Μετάβαση σε περιεχόμενο

Moms of twins 2022 🤰🌸💞


Vasilique

Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Αλήθεια παίρνεις 3 την ημέρα; Εγώ παίρνω ένα γιατί ο γιατρός μου είπε πως είναι μεγάλη η περιεκτικότητα του. Είχες πολλές συσπάσεις; Γιατί εγώ να πω την αλήθεια,δεν έχω κ πολλά πετρωμάτα μέσα στη μέρα,μόνο όταν στέκομαι όρθια κ ιδιαίτερα μετά το ασβέστιο που το παίρνω απόγευμα που εκ των πραγμάτων είμαι πιο βαριά... 

 

Ναι, ξεκίνησα με ένα στις αρχές της κύησης εκεί στην 7η εβδομάδα κ μετά βλέποντας τις εξετάσεις μου κάθε 20ήμερο το αυξάναμε. Φτάσαμε πλέον να παίρνω πρωί μεσημέρι βράδυ… Συσπάσεις έχω αλλά όχι κάτι το φοβερό. Μόνο όταν κουραστώ ή όπως λες το βράδυ που έχει την τάση η κοιλιά να φουσκώνει περισσότερο κ να πετρώνει…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 524
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κορίτσια μου τι κάνετε;;;;; χρόνια πολλά σε όλες!!! υγεία και ευτυχία και με το καλό σε όλες τα μωράκια σας!!!!!

πως περάσατε;;;; φαγατε;;;; χαχαχαχα εγώ μετά από καιρό επιτέλους έφαγα λίγο παραπάνω!!!!

εχτε΄ς πηρα και το τελευταίο σικλακουρ, αντε σιγα σιγά να τα κοψουμε όλα!!!!

και σήμερα το απογευμα εχουμε τον δευτερο μας υπερηχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η angel35 είπε:

κορίτσια μου τι κάνετε;;;;; χρόνια πολλά σε όλες!!! υγεία και ευτυχία και με το καλό σε όλες τα μωράκια σας!!!!!

πως περάσατε;;;; φαγατε;;;; χαχαχαχα εγώ μετά από καιρό επιτέλους έφαγα λίγο παραπάνω!!!!

εχτε΄ς πηρα και το τελευταίο σικλακουρ, αντε σιγα σιγά να τα κοψουμε όλα!!!!

και σήμερα το απογευμα εχουμε τον δευτερο μας υπερηχο!

Τι κάνουν τα σποράκια;;; Πες μας νέα!

Καλημέρα κορίτσια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Κ εγώ σήμερα έχω ρβ να δω τα μωράκια!! Κ λέω να το καθιέρωσω να πηγαίνω καθε 15 μέρες 😀! Ελπίζω να είναι όλα καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Κ εγώ σήμερα έχω ρβ να δω τα μωράκια!! Κ λέω να το καθιέρωσω να πηγαίνω καθε 15 μέρες 😀! Ελπίζω να είναι όλα καλά!! 

Καλέ εννοείται πως θα είναι όλα καλά! Σε ποια εβδομάδα είσαι; 25η;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Τι κάνουν τα σποράκια;;; Πες μας νέα!

Καλημέρα κορίτσια! 

μιλάμε βασιλικούλη τρελάθηκα!!!! καλέ τι κουνημα ειναι αυτό που κάνουν;;;;;;; χαχαχαχαχα

είναι πολύ καλά μεγαλώνουν ωραία και τώρα σε λίγο θα πα΄ρω τηλέφωνο για να κλεισω ραντεβου για αυχενική ή στις 20 ή 21 του γενάρη! 

ξεκινήσαμε και κοβουμε και τα χαπια σιγα σιγά και πολύ το έχω χαρεί!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Καλέ εννοείται πως θα είναι όλα καλά! Σε ποια εβδομάδα είσαι; 25η;

Ναι 25η. Το Σάββατο μπαίνω 26η. Αλήθεια βρε κορίτσια στον 7ο πότε μπαίνεις στην 27η ή στην 28ή εβδομάδα;γιατί αλλά site λένε έτσι αλλά αλλιώς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Ναι 25η. Το Σάββατο μπαίνω 26η. Αλήθεια βρε κορίτσια στον 7ο πότε μπαίνεις στην 27η ή στην 28ή εβδομάδα;γιατί αλλά site λένε έτσι αλλά αλλιώς

 

9E44314E-D413-4514-9380-BD6D7AD87A71.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η angel35 είπε:

μιλάμε βασιλικούλη τρελάθηκα!!!! καλέ τι κουνημα ειναι αυτό που κάνουν;;;;;;; χαχαχαχαχα

είναι πολύ καλά μεγαλώνουν ωραία και τώρα σε λίγο θα πα΄ρω τηλέφωνο για να κλεισω ραντεβου για αυχενική ή στις 20 ή 21 του γενάρη! 

