Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ misofeggaro μου! 💗Μακάρι να είμαστε τυχεροί και να χαρίσουμε ένα αδερφάκι στον μικρό μας που τόσο πολύ το επιθυμεί! 

Εσύ πως είσαι κοριτσάκι μου;

Πόσο χάρηκα με τα νέα σου κ αυτή σου την απόφαση! Μπράβο, κ θα πανε ολα καλα!! Συντομα θα αποκτήσει το παιδακι σασ αδελφάκι η.... Αδελφάκια?? Να το πω?? Ετοιμάσου χαχαχα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Από οργάνωση, εξυπηρέτηση κι ευγένεια σκιζουν, δεν το συζητώ! Αν μας φέρουν και το επιθυμητό αποτέλεσμα, θα τους κάνω φουλ διαφήμιση 😁

Good luck ❤️❤️❤️🤞🤞

Έτσι ακριβώς!😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

@Ευάγγελοςτ σε ευχαριστώ πολύ!!! Αλήθεια !!!

@Κατεριναπαπ εμένα σκέψου όταν ο γιατρός είδε τον υπέρηχο μου μου λέει "τι αμη να κάνεις κορίτσι μου θα σκασουμε από τα αυγά εδώ 🤣".

Δεν την γλιτώνει όχι.

Αλλά θα πάρεις μικρή δόση λογικά όπως κ εγώ. Εγώ έκανα σκέψου 100-150 μονάδες τη μέρα μόνο. Κ το έπαθα . Λιγότερο δεν γινόταν να έκανα. Άλλες κάνουν 250-300 τη μέρα.

Αλλά οκ μπορεί κ να μην το πάθεις. Άναλογα τι θα πάρεις κ σε τι δοσολογία.....

Πω πω εμένα γιατί μου είπε 375! Μήπως είναι υπερβολικό; Βασικά θέλω να το ρωτήσω αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Πόσο χάρηκα με τα νέα σου κ αυτή σου την απόφαση! Μπράβο, κ θα πανε ολα καλα!! Συντομα θα αποκτήσει το παιδακι σασ αδελφάκι η.... Αδελφάκια?? Να το πω?? Ετοιμάσου χαχαχα!!! 

Lactaki μου γλυκό σε ευχαριστώ πολύ πολύ!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Νομίζω ότι έπρεπε να πάρω αυτήν την απόφαση! Εσείς πώς είστε; Αχ πόσο μου λείψατε!

Και τώρα που έθεσες το ζήτημα!😆 Αυτό εγώ το επιλέγω ή είναι υποχρεωτικό να βάλω δύο; Ιδέα δεν έχω! 

Λες; Πω πω με τόσο ζωηρό γιο που έχω αν μου έρθουν δύο,όχι ότι θα με πειράξει δηλαδή, σε λίγους μήνες θα λαμβάνεται μηνύματα μου από το Δαφνί!😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εμείς αφού τα έχουμε κάνει όλα και δεν βρίσκουμε κάτι άλλο. Και εγώ λόγω πολυκυστικων πάω κάθε μήνα για να βλέπω την ωορρηξία μου. Βρήκαμε πρόσφατα στον άντρα μου εντεροκκοκο. Πήρε vibramycin δεν περασε. Μετά πήρε ciproxin και του προκάλεσε απεργία και την σταματησε. Τώρα παίρνει furolin και την άλλη βδομάδα θα πάμε για επαναλλειπτικο να δούμε τι έχει γίνει. Αν έχει περάσει. 

Πω πω ο άνθρωπος! Εύχομαι να το ξεπεράσει σύντομα και να μην ταλαιπωρηθεί άλλο! Επειδή δεν γνωρίζω σας είπε ότι αυτό μπορεί να προκαλεί πρόβλημα στο σπέρμα ή στην σύλληψη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

@Ευάγγελοςτ σε ευχαριστώ πολύ!!! Αλήθεια !!!

@Κατεριναπαπ εμένα σκέψου όταν ο γιατρός είδε τον υπέρηχο μου μου λέει "τι αμη να κάνεις κορίτσι μου θα σκασουμε από τα αυγά εδώ 🤣".

