Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022🤰🤰☀️☀️


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Joo είπε:

Αυτό μου φενεται πιο λογικό!!! Μας τρελανανε από παντού να μας τα αρπάξουν 😞

Εμένα πάντως στο Αττικό ,επειδή είναι δωρεάν, μου είπαν ότι αν δεν πάμε προγραμματισμένα, θα ξεκινήσω από την 38η να πηγαίνω ανά 3 μέρες για μοριακό για να έχω διαθέσιμο όταν σπάσουν τα νερά...όσο για τον άντρα μου επίσης μοριακό αλλά επειδή δεν επιτρέπουν να είναι μέσα δεν τους νοιάζει να βγει γρήγορα...απ ότι κατάλαβα δεν κάνουν το γρήγορο, αλλιώς γιατί να μπούμε σε αυτή τη διαδικασία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 15 ώρες, ο/η Joo είπε:

Αυτό μου φενεται πιο λογικό!!! Μας τρελανανε από παντού να μας τα αρπάξουν 😞

Κορίτσια εγώ που νοσηλεύτηκα στο μητέρα αν θέλετε να σας στείλω και την απόδειξη.....  10€ ραπίντ, κ μετά από 10' για εισαγωγή 150€ μοριακό κ ο άντρας μου δεν μπήκε μέσα για να μην πληρώσουμε 300€... Σας είπαν κάτι άλλο για τιμή μοριακού ; Για γέννα ;;; Δεν ρώτησα ... Αλλά θεώρησα ότι αυτή είναι η τιμή ....για όλα.....

Εγώ θέλω να κάνω μια διευκρίνιση. 150€ πλήρωσα ταχείας μοριακό που βγαίνει σε 2 ώρες. Σαν έκτακτο. Αν δηλαδή γέννας έκτακτα κ πρπεει να μπεις άμεσα τότε ποια είναι η τιμή ;

Εγώ "μοριακο ταχείας " πλήρωσα 150€.

 

Από κιλά εγώ με δίδυμη κύηση 31 βδομάδες σήμερα ... Έχω πάρει 8-8.5 κιλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια εγώ που νοσηλεύτηκα στο μητέρα αν θέλετε να σας στείλω και την απόδειξη.....  10€ ραπίντ, κ μετά από 10' για εισαγωγή 150€ μοριακό κ ο άντρας μου δεν μπήκε μέσα για να μην πληρώσουμε 300€... Σας είπαν κάτι άλλο για τιμή μοριακού ; Για γέννα ;;; Δεν ρώτησα ... Αλλά θεώρησα ότι αυτή είναι η τιμή ....για όλα.....

Εγώ θέλω να κάνω μια διευκρίνιση. 150€ πλήρωσα ταχείας μοριακό που βγαίνει σε 2 ώρες. Σαν έκτακτο. Αν δηλαδή γέννας έκτακτα κ πρπεει να μπεις άμεσα τότε ποια είναι η τιμή ;

Εγώ "μοριακο ταχείας " πλήρωσα 150€.

 

Από κιλά εγώ με δίδυμη κύηση 31 βδομάδες σήμερα ... Έχω πάρει 8-8.5 κιλά....

Εγώ πήρα τηλ και μου είπαν για μοριακό 47€ βγαίνει σε μια ώρα 😳😳

Δεν πέρνει και κάποια άλλη κοπέλα που είναι να γεννήσει εκεί να μας πει τι θα της πούνε☺️😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eirinakos είπε:

Δε ξερω αν ανέβει η φωτογραφία.. Εγώ θα γεννήσω στο Ρέα κ μπηκα τώρα στ τιμοκατάλογο να δω.. 

received_551738936610366.jpeg

Θέλετε να πάρω εγώ στο μητέρα να ρωτήσω ;; Ας κάνω μια προσπάθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Θέλετε να πάρω εγώ στο μητέρα να ρωτήσω ;; Ας κάνω μια προσπάθεια!

