Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022🤰🤰☀️☀️


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eirinakos είπε:

Κορίτσι μου πως νιώθεις σήμερα? 

Σήμερα είμαι σίγουρα καλύτερα από χθες. Μέχρι τώρα ήμουν αρκετά λειτουργική κι έκανα και λίγες δουλειές στο σπίτι αφού μπορώ να κουνηθω. Τώρα έχω αρχίσει να ανακατεύομαι πάλι και σκέφτομαι τι πρέπει να φάω. Εσεις; 

Εγώ επίσημα μπήκα σήμερα 10η εβδομάδα αλλά στον υπέρηχο φαίνεται να είμαι 4μερες πριν πάντα (έχω και 33μερες κύκλο οπότε είναι λογικό)! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 32 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Σήμερα είμαι σίγουρα καλύτερα από χθες. Μέχρι τώρα ήμουν αρκετά λειτουργική κι έκανα και λίγες δουλειές στο σπίτι αφού μπορώ να κουνηθω. Τώρα έχω αρχίσει να ανακατεύομαι πάλι και σκέφτομαι τι πρέπει να φάω. Εσεις; 

Εγώ επίσημα μπήκα σήμερα 10η εβδομάδα αλλά στον υπέρηχο φαίνεται να είμαι 4μερες πριν πάντα (έχω και 33μερες κύκλο οπότε είναι λογικό)! 

Κ εγώ σήμερα νιώθω λίγο καλύτερα.. Όταν άρχισα να ανακατεύομαι έφαγα 2 φρυγανιες με λίγο μαρμελάδα κ ψηλό ηρέμησα.. Αχχ είσαι κοντά να κλείσεις το 3μηνο.. Το περιμένω πως κ πως να μπω στ 3ο να ηρεμήσω λίγο...και από θέμα άγχους.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eirinakos είπε:

Κ εγώ σήμερα νιώθω λίγο καλύτερα.. Όταν άρχισα να ανακατεύομαι έφαγα 2 φρυγανιες με λίγο μαρμελάδα κ ψηλό ηρέμησα.. Αχχ είσαι κοντά να κλείσεις το 3μηνο.. Το περιμένω πως κ πως να μπω στ 3ο να ηρεμήσω λίγο...και από θέμα άγχους.. 

Ναι, ελπίζω σε 3-4 εβδομάδες να ηρεμήσω λίγο. Και στο στομάχι και ψυχολογικά! Όλες μας πλησιάζουμε! Τη Δευτέρα έχουμε πει να κανονίσουμε τα της αυχενικής, αλλά πιστεύω λίγο πριν ή λίγο μετά την Πρωτοχρονιά θα πάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angelaki91 είπε:

Ναιιιι είμαστε κοντα!!! Είμαι 9εβδ 3 ημερών...καούρες και ναυτιες είχα από την 6η εβδομάδα αλλά εμετούς ξεκίνησα την προηγούμενη...κοντά κοντά είμαστε όλες τι όμορφα!!!!!!

Ναι κοντά είμαστε.. Εγώ λίγο πίσω 1 βδομαδουλα.. Όλες κοντά θα γεννήσουμε.. Καρκινακια θα κάνουμε 😛 Ιούλιο.. Κ εγώ έχω γενέθλια Ιουλίο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Ναι, ελπίζω σε 3-4 εβδομάδες να ηρεμήσω λίγο. Και στο στομάχι και ψυχολογικά! Όλες μας πλησιάζουμε! Τη Δευτέρα έχουμε πει να κανονίσουμε τα της αυχενικής, αλλά πιστεύω λίγο πριν ή λίγο μετά την Πρωτοχρονιά θα πάει.

Εγώ έχω υπέρηχο 13 του μήνα κ θα μ κάνει κ μια καλλιέργεια.. Κ θα κανονίσουμε κ μεις ημερομηνία για την αυχενική.. Αλλά εγώ μένω σε νησί κ θα πρέπει να πάω Αθήνα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eirinakos είπε:

Ναι κοντά είμαστε.. Εγώ λίγο πίσω 1 βδομαδουλα.. Όλες κοντά θα γεννήσουμε.. Καρκινακια θα κάνουμε 😛 Ιούλιο.. Κ εγώ έχω γενέθλια Ιουλίο! 

Εμένα έχει ο φίλος μου γενέθλια τον Ιούλιο και γι αυτό αγαπώ τα καρκινάκια ❤️

Μπα στα ίδια είμαστε γιατί άσχετα με το επίσημο που έκλεισα τις 9 εβδομάδες, ουσιαστικά κι εγώ είμαι 8και3 σύμφωνα με τον υπέρηχο και το πότε μου είχε βγει θετικό το τεστ ωορρηξίας. Μου είπε ότι θα το δούμε σίγουρα στην αυχενική κι αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Εμένα έχει ο φίλος μου γενέθλια τον Ιούλιο και γι αυτό αγαπώ τα καρκινάκια ❤️

Μπα στα ίδια είμαστε γιατί άσχετα με το επίσημο που έκλεισα τις 9 εβδομάδες, ουσιαστικά κι εγώ είμαι 8και3 σύμφωνα με τον υπέρηχο και το πότε μου είχε βγει θετικό το τεστ ωορρηξίας. Μου είπε ότι θα το δούμε σίγουρα στην αυχενική κι αυτό.

Ααα άρα είμαστε με 1 μέρα διαφορά.. Εγω ενώ έχω 30 μέρες κύκλο εκανα νωρίς την ωορηξια μου.. Κ μ βγάζει ο γιατρός ακριβώς αυτό π μ βγάζει κ το ημερολόγιο μου.. Δε ξέρω με μπερδεύουν αυτά 😛 πάντως μας βλέπω να γεννάνε μαζί 😋 κοντά στα γενέθλια μου κιόλας 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Eirinakos είπε:

Ααα άρα είμαστε με 1 μέρα διαφορά.. Εγω ενώ έχω 30 μέρες κύκλο εκανα νωρίς την ωορηξια μου.. Κ μ βγάζει ο γιατρός ακριβώς αυτό π μ βγάζει κ το ημερολόγιο μου.. Δε ξέρω με μπερδεύουν αυτά 😛 πάντως μας βλέπω να γεννάνε μαζί 😋 κοντά στα γενέθλια μου κιόλας 😀

Και ο άντρας μου καρκινακι είναι!!! 27 Ιουνίου χαχαχαχα όλοι καρκινικά δηλαδή μια χαρά τα αγαπαμε❤!!!  

@Eirinakos που μένεις εσύ κορίτσι μου; πως και δεν κάνουν αυχενικη; δεν πειράζει θα κάνεις ταξιδάκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Και ο άντρας μου καρκινακι είναι!!! 27 Ιουνίου χαχαχαχα όλοι καρκινικά δηλαδή μια χαρά τα αγαπαμε❤!!!  

@Eirinakos που μένεις εσύ κορίτσι μου; πως και δεν κάνουν αυχενικη; δεν πειράζει θα κάνεις ταξιδάκι! 

Μένω Νάξο ❤️ μ είπε ο γιατρός μ θα με στείλει σε κάποιον στην Αθήνα.. Η αλήθεια είναι ότι κάνω συχνά Νάξο Αθήνα 😛 οπότε όλα καλά αρκεί να μη κουνάει το καράβι.. Έχουμε που έχουμε τις αναγούλες 😂 τα καρκινακια είμαστε πολύ ευαίσθητα αλλά και γκρινιαρικα 💛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Eirinakos είπε:

Μένω Νάξο ❤️ μ είπε ο γιατρός μ θα με στείλει σε κάποιον στην Αθήνα.. Η αλήθεια είναι ότι κάνω συχνά Νάξο Αθήνα 😛 οπότε όλα καλά αρκεί να μη κουνάει το καράβι.. Έχουμε που έχουμε τις αναγούλες 😂 τα καρκινακια είμαστε πολύ ευαίσθητα αλλά και γκρινιαρικα 💛

Ααααααα όμορφα έχω έρθει αρκετές φορές!!! Κατάλαβα μια χαρά θα είσαι κορίτσι μου να πέσεις σε μέρα με καλό καιρό και όλα τέλεια!!! Αχχχχ εμένα ο άντρας μου ακριβώς έτσι είναι ευαίσθητος παρ όλο που κάνει τον σκληρό 🤣 και γκρινιάρης ειδικά όταν θέλει σημασία 🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Ααααααα όμορφα έχω έρθει αρκετές φορές!!! Κατάλαβα μια χαρά θα είσαι κορίτσι μου να πέσεις σε μέρα με καλό καιρό και όλα τέλεια!!! Αχχχχ εμένα ο άντρας μου ακριβώς έτσι είναι ευαίσθητος παρ όλο που κάνει τον σκληρό 🤣 και γκρινιάρης ειδικά όταν θέλει σημασία 🤣 