Δεν την γλιτώνει όχι.

Αλλά θα πάρεις μικρή δόση λογικά όπως κ εγώ. Εγώ έκανα σκέψου 100-150 μονάδες τη μέρα μόνο. Κ το έπαθα . Λιγότερο δεν γινόταν να έκανα. Άλλες κάνουν 250-300 τη μέρα.

Αλλά οκ μπορεί κ να μην το πάθεις. Άναλογα τι θα πάρεις κ σε τι δοσολογία.....

Και εμένα μου το είπαν και οι 2 γιατροί για την αμη, το περίμενε ιδικά ο ένας,  ο εξωσωματιστης μου λέει "τι αμη να κάνεις? Τέλος πάντων κανε μια" 😂 Επίσης ο άλλος εξωσωματιστης επειδή μς είδε πολύ διαβασμένη με είχε ρωτήσει αν είμαι γιατρός 😂 και του λέω όχι και μου λέει θα σου πω κατι για τις πολυκυστηκες το οποιο σίγουρα Δεν θα το ξέρεις και μου είπε πως και στα 44 θα έχω πολλά ωάρια και θα μπορώ να γονιμοποίησω λόγω πολυκιστικων.. εεε ας έχουμε και κάτι θετικό απο όλη αυτή την ιστορία... περιμένω να πάρω την απόφαση θα παω γιατρό έπειτα να μου γράψει τα φάρμακα και όντως και εγώ πιστεύω θα μου δώσει λίγες μονάδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Θα είμαστε αισιόδοξες! Γιατί να μην μας περάσουν παρακαλώ; Α! Μάλλον το μετράνε διαφορετικά γιατί σε εμένα έλεγε νομίζω 4 με 6 το ανώτερο!

Τότε πρέπει να σε προσέξουν ιδιαίτερα! Θα σου έδωσαν λογικά μικρότερη δόση;

Ναι ναι σε διαφορετικές μονάδες,  για αυτο ανέφερα το ανώτατο όριο,  έχει να κάνει με το μικροβιολογικο εργαστήριο αυτό.. δεν ξέρω ακόμα τι δόση θα μου δώσει,  μόλις εχω την απόφαση θα παω να μου γράψει τα φάρμακα και θα μου πει... αχχχ Ανυπομωνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Ρε κορίτσια να σας πω την αμαρτία μου. Με τρώει και εμένα και τον άντρα μου ότι τους τελευταίους 2 μήνες που δεν κάνουμε ελεύθερα έχω πολύ καλούς κύκλους. Με ωάρια κτλ.. και λέμε κοίτα ατυχία.

Και αυτόν τον μήνα δεν θα πήγαινα να δω αν θα έχω γιατί τι να το κάνω. Αφού ελεύθερα δεν θα κάναμε κάτι.αλλα σήμερα είμαι 14 η μέρα .και κάτι νιώθω. Οπότε μάλλον παλλι ωορηξια θα κάνω. Μου λέει ο άντρας μου βασιζόμενος στα λεγόμενα της εμβρυολογου ότι όσο παίρνεις αντιβίωση δεν με μπορείς να κάνεις καλλιεργεία γιατί είσαι καθαρός. , Μου λέει θες να δοκιμάσουμε ;γιατί όλα τα ζευγάρια που έρχονται σε επαφή ξέρουν αν έχουν μικρόβιο ή όχι ;; Τόσος κόσμος. Μου λέει μήπως δοκιμάζαμε αυτές τις μέρες που είναι οι γόνιμες. Αααχ δεν ξέρω. Από την μια δεν θα ήθελα να κολλήσω. Αλλά τόσο καιρό θα μου πεις δεν είχα κολλήσει  με τόσες ελεύθερες . Τώρα θα είναι ευάλωτη;  Και επίσης όσο παίρνει αντιβίωση δεν είναι καθαρός τουλάχιστον; Τι να κάνω; Δεν αντέχεται αυτό το πράγμα. Να ξέρεις ότι έχεις έτοιμο αυγουλάκι και να μην μπορείς να δοκιμάσεις και να πάει χαμένος ο μήνας

Κορίτσι μου είναι λογικός ο προβληματισμός σου,  εγώ στη θέση σου δεν θα έχανα ευκαιρία.. δεδομένου οτι πόσα ζευγάρια έχουν επαφές και δεν κολλάει η γυναίκα και δεν γνωρίζουν οτι υπάρχει μικρόβιο, ααααχ ρε κορίτσια το λέω και το ξανά λέω, πόσα κορίτσια κάναμε έλεγχο πριν πάρουμε την απόφαση για ξεκινήσουμε ελεύθερες επαφές? Ντεμεκ προσέχαμε κιόλας! Πόσα ζευγάρια έχουν τεκνοποιήσει χωρίς να έχουν κάνει καλλιέργεια? Πόσα ζευγάρια έχουν τεκνοποιήσει ενώ ο ένας απο τους 2 παίρνει αντιβίωση για οποιοδήποτε λόγω.. δεν θέλω να σε επηρέασω, απλα λέω την άποψη μου!  Ο άντρας μου είναι λίγο άρρωστουλης έχει 3 μέρες κρύωσε παίρνει αντιπυρετικά γιατί κάνει δέκατα τον έχω μπουκωσει στις βιταμίνες, αλλά οι επαφές δεν αλλάζουν 😂😂 βέβαια δεν εχω ίδια ααααν και πότε έχω οωρηξια, αλλά δεν χάνω ευκαιρία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πω πω ο άνθρωπος! Εύχομαι να το ξεπεράσει σύντομα και να μην ταλαιπωρηθεί άλλο! Επειδή δεν γνωρίζω σας είπε ότι αυτό μπορεί να προκαλεί πρόβλημα στο σπέρμα ή στην σύλληψη;

Ναι μας είπανε ότι δυσκολεύει την σύλληψη και ακόμα αν γίνει είναι πιθανή η αποβολή. Αν είναι με μικρόβιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλά έκανες!😆 Μια ζωή την έχουμε! Εγώ να δεις τι τρώω και πως φτιάχνει η ψυχολογία μου όταν έχω μπροστά μου μια καρμπονάρα!😄

Και παϊδάκια, μην ξεχνάμε τα παϊδάκια! 😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έκανα σήμερα ένα clearblue τεστ εγκυμοσύνης και βγήκε αρνητικό... βέβαια περιμένω σε 5 μέρες περίοδο (το ξέρω είμαι τρελή που το έκανα σήμερα...) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ τελικά χθες έκανα ελεύθερη επαφή. Ότι είναι να γίνει ας γίνει. Αφού παίρνει αντιβίωση είναι καθαρός μέχρι να την σταματήσει. Έτσι το σκέφτηκα..

Ημουν 14 η μέρα και ένιωθα κάτι χαμηλά. Δεν ξέρω αν έγινε η ωορρηξία ή αν είχα ωαριο αλλά εγώ προσπάθησα. 🤷🏻😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου όμορφα! 🥰

Ξέρω έχω πολύ καιρό να μπω αλλά πάντα σας έχω στο μυαλό μου και νοιάζομαι για εσάς! Έχουμε μοιραστεί τόσα πολλά συναισθήματα όλα αυτά τα χρόνια! Δεν θα μπορούσα να κάνω διαφορετικά!

Ήθελα απλά λίγο χρόνο να μην σκέφτομαι τίποτα και να πάρω κάποιες αποφάσεις. Τελικά αποφάσισα να προχωρήσω σε εξωσωματική κορίτσια μου. Ήταν αρκετά δύσκολη απόφαση για εμένα. Δεν ήξερα αν έπρεπε να μπω σε αυτήν την διαδικασία αφού ήδη έχω ένα παιδί. Είναι όμως τόσο μεγάλη η επιθυμία μου να γίνω ξανά μανούλα που δεν έχω τα ψυχικά αποθέματα να περιμένω να έρθει μόνο του. Έτσι ξεκίνησα μια σειρά εξετάσεων και τώρα περιμένω να περάσω επιτροπή. 