Λοιπόν κορίτσια μόλις κάλεσα στο ΜΗΤΕΡΑ με συνδέσουν στην παραλαβή και μου είπαν πως αν είναι έκτακτη γέννα και δεν είναι προγραμματισμένη τότε κάνουν ένα μοριακό ταχείας το οποίο κοστίζει 150 ευρώ όπως σας είπα και ο συνοδός κάνει απλά rapid test Δεν χρειάζεται να κάνει μοριακό επίσης μπορείς να έχεις και έναν δεύτερο συνοδό ο οποίος θα είναι εναλλάξ δηλαδή αν θέλει να φύγει ο ένας να πάει ο άλλος μέχρι εκεί όμως επίσης με rapid test. Αν είναι προγραμματισμένη η γέννα και έχετε κάνει εντός 48 ωρών μου είπε για τον μοριακό ενώ εγώ ήξερα 72 εκείνη είπε εντός 48 ωρών τότε είναι η τιμή που είπατε προς τα οπότε κάντε μία ευχή να είναι προγραμματισμένη 😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μόλις κάλεσα στο ΜΗΤΕΡΑ με συνδέσουν στην παραλαβή και μου είπαν πως αν είναι έκτακτη γέννα και δεν είναι προγραμματισμένη τότε κάνουν ένα μοριακό ταχείας το οποίο κοστίζει 150 ευρώ όπως σας είπα και ο συνοδός κάνει απλά rapid test Δεν χρειάζεται να κάνει μοριακό επίσης μπορείς να έχεις και έναν δεύτερο συνοδό ο οποίος θα είναι εναλλάξ δηλαδή αν θέλει να φύγει ο ένας να πάει ο άλλος μέχρι εκεί όμως επίσης με rapid test. Αν είναι προγραμματισμένη η γέννα και έχετε κάνει εντός 48 ωρών μου είπε για τον μοριακό ενώ εγώ ήξερα 72 εκείνη είπε εντός 48 ωρών τότε είναι η τιμή που είπατε προς τα οπότε κάντε μία ευχή να είναι προγραμματισμένη 😅😅😅

Σε ευχαριστούμε παρά πολύ!!! Κάτι δεν  συνεννοηθήκαμε με την κοπέλα…με ρώτησε ομως και εγώ της είπα ότι δεν είμαι προγραμματισμένη 😳😳

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μόλις κάλεσα στο ΜΗΤΕΡΑ με συνδέσουν στην παραλαβή και μου είπαν πως αν είναι έκτακτη γέννα και δεν είναι προγραμματισμένη τότε κάνουν ένα μοριακό ταχείας το οποίο κοστίζει 150 ευρώ όπως σας είπα και ο συνοδός κάνει απλά rapid test Δεν χρειάζεται να κάνει μοριακό επίσης μπορείς να έχεις και έναν δεύτερο συνοδό ο οποίος θα είναι εναλλάξ δηλαδή αν θέλει να φύγει ο ένας να πάει ο άλλος μέχρι εκεί όμως επίσης με rapid test. Αν είναι προγραμματισμένη η γέννα και έχετε κάνει εντός 48 ωρών μου είπε για τον μοριακό ενώ εγώ ήξερα 72 εκείνη είπε εντός 48 ωρών τότε είναι η τιμή που είπατε προς τα οπότε κάντε μία ευχή να είναι προγραμματισμένη 😅😅😅

Έχεις δίκιο ξανά κάλεσα…και μου είπαν ότι μαλον δεν κατάλαβε η κοπέλα το γρήγορο μοριακό είναι 150€  μου λέει το απλό είναι 47€ και εκεί άρχισα εγώ που συνήθως δεν ειμαι αντιδραστική αλλά μου έχει κάτσει αυτό…και της λέω ποιος ο λόγος να είναι αυτή η τιμή του κυρία μου απαγορεύεται βάση νόμου και απο τι έψαξα στο Ίντερνετ έχετε πάρει και πρόστιμο για αυτό τον λόγο και ακόμα να το αλαξετε…εγώ μου λέει η κοπέλα απλά ενημερώνω δεν ξέρω κάτι…ωραία της λέω θα ηθελα να μιλήσω με κάποιον ανώτερο που ξέρει επι του θέματος…..δεν νομίζω να καλέσει καποιοσ,βρηκα επίσης  ότι πριν κάποιους μήνες είχε κάνει καταγγελία  κάποιος κύριος που γέννησε η γυναίκα του εκεί και ενοειται δεν πλήρωσε αυτό το ποσό…τελως πάντων μην σας ζαλίζω,καλά γεννητούρια να έχουμε όλες  μας,είναι και η ορμόνες τώρα 🤪🤪♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Joo είπε:

Έχεις δίκιο ξανά κάλεσα…και μου είπαν ότι μαλον δεν κατάλαβε η κοπέλα το γρήγορο μοριακό είναι 150€  μου λέει το απλό είναι 47€ και εκεί άρχισα εγώ που συνήθως δεν ειμαι αντιδραστική αλλά μου έχει κάτσει αυτό…και της λέω ποιος ο λόγος να είναι αυτή η τιμή του κυρία μου απαγορεύεται βάση νόμου και απο τι έψαξα στο Ίντερνετ έχετε πάρει και πρόστιμο για αυτό τον λόγο και ακόμα να το αλαξετε…εγώ μου λέει η κοπέλα απλά ενημερώνω δεν ξέρω κάτι…ωραία της λέω θα ηθελα να μιλήσω με κάποιον ανώτερο που ξέρει επι του θέματος…..δεν νομίζω να καλέσει καποιοσ,βρηκα επίσης  ότι πριν κάποιους μήνες είχε κάνει καταγγελία  κάποιος κύριος που γέννησε η γυναίκα του εκεί και ενοειται δεν πλήρωσε αυτό το ποσό…τελως πάντων μην σας ζαλίζω,καλά γεννητούρια να έχουμε όλες  μας,είναι και η ορμόνες τώρα 🤪🤪♥️♥️

Έχεις απόλυτο δίκιο, δεν μπορεί κάποιος να ζητά 150€ για κάτι που ουσιαστικά δεν κοστίζει τόσο...καταντά αισχροκέρδεια και είναι λυπηρό καθώς σε αναγκάζουν, γνωρίζοντας πως δεν μπορείς να κάνεις και αλλιώς σε τέτοια περίπτωση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Katerina1990 είπε:

Έχεις απόλυτο δίκιο, δεν μπορεί κάποιος να ζητά 150€ για κάτι που ουσιαστικά δεν κοστίζει τόσο...καταντά αισχροκέρδεια και είναι λυπηρό καθώς σε αναγκάζουν, γνωρίζοντας πως δεν μπορείς να κάνεις και αλλιώς σε τέτοια περίπτωση...

Κορίτσια εγώ εκεί που νευρίασα είναι που γυρνάει και μου λέει ο συνοδός μπαίνει με rapid Δεν χρειάζεται μοριακό και εγώ πριν λίγες μέρες που νοσηλεύτηκα στο ΜΗΤΕΡΑ που σας είπαμε στις πάσης ο άντρας μου δεν μπήκε μέσα για να μην πληρώσουμε τα δύο άτομα 300 ευρώ και έμεινα μόνη μου ένα βράδυ μέσα και την επόμενη μέρα μέχρι το απόγευμα που φύγαμε για να μην πληρώσουμε και οι δύο τόσα πολλά λεφτά και τώρα μου είπαν ότι μπαίνει ο συνοδός με rapid μα είναι δυνατόν πείτε μου της λέω πότε άλλαξε αυτό και δεν ήξερε να μου απαντήσει προσπαθούσε να καλυφθεί....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Eirinakos είπε:

Δε ξερω αν ανέβει η φωτογραφία.. Εγώ θα γεννήσω στο Ρέα κ μπηκα τώρα στ τιμοκατάλογο να δω.. 

received_551738936610366.jpeg

κοριτσι εγω που μπήκα εκτακτα για γέννα δωσαμε 150 ευρώ για τα μοριακα το δικό μου και του άντρα μου, με το δικο μου να ειναι στα 90 ευρω για να βγει αμέσως!  δλδ του αντρα μου ήταν στα 60 ευρώ που βγήκε 2 ω΄ρες αργότερα. Στο Ρέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια εγώ εκεί που νευρίασα είναι που γυρνάει και μου λέει ο συνοδός μπαίνει με rapid Δεν χρειάζεται μοριακό και εγώ πριν λίγες μέρες που νοσηλεύτηκα στο ΜΗΤΕΡΑ που σας είπαμε στις πάσης ο άντρας μου δεν μπήκε μέσα για να μην πληρώσουμε τα δύο άτομα 300 ευρώ και έμεινα μόνη μου ένα βράδυ μέσα και την επόμενη μέρα μέχρι το απόγευμα που φύγαμε για να μην πληρώσουμε και οι δύο τόσα πολλά λεφτά και τώρα μου είπαν ότι μπαίνει ο συνοδός με rapid μα είναι δυνατόν πείτε μου της λέω πότε άλλαξε αυτό και δεν ήξερε να μου απαντήσει προσπαθούσε να καλυφθεί....