ξεκινήσαμε και κοβουμε και τα χαπια σιγα σιγά και πολύ το έχω χαρεί!!!!!

Κ πού είσαι ακόμη! Ε, κ να αρχίζουν να κλωτσάνε! Χαμούλης! Άντε με το καλό κ η αυχενική! Να δεις κ το φύλο! Εγώ πιστεύω θα έχεις δύο κοριτσάκια! 👯🥰

Τι εννοείς τα κόβουμε;;; Εγώ παίρνω ημερησίως 12 χάπια + 1 ένεση! 😆🤣🤪😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Κ πού είσαι ακόμη! Ε, κ να αρχίζουν να κλωτσάνε! Χαμούλης! Άντε με το καλό κ η αυχενική! Να δεις κ το φύλο! Εγώ πιστεύω θα έχεις δύο κοριτσάκια! 👯🥰

Τι εννοείς τα κόβουμε;;; Εγώ παίρνω ημερησίως 12 χάπια + 1 ένεση! 😆🤣🤪😂

θα σου στειλω στα ενδοτερα να δεις, εμεις λεμε μηπως ειναι ενα και ενα χαχαχαχαχαχαχα

εκλεισα τελικα για 21 γενάρη στις 17.00 την αυχενική

λοιπον σικλακουρ τα εκοψα,

την προλουτεξ μου την εκανε μερα παρα μερα

το σαλοσπιρ μου το μεσημερι το εχω ακομα

και τα ουτρο μου τα εκανε 200αρι το πρωι και το μεσημερι και το βραδυ 100αρι

συν το φιλικο που παιρνω και την Pregnacare

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου,

Σας εύχομαι το 2022 να φέρει στην καθεμία μας ότι επιθυμεί με προτεραιότητα υγεία για εμάς,τα μωράκια μας κ τις οικογένειες μας!! Να μας πάνε όλα καλά κ να γεννησουμε υγιή μωράκια,❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή και ευλογημένη χρονιά κορίτσια! Με γερά και δυνατά μωράκια! Να μας έρθουν όλα βολικά! Φέτος είναι η χρονιά μας και εγώ προσωπικά νιώθω ευγνώμων! 🙏
Τι κάνετε; Περάσατε όμορφα; Φάγατε γιατί για ποτό δεν ρωτάω καν… Πίσω στα δικά μας τώρα σιγά σιγά με τις αγωνίες κ τις ανησυχίες μας, μέχρι να περάσει ο καιρός που απομένει για να κρατήσουμε αγκαλιά τα θαυματάκια μας! 🥰🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια καλη χρόνια να έχουμε με το καλό τα μωράκια μας!!!! Ευχομαι υγεια και όλα τα αλλά έρχονται!εγω πηγα στον γιατρό την προηγούμενη βδομάδα τα κοριτσακια έχουν πάει 1630 γραμμάρια πάνε παρα πολύ καλά ο τράχηλος από 2,3 πήγε 2,5 όλα μια χαρά μέχρι στιγμής βεβαια εγώ τόσο καιρό μετά την αποκόλληση εμένα στην αδερφή μου αλλά τώρα γύρισα σπίτι γιατί φοβάμαι μην κολλήσω κορονοιο γιατί και ο άντρας στην δουλειά έρχεται πολύ σε επαφή με κόσμο και γενικά μπαινόβγαινε κόσμος στο σπίτι όποτε γυρίσαμε σπίτι μας πλέον με τον άντρα μου!ειναι λίγο δύσκολο βεβαια γιατί ο άντρας μου δουλεύει αρκετές ώρες και είμαι σπίτι μόνη μου αλλά προσπαθούμε και τα έχουμε όλα κοντά μου για να μην σηκώνομαι από το κρεβάτι!την Τετάρτη έχω πάλι γιατρό ανυπομονώ να τις ξαναδώ!!!χαχαχαχαχα εσεις όλα καλά ;μεγαλώνουν τα μωρακι σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλη χρόνια να έχουμε με το καλό τα μωράκια μας!!!! Ευχομαι υγεια και όλα τα αλλά έρχονται!εγω πηγα στον γιατρό την προηγούμενη βδομάδα τα κοριτσακια έχουν πάει 1630 γραμμάρια πάνε παρα πολύ καλά ο τράχηλος από 2,3 πήγε 2,5 όλα μια χαρά μέχρι στιγμής βεβαια εγώ τόσο καιρό μετά την αποκόλληση εμένα στην αδερφή μου αλλά τώρα γύρισα σπίτι γιατί φοβάμαι μην κολλήσω κορονοιο γιατί και ο άντρας στην δουλειά έρχεται πολύ σε επαφή με κόσμο και γενικά μπαινόβγαινε κόσμος στο σπίτι όποτε γυρίσαμε σπίτι μας πλέον με τον άντρα μου!ειναι λίγο δύσκολο βεβαια γιατί ο άντρας μου δουλεύει αρκετές ώρες και είμαι σπίτι μόνη μου αλλά προσπαθούμε και τα έχουμε όλα κοντά μου για να μην σηκώνομαι από το κρεβάτι!την Τετάρτη έχω πάλι γιατρό ανυπομονώ να τις ξαναδώ!!!χαχαχαχαχα εσεις όλα καλά ;μεγαλώνουν τα μωρακι σας;

Μπράβο κορίτσι μου! Είδες; Όλα καλά δόξα τω Θεώ! Θα φτάσεις σε καλή εβδομάδα κ τα μωρούλια θα έχουν κ καλό βάρος. Υπομονή κ κουράγιο στον αγώνα σου. Καλά κάνατε! Όσο πιο προστατευμένες τόσο το καλύτερο! Αν κ προσωπικά πιστεύω πως είναι θέμα χρόνου να κολλήσουμε όλοι όσο κ αν προσέχουμε … 🤷‍♀️
Εγώ αύριο έχω ρνβ για τον επαναληπτικό υπέρηχο στις καρδούλες τους κ θα μιλήσω κ για τα της αμνιοπαρακέντηση. Επίσης έχω κ ορθοπαιδικό γιατί άρχισαν τα όργανα με την μέση… Για την ώρα την βγάζω μόνο με depon αλλά είναι στιγμές που το δάκρυ τρέχει κορόμηλο σε κάθε κίνηση που κάνω… Μην σας τύχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κορίτσια! @Vasilique αυτό με την μέση ότι χειρότερο! Δεν έχω τόσο θέμα όσο εσύ αλλά καταλαβαίνω ότι είναι πολύ δύσκολο! 

Εμεις πηγαμε χθες στον γιατρό μας ..έφτασαν 770 τα μπουμπούκια μας! Την Παρασκευή εχω ραντεβού με την διατροφολόγο και την Δευτέρα με τον εμβρυολογο μας! 

Περιμένω πως κ πως να περάσει ο Γενάρης να μπω στην 28η και να χαλαρώσω λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Marakiii είπε:

Καλή χρονιά κορίτσια! @Vasilique αυτό με την μέση ότι χειρότερο! Δεν έχω τόσο θέμα όσο εσύ αλλά καταλαβαίνω ότι είναι πολύ δύσκολο! 

Εμεις πηγαμε χθες στον γιατρό μας ..έφτασαν 770 τα μπουμπούκια μας! Την Παρασκευή εχω ραντεβού με την διατροφολόγο και την Δευτέρα με τον εμβρυολογο μας! 

Περιμένω πως κ πως να περάσει ο Γενάρης να μπω στην 28η και να χαλαρώσω λίγο!

