Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα lacostaki μου όμορφο!🥰 Τι κάνεις; Πως είσαι; Διάβασα μερικά παλιά μηνύματα αλλά δεν κατάλαβα καλά. Είχες μείνει έγκυος κορίτσι μου; 

Κι εγώ λέω πως μπερδεύτηκα έτσι!😆 Ήμουν σίγουρη ότι γράφω στον Δεκέμβριο!

Είμαι μια χαρά κορίτσι μου φτάσαμε κοντά αλλά δυστυχώς δεν το πετύχαμε μετά από τρία αχνά θετικά τεστ η χοριακη βγήκε αρνητικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Είμαι μια χαρά κορίτσι μου φτάσαμε κοντά αλλά δυστυχώς δεν το πετύχαμε μετά από τρία αχνά θετικά τεστ η χοριακη βγήκε αρνητικη

Ω! Μάλλον έγινε η σύλληψη και δεν προχώρησε. Αποκλείεται να έκαναν λάθος και τα 3 τεστ. Το σημαντικό είναι ότι έμεινες! Δεν πιστεύω ότι θα αργήσει να ξαναέρθει πάντως....και η επόμενη φορά θα είναι και η τυχερή!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου,  ενα όμορφο σκ σε ολες εύχομαι! 

@Raf123μου περιμένουμε πως πώς να ακούσουμε τα εύχαρηστα κοριτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό σκ! 

Αντε να αρχίσουν τα καλά νέα του Δεκεμβρίου! 

Εμένα τις τρεις τελευταίες περιόδους έχει αλλάξει πολύ ο κύκλος μου. Πήγε 35-37 ημέρες. Σύμφωνα με αυτό τον κύκλο έπρεπε να είχα χθες ωορηξια. Αλλά έκανα τεστ Δευτέρα Τετάρτη Παρασκευή και κάθε μέρα ήταν και πιο αχνό.

Παρόλα αυτά @Lacostaki βάλε με για 17 Δεκεμβρίου και βλέπουμε ανάλογα με τις εξελίξεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου,  ενα όμορφο σκ σε ολες εύχομαι! 

@Raf123μου περιμένουμε πως πώς να ακούσουμε τα εύχαρηστα κοριτσι μου! 

Καλημερααα φοβαμαι να πιστέψω κάτι άλλο και νομίζω  ότι απλά καθυστερεί να μου έρθει 🤨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ω! Μάλλον έγινε η σύλληψη και δεν προχώρησε. Αποκλείεται να έκαναν λάθος και τα 3 τεστ. Το σημαντικό είναι ότι έμεινες! Δεν πιστεύω ότι θα αργήσει να ξαναέρθει πάντως....και η επόμενη φορά θα είναι και η τυχερή!💗

Κι εγώ αυτό πιστεύω κορίτσι μου δηλαδή και ο γιατρός το ίδιο μου είπε είναι λίγο δύσκολο να έκαναν 3 τεστ λαθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ααααααααααααααααααααααα! Καλημέρα! Χθες ειδες συγκρατηθηκα και δννε ειπα κατι για να μην ενθουσιαστω χωρις λογο! Αλλα με βαση αυτα που λες τωρα αρχιζω κι εγω κι εχω εναν ενθουσιασμο και μια αισιοδοξια κοριτσι μου🥰 🌟🎉

Δεν ξέρω εγώ φοβαμαι να ενθουσιαστώ και να πιστέψω ότι συμβαίνει κάτι άλλο που δεν μπορώ καν να το πω…θα δείξει αύριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Δεν ξέρω εγώ φοβαμαι να ενθουσιαστώ και να πιστέψω ότι συμβαίνει κάτι άλλο που δεν μπορώ καν να το πω…θα δείξει αύριο 

Κορίτσι μου μας γκάστρωσες (ή εσύ το έπαθες αυτό) 😆😆

Άντε γλυκιά μου, περιμένουμε πως κ πως να μας πεις ευχάριστα αύριο 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσι μου μας γκάστρωσες (ή εσύ το έπαθες αυτό) 😆😆

Άντε γλυκιά μου, περιμένουμε πως κ πως να μας πεις ευχάριστα αύριο 🥰🥰🥰

Χαχαχαχαχα 🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Lactaki μου γλυκό σε ευχαριστώ πολύ πολύ!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Νομίζω ότι έπρεπε να πάρω αυτήν την απόφαση! Εσείς πώς είστε; Αχ πόσο μου λείψατε!