Πρέπει όντως να άλλαξε πολύ πρόσφατα γιατί κι εγώ αυτό με τα δύο μοριακά ήξερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια εγώ εκεί που νευρίασα είναι που γυρνάει και μου λέει ο συνοδός μπαίνει με rapid Δεν χρειάζεται μοριακό και εγώ πριν λίγες μέρες που νοσηλεύτηκα στο ΜΗΤΕΡΑ που σας είπαμε στις πάσης ο άντρας μου δεν μπήκε μέσα για να μην πληρώσουμε τα δύο άτομα 300 ευρώ και έμεινα μόνη μου ένα βράδυ μέσα και την επόμενη μέρα μέχρι το απόγευμα που φύγαμε για να μην πληρώσουμε και οι δύο τόσα πολλά λεφτά και τώρα μου είπαν ότι μπαίνει ο συνοδός με rapid μα είναι δυνατόν πείτε μου της λέω πότε άλλαξε αυτό και δεν ήξερε να μου απαντήσει προσπαθούσε να καλυφθεί....

Καλησπέρα! Με το καλό τα μωράκια σου ! Επειδή γέννησα στο μητέρα στις 27/5 μπορώ να σου πω. Πήγα στις 25/5 για προεγχειρητικο έλεγχο και εκείνη την ημέρα ακριβώς άλλαξε και δεχόντουσαν ραπίντ τεστ για τον συνοδό. Ο άντρας μου πήγε προετοιμασμένος για μοριακό και τελικά έκανε ραπιτν καθώς εκείνη την ημέρα ακριβώς είχε αλλάξει ο κανονισμός μας είπαν. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/6/2022 at 4:23 ΜΜ, ο/η Angelaki91 είπε:

Κορίτσια μου γεννήσαμε σήμερα 8 η ώρα το πρωί την Μπέμπα μας 2700!!! Δόξα τον θεό όλα καλά !!! Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας!!! ❤️❤️❤️

Μπράβο κορίτσι μου να σου ζήσει η μπέμπα σου!!!! Γερή και καλότυχη να είναι!!!! Καλή ανάρρωση να έχεις!!!! Όταν νιώσεις καλά στείλε μας να μας πεις πως είστε!!!! Όλα τα καλά εύχομαι!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Εγώ γέννησα χθές με καισαρική δύο κοριτσάκια...η μία γεννήθηκε 2.810 και η άλλη 2.170... είναι μια χαρά...η μία που είχε θέμα με το στομάχι ελέγχθηκε και όλα είναι καλά....η μικρούλα μας μπήκε λόγω κιλών και μόνο στη θερμοκοιτίδα....αν όλα είναι καλά ίσως βγει σήμερα!!!! Σας εύχομαι ολόψυχα με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!!!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γειά σας! 

@ΝικηΚ @Angelaki91 να σας ζήσουν οι μπουμπουκες σας!

@Anna.gr να σου ζήσει το αγοράκι!

Υγεία κι ευτυχία να έχουν πάντα τα μωράκια σας και με το καλό οι υπόλοιπες 🥰😍

Τελικά κολλησε κοβιντ και ο γιος μου αλλά εγώ οχι. Προσέξαμε πάρα πολύ, ήμουν σε εντελώς άλλο δωμάτιο από τον άντρα μου και τον μικρό, δεν τους έβλεπα. Μοιραζόμασταν μόνο το μπανιο όπου εκεί ψεκαζε ο άντρας μου με χλωρίνη και ντετολ, μπαίναμε μέσα με διπλή μάσκα και γάντια... αφήστε, τραγικές καταστάσεις. Δε μπορέσαμε να ανέβουμε Καβάλα στην ώρα μας με αποτέλεσμα να μην έχω κάνει κανενα nst ακόμα. Ανεβήκαμε χθες όμως γιατί βγήκαν αρνητικοί και οι 2 (εγώ έκανα κάθε μέρα σελφ τεστ και ραπιντ την ημέρα 0 και 5 από την επαφή με τα κρουσματα, όπως λένε οι επίσημες οδηγιες) και επιτέλους τη Δευτέρα θα πάω για το πρώτο nst μου.

Δεν ήμουν σε καλή ψυχολογική φάση, μια είχα το άγχος μην κολλήσω και γίνει τίποτα... απρόοπτο, την άλλη μου έλειπαν και οι 2 τους, ήτα  χάλια το να τους ακούω αλλά να μη μπορώ να τους πάρω έστω μια αγκαλιά... Τέλος πάντων , πέρασαν αυτά και πάμε δυναμικά μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης, που έχουμε βάλει στοίχημα με τον άντρα μου ποια μέρα θα γεννήσω 😋

Επίσης μην ανησυχείτε για τα κιλα των μωρών σας, ο γιος μου 38+6 γεννήθηκε 2900 ενώ ο υπερηχος τον έδειχνε πάνω από 3 κιλά, οπότε υπάρχει πάντα μια απόκλιση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Γέννησα χθες στις 11.15 το ζουζουνάκι μου, 3400 τελικά ο παίδαρος!! Είναι υγιέστατος και λογικά βγαίνουμε Κυριακή. Είναι σκέτη γλύκα, θέλω να τον φάω! 

