Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις On 23/11/2021 at 12:41 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

Καλημερα γλυκια μου!!! Πως είσαι εσυ τι κάνεις?? Με το καλό όλα κ όμορφα Χριστουγεννα 😘😍😍

Καλημέρα!!!!
Ευτυχώς αυτές τις μέρες είμαι αισιόδοξη!
και επειδή είμαι καλό κορίτσι και φρόνημο (not) εύχομαι ο άγιος Billy να μου φέρει ένα θετικό τεστάκι. Και σε όλα τα καλά κορίτσια βεβαίως βεβαίως !
Πολλά φιλιά στα δικά σου τα κορίτσια και καλές γιορτές να έχετε ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Θα ήθελα πολύ να κάνουμε χριστούγεννα με θετικό τεστάκι! ❤️ ευτυχως είμαι στις καλές μου μέρες, και αυτό σημαίνει αισιοδοξία, ελπίδα και όνειρα!! 

Στο ευχομαι κοριτσι μου μεσα απο την καρδια μου!!!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️  Ευχομαι αυτα τα Χριστουγεννα να ειναι τα τελευταια που θα ειστε τα δυο σας και του χρονου να εχετε μπεμπακι!!!👶🍼

Η αισιοδοξια ειναι ο καλυτερος συμβουλος!!! Ας αφησουμε τη μαγεια των Χριστουγεννων να μας ταξιδεξει στο θαυματακι μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα,  σας διαβάζω σιγά σιγά.. εγώ αυτό το σκ πέρασα πολύ ωραία, βέβαια με ταλαιπωρία αλλά άξιζε... αν θυμάστε το Σάββατο σας είχα πει οτι θα βγαίναμε με φίλους.. Τελικά βγήκαμε και καταλήξαμε Θεσσαλονίκη στη Βίσση, περάσαμε τέλεια αλλά ταλαιπωρία ξημερώματα η επιστροφή.. Επίσης απο ενα σημείο και μετά είχα τρελό πονοκέφαλο, αααχ γεράματα.. την επόμενη μέρα (Εχθές δλδ ) ξύπνησα με πονοκέφαλο πάλι.. ετοιμάστηκα ήπια παυσίπονο και πήγαμε με τα πεθερικα μου Καστοριά σε οικογενειακους φίλους, μας έβγαλαν εξω και μας τραπεζοσαν, μου έκαναν και δωράκια για το σπίτι μας! Πέρασα πολύ ώραια! 

Και σήμερα επιστροφή στη δουλειά είναι σαν να έπεσα απο ελικόπτερο χωρίς αλεξίπτωτο 🤣🤣🤣 

Επίσης ο φάκελος μου παραδόθηκε στην επιτροπή και μεσα στην εβδομάδα περνάω... άλλη αναμονή τώρα!!

Καλή αισιόδοξη  εβδομάδα κορίτσια μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα,  σας διαβάζω σιγά σιγά.. εγώ αυτό το σκ πέρασα πολύ ωραία, βέβαια με ταλαιπωρία αλλά άξιζε... αν θυμάστε το Σάββατο σας είχα πει οτι θα βγαίναμε με φίλους.. Τελικά βγήκαμε και καταλήξαμε Θεσσαλονίκη στη Βίσση, περάσαμε τέλεια αλλά ταλαιπωρία ξημερώματα η επιστροφή.. Επίσης απο ενα σημείο και μετά είχα τρελό πονοκέφαλο, αααχ γεράματα.. την επόμενη μέρα (Εχθές δλδ ) ξύπνησα με πονοκέφαλο πάλι.. ετοιμάστηκα ήπια παυσίπονο και πήγαμε με τα πεθερικα μου Καστοριά σε οικογενειακους φίλους, μας έβγαλαν εξω και μας τραπεζοσαν, μου έκαναν και δωράκια για το σπίτι μας! Πέρασα πολύ ώραια! 

