Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022!!


Recommended Posts

@Eva29 Κορίτσι μου! Πόσο χαίρομαι που είσαι καλά και που τελικά το εμβόλιο δε σε επηρέασε σχεδόν καθόλου!! Το χέρι φυσιολογικό να πονάει, θα περάσει! Λίγο υπομονή... Και 'γώ ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες να πάω να το κάνω να ξεμπερδεύω μια ώρα αρχύτερα.

Αχ πόσο όμορφο συναίσθημα να νιώθεις το μωράκι στη κοιλίτσα σου 🥰 Τρελαίνομαι μονο και μονο στη σκέψη!!! Να δω πότε θα αποφασίσει ο δικός μου να κάνει την "εμφάνιση" του!!! Αν και σήμερα μετά το μεσημεριανό κάτι ένιωσα για 10 δευτερόλεπτα περίπου... Σαν φτερουγισματάκια, σαν κάτι να κουνιέται εκεί μέσα! Δε μπορώ όμως να είμαι σίγουρη ότι ήταν το μωρό και όχι το έντερο... οπότε αναμένουμε! 20η εβδομάδα δεν είσαι τώρα;

Εσύ @Apol μου 18η;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ ❤️ Σήμερα ο μπέμπης κλώτσησε κανονικότατα! Όχι "εσωτερικά" ! Αφού το νιώθω και λες "ΒΡΕ ΛΕΣ;" !!!! Μέχρι και σε βίντεο φάνηκε ❤️❤️❤️ Από εκείνη την ώρα έχω φάει ακόμα 4-5 κλωτσιές !!!! Είμαι να σκάσω από την χαρά μου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα  κορίτσια! Χαίρομαι που είστε όλες καλά! Εγώ σήμερα έχω τη 3 δόση και με έπιασε ένα άγχος, αλλά διάβασα τις δικές σας εμπειρίες και ηρέμησα κάπως.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Alexandra92 είπε:

@Eva29 Κορίτσι μου! Πόσο χαίρομαι που είσαι καλά και που τελικά το εμβόλιο δε σε επηρέασε σχεδόν καθόλου!! Το χέρι φυσιολογικό να πονάει, θα περάσει! Λίγο υπομονή... Και 'γώ ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες να πάω να το κάνω να ξεμπερδεύω μια ώρα αρχύτερα.

Αχ πόσο όμορφο συναίσθημα να νιώθεις το μωράκι στη κοιλίτσα σου 🥰 Τρελαίνομαι μονο και μονο στη σκέψη!!! Να δω πότε θα αποφασίσει ο δικός μου να κάνει την "εμφάνιση" του!!! Αν και σήμερα μετά το μεσημεριανό κάτι ένιωσα για 10 δευτερόλεπτα περίπου... Σαν φτερουγισματάκια, σαν κάτι να κουνιέται εκεί μέσα! Δε μπορώ όμως να είμαι σίγουρη ότι ήταν το μωρό και όχι το έντερο... οπότε αναμένουμε! 20η εβδομάδα δεν είσαι τώρα;

Εσύ @Apol μου 18η;; 

Κορίτσι μου είμαι 17+3, ξανά λεω όμως δεν ξέρω αν ήταν το μωράκι η έντερο 😉 απλά ένιωσα αυτό το γαργαλητο...ερχεται όμως ο καιρός που θα νιώθουμε όλες τα νινακια μας, μέχρι τότε υπομονή!!! Δύσκολα βέβαια αλλά τι να κάνουμε ρε μανούλες♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η im_leela είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ ❤️ Σήμερα ο μπέμπης κλώτσησε κανονικότατα! Όχι "εσωτερικά" ! Αφού το νιώθω και λες "ΒΡΕ ΛΕΣ;" !!!! Μέχρι και σε βίντεο φάνηκε ❤️❤️❤️ Από εκείνη την ώρα έχω φάει ακόμα 4-5 κλωτσιές !!!! Είμαι να σκάσω από την χαρά μου !!!!

Αααα τι καλά!!!!!! Τωρα θα έχεις και παρέα αισθητή, τέλεια κορίτσι μου!!! Πόσο ακριβώς είσαι τώρα που κλώτσησε κανονικά;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Apol είπε:

Αααα τι καλά!!!!!! Τωρα θα έχεις και παρέα αισθητή, τέλεια κορίτσι μου!!! Πόσο ακριβώς είσαι τώρα που κλώτσησε κανονικά;;;; 

Μα τι ωραία που άρχισες να το νιώθεις!! Ανυπομονώ και εγώ!!

