δύο αλλά αυτό εξαρτάται και από το πώς πάει η απόψυξη ...

Θα δείξει την Πέμπτη.... Καλά εγώ δεν πάω δουλειά μέχρι Τετάρτη. Τετάρτη θα πάω στο γραφείο σε μια καρέκλα θα κάθομαι....κ τέλος..... 

Προσπάθησαν να μου πουν χθες να πάω. Δευτέρα βασικά όχι προσπάθησαν μου είπαν αλλά εγώ χωρίς να έχω κλείσει τέσσερις μέρες δεν παίζει να πάω δουλειά 🤣

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Τωραία κορίτσι μου!!!! Με το καλό! ❤

Σας ευχαριστώ όλες τώρα θα έχω κ χρόνο να μπαίνω να μιλάμε.θα και ξάπλα όλη μέρα 🤣

Νοιωθω λες κ θα πάω ταξίδι θα μαζέψω βαλίτσα αύριο θα πάω να μείνω πάνω από τα πεθερικά μου χαχχααχχαααααα

Άλλο κλάμα εκεί 🤣 θα σφαχτούν μάνα κ πεθερα ποια θα με πρώτο φροντίζει 🤣 η μάνα μου ήδη κλαψουριζει που δεν θα χει κοντά το παιδάκι της λέει ... Τι ζω 🤣

Ξεκίνησε το τσίρκο.

Καλά χθες στη δουλειά σπαστηκα που μου είπαν έλα μωρέ έλα Δευτέρα. Κ Δευτέρα δουλεύω 11.30-9 είναι πολλές οι ώρες......ουυυυυτε καννννν δεν πάω...

Αλήθεια.δευτερα απόγευμα θα κλείσω 4 μέρες το θεωρώ νωρίς για να κάτσω 9 ώρες καρέκλα .......

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mimi26 είπε:

Σας ευχαριστώ όλες τώρα θα έχω κ χρόνο να μπαίνω να μιλάμε.θα και ξάπλα όλη μέρα 🤣

Νοιωθω λες κ θα πάω ταξίδι θα μαζέψω βαλίτσα αύριο θα πάω να μείνω πάνω από τα πεθερικά μου χαχχααχχαααααα

Άλλο κλάμα εκεί 🤣 θα σφαχτούν μάνα κ πεθερα ποια θα με πρώτο φροντίζει 🤣 η μάνα μου ήδη κλαψουριζει που δεν θα χει κοντά το παιδάκι της λέει ... Τι ζω 🤣

Ξεκίνησε το τσίρκο.

Καλά χθες στη δουλειά σπαστηκα που μου είπαν έλα μωρέ έλα Δευτέρα. Κ Δευτέρα δουλεύω 11.30-9 είναι πολλές οι ώρες......ουυυυυτε καννννν δεν πάω...

Αλήθεια.δευτερα απόγευμα θα κλείσω 4 μέρες το θεωρώ νωρίς για να κάτσω 9 ώρες καρέκλα .......

 

 

Για να καταλαβω εκανες την μεταφορα και πρεπει να μεινεις ξαπλα αλλα σε πρηζουν απο την δουλεια να πας γραφείο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

Για να καταλαβω εκανες την μεταφορα και πρεπει να μεινεις ξαπλα αλλα σε πρηζουν απο την δουλεια να πας γραφείο???

Θα κάνω την Πέμπτη το μεσημέρι.

Αλλα εγώ ρε παιδί μου φοβάμαι κ θλενω να κάτσω σπίτι μου χαλαρά 5 μέρες.... Να ξαπλώνω να μην κουράζομαι.....κλπ κ με επριξαν ενώ κ αυτές έχουν κάνει εξωσωματικη κ ξέρουν πως είναι και οι δύο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

Θα κάνω την Πέμπτη το μεσημέρι.

Αλλα εγώ ρε παιδί μου φοβάμαι κ θλενω να κάτσω σπίτι μου χαλαρά 5 μέρες.... Να ξαπλώνω να μην κουράζομαι.....κλπ κ με επριξαν ενώ κ αυτές έχουν κάνει εξωσωματικη κ ξέρουν πως είναι και οι δύο....

Εγώ πέμπτη η παρασκευή θα ενημερώσω πως δεν θα πάω Δευτέρα....κ τελος....