Και σήμερα επιστροφή στη δουλειά είναι σαν να έπεσα απο ελικόπτερο χωρίς αλεξίπτωτο 🤣🤣🤣 

Επίσης ο φάκελος μου παραδόθηκε στην επιτροπή και μεσα στην εβδομάδα περνάω... άλλη αναμονή τώρα!!

Καλή αισιόδοξη  εβδομάδα κορίτσια μου!!! 

Μπραβο κοριτσι μου!!!! τελεια περασατε το ΣΚ!!! περιμενουμε τα αποτελεσματα σου απο την Επιτροπη!!!

Καλη εβδομαδα να εχεις με θετικα νεα!!!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα,  σας διαβάζω σιγά σιγά.. εγώ αυτό το σκ πέρασα πολύ ωραία, βέβαια με ταλαιπωρία αλλά άξιζε... αν θυμάστε το Σάββατο σας είχα πει οτι θα βγαίναμε με φίλους.. Τελικά βγήκαμε και καταλήξαμε Θεσσαλονίκη στη Βίσση, περάσαμε τέλεια αλλά ταλαιπωρία ξημερώματα η επιστροφή.. Επίσης απο ενα σημείο και μετά είχα τρελό πονοκέφαλο, αααχ γεράματα.. την επόμενη μέρα (Εχθές δλδ ) ξύπνησα με πονοκέφαλο πάλι.. ετοιμάστηκα ήπια παυσίπονο και πήγαμε με τα πεθερικα μου Καστοριά σε οικογενειακους φίλους, μας έβγαλαν εξω και μας τραπεζοσαν, μου έκαναν και δωράκια για το σπίτι μας! Πέρασα πολύ ώραια! 

Και σήμερα επιστροφή στη δουλειά είναι σαν να έπεσα απο ελικόπτερο χωρίς αλεξίπτωτο 🤣🤣🤣 

Επίσης ο φάκελος μου παραδόθηκε στην επιτροπή και μεσα στην εβδομάδα περνάω... άλλη αναμονή τώρα!!

Καλή αισιόδοξη  εβδομάδα κορίτσια μου!!! 

σημαρια εχει οτι περασες ωραια.. αντε καλη επιτυχια στην επιτροπη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μπραβο κοριτσι μου!!!! τελεια περασατε το ΣΚ!!! περιμενουμε τα αποτελεσματα σου απο την Επιτροπη!!!

Καλη εβδομαδα να εχεις με θετικα νεα!!!!!❤️❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Περιμένω πώς και πώς,  απο εχθές κορδοθηκα και την ζώνη της Παναγίας, αχ να βάλει το χεράκι της να μην χρειαστεί να πάρω τόσα φάρμακα,να μου κάνει το δώρο ζωής.. 

Ολες μας να κάνουμε Χριστούγεννα με σπορακι στη κοιλίτσα μας βρε κορίτσια μου 💕💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

σημαρια εχει οτι περασες ωραια.. αντε καλη επιτυχια στην επιτροπη 

Ναι ναι κορίτσι Μου Πέρασαμε τέλεια!!! 

Σε ευχαριστώ πααρα πολύ ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fotino asteri είπε:

Καλώς σας βρήκα κορίτσια! ❤️

Διάβασα λίγο και καταλαβαίνω πόσο δύσκολο είναι για την ψυχολογία σας, θεωρώ πως η ψυχολογία είναι το παν! Εγώ γενικά κάνω ελεύθερα με τον σύντροφό μου πάνω από δύο χρόνια τώρα, χωρίς όμως να κοιτάζω ημέρες, γόνιμες κλπ, και τίποτα ακόμα. Δεν είμαι μικρή, έχω κλήσει τα 35! Αλλά δεν αγχώνομαι, ζω την ζωή μου με όσο καλύτερη ψυχολογία γίνεται άσχετα με το αποτέλεσμα και το χάος που επικρατεί γύρω μου. Νομίζω πως αυτό είναι το πιο σημαντικό. Προσπαθώ να τρέφομαι σωστά, να με τουρμπάρω με βιταμίνες, κάνω ομοιοπαθητική, διαβάζω φιλοσοφία, και γενικά προσπαθώ να με κρατώ ισορροπημένη εκ των έσω. Μπορεί ακόμα να μην έχω καταφέρει να γίνω μανούλα αλλά κάποια στιγμή σίγουρα θα γίνει, όπως και με όλες εσάς κορίτσια που το επιθυμείτε! 