Εδώ στο Ιασω Θεσσαλίας ζητάνε μοριακό και αν ο συνοδός φύγει, επιστρέφει μόνο με νέο μοριακό. Εμείς που μπήκαμε προγραμματισμένα, κάναμε σε μικροβιολογικό την προηγούμενη, 40€/ένας. Αλλιώς δεν ξέρω πόσο κοστίζει εδώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Maya90 είπε:

Κορίτσια μου γειά σας! 

@ΝικηΚ @Angelaki91 να σας ζήσουν οι μπουμπουκες σας!

@Anna.gr να σου ζήσει το αγοράκι!

Υγεία κι ευτυχία να έχουν πάντα τα μωράκια σας και με το καλό οι υπόλοιπες 🥰😍

Τελικά κολλησε κοβιντ και ο γιος μου αλλά εγώ οχι. Προσέξαμε πάρα πολύ, ήμουν σε εντελώς άλλο δωμάτιο από τον άντρα μου και τον μικρό, δεν τους έβλεπα. Μοιραζόμασταν μόνο το μπανιο όπου εκεί ψεκαζε ο άντρας μου με χλωρίνη και ντετολ, μπαίναμε μέσα με διπλή μάσκα και γάντια... αφήστε, τραγικές καταστάσεις. Δε μπορέσαμε να ανέβουμε Καβάλα στην ώρα μας με αποτέλεσμα να μην έχω κάνει κανενα nst ακόμα. Ανεβήκαμε χθες όμως γιατί βγήκαν αρνητικοί και οι 2 (εγώ έκανα κάθε μέρα σελφ τεστ και ραπιντ την ημέρα 0 και 5 από την επαφή με τα κρουσματα, όπως λένε οι επίσημες οδηγιες) και επιτέλους τη Δευτέρα θα πάω για το πρώτο nst μου.

Δεν ήμουν σε καλή ψυχολογική φάση, μια είχα το άγχος μην κολλήσω και γίνει τίποτα... απρόοπτο, την άλλη μου έλειπαν και οι 2 τους, ήτα  χάλια το να τους ακούω αλλά να μη μπορώ να τους πάρω έστω μια αγκαλιά... Τέλος πάντων , πέρασαν αυτά και πάμε δυναμικά μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης, που έχουμε βάλει στοίχημα με τον άντρα μου ποια μέρα θα γεννήσω 😋

Επίσης μην ανησυχείτε για τα κιλα των μωρών σας, ο γιος μου 38+6 γεννήθηκε 2900 ενώ ο υπερηχος τον έδειχνε πάνω από 3 κιλά, οπότε υπάρχει πάντα μια απόκλιση!

Κορίτσια έχω μια απορία, εγώ είμαι 31+1 βδομάδες κ τα μωρά κινούνται σαν τρελά στη κοιλιά μου... Κ σε εσάς έτσι ήταν ;

Χθες το βράδυ με πέθανα στη κλωτσια κ με κλωτσούσαν κ χαμηλα πολύ νόμιζα θα κατουρηθω... 😋 Δεν με αφήνουν ούτε να ξαπλώσω μόλις γυρίσω πλάι με κλωτσανε σαν να μου λένε "έλα ενοχλείς εδώ 😅". Κ πάντα κινείται πιο έντονα η μπέμπα από τον μπέμπη....  Έχουν μειωθεί οι συσπάσεις στο μεταξύ δεν έχω τόσες..... Ελάχιστες μέσα στη μέρα αντιλαμβάνομαι.... Φοβάμαι μην μου σπάσουν τα νερά.υοαρχει τέτοια περίπτωση από την έντονη κίνηση που έχουν ;  Μπορεί να ρωτάω κ βλακεία τώρα. Αλλά τι να πω.... 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mimi26 την κλωτσιά που είχα φάει από τον γιο μου, δεν τη φαντάζεσαι! Σε σημείο να με ξυπνάει το βράδυ και να μη μπορώ να ξανακοιμηθω, τόσο πολύ! Τώρα καμία σχέση, η μπέμπα είναι πολύ πιο ηρεμη.