Δεν με νοιαζει τι θέλει ο καθένας κορίτσια αλήθεια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Σας ευχαριστώ όλες τώρα θα έχω κ χρόνο να μπαίνω να μιλάμε.θα και ξάπλα όλη μέρα 🤣

Νοιωθω λες κ θα πάω ταξίδι θα μαζέψω βαλίτσα αύριο θα πάω να μείνω πάνω από τα πεθερικά μου χαχχααχχαααααα

Άλλο κλάμα εκεί 🤣 θα σφαχτούν μάνα κ πεθερα ποια θα με πρώτο φροντίζει 🤣 η μάνα μου ήδη κλαψουριζει που δεν θα χει κοντά το παιδάκι της λέει ... Τι ζω 🤣

Ξεκίνησε το τσίρκο.

Καλά χθες στη δουλειά σπαστηκα που μου είπαν έλα μωρέ έλα Δευτέρα. Κ Δευτέρα δουλεύω 11.30-9 είναι πολλές οι ώρες......ουυυυυτε καννννν δεν πάω...

Αλήθεια.δευτερα απόγευμα θα κλείσω 4 μέρες το θεωρώ νωρίς για να κάτσω 9 ώρες καρέκλα .......

 

 

Τι ωραία ρε κορίτσι μου!!!! Το έχεις συνειδητοποιήσει??? Την Πέμπτη θα λες είμαι έγκυος! Όσο για την δουλειά άσε να χτυπιούνται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Τι ωραία ρε κορίτσι μου!!!! Το έχεις συνειδητοποιήσει??? Την Πέμπτη θα λες είμαι έγκυος! Όσο για την δουλειά άσε να χτυπιούνται 

Καλά δεν είναι 5 μερρες ; Η είμαι υπερβολική;;;;

Καλα εννοειται πως θα πάω όταν νοιώσω καλά !

Κοριτσια σήμερα το πρωί έβαλα τα κλάματα γιατί φοβάμαι το αποτέλεσμα 🤣 κ εμπιξα ένα κλάμα σήμερα έτσι να έχω γενικά προσπαθώ να το συνηδειτοποισω..... Δεν το έχω ακόμη..... Μη πω ψέματα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Θα κάνω την Πέμπτη το μεσημέρι.

Αλλα εγώ ρε παιδί μου φοβάμαι κ θλενω να κάτσω σπίτι μου χαλαρά 5 μέρες.... Να ξαπλώνω να μην κουράζομαι.....κλπ κ με επριξαν ενώ κ αυτές έχουν κάνει εξωσωματικη κ ξέρουν πως είναι και οι δύο....

με το καλο να κανεις την ετ και να εισαι ηρεμη.. το τι λενε να μην σε νοιαζει.. και εγω οταν ειχα αποβολη και εκατσα δυο βδομαδες σπιτι μου ειπε η τοτε προϊσταμενη εγω εκανα αποξεση και πηγα δουλεια .. μετα λες γυναικες και θα σε καταλαβουν.. ουτε καν ... ειναι χειροτερες μερικες φορες απο τους αντρες και ξεχνανε τι περασαν αυτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

με το καλο να κανεις την ετ και να εισαι ηρεμη.. το τι λενε να μην σε νοιαζει.. και εγω οταν ειχα αποβολη και εκατσα δυο βδομαδες σπιτι μου ειπε η τοτε προϊσταμενη εγω εκανα αποξεση και πηγα δουλεια .. μετα λες γυναικες και θα σε καταλαβουν.. ουτε καν ... ειναι χειροτερες μερικες φορες απο τους αντρες και ξεχνανε τι περασαν αυτες

απαραδεκτη!!! και τραγικη...

αυτη μπορει να θεωρησε οτι ψυχολογικα θα την ανεβασει να επιστρεψει στη δουλεια γιατι θα ξεχαστει ή δεν ξερω κι εγω τι σκεφτηκε.. αλλα εσενα γιατι να σε κρινει;; ΝΤΡΟΠΗ ΤΗΣ! ευτυχως που εφυγες απο εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ευχαριστώ Κορίτσι μου!!! Εσυ προσεκτικά εεε! Έγκυος είσαι οχι σουπερ μαν ! ❤❤❤

Χαχαχαχαχα αυτό το έχασα....... Ε τι να κάνουμε καμιά φορά βγαίνει από μέσα μου ο Κλαρκ Κεντ 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

