Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμβόλιο κορονοϊού στην εγκυμοσύνη


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

Καλημέρα! Έκανα τ κιην πρώτη δόση στις 27/11και δεν ένιωσα κάτι ούτε το χέρι μου δεν πόνεσε. 

Υπέρηχο ακόμα δεν έχω προγραμματισμένο, αλλά δεν σου κρύβω ότι αγχώνομαι που και που γιατί νομίζω ότι μετά το εμβόλιο δεν είναι τόσο δραστήρια η μπέμπα μου. Μπορεί βέβαια να είναι και η ιδέα μου. Εύχομαι όλα να.ειναι καλά για όλες μας!! 😘 

Ενημέρωσε μας μεταξύ τον υπέρηχο! ❤️

Ναι εννοείται. Δεν περνάνε οι μέρες, όπως όταν περίμενα να πάω για αυχενική. Βασανιστικά. Ενώ έχω δουλειές να απασχοληθω (τη διπλωματική μου στο μεταπτυχιακό) δεν μπορώ να συγκεντρωθώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Μετα το εμβολιο κολλησαμε covid!! Περαν αυτου , που ολα κυλανε ομαλα , ειχαμε και μεις υπερηχο β επιπεδου στις 6/12 αλλα το ακυρωσαμε λογω καραντινας.Καντε ολες το εμβολιο , διοτι απ οτι φαινεται η συντροφος μου το περναει πολυ χαλαρα προφανως λογω της πρωτης δοσης.Το μωρακι μας το νοιωθουμε κανονικα και μετα εμβολιου και κατα τον κοβιντ! Το βλεπω να βγαινει ηρωας της Μαρβελ!!!😄😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vaskar είπε:

Καλημερα κοριτσια! Μετα το εμβολιο κολλησαμε covid!! Περαν αυτου , που ολα κυλανε ομαλα , ειχαμε και μεις υπερηχο β επιπεδου στις 6/12 αλλα το ακυρωσαμε λογω καραντινας.Καντε ολες το εμβολιο , διοτι απ οτι φαινεται η συντροφος μου το περναει πολυ χαλαρα προφανως λογω της πρωτης δοσης.Το μωρακι μας το νοιωθουμε κανονικα και μετα εμβολιου και κατα τον κοβιντ! Το βλεπω να βγαινει ηρωας της Μαρβελ!!!😄😄😄

Αχχ! Περαστικά σας!! Πάλι καλά, ναι σίγουρα βοηθάει η 1η δόση. Αφού το μωρό περνάει καλά, μια χαρά 🥰 Όλα καλά θα πάνε. Άντε να περάσουν οι μέρες να πάτε για την εξέταση. Εγώ περιμένω την Παρασκευή. Β' επιπέδου θα έχω σε ένα μήνα εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η KonnaTa είπε:

Ναι εννοείται. Δεν περνάνε οι μέρες, όπως όταν περίμενα να πάω για αυχενική. Βασανιστικά. Ενώ έχω δουλειές να απασχοληθω (τη διπλωματική μου στο μεταπτυχιακό) δεν μπορώ να συγκεντρωθώ. 

Άστα να πάνε οι μέρες για τον υπέρηχο πάντα μου φαίνονται αιώνας... Προσπάθησε να στρέψεις την προσοχή σου αλλού όμως για να περάσει πιο γρήγορα ο καιρός... 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vaskar είπε:

Καλημερα κοριτσια! Μετα το εμβολιο κολλησαμε covid!! Περαν αυτου , που ολα κυλανε ομαλα , ειχαμε και μεις υπερηχο β επιπεδου στις 6/12 αλλα το ακυρωσαμε λογω καραντινας.Καντε ολες το εμβολιο , διοτι απ οτι φαινεται η συντροφος μου το περναει πολυ χαλαρα προφανως λογω της πρωτης δοσης.Το μωρακι μας το νοιωθουμε κανονικα και μετα εμβολιου και κατα τον κοβιντ! Το βλεπω να βγαινει ηρωας της Μαρβελ!!!😄😄😄

Άντε ρε περαστικουλια σας... Ευτυχώς που το περνάτε χαλαρά... 

Σίγουρα σούπερ ήρωας δεν θα το πτοεί τίποτα και πάντα έτσι να είναι στην ζωή του!! 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά όλα τέλεια με τον υπέρηχο!! 😀 Μια χαρά δραστήριο το μωρό και στα κιλά του τέλεια. Πάλι καλά γιατί το είχα μεγάλο άγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η KonnaTa είπε:

Παιδιά όλα τέλεια με τον υπέρηχο!! 😀 Μια χαρά δραστήριο το μωρό και στα κιλά του τέλεια. Πάλι καλά γιατί το είχα μεγάλο άγχος

Τέλεια τέλεια και έτσι να συνεχίσετε! Πολύ χαίρομαι για εσάς... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Εγώ ακόμα δεν έχω κλείσει ραντεβού ελπίζω να μην αργήσει πολύ!!! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελεια!! Εμεις λογω καραντινας , μετακινηθηκε το ραντεβου 7 μερες μετα! Το καλο ειναι οτι το μωρακι μας (μαλλον κοριτσακι!!!)ειναι εξαιρετικα δραστηριο και νοιωθουμε συνεχεια κινησεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η vaskar είπε:

Τελεια!! Εμεις λογω καραντινας , μετακινηθηκε το ραντεβου 7 μερες μετα! Το καλο ειναι οτι το μωρακι μας (μαλλον κοριτσακι!!!)ειναι εξαιρετικα δραστηριο και νοιωθουμε συνεχεια κινησεις!!

Αυτό είναι καλό. Άντε να περάσουν οι μέρες να πάτε για την εξέταση. Εμάς αγοράκι είναι, μας το είχαν δώσει σαν πιθανότητα και προχθές έγιναν τα αποκαλυπτήρια 🙈😛🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...