Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022🤰🤰☀️☀️


Recommended Posts

Καλορίζικα να ναι κορίτσια να τα ευχαριστηθούν τα μωράκια μας! Κι εγώ την κούνια διακοσμητική θα την έχω για αρχή, εχω χωρίσει το σαλόνι (νοητά μόνο🤣🤣🤣) καθώς δεν έχουμε παιδικό δωμάτιο! Θα χρησιμοποιώ λίκνο, το οποίο επίσης θα μου δώσουν. Και την ερχόμενη άνοιξη , με το καλό, αν δεν έχουμε αλλάξει σπίτι, θα δούμε πως θα το κάνουμε. Προς το παρόν έχουμε σαλόνι που περιλαμβάνει κούνια κ αλλαξιέρα! Αν το βλεπα αυτό πριν μήνες θα παθαινα εγκεφαλικό...τωρα απλά καθομαι στον καναπέ και βλέποντας στην αλλη πλευρα την κούνια, κάνω τοσα όνειρα...

Ανυπομονώ πολύ βρε κορίτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Katerina1990 είπε:

Καλορίζικα να ναι κορίτσια να τα ευχαριστηθούν τα μωράκια μας! Κι εγώ την κούνια διακοσμητική θα την έχω για αρχή, εχω χωρίσει το σαλόνι (νοητά μόνο🤣🤣🤣) καθώς δεν έχουμε παιδικό δωμάτιο! Θα χρησιμοποιώ λίκνο, το οποίο επίσης θα μου δώσουν. Και την ερχόμενη άνοιξη , με το καλό, αν δεν έχουμε αλλάξει σπίτι, θα δούμε πως θα το κάνουμε. Προς το παρόν έχουμε σαλόνι που περιλαμβάνει κούνια κ αλλαξιέρα! Αν το βλεπα αυτό πριν μήνες θα παθαινα εγκεφαλικό...τωρα απλά καθομαι στον καναπέ και βλέποντας στην αλλη πλευρα την κούνια, κάνω τοσα όνειρα...

Ανυπομονώ πολύ βρε κορίτσια...

Εδώ ανυπομονώ εγώ που είναι το τρίτο μου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας!

Εγώ δεν έχω καν κούνια, ούτε σκοπεύω να πάρω καθώς θα κάνουμε συγκοίμηση, έχω πάρει μόνο φωλιά.

Άποψή μου να μην πάρετε -όσες αγοράσετε- κάποια ακριβή καθώς μετά από λίγο καιρό θα αλλαχτεί σε κρεβατάκι... Είχαμε πάρει στον γιο μου μια από ικεα και δε χρησινοποιήθηκε ποτέ 😆 Δηλαδή αν ήταν ακριβή θα κλαίγαμε τα λεφτά μας.

Αγόρασα την πιο φθηνή αλλαξιέρα του ικεα χθες, τη sniglar, μόνο 30€. Η πλάκα είναι ότι είχαμε μια πολύ πιο ακριβή αλλά είχαμε βγάλει το ξύλο που μπαίνει πάνω το μωρό και την είχαμε απλά σα ραφιέρα οπότε μας είναι άχρηστη καθώς δε βρίσκουμε πουθενά το ξύλο, ούτε το πουλάνε χωριστά στα ικεα! Την κατεβάσαμε στην αποθήκη και οργανώσαμε μερικά πράγματα πάνω της, τουλάχιστον έπιασε τόπο κάπως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimi84 είπε:

Ο μεγάλος 14 χρονών και ο μικρός 10στα 11

Να σου ζήσουν!!χαρα στο κουράγιο σου!!

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maya90 είπε:

Κορίτσια γεια σας!

Εγώ δεν έχω καν κούνια, ούτε σκοπεύω να πάρω καθώς θα κάνουμε συγκοίμηση, έχω πάρει μόνο φωλιά.

Άποψή μου να μην πάρετε -όσες αγοράσετε- κάποια ακριβή καθώς μετά από λίγο καιρό θα αλλαχτεί σε κρεβατάκι... Είχαμε πάρει στον γιο μου μια από ικεα και δε χρησινοποιήθηκε ποτέ 😆 Δηλαδή αν ήταν ακριβή θα κλαίγαμε τα λεφτά μας.

Αγόρασα την πιο φθηνή αλλαξιέρα του ικεα χθες, τη sniglar, μόνο 30€. Η πλάκα είναι ότι είχαμε μια πολύ πιο ακριβή αλλά είχαμε βγάλει το ξύλο που μπαίνει πάνω το μωρό και την είχαμε απλά σα ραφιέρα οπότε μας είναι άχρηστη καθώς δε βρίσκουμε πουθενά το ξύλο, ούτε το πουλάνε χωριστά στα ικεα! Την κατεβάσαμε στην αποθήκη και οργανώσαμε μερικά πράγματα πάνω της, τουλάχιστον έπιασε τόπο κάπως.

Κι εγω αυτη πηρα από ικεα με τα 30€!για τα λεφτά της,εξαιρετικη θα έλεγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katerina1990 παλιά την είχαν πιο ακριβά! 60€ νομίζω και τώρα που την έβαλαν 30, έτρεξα :P Το μόνο αρνητικό που βρήκα είναι ότι δεν έχει χώρο για να βάλεις μωρομάντηλα και κρέμα, έχει μόνο κάτω. Πήρα όμως 2 ραφάκια lack τα μικρά για να τα έχω δίπλα μου που ξέρω ότι θα με βολέψει. Κατά τ' άλλα, είναι πολύ value for money!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Maya90 είπε:

@Katerina1990 παλιά την είχαν πιο ακριβά! 60€ νομίζω και τώρα που την έβαλαν 30, έτρεξα :P Το μόνο αρνητικό που βρήκα είναι ότι δεν έχει χώρο για να βάλεις μωρομάντηλα και κρέμα, έχει μόνο κάτω. Πήρα όμως 2 ραφάκια lack τα μικρά για να τα έχω δίπλα μου που ξέρω ότι θα με βολέψει. Κατά τ' άλλα, είναι πολύ value for money!

Α δικιά μου είσαι εσύ!!🤣🤣🤣 κι εγώ αυτό έκανα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα μα τι να κάνουμε, βάζουμε και λίγο DIY για να το φέρουμε στα μέτρα μας 🤣

Ήξερα ότι δε θα με βολέψει αν δεν έχω δίπλα μου όσα χρειάζομαι. Απλά έκανα χαζομάρα και τα πήρα στο χρώμα της συμήδας και όχι λευκά, και δεν ταιριάζουν χρωματικά με την αλλαξιέρα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!! 
εμεις πήγαμε για υπέρηχο σήμερα 1470 γραμμάρια η μπεμπουλα μας !! Δοξα τον Θεό όλα καλά! Μούρη πάλι δεν μας έδειξε, καθόταν κάπως κουλουριασμένη. Τα θεματάκια μου παραμένουν ως έχουν αλλά δεν πειράζει 😍

εμεις κούνια παραγγείλαμε σχετικά μεγάλη διάσταση. Αυτό που πρόσεξα είναι να έχει και το στρώμα και τα κάγκελα τρία επίπεδα. Η κούνια θα πάει στο δωμάτιο της απευθείας ενώ μας έκαναν δώρο τα πεθερικά μου λίκνο ωστε να κοιμάται εκεί γιατί το δωμάτιο μας είναι αρκετά στενό. Για να χωρέσει και το λίκνο θα πρέπει να αφαιρέσω το ένα κομοδίνο. 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katerina1990 είπε:

Να σου ζήσουν!!χαρα στο κουράγιο σου!!

 

Κι εγω αυτη πηρα από ικεα με τα 30€!για τα λεφτά της,εξαιρετικη θα έλεγα!

Αυτό ξανά πες το μετά από τόσα χρόνια ξανά από την αρχή αλλά είναι ευλογία αφου το έστειλε καλός να έρθει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dimi84 είπε:

Αυτό ξανά πες το μετά από τόσα χρόνια ξανά από την αρχή αλλά είναι ευλογία αφου το έστειλε καλός να έρθει 

Το μικρούλι σου είναι πολύ τυχερο!θα το έχουν στα ώπα ώπα! Κι εγώ με την μικρή μου αδερφή έχω 13 χρόνια διαφορά και πάντα είχαμε απίστευτη σχέση, κι εγώ και ο αδερφός μας!είναι το μικρό μας κι ας κοντεύει πια τα 20!🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Katerina1990 είπε:

Το μικρούλι σου είναι πολύ τυχερο!θα το έχουν στα ώπα ώπα! Κι εγώ με την μικρή μου αδερφή έχω 13 χρόνια διαφορά και πάντα είχαμε απίστευτη σχέση, κι εγώ και ο αδερφός μας!είναι το μικρό μας κι ας κοντεύει πια τα 20!🥰🥰🥰

Έτσι φαίνεται ο μεγάλος έχει ανυπομονησία καιν κάνει διαφορα σχέδια ξέρω ότι θα με βοηθάνε πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πως πάτε με τον ύπνο και την συχνοουρία ;; Εγώ πλέον μόλις ξαπλώσω για να κοιμηθώ σηκώνομαι για τουαλέτα συνέχεια. Αφού τα καταφέρω να κοιμηθώ ξυπνάω σε τέσσερις ώρες για τουαλέτα και μετά δεν ξανά κοιμάμαι. Είμαι άυπνη τελευταία όπως καταλαβαίνετε και λίγο κουρασμένη. Εσείς πως είστε; 
κανονισατε Doppler ανάπτυξης; 
εμεις πρώτα ο Θεός σε δυο εβδομάδες ❤️
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η ΝικηΚ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πως πάτε με τον ύπνο και την συχνοουρία ;; Εγώ πλέον μόλις ξαπλώσω για να κοιμηθώ σηκώνομαι για τουαλέτα συνέχεια. Αφού τα καταφέρω να κοιμηθώ ξυπνάω σε τέσσερις ώρες για τουαλέτα και μετά δεν ξανά κοιμάμαι. Είμαι άυπνη τελευταία όπως καταλαβαίνετε και λίγο κουρασμένη. Εσείς πως είστε; 
κανονισατε Doppler ανάπτυξης; 
εμεις πρώτα ο Θεός σε δυο εβδομάδες ❤️
 

Τα ίδια και εγώ, τώρα είμαι 25η εβδομάδα και μια νύχτα κοιμάμαι με δύο διακοπές για τουαλέτα άλλη με μια διακοπή, μετά αρχίζει τις κλωτσιές η μικρή και πάει λέγοντας... Το doppler αρχές Ιουνίου το δικό μας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η ΝικηΚ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πως πάτε με τον ύπνο και την συχνοουρία ;; Εγώ πλέον μόλις ξαπλώσω για να κοιμηθώ σηκώνομαι για τουαλέτα συνέχεια. Αφού τα καταφέρω να κοιμηθώ ξυπνάω σε τέσσερις ώρες για τουαλέτα και μετά δεν ξανά κοιμάμαι. Είμαι άυπνη τελευταία όπως καταλαβαίνετε και λίγο κουρασμένη. Εσείς πως είστε; 
κανονισατε Doppler ανάπτυξης; 
εμεις πρώτα ο Θεός σε δυο εβδομάδες ❤️
 

Και εγω μια από τα ίδια...άσε που κάθε φορά που βγαίνω έξω σκέφτομαι αν θα έχει τουαλέτα εκει που θα παμε αλλιως δεν παω....Από τον ύπνο είμαι οκ απλα ξυπνάω πολύ νωρίς το πρωί χωρίς λογο...Doppler έχουμε αυτή την εβδομαδαα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΝικηΚ είπε:

Χαχαχα με καταλαβαίνετε επομένως… το τι εκνευρισμό μου έχει βγάλει αυτή η κούραση δεν περιγράφεται. 

Εγω παλι συνέχεια πειναωωω!!αν τρωω ειμαι μια χαρα αν όχι εχω νευρααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ΝικηΚ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πως πάτε με τον ύπνο και την συχνοουρία ;; Εγώ πλέον μόλις ξαπλώσω για να κοιμηθώ σηκώνομαι για τουαλέτα συνέχεια. Αφού τα καταφέρω να κοιμηθώ ξυπνάω σε τέσσερις ώρες για τουαλέτα και μετά δεν ξανά κοιμάμαι. Είμαι άυπνη τελευταία όπως καταλαβαίνετε και λίγο κουρασμένη. Εσείς πως είστε; 
κανονισατε Doppler ανάπτυξης; 
εμεις πρώτα ο Θεός σε δυο εβδομάδες ❤️
 

Τραγική κατάσταση ο υπνος δυο μερες τώρα πραγματικά όμως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ΝικηΚ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πως πάτε με τον ύπνο και την συχνοουρία ;; Εγώ πλέον μόλις ξαπλώσω για να κοιμηθώ σηκώνομαι για τουαλέτα συνέχεια. Αφού τα καταφέρω να κοιμηθώ ξυπνάω σε τέσσερις ώρες για τουαλέτα και μετά δεν ξανά κοιμάμαι. Είμαι άυπνη τελευταία όπως καταλαβαίνετε και λίγο κουρασμένη. Εσείς πως είστε; 
κανονισατε Doppler ανάπτυξης; 
εμεις πρώτα ο Θεός σε δυο εβδομάδες ❤️
 

Εμένα η προηγούμενη εβδομάδα ήταν χειρότερη από άποψη ύπνου. Είτε δεν κοιμόμουν καθόλου είτε σηκωνομουν κάθε 1-2 ώρες για τουαλέτα. Τώρα νιώθω ότι ίσως λίγο έχει μετακινηθεί το μωράκι και με πιέζει λίγο λιγότερο στην κύστη και κοιμάμαι λίγο πιο πολλές ώρες συνεχόμενα χωρίς τουαλέτα. Περισσότερο έχω θέμα με το περπάτημα. Με το που θα πω ότι περπατάω προς κάπου αρχίζω να αισθάνομαι ότι θα κατουρηθω πάνω μου ακόμα και να έχω πάει μόλις τουαλέτα και αν πάω τελικά δεν έχω σημαντική ποσότητα ούρων. Πάντως η κούραση είναι απερίγραπτη. Και η έλλειψη ύπνου ειδικά την προηγούμενη εβδομάδα με ζόρισε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ συνεχίζω να μην έχω θέματα με τη συχνοουρια! Ούτε ξυπνάω για να πάω, απλα όταν έρθει η ώρα να ξυπνήσω το πρωί νιώθω ότι κατουριεμαι πολύ παραπάνω απ'οτι προ εγκυμοσύνης! 

Εμένα με ταλαιπωρεί η κούραση πάρα πολύ! Δε μπορώ να κοιμηθώ εύκολα το βράδυ, δε βολεύομαι, δε νυσταζω... αλλά το πρωί ξυπνάω στις 7 γιατί 8 πάρα τέταρτο περνάει το σχολικο οπότε ο μικρός πρέπει να είναι έτοιμος και νιώθω εξαντληση όλη την υπόλοιπη μέρα. Πήραμε γυναίκα για το σπιτι γιατί δε μπορώ να κάνω και τις δουλειές. Περιμένω το σκ ή να πάρει άδεια ο άντρας μου για να ξεκουραστώ. Πχ σήμερα παρόλο που κοιμήθηκα στις 3 το βράδυ και ξύπνησα στις 9 το πρωί νιώθω ότι πετάω από ενέργεια και ότι ξεκουραστηκα. 

Δεν ξέρω τι φταίει ή τι μπορώ να κάνω 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ΝικηΚ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πως πάτε με τον ύπνο και την συχνοουρία ;; Εγώ πλέον μόλις ξαπλώσω για να κοιμηθώ σηκώνομαι για τουαλέτα συνέχεια. Αφού τα καταφέρω να κοιμηθώ ξυπνάω σε τέσσερις ώρες για τουαλέτα και μετά δεν ξανά κοιμάμαι. Είμαι άυπνη τελευταία όπως καταλαβαίνετε και λίγο κουρασμένη. Εσείς πως είστε; 
κανονισατε Doppler ανάπτυξης; 
εμεις πρώτα ο Θεός σε δυο εβδομάδες ❤️
 

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια μου τι κάνετε πως είστε ;;; 
 

@ΝικηΚ αστα…σηκώνομαι τουλάχιστον 2-3 φορές μέσα στη νύχτα για τουαλέτα πλέον πολλές φορές μένω ξύπνια από τις 5-6 η ώρα γιατί δεν με ξανά παίρνει ο ύπνος 😂😂😂 αλλά κατά τα αλλα τέλεια δεν έχω παράπονο!
εγω έκανα το Doppler κορίτσια μου δόξα τον θεό όλα πολύ όμορφα η Μπέμπα μας είναι 1650… μπαίνω την Πέμπτη 32 εβδομάδων μου μέτρησε και τον τράχηλο μια χαρά… ανυπομονώ για τα δικά σας νέα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Maya90 είπε:

Εγώ συνεχίζω να μην έχω θέματα με τη συχνοουρια! Ούτε ξυπνάω για να πάω, απλα όταν έρθει η ώρα να ξυπνήσω το πρωί νιώθω ότι κατουριεμαι πολύ παραπάνω απ'οτι προ εγκυμοσύνης! 

Εμένα με ταλαιπωρεί η κούραση πάρα πολύ! Δε μπορώ να κοιμηθώ εύκολα το βράδυ, δε βολεύομαι, δε νυσταζω... αλλά το πρωί ξυπνάω στις 7 γιατί 8 πάρα τέταρτο περνάει το σχολικο οπότε ο μικρός πρέπει να είναι έτοιμος και νιώθω εξαντληση όλη την υπόλοιπη μέρα. Πήραμε γυναίκα για το σπιτι γιατί δε μπορώ να κάνω και τις δουλειές. Περιμένω το σκ ή να πάρει άδεια ο άντρας μου για να ξεκουραστώ. Πχ σήμερα παρόλο που κοιμήθηκα στις 3 το βράδυ και ξύπνησα στις 9 το πρωί νιώθω ότι πετάω από ενέργεια και ότι ξεκουραστηκα. 

Δεν ξέρω τι φταίει ή τι μπορώ να κάνω 😔

Καλησπέρα!

Κι εγώ έτσι είμαι από τον 4ο μήνα...φουλ αϋπνία..βασικά ολους αυτούς τους μήνες δεν υπάρχει μέρα που να χω κοιμηθεί συνολικά πάνω από 5 ώρες...ελπίζω όταν θα πάρω την άδεια να κοιμάμαι λίγο παραπάνω, αν και δεν νομίζω, γιατι και τα σκ κάτι θα γινόταν. Εχω αρχίσει να φοβάμαι ότι δεν θα ξανακοιμηθώ ποτέ φυσιολογικά. Παρ όλα αυτά μπορώ να πω ότι δεν νιώθω τραγικά κουρασμένη ακόμα...

Όσον αφορά τα τσίσα, ακόμα είμαι εντάξει, αντε να πάω μια φορά το βραδυ κι αυτό οχι καθημερινά...

Κορίτσια από όρεξη και πείνα πως πάτε? Βλέπετε να χει αυξηθεί?🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina1990 είπε:

Καλησπέρα!

Κι εγώ έτσι είμαι από τον 4ο μήνα...φουλ αϋπνία..βασικά ολους αυτούς τους μήνες δεν υπάρχει μέρα που να χω κοιμηθεί συνολικά πάνω από 5 ώρες...ελπίζω όταν θα πάρω την άδεια να κοιμάμαι λίγο παραπάνω, αν και δεν νομίζω, γιατι και τα σκ κάτι θα γινόταν. Εχω αρχίσει να φοβάμαι ότι δεν θα ξανακοιμηθώ ποτέ φυσιολογικά. Παρ όλα αυτά μπορώ να πω ότι δεν νιώθω τραγικά κουρασμένη ακόμα...

Όσον αφορά τα τσίσα, ακόμα είμαι εντάξει, αντε να πάω μια φορά το βραδυ κι αυτό οχι καθημερινά...

Κορίτσια από όρεξη και πείνα πως πάτε? Βλέπετε να χει αυξηθεί?🤣

Καθόλου ουτε λλιγουρες τίποτα μη σου πω το αντίθετο τρώω για να φάω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Εμένα η προηγούμενη εβδομάδα ήταν χειρότερη από άποψη ύπνου. Είτε δεν κοιμόμουν καθόλου είτε σηκωνομουν κάθε 1-2 ώρες για τουαλέτα. Τώρα νιώθω ότι ίσως λίγο έχει μετακινηθεί το μωράκι και με πιέζει λίγο λιγότερο στην κύστη και κοιμάμαι λίγο πιο πολλές ώρες συνεχόμενα χωρίς τουαλέτα. Περισσότερο έχω θέμα με το περπάτημα. Με το που θα πω ότι περπατάω προς κάπου αρχίζω να αισθάνομαι ότι θα κατουρηθω πάνω μου ακόμα και να έχω πάει μόλις τουαλέτα και αν πάω τελικά δεν έχω σημαντική ποσότητα ούρων. Πάντως η κούραση είναι απερίγραπτη. Και η έλλειψη ύπνου ειδικά την προηγούμενη εβδομάδα με ζόρισε. 

Χαχαχα πολύ γέλασα με το περπάτημα ακριβώς το ίδιο και εγωω!!!υπομονή λίγο έμεινε ακομαα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...