Εύχομαι πραγματικά να ηρεμήσετε μέσα σας και σύντομα η κοιλίτσα να φουσκώσει! ❤️

αχ τι ωραια που τα λες!!! εμπνεεις μεγαλη ηρεμια!!!!! οπως και το ονομα σου, φαινεσαι πολυ λαμπερος και ηρεμος ανθρωπος!! ❤️❤️❤️

συγγνωμη που θα το ρωτησω, με τον αντρα σου εχετε κανει εξετασεις υπογονιμοτητας;; για να δειτε αν υπαρχει παθολογικο αιτιο που δεν ηρθε η συλληψη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ τι ωραια που τα λες!!! εμπνεεις μεγαλη ηρεμια!!!!! οπως και το ονομα σου, φαινεσαι πολυ λαμπερος και ηρεμος ανθρωπος!! ❤️❤️❤️

συγγνωμη που θα το ρωτησω, με τον αντρα σου εχετε κανει εξετασεις υπογονιμοτητας;; για να δειτε αν υπαρχει παθολογικο αιτιο που δεν ηρθε η συλληψη....

Καλά κάνεις και ρωτάς κοπέλα μου! Όχι, με τον σύντροφό μου δεν έχουμε κάνει τίποτε μέχρι στιγμής, αλλά η αλήθεια είναι ότι είμαστε και αρκετά χώρια λόγω δουλειάς οπότε δεν είμαστε πάντα κοντά στις γόνιμες... Σήμερα σκέφτομαι να πάρω ένα τηλέφωνο τον γυναικολόγο μου να μου γράψει κάποιες εξετάσεις (ορμονικές, ΑΜΗ, και ότι άλλο χρειαστεί αρχικά έτσι ώστε να έχουμε μια εικόνα...). Πριν μια βδομάδα με είδε περίπου και από ότι είδε όλα ήταν καλά σε αυτά που μπορούσε να δει. Λέω για αρχή να κινηθώ έτσι, και εάν σε λίγους μήνες δεν έχουμε κάποιο αποτέλεσμα τότε να κάνω μια υπερηχο-σαλπιγγογραφία και ανάλυση σπέρματος ο σύντροφός μου και βλέπουμε. Το είχα αφήσει πολύ στην τύχη του, ίσως και όλης της εξωτερικής αναταραχής που υπάρχει στην ζωή, ίσως να πίστευα πως πρέπει πρώτα να τακτοποιησω τα επαγγελματικά μου και μετά, δεν ξέρω, και μάλλον όπως φαίνεται πρέπει να βάλω και εγώ το χεράκι μου...χαχα. Πραγματικά όμως πιστεύω για όλες σας πως όλα θα πάνε καλά, εφόσον έχετε την επιθυμία, αρκεί να φροντίσετε τον εαυτό σου εκ των έσω, έτσι θα έρθει και η εσωτερική ηρεμία κοπέλα μου! 

Σήμερα μου είπε μια φίλη μου για έναν γιατρό που έχει κάποιο μηχάνημα νομίζω κάνει βιοσυντονισμό. Από ότι μου είπε αυτό το μηχάνημα βλέπει τις παθήσεις του οργανισμού αλλά και ευαισθησίες που ίσως θα μπορούσαν να προκαλέσουν κάτι στο μέλλον, και σου λέει τι να κάνεις με διατροφή κλπ. Είχε πάει ο άντρας της. Σκέφτομαι να πάω και εγώ, και εάν αξίζει θα σας ενημερώσω αναλυτικά.