με το καλο να κανεις την ετ και να εισαι ηρεμη.. το τι λενε να μην σε νοιαζει.. και εγω οταν ειχα αποβολη και εκατσα δυο βδομαδες σπιτι μου ειπε η τοτε προϊσταμενη εγω εκανα αποξεση και πηγα δουλεια .. μετα λες γυναικες και θα σε καταλαβουν.. ουτε καν ... ειναι χειροτερες μερικες φορες απο τους αντρες και ξεχνανε τι περασαν αυτες

Έλα Χριστέ κ Παναγία τι κάθονται κ λένε καλά εμένα δεν με νοιάζει βασικά..... Εγώ Δευτέρα δεν πάω για κανένα λόγο ότι θέλουν ας κάνουν..... Ας πάνε να κάνουν αυτές τα ραντεβού μου μια μέρα δεν παθαίνουν τίποτα απολύτως.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Χαχαχαχαχα αυτό το έχασα....... Ε τι να κάνουμε καμιά φορά βγαίνει από μέσα μου ο Κλαρκ Κεντ 😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ήρεμα κορίτσια ήρεμα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

απαραδεκτη!!! και τραγικη...

αυτη μπορει να θεωρησε οτι ψυχολογικα θα την ανεβασει να επιστρεψει στη δουλεια γιατι θα ξεχαστει ή δεν ξερω κι εγω τι σκεφτηκε.. αλλα εσενα γιατι να σε κρινει;; ΝΤΡΟΠΗ ΤΗΣ! ευτυχως που εφυγες απο εκει.

Όλες οι δουλειές τα ίδια σκατα είναι.... Κορίτσια αυτή τη κρέμα τη vasclor που είναι ορμόνη κ την βάζει κολπικά δεν την καταφέρνω....

Συγνώμη και την βάζω στο ...... (😋😋) Κ πετρώνει......... Μετά 🤣 τι φάση ;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

Όλες οι δουλειές τα ίδια σκατα είναι.... Κορίτσια αυτή τη κρέμα τη vasclor που είναι ορμόνη κ την βάζει κολπικά δεν την καταφέρνω....

Συγνώμη και την βάζω στο ...... (😋😋) Κ πετρώνει......... Μετά 🤣 τι φάση ;;;; 

Χθες γιόρταζε ο σύντροφός μου δεν ήπια δεν έφαγα τίποτα αλλά έκανα 2 τσιγαρακια..... Στο μεταξύ δεν καπνίζω.... Κάνω 2 τη μέρα κ αυτά όχι κάθε μέρα.... Όποτε τύχει σε Πάρεα που καπνίζουν όλοι ε θα κάνω ρε αδερφέ δύο.... Κ με κοίταγε με μισό μάτι🤣😋🤣😋😋🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ακούσετε πληροφορία 

Πριν λίγο καιρό μου λέει η μαμά μου(που δεν μιλάμε σχεδόν ποτέ). Έχεις κάποιο γυναικολόγο για μια γνωστή; Της λέω περί τίνος πρόκειται; 

Είναι μια γνωστή μου λέει που είναι η αδερφή του δικού της. (Ζει σε νησι) έχει 3 παιδιά και είναι χωρισμένη. Έχει ξανά φτιάξει πλέον την ζωή της και αποφάσισε να κάνει ένα παιδί με τον νυν. Έχει λέει δεμένες σάλπιγγες. Τις οποίες λέει στην τελευταία της γεννά την ανάγκασε ο πρώην άντρας και η πεθερά της. Υπογράψανε χωρίς την θέληση της. ( Εγώ αυτά δεν τα πιστεύω αλλά τέλος πάντων. Δεν νομίζω ότι μπορεί να υπογράψει κάποιος για εσένα. Απλά μπορεί να  μην ήθελε να το παραδεχτεί. ). Νομίζω είναι 38 . Και αποφάσισε λέει επειδή έκανε κάποιες εξετάσεις και είδε ότι τελειώνει ο χρόνος της . Έτσι μου τα έλεγε η μαμά μου που δεν τα ξέρει και καλά. (Εγώ πιστεύω η κοπέλα εννοήσει ότι θα έχει χαμηλή ΑΜΗ ) άρα ήθελε λέει γρήγορα να μπει για εξωσωματική. Και τον άλλον μήνα αν γίνεται . 