Πολύ Χάρηκα κοπέλα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/11/2021 at 4:25 ΜΜ, ο/η depypap είπε:

Καλησπέρα γλυκιά μου @Zouzepa!!

Εγώ περιμένω το πρώτο μου παιδάκι 25/06. Σήμερα θα παώ στον γιατρό και μαλλόν θα ακούσουμε καρδούλα, είμαι 6ε+5ημ.

Είμαι πάρα πολύ αγχωμένη είναι η αλήθεια.

έχουμε ακριβώς ίδια Πητ με το καλό το μωράκι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lina08 είπε:

έχουμε ακριβώς ίδια Πητ με το καλό το μωράκι σου

Κοριτσια καλησπέρα είμαι καινούργια εδώ κ εγώ περιμένω με το καλό το μωράκι μου τον Ιούνιο.Ευχομαι σε ολεσ με το καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lina08 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα είμαι καινούργια εδώ κ εγώ περιμένω με το καλό το μωράκι μου τον Ιούνιο.Ευχομαι σε ολεσ με το καλό.

Καλως ήρθες κορίτσι μου!! Με το καλό για όλες μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Lina08 είπε:

Κορίτσια έχετε κλείσει ραντεβού για β επιπέδου κ αν ναι ποια εβδομάδα;;

Καλησπέρα Λίνα,

εγω έκλεισα ραντεβού θα είμαι τότε 22 εβδομάδων και 2 ημερών. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Apol είπε:

Αααα τι καλά!!!!!! Τωρα θα έχεις και παρέα αισθητή, τέλεια κορίτσι μου!!! Πόσο ακριβώς είσαι τώρα που κλώτσησε κανονικά;;;; 

18 + 2, ήδη ένιωθα τις προηγούμενες ημέρες λίγο πιο έντονα αλλά δεν φαινόταν κάτι στην κοιλιά... Αχ κορίτσια άντε να μεγαλώσουν τα μωράκια μας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Lina08 είπε:

Κορίτσια έχετε κλείσει ραντεβού για β επιπέδου κ αν ναι ποια εβδομάδα;;

Και εγω ακριβώς όπως η @Zouzepa 22 + 2 έκλεισα ...Η κοπέλα που μίλησα στο τηλέφωνο μου είπε ότι αλλού κάνουν και πιο νωρίς αλλά στον δικό τους χώρο κάνουν μόνο 22η-24η. Εσύ έχεις κλείσει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Christyne είπε:

@Stacey89πολλες νύχτες ξυπνάω και εγώ με ταχυπαλμίες .. θεωρώ πως ειναι το άγχος μας που πλέον εχει σωματοποιηθεί .. και λογικό ειναι μια τέτοια κατάσταση να σε επηρεάσει και την υπόλοιπη ημέρα και να εισαι κακόκεφη.. ετσι νιώθω και εγώ!! 

Ευτυχώς δεν είμαι η μόνη δηλαδή! έκοψα για λίγο το trofocard max είμαι αρκετά καλύτερα. ! Κ εγώ έχω αρχίσει να το νιώθω να κουνιέται τέλειο φιλινγκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η im_leela είπε:

Και εγω ακριβώς όπως η @Zouzepa 22 + 2 έκλεισα ...Η κοπέλα που μίλησα στο τηλέφωνο μου είπε ότι αλλού κάνουν και πιο νωρίς αλλά στον δικό τους χώρο κάνουν μόνο 22η-24η. Εσύ έχεις κλείσει;

Είναι να κλείσω από Δευτέρα ραντεβού λέμε για 21 κ 1 αν μας βάλουν γιατί θα πρέπει να βολεψουμε λίγο τις μέρες επειδή αλλάζουμε πόλη γι αυτεσ τις εξετάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lina08 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα είμαι καινούργια εδώ κ εγώ περιμένω με το καλό το μωράκι μου τον Ιούνιο.Ευχομαι σε ολεσ με το καλό.

Καλώς Ήρθες!! Με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/1/2022 at 10:04 ΜΜ, ο/η Apol είπε:

Ναι ναι θα το κάνω!! Αχ τι ωραία ρε αγάπη!!!! Εγώ σήμερα αισθάνθηκα πολύ λίγο αριστερά κάτι να με γαργαλάει από μέσα κ μετά δεξιά σε δευτερόλεπτα, αλλά δεν ξέρω αν είναι η μπεμπούλα καλά εγώ είμαι κ δύο βδομάδες πίσω σου δεν ξέρω θα δω κ αύριο αν όντως είναι 

Η μπεμπουλα πιστεύω πως είναι ! Κι εγώ δεν ήμουν σίγουρη αλλά θα δεις και τις επόμενες ημέρες το ίδιο θα νιώθεις και θα το επιβεβαιώσεις 🥰 

στις On 15/1/2022 at 1:15 ΠΜ, ο/η Alexandra92 είπε:

@Eva29 Κορίτσι μου! Πόσο χαίρομαι που είσαι καλά και που τελικά το εμβόλιο δε σε επηρέασε σχεδόν καθόλου!! Το χέρι φυσιολογικό να πονάει, θα περάσει! Λίγο υπομονή... Και 'γώ ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες να πάω να το κάνω να ξεμπερδεύω μια ώρα αρχύτερα.

Αχ πόσο όμορφο συναίσθημα να νιώθεις το μωράκι στη κοιλίτσα σου 🥰 Τρελαίνομαι μονο και μονο στη σκέψη!!! Να δω πότε θα αποφασίσει ο δικός μου να κάνει την "εμφάνιση" του!!! Αν και σήμερα μετά το μεσημεριανό κάτι ένιωσα για 10 δευτερόλεπτα περίπου... Σαν φτερουγισματάκια, σαν κάτι να κουνιέται εκεί μέσα! Δε μπορώ όμως να είμαι σίγουρη ότι ήταν το μωρό και όχι το έντερο... οπότε αναμένουμε! 20η εβδομάδα δεν είσαι τώρα;

Εσύ @Apol μου 18η;; 

Ευτυχώς σήμερα ούτε τι χέρι με πονάει πολύ λίγο ελάχιστα πονάει... Μόνο μια μέρα κράτησε δηλαδή ο πόνος... Πάει και αυτό ! Να το κάνεις να μην έχεις άγχος ! Όλα καλά θα πάνε ! 

🥰🥰🥰 Το μωράκι σου είναι και εγώ σαν φτερούγισμα το ένιωθα και τώρα πλέον μια εβδομάδα μετά είναι πιο δυνατό!! Πιο έντονο !! 

Εγώ ναι είμαι 20η εβδομάδα τώρα... ❤️🥰🥰🥰

 

στις On 15/1/2022 at 4:48 ΠΜ, ο/η im_leela είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ ❤️ Σήμερα ο μπέμπης κλώτσησε κανονικότατα! Όχι "εσωτερικά" ! Αφού το νιώθω και λες "ΒΡΕ ΛΕΣ;" !!!! Μέχρι και σε βίντεο φάνηκε ❤️❤️❤️ Από εκείνη την ώρα έχω φάει ακόμα 4-5 κλωτσιές !!!! Είμαι να σκάσω από την χαρά μου !!!!

Αχχ τι ωραία ❤️❤️❤️ ανυπομονώ κι εγώ να το πιάσω σε βίντεο!!! 

στις On 15/1/2022 at 7:34 ΠΜ, ο/η Dimy3 είπε:

Καλημέρα  κορίτσια! Χαίρομαι που είστε όλες καλά! Εγώ σήμερα έχω τη 3 δόση και με έπιασε ένα άγχος, αλλά διάβασα τις δικές σας εμπειρίες και ηρέμησα κάπως.

 

Γεια σου κορίτσι μου ! Κι εγώ είχα άγχος αλλά τελικά μόνο μια μέρα ποναγε το χέρι μου κατά τα άλλα τίποτα όλα φυσιολογικα !! Να μην έχεις άγχος όλα καλά θα πάνε ❤️🥰

στις On 15/1/2022 at 2:27 ΜΜ, ο/η Lina08 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα είμαι καινούργια εδώ κ εγώ περιμένω με το καλό το μωράκι μου τον Ιούνιο.Ευχομαι σε ολεσ με το καλό.

Καλώς ήρθες κορίτσι μου !! Εγώ 6/6 έχω πητ. Με το καλό σε όλες μας ❤️ .

στις On 15/1/2022 at 2:49 ΜΜ, ο/η Lina08 είπε:

Κορίτσια έχετε κλείσει ραντεβού για β επιπέδου κ αν ναι ποια εβδομάδα;;

Εγώ έχω κλείσει για 22η εβδομάδα να κάνω. Τώρα είμαι 20η ! 

στις On 15/1/2022 at 5:07 ΜΜ, ο/η Stacey89 είπε:

Ευτυχώς δεν είμαι η μόνη δηλαδή! έκοψα για λίγο το trofocard max είμαι αρκετά καλύτερα. ! Κ εγώ έχω αρχίσει να το νιώθω να κουνιέται τέλειο φιλινγκ!

Κι εγώ έχω που και που ταχυκαρδίες.. ειδικά άμα κάνω δουλειές η περπατήσω... Στο γιατρό όταν μου μετράει τη πίεση έχω 100 παλμούς ! Μια φορά στο σπίτι είχα 110! Αλλά συμβαίνει καμιά φορά δεν είναι συνέχεια έτσι... Από πίεση είμαι καλά πάντως... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Η μπεμπουλα πιστεύω πως είναι ! Κι εγώ δεν ήμουν σίγουρη αλλά θα δεις και τις επόμενες ημέρες το ίδιο θα νιώθεις και θα το επιβεβαιώσεις 🥰 

Ευτυχώς σήμερα ούτε τι χέρι με πονάει πολύ λίγο ελάχιστα πονάει... Μόνο μια μέρα κράτησε δηλαδή ο πόνος... Πάει και αυτό ! Να το κάνεις να μην έχεις άγχος ! Όλα καλά θα πάνε ! 

🥰🥰🥰 Το μωράκι σου είναι και εγώ σαν φτερούγισμα το ένιωθα και τώρα πλέον μια εβδομάδα μετά είναι πιο δυνατό!! Πιο έντονο !! 

Εγώ ναι είμαι 20η εβδομάδα τώρα... ❤️🥰🥰🥰

 

Αχχ τι ωραία ❤️❤️❤️ ανυπομονώ κι εγώ να το πιάσω σε βίντεο!!! 

Γεια σου κορίτσι μου ! Κι εγώ είχα άγχος αλλά τελικά μόνο μια μέρα ποναγε το χέρι μου κατά τα άλλα τίποτα όλα φυσιολογικα !! Να μην έχεις άγχος όλα καλά θα πάνε ❤️🥰

Καλώς ήρθες κορίτσι μου !! Εγώ 6/6 έχω πητ. Με το καλό σε όλες μας ❤️ .

Εγώ έχω κλείσει για 22η εβδομάδα να κάνω. Τώρα είμαι 20η ! 

Κι εγώ έχω που και που ταχυκαρδίες.. ειδικά άμα κάνω δουλειές η περπατήσω... Στο γιατρό όταν μου μετράει τη πίεση έχω 100 παλμούς ! Μια φορά στο σπίτι είχα 110! Αλλά συμβαίνει καμιά φορά δεν είναι συνέχεια έτσι... Από πίεση είμαι καλά πάντως... 

Θα το αντέξουμε κ αυτό τι να κάνουμε! Θέλω να σας ρωτήσω κορίτσια τι γίνεται με το μαλλί μπορούμε να το βαψουμε? Εγώ έμεινα έτσι από τότε που έμαθα την εγκυμοσύνη. Έβγαλα κ το τζελ που είχα χέρια πόδια. Επίσης θέλω να κάνω λεηζερ στο πρόσωπο γίνεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Lina08 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα είμαι καινούργια εδώ κ εγώ περιμένω με το καλό το μωράκι μου τον Ιούνιο.Ευχομαι σε ολεσ με το καλό.

Καλώς ήλθες στην ομάδα μας κορίτσι μου!!! Με το καλό να υποδεχτούμε όλες τα μωράκια μας 🥰

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Ευτυχώς σήμερα ούτε τι χέρι με πονάει πολύ λίγο ελάχιστα πονάει... Μόνο μια μέρα κράτησε δηλαδή ο πόνος... Πάει και αυτό ! Να το κάνεις να μην έχεις άγχος ! Όλα καλά θα πάνε ! 

🥰🥰🥰 Το μωράκι σου είναι και εγώ σαν φτερούγισμα το ένιωθα και τώρα πλέον μια εβδομάδα μετά είναι πιο δυνατό!! Πιο έντονο !! 

Εγώ ναι είμαι 20η εβδομάδα τώρα... ❤️🥰🥰🥰

Τέλεια!!! Όπως το λες, πάει κι αυτό!! Ένας λιγότερος αγχωτικός παράγοντας 😅 Χαίρομαι που όλα πήγαν κατ'ευχην... Σειρά μας τώρα, ποιος στη χάρη μας!!

Αχ τι ωραία!! Είσαι περίπου 2 εβδομάδες πιο μπροστά από μένα δηλαδή... Εγώ σήμερα (Κυριακή) αλλάζω εβδομάδα και θα διανύσω τη 18η 🥰🥰💙 Η εφαρμογή στο κινητό πάντως γράφει 17 weeks και απο μεθαύριο -Δευτέρα- θα μετράει 17+1, 17+2 κτλ... Άρα καλά δε λέω οτι διανύω τη 18η?? Αχχ δε ξέρω, απ' την αρχή με μπέρδευε αυτό το πράγμα με τις εβδομάδες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Alexandra92 είπε:

Καλώς ήλθες στην ομάδα μας κορίτσι μου!!! Με το καλό να υποδεχτούμε όλες τα μωράκια μας 🥰

Τέλεια!!! Όπως το λες, πάει κι αυτό!! Ένας λιγότερος αγχωτικός παράγοντας 😅 Χαίρομαι που όλα πήγαν κατ'ευχην... Σειρά μας τώρα, ποιος στη χάρη μας!!

Αχ τι ωραία!! Είσαι περίπου 2 εβδομάδες πιο μπροστά από μένα δηλαδή... Εγώ σήμερα (Κυριακή) αλλάζω εβδομάδα και θα διανύσω τη 18η 🥰🥰💙 Η εφαρμογή στο κινητό πάντως γράφει 17 weeks και απο μεθαύριο -Δευτέρα- θα μετράει 17+1, 17+2 κτλ... Άρα καλά δε λέω οτι διανύω τη 18η?? Αχχ δε ξέρω, απ' την αρχή με μπέρδευε αυτό το πράγμα με τις εβδομάδες!!!! 

@Alexandra92 Μαζί είμαστε! Κ εγώ κάθε Κυριακή αλλάζω βδομάδα κ απο αύριο θα διανύω τη 18!!😁

κ εμένα με μπερδεύει αυτό με τις βδομάδες,χα χα, αλλά σωστά τα μετράς!

 

@Stacey89 Μέσα στη βδομάδα θα βάψω τη ρίζα με φυτική βαφή, μετά απο έγκριση του γιατρού. Το λέιζερ,μου το απαγορεύεσαι, διότι το δέρμα στην εγκυμοσύνη είναι αρκετά ευαίσθητο και μπορεί να δημιουργηθούν σημάδια που δε θα φεύγουν μετά. Σύμφωνα πάντα με το δικό μου γιατρό.

Κ τα νύχια σταμάτησα να τα κάνω!! Θα τα κάνουμε μια και καλή όταν γεννήσουμε με το καλό!!🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Alexandra92 είπε:

Καλώς ήλθες στην ομάδα μας κορίτσι μου!!! Με το καλό να υποδεχτούμε όλες τα μωράκια μας 🥰

Τέλεια!!! Όπως το λες, πάει κι αυτό!! Ένας λιγότερος αγχωτικός παράγοντας 😅 Χαίρομαι που όλα πήγαν κατ'ευχην... Σειρά μας τώρα, ποιος στη χάρη μας!!

Αχ τι ωραία!! Είσαι περίπου 2 εβδομάδες πιο μπροστά από μένα δηλαδή... Εγώ σήμερα (Κυριακή) αλλάζω εβδομάδα και θα διανύσω τη 18η 🥰🥰💙 Η εφαρμογή στο κινητό πάντως γράφει 17 weeks και απο μεθαύριο -Δευτέρα- θα μετράει 17+1, 17+2 κτλ... Άρα καλά δε λέω οτι διανύω τη 18η?? Αχχ δε ξέρω, απ' την αρχή με μπέρδευε αυτό το πράγμα με τις εβδομάδες!!!! 

Ναι σωστά, διανύεις τη 18η εγώ ας πούμε είμαι 17+4 είμαι στην 18η κ την Τετάρτη την κλείνω! Έτσι πάει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Alexandra92 είπε:

Καλώς ήλθες στην ομάδα μας κορίτσι μου!!! Με το καλό να υποδεχτούμε όλες τα μωράκια μας 🥰

Τέλεια!!! Όπως το λες, πάει κι αυτό!! Ένας λιγότερος αγχωτικός παράγοντας 😅 Χαίρομαι που όλα πήγαν κατ'ευχην... Σειρά μας τώρα, ποιος στη χάρη μας!!