Και τώρα που έθεσες το ζήτημα!😆 Αυτό εγώ το επιλέγω ή είναι υποχρεωτικό να βάλω δύο; Ιδέα δεν έχω! 

Λες; Πω πω με τόσο ζωηρό γιο που έχω αν μου έρθουν δύο,όχι ότι θα με πειράξει δηλαδή, σε λίγους μήνες θα λαμβάνεται μηνύματα μου από το Δαφνί!😄

Είμαστε πολυ καλα!!! Δε θα σε υποχρεώσουν να βάλεις 2 αλλά εμένα Μ είχαν πει συγκεκριμένα:αφου θα φας τοσα φάρμακα κ ορμόνες γιατί να μειώσεις τις πιθανότητες?? Ναι, οι πιθανοτητες μειώνονται κ όσο ανεβαίνει η ηλικία. Μη ρισκάρεις με ένα !!! Δε θυμάμαι ποσο είσαι αν επιτρέπεται!? Βέβαια κ εγώ 29 όταν έκανα έτ τα ίδια μου είπανε! Κ συμφωνώ. Εκτός κ αν κανεις έλεγχο εμβρύων όπως έκανε η @Tokyo φίλη μας ,  βρείτε τα υγιή κ τοποθετήσεις ένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Είμαστε πολυ καλα!!! Δε θα σε υποχρεώσουν να βάλεις 2 αλλά εμένα Μ είχαν πει συγκεκριμένα:αφου θα φας τοσα φάρμακα κ ορμόνες γιατί να μειώσεις τις πιθανότητες?? Ναι, οι πιθανοτητες μειώνονται κ όσο ανεβαίνει η ηλικία. Μη ρισκάρεις με ένα !!! Δε θυμάμαι ποσο είσαι αν επιτρέπεται!? Βέβαια κ εγώ 29 όταν έκανα έτ τα ίδια μου είπανε! Κ συμφωνώ. Εκτός κ αν κανεις έλεγχο εμβρύων όπως έκανε η @Tokyo φίλη μας ,  βρείτε τα υγιή κ τοποθετήσεις ένα! 

Κορίτσια μου τι κάνετε πώς είστε δεν έχω διαβάσει τα μηνύματα άργησα να γυρίσω από Αθήνα πήγα πρωί-πρωί μπήκα το ωάριο δυστυχώς δεν είχε σπάσει είχε αρχίσει και γινόταν και κυστικό και εντέλει επειδή έκανα χθες στην οβιτρελ και δεν έσπασε μου είπε ότι θα μου το πάρει οπότε με μέτρησε το ενδομήτριο μου ήτανε 8,3 σήμερα είχε ανέβει από 6:30 και βγήκα στο σαλόνι τον περίμενα ευτυχώς δόξα τω θεώ είχε έρθει μαζί μου η μαμά μου αγχώθηκα με την ωοληψία χώρισ μέθη. Μετά με έβγαλε μου το τράβηξε εντάξει δεν πόνεσα πολύ ήταν ανέκτος ο πόνος. Οπότε μου έδωσε και τα φάρμακα μία κρέμα κολπική προγεστερόνη ένα σικλακουρ το πρωί και 1 ultrοgestan tο βράδυ.