Της λέω αρχικά πρέπει να το ψάξει σωστά με κάποιον γιατρό και να την ετοιμάσει σωστά. Δεν είναι παιχνίδι ούτε καζίνο . Μου λέει έχει ψαχτει σε πολλούς γιατρούς και όλοι τις έχουνε πει μπες για εξωσωματική. Οπότε ήθελε και μια γνώμη από τον δικό σου. Να του στείλει όλες τις εξετάσεις της και να της πει τηλεφωνικά τι να κάνει γιατί δεν μπορεί πάλι να ταξιδεύει από τον νησί. ( Της λέω πολύ περίεργα μου τα λες και δεν γίνονται έτσι τα πράγματα. Ο γιατρός τι είναι; Χωρίς να πληρωθεί να λέει πληροφοριες τηλεφωνικά. Σου ξανά λεω δεν είναι παιχνίδι και δεν γίνονται έτσι τα πράγματα. )  Ε τι να σου πω μου λέει αυτά μου λέει αυτά σου λέω. Ας κάνει ότι θελει. 

Τέλος πάντων μιλάμε μετά από δύο εβδομάδες και μου λέει η κοπέλα είναι εδώ στην Αθήνα έχει βρει ένα γιατρό και ένα κέντρο και αύριο θα κάνει εμβρυομεταφορά. Της λέω πότε πρόλαβε ; 1500 € της ζητήσανε λέει χωρίς φάρμακα με φυσικό κύκλο. Και έδωσε λέει προχθές ωάριο . Της λέω έδωσε χθες και της είπανε κατά την ωοληψια έλα σε τρεις μέρες; Τι είναι; Να έρθει να παραλάβει το δέμα ; Δεν μου πολύ φαίνονται της λέω λογικά όλα αυτά.  Έτσι λέει της είπανε. Σε 3 μέρες έλα για την ετ. Μα της λέω πρέπει να είναι σε επικοινωνία. Μπορεί να θέλει 5 μέρες για να γίνει βλαστοκύστη κτλ. Όχι λέει έτσι της είπανε. Καλά λέω τι να πω....ας κάνει ότι νομίζει. ( Εντομεταξυ όταν πήγανε για ετ ο άντρας της τα έχασε και δεν μπορούσε να δώσει δείγμα και αργήσανε. Άκυρο απλά το αναφέρω .ότι είχανε και αυτή την ατυχία )

Και μιλάμε πριν λίγο για να μάθω τελικά νεότερα. Δεν έπιασε λέει  η εγγυμοσυνη. Αυτή άρχισε να το ψάχνει και είδε ότι έπρεπε στις 5 μέρες λέει όπως είχες πει και εσύ. Της λέω δεν είναι απαραίτητο ότι θα έπιανε και στις 5. Οι μέρες στην καθεμία είναι διαφορετικες ανάλογα πόσο καλά πάει η διαδικασία. 

Μου λέει εεε αυτή αποφάσισε ότι μάλλον της κανανε βλακεία και της τα βάλανε νωρίς. Την ξανά πλησίασε λέει το κέντρο και της είπε να προχωρήσει τώρα γιατί είναι από την προηγούμενη εξωσωματικη σύντομο το χρονικό περιθώριο και θα πάει πολύ καλά αυτή την φορά. Και ότι της το κάνουν 1000€ αυτή την φορά και ότι μπορεί να το κάνει και με επιταγή και κάτι τέτοιο.  Της λέω τι είναι αυτά;;; Τι ειναι παζάρι είναι;  Δεν ξέρω ρε κορίτσια περίεργα πράγματα. 

Εγώ της είπα.δεν θέλω να ανακατευτω απλά πες μου της λέω ποιος είναι ο γιατρός και ποιο το κέντρο να δω ποιοι είναι τα λαμόγια. Έτσι πληροφοριακά ..για να ξέρω. Και είπε θα μου πει το βράδυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Χθες γιόρταζε ο σύντροφός μου δεν ήπια δεν έφαγα τίποτα αλλά έκανα 2 τσιγαρακια..... Στο μεταξύ δεν καπνίζω.... Κάνω 2 τη μέρα κ αυτά όχι κάθε μέρα.... Όποτε τύχει σε Πάρεα που καπνίζουν όλοι ε θα κάνω ρε αδερφέ δύο.... Κ με κοίταγε με μισό μάτι🤣😋🤣😋😋🤣 

ε Μιμικα!!!!! αυτα κομενα τωρα που θα εχεις ετ!!!! αντε μη σε κοιταξω κι εγω με μισο ματι!!! 😒

οχι μονο κομμενη η δουλεια!! κομμενο και το τσιγαρο!!!

