Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022🤰🤰☀️☀️


Recommended Posts

Ναι, ναι κατάλαβα πώς το λες. Λογικό, ο κάθε γιατρός δουλεύει με τον δικό του τρόπο και γι'αυτό δεν παρεξήγησα -σε γενικές γραμμές μου άρεσε πόσο ήρεμος ήταν και σου έβγαζε μια σιγουριά ότι ξέρει τι κάνει ρε παιδί μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια μου! Καιρό έχω να γράψω, πριν το Πάσχα αν θυμάμαι καλά. Είμαι στις 34+5 σήμερα και λογικά θα γεννήσω κι εγώ τον Ιούνιο γύρω στις 24. Είχα γεννήσει με καισαρικη τον γιο μου, οπότε θα πάμε πάλι μ' αυτόν τον τρόπο. Όλα κυλάνε ομαλά, ο μικρούλης έφτασε σχεδόν 2,4 κιλά και είναι μια χαρά. Doppler έκανα κι εγώ στο ιατρείο της γυναικολόγου μου. 

Εγώ θα γεννήσω στο Ιασω στη Λάρισα (εδώ μένουμε). Εκεί γέννησα και την 1η φορά κι έμεινα πολύ ευχαριστημένη. 

Μετράμε αντίστροφα λοιπόν κι εύχομαι όλα να πάνε τέλεια σε όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Anna.gr είπε:

Γεια σας κορίτσια μου! Καιρό έχω να γράψω, πριν το Πάσχα αν θυμάμαι καλά. Είμαι στις 34+5 σήμερα και λογικά θα γεννήσω κι εγώ τον Ιούνιο γύρω στις 24. Είχα γεννήσει με καισαρικη τον γιο μου, οπότε θα πάμε πάλι μ' αυτόν τον τρόπο. Όλα κυλάνε ομαλά, ο μικρούλης έφτασε σχεδόν 2,4 κιλά και είναι μια χαρά. Doppler έκανα κι εγώ στο ιατρείο της γυναικολόγου μου. 

Εγώ θα γεννήσω στο Ιασω στη Λάρισα (εδώ μένουμε). Εκεί γέννησα και την 1η φορά κι έμεινα πολύ ευχαριστημένη. 

Μετράμε αντίστροφα λοιπόν κι εύχομαι όλα να πάνε τέλεια σε όλες μας! 

Με το καλό και σε εσένα κορίτσι μου!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!

 

Φοβάστε καθόλου όσες γεννάνε πρώτη φορά????

Η μόνο εγώ νομίζω ότι θα με πάρουν σηκωτη?????🤣🤣🤣🤣

Καλημεεεερα!!

Κι εγώ φοβάμαι, η αλήθεια είναι, αλλά σκέφτομαι ότι έτσι κι αλλιώς θα βγει, οποοοοτε🤣🤣🤣! Πάντως πέρα από την πλάκα όσο περνάει ο καιρός τόσο περισσότερο μου περνάει ο φόβος κι ανυπομονώ! Κοντεύουμε κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina1990 είπε:

Καλημεεεερα!!

Κι εγώ φοβάμαι, η αλήθεια είναι, αλλά σκέφτομαι ότι έτσι κι αλλιώς θα βγει, οποοοοτε🤣🤣🤣! Πάντως πέρα από την πλάκα όσο περνάει ο καιρός τόσο περισσότερο μου περνάει ο φόβος κι ανυπομονώ! Κοντεύουμε κορίτσια!

Αχχχ και γω φοβαμαι πολυυυ!!!νομιζω αν δεν έχεις ξαναπεράσει τη διαδικασία αγχώνεσαι!!!αλλά αναγκάστηκα πρέπει κάπως να βγει 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Afroditi Lrk είπε:

Αχχχ και γω φοβαμαι πολυυυ!!!νομιζω αν δεν έχεις ξαναπεράσει τη διαδικασία αγχώνεσαι!!!αλλά αναγκάστηκα πρέπει κάπως να βγει 🤣🤣

Κι εγώ έχω ανάμεικτα συναισθήματα. Φοβάμαι πιο πολύ πώς θα είναι μετά να πω την αλήθεια απ'οτι τον τοκετό. Αλλά ενώ ποτέ στη ζωή μου δε φοβόμουν τον τοκετό τωρα εδώ και λίγο καιρό με αγχώνει και η διαδικασία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!