Την Πέμπτη πάω για εμβρυομεταφορά ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε πώς είστε δεν έχω διαβάσει τα μηνύματα άργησα να γυρίσω από Αθήνα πήγα πρωί-πρωί μπήκα το ωάριο δυστυχώς δεν είχε σπάσει είχε αρχίσει και γινόταν και κυστικό και εντέλει επειδή έκανα χθες στην οβιτρελ και δεν έσπασε μου είπε ότι θα μου το πάρει οπότε με μέτρησε το ενδομήτριο μου ήτανε 8,3 σήμερα είχε ανέβει από 6:30 και βγήκα στο σαλόνι τον περίμενα ευτυχώς δόξα τω θεώ είχε έρθει μαζί μου η μαμά μου αγχώθηκα με την ωοληψία χώρισ μέθη. Μετά με έβγαλε μου το τράβηξε εντάξει δεν πόνεσα πολύ ήταν ανέκτος ο πόνος. Οπότε μου έδωσε και τα φάρμακα μία κρέμα κολπική προγεστερόνη ένα σικλακουρ το πρωί και 1 ultrοgestan tο βράδυ.

Την Πέμπτη πάω για εμβρυομεταφορά ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Με το καλό κορίτσι μου. Αλήθεια, πως γίνεται να μη σπάσει αφου έκανες ovitrelle? Όπως κ να χει τελείωσε το πηρε κ ο γιατρός κ την Πέμπτη θα γυρίσετε 3 σπίτι 😍😍😍 δυο θα βάλεις ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Είμαστε πολυ καλα!!! Δε θα σε υποχρεώσουν να βάλεις 2 αλλά εμένα Μ είχαν πει συγκεκριμένα:αφου θα φας τοσα φάρμακα κ ορμόνες γιατί να μειώσεις τις πιθανότητες?? Ναι, οι πιθανοτητες μειώνονται κ όσο ανεβαίνει η ηλικία. Μη ρισκάρεις με ένα !!! Δε θυμάμαι ποσο είσαι αν επιτρέπεται!? Βέβαια κ εγώ 29 όταν έκανα έτ τα ίδια μου είπανε! Κ συμφωνώ. Εκτός κ αν κανεις έλεγχο εμβρύων όπως έκανε η @Tokyo φίλη μας ,  βρείτε τα υγιή κ τοποθετήσεις ένα! 

Δυστυχώς πια ο έλεγχος δεν γίνεται έτσι απλά... Έλεγαν τα κορίτσια στην εξωσωματική ότι άλλαξε ο νόμος κ πρέπει να έχεις αποβολές ή κληρονομικό νόσημα ή δεν ξέρω κ γω τι άλλο για να γίνει. @Ευάγγελοςτνα σου πω την αλήθεια λόγω ηλικίας (νομίζω κάπου κοντα είμαστε! Δεσποινίς ετών 39 που λέει κ η ταινία) θα έβαζα 2 αν ημουν στα τύφλα. Συζήτησε το όμως κ με το γιατρό! Με το καλό όλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Με το καλό κορίτσι μου. Αλήθεια, πως γίνεται να μη σπάσει αφου έκανες ovitrelle? Όπως κ να χει τελείωσε το πηρε κ ο γιατρός κ την Πέμπτη θα γυρίσετε 3 σπίτι 😍😍😍 δυο θα βάλεις ? 

Δεν το συζητήσαμε αυτό ! Λογικά τη Πέμπτη δεν θα μου πει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε πώς είστε δεν έχω διαβάσει τα μηνύματα άργησα να γυρίσω από Αθήνα πήγα πρωί-πρωί μπήκα το ωάριο δυστυχώς δεν είχε σπάσει είχε αρχίσει και γινόταν και κυστικό και εντέλει επειδή έκανα χθες στην οβιτρελ και δεν έσπασε μου είπε ότι θα μου το πάρει οπότε με μέτρησε το ενδομήτριο μου ήτανε 8,3 σήμερα είχε ανέβει από 6:30 και βγήκα στο σαλόνι τον περίμενα ευτυχώς δόξα τω θεώ είχε έρθει μαζί μου η μαμά μου αγχώθηκα με την ωοληψία χώρισ μέθη. Μετά με έβγαλε μου το τράβηξε εντάξει δεν πόνεσα πολύ ήταν ανέκτος ο πόνος. Οπότε μου έδωσε και τα φάρμακα μία κρέμα κολπική προγεστερόνη ένα σικλακουρ το πρωί και 1 ultrοgestan tο βράδυ.

