Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022🤰🤰☀️☀️


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Λογικό είναι! Νομιζω τώρα όλες αγχωνομαστε και ανυπομονουμε να δούμε ότι όλα είναι καλά γιατί η αλήθεια είναι ότι σε κάθε κάθε κυηση κάτι δε θα μας κολλάει ή κάποιο σχόλιο θα μας αγχώσει, κάποια μέτρηση κλπ. Τώρα είμαστε πολύ κοντά να γνωρίσουμε τα γλυκά μωράκια μας όμως! 💕 

Ναιιιιιι 💕💕💕 με το καλό να τα γνωρίσουμε όλες μας ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Ναιιιιιι 💕💕💕 με το καλό να τα γνωρίσουμε όλες μας ! 

Κορίτσια μου εμεις μαλλον παμε για την πρώτη εβδομάδα του Ιουλίου!!!μου είπε σήμερα ότι όλα είναι καλά,είναι 2750 ο μπέμπης..το μόνο που ειπε είναι ότι είναι λίγο διογκωμενο το ενα νεφρό...έχει τύχει σε καμια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό κορίτσι μου @Afroditi Lrk αλλά για να σου λένε όλα καλά έτσι θα είναι ! Εμάς μας έβαλε καισαρική για Τρίτη 21/06!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό κορίτσι μου @Afroditi Lrk αλλά για να σου λένε όλα καλά έτσι θα είναι ! Εμάς μας έβαλε καισαρική για Τρίτη 21/06!!! 

Αχ πως νιώθεις που ξέρεις την ημέρα???εγώ κάπως πανικοβαλομαι που μου είπε την εβδομάδα!!!νιώθετε έτοιμες ρε κορίτσια γιατί εγώ όχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό κορίτσι μου @Afroditi Lrk αλλά για να σου λένε όλα καλά έτσι θα είναι ! Εμάς μας έβαλε καισαρική για Τρίτη 21/06!!! 

Με το καλό κορίτσι μου!!! Εμείς την Πέμπτη 23.6.....με το καλό να έρθουν τα μωρά μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Afroditi Lrk είπε:

Αχ πως νιώθεις που ξέρεις την ημέρα???εγώ κάπως πανικοβαλομαι που μου είπε την εβδομάδα!!!νιώθετε έτοιμες ρε κορίτσια γιατί εγώ όχι!!!

Έχω πανικοβληθεί αλλά προσπαθώ να σκέφτομαι μόνο την Μπέμπα ειλικρινά !!! Για να μου δίνει δύναμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!!! Εμείς την Πέμπτη 23.6.....με το καλό να έρθουν τα μωρά μας!!!!

Με το καλό κορίτσι μου!!! 2 μερούλες διαφορά έχουμε εεεεεεε!!!! Υπέροχα! Πως νιώθεις ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angelaki91 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!!! 2 μερούλες διαφορά έχουμε εεεεεεε!!!! Υπέροχα! Πως νιώθεις ; 

Στην αρχή πανικοβληθηκα και εγώ...τώρα όμως είμαι ήρεμη...όλα καλά θα πάνε... ήρθε η μεγάλη μέρα 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/6/2022 at 12:35 ΠΜ, ο/η MyNa είπε:

Α λοιπόν αυτό λογικά είναι αυτό που έχω κι εγώ εκτός των συσπάσεων. Με πιάνει στιγμιαία κάπως οξυς πόνος στον κόλπο, κάποιες φορές την ημέρα. Ρωτησα και μου είπαν ότι δεν σχετίζεται με συσπάσεις. Είναι επειδή το μωρό προσπαθεί να πάρει θέση και να κατέβει και στις κινήσεις του χτυπάει νεύρα και πιέζει τον τράχηλο.

Κορίτσι μου παρέλειψα να σου ευχηθώ γιατί έγραψες ότι παντρευτήκατε!!! Να ζήσετε με υγεία και ευτυχία εύχομαι ότι καλύτερο και με το καλό το μωράκι σας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια μου! Εμεις γεννήσαμε προγραμματισμένα με καισαρική, ήταν ένα δύσκολο χειρουργείο που κράτησε 3 ώρες. Η δίκη μου περίπτωση όπως ξέρετε ήταν ιδιαίτερη. Μπήκα στην εντατική ένα 24ωρο και γενικώς θα μείνω και άλλες μέρες εδώ. Η μπεμπουλα μας γεννήθηκε 2700 και είναι θερμοκοιτίδα.Σήμερα την είδα πρώτη φορά.  Δοξα τον Θεό πήγαν όλα καλά, σας εύχομαι υγεία για εσάς και τα μωράκια σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η ΝικηΚ είπε:

Κορίτσι μου παρέλειψα να σου ευχηθώ γιατί έγραψες ότι παντρευτήκατε!!! Να ζήσετε με υγεία και ευτυχία εύχομαι ότι καλύτερο και με το καλό το μωράκι σας!! 

 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ΝικηΚ είπε:

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια μου! Εμεις γεννήσαμε προγραμματισμένα με καισαρική, ήταν ένα δύσκολο χειρουργείο που κράτησε 3 ώρες. Η δίκη μου περίπτωση όπως ξέρετε ήταν ιδιαίτερη. Μπήκα στην εντατική ένα 24ωρο και γενικώς θα μείνω και άλλες μέρες εδώ. Η μπεμπουλα μας γεννήθηκε 2700 και είναι θερμοκοιτίδα.Σήμερα την είδα πρώτη φορά.  Δοξα τον Θεό πήγαν όλα καλά, σας εύχομαι υγεία για εσάς και τα μωράκια σας! 

Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου! Κι εσένα να σου ζήσει η μπεμπούλα σου! Πήγαν όλα υπέροχα για την περίπτωση σου! 💕 Είναι πολύ δύσκολος ο τοκετός με αυτή την κατάσταση, σκέψου στην ξαδελφη μου της είχαν ζητήσει να έχει 8 φιάλες αίμα με το ίδιο θέμα με εσένα και είχε γεννήσει 30η εβδομάδα. Ήσασταν πολύ τυχερές μέσα στην ατυχία σας! Να έχετε μια πολύ γρήγορη ανάρρωση, να ξεκουραστείτε και να έχετε μια πολύ όμορφη ζωή με τη γλυκούλα! 🥰🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΝικηΚ είπε:

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια μου! Εμεις γεννήσαμε προγραμματισμένα με καισαρική, ήταν ένα δύσκολο χειρουργείο που κράτησε 3 ώρες. Η δίκη μου περίπτωση όπως ξέρετε ήταν ιδιαίτερη. Μπήκα στην εντατική ένα 24ωρο και γενικώς θα μείνω και άλλες μέρες εδώ. Η μπεμπουλα μας γεννήθηκε 2700 και είναι θερμοκοιτίδα.Σήμερα την είδα πρώτη φορά.  Δοξα τον Θεό πήγαν όλα καλά, σας εύχομαι υγεία για εσάς και τα μωράκια σας! 

Να σας ζήσει η μπεμπουλα σας!!! 🌸
Καλη αναρωση να έχεις και να την πάρεις γρήγορα στην αγκαλιά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΝικηΚ είπε:

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια μου! Εμεις γεννήσαμε προγραμματισμένα με καισαρική, ήταν ένα δύσκολο χειρουργείο που κράτησε 3 ώρες. Η δίκη μου περίπτωση όπως ξέρετε ήταν ιδιαίτερη. Μπήκα στην εντατική ένα 24ωρο και γενικώς θα μείνω και άλλες μέρες εδώ. Η μπεμπουλα μας γεννήθηκε 2700 και είναι θερμοκοιτίδα.Σήμερα την είδα πρώτη φορά.  Δοξα τον Θεό πήγαν όλα καλά, σας εύχομαι υγεία για εσάς και τα μωράκια σας! 