Το μόνο που έχω να πω ως συμβουλή είναι να κρατήσετε την γλυκιά επιθυμία να έρθει το μωράκι σας, αλλά όχι με την επιθυμία που σας καίει τα σωθικά, περισσότερο να πηγάζει από την καρδιά σας με μία ελαφριά γλυκήτητα! Λίγες φορές στην ζωή μου που είχα αυτή την αίσθηση, είδα θαύματα να γίνονται!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

καλη βδομαδα να εχουμε.. μακαρι να ειναι ολα καλα και να ερθει συντομα και για ολες μας

ειναι γνωστος του πατερα σου.. παλι πιανεται χαχαχαχαχαχ

στο ματι πιστευει και η εκκλησια.. δεν εισαι κοντα να σου δωσω αγιασμο να ραντιζεις.. εχω σπιτι απο τα φωτα... κανε ενα αγιασμο και κρατησε τον να ραντιζεις καθε λιγο καιρο

Όχι δεν είναι ακριβός γνωστός (πελατησ Στο κατάστημα, ούτε συγγενησ Ούτε τίποτα) δώσαμε πρόσφερες σε διάφορους ήταν κ λίγο πιο ακριβός από τους άλλους αλλά είχαμε δει αλλά σπίτια που έκανε κ είχαμε ακούσει πολύ καλά σχόλια!! Γι αυτό λεω ότι επειδή έχουμε αυτή την αρνητική ενέργεια από την αρχή ισως να είναι μάτι ξέρω κ εγώ 😂😂😂 δεν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ! 
 

Να κάνω αγιασμό μόνη μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μίλησε ο γιατρος με τον άντρα μου, του είπε ότι είναι στα αποδεκτά όρια και η κινητικότητα είναι πολύ καλή! Του είπε να πάρει βιταμίνες και σε τρεις μηνες να ξανά κάνει ένα σπερματοδιαγραμμα! Ο άντρας μου χάρηκε ☺️☺️ Αλλά αγχώθηκα τώρα ότι μάλλον εγώ θα έχω θέματα… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα,  σας διαβάζω σιγά σιγά.. εγώ αυτό το σκ πέρασα πολύ ωραία, βέβαια με ταλαιπωρία αλλά άξιζε... αν θυμάστε το Σάββατο σας είχα πει οτι θα βγαίναμε με φίλους.. Τελικά βγήκαμε και καταλήξαμε Θεσσαλονίκη στη Βίσση, περάσαμε τέλεια αλλά ταλαιπωρία ξημερώματα η επιστροφή.. Επίσης απο ενα σημείο και μετά είχα τρελό πονοκέφαλο, αααχ γεράματα.. την επόμενη μέρα (Εχθές δλδ ) ξύπνησα με πονοκέφαλο πάλι.. ετοιμάστηκα ήπια παυσίπονο και πήγαμε με τα πεθερικα μου Καστοριά σε οικογενειακους φίλους, μας έβγαλαν εξω και μας τραπεζοσαν, μου έκαναν και δωράκια για το σπίτι μας! Πέρασα πολύ ώραια! 

Και σήμερα επιστροφή στη δουλειά είναι σαν να έπεσα απο ελικόπτερο χωρίς αλεξίπτωτο 🤣🤣🤣 

Επίσης ο φάκελος μου παραδόθηκε στην επιτροπή και μεσα στην εβδομάδα περνάω... άλλη αναμονή τώρα!!

Καλή αισιόδοξη  εβδομάδα κορίτσια μου!!! 