 

Φοβάστε καθόλου όσες γεννάνε πρώτη φορά????

Η μόνο εγώ νομίζω ότι θα με πάρουν σηκωτη?????🤣🤣🤣🤣

Γεια σας κορίτσια μου 

όχι απλά σηκωτή 😂😂😂 

φοβαμαι πολύ μπορώ να πω αλλά κ εγώ μια από τα ίδια σκέφτομαι πως από κάπου πρέπει να βγει… οπότε… και εννοείται ανυπομονούμε να γνωρίσουμε την κορούλα μας ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!

 

Φοβάστε καθόλου όσες γεννάνε πρώτη φορά????

Η μόνο εγώ νομίζω ότι θα με πάρουν σηκωτη?????🤣🤣🤣🤣

Εμένα είναι πολύ κοντά πλέον και με πιάνει πανικός όποτε το σκέφτομαι… χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη 😂 

εμεις πλέον πάμε κάθε εβδομάδα γιατρό. Εσείς ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΝικηΚ είπε:

Εμένα είναι πολύ κοντά πλέον και με πιάνει πανικός όποτε το σκέφτομαι… χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη 😂 

εμεις πλέον πάμε κάθε εβδομάδα γιατρό. Εσείς ; 

Και εγώ κάθε εβδομάδα στο γιατρο!!!θέλει να δει αν παίρνει βάρος γτ είμαστε λίγο πίσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η ΝικηΚ είπε:

Εμένα είναι πολύ κοντά πλέον και με πιάνει πανικός όποτε το σκέφτομαι… χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη 😂 

εμεις πλέον πάμε κάθε εβδομάδα γιατρό. Εσείς ; 

Εμένα κάθε δεύτερη μου είπε και όταν μπω στον μήνα μου κάθε βδομάδα… ποσό κοντά είσαι κορίτσι μου εσυ; Ποτέ μπαίνεις στον μήνα σου με το καλό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Katerina1990 είπε:

Καλημεεεερα!!

Κι εγώ φοβάμαι, η αλήθεια είναι, αλλά σκέφτομαι ότι έτσι κι αλλιώς θα βγει, οποοοοτε🤣🤣🤣! Πάντως πέρα από την πλάκα όσο περνάει ο καιρός τόσο περισσότερο μου περνάει ο φόβος κι ανυπομονώ! Κοντεύουμε κορίτσια!

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Afroditi Lrk είπε:

Αχχχ και γω φοβαμαι πολυυυ!!!νομιζω αν δεν έχεις ξαναπεράσει τη διαδικασία αγχώνεσαι!!!αλλά αναγκάστηκα πρέπει κάπως να βγει 🤣🤣

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου 

όχι απλά σηκωτή 😂😂😂 

φοβαμαι πολύ μπορώ να πω αλλά κ εγώ μια από τα ίδια σκέφτομαι πως από κάπου πρέπει να βγει… οπότε… και εννοείται ανυπομονούμε να γνωρίσουμε την κορούλα μας ! 

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η ΝικηΚ είπε:

Εμένα είναι πολύ κοντά πλέον και με πιάνει πανικός όποτε το σκέφτομαι… χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη 😂 

εμεις πλέον πάμε κάθε εβδομάδα γιατρό. Εσείς ; 

 

 

τουλαχιστον ξερουμε οτι δεν ειμαστε απο τον πλανητη αρη χαχαχαχαχαχ

αφου καμια φορα σκεφτομαι και να τρεξω να μην μπω στο μαιευτηριο , που να παω;;;;; με την κοιλια στο στομα;;;;

και εμεις ανυπομονουμε πολυ για τα αγορια μας, βλεπω αυτα τα μικροσκοπικα καλτσακια και λεω παναγιτσα μου τι ποδαρακια θα μπουν μεσα!!! 

και μενα εννοειται με αγχωνει και το μετα! λεω συνεχεια θα με θελουν τα παιδια;;;; θα τα πηγαινω καλα;;;;; πως θα τα πιανω;;;; (και εχω πιασει και εχω πιασει μωρα φιλων και συγγενων απο ημερων, αλλα αυτο ειναι διαφορετικο...) ειναι δικη μου ευθυνη!!! και θελω να ειμαι καλη!!!!! 