Αυτά είναι τα νέα μου!☺️ Θέλω πολύ να μάθω και τα δικά σας για αυτό θα διαβάσω όσα μηνύματα μπορώ περισσότερα!

@Lacostakiμου! @misofeggaroμου σας ευχαριστώ για τα μηνύματα! Αχ πόσο μου λείψατε όλες!

Κορίτσιακι μου χαίρομαι πρώτα απ όλα που είσαι καλά και από τη στιγμή που το αποφάσισες έκανες πολύ καλά και προχωρήσεις σε εξωσωματική... Εύχομαι να έχεις σύντομα ευχάριστα αποτελέσματα!!! 

ΥΓ:Έχουμε ανοίξει καινούργιο θέματακι για τον Δεκέμβριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια εγώ τελικά χθες έκανα ελεύθερη επαφή. Ότι είναι να γίνει ας γίνει. Αφού παίρνει αντιβίωση είναι καθαρός μέχρι να την σταματήσει. Έτσι το σκέφτηκα..

Ημουν 14 η μέρα και ένιωθα κάτι χαμηλά. Δεν ξέρω αν έγινε η ωορρηξία ή αν είχα ωαριο αλλά εγώ προσπάθησα. 🤷🏻😃

Καλημερααα 

Να σου πω κάτι;;; Καλά έκανες τόσα και τοσα ζευγάρια είναι άρρωστα κ παιρνουν αντιβιωσεις κ ομως τα καταφέρνουν!!! Ότι είναι να γίνει ας γίνει :) μια συνάδελφος μου με μια επαφή γιατί ο άντρας της έπαιρνε αντιβίωση για τα δόντια κ έμεινε εγκυος δε το πίστευε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 💕💕💕 

 

Καλο ΣΚ εύχομαι!!! Εμεις θα στολίσουμε επιτελους 🎄🎄🎄🎄🎄

Καλημέρα.... Ναι δίκιο έχεις. Υποτίθεται βοηθάει η αντιβίωση. Μπορεί να έφταιγε αυτό και τώρα να είναι το τυχερό μας. Θα δίξει

Τεστακι έκανες; 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε!!! @Ευάγγελοςτνόμιζα ότι σου απαντάω στο θέμα του Νοεμβρίου γιαυτό σου έγραψα ότι έχουμε καινούριο θέματακι.... Ότι να ναι..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα.... Ναι δίκιο έχεις. Υποτίθεται βοηθάει η αντιβίωση. Μπορεί να έφταιγε αυτό και τώρα να είναι το τυχερό μας. Θα δίξει

Τεστακι έκανες; 😍

Όχι δεν έκανα ακόμη…είπα να περιμένω και σήμερα γιατί σήμερα είναι η 14η ημέρα από το θετικό τεστ (ποτέ ομως δεν μου ήρθε περίοδος 14 ημερες μετά το τεστ ωορρηξίας, αλλά όλα τα περιμένω) αν δεν έρθει κ σήμερα θα κάνω αύριο ένα τεστακι 😘 πάντως δεν έχω κανένα σύμπτωμα περιόδου, που έστω μια κούραση πάντα την έχω πριν την περίοδο…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω ένα ακόμα νέο που ξέχασα να σας πω. Η θεία μου είναι γιατρός και ζει στην Γερμανία. Πριν δύο μέρες που μιλούσαμε αναφέρθηκα στις πολυκυστικες. Μου είπε ότι έχει έναν συνάδελφο πολύ καταξιωμένο στην Θεσσαλονίκη βέβαια. Θες μου λέει να πας; Θα του στείλω εγώ και θα σε προσέξει ιδιαίτερα. Κορίτσια κάνει και εξωσωματική. Της είπα να μην του πει κάτι ακόμα. Θα ξεκινήσω κάποια προσπάθεια πρώτα εδώ και μετά θα δοκιμάσω Θεσσαλονίκη

Γενικά σκέφτηκα ότι θα μπορούσα σε κάποια σπερματεγχυση ή σε εξωσωματική να τον δοκιμάσω αν δω ότι εδώ δεν θα καταφέρνω. Και θα είμαι και ήσυχη ότι θα καταβάλει προσπάθεια και δεν θα παιχτεί τίποτα από αυτά που ακούμε. Που δεν πιάνεις για να ξανά πας.  Οι κομπίνες που κάνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Όχι δεν έκανα ακόμη…είπα να περιμένω και σήμερα γιατί σήμερα είναι η 14η ημέρα από το θετικό τεστ (ποτέ ομως δεν μου ήρθε περίοδος 14 ημερες μετά το τεστ ωορρηξίας, αλλά όλα τα περιμένω) αν δεν έρθει κ σήμερα θα κάνω αύριο ένα τεστακι 😘 πάντως δεν έχω κανένα σύμπτωμα περιόδου, που έστω μια κούραση πάντα την έχω πριν την περίοδο…

Ααααααααααααααααααααααα! Καλημέρα! Χθες ειδες συγκρατηθηκα και δννε ειπα κατι για να μην ενθουσιαστω χωρις λογο! Αλλα με βαση αυτα που λες τωρα αρχιζω κι εγω κι εχω εναν ενθουσιασμο και μια αισιοδοξια κοριτσι μου🥰 🌟🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Κοριτσάκι μου συμφωνώ με την @Antonia2 μας!!! Κάνε ένα τεστάκι να αρχίσουμε να κλαίμε.... είμαι πολύ αισιόδοξη!!!!!! ❤❤❤❤

Κορίτσια να σας πω εγώ από που παίρνω τεστ... μπορεί να θεωρηθεί διαφήμιση κ να μην πρέπει να το γράψω, αλλά τόσα κ τόσα λέμε για διαγνωστικά κέντρα κ τέτοια, αυτό θα πειράξει? Παραγγέλνω λοιπόν από μια σελίδα λέγεται mother_to_be παίρνω τις διπλές συσκευασίες κ βγαίνει γύρω στα 3.50€ το τεστάκι της clearblue!!! Είναι οικονομικότατα κ από τα πιο αξιόπιστα... (πάνω από κάποιο ποσό έχει κ δωρεάν μεταφορικά αν θυμάμαι σωστά) κ τα παίρνω με την σέσουλα που λένε 😄😄😄 φυσικά μπορεί να βρείτε κ σε άλλες σελίδες κ να σας συμφέρει. Απλά δεν ξέρω για τα κορίτσια μας της Κύπρου τι παίζει με τα μεταφορικά, δεν έχω δει....

Ααα ωραία!!! Εγώ γιαυτό το μήνα έχω πάρει δύο ψηφιακά της hometest αλλά αν δεν πετύχουμε κάτι θα παραγγείλω της clearblue 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε!!! @Ευάγγελοςτνόμιζα ότι σου απαντάω στο θέμα του Νοεμβρίου γιαυτό σου έγραψα ότι έχουμε καινούριο θέματακι.... Ότι να ναι..... 

Καλημέρα lacostaki μου όμορφο!🥰 Τι κάνεις; Πως είσαι; Διάβασα μερικά παλιά μηνύματα αλλά δεν κατάλαβα καλά. Είχες μείνει έγκυος κορίτσι μου; 

Κι εγώ λέω πως μπερδεύτηκα έτσι!😆 Ήμουν σίγουρη ότι γράφω στον Δεκέμβριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ  ΠΗΤ 29/05/22

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρία Δημήτρης:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ

 
 
 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita?                                                                                    

Lacostaki:15/12

Ntinaki83:?

Mimi26:23/12

 misofeggaro:17/12

Ευάγγελος τ:? 

evaioan:08/12

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:01/01

Hopemumtobe:27/12

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :31/12

Tina21:13/10

babyblue94:16/12

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Nandia _:24/12

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...