Την Πέμπτη πάω για εμβρυομεταφορά ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Τέλεια κορίτσι μου!!!!! Μπράβο, όλα καλά! Με το καλό να κουρνιάσουν στην κοιλίτσα σου τα σποράκια σας 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/12/2021 at 4:01 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σου γλυκιά μου Tokyo! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!🥰 Μακάρι να πάνε όλα καλά! Πραγματικά είναι πάρα πολύ δύσκολη όλη αυτή η αναμονή. Κάθε φορά η ίδια στεναχώρια και ένα γιατί! Έτσι είναι καλύτερα! Δεν θέλω να μετανιώσω αργότερα γιατί δεν δοκίμασα και με εξωσωματική. Δεν ξέρω βέβαια αν θα πετύχει αλλά τουλάχιστον θα πω ότι προσπάθησα.

Αλλά πολλές εξετάσεις βρε παιδάκι μου!😮 Πω πω δεν φανταζομουν ότι υπήρχαν τόσες πολλές!😊

Στη Θεσσαλονίκη πήγαμε. Στο embryolab! Μας είπαν καλά λόγια κι έτσι αποφασίσαμε να πάμε εκεί.

Κορίτσι μου γλυκό πόσο χαίρομαι για σένα!!! Κ εμείς εκεί κάναμε την προσπάθειά μας...αν θυμάσαι είχα το ανάποδο από εσάς!! Έπιασα δλδ με εξωσωματική το πρώτο κ μετά το δεύτερο χωρίς σχεδόν να το καταλάβω!! Να δεις που όλα θα πάνε τέλεια κ μέσα στο 22 θα έχεις αδερφάκι για τον μικρό σου.. καλή δύναμη και ότι χρειαστείς με ρωτάς 🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Είμαστε πολυ καλα!!! Δε θα σε υποχρεώσουν να βάλεις 2 αλλά εμένα Μ είχαν πει συγκεκριμένα:αφου θα φας τοσα φάρμακα κ ορμόνες γιατί να μειώσεις τις πιθανότητες?? Ναι, οι πιθανοτητες μειώνονται κ όσο ανεβαίνει η ηλικία. Μη ρισκάρεις με ένα !!! Δε θυμάμαι ποσο είσαι αν επιτρέπεται!? Βέβαια κ εγώ 29 όταν έκανα έτ τα ίδια μου είπανε! Κ συμφωνώ. Εκτός κ αν κανεις έλεγχο εμβρύων όπως έκανε η @Tokyo φίλη μας ,  βρείτε τα υγιή κ τοποθετήσεις ένα! 

@Ευάγγελοςτ συγγνώμη που πετάγομαι να πω την γνώμη μου.... Θα συμφωνήσω με το κορίτσι μας για τα 2! Η αδερφή μου έκανε εξωσωματική λόγω σοβαρών θεμάτων του άντρα της. Φαντάσου εκείνη ήταν 25 χρονών μόνο, αλλά αν δεν βιάζονταν μπορεί να μην έκαναν ποτέ τους παιδάκι.... σκεφτόταν λοιπόν αν θα βάλει ένα ή δύο, τελικά κατέληξαν στα δύο και μόνο το ένα τα κατάφερε. Αν δεν το είχε κάνει θα περνούσε μεγαλύτερη ταλαιπωρία μέχρι να τα καταφέρουν. Αν στεριώσουν κ δεν το θεωρείς τόσο ακατόρθωτο να μεγαλώσεις διδυμάκια θα έλεγα να προχωρήσεις έτσι.... Στα λέω αυτά με πολύ αγάπη (κ πολύ μεγάλη επιθυμία να κάνω δίδυμα αλλά δεν τα έχω καταφέρει) Στο κάτω κάτω τόσοι έκαναν δίδυμα κ επιβίωσαν 😅 Θα δεις ότι αν συμβεί, μετά δεν θα αλλάζεις αυτή την απόφαση σου με τίποτα στον κόσμο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo, @lactaki ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας κορίτσια μου! Καλά Tokyo μου κι εγώ κάπου εκεί είμαι! Δεσποινίς ετών 40 εγώ!😄