Δεν έσπασαν τα νερά μου πάντως στην πρωτη μου εγκυμοσύνη, είχα ρωτήσει την τότε γιατρό μου και μου είχε πει ότι δε μπορούν να σπάσουν από τις κλωτσιές του. Κι εγώ φοβόμουν πάρα πολύ γιατί είχα φτάσει σε σημείο να αναρωτιέμαι αν κοιμάται ποτέ αυτό το μωρο καθώς 24 ώρες με κλωτσαγε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Εγώ γέννησα χθές με καισαρική δύο κοριτσάκια...η μία γεννήθηκε 2.810 και η άλλη 2.170... είναι μια χαρά...η μία που είχε θέμα με το στομάχι ελέγχθηκε και όλα είναι καλά....η μικρούλα μας μπήκε λόγω κιλών και μόνο στη θερμοκοιτίδα....αν όλα είναι καλά ίσως βγει σήμερα!!!! Σας εύχομαι ολόψυχα με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!!!!🙏🙏🙏

Να σου ζήσουν κοπέλα μου τα μωράκια σου! 💕 💕 💕 💕 Πάντα υγιή κι ευτυχισμένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Εγώ γέννησα χθές με καισαρική δύο κοριτσάκια...η μία γεννήθηκε 2.810 και η άλλη 2.170... είναι μια χαρά...η μία που είχε θέμα με το στομάχι ελέγχθηκε και όλα είναι καλά....η μικρούλα μας μπήκε λόγω κιλών και μόνο στη θερμοκοιτίδα....αν όλα είναι καλά ίσως βγει σήμερα!!!! Σας εύχομαι ολόψυχα με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!!!!🙏🙏🙏

Να σου ζήσουν!!!υγεια και ευτυχία να έχουν στην ζωή τους 🌸🌸♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Εγώ γέννησα χθές με καισαρική δύο κοριτσάκια...η μία γεννήθηκε 2.810 και η άλλη 2.170... είναι μια χαρά...η μία που είχε θέμα με το στομάχι ελέγχθηκε και όλα είναι καλά....η μικρούλα μας μπήκε λόγω κιλών και μόνο στη θερμοκοιτίδα....αν όλα είναι καλά ίσως βγει σήμερα!!!! Σας εύχομαι ολόψυχα με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!!!!🙏🙏🙏

Να σου ζήσουν!!!! Να είναι γερές κι ευτυχισμένες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Εγώ γέννησα χθές με καισαρική δύο κοριτσάκια...η μία γεννήθηκε 2.810 και η άλλη 2.170... είναι μια χαρά...η μία που είχε θέμα με το στομάχι ελέγχθηκε και όλα είναι καλά....η μικρούλα μας μπήκε λόγω κιλών και μόνο στη θερμοκοιτίδα....αν όλα είναι καλά ίσως βγει σήμερα!!!! Σας εύχομαι ολόψυχα με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!!!!🙏🙏🙏

Κοριτσάκι μου να σας ζήσουν!!!!!! Συγχαρητήρια!!!!!!!!! Και εμείς πρώτα ο Θεός θα πάρουμε τα παιδιά από την μονάδα την Δευτέρα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Εγώ γέννησα χθές με καισαρική δύο κοριτσάκια...η μία γεννήθηκε 2.810 και η άλλη 2.170... είναι μια χαρά...η μία που είχε θέμα με το στομάχι ελέγχθηκε και όλα είναι καλά....η μικρούλα μας μπήκε λόγω κιλών και μόνο στη θερμοκοιτίδα....αν όλα είναι καλά ίσως βγει σήμερα!!!! Σας εύχομαι ολόψυχα με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!!!!🙏🙏🙏

Να σου ζήσουν κορίτσι μου!!!! Γερά και καλότυχα να είναι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η angel35 είπε:

κοριτσι εγω που μπήκα εκτακτα για γέννα δωσαμε 150 ευρώ για τα μοριακα το δικό μου και του άντρα μου, με το δικο μου να ειναι στα 90 ευρω για να βγει αμέσως!  δλδ του αντρα μου ήταν στα 60 ευρώ που βγήκε 2 ω΄ρες αργότερα. Στο Ρέα.

Ρέα γέννησες κορίτσι? Πως ηταν γενικά σα κλινική? Να ρωτήσω αν είναι προγραμματισμένη η γέννα ξερει καμια αν μπορουμε να κάνουμε αλλού το μοριακό? Επίσης πως είσαι κορίτσι μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...