Καλή εβδομάδααααα πέρασες τέλεια και φαίνεται!!! Καλή επιτυχία στην επιτροπή και αγωνιούμε μαζί σου 🙏🙏🙏😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μίλησε ο γιατρος με τον άντρα μου, του είπε ότι είναι στα αποδεκτά όρια και η κινητικότητα είναι πολύ καλή! Του είπε να πάρει βιταμίνες και σε τρεις μηνες να ξανά κάνει ένα σπερματοδιαγραμμα! Ο άντρας μου χάρηκε ☺️☺️ Αλλά αγχώθηκα τώρα ότι μάλλον εγώ θα έχω θέματα… 

Κοριτσι μου γλυκο τελεια τα νεα σας!!!!!!!!!! Δεν φανταζεσαι ποσο χαιρομαι!!!!!!!! Τεραστια ανακουφιση!!!! 😁😁😁

Να μην αγχωνεσαι καθολου!!!! κανε τις εξετασεις σου, παρτε και τις βιταμινες σας, αδειαστε το μυαλο και θα ερθει το μωρακι!!!!! ειναι πολυ κονταααααα!!!!!!! ❤️❤️❤️

ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!!!!!! (το ειπα;;; να το ξαναπω!!!!!!! 😅😅😅😅)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μίλησε ο γιατρος με τον άντρα μου, του είπε ότι είναι στα αποδεκτά όρια και η κινητικότητα είναι πολύ καλή! Του είπε να πάρει βιταμίνες και σε τρεις μηνες να ξανά κάνει ένα σπερματοδιαγραμμα! Ο άντρας μου χάρηκε ☺️☺️ Αλλά αγχώθηκα τώρα ότι μάλλον εγώ θα έχω θέματα… 

Αυτά είναι πολύ ευχάριστα νέα κορίτσι μου!!! Μείνε στο θετικό, κάνε και εσύ ότι εξετασούλες χρειάζεται, και με ελπίδα ευχαριστήσου τις στιγμές με τον άντρα σου να έρθει το μπεμπέ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου γλυκο τελεια τα νεα σας!!!!!!!!!! Δεν φανταζεσαι ποσο χαιρομαι!!!!!!!! Τεραστια ανακουφιση!!!! 😁😁😁

Να μην αγχωνεσαι καθολου!!!! κανε τις εξετασεις σου, παρτε και τις βιταμινες σας, αδειαστε το μυαλο και θα ερθει το μωρακι!!!!! ειναι πολυ κονταααααα!!!!!!! ❤️❤️❤️

ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!!!!!! (το ειπα;;; να το ξαναπω!!!!!!! 😅😅😅😅)

Χάρηκα και εγώ παρά πολύ ανακουφίστηκα αρκετά!!! 😁😁☺️ 
 

Εχεις δίκιο δεν πρέπει να αγχώνομαι όλα καλά θα πάνε!!! Μακάρι 🤞🏻🤞🏻🤞🏻 Σε δυο εβδομαδες θα πάω γυναικολόγο κ μετά θα κάνω και τις εξετάσεις της ενδοκρινολόγου κ μακάρι να είναι θέμα άγχους τόσο καιρό αλήθεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να κάνω μια ερώτηση βρε κορίτσια εάν γνωρίζει κάποια από εσάς.... Έχει χρησιμοποιήσει καμιά σας τα τεστ εγκυμοσύνης της mother2be τα στικάκια? Ρωτάω γιατί είχα αγοράσει πριν μήνες αλλά επειδή δεν τα χρησιμοποίησα ποτέ είπα σήμερα να κάνω ένα τεστακι να δω πως είναι.... η μία γραμμή που είναι ένδειξη πως λειτουργεί στο πάνω μέρος βγήκε κανονικά, αλλά είδα μία ακόμη αχνή η οποία ήταν στο τελείωμα του πλαστικού που είναι το max. Δεν ξέρω όμως που ακριβώς πρέπει να βγει η δεύτερη γραμμή, εάν είναι δηλαδή εκεί που την είδα εγώ ή βγαίνει πιο πάνω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!!!!
Ευτυχώς αυτές τις μέρες είμαι αισιόδοξη!
και επειδή είμαι καλό κορίτσι και φρόνημο (not) εύχομαι ο άγιος Billy να μου φέρει ένα θετικό τεστάκι. Και σε όλα τα καλά κορίτσια βεβαίως βεβαίως !
Πολλά φιλιά στα δικά σου τα κορίτσια και καλές γιορτές να έχετε ❤️ 