Ναιι?? Να ξανά έρθεις.. ❤️ Μακάρι να πέσω σε καλή ημέραα.. Οι άντρες είναι σα παιδιά οσο χρόνων και να φτάσουν.. 2 μωρά θα μεγαλώνουμε μου φαίνεται.. 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Eirinakos είπε:

Ναιι?? Να ξανά έρθεις.. ❤️ Μακάρι να πέσω σε καλή ημέραα.. Οι άντρες είναι σα παιδιά οσο χρόνων και να φτάσουν.. 2 μωρά θα μεγαλώνουμε μου φαίνεται.. 😋

Το μόνο σίγουρο!!! 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! 

Πως είστε σήμερα; Έχετε παρατηρήσει αλλαγές στις διατροφικές συνήθειες σας; Να σιχαίνεστε τρόφιμα που σας άρεσαν και το αντίστροφο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Sailor moon είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Πως είστε σήμερα; Έχετε παρατηρήσει αλλαγές στις διατροφικές συνήθειες σας; Να σιχαίνεστε τρόφιμα που σας άρεσαν και το αντίστροφο; 

Καλησπέρα! Μάλλον επειδή είσαι νέο μέλος αργεί να δείξει τα μηνύματά σου και χάνονται. Είδα άλλο ένα που νομίζω μου είχε ξεφύγει! Εγώ δεν είναι ότι σιχαίνομαι ακριβώς τρόφιμα που δε σιχαινόμουν πριν, αλλά σίγουρα είμαι πολύ πιο περίεργη (που πάντα ήμουν ακραία περίεργη) και τα τρόφιμα που έτρωγα χωρίς να μου αρέσουν ιδιαίτερα απλά και μόνο γιατί έπρεπε να τα φάω τώρα δεν τα τρώω. Επίσης, πολλά από τα τρόφιμα που αγαπούσα και ήταν μέρος της καθημερινότητάς μου τώρα με ανακατεύουν και δε μπορώ να τα φάω καθόλου (πχ γάλα που το αγαπώ) και άλλα που δεν έτρωγα ιδιαίτερα όπως πχ ψωμί, φρυγανιές κλπ τώρα είναι βασικό μέρος της διατροφής μου, γιατί είναι τα μόνα που δε με ανακατεύουν. Τελικά με όλα αυτά, είναι εντελώς διαφορετικές οι διατροφικές μου συνήθειες, γιατί παλιά έτρωγα 1 μεγάλο γεύμα και 2-3 πολύ πολύ μικρά και τώρα δε μπορώ να φάω, οπότε απλά όλη την ημέρα κάτι τσιμπολογάω (και συνήθως κάποιον στεγνό υδατάνθρακα). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Sailor moon είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Πως είστε σήμερα; Έχετε παρατηρήσει αλλαγές στις διατροφικές συνήθειες σας; Να σιχαίνεστε τρόφιμα που σας άρεσαν και το αντίστροφο; 

Είδα ότι την προηγούμενη φορά που έγραψες δεν είχες πάει ακόμα στο γιατρό. Τι έγινε τελικά; Πήγες; Είδατε το σάκο, το εμβρυάκι κλπ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Katerina87 είπε:

Καλησπέρα σας,

Είναι πρώτη φορά που συμμετέχω στο forum και χαίρομαι πολύ για αυτό! Είμαι στην 9η βδομάδα εγκυμοσύνης και σήμερα έχουμε ραντεβού με τον γιατρό για υπέρηχο.Σκέφτομαι να ζητήσω να μου γράψει κάποιες μέρες άδεια από την δουλειά για να ξεκουραστώ.Βέβαια δεν ξέρω μέχρι πόσες μέρεες καλύπτει ο εργοδότης !

Αν ξέρει κάποια να μας βοηθήσει :) Ευχαριστώ

Καλωσόρισες στην ομάδα! Με το καλό το μωράκι σου! Πώς ήταν το ραντεβού; δεν έχω προσωπική εμπειρία γιατί είμαι ελευθ. Επαγγελματίας αλλά νομίζω μέχρι και το τέλος της Κύησης θα μπορούσε να σου δώσει αναρρωτική για επαπειλουμενη ανάλογα την προϋπηρεσία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. Εγώ εχθές το βράδυ ήμουν πάλι Χαλια με εμετούς.. Και το κακό είναι ότι δεν είχα φάει καλά κ δεν είχα να βγάλω κ πολλά κ με έπιασε απίστευτος πόνος στ στομάχι.. Εσείς πως είσαστε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Είδα ότι την προηγούμενη φορά που έγραψες δεν είχες πάει ακόμα στο γιατρό. Τι έγινε τελικά; Πήγες; Είδατε το σάκο, το εμβρυάκι κλπ;

Καλησπέρα! Διανύω την 8η εβδομάδα κύησης. Πιο πολύ έχω ανορεξία και ναυτίες. Ο γιατρός μου, μου απαγόρευσε ΠΑΝΤΕΛΩΣ τη ζάχαρη. Δεν έχω ιστορικό με διαβήτη ή κάτι άλλο. Απλώς αυτή είναι η "γραμμή" του. Και μου κακοφαίνεται, γιατί πολλές φορές ζηλεύω τον άνδρα μου που τρώει μαρμελάδα ή δυσκολεύομαι να πίνω πικρό τον καφέ φίλτρου..... 

Εσείς καταναλώνετε ζάχαρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Μια χαρά εσείς; 

@Eirinakos εγώ είμαι μια χαρά σήμερα χθες το βράδυ είχα καούρες μέχρι και στον ύπνο μου!!! 

@kk88 σήμερα εχεις τον υπέρηχο εεε θα πάνε όλα τέλεια ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα. Ως νέος μέλος στο φόρουμ, και ως πρώτη φορά εγκυμονούσα, έχω πολλές απορίες. Βρίσκομαι σε αναγκαστική κατακλιση, λόγω αποκόλλησης. Μικρή αποκόλληση βέβαια, αλλά σηκώνομαι μόνο για τα απαραίτητα (τουαλέτα, ένα φαγάκι και αυτό καθιστή...).

Έχω πονάκια. Ειδικά αν κάνω να σηκωθώ απότομα από το κρεβάτι. Πόνους που μοιάζουν με τους πόνους περιόδου ή με "σουβλιες" στην κοιλιά. Αντιμετωπίζετε και εσείς κάτι τέτοιο; 

Ανορεξία στο φουλ. Και όταν τρώω, θέλω συγκεκριμένες τροφές. Κάποιες τροφές που αγαπούσα, στη σκέψη πια μόνο, μου φέρνουν αποστροφή. 

Επίσης έκανα την 1η δόση του εμβολίου mRNA προχθές. Δεν είχα εμβολιαστεί μέχρι στιγμής. Ο γιατρός μου, μου συνέστησε να κάνω και το αντιγριπικο , αλλά άλλοι 2 γιατροί με τους οποίους ήρθα σε επικοινωνία ήταν αντίθετοι. Απλώς μου τόνισαν να προβώ σε εμβολιασμό κατά της κοβιντ το συντομότερο, όπως και έκανα. 

Βρίσκετε κάποια άλλη μανούλα στη δική μου θέση? Γενικότερα ή ειδικότερα? 😊♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Καλωσόρισες στην ομάδα! Με το καλό το μωράκι σου! Πώς ήταν το ραντεβού; δεν έχω προσωπική εμπειρία γιατί είμαι ελευθ. Επαγγελματίας αλλά νομίζω μέχρι και το τέλος της Κύησης θα μπορούσε να σου δώσει αναρρωτική για επαπειλουμενη ανάλογα την προϋπηρεσία. 

Ευχαριστώ πολύ!!Με το καλό τα μωράκια μας! Δόξα το Θεό πήγε πολύ καλά το ραντεβού!Αυπομονώ για το επόμενο! Είδαμε το θαύμα της ζωής στον υπέρηχο και ακόμα κλαίω από συγκίνηση ! Σχετικά με την άδεια την έγραψε ο γιατρός και τελικά την καλύπτειτο ΙΚΑ  για όλες τις μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angelaki91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Μια χαρά εσείς; 

@Eirinakos εγώ είμαι μια χαρά σήμερα χθες το βράδυ είχα καούρες μέχρι και στον ύπνο μου!!! 

@kk88 σήμερα εχεις τον υπέρηχο εεε θα πάνε όλα τέλεια ❤❤❤

Χαίρομαι κορίτσι μου.. Εγώ ξάπλα σήμερα από το πρωί ημικρανία κ αναγούλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σήμερα ομολογώ είμαι καλυτερα αλλά ενώ δεν καταλαβαίνω γενικά τίποτα νιώθω κουρασμένη πολυ την άλλη πεμπτη έχω ραντεβου να κανονιστει και η αυχενικη το άγχος εδώ αλλά χαλαρό.

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eirinakos είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Εγώ εχθές το βράδυ ήμουν πάλι Χαλια με εμετούς.. Και το κακό είναι ότι δεν είχα φάει καλά κ δεν είχα να βγάλω κ πολλά κ με έπιασε απίστευτος πόνος στ στομάχι.. Εσείς πως είσαστε? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Pop y είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Ως νέος μέλος στο φόρουμ, και ως πρώτη φορά εγκυμονούσα, έχω πολλές απορίες. Βρίσκομαι σε αναγκαστική κατακλιση, λόγω αποκόλλησης. Μικρή αποκόλληση βέβαια, αλλά σηκώνομαι μόνο για τα απαραίτητα (τουαλέτα, ένα φαγάκι και αυτό καθιστή...).

Έχω πονάκια. Ειδικά αν κάνω να σηκωθώ απότομα από το κρεβάτι. Πόνους που μοιάζουν με τους πόνους περιόδου ή με "σουβλιες" στην κοιλιά. Αντιμετωπίζετε και εσείς κάτι τέτοιο; 

Ανορεξία στο φουλ. Και όταν τρώω, θέλω συγκεκριμένες τροφές. Κάποιες τροφές που αγαπούσα, στη σκέψη πια μόνο, μου φέρνουν αποστροφή. 

Επίσης έκανα την 1η δόση του εμβολίου mRNA προχθές. Δεν είχα εμβολιαστεί μέχρι στιγμής. Ο γιατρός μου, μου συνέστησε να κάνω και το αντιγριπικο , αλλά άλλοι 2 γιατροί με τους οποίους ήρθα σε επικοινωνία ήταν αντίθετοι. Απλώς μου τόνισαν να προβώ σε εμβολιασμό κατά της κοβιντ το συντομότερο, όπως και έκανα. 

Βρίσκετε κάποια άλλη μανούλα στη δική μου θέση? Γενικότερα ή ειδικότερα? 😊♥️

Καλησπέρα κορίτσι μου καλώς ήρθες!!! Τώρα μου έβγαλε το μήνυμα σου !!! Εμένα προσωπικά ο γιατρός μου, μου είπε να εμβολιαστω μετά το πρώτο τρίμηνο οπότε υπολογίζω τον άλλον μήνα περίπου...πως εισαι μετά το εμβολιο; για τα υπόλοιπα ελπίζω κάποια άλλη μελλοντική μανούλα να σε βοηθήσει 😍@Pop y

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Pop y είπε:

Καλησπέρα! Διανύω την 8η εβδομάδα κύησης. Πιο πολύ έχω ανορεξία και ναυτίες. Ο γιατρός μου, μου απαγόρευσε ΠΑΝΤΕΛΩΣ τη ζάχαρη. Δεν έχω ιστορικό με διαβήτη ή κάτι άλλο. Απλώς αυτή είναι η "γραμμή" του. Και μου κακοφαίνεται, γιατί πολλές φορές ζηλεύω τον άνδρα μου που τρώει μαρμελάδα ή δυσκολεύομαι να πίνω πικρό τον καφέ φίλτρου..... 

Εσείς καταναλώνετε ζάχαρη?

Καλησπέρα κορίτσι μου! 

Εμένα μου είπε να την αποφευγω όσο μπορώ και να τρώω απ' όλα με μέτρο.. εγω πίνω μέτριο καφέ το πρωί και η αλήθεια δεν μπορώ να με φανταστώ να πίνω σκέτο...εκτός αν μου το επιβάλλει και ευτυχως δεν έχει γίνει κάτι τέτοιο! Γιατί δεν τον ρωτάς; ξέρω και από φίλες μου που έχουν όλες μωράκια ότι τους έλεγαν οι γιατροί τους να μην στερηθούν κάτι..αλλα όλα με μέτρο...αν φας δλδ μια φορά μαρμελάδα δεν νομίζω να κάνεις κακό...βέβαια γιατρός δεν είμαι την αποψη μου λέω!!! Και όπως έχω ξανά πει ο κάθε γιατρός εζει την δική του γνώμη! @Pop y

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...