Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λέτε να είμαι έγκυος;; Βοήθεια!!


artist 12

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα .. ο κύκλος μου είναι πολύ άστατος μπορεί να έχει διάρκεια από 28 ημέρες έως και 40. Δεν ξέρω πότε κάνω ωορρηξία.. 28/10 τελευταία περίοδος και ήρθα σε ελεύθερη επαφή με τον σύντροφό μου 8η, 9η και 11η ημέρα του κύκλου... Χθες και προχθές είχα έντονη βλέννα σαν ασπραδι αυγού (συγγνώμη κιόλας) και σήμερα τίποτα...  Ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς αλλά έχω διαβάσει διάφορα και έχω αγχωθει πολύ. Εσείς τι λέτε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η artist 12 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα .. ο κύκλος μου είναι πολύ άστατος μπορεί να έχει διάρκεια από 28 ημέρες έως και 40. Δεν ξέρω πότε κάνω ωορρηξία.. 28/10 τελευταία περίοδος και ήρθα σε ελεύθερη επαφή με τον σύντροφό μου 8η, 9η και 11η ημέρα του κύκλου... Χθες και προχθές είχα έντονη βλέννα σαν ασπραδι αυγού (συγγνώμη κιόλας) και σήμερα τίποτα...  Ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς αλλά έχω διαβάσει διάφορα και έχω αγχωθει πολύ. Εσείς τι λέτε;;;;

28/10 περίμενες και δε σου ήρθε; αν ναι τοτε κανε ένα τεστ. Αλλιώς αν είχες περίοδο τότε δεν παίζει να έχεις συμπτώματα από εγκυμοσύνη. Πιο πιθανό είναι να έχεις ωορρηξια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ πιστεύω ότι είναι ωορρηξία . 

Όπως και να έχει χαλάρωσε! Το άγχος δεν βοηθάει. Αν δεις ότι περνάει ο καιρός και δεν έρχεται η περίοδος κάνε ένα τεστ .

Εύχομαι ότι επιθυμείς να γίνει ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Τα υγρά σαν ασπράδι αυγού είναι μάλλον η ωορρηξία σου! Είχες επαφές 1-3 μέρες πριν τα υγρά;; Αν ναι έχεις καλές πιθανότητες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...