Καλές γιορτές κορίτσι μου γλυκο!!!! Σου ευχομαι με όλη μου τη καρδια όπως κ στα υπόλοιπα κορίτσια εδώ μέσα να σας έρθει το θετικό τεστ συντομα κ του χρόνου να στολίζετε παρεα!!! 💕💕 Δίδυμομπεμπεδοσκονη λοιπόν από εμάς... 😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Όχι δεν είναι ακριβός γνωστός (πελατησ Στο κατάστημα, ούτε συγγενησ Ούτε τίποτα) δώσαμε πρόσφερες σε διάφορους ήταν κ λίγο πιο ακριβός από τους άλλους αλλά είχαμε δει αλλά σπίτια που έκανε κ είχαμε ακούσει πολύ καλά σχόλια!! Γι αυτό λεω ότι επειδή έχουμε αυτή την αρνητική ενέργεια από την αρχή ισως να είναι μάτι ξέρω κ εγώ 😂😂😂 δεν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ! 
 

Να κάνω αγιασμό μόνη μου; 

οχι εννοουσα αγιασμο με πατερ κανονικα απλα μπορεις να κρατησεις το νερο απο τον αγιασμο και να ραντιζεις ανα διαστηματα.. οπως πιανουμε αγιασμο των φωτων και ραντιζουμε τα σπιτια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να κάνω μια ερώτηση βρε κορίτσια εάν γνωρίζει κάποια από εσάς.... Έχει χρησιμοποιήσει καμιά σας τα τεστ εγκυμοσύνης της mother2be τα στικάκια? Ρωτάω γιατί είχα αγοράσει πριν μήνες αλλά επειδή δεν τα χρησιμοποίησα ποτέ είπα σήμερα να κάνω ένα τεστακι να δω πως είναι.... η μία γραμμή που είναι ένδειξη πως λειτουργεί στο πάνω μέρος βγήκε κανονικά, αλλά είδα μία ακόμη αχνή η οποία ήταν στο τελείωμα του πλαστικού που είναι το max. Δεν ξέρω όμως που ακριβώς πρέπει να βγει η δεύτερη γραμμή, εάν είναι δηλαδή εκεί που την είδα εγώ ή βγαίνει πιο πάνω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μίλησε ο γιατρος με τον άντρα μου, του είπε ότι είναι στα αποδεκτά όρια και η κινητικότητα είναι πολύ καλή! Του είπε να πάρει βιταμίνες και σε τρεις μηνες να ξανά κάνει ένα σπερματοδιαγραμμα! Ο άντρας μου χάρηκε ☺️☺️ Αλλά αγχώθηκα τώρα ότι μάλλον εγώ θα έχω θέματα… 

Τελεια νεα..δεν ειναι απαραιτητο να εχεις εσυ κατι σοβαρο.. μην αγχωνεσαι.. ολα θα γινουν σιγα σιγα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μίλησε ο γιατρος με τον άντρα μου, του είπε ότι είναι στα αποδεκτά όρια και η κινητικότητα είναι πολύ καλή! Του είπε να πάρει βιταμίνες και σε τρεις μηνες να ξανά κάνει ένα σπερματοδιαγραμμα! Ο άντρας μου χάρηκε ☺️☺️ Αλλά αγχώθηκα τώρα ότι μάλλον εγώ θα έχω θέματα… 

Άντε καλέ.. μην αγχώνεσαι!!!ηρεμησε κορίτσι μου, είναι το παν.. χαίρομαι παααααρα πολύ με τα νέα σου!! Σιγά σιγά θα μας λες και τα δικά σου ευχάριστα αποτελέσματα,  είμαι σίγουρη ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλή εβδομάδααααα πέρασες τέλεια και φαίνεται!!! Καλή επιτυχία στην επιτροπή και αγωνιούμε μαζί σου 🙏🙏🙏😘😘😘

Σε ευχαριστώ παααρα πολύ κορίτσι μου!!! Σε θέλω ήρεμη ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

οχι εννοουσα αγιασμο με πατερ κανονικα απλα μπορεις να κρατησεις το νερο απο τον αγιασμο και να ραντιζεις ανα διαστηματα.. οπως πιανουμε αγιασμο των φωτων και ραντιζουμε τα σπιτια μας

Ααα κατάλαβα οκ έτσι οπως το έγραψες ενομιζα να καμω εγώ…χαχαχα θα πάω να καπνίσω κ αν είναι να πω κάποιου πάτερ να κάνει αγιασμό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Τελεια νεα..δεν ειναι απαραιτητο να εχεις εσυ κατι σοβαρο.. μην αγχωνεσαι.. ολα θα γινουν σιγα σιγα..

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Άντε καλέ.. μην αγχώνεσαι!!!ηρεμησε κορίτσι μου, είναι το παν.. χαίρομαι παααααρα πολύ με τα νέα σου!! Σιγά σιγά θα μας λες και τα δικά σου ευχάριστα αποτελέσματα,  είμαι σίγουρη ❤❤❤

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου έφυγε μια ανάσα από άγχος ❤️❤️❤️ Τώρα έχω σειρά εγώ…ότι είναι θα το λύσουμε φτάνει να το βρουμε ❣️❣️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Fotino asteri είπε:

Καλώς σας βρήκα κορίτσια! ❤️

Διάβασα λίγο και καταλαβαίνω πόσο δύσκολο είναι για την ψυχολογία σας, θεωρώ πως η ψυχολογία είναι το παν! Εγώ γενικά κάνω ελεύθερα με τον σύντροφό μου πάνω από δύο χρόνια τώρα, χωρίς όμως να κοιτάζω ημέρες, γόνιμες κλπ, και τίποτα ακόμα. Δεν είμαι μικρή, έχω κλήσει τα 35! Αλλά δεν αγχώνομαι, ζω την ζωή μου με όσο καλύτερη ψυχολογία γίνεται άσχετα με το αποτέλεσμα και το χάος που επικρατεί γύρω μου. Νομίζω πως αυτό είναι το πιο σημαντικό. Προσπαθώ να τρέφομαι σωστά, να με τουρμπάρω με βιταμίνες, κάνω ομοιοπαθητική, διαβάζω φιλοσοφία, και γενικά προσπαθώ να με κρατώ ισορροπημένη εκ των έσω. Μπορεί ακόμα να μην έχω καταφέρει να γίνω μανούλα αλλά κάποια στιγμή σίγουρα θα γίνει, όπως και με όλες εσάς κορίτσια που το επιθυμείτε! 

Εύχομαι πραγματικά να ηρεμήσετε μέσα σας και σύντομα η κοιλίτσα να φουσκώσει! ❤️

Καλησπέρα κορίτσι μου με το πολύ αισιοδοξο όνομα που λέει και η Τόνια.😊Ταυτίστηκα σε κάποια κομμάτια μαζί σου: κι εγώ έχω κλείσει τα 35 και σύντομα και τα 36 . Κι εγώ διαβάζω φιλοσοφία και και ιστορία και με βοηθάει πολύ στο να κρατώ ισορροπία. Απ' την άλλη εμείς έχουμε εντοπίσει κάποια θέματα που προσπαθούμεννα λύσουμε, και για να είμαι ειλικρινής το άγχος δεν το έχω αφήσει πίσω, είμαι σε διαρκή πάλη κι ελπιζω να τα καταφέρω💪. Σου εύχομαι καλή επιτυχία στις προσπάθειες σου💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...