Αχ τι ωραία!! Είσαι περίπου 2 εβδομάδες πιο μπροστά από μένα δηλαδή... Εγώ σήμερα (Κυριακή) αλλάζω εβδομάδα και θα διανύσω τη 18η 🥰🥰💙 Η εφαρμογή στο κινητό πάντως γράφει 17 weeks και απο μεθαύριο -Δευτέρα- θα μετράει 17+1, 17+2 κτλ... Άρα καλά δε λέω οτι διανύω τη 18η?? Αχχ δε ξέρω, απ' την αρχή με μπέρδευε αυτό το πράγμα με τις εβδομάδες!!!! 

Εγώ αλλάζω εβδομάδα κάθε Δευτέρα, αύριο δηλαδή Δευτέρα θα διανύσω την 21η εβδομάδα. Θα είμαι 20+1 δηλαδή. Τώρα είμαι 19+6. 

Κι εμένα με μπερδευε στην αρχή άστα να πάνε !! 😋♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Dimy3 είπε:

@Alexandra92 Μαζί είμαστε! Κ εγώ κάθε Κυριακή αλλάζω βδομάδα κ απο αύριο θα διανύω τη 18!!😁

κ εμένα με μπερδεύει αυτό με τις βδομάδες,χα χα, αλλά σωστά τα μετράς!

Αχχ πόσο τέλεια!! 🥰 Πολύ χάρηκα που είμαστε μαζί ακριβώς στις μέρες!

Έχετε μάθει φύλο; Εμείς στο προηγούμενο υπέρηχο επιβεβαιώσαμε πως περιμένουμε αγοράκι!!! 💙🥰

στις πριν 9 ώρες, ο/η Apol είπε:

Ναι σωστά, διανύεις τη 18η εγώ ας πούμε είμαι 17+4 είμαι στην 18η κ την Τετάρτη την κλείνω! Έτσι πάει... 

Άρα μαζί και εμείς! Ελάχιστες μέρες διαφορά!!! 🥰 Σουπερρρ

στις πριν 9 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Εγώ αλλάζω εβδομάδα κάθε Δευτέρα, αύριο δηλαδή Δευτέρα θα διανύσω την 21η εβδομάδα. Θα είμαι 20+1 δηλαδή. Τώρα είμαι 19+6. 

Κι εμένα με μπερδευε στην αρχή άστα να πάνε !! 😋♥️♥️♥️

Χαχα!! Εεεε μα! πολύ μπέρδεμα ρε παιδάκι μου!! 😅 Πάλι καλά που έχω και εσάς βρε κορίτσια και μου λύνετε τις απορίες τσακ μπαμ!!! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Alexandra92 είπε:

Αχχ πόσο τέλεια!! 🥰 Πολύ χάρηκα που είμαστε μαζί ακριβώς στις μέρες!

Έχετε μάθει φύλο; Εμείς στο προηγούμενο υπέρηχο επιβεβαιώσαμε πως περιμένουμε αγοράκι!!! 💙🥰

Άρα μαζί και εμείς! Ελάχιστες μέρες διαφορά!!! 🥰 Σουπερρρ

Χαχα!! Εεεε μα! πολύ μπέρδεμα ρε παιδάκι μου!! 😅 Πάλι καλά που έχω και εσάς βρε κορίτσια και μου λύνετε τις απορίες τσακ μπαμ!!! ♥️♥️♥️

Κορίτσια κλείσαμε κ εμεις β επιπέδου στις 18 Φεβρουαρίου θα είμαι 22εβ κ 1ημ.Κοριτσια μια ερώτηση όσες νιώθετε ηδη το μωρό σε ποια εβδομάδα το καταλάβατε;;;Δε μπορώ να πω ότι νιώθω κάτι κ είμαι 17 κ 4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/1/2022 at 3:26 ΜΜ, ο/η Lina08 είπε:

Κορίτσια κλείσαμε κ εμεις β επιπέδου στις 18 Φεβρουαρίου θα είμαι 22εβ κ 1ημ.Κοριτσια μια ερώτηση όσες νιώθετε ηδη το μωρό σε ποια εβδομάδα το καταλάβατε;;;Δε μπορώ να πω ότι νιώθω κάτι κ είμαι 17 κ 4

Με το καλό η β επιπέδου! Μην ανησυχείς είναι νωρίς ακόμα, εγώ το ένιωσα 18 και κάτι... Αλλά λίγο μην φανταστείς τώρα πλέον στην 20η είμαι σίγουρη ότι είναι το μωράκι ! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...