Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

@Raf123ραφαελα μου τι γινεται;;; μηπως να παρεις τεστακι και αυριο το πρωι να το κανεις;;;;; 😉🙏🤰❤️

Αχ ακόμη δε μου ήρθε η περίοδος αλλά δεν νιώθω ούτε και τίποτα ύποπτο να αγχωθώ;;;;; 🙄 δεν θέλω να πιστεύω άλλα και μετά να πέφτω στα πατώματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Πωπω είσαι τόσο κοντά ❤️❤️❤️ Θα περιμένουμε να μας πεις αύριο πως πήγε!! Είσαι η επόμενη πίστεψε το 💖💖

Κορίτσια τρέμω ολόκληρη! 

Κλαινει τα μάτια μου 👀

Φτερουγίζει η ❤️ μου

Νοιωθω 🦋🦋🦋 στο στομάχι

Ούτε ερωτευμένη να ήμουν !!!! Σας λέω σήμερα ένοιωσα τόσο έντονα πως είμαι κοντά !

Θέλω να πάω αύριο να μάθω κ μετρήσεις κ να δω τι θα μου πει....

Αύριο θα πάρω παρέα στο δρόμο κ τη μαμά μου ......να μην πηγαίνω μόνη μου ! Γιατί ξυπνάω κ πολύ νωρίς !!!!

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

ειναι πολυ καλη και ηταν παντα φουλ..  φαντασου και πριν το γεσυ.. επειδη δεν ειναι επειγον ειπα οκ φεβρουαριο και βλεπω αναλογα μεχρι τοτε.. ας ερθει το μπεμπε και κατι θα βρω πιο νωρις .. δινει προτεραιοτητα στις εγκυμονουσες

Δε πειράζει επειδή δεν είναι κ κάτι σοβαρό θα περιμένεις ως τότε :) μακάρι να σε επισκεφθεί ο πελαργός σύντομα κ να αλλάξεις ραντεβού 😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αχ ακόμη δε μου ήρθε η περίοδος αλλά δεν νιώθω ούτε και τίποτα ύποπτο να αγχωθώ;;;;; 🙄 δεν θέλω να πιστεύω άλλα και μετά να πέφτω στα πατώματα 

κοριτσακι μου ψυχραιμια!!!! ειμαστε μαζι σου!!!!! 🤗❤️❤️❤️❤️ εγω θα ελεγα να παρεις ενα τεστ να υπαρχει και αν δεν ερθει η καταραμενη μεχρι αυριο πρωι, το κανεις με το που ξυπνησεις!!!!

μην ελπιζεις τπτ.. καντο απλα σε περιπτωση που.. σκεπτομενη οτι θα ερθει η περιοδος... 

κοινως πεταξε 10€ στο φαρμακειο και που ξερεις;;;;; 😉

μπορει να ερθει το θετικο!! μπορει και οχι ομως.... βημα-βημα θα παμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια τρέμω ολόκληρη! 

Κλαινει τα μάτια μου 👀

Φτερουγίζει η ❤️ μου

Νοιωθω 🦋🦋🦋 στο στομάχι

Ούτε ερωτευμένη να ήμουν !!!! Σας λέω σήμερα ένοιωσα τόσο έντονα πως είμαι κοντά !

Θέλω να πάω αύριο να μάθω κ μετρήσεις κ να δω τι θα μου πει....

Αύριο θα πάρω παρέα στο δρόμο κ τη μαμά μου ......να μην πηγαίνω μόνη μου ! Γιατί ξυπνάω κ πολύ νωρίς !!!!

 

 

 

 

 

Τι όμορφο συναίσθημα οντως λες και είσαι ερωτευμένη!!!! Αλλά είσαι με το σποράκι σου πως να μην νιωθεις πεταλούδες ❤️😍😍 καλά θα κνεις να εχεις παρέα μαζί σου :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσακι μου ψυχραιμια!!!! ειμαστε μαζι σου!!!!! 🤗❤️❤️❤️❤️ εγω θα ελεγα να παρεις ενα τεστ να υπαρχει και αν δεν ερθει η καταραμενη μεχρι αυριο πρωι, το κανεις με το που ξυπνησεις!!!!

μην ελπιζεις τπτ.. καντο απλα σε περιπτωση που.. σκεπτομενη οτι θα ερθει η περιοδος... 

κοινως πεταξε 10€ στο φαρμακειο και που ξερεις;;;;; 😉

μπορει να ερθει το θετικο!! μπορει και οχι ομως.... βημα-βημα θα παμε!!!

Έχω στο σπίτι παρά πολλά τεστ είχα παραγγείλει απο την hometest λες και θα ανοίξω κατάστημα να πουλάω τεστ 🤣🤣 αν δεν μου έρθει θα κάνω ένα απλά για να φύγει το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης σε περίπτωση αρνητικού!!! Το ξέρω βρε κορίτσια μου και σας ευχαριστώ, είμαστε ολες η μια για την άλλην και στις χαρές κι στα πατώματα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια τρέμω ολόκληρη! 

Κλαινει τα μάτια μου 👀

Φτερουγίζει η ❤️ μου

Νοιωθω 🦋🦋🦋 στο στομάχι

Ούτε ερωτευμένη να ήμουν !!!! Σας λέω σήμερα ένοιωσα τόσο έντονα πως είμαι κοντά !

Θέλω να πάω αύριο να μάθω κ μετρήσεις κ να δω τι θα μου πει....

Αύριο θα πάρω παρέα στο δρόμο κ τη μαμά μου ......να μην πηγαίνω μόνη μου ! Γιατί ξυπνάω κ πολύ νωρίς !!!!

 

 

 

 

 

αχ μιμη μου φοβερα νεα!!!! Ευχομαι αυριο να πανε ολα τελεια και σε λιγες μερες να κανεις την ετ!!!!

Τα παγωτινια σου σε περιμενουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ανυπομονουν να φωλιασουν στην κοιλιτσα σου!!!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Έχω στο σπίτι παρά πολλά τεστ είχα παραγγείλει απο την hometest λες και θα ανοίξω κατάστημα να πουλάω τεστ 🤣🤣 αν δεν μου έρθει θα κάνω ένα απλά για να φύγει το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης σε περίπτωση αρνητικού!!! Το ξέρω βρε κορίτσια μου και σας ευχαριστώ, είμαστε ολες η μια για την άλλην και στις χαρές κι στα πατώματα ❤️❤️❤️

καλε αυτα να τα προσεχεις!!!!!! βγαινουν αρνητικα ενω ειναι εγκυος η αλλη...

το διαβασα στην ομαδα εξωσωματικης... ειναι λιγο δυσκολα αυτα.. πρεπει η χοριακη να εχει αυξηθει αρκετα για να βγαλουν αχνη γραμμη!! αλλα αν βγει αχνηηηηηηη...... ειναι ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟ!!!!!

αχ ποσες προσευχες κανω!!!!!!!! μακαρι να μας πεις ευχαριστα!!!!!🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Έχω στο σπίτι παρά πολλά τεστ είχα παραγγείλει απο την hometest λες και θα ανοίξω κατάστημα να πουλάω τεστ 🤣🤣 αν δεν μου έρθει θα κάνω ένα απλά για να φύγει το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης σε περίπτωση αρνητικού!!! Το ξέρω βρε κορίτσια μου και σας ευχαριστώ, είμαστε ολες η μια για την άλλην και στις χαρές κι στα πατώματα ❤️❤️❤️

μηπως να κανεις ενα ωορρηξιας της hometest;;; (αυτο το εχω πιο σιγουρο οτι βγαινει με εντονη γραμμη οταν εισαι εγκυος!!)😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

μηπως να κανεις ενα ωορρηξιας της hometest;;; (αυτο το εχω πιο σιγουρο οτι βγαινει με εντονη γραμμη οταν εισαι εγκυος!!)😆😆😆😆

Χαχαχαχαχααααα ρε τι κολπα είναι αυτά 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Έχω στο σπίτι παρά πολλά τεστ είχα παραγγείλει απο την hometest λες και θα ανοίξω κατάστημα να πουλάω τεστ 🤣🤣 αν δεν μου έρθει θα κάνω ένα απλά για να φύγει το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης σε περίπτωση αρνητικού!!! Το ξέρω βρε κορίτσια μου και σας ευχαριστώ, είμαστε ολες η μια για την άλλην και στις χαρές κι στα πατώματα ❤️❤️❤️

Κοριτσάκι μου συμφωνώ με την @Antonia2 μας!!! Κάνε ένα τεστάκι να αρχίσουμε να κλαίμε.... είμαι πολύ αισιόδοξη!!!!!! ❤❤❤❤

Κορίτσια να σας πω εγώ από που παίρνω τεστ... μπορεί να θεωρηθεί διαφήμιση κ να μην πρέπει να το γράψω, αλλά τόσα κ τόσα λέμε για διαγνωστικά κέντρα κ τέτοια, αυτό θα πειράξει? Παραγγέλνω λοιπόν από μια σελίδα λέγεται mother_to_be παίρνω τις διπλές συσκευασίες κ βγαίνει γύρω στα 3.50€ το τεστάκι της clearblue!!! Είναι οικονομικότατα κ από τα πιο αξιόπιστα... (πάνω από κάποιο ποσό έχει κ δωρεάν μεταφορικά αν θυμάμαι σωστά) κ τα παίρνω με την σέσουλα που λένε 😄😄😄 φυσικά μπορεί να βρείτε κ σε άλλες σελίδες κ να σας συμφέρει. Απλά δεν ξέρω για τα κορίτσια μας της Κύπρου τι παίζει με τα μεταφορικά, δεν έχω δει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Εύχομαι ολόψυχα ότι καλύτερο και σε εσένα! Η αλήθεια είναι ότι είμαστε πολλές. Είναι πολύ δύσκολο να θυμόμαστε πολλά πράγματα για όλες! Όμως μας ενώνει η ίδια επιθυμία κι αυτό τα λέει όλα! 

Εγώ δεν είμαι παρά πολύ παλιά αλλά έχω σχεδόν 3 χρόνια στο φόρουμ αν δεν κάνω λάθος! Περίπου από τότε που ξεκίνησα προσπάθειες για δεύτερο παιδί. Έχω ένα παιδάκι και μια παλιδρομη κύηση από φυσιολογικές συλλήψεις και δεν μας έρχεται με τίποτα το δεύτερο εδώ και 2-3 χρόνια. Έτσι αποφασίσαμε να πάμε σε εξωσωματική και λόγω ηλικίας. Είμαι 40!😩😄

Εσύ προσπαθείς καιρό; Έχεις παιδάκι; Σε θυμάμαι φυσικά ονομαστικά αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ την ιστορία σου!🤗

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου για τις ευχες σου, με συγκινεις💖 Συ γράφω εν τάχει αν και μαρεσει να μιλαω πολυ  🤣την ιστορια μου παρακατω 

Εγω ειμαι στο φορουμ 4-5 μηνες και δεν εχω παιδακι δυστυχως ακομη😔 αν και το ηθελα παρα παρα πολυ εδω και πολλα χρονια, δεν το διεκδικησα οσο το ηθελα,  τωρα ειμαι 36. Δυσκολο να πω με ακριβεια ποσο καιρο προσπαθουμε στην παρουσα φαση γιατι ολο κατι προεκυπτε (κάποια θεματα υγεια΄ οχι σοβαρα αλλα περιοριστικα για προσπαθειες) και αρκετες φορες αναγλαστηκαμε να σταμστησουμε προσπαθειες,  ισως κανενα 6μηνο. 

Εχουμε κανει ελεγφχο και οι δυο, εγω εχω καποια ινομυωματα και αγχος μην βγαλω καινουρια σε κακη θεση, και χαμηλη ΑΜΗ αλλα κατα τα αλλα οκ! Ο ανδρας μου ειναι 40 ετων και εχει θεμα με το σπερμα, το οποιο εντοπισαμε δυστυχως πριν μολις 2 μηνες,  μολις εκανε χειρουργειο κιρσοκηλης και στις 2 πλευρες και ελπιζουμε να εχει καποιο αποτελεσμα αν και στην ηλικια του δεν ειναι σιγουρο. Οποτε περιμενουμε επαναληψη σπερμοδιαγραμματος κλπ τον Φεβρουαριο και εαν δεν εχουμε καποια βελτιωση κι εμεις σε λιγους μηνες, θα παμε μαλλον σε εξωσωματικη (ακομη δεν το εχουμε συζητησει αναλθυτικα κλπ)

Να χαιρεσαι το παιδακι σου κοριτσι μου, και συντομα το επομενο ή επομενα🌟 στην κοιλιτσα σου. Καλη επιτυχια στην εξωσωματικη σου και μην σταματησετε προσπαθειες μεχρι εξωσωματικη ποτε δεν ξερεις💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου ευχομαι οτι καλυτερο!!!!! Να πανε αρχικα ολα καλα με την Επιτροπή και επειτα με την ετ!!!

Ευχομαι συντομα να ερθει και το 2ο παιδακι που θελετε τοσο!!!!!!🙏🙏🙏🙏 ❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ Antonia μου!🥰 Μακάρι ο νέος χρόνος να φέρει σε όλες αυτό που τόσο επιθυμούμε!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλά έκανες και το πήρες απόφαση!!! Σου εύχομαι από την καρδιά μου καλή επιτυχία ❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!💗Κι εγώ με την σειρά μου σου εύχομαι ότι καλύτερο! 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κοριτσάκι μου συμφωνώ με την @Antonia2 μας!!! Κάνε ένα τεστάκι να αρχίσουμε να κλαίμε.... είμαι πολύ αισιόδοξη!!!!!! ❤❤❤❤

Κορίτσια να σας πω εγώ από που παίρνω τεστ... μπορεί να θεωρηθεί διαφήμιση κ να μην πρέπει να το γράψω, αλλά τόσα κ τόσα λέμε για διαγνωστικά κέντρα κ τέτοια, αυτό θα πειράξει? Παραγγέλνω λοιπόν από μια σελίδα λέγεται mother_to_be παίρνω τις διπλές συσκευασίες κ βγαίνει γύρω στα 3.50€ το τεστάκι της clearblue!!! Είναι οικονομικότατα κ από τα πιο αξιόπιστα... (πάνω από κάποιο ποσό έχει κ δωρεάν μεταφορικά αν θυμάμαι σωστά) κ τα παίρνω με την σέσουλα που λένε 😄😄😄 φυσικά μπορεί να βρείτε κ σε άλλες σελίδες κ να σας συμφέρει. Απλά δεν ξέρω για τα κορίτσια μας της Κύπρου τι παίζει με τα μεταφορικά, δεν έχω δει....

Μπηκα σε αυτη τη σελιδα που λες και οντως τα εχει πολυ πιο φτηνα!!! Ευχαριστουμε κοριτσι μου💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια τρέμω ολόκληρη! 

Κλαινει τα μάτια μου 👀

Φτερουγίζει η ❤️ μου

Νοιωθω 🦋🦋🦋 στο στομάχι

Ούτε ερωτευμένη να ήμουν !!!! Σας λέω σήμερα ένοιωσα τόσο έντονα πως είμαι κοντά !

Θέλω να πάω αύριο να μάθω κ μετρήσεις κ να δω τι θα μου πει....

Αύριο θα πάρω παρέα στο δρόμο κ τη μαμά μου ......να μην πηγαίνω μόνη μου ! Γιατί ξυπνάω κ πολύ νωρίς !!!!

 

 

 

 

 

Αχ μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοβ κορίτσι μου, χαίρομαι που επιτέλους εχεις καλα και σε  σακούω χαρούμενη!  Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία💖 Περιμενουμε νεα🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μπηκα σε αυτη τη σελιδα που λες και οντως τα εχει πολυ πιο φτηνα!!! Ευχαριστουμε κοριτσι μου💗

Από την αρχή που σε είδα στις συζητήσεις σε συνδύασα με τα τεστάκια μου 😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μηπως να κανεις ενα ωορρηξιας της hometest;;; (αυτο το εχω πιο σιγουρο οτι βγαινει με εντονη γραμμη οταν εισαι εγκυος!!)😆😆😆😆

Χαχαχαχα έχουμε γίνει ειδικοί στα τεστ 🤣🤣 

αν δεν ερθει θα κάνω ένα να δούμε και ότι είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Κοριτσάκι μου συμφωνώ με την @Antonia2 μας!!! Κάνε ένα τεστάκι να αρχίσουμε να κλαίμε.... είμαι πολύ αισιόδοξη!!!!!! ❤❤❤❤

Κορίτσια να σας πω εγώ από που παίρνω τεστ... μπορεί να θεωρηθεί διαφήμιση κ να μην πρέπει να το γράψω, αλλά τόσα κ τόσα λέμε για διαγνωστικά κέντρα κ τέτοια, αυτό θα πειράξει? Παραγγέλνω λοιπόν από μια σελίδα λέγεται mother_to_be παίρνω τις διπλές συσκευασίες κ βγαίνει γύρω στα 3.50€ το τεστάκι της clearblue!!! Είναι οικονομικότατα κ από τα πιο αξιόπιστα... (πάνω από κάποιο ποσό έχει κ δωρεάν μεταφορικά αν θυμάμαι σωστά) κ τα παίρνω με την σέσουλα που λένε 😄😄😄 φυσικά μπορεί να βρείτε κ σε άλλες σελίδες κ να σας συμφέρει. Απλά δεν ξέρω για τα κορίτσια μας της Κύπρου τι παίζει με τα μεταφορικά, δεν έχω δει....

Θα το ψάξω και αυτό το site...σε ευχαριστούμε που το μοιράστηκες…

αλλα η αλήθεια πήρα πολλά και πήρα και αύρα που λένε pregnancy για να το κάνω έκπληξη στον άντρα μου όταν βγει θετικό… αλλά από την άλλη καλά εινα να έχουμε από διαφορες εταιρίες γιατί κάποια είναι πιο ευαίσθητα από τα άλλα.. 

αχ μακάρι να είχα την αισιοδοξία σας, κρατάω μια πισινή είναι η αλήθεια 😅😅

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αχ μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοβ κορίτσι μου, χαίρομαι που επιτέλους εχεις καλα και σε  σακούω χαρούμενη!  Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία💖 Περιμενουμε νεα🥰

Αχ ευχαριστώ πολύ ! Αύριο θα ξέρουμε πιο καλά όμως ! 

Να δω τι θα μου πει το πρωί !!! Προσπαθώ να ναι συγκρατημένη! Αλλά έχω χαρεί πολύ ! Νομίζω πως προχωράει καλά ρε κορίτσια! Κ θα μπω όπου να ναι !!!!❤️❤️❤️❤️❤️

Θα σας έχω συντροφιά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Θα το ψάξω και αυτό το site...σε ευχαριστούμε που το μοιράστηκες…

αλλα η αλήθεια πήρα πολλά και πήρα και αύρα που λένε pregnancy για να το κάνω έκπληξη στον άντρα μου όταν βγει θετικό… αλλά από την άλλη καλά εινα να έχουμε από διαφορες εταιρίες γιατί κάποια είναι πιο ευαίσθητα από τα άλλα.. 

αχ μακάρι να είχα την αισιοδοξία σας, κρατάω μια πισινή είναι η αλήθεια 😅😅

 

Καλεεε ακόμα? Σήμερα είναι 2η μέρα καθυστέρηση? Αχχ θα σκάσω!! Πότε θα κάνεις τεστακι κορίτσι μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Αχ ευχαριστώ πολύ ! Αύριο θα ξέρουμε πιο καλά όμως ! 

Να δω τι θα μου πει το πρωί !!! Προσπαθώ να ναι συγκρατημένη! Αλλά έχω χαρεί πολύ ! Νομίζω πως προχωράει καλά ρε κορίτσια! Κ θα μπω όπου να ναι !!!!❤️❤️❤️❤️❤️

Θα σας έχω συντροφιά !

Κορίτσι μου εδώ που είμαι ήσουν εκεί που είσαι θα έρθω και ανυπομονώ!!!! Σε νιώθω απόλυτα!!! 

Ολα θα πάνε καλάαα!!! Είμαι σίγουρη ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!💗Κι εγώ με την σειρά μου σου εύχομαι ότι καλύτερο! 🥰🥰🥰🥰

Κορίτσι μου έχεις κλείσει ραντεβού για επιτροπή? Πότε περνάς? Ο γιατρός που σε παρέπεμψε, με τι αιτιολογία σε παρέπεμψε? 

Σε ρωτάω γιατι και εγώ περιμένω την απόφαση μέσα Στις επόμενες μέρες... και ουσιαστικά δεν εχω κάποια θέμα εκτός απο πολυκυστηκες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλεεε ακόμα? Σήμερα είναι 2η μέρα καθυστέρηση? Αχχ θα σκάσω!! Πότε θα κάνεις τεστακι κορίτσι μου? 

Έχω 3 εφαρμογές στο κινητό η μια λέει ότι θα μου έρθει αύριο, οι αλλες 2 ότι θα μου ερχόταν χθες…θα περιμένω ως αύριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Έχω 3 εφαρμογές στο κινητό η μια λέει ότι θα μου έρθει αύριο, οι αλλες 2 ότι θα μου ερχόταν χθες…θα περιμένω ως αύριο 

Οπότε αύριο περιμένουμε νέα από εσένα κ από την @Mimi26 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Άντε ρε κορίτσια να είστε οι πρώτες που θα μπείτε μαζί σε ομαδούλα εγκυμοσύνης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...