Να σας ζήσει η μπεμπουλα σας!!!! Εύχομαι γρήγορη ανάρρωση και να πάτε γρήγορα σπίτι με το κοριτσάκι σας!!! Μόνο τα καλύτερα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ΝικηΚ είπε:

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια μου! Εμεις γεννήσαμε προγραμματισμένα με καισαρική, ήταν ένα δύσκολο χειρουργείο που κράτησε 3 ώρες. Η δίκη μου περίπτωση όπως ξέρετε ήταν ιδιαίτερη. Μπήκα στην εντατική ένα 24ωρο και γενικώς θα μείνω και άλλες μέρες εδώ. Η μπεμπουλα μας γεννήθηκε 2700 και είναι θερμοκοιτίδα.Σήμερα την είδα πρώτη φορά.  Δοξα τον Θεό πήγαν όλα καλά, σας εύχομαι υγεία για εσάς και τα μωράκια σας! 

Να χαίρεσαι την κοριτσαρα σου και να πάτε σύντομα μαζί υγιείς στο σπίτι σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ΝικηΚ είπε:

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια μου! Εμεις γεννήσαμε προγραμματισμένα με καισαρική, ήταν ένα δύσκολο χειρουργείο που κράτησε 3 ώρες. Η δίκη μου περίπτωση όπως ξέρετε ήταν ιδιαίτερη. Μπήκα στην εντατική ένα 24ωρο και γενικώς θα μείνω και άλλες μέρες εδώ. Η μπεμπουλα μας γεννήθηκε 2700 και είναι θερμοκοιτίδα.Σήμερα την είδα πρώτη φορά.  Δοξα τον Θεό πήγαν όλα καλά, σας εύχομαι υγεία για εσάς και τα μωράκια σας! 

Να σου ζήσει να είναι πάντα γερή και τυχερή... Εγώ δεν ξέρω τι έχει συμβεί αλλά εύχομαι να είναι όλα καλά και να έχεις γρήγορη ανάρρωση 🎀 το μωράκι γιατί μπήκε θερμοκοιτίδα αφού το βάρος του είναι καλό έτσι δεν είναι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/6/2022 at 8:44 ΠΜ, ο/η Katerina1990 είπε:

Καλημέρα!

Εγώ θα γεννήσω στο Αττικό. Λόγω του ότι είναι δημόσιο κάνουν όλες αυτές τις εξετάσεις δωρεάν. Το μόνο που μου είπαν είναι ότι έχουν ελάχιστους ωρλ διαθέσιμους και μπορεί να μην γίνει ο πλήρης ακοολογικός έλεγχος τις πρώτες μέρες, αλλά να κανονίσουμε ένα ραντεβού για πιο μετά, άρα φαντάζομαι δεν υπάρχει πρόβλημα να γίνουν πιο μετά και αλλού! Μου είπαν ότι τα προαιρετικά που κάνουν είναι ακοολογικό έλεγχο, εξέταση από ορθοπεδικό για τα ισχία, έλεγχο για μεταβολικά νοσήματα, οφθαλμολογικό έλεγχο. Σας έχουν πει κάτι επιπλέον?