Η αλήθεια είναι ότι δεν συζητήσαμε για τέτοια με τον γιατρό. Νομίζω είναι νωρίς ακόμα! Ας έρθει με το καλό εκείνη η ώρα!

κορίτσια να σας ρωτήσω εσείς που ξέρετε...375 μονάδες πολλές δεν είναι ή τόσες δίνουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό πόσο χαίρομαι για σένα!!! Κ εμείς εκεί κάναμε την προσπάθειά μας...αν θυμάσαι είχα το ανάποδο από εσάς!! Έπιασα δλδ με εξωσωματική το πρώτο κ μετά το δεύτερο χωρίς σχεδόν να το καταλάβω!! Να δεις που όλα θα πάνε τέλεια κ μέσα στο 22 θα έχεις αδερφάκι για τον μικρό σου.. καλή δύναμη και ότι χρειαστείς με ρωτάς 🥰

 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου όμορφο!!!🥰🥰🥰🥰 Ναι θυμάμαι!!!! Αχ τι να πεις; Κανείς δεν μπορεί να υποθέσει πως θα τα φέρει η ζωή! Αλλιώς τα σχεδιάζουμε κι αλλιώς έρχονται! Εγώ δεν σου κρύβω βέβαια ότι ακόμα ελπίζω ότι θα έρθει μόνο του!😄 Πάντως δεν ξέρω πως να το εξηγήσω αλλά νιώθω και μια τεράστια χαρά που έχω ένα εναλλακτικό μονοπάτι να πάρω! Αισθάνομαι ότι θα τα καταφέρουμε! Μακάρι να βγεί αληθινό το προαίσθημα μου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@Tokyo, @lactaki ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας κορίτσια μου! Καλά Tokyo μου κι εγώ κάπου εκεί είμαι! Δεσποινίς ετών 40 εγώ!😄

Η αλήθεια είναι ότι δεν συζητήσαμε για τέτοια με τον γιατρό. Νομίζω είναι νωρίς ακόμα! Ας έρθει με το καλό εκείνη η ώρα!

κορίτσια να σας ρωτήσω εσείς που ξέρετε...375 μονάδες πολλές δεν είναι ή τόσες δίνουν;

Εννοείς ημερήσια δόση; είναι λίγο μεγαλη να πω την αλήθεια! Εγώ έπαιρνα 300 για 7 ημέρες. Βέβαια με αυτά κ αυτά έχουν περάσει 2 χρόνια από τη διέγερση, τώρα ίσως έπαιρνα κάτι άλλο... Όμως κ πάλι θεωρώ ότι είναι πολλα. Τι ορμόνες έχεις (εξετάσεις δικές σου εννοώ) κ πόσα ωοθυλακια βλέπετε; πότε με το καλό ξεκινάς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita?                                                                                    

Lacostaki:15/12

Ntinaki83:?

Mimi26:17/11

 misofeggaro:17/12

Ευάγγελος τ:? 

evaioan:08/12

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:03/01

Hopemumtobe:27/12

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :02/12

Tina21:13/10

babyblue94:16/12

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Εμενα πάντα με ξεχνάς..  θα κάνω φασαρία 😂😂😂😂😂 εννοείται πλάκα κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βγήκαν και οι άλλες εξετάσεις.. όλα μια χαρά..  η γιατρός μου είπε να συνεχίσω τις προσπάθειες.. είναι όλα μια χαρά και νσ πάω Γενάρη να με δει (έκλεισα τελικα 3 Φεβρουαρίου) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Εννοείς ημερήσια δόση; είναι λίγο μεγαλη να πω την αλήθεια! Εγώ έπαιρνα 300 για 7 ημέρες. Βέβαια με αυτά κ αυτά έχουν περάσει 2 χρόνια από τη διέγερση, τώρα ίσως έπαιρνα κάτι άλλο... Όμως κ πάλι θεωρώ ότι είναι πολλα. Τι ορμόνες έχεις (εξετάσεις δικές σου εννοώ) κ πόσα ωοθυλακια βλέπετε; πότε με το καλό ξεκινάς; 

Ακόμα δεν έχω περάσει επιτροπή! Δεν μου είπε κάτι στον υπέρηχο για ωοθυλάκια απλά μου το έδωσε για να το βάλω στα χαρτιά της επιτροπής.

Στο περίπου τις θυμάμαι! Fsh 10, lh 9, προλακτίνη 25, ε2 23, αμη 1.7 και θυροειδής 2,3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έτσι θα μας ανεβάσεις και συ το ουράνιο τόξο σου, να είσαι σίγουρη 🌈🌈 Από Οκτώβρη ξανά γιατί παίρνει ο άντρας μου κάποια φάρμακα ας πούμε, και δεν θέλουμε να διακινδυνεύσουμε να μείνω έγκυος όσο τα παίρνει.. Βγάζει ταυτόχρονα τα δύο κάτω και οι αφυπνίσεις τη νύχτα είναι ασταμάτητες... Που θα πάει, θα ηρεμήσουμε κάποια στιγμή (ένας γνωστός μου είπε θα ηρεμήσω εννοείται, όταν πάει 4 ετών 😱😱). Συνεχίζω τα τεστ και αυτόν τον μήνα και μετά τέλος, αν και δεν τρέφω πολλές ελπίδες, σίγουρα θέλουν χρόνο οι ορμόνες μου να έρθουν στα ίσα τους. Φιλάκια και στη δική σου κορούλα, και χαδακια στην μικρούλα στην κοιλιτσα 💓💓 Τη μέρα δαγκώνει ο,τι βρει, αλλά η νύχτα είναι άλλη πίστα, πιο δυσκολη. Ανά δύο ώρες ξύπνημα και κλάμα... Υπομονή σε όλες μας! Φιλάκια και στο δικό σου μωρουδελι ♥️♥️♥️
    • Τώρα που είπες γκρινιάζει, λοιπόν ακούστε έχω μια φίλη αστρολογο με την οποία κοιτάμε τις ημερομηνίες γύρω στην ΠΗΤ και οι περισσότερες μέρες του Οκτώβρη έχουν μια συνοδο που κάνει πολύ γκρινιαρικους χαρακτήρες.... με λέει μέσα στη μίρλα θα είναι 😝... πέφτει κ η έκλειψη.... δεν ξερω απο που να το πιασω.... θα δεσω τα ποδια μου να το βγαλω Νοέμβρη 😂
    • Καλησπέρα κορίτσια.Εκανα αιματολογικό έλεγχο..όλα καλά στις μετρήσεις.Ξεκιναω επισήμως αύριο λοιπόν...🙏🙏🙏Πρώτος υπέρηχος Τετάρτη 8 Μαϊου.
    • Εμένα δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα η ανάρρωση από την καισαρική.. αυτό που με ζόρισε πιο πολύ ήταν επειδή θηλαζα και κρατούσα το παιδί αγκαλιά πολλές ωρες με πονούσε λιγο η τομή από το βαρος του παιδιού  αλλά γενικα ήταν οκ και έκανα καισαρική με ολική ναρκωση κιολας που θεωρείται και λίγο πιο δύσκολο 
    • Εμένα μου ήρθε λίγο ξαφνικό είναι η αλήθεια γιατί δεν είχα ποτε τέτοιο θέμα 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...