Άσε σου λέω μαρτύριο! Κάθε κίνηση, μαχαιριά στην καρδιά! 
Πόσο είσαι τώρα Μαράκι; Διατροφολόγο γιατί; Νιώθεις πως ξεφεύγεις; Πόσα κιλά έβαλες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

Άσε σου λέω μαρτύριο! Κάθε κίνηση, μαχαιριά στην καρδιά! 
Πόσο είσαι τώρα Μαράκι; Διατροφολόγο γιατί; Νιώθεις πως ξεφεύγεις; Πόσα κιλά έβαλες; 

Τώρα είμαι στην 24η! Πάω προληπτικά μια φορά τον μήνα γιατί ο γιατρός μου είπε ότι καλό είναι να προσέχω για διαβήτη κύησης! Γενικά πρόσεχα αλλά είμαι γλυκατζου, το παραδέχομαι! Και φοβήθηκα μην ξεφύγω στην εγκυμοσύνη αλλά να σου πω την αλήθεια δεν έχω κ καθόλου όρεξη..δηλαδή αυτή μου βάζει να τρώω αρκετά πράγματα μέσα στην μέρα αλλά κ δεν προλαβαίνω κ δεν έχω όρεξη να φάω! Το σοκ το έχω πάθει που δεν μπορώ καθόλου το κρέας...καθόλου όμως! Από κιλά έχω πάρει 15 από τα 27 και ο γιατρός θεωρεί ότι πρέπει να τα πάρω 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Είδες; Όλα καλά δόξα τω Θεώ! Θα φτάσεις σε καλή εβδομάδα κ τα μωρούλια θα έχουν κ καλό βάρος. Υπομονή κ κουράγιο στον αγώνα σου. Καλά κάνατε! Όσο πιο προστατευμένες τόσο το καλύτερο! Αν κ προσωπικά πιστεύω πως είναι θέμα χρόνου να κολλήσουμε όλοι όσο κ αν προσέχουμε … 🤷‍♀️
Εγώ αύριο έχω ρνβ για τον επαναληπτικό υπέρηχο στις καρδούλες τους κ θα μιλήσω κ για τα της αμνιοπαρακέντηση. Επίσης έχω κ ορθοπαιδικό γιατί άρχισαν τα όργανα με την μέση… Για την ώρα την βγάζω μόνο με depon αλλά είναι στιγμές που το δάκρυ τρέχει κορόμηλο σε κάθε κίνηση που κάνω… Μην σας τύχει!

Αμνιοπαρακέντηση για πιο λόγο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Αμνιοπαρακέντηση για πιο λόγο;

Δεν υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος. Οι τιμές κ οι μετρήσεις όλες μια χαρά. Απλά λόγω ηλικίας μου μπήκε η ιδέα… 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Τώρα είμαι στην 24η! Πάω προληπτικά μια φορά τον μήνα γιατί ο γιατρός μου είπε ότι καλό είναι να προσέχω για διαβήτη κύησης! Γενικά πρόσεχα αλλά είμαι γλυκατζου, το παραδέχομαι! Και φοβήθηκα μην ξεφύγω στην εγκυμοσύνη αλλά να σου πω την αλήθεια δεν έχω κ καθόλου όρεξη..δηλαδή αυτή μου βάζει να τρώω αρκετά πράγματα μέσα στην μέρα αλλά κ δεν προλαβαίνω κ δεν έχω όρεξη να φάω! Το σοκ το έχω πάθει που δεν μπορώ καθόλου το κρέας...καθόλου όμως! Από κιλά έχω πάρει 15 από τα 27 και ο γιατρός θεωρεί ότι πρέπει να τα πάρω 😁

Ταβάνι τα 27 κιλά; Μια χαρά σε βρίσκω! Οι πολύδυμες κυήσεις έχουν κ τα τυχερά τους! 😂 Μην αγχώνεσαι γιατί στο τελευταίο τρίμηνο μπαίνουν κ ούτε που το καταλαβαίνεις! Πρόσεχε όμως την μεσούλα σου! Μιλάω ως παθούσα! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Ταβάνι τα 27 κιλά; Μια χαρά σε βρίσκω! Οι πολύδυμες κυήσεις έχουν κ τα τυχερά τους! 😂 Μην αγχώνεσαι γιατί στο τελευταίο τρίμηνο μπαίνουν κ ούτε που το καταλαβαίνεις! Πρόσεχε όμως την μεσούλα σου! Μιλάω ως παθούσα! 😉

Μωρε ας φτάσω μέχρι εκεί που πρέπει να βγουν γερά κ ας γίνω θρεφταρι!

Μια άσχετη ερώτηση μπορείς να ξεχωρίσεις ποιο κινείται; Κινήσεις νιώθω αλλά δεν μπορώ να πω ποιο απολα είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Μωρε ας φτάσω μέχρι εκεί που πρέπει να βγουν γερά κ ας γίνω θρεφταρι!

Μια άσχετη ερώτηση μπορείς να ξεχωρίσεις ποιο κινείται; Κινήσεις νιώθω αλλά δεν μπορώ να πω ποιο απολα είναι!

Εγώ παντως δεν μπορώ κάθε φορά να ξεχωρίσω ποιο από τα δυο είναι και έχουν και απόσταση μέσα μου χαχαχαχαχα ποσό μάλλον εσυ με 3!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Καλημερα χτες έστειλα τον άντρα μου ικεα και επιτελους ξεκινήσαμε να αγοράζουμε πράγματα για το δωμάτιο τον μωρών!πηραμε αλλαξιερα  πχι αυτή που θέλαμε βεβαια γιατί τελικά δεν την είχε, συρταριερες και ένα λίκνο!για αρχή θα έχω μια κούνια και ένα λίκνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Εγώ παντως δεν μπορώ κάθε φορά να ξεχωρίσω ποιο από τα δυο είναι και έχουν και απόσταση μέσα μου χαχαχαχαχα ποσό μάλλον εσυ με 3!

Α ωραία! Γιατί μετά που το σκεφτόμουν ένιωσα άκαρδη μάνα που δεν τα ξεχωρίζει 🤣 αλλά λογικό να μην καταλαβαίνουμε...γίνονται τόσα εκεί μέσα!

Ωραία τα ψώνια! Αντε σιγά σιγά να ετοιμάζεστε! 

Εγω τους έχω απαγορέψει μέχρι τις 28 Ιανουαρίου να κάνουμε οποιαδήποτε σημαντική αγορά..Να φανταστείς θα έρθει η πεθερά μου για λίγες μέρες κ με ρώτησε να μου φέρει κάποια μωρουδιακα από τα παιδιά των κορων της και της είπα να φέρει ότι θέλει αλλά θα τα δούμε μετά τις 28 του μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια Καλημερα χτες έστειλα τον άντρα μου ικεα και επιτελους ξεκινήσαμε να αγοράζουμε πράγματα για το δωμάτιο τον μωρών!πηραμε αλλαξιερα  πχι αυτή που θέλαμε βεβαια γιατί τελικά δεν την είχε, συρταριερες και ένα λίκνο!για αρχή θα έχω μια κούνια και ένα λίκνο!

Καλημέρα,ποια ήθελες να πάρεις γιατί κοιτούσα κ εγώ στο ΙΚΕΑ,μια στα 29,99 που ήταν εντελώς απλή; Εγώ απλώς την είδα αλλά είπαμε με τον άντρα μου μήπως δεν την αγοράσουμε τελικά, μήπως είναι αχρειαστη γιατί δε μετακινείται κ δεν ξέρεις σε ποιο δωμάτιο θα σου χρειαστεί να τα αλλάξεις. Είπα κ εγώ σιγά σιγά να κάνω μια λίστα με πράγματά κ μαγαζιά από όπου θα τα αγοράσουμε γιατί νομίζω ότι θα αρχίσω να πελαγωνω με τόσα πράγματα που πρέπει να γίνουν. Συν του ότι πρέπει να αλλάξουμε κ σπίτι που δεν ξέρω πότε θα γίνει ακριβώς, οπότε κ να παραγγείλω πράγματα δεν ξέρω που να τους πω να μου τα στείλουν..αφήστε μπέρδεμα!! Εν τω μεταξύ,έχω αρχίσει να βαραινω αρκετά,ιδιαίτερα τις απογευματινές ώρες,η κοιλιά μου είναι σαν ασηκωτη για κάνα 2ωρο.. μόνο ξάπλα ανακουφίζομαι ή όταν τρώω μικρό μεσημεριανό.. κ όταν ξαπλώνω,τα μωρά χορεύουν..ελπίζω να είναι καλά εκεί μέσα.. ευτυχώς για σένα όλα πάνε καλά,μείνε ξάπλα όσο λέει ο γιατρός κ ότι χρειάζεσαι μπορείς κ να το παραγγείλεις, όλα θα γίνουν..αλήθεια καρότσι τι έχεις διαλέξει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...