Μετάβαση σε περιεχόμενο

Moms of twins 2022 🤰🌸💞


Vasilique

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Είμαι στην 17η! Ναι μάθαμε!κοριτσάκια! Εσένα τι είναι;

Κοριτσάκια είναι και μένα!!!πολλα κορίτσια φέτος χαχαχαχα!! Με το καλό κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 524
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια σήμερα πηγα και έριξα μια μάτια για καρότσια στο baby city δεν είχαν αυτά που ενώνουν είχαν ένα όμως που το είχα δει σε μια κοπέλα στο δρόμο που μου άρεσε παρα πολύ μπρος πίσω αλλά δεν είναι σαν τα κλασικά είναι ωραίο και δεν είναι τεράστιο είναι το Cybex gazelle s!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κοριτσάκια είναι και μένα!!!πολλα κορίτσια φέτος χαχαχαχα!! Με το καλό κορίτσι μου!!!

Ααα τι ωραία! Επίσης! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δείτε και τα kunert! Έχουμε ξεκινήσει μια έρευνα αγοράς και μας άρεσαν και τα σχέδια αλλά κ ο σύζυγος που το έψαξε λέει είναι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Δείτε και τα kunert! Έχουμε ξεκινήσει μια έρευνα αγοράς και μας άρεσαν και τα σχέδια αλλά κ ο σύζυγος που το έψαξε λέει είναι καλά!

Εσάς Μαράκι μου σας βλέπω αναγκαστικά με ένα διπλό κ ένα μονό καρότσι! 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Εσάς Μαράκι μου σας βλέπω αναγκαστικά με ένα διπλό κ ένα μονό καρότσι! 🤪

Ναι εκεί καταλήξαμε κ εμείς! Κ ένας από εμάς θα είναι πάντα θα έχουμε κ μια μαμα για βοήθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε διδυμομανούλες; Πώς είστε; Μετράμε σαν τους φαντάρους ε! 
 

@kk88 άκουσες καρδούλες κ τρελάθηκες κορίτσι; Τα καλύτερα έρχονται! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Τι κάνετε διδυμομανούλες; Πώς είστε; Μετράμε σαν τους φαντάρους ε! 
 

@kk88 άκουσες καρδούλες κ τρελάθηκες κορίτσι; Τα καλύτερα έρχονται! 🥰🥰

Γεια σου κορίτσι μου γλυκό.....όχι απλά τρελάθηκα δεν πίστευα στα αυτιά μου!!!!!!! Μακάρι Παναγία μου όλα να πάνε καλά..... εσείς πείτε τα νέα σας!!! Ποια γεννάει πρώτη από εμάς???? Κάνατε τίποτα ψώνια για λέτε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου γλυκό.....όχι απλά τρελάθηκα δεν πίστευα στα αυτιά μου!!!!!!! Μακάρι Παναγία μου όλα να πάνε καλά..... εσείς πείτε τα νέα σας!!! Ποια γεννάει πρώτη από εμάς???? Κάνατε τίποτα ψώνια για λέτε.....

Ειναι πολύ όμορφος ήχος! Όλα να πάνε καλά για όλες μας 🙏Για εμάς το θετικό σενάριο λέει τέλος Φεβρουαρίου! Αλλά ο γιατρός μας ειπε να ψωνίσουμε μετά την 26η εβδομάδα! Έχουμε δει όμως πολλά πράγματα που θέλουμε και έχουμε βάλει μια σειρά ας πούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakiii είπε:

Ειναι πολύ όμορφος ήχος! Όλα να πάνε καλά για όλες μας 🙏Για εμάς το θετικό σενάριο λέει τέλος Φεβρουαρίου! Αλλά ο γιατρός μας ειπε να ψωνίσουμε μετά την 26η εβδομάδα! Έχουμε δει όμως πολλά πράγματα που θέλουμε και έχουμε βάλει μια σειρά ας πούμε!

Άκου ο γιατρός σου είπε και από πότε να ψωνίσεις.... είναι τόσο όμορφα όλα τα πραγματακια που είναι για τα μωρά... χαζεύω σαν χαζή όλη μέρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου γλυκό.....όχι απλά τρελάθηκα δεν πίστευα στα αυτιά μου!!!!!!! Μακάρι Παναγία μου όλα να πάνε καλά..... εσείς πείτε τα νέα σας!!! Ποια γεννάει πρώτη από εμάς???? Κάνατε τίποτα ψώνια για λέτε.....

Και πού να δεις προσωπάκια, κορμάκια, χεράκια κ ποδαράκια να κουνιούνται! Να μην μιλήσω για τις κλωτσιές! Όλα θα πάνε καλά για όλες μας! Εγώ αύριο πηγαίνω για τον επαναληπτικό β´ επιπέδου κ ανυπομονώ να δω τα ζουζούνια μου! 💚Νομίζω πως την αρχή κάνει η @geo2222 ή η @Marakiii ; Ας μας πουν! Με τα δίδυμα βέβαια ποτέ δεν ξέρεις! 😜

Ωραία ιδέα έδωσες @kk88! Βάζω την δική μου κ πείτε μου κ τις δικές σας ΠΗΤ κ γιατί όχι κ το φύλο! 🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Εγώ έχω πητ 23/4 αλλα παμε για τις 32 εβδομάδες, δηλαδή κάπου στις 25 Φεβρουαρίου!

Μακάρι να πάμε κ αρχές Μαρτίου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

ΠΗΤ 🤰

@Vasilique 24/3 💙❤️

 

Καλημέρα γλυκές δίδυμομανουλες!! Εννοείται πως επιβάλλεται να φτιάξεις πινακάκι @Vasiliqueμου, άλλωστε εμείς της εξωσωματικής περάσαμε από το πινακάκι σου κ είναι πολύ γουρλίδικο!! Εγώ πητ βάσει της αυχενικής έχω 9.4 κ αγοράκι, κοριτσάκι σαν κ εσένα. Τη Δευτέρα πάω επιτέλους για τη Β επιπέδου κ ανυπομονώ.. @kk88κ εγώ είχα τρελαθεί σαν κ σενα όταν άκουσα τις καρδιές τους, είχα πάει κ λόγω αιμορραγίας στο γιατρό είχα τρελό άγχος αλλά να ξέρεις έχεις πολλά ακόμα να ζήσεις, εγώ στην αυχενική έκλαιγα, ευτυχώς φορούσα μάσκα κ δε με κατάλαβε κάνεις. Είναι φοβερό όταν αυτές οι κουκίδες έχουν χέρια, ποδαράκια, κεφαλάκι, κορμάκι.. Κ τώρα που τα αισθάνομαι να κουνιούνται, γελάω μόνη μου πολλές φορές.. Χαίρομαι τοσο πολύ που είναι καλά κ ανυπομονώ να τα γνωρίσω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα την Παρασκευή είναι να πάω για αυχενική .Σήμερα τους ρώτησα αν τα δω τα μωρά σε 3D και μου είπαν πως ακόμα είναι νωρίς για να τα δω με 3D γιατί ακόμα δεν έχει σχηματιστεί το δερμα τους .Ισχύει τα ειδε καμία 3D ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Βασιλικουλα από πίνακα σε πίνακα το πας...βάλε και εμένα 14.7.22

Το πάω καλά όμως ε! Όχι πες! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Το πάω καλά όμως ε! Όχι πες! 😂

Τα πας καταπληκτικά όχι απλά καλά!!! Είσαι γουρλου 😁😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Καλημερα!!! Εγώ έχω πητ 23/4 αλλα παμε για τις 32 εβδομάδες, δηλαδή κάπου στις 25 Φεβρουαρίου!

Μακάρι να πάμε κ αρχές Μαρτίου!

Στο εύχομαι κοριτσάκι μου! Όσο περισσότερο μέσα τόσο το καλύτερο! Αλλά δυστυχώς αυτό είναι κ το ρίσκο που έχουν οι πολύδυμες κυήσεις… Όλα θα πάνε όμως καλά για όλες μας! Όπως συνηθίζω να λέω, πίστη στον Θεό κ εμπιστοσύνη στον γιατρό μας! 💚