(γνωμη μου, ετσι;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ  ΠΗΤ 29/05/22

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρία Δημήτρης:ΘΕΤΙΚΟ👶

 evaioan:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita?                                                                                    

Lacostaki:15/12

Ntinaki83:?

Mimi26:23/12

 misofeggaro:17/12

Ευάγγελος τ:? 

 

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:01/01

Hopemumtobe:27/12

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :31/12

Tina21:13/10

babyblue94:16/12

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Nandia _:24/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπερδεμένος μαζί τους κι εγώ

Ευτυχώς που σαι πάντα εδώ

Κι όταν δεν ξέρω τι να κάνω Που να πάω

Γυρνώ τα μάτια και στα μάτια Σε κοιτάω

Και τ’ αφήνω να με πάει.

Μεσ στην τρέλα αυτού του κόσμου

Είσαι αυτό που με κρατάει.

 💖💖💖💖 Μολις μου το εστειλε στο βαιμπερ ο γλυκακης μου!!!!!!!💖💖💖💖

Ελα να ανεβαινουμεεεεε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δως μου το χέρι σου, στον κόσμο δε χωράμε

Έλα να βγάλουμε στην πλάτη μας φτερά

Να αιωρούμαστε αντί να περπατάμε

Κι από τα σύννεφα να πάμε πιο ψηλά!!!!!!

Κι όταν δεν ξέρω Που να πάω

Γυρνώ τα μάτια και στα μάτια Σε κοιτάω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια ακούσετε πληροφορία 

Πριν λίγο καιρό μου λέει η μαμά μου(που δεν μιλάμε σχεδόν ποτέ). Έχεις κάποιο γυναικολόγο για μια γνωστή; Της λέω περί τίνος πρόκειται; 

Είναι μια γνωστή μου λέει που είναι η αδερφή του δικού της. (Ζει σε νησι) έχει 3 παιδιά και είναι χωρισμένη. Έχει ξανά φτιάξει πλέον την ζωή της και αποφάσισε να κάνει ένα παιδί με τον νυν. Έχει λέει δεμένες σάλπιγγες. Τις οποίες λέει στην τελευταία της γεννά την ανάγκασε ο πρώην άντρας και η πεθερά της. Υπογράψανε χωρίς την θέληση της. ( Εγώ αυτά δεν τα πιστεύω αλλά τέλος πάντων. Δεν νομίζω ότι μπορεί να υπογράψει κάποιος για εσένα. Απλά μπορεί να  μην ήθελε να το παραδεχτεί. ). Νομίζω είναι 38 . Και αποφάσισε λέει επειδή έκανε κάποιες εξετάσεις και είδε ότι τελειώνει ο χρόνος της . Έτσι μου τα έλεγε η μαμά μου που δεν τα ξέρει και καλά. (Εγώ πιστεύω η κοπέλα εννοήσει ότι θα έχει χαμηλή ΑΜΗ ) άρα ήθελε λέει γρήγορα να μπει για εξωσωματική. Και τον άλλον μήνα αν γίνεται . 

Της λέω αρχικά πρέπει να το ψάξει σωστά με κάποιον γιατρό και να την ετοιμάσει σωστά. Δεν είναι παιχνίδι ούτε καζίνο . Μου λέει έχει ψαχτει σε πολλούς γιατρούς και όλοι τις έχουνε πει μπες για εξωσωματική. Οπότε ήθελε και μια γνώμη από τον δικό σου. Να του στείλει όλες τις εξετάσεις της και να της πει τηλεφωνικά τι να κάνει γιατί δεν μπορεί πάλι να ταξιδεύει από τον νησί. ( Της λέω πολύ περίεργα μου τα λες και δεν γίνονται έτσι τα πράγματα. Ο γιατρός τι είναι; Χωρίς να πληρωθεί να λέει πληροφοριες τηλεφωνικά. Σου ξανά λεω δεν είναι παιχνίδι και δεν γίνονται έτσι τα πράγματα. )  Ε τι να σου πω μου λέει αυτά μου λέει αυτά σου λέω. Ας κάνει ότι θελει. 

Τέλος πάντων μιλάμε μετά από δύο εβδομάδες και μου λέει η κοπέλα είναι εδώ στην Αθήνα έχει βρει ένα γιατρό και ένα κέντρο και αύριο θα κάνει εμβρυομεταφορά. Της λέω πότε πρόλαβε ; 1500 € της ζητήσανε λέει χωρίς φάρμακα με φυσικό κύκλο. Και έδωσε λέει προχθές ωάριο . Της λέω έδωσε χθες και της είπανε κατά την ωοληψια έλα σε τρεις μέρες; Τι είναι; Να έρθει να παραλάβει το δέμα ; Δεν μου πολύ φαίνονται της λέω λογικά όλα αυτά.  Έτσι λέει της είπανε. Σε 3 μέρες έλα για την ετ. Μα της λέω πρέπει να είναι σε επικοινωνία. Μπορεί να θέλει 5 μέρες για να γίνει βλαστοκύστη κτλ. Όχι λέει έτσι της είπανε. Καλά λέω τι να πω....ας κάνει ότι νομίζει. ( Εντομεταξυ όταν πήγανε για ετ ο άντρας της τα έχασε και δεν μπορούσε να δώσει δείγμα και αργήσανε. Άκυρο απλά το αναφέρω .ότι είχανε και αυτή την ατυχία )

Και μιλάμε πριν λίγο για να μάθω τελικά νεότερα. Δεν έπιασε λέει  η εγγυμοσυνη. Αυτή άρχισε να το ψάχνει και είδε ότι έπρεπε στις 5 μέρες λέει όπως είχες πει και εσύ. Της λέω δεν είναι απαραίτητο ότι θα έπιανε και στις 5. Οι μέρες στην καθεμία είναι διαφορετικες ανάλογα πόσο καλά πάει η διαδικασία. 

Μου λέει εεε αυτή αποφάσισε ότι μάλλον της κανανε βλακεία και της τα βάλανε νωρίς. Την ξανά πλησίασε λέει το κέντρο και της είπε να προχωρήσει τώρα γιατί είναι από την προηγούμενη εξωσωματικη σύντομο το χρονικό περιθώριο και θα πάει πολύ καλά αυτή την φορά. Και ότι της το κάνουν 1000€ αυτή την φορά και ότι μπορεί να το κάνει και με επιταγή και κάτι τέτοιο.  Της λέω τι είναι αυτά;;; Τι ειναι παζάρι είναι;  Δεν ξέρω ρε κορίτσια περίεργα πράγματα. 

Εγώ της είπα.δεν θέλω να ανακατευτω απλά πες μου της λέω ποιος είναι ο γιατρός και ποιο το κέντρο να δω ποιοι είναι τα λαμόγια. Έτσι πληροφοριακά ..για να ξέρω. Και είπε θα μου πει το βράδυ. 

Η κοπέλα σας λέει βλακειες. Νετα σκέτα. Καταρχήν φίλη μου με 4 παιδιά αποφάσισαν ότι οκ δε θέλουν αλλα κ όντως έδεσε τις σάλπιγγες της. Πρέπει να υπογράψεις κ εσύ κ ο σύζυγος. Οπότε έβαλε την υπογραφή της 100%. Δέχομαι ότι μπορεί να την ανάγκασαν όμως ήξερε δεν γίνεται με τπτ χωρίς την υπογραφή της. Στο λέω με σιγουριά λόγω της φίλης μου που το έκανε. Επίσης η διαδικασία είναι μη αναστρέψιμη δλδ δεν υπάρχει άλλος τρόπος να μείνει έγκυος. Είτε είναι 38 είτε 18 η εξωσωματική είναι μονόδρομος οπότε δεν πάει λόγω αμη πάει γιατί δε γίνεται αλλιώς. 

Τα υπόλοιπα που σας λέει είναι απλά άκυρα. Τι είναι η εξωσωματική; σφράγισμα στο δόντι να πεταχτείς να στο κάνει; κ σε φυσικό κύκλο συνήθως μαζευουν έμβρυα, έβαλε 1 3ης μέρας κ τέλος; πολύ περίεργα όλα αυτά... Έχεις δίκιο κάτι δεν πάει καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...