 

εμεις εδω και 3 εβδομαδες παμε σερι καθε εβδομαδα στο γυναικολογο, μονο αυτη την βδομαδα δεν θα παμε γτ την τεταρτη εχω εμβρυολογο για το δευτερο ντοπλερ, οποτε ειναι το ιδιο! θα τα δουμε και καλυτερα! 

και εχω και αιματολογο αυτη την βδομαδα για τις αντιπηκτικες που κανω! 

 

το σιγουρο ειναι οτι θα τα καταφερουμε!!!! το αγνωστο μας τρομαζει! ετσι ελεγα και για την ωοληψια... εγω θα μπω μεσα σε αιθουσα χειρουργειου;;;;; θα μου βαλουν πεταλουδα;;;;απαπαπαπαπα και ομως τα καταφερα και τωρα λεω σε αλλες κοπελες αντε καλε τιποτα δεν ειναι!!!! 

 

αληθεια ειναι καμια σας στο Ρεα;;; γτ δεν θυμαμαι, θυμαμαι οτι καποιες ειστε μητερα και ιασω αλλα για ρεα δεν ενθυμουμε!!! 

 

εκθεση εγραψα παλι  :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η angel35 είπε:

 

 

 

 

 

τουλαχιστον ξερουμε οτι δεν ειμαστε απο τον πλανητη αρη χαχαχαχαχαχ

αφου καμια φορα σκεφτομαι και να τρεξω να μην μπω στο μαιευτηριο , που να παω;;;;; με την κοιλια στο στομα;;;;

και εμεις ανυπομονουμε πολυ για τα αγορια μας, βλεπω αυτα τα μικροσκοπικα καλτσακια και λεω παναγιτσα μου τι ποδαρακια θα μπουν μεσα!!! 

και μενα εννοειται με αγχωνει και το μετα! λεω συνεχεια θα με θελουν τα παιδια;;;; θα τα πηγαινω καλα;;;;; πως θα τα πιανω;;;; (και εχω πιασει και εχω πιασει μωρα φιλων και συγγενων απο ημερων, αλλα αυτο ειναι διαφορετικο...) ειναι δικη μου ευθυνη!!! και θελω να ειμαι καλη!!!!! 

 

εμεις εδω και 3 εβδομαδες παμε σερι καθε εβδομαδα στο γυναικολογο, μονο αυτη την βδομαδα δεν θα παμε γτ την τεταρτη εχω εμβρυολογο για το δευτερο ντοπλερ, οποτε ειναι το ιδιο! θα τα δουμε και καλυτερα! 

και εχω και αιματολογο αυτη την βδομαδα για τις αντιπηκτικες που κανω! 

 

το σιγουρο ειναι οτι θα τα καταφερουμε!!!! το αγνωστο μας τρομαζει! ετσι ελεγα και για την ωοληψια... εγω θα μπω μεσα σε αιθουσα χειρουργειου;;;;; θα μου βαλουν πεταλουδα;;;;απαπαπαπαπα και ομως τα καταφερα και τωρα λεω σε αλλες κοπελες αντε καλε τιποτα δεν ειναι!!!! 

 

αληθεια ειναι καμια σας στο Ρεα;;; γτ δεν θυμαμαι, θυμαμαι οτι καποιες ειστε μητερα και ιασω αλλα για ρεα δεν ενθυμουμε!!! 

 

εκθεση εγραψα παλι  :P 

Εμείς ακόμα δεν έχουμε πυκνά ραντεβού. Είχαμε πριν 2 εβδομάδες, μετά είχαμε πριν 1 εβδομάδα ντοπλερ με τον άλλο γιατρό και τώρα έχουμε ξανάε το γυναικολόγο σε 2 εβδομάδες που θα μπω στο μήνα μου, δηλαδη 4 εβδομάδες απόσταση μεταξύ των 2 ραντεβού στο γιατρό μου. Μετά μου είπε κάθε εβδομάδα μέχρι να γεννήσω να βλέπουμε αν πλησιάζει ο τοκετός. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Εμείς ακόμα δεν έχουμε πυκνά ραντεβού. Είχαμε πριν 2 εβδομάδες, μετά είχαμε πριν 1 εβδομάδα ντοπλερ με τον άλλο γιατρό και τώρα έχουμε ξανάε το γυναικολόγο σε 2 εβδομάδες που θα μπω στο μήνα μου, δηλαδη 4 εβδομάδες απόσταση μεταξύ των 2 ραντεβού στο γιατρό μου. Μετά μου είπε κάθε εβδομάδα μέχρι να γεννήσω να βλέπουμε αν πλησιάζει ο τοκετός. 