Κ εμένα για τέλη Φεβρουαρίου πάντως με βλέπω! 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Καλημέρα γλυκές δίδυμομανουλες!! Εννοείται πως επιβάλλεται να φτιάξεις πινακάκι @Vasiliqueμου, άλλωστε εμείς της εξωσωματικής περάσαμε από το πινακάκι σου κ είναι πολύ γουρλίδικο!! Εγώ πητ βάσει της αυχενικής έχω 9.4 κ αγοράκι, κοριτσάκι σαν κ εσένα. Τη Δευτέρα πάω επιτέλους για τη Β επιπέδου κ ανυπομονώ.. @kk88κ εγώ είχα τρελαθεί σαν κ σενα όταν άκουσα τις καρδιές τους, είχα πάει κ λόγω αιμορραγίας στο γιατρό είχα τρελό άγχος αλλά να ξέρεις έχεις πολλά ακόμα να ζήσεις, εγώ στην αυχενική έκλαιγα, ευτυχώς φορούσα μάσκα κ δε με κατάλαβε κάνεις. Είναι φοβερό όταν αυτές οι κουκίδες έχουν χέρια, ποδαράκια, κεφαλάκι, κορμάκι.. Κ τώρα που τα αισθάνομαι να κουνιούνται, γελάω μόνη μου πολλές φορές.. Χαίρομαι τοσο πολύ που είναι καλά κ ανυπομονώ να τα γνωρίσω!! 

Ναι, κοριτσάκι μου είσαι λίγο πιο πίσω από μένα… Εγώ σήμερα έκανα τον επαναληπτικό β´ επιπέδου κ δόξα τω Θεώ όλα πήγαν σούπερ! Αύριο θα πάμε να ελέγξουμε τις καρδούλες σε ξεχωριστό υπέρηχο. Είναι τακτική της κλινικής…

Θα ξετρελαθείτε την Δευτέρα με όσα θα δείτε! Μαγική στιγμή! 💚 Να σου πω και κάτι; Να κλάψεις κ να το απολαύσεις! Δεν κατάλαβα; Λογαριασμό θα δώσουμε ή θα ντραπούμε κ θα κρυφτούμε πίσω από την μάσκα; Τόσο κόπο κάναμε για να τα καταφέρουμε! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα την Παρασκευή είναι να πάω για αυχενική .Σήμερα τους ρώτησα αν τα δω τα μωρά σε 3D και μου είπαν πως ακόμα είναι νωρίς για να τα δω με 3D γιατί ακόμα δεν έχει σχηματιστεί το δερμα τους .Ισχύει τα ειδε καμία 3D ?

Με το καλό Κατερινιώ! Έφτασε η ώρα να ανέβεις το πρώτο σκαλοπάτι! Η αυχενική θεωρείται η πρώτη σημαντική εξέταση των εμβρύων! Θα νιώσετε ένα δέος! Λιγάκι υπομονή όμως για το 3D. Σωστά σου είπαν πως είναι πολύ νωρίς… 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Στο εύχομαι κοριτσάκι μου! Όσο περισσότερο μέσα τόσο το καλύτερο! Αλλά δυστυχώς αυτό είναι κ το ρίσκο που έχουν οι πολύδυμες κυήσεις… Όλα θα πάνε όμως καλά για όλες μας! Όπως συνηθίζω να λέω, πίστη στον Θεό κ εμπιστοσύνη στον γιατρό μας! 💚

Κ εμένα για τέλη Φεβρουαρίου πάντως με βλέπω! 😜

Μακάρι να πάνε όλα  καλά σε όλες μας! Αχ για να δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κορίτσια μου! Πολύ μου αρέσει το νέο σας θεματάκι! Όταν είδα το πινακάκι ήμουν έτοιμη να πω βάλε με κι εμένα ΠΗΤ 15/3 και γέννα 19/2! Να λέτε οτι σας απασχολεί, είναι πολύ ανακουφιστικό να τα μοιράζεστε. Εμένα με βοήθησε πολύ πέρισυ τέτοιο καιρό που ζούσα τις αγωνίες μου.

Τους αγωνιστικούς χαιρετισμούς από μια εξαντλημένη αλλά τρισευτυχισμενη διδυμομαμά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antelope είπε:

Με το καλό κορίτσια μου! Πολύ μου αρέσει το νέο σας θεματάκι! Όταν είδα το πινακάκι ήμουν έτοιμη να πω βάλε με κι εμένα ΠΗΤ 15/3 και γέννα 19/2! Να λέτε οτι σας απασχολεί, είναι πολύ ανακουφιστικό να τα μοιράζεστε. Εμένα με βοήθησε πολύ πέρισυ τέτοιο καιρό που ζούσα τις αγωνίες μου.

Τους αγωνιστικούς χαιρετισμούς από μια εξαντλημένη αλλά τρισευτυχισμενη διδυμομαμά

🍼🍼🍼😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...