Εγώ χθες πήγα στο γιατρό και είναι όλα καλά είμαι 30 εβδομάδων η μπέμπα είναι 1.390 και ο μπέμπης είναι ένα 1490. Είναι μία χαρά ο τράχηλος μου και δεν βλέπει κάποια επιπλοκή λόγω των συσπάσεων μου είπε να συνεχίσω κανονικά τα φάρμακα ωστόσο και να είμαι χαλαρή σπίτι αλλά όχι και υπερβολικά πράγματα ανάλογα με το πώς αισθάνομαι το μόνο που τον ανησυχεί είναι που του είπα ότι κάποιες φορές το μεσημέρι κάνω στις φάσεις που είναι συχνές δηλαδή κοντά στο μισάωρο μου είπε ότι αν ξανανιώσει τόσο συχνές συσπάσεις ακόμα και αν κρατάνε μια-δυο ώρες να τον πάρω τηλέφωνο και τον ρώτησα γενικά τι πρέπει να προσέχω είπα ότι πρέπει να ανησυχήσω και μου είπε μόνο αν δεις ότι συμβαίνει αυτό με τις συσπάσεις ή έχεις υγρά ή αίμα αλλά μου λέει βλέπω ότι πάμε μία χαρά. Ωστόσο μου είπε επειδή γεννάω στο ΜΗΤΕΡΑ και είναι ιδιωτικό να πάρω τηλέφωνο να συνεννοηθώ και πήρα σήμερα μου είπαν για τις θερμοκοιτίδες ότι εφόσον έχω ΕΟΠΥΥ πληρώνει 62 ευρώ την ημέρα για το κάθε μωρό επίσης οι εξετάσεις είναι αυτές ακριβώς που έγραψες και κοστίζουν για το κάθε μωρό 330 ευρώ μου φάνηκε υπερβολικό το ποσό και επίσης έχω ακούσει ότι δεν κάνουν καλή δουλειά οπότε θα το συζητήσω με τον παιδίατρο που θα πάρω και θα κλείσω τις εξετάσεις να τις κάνω μετά μου φαίνεται μεγάλο το κόστος να δώσει 660 ευρώ. Ήδη τον υπέρηχο των ισχίων από ορθοπεδικό έχω δικό μου άνθρωπο εδώ στην επαρχία. Υπέρηχο ισχίο κάνουνε έλεγχο στα μάτια στην ακοή έλεγχο μεταβολικών νοσημάτων και τρίπλεξ καρδιάς. Αυτά περιλαμβάνουν αλλά έχω ακούσει από πάρα πολλούς ότι κάνουνε ξεπέταγμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/6/2022 at 1:37 ΜΜ, ο/η Joo είπε:

Ααα λες να γεννήσουμε μαζί,είσαι δυο μέρες πριν από μένα 15/7 πητ εγώ!!!αλλά δεν το βλέπω και δεν το πίστευα από την αρχή ότι θα πάει τόσο γτ και στο πρώτο μου παιδί δυο βδομάδες πριν την πητ γέννησα,ίσως επιρεαστικα και από την μαμα μου που λέει ότι και τα δυο παιδιά της τα γέννησε 36εβ και 3-4 ημερών και μια χαρά μου λέει ήσασταν 🤪🤪και λέω και εγω ότι αφού μπήκα στον μήνα μου χθες τι το κακό έχει και αγχώθηκα αλλά το σκεφτόμουν όλο το βράδυ και λέω εσυ είσαι η γιατρός κάνε αυτό που σου λένε να μην έχεις τρεχάματα μετά,εσυ τώρα πας κάθε βδομάδα να σε δει;;; Εμένα μου είπε στης 29 του μήνα περίεργο σε δυο βδομαδες  δηλαδή,αφού έχει δείγματα ότι το μωρό έρχεται δεν θα έπρεπε να με δει νωρίτερα,εγω έφυγα κάπως στεναχωρημένη και δεν τον ρώτησα τίποτα ήθελα να συζητήσουμε και για κάποιες λεπτομέρειες,όπως αν στο πακέτο του νοσοκομείο είναι η επισκληρίδειος η θα πληρώσω έξτρα,γνωρίζεις κάτι γιαυτο εσυ;;;

Εμένα με βλέπει συχνά πυκνά τώρα. Κάθε εβδομάδα είναι τα ραντεβού μας και σήμερα επειδή θα είχα μάθημα με τη μαία μου έκανε κι αυτή ένα τσεκ καρδιοτοκογραφημα και τράχηλο. Μου είπε με τον τράχηλο μου και τις συσπάσεις μου ότι δεν πιστεύει ότι θα τις πάρω τις εβδομάδες όλες εκτός αν για κάποιο λόγο δυσκολευτεί να εμπεδωθεί το μωρό (να κατέβει χαμηλά). Επόμενο ραντεβού έχουμε 23 εμείς.

Στο πακέτο του Μητέρα είναι η επισκληριδειος αλλά δεν είναι τα κοβιντ τεστ, αυτά τα γρήγορα μοριακα που απαιτούνται για το μη προγραμματισμένο τοκετό και αυτά κοστίζουν 150 για τον καθένα από το ζευγάρι. Αν πας προγραμματισμένα ή φαίνεται ότι αυξάνονται οι συσπάσεις και πας για τοκετό και προλάβεις να κάνετε αλλού το απλό μοριακό γλιτώνετε 200 ευρώ ουσιαστικά γιατί θα είναι 50 το καθένα. Μου είπαν θα δούμε μήπως έχουν χαλαρώσει λίγο τα μέτρα μέχρι να γεννήσουμε γιατί είναι σε φάση που συζητιέται και μήπως απαιτείται απλά ραπιντ αλλά δεν έχει αποφασιστεί κάτι. 

Μακάρι να γεννήσω τέλη Ιούνη - αρχές Ιούλη. Πολύ θα με βόλευε να μη φάω άλλη ζέστη 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Εμένα με βλέπει συχνά πυκνά τώρα. Κάθε εβδομάδα είναι τα ραντεβού μας και σήμερα επειδή θα είχα μάθημα με τη μαία μου έκανε κι αυτή ένα τσεκ καρδιοτοκογραφημα και τράχηλο. Μου είπε με τον τράχηλο μου και τις συσπάσεις μου ότι δεν πιστεύει ότι θα τις πάρω τις εβδομάδες όλες εκτός αν για κάποιο λόγο δυσκολευτεί να εμπεδωθεί το μωρό (να κατέβει χαμηλά). Επόμενο ραντεβού έχουμε 23 εμείς.

Στο πακέτο του Μητέρα είναι η επισκληριδειος αλλά δεν είναι τα κοβιντ τεστ, αυτά τα γρήγορα μοριακα που απαιτούνται για το μη προγραμματισμένο τοκετό και αυτά κοστίζουν 150 για τον καθένα από το ζευγάρι. Αν πας προγραμματισμένα ή φαίνεται ότι αυξάνονται οι συσπάσεις και πας για τοκετό και προλάβεις να κάνετε αλλού το απλό μοριακό γλιτώνετε 200 ευρώ ουσιαστικά γιατί θα είναι 50 το καθένα. Μου είπαν θα δούμε μήπως έχουν χαλαρώσει λίγο τα μέτρα μέχρι να γεννήσουμε γιατί είναι σε φάση που συζητιέται και μήπως απαιτείται απλά ραπιντ αλλά δεν έχει αποφασιστεί κάτι. 

Μακάρι να γεννήσω τέλη Ιούνη - αρχές Ιούλη. Πολύ θα με βόλευε να μη φάω άλλη ζέστη 😂

Ααα τέλεια σε ευχαριστώ πολύ που μου απάντησες,και εγώ θέλω τέλη Ιουνίου δεν αντέχω άλλο την ζέστη αλλά έχει κατέβει κιόλας , και δυσκολεύομαι αρκετά☺️
Αυτο με το μοριακό κοροϊδία σκέτη μετά από τόσα εμβόλια,τώρα έχουν χαλάρωση κιόλας τα μέτρα,αλλά πως θα πάρουν λεφτά έξτρα 🤨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ΝικηΚ είπε:

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια μου! Εμεις γεννήσαμε προγραμματισμένα με καισαρική, ήταν ένα δύσκολο χειρουργείο που κράτησε 3 ώρες. Η δίκη μου περίπτωση όπως ξέρετε ήταν ιδιαίτερη. Μπήκα στην εντατική ένα 24ωρο και γενικώς θα μείνω και άλλες μέρες εδώ. Η μπεμπουλα μας γεννήθηκε 2700 και είναι θερμοκοιτίδα.Σήμερα την είδα πρώτη φορά.  Δοξα τον Θεό πήγαν όλα καλά, σας εύχομαι υγεία για εσάς και τα μωράκια σας! 

Να σου ζήσει κοριτσι μου!!!!!!!! γερη και δυνατη σε ολη της ζωη!!!! και σιδερενιες και οι δυο σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια θετική σκέψη να μην σας αγχώνει η καισαρική όσες είναι να κάνετε!!! εγώ και με ιστορικό κρίσεων πανικού στο παρελθόν, φοβομουν οτι θα αρχισω να τρέχω χαχαχαχαχα 

το τελευταίο που σκέφτεσαι εκείνη την ώρα είναι το άγχος! θελεις μονο να προχωράει η διαδικασία και να ειναι ολα καλα με το ή τα μωρα!!! εμπιστοσύνη στο γιατρό σας και όλα θα είναι σούπερ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η angel35 είπε:

κορίτσια θετική σκέψη να μην σας αγχώνει η καισαρική όσες είναι να κάνετε!!! εγώ και με ιστορικό κρίσεων πανικού στο παρελθόν, φοβομουν οτι θα αρχισω να τρέχω χαχαχαχαχα 

το τελευταίο που σκέφτεσαι εκείνη την ώρα είναι το άγχος! θελεις μονο να προχωράει η διαδικασία και να ειναι ολα καλα με το ή τα μωρα!!! εμπιστοσύνη στο γιατρό σας και όλα θα είναι σούπερ! 

Μπράβο κορίτσι μου μου δίνεις δύναμη ειλικρινά !!! Ενώ ανυπομονώ τόσο πολύ να την δω λαχταρώ εκείνη την στιγμή τρομάζω λίγο μην με πιάσει πανικός εκεί μέσα !!! Αλλά θα προσπαθήσω να είμαι όσο πιο ψύχραιμη γίνεται ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου! Εγώ είμαι σε καραντίνα γιατί ο άντρας μου και ο γιος μου νοσούν -ευτυχώς είναι καλά, ούτε 24 ώρες δεν τους κράτησαν τα συμπτώματα- και προς το παρόν, 3 μέρες μετά το θετικό του άντρα μου, παραμένω αρνητική.

Μπήκα σήμερα στον μήνα μου και προσεύχομαι να μην κολλήσω για να μπορέσω να πάω στη γιατρό να με εξετάσει και να αρχίσουμε τα εβδομαδιαία nst

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για όλες τις ευχουλες ❤️ Θα σας τα γράψω αναλυτικά όταν περάσει όλο αυτό! Ο Θεος είναι μεγάλος να έχετε πίστη και να μην φοβάστε. Οι απλές καισαρικές είναι πολύ τυπικές σαν διαδικασία, έχω δει μανούλες να σηκώνονται την ίδια μέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΝικηΚ είπε:

Ευχαριστώ πολύ για όλες τις ευχουλες ❤️ Θα σας τα γράψω αναλυτικά όταν περάσει όλο αυτό! Ο Θεος είναι μεγάλος να έχετε πίστη και να μην φοβάστε. Οι απλές καισαρικές είναι πολύ τυπικές σαν διαδικασία, έχω δει μανούλες να σηκώνονται την ίδια μέρα. 

Και γω καισαρικη με ολικη γέννησα μεσημέρι κ βράδυ με σήκωσαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/6/2022 at 10:02 ΠΜ, ο/η angel35 είπε:

Και γω καισαρικη με ολικη γέννησα μεσημέρι κ βράδυ με σήκωσαν!

Γίνεται πλέον με ολική νάρκωση Καισαρική; Νόμιζα μόνο με επισκληριδιο.... Εγώ δεν έχω συζητήσει για αυτό αλλά κ εγώ φοβάμαι μη με πιάσει κρίση πανικού με το μούδιασμα που δεν αισθάνεσαι το μισό και παραπάνω σου σώμα ... 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...