Ποια είναι η εβδομάδα που λέμε μπήκα στο μήνα μου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Εμένα κάθε δεύτερη μου είπε και όταν μπω στον μήνα μου κάθε βδομάδα… ποσό κοντά είσαι κορίτσι μου εσυ; Ποτέ μπαίνεις στον μήνα σου με το καλό; 

 

στις πριν 39 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Ποια είναι η εβδομάδα που λέμε μπήκα στο μήνα μου??

@Angelaki91 εμεις σε δυο εβδομάδες πάντα πρώτα ο Θεός γεννάμε! 
 

@angel35 από ότι βλέπω στην φωτό 36 εβδομάδες μπαίνεις στον μήνα σου 

120B284F-CFDB-4F94-A962-130DA17C6D45.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ΝικηΚ είπε:

 

@Angelaki91 εμεις σε δυο εβδομάδες πάντα πρώτα ο Θεός γεννάμε! 
 

@angel35 από ότι βλέπω στην φωτό 36 εβδομάδες μπαίνεις στον μήνα σου 

120B284F-CFDB-4F94-A962-130DA17C6D45.png

Άντε με το καλοοοοο!!! Υπέροχα ! ❤️ 
εγω μπαίνω την άλλη εβδομάδα στον μήνα μου για να δούμε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ξέρει καμία τι ακριβώς παίζει με το Ιασώ; Ο άντρας μου θα μπορεί να μείνει μέσα μαζί μου; Θα μπορεί να μπει και να βγει; Επισκεπτήριο φαντάζομαι ούτε για αστείο … 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Άντε με το καλοοοοο!!! Υπέροχα ! ❤️ 
εγω μπαίνω την άλλη εβδομάδα στον μήνα μου για να δούμε !!!!

Ωωωωχ κορίτσια τωρα το κατάλαβα!!και εγώ δηλαδή την άλλη εβδομάδα μπαινω στον ένατο!!!να πανικοβληθω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Afroditi Lrk είπε:

Ωωωωχ κορίτσια τωρα το κατάλαβα!!και εγώ δηλαδή την άλλη εβδομάδα μπαινω στον ένατο!!!να πανικοβληθω?

απο οτι εχω καταλαβει παει και αναλογα την πητ σου, για παραδειγμα εγω που κανονικα εχω πητ 25/07 μπαινω στον μηνα μου νομιζω 25/06

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angelaki91 είπε:

Κορίτσια μου ξέρει καμία τι ακριβώς παίζει με το Ιασώ; Ο άντρας μου θα μπορεί να μείνει μέσα μαζί μου; Θα μπορεί να μπει και να βγει; Επισκεπτήριο φαντάζομαι ούτε για αστείο … 

για ιασω δεν ξερω αλλα θα σου πω για ρεα που ειναι παρομοια, ναι επισκεπτηριο δεν παιζει, στον αντρα βαζουν βραχιολιακι οτι ειναι συνοδος και επιτρεπεται να μπαινοβγαινει. 

λογω covid επιτρεπεται να μεινουν μαζι κανουν λιγο και τα στραβα ματια, αλλα αν ειστε πολλες κοπελες στο δωματιο πανε ολοι οι αντρες κομπανια και κοιμουνται στο σαλονι, εξαρταται και το δωματιο που θα εχεις, αν πχ ειναι δικλινο μπορεις να συννενοηθεις με την διπλανη και να κοιμουνται και οι αντρες σας μεσα μαζι. στο τρικλινο φανταζομαι λιγο πιο δυσκολα γτ μαζευονται πολλα ατομα μετα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

απο οτι εχω καταλαβει παει και αναλογα την πητ σου, για παραδειγμα εγω που κανονικα εχω πητ 25/07 μπαινω στον μηνα μου νομιζω 25/06

Ναι μπορείς να το πεις και με τους δύο τρόπους. Εμένα που έχω ΠΗΤ 13/7 είπε ο γιατρός ραντεβού 13/6 και το όρισε ότι τότε μπαίνω στο μήνα μου και ξεκινάμε να παρακολουθούμε. Τότε θα είμαι 35 και 5 πχ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η angel35 είπε:

για ιασω δεν ξερω αλλα θα σου πω για ρεα που ειναι παρομοια, ναι επισκεπτηριο δεν παιζει, στον αντρα βαζουν βραχιολιακι οτι ειναι συνοδος και επιτρεπεται να μπαινοβγαινει. 

λογω covid επιτρεπεται να μεινουν μαζι κανουν λιγο και τα στραβα ματια, αλλα αν ειστε πολλες κοπελες στο δωματιο πανε ολοι οι αντρες κομπανια και κοιμουνται στο σαλονι, εξαρταται και το δωματιο που θα εχεις, αν πχ ειναι δικλινο μπορεις να συννενοηθεις με την διπλανη και να κοιμουνται και οι αντρες σας μεσα μαζι. στο τρικλινο φανταζομαι λιγο πιο δυσκολα γτ μαζευονται πολλα ατομα μετα. 

Αααα οκ!!! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου τουλάχιστον μπορούν να μπάινοβγαίνουν κάτι είναι και αυτό… να κάνουν ένα μπάνιο κ εκείνοι 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Αααα οκ!!! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου τουλάχιστον μπορούν να μπάινοβγαίνουν κάτι είναι και αυτό… να κάνουν ένα μπάνιο κ εκείνοι 😂

Και εγώ Ιασώ γεννάω από ότι διάβασα στην σελίδα τους μόνο ένας σύνοδος επιτρέπεται οποίος πρέπει να έχει κάνει μοριακό επίσης. Εσυ κορίτσι μου ποτέ με το καλό ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!μολις γυρνάω από γιατρο,στο Μητέρα θα γεννήσω εγώ,και τον ρώτησα για σύνοδο,και εκεί όπως το Ιασώ θα δηλώσεις έναν σύνοδο μου είπε θα κάνει το μοριακό και θα μπωρει να μπαινοβγαίνει🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά απαγορεύονται τα επισκεπτήρια. Την Παρασκευή που κάναμε doppler στο ΡΕΑ ζήτησαν rapid από τον συνοδό για να μπορεί να μπει οπότε φαντάζομαι την ίδια τακτική θα ακολουθούν όλοι... Πέρσι ζητούσαν και από την επίτοκο rapid αλλά φέτος όχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μπράβο κορίτσι μου με το καλοοο το μωρακι σας όλα τέλεια πηγαίνουν μπράβο  🥰
    • Εμείς την κάναμε 22+4 την β επιπέδο για αυτό εμένα γραφει 507γρ αλλά το μετρησε 2 φορές και κρατησε την πιο μεγάλη πιστεύω πως είναι λιγότερο αλλά τέλος πάντων 😅 επισης στην βδομαδα που είσαι είχα κάνει στην κόρη μου και ήταν 380 όπως και σε εσενα ☺️ μια χαρά είναι 
    • @Diwni σε ευχαριστώ για την σκέψη σου...εδώ περίμενα να φτάσει επιτέλους η ωορρηξία... άργησε... @Παρασκευαιδου σε ευχαριστώ πολύ για τα φιλιά .. ανταποδίδω... Με δυο παιδιά μάνα μου που να βρω χρόνο και κουράγιο για δύο επαφές;;🤣 Μία και πολύ είναι....ψοφια είμαι καθημερινές...αλλά τι να κάνω αφού δεν έπεσε ΣΚ θα κάνω την θυσία 😋🤣
    • ημουν 21+1...την προηγούμενη Τετάρτη. Απλά μου φαίνεται περίεργο..ή ο δικός μου θα βγει πολύ μικρός 🤷
    • Δεν σε παρακολουθεί με υπερήχους;;;; Εγώ όταν επερνα χάπια διέγερσης με εβλεπε τρεις φορές με υπερήχους από την 10η μέρα μέχρι 14η και μου έλεγε να ερθω σε επαφές συγκεκριμένες μέρες όπως εσυ! Έπρεπε να σε δει για να δείτε αν έκανες ωοθυλάκια και ποσά! Με τις εξετάσεις εννοειται πως θα δεις αν έγινε η ωορρηξια και συγκεκριμένα με την προγεστερονη απλά γτ να μη ξερεις ποσά ωοθυλάκιο έκανες και ποτέ περίπου θα γίνει η ωορρηξια; Τα ινοφερτ βοηθανε αλλά θέλουν από 3 μήνες και μετά για να δράσουν! Σε καταλαβαίνω απόλυτα κορίτσι μου🙏υπομονή και επιμονή να έρθει το θαυματακι μας❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...