Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ  ΠΗΤ 29/05/22

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρία Δημήτρης:ΘΕΤΙΚΟ 👶

 

 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ

 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita?                                                                                    

Lacostaki:15/12

Ntinaki83:?

Mimi26:17/11

 misofeggaro:? 

Ευάγγελος τ:? 

evaioan:08/12

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:10/11

Hopemumtobe:14/10

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :02/12

Tina21:13/10

babyblue94:16/12

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Nandia-:24/12

 

 
Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα σε όλες καλο Σάββατο Κυριάκο να έχουμε!!! 

Καλημέρα.. καλό σκ.. εγω αδιαθετησα αρα η επόμενη είναι 24/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

@Raf123Ραφαελα μου μιλησατε με το γιατρο;; τι σας ειπε;;

Καλημέραααα δεν μας πήρε τηλ, ισως να ξέχασε η γραμματέας του να του το αναφέρει, ο άντρας μου είχε πολύ δουλεια δεν ξανά πήρε τηλέφωνο! Θα πάρει την Δευτέρα!! Εξαλλου έχουμε ακόμα μια επίσκεψη όποτε θα κλείσουμε κ ραντεβού! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Froufro είπε:

@Raf123 πως είσαι κορίτσι μου? 

@Antonia2 μου πότε θα πας για τις άλλες εξετάσεις εσύ?

Καλημεραααα είμαι καλά εσυ;; Καλύτερα από προχθές που είδα το αποτέλεσμα!!! Τώρα έχει σειρά να πάω στον γυναικολόγο 13-12! Άσε έχω πει κ στη μαμα μου αυτά που μου είπε η ενδοκρινολόγος και όλη την ώρα μου λέει να πας κ στον γυναικολόγο κ να το πεις και αν είναι κάτι να ψάξεις τώρα που είναι γρήγορα πριν αρχίσετε τις προσπάθειες για παιδί (δε της είπα ότι αρχίσαμε) και μπλα μπλα ότι λένε οι μαμάδες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Αγάπη μου δεν μπορούσαμε φυσικά γιατί εμένα δεν πήγαινε καλά ο κύκλος μόνος του, κ σκέψου πως μου είχε τύχει να χαλάσει ο κύκλος ακόμη κ με τα χάπια της ωορρηξίας... Αλλά εμένα του φίλου μου η ποσότητα δεν είναι αρκετή...

Επίσης δεν ήμαστε σίγουροι πλέον πως έφτιαξε η κινητικότητα τελείως...

Όπως κ να χει όπως βλέπεις είμαστε κ πάμε για την προσπάθειά μας δυνατά ! ✌️

Το παλεύουμε κάθε μέρα, δύσκολος δρόμος.... Αλλά σημασία έχει πως όλα διορθώνονται κ όλα γίνονται... Αργά και σταθερά ... θέλει κουράγιο πολύ κ αισιοδοξία.

Εγώ πέφτω πολύ όταν μου συμβαίνει κάτι αλλά ευτυχώς βρίσκω δύναμη να συνεχίσω...

Τι άλλες εξετάσεις έχει κάνει ο σύντροφός σου;

Κορίτσι μου σου εύχομαι σε αυτό τον αγώνα να βγεις νικήτρια!!!! Δεν έκανε άλλη εξέταση γιατί εδώ το σύστημα είναι λίγο διαφορετικό δλδ κανεις κάτι αν εχεις πρόβλημα τότε το κοιτάς περαιτέρω…αν πηγαίναμε ιδιωτικά θα τα κάναμε όλα να τελειώναμε αλλά θα μας κοστίσει πολλά!! Κ επειδή εμένα οι γιατροί μου είναι ιδιώτες είπαμε στον άντρα που δεν είναι κ τόσο πολλες οι εξετάσεις ας πάμε μέσω Του συστήματος…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Τελικά ήρθε κανονικά η κυρία..  αν και το ήξερα μου κακοφάνηκε αλλά οκ.. είπα εγω δεν θα ασχοληθώ άλλο με το θέμα..  σκέφτομαι να πάω να κάνω τις ορμονικές μόνο και μόνο γιατί μου τις έγραψε η γιατρός.. ότι και να βγει δεν θα ασχοληθώ.. κουράστηκα.. θα μου πείτε με 3ις προσπάθειες;  ναι .. δεν είμαι μικρή να έχω αντοχες και αφού δεν έρχεται τι να κάθομαι κάθε μήνα να σκάω κιολας.. εννοείται του νυν δεν θα του πω τπτ.. θα καταλάβει σιγά σιγά ότι δεν θα έρθει μωρο .. θα απολαύσω τα Χριστούγεννα.. θα αρχίσω νσ ασχολούμαι ξανά με τον γάμο και φτάνει να είμαι μέσα στο άγχος και τι ψάξιμο για συμπτώματα.. 

καλά θα κανεις θα σου φύγει το άγχος!!! Και εγώ τώρα που είδαμε ότι υπάρχει ένα μικρό πρόβλημα στο σπερμα που αυτό σίγουρα είναι ενας παράγοντας που το καθυστερεί ξεαγχώθηκα!! Λογικά θα μας δώσει βιταμίνες ο γιατρος κ θα κάνει κ κάτι έξτρα εξετάσεις να δούμε που οφείλεται αυτό! Θα μου φύγει τελειως το άγχος μολις πάω στον γυναικολόγο κ με την επόμενη περίοδο να κάνω τις εξετάσεις!!! Μετά θα ασχοληθώ με το σπίτι κτλ κ τον γάμο που είναι τον Οκτώβριο αν ήρθε καλώς ήρθε αν όχι μετά τον γάμο και καλύτερα μετά το honeymoon 😁😁😁 θα προσπαθήσουμε εντατικά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημερααα εμεις σήμερα θα πηγαίναμε να δούμε το σχέδιο της κουζίνας αλλά η διακοσμήτρια εκεί μας πήρε τηλ βγήκε θετική σήμερα (ευτυχως έκανε τεστ σήμερα το πρωί πριν πάει στο γραφείο ) πήγαμε στη λαϊκή ψωνίσαμε και τώρα κάνουμε δουλειες που τις άφησα το προηγούμενο ΣΚ!! Αν προλάβω θα στολισω κ δέντρο!! Θα πάω κ με την πεθερά να μου αγοράσει τη βέρα μου σήμερα που έχει εκπτώσεις 🤣🤣 αργά το απόγευμα 

 

Καλο ΣΚ εύχομαι 💕😍😍😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

καλά θα κανεις θα σου φύγει το άγχος!!! Και εγώ τώρα που είδαμε ότι υπάρχει ένα μικρό πρόβλημα στο σπερμα που αυτό σίγουρα είναι ενας παράγοντας που το καθυστερεί ξεαγχώθηκα!! Λογικά θα μας δώσει βιταμίνες ο γιατρος κ θα κάνει κ κάτι έξτρα εξετάσεις να δούμε που οφείλεται αυτό! Θα μου φύγει τελειως το άγχος μολις πάω στον γυναικολόγο κ με την επόμενη περίοδο να κάνω τις εξετάσεις!!! Μετά θα ασχοληθώ με το σπίτι κτλ κ τον γάμο που είναι τον Οκτώβριο αν ήρθε καλώς ήρθε αν όχι μετά τον γάμο και καλύτερα μετά το honeymoon 😁😁😁 θα προσπαθήσουμε εντατικά!!! 

Και εμείς Οκτώβριο έχουμε το γάμο.. εσείς είστε μικροί και δεν σας πιέζει ο χρόνος.. εγω δεν έχω πολλή χρόνο..  οκ εγω εχω παιδιά.. για τον νυν στεναχωριεμαι αλλά τι νσ κάνω..  δεν είναι στο χέρι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Froufro είπε:

 

Καλημερα κοριτσια μουυυ!!! Καλο σαββατοκυριακο ευχομαι!!!!

@Nandia-μου νομιζω τωρα π θα το αφησεις, τωρα θα σας ερθει το μπεμπακι!!!! Κανε τις εξετασεις σου αλλα να σκεφτεσαι οτι λιγους μηνες πριν ηρθε η συλληψη!! Ολα θα πανε καλα!!!

@Raf123 μου καλα ψωνια μ την πεθερα!!! Στον πολιτικο γαμο δεν ειχατε βερες;; 

Αχ εμεις μολις κλεισαμε θεατρο γ το βραδυ!! Ενθουσιαστηκα γτ εχω να παω 2 χρονια με τον κοβιντ!!!!😁😁😁

Σνρ ειπαμε δεν θα δουμε κανενα φιλο/φιλικο ζευγαρι (γτ συνηθως τα σκ βλεπουμε φιλους)κ θα ριμαστε ολη μερα για την παρτη μας!!!💕💕💕💕 Φανταστικα!!!!!

Σας φιλω ολες!!!!!💋💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μουυυ!!! Καλο σαββατοκυριακο ευχομαι!!!!

@Nandia-μου νομιζω τωρα π θα το αφησεις, τωρα θα σας ερθει το μπεμπακι!!!! Κανε τις εξετασεις σου αλλα να σκεφτεσαι οτι λιγους μηνες πριν ηρθε η συλληψη!! Ολα θα πανε καλα!!!

@Raf123 μου καλα ψωνια μ την πεθερα!!! Στον πολιτικο γαμο δεν ειχατε βερες;; 

Αχ εμεις μολις κλεισαμε θεατρο γ το βραδυ!! Ενθουσιαστηκα γτ εχω να παω 2 χρονια με τον κοβιντ!!!!😁😁😁

Σνρ ειπαμε δεν θα δουμε κανενα φιλο/φιλικο ζευγαρι (γτ συνηθως τα σκ βλεπουμε φιλους)κ θα ριμαστε ολη μερα για την παρτη μας!!!💕💕💕💕 Φανταστικα!!!!!

Σας φιλω ολες!!!!!💋💋💋

Ωραια, εγώ πάλι δουλέυω έχω λογιστικές υποχρεώσεις (αχ εσείς οι λογιστές😅!!!) και μετά καθάρισμα.

Με΄τα θα πάω για ψώνια για δέντρο κ΄λο/

Σε ποια παράσταση θα πάτε; Ζήλεψα κι εγώ τρελαίνομαι για θέατρο. Καλά να πε΄ρασετε💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μουυυ!!! Καλο σαββατοκυριακο ευχομαι!!!!

@Nandia-μου νομιζω τωρα π θα το αφησεις, τωρα θα σας ερθει το μπεμπακι!!!! Κανε τις εξετασεις σου αλλα να σκεφτεσαι οτι λιγους μηνες πριν ηρθε η συλληψη!! Ολα θα πανε καλα!!!

@Raf123 μου καλα ψωνια μ την πεθερα!!! Στον πολιτικο γαμο δεν ειχατε βερες;; 

Αχ εμεις μολις κλεισαμε θεατρο γ το βραδυ!! Ενθουσιαστηκα γτ εχω να παω 2 χρονια με τον κοβιντ!!!!😁😁😁

Σνρ ειπαμε δεν θα δουμε κανενα φιλο/φιλικο ζευγαρι (γτ συνηθως τα σκ βλεπουμε φιλους)κ θα ριμαστε ολη μερα για την παρτη μας!!!💕💕💕💕 Φανταστικα!!!!!

Σας φιλω ολες!!!!!💋💋💋

Ελπίζω να τα καταφέρω βέβαια 🤣🤣🤣🤣

Καλα να περάσετε απόψε.. πρέπει να περνάει και χρόνο και το ζευγάρι μόνο του.. όταν έρθει το μωρο δεν θα έχετε πολλη χρόνο για σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μουυυ!!! Καλο σαββατοκυριακο ευχομαι!!!!

@Nandia-μου νομιζω τωρα π θα το αφησεις, τωρα θα σας ερθει το μπεμπακι!!!! Κανε τις εξετασεις σου αλλα να σκεφτεσαι οτι λιγους μηνες πριν ηρθε η συλληψη!! Ολα θα πανε καλα!!!

@Raf123 μου καλα ψωνια μ την πεθερα!!! Στον πολιτικο γαμο δεν ειχατε βερες;; 

Αχ εμεις μολις κλεισαμε θεατρο γ το βραδυ!! Ενθουσιαστηκα γτ εχω να παω 2 χρονια με τον κοβιντ!!!!😁😁😁

Σνρ ειπαμε δεν θα δουμε κανενα φιλο/φιλικο ζευγαρι (γτ συνηθως τα σκ βλεπουμε φιλους)κ θα ριμαστε ολη μερα για την παρτη μας!!!💕💕💕💕 Φανταστικα!!!!!

Σας φιλω ολες!!!!!💋💋💋

Να σου πω όταν ρωτήσαμε αν χρειάζεται για να αγοράσουμε τότε μας είπαν και δακτυλίδι αρραβώνα αν έχετε είναι εντάξει και δεν πήραμε βέρες… και σήμερα λόγο black friday είπαμε να πάμε να πάρουμε αφού θα τα έχουν μισή τιμή!!! 
 

καλά να περάσετε :) και εμεις τα ΣΚ τα περνούσαμε με τους φιλους του άντρα μου συνήθως αλλά κ αυτοί τώρα δεν έκαναν εμβόλιο κ δεν θα μπορούν να έρχονται σε καφε ή εστιατόρια μαζί μας 🤪 αλλά πολλες φορες κάναμε κ πράγματα οι δυο μας που το θεωρώ πολύ καλύτερο από το να βγεις με φιλους όποτε καλά κάνατε :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσι μου, περιμενουμε νεα💗 Καλη σου ε💗πιτυχια

Κορίτσια καλημέρα πήγα στο γιατρό δεν πήγα είναι πολύ καλά τα πράγματα προσπαθώ να μαζέψω τα κομμάτια μου είναι ηλίθια είναι έχω δείξει ψυχραιμία είχα πάρει το femara για να κάνω την ωορρηξία , πήγα σήμερα που είμαι δέκατη μέρα και είδαμε πως είχα πολλά μικρά ωάρια και δεξιά και αριστερά ήτανε μόνο ένα στη δεξιά γύρω στα 14 και ένα στην αριστερή μεριά στα 12 χιλιοστά δηλαδή δεν ήταν καλό το αποτέλεσμα Δεν είχα κάποιο ωάριο που θα μπορούσε να μεγαλώσει για να σπάσει μου είπε ότι να πάω πάλι την Τρίτη που θα είμαι στη 13η μέρα να δούμε αν έχει μεγαλώσει το ένα και μπορούμε να περιμένουμε λίγο ώστε να πάρω την ovitrelle και να κάνω ωορρηξία αλλά είναι λιγάκι δύσκολο θα το συζητήσουμε την Τρίτη.

Εννοείται πως έχω απογοητευτεί πάρα πολύ γιατί εκτός ότι αυτός ο κύκλος δεν θα είναι καλός όπως σου φαίνεται δεν μου δίνει ελπίδες ότι θα μεγαλώσει κάποιο άλλο να σας πω την αλήθεια θεωρώ ότι εφόσον δεν έφτασε τουλάχιστον 17 χιλιοστά δεν θα μεγαλώσει κάποιο έτσι νιώθω δηλαδή εγώ βασικά να σας πω την αλήθεια σκέφτομαι και το γεγονός ότι αν δεν μεγαλώσει κανένα τι θα γίνουν αυτά τα ωάρια.

Θα μπορούσε να ήταν και χειρότερα βέβαια ουσιαστικά έχω πάθει μία μικρούλα διέγερση πάλι.... Απλά δεν είναι τόσο μεγάλα τα ωάρια οπότε θα δείξει ήταν εκεί ο μεγάλος γιατρός δεν ήτανε ο μικρός που με παρακολουθεί συνήθως πάντα είναι και οι δύο αλλά εμένα πιο πολύ με βλέπει ο μικρός γιατρός σήμερα με είδε μεγάλος ήταν μέσα ο γιατρός μου τον άκουγα μίλαγε στο γραφείο ήταν και ο μαιευτήρας μπροστά ο οποίος είναι εξαιρετικός και τους είπα απογοητευμένη ότι για Τρίτη θα κάνω πάλι το ίδιο έχω πάθει Ε και μου κούνησε το κεφάλι ο μαιευτήρας σαν να μου έλεγε ότι είναι δεν έχει πάει καλά πάλι βρε κορίτσια τι να πω δεν θέλει να μπω με τίποτα...... Αφού δεν γίνεται φυσικά γιατί δεν με πάει τεχνητά να τελειώνουμε 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺😓😓😓😓😓😓😓😪😪😪😪😪😓😪😪😓😓😥😥😥😥😥😥😥😥😓😓😥😥

Πόσους μήνες πια να περιμένω μέχρι να φτιάξει ο κύκλος. Τέλος πάντων προσπαθώ να το παλέψω μέσα μου να είμαι καλύτερα είμαι στην Αθήνα δεν έχω φύγει ακόμα θα πάω και κομμωτήριο και θα φύγω μετά είχα έρθει μόνη μου σήμερα στην αρχή που βγήκε από το γιατρό ήθελα να πάρω το αμάξι και να φύγω μετά λέω εντάξει okay δεν μπορώ να καταστρέψω και τη ζωή μου να τα πάρω όλα πίσω θα κάτσω εδώ να κάνω αυτό που είχα κανονίσει τέλος πάντων θα ανανεωθεί κιόλας και θα γυρίσω το μεσημέρι να πάω και το μαγαζί του φίλου μου να του πω τι έγινε.... Θα έρθω πάλι την Τρίτη θα έρθω μόνη μου ξανά γιατί δουλεύω μετά οπότε θα έρθω Αθήνα και θα γυρίσω μετά στο Σχηματάρι που δουλεύω Δεν υπάρχει λόγος να θέλουνε και το αγόρι μου μαζί να κάνει τόσο δρόμο πρωί-πρωί.

Πραγματικά σας μιλάω προσπαθώ να φανώ δυνατή να μην τον πάρει από κάτω αλλά αυτή η αναμονή με έχει σκοτώσει ποια από το καλοκαίρι βρε κορίτσια ήταν Ιούλιος όταν έκανα τη διέγερση το θυμάστε δεν την αντέχω αυτή την αναμονή.

Δεν θα σχολιάσω καν το οικονομικό έτσι που κάθε φορά αφήνω πενηντάρικο συν τις βενζίνες συν τα διόδια + + + +.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου,  εγώ ξύπνησα και ξεκίνησα δουλειές, έπλυνα και μπαλκόνι αύριο θα στολίσουμε, τώρα ήρθα στη μαμα μου και αργότερα θα βγούμε μς φίλους 

@Antonia2 μου να περάσετε τέλεια και εγώ τρελαίνομαι για θέατρο!!

@Raf123μου είσαι καλύτερα? Να πάρεις την πιο όμορφη βερα που θα στολίσει το χεράκι σου 

@Mimi26 κορίτσι μου, μη σε παίρνει απο κάτω..  περίμενε να δει πως θα τα πας μέχρι Τετάρτη.. προσπάθησε να κρατάς καλά την ψυχολογία σου, εγώ πάντα με κλομιφαινη έκανα οωρηξια 18 με 20 μέρα Του κύκλο και ο γιατρός μου εκανε οβιτρελε.. το ωάριο μεγάλο 2 χλ τη μέρα, προφανώς ο γιατρός για αυτο θέλει να σε ξανά δει, σίγουρα το 14 χλμ τη Τρίτη θα είναι 19-20 χλσ και αμέσως θα σοτ κάνει οβιτρελε,  μην απογοητεύεσαι προκαταβολικά! Αντεεεε είσαι η επόμενη σουυυ λεωωω!!!

@Hopemumtobeκορίτσι μου καλά ψώνια,  άντε να ανέβει λίγο η ψυχολογία μας 

 

ΈΡΧΟΝΤΑΙ ΧΡΙΣΤΟΎΓΕΝΝΑ ΚΟΡΊΤΣΙΑ ΜΟΥ❤❤❤❤❤ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημεραααα είμαι καλά εσυ;; Καλύτερα από προχθές που είδα το αποτέλεσμα!!! Τώρα έχει σειρά να πάω στον γυναικολόγο 13-12! Άσε έχω πει κ στη μαμα μου αυτά που μου είπε η ενδοκρινολόγος και όλη την ώρα μου λέει να πας κ στον γυναικολόγο κ να το πεις και αν είναι κάτι να ψάξεις τώρα που είναι γρήγορα πριν αρχίσετε τις προσπάθειες για παιδί (δε της είπα ότι αρχίσαμε) και μπλα μπλα ότι λένε οι μαμάδες!!! 

Καλά είμαι κ εγώ κορίτσι μου

Να περάσεις καλά το ΣΚ κ να πάρεις την πιο όμορφη βέρα 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μουυυ!!! Καλο σαββατοκυριακο ευχομαι!!!!

@Nandia-μου νομιζω τωρα π θα το αφησεις, τωρα θα σας ερθει το μπεμπακι!!!! Κανε τις εξετασεις σου αλλα να σκεφτεσαι οτι λιγους μηνες πριν ηρθε η συλληψη!! Ολα θα πανε καλα!!!

@Raf123 μου καλα ψωνια μ την πεθερα!!! Στον πολιτικο γαμο δεν ειχατε βερες;; 

Αχ εμεις μολις κλεισαμε θεατρο γ το βραδυ!! Ενθουσιαστηκα γτ εχω να παω 2 χρονια με τον κοβιντ!!!!😁😁😁

Σνρ ειπαμε δεν θα δουμε κανενα φιλο/φιλικο ζευγαρι (γτ συνηθως τα σκ βλεπουμε φιλους)κ θα ριμαστε ολη μερα για την παρτη μας!!!💕💕💕💕 Φανταστικα!!!!!

Σας φιλω ολες!!!!!💋💋💋

Τέλεια θα είναι! Χρειάζεται πολύ κ ο χρόνος που έχει μόνο του το ζευγάρι. Να περάσετε υπέροχα κορίτσι μου ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ωραια, εγώ πάλι δουλέυω έχω λογιστικές υποχρεώσεις (αχ εσείς οι λογιστές😅!!!) και μετά καθάρισμα.

Με΄τα θα πάω για ψώνια για δέντρο κ΄λο/

Σε ποια παράσταση θα πάτε; Ζήλεψα κι εγώ τρελαίνομαι για θέατρο. Καλά να πε΄ρασετε💗

Θα παμε στην Προδοσια!! Παιζει αιμιλιος χειλακης, η αθηνα μαξιμου και ο λαζαρος γεωργακοπουλος!!!

Κι εγω εχω ενθουσιαστει!!

Κ θα παμε σε φοβερο θεατρο!! Στο μεγαλη βρετανια!!! Δεν εχω ξαναπαει σ αυτο κ το ειδα στις φωτο κ εινσι φανταστικο!! 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Να σου πω όταν ρωτήσαμε αν χρειάζεται για να αγοράσουμε τότε μας είπαν και δακτυλίδι αρραβώνα αν έχετε είναι εντάξει και δεν πήραμε βέρες… και σήμερα λόγο black friday είπαμε να πάμε να πάρουμε αφού θα τα έχουν μισή τιμή!!! 
 

καλά να περάσετε :) και εμεις τα ΣΚ τα περνούσαμε με τους φιλους του άντρα μου συνήθως αλλά κ αυτοί τώρα δεν έκαναν εμβόλιο κ δεν θα μπορούν να έρχονται σε καφε ή εστιατόρια μαζί μας 🤪 αλλά πολλες φορες κάναμε κ πράγματα οι δυο μας που το θεωρώ πολύ καλύτερο από το να βγεις με φιλους όποτε καλά κάνατε :) 

Με το καλο να παρετε τις βερες σας και ο γαμος σας!!!  Η ωρα η καλη!!!! 🤵👰❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου,  εγώ ξύπνησα και ξεκίνησα δουλειές, έπλυνα και μπαλκόνι αύριο θα στολίσουμε, τώρα ήρθα στη μαμα μου και αργότερα θα βγούμε μς φίλους 

@Antonia2 μου να περάσετε τέλεια και εγώ τρελαίνομαι για θέατρο!!

@Raf123μου είσαι καλύτερα? Να πάρεις την πιο όμορφη βερα που θα στολίσει το χεράκι σου 

@Mimi26 κορίτσι μου, μη σε παίρνει απο κάτω..  περίμενε να δει πως θα τα πας μέχρι Τετάρτη.. προσπάθησε να κρατάς καλά την ψυχολογία σου, εγώ πάντα με κλομιφαινη έκανα οωρηξια 18 με 20 μέρα Του κύκλο και ο γιατρός μου εκανε οβιτρελε.. το ωάριο μεγάλο 2 χλ τη μέρα, προφανώς ο γιατρός για αυτο θέλει να σε ξανά δει, σίγουρα το 14 χλμ τη Τρίτη θα είναι 19-20 χλσ και αμέσως θα σοτ κάνει οβιτρελε,  μην απογοητεύεσαι προκαταβολικά! Αντεεεε είσαι η επόμενη σουυυ λεωωω!!!

@Hopemumtobeκορίτσι μου καλά ψώνια,  άντε να ανέβει λίγο η ψυχολογία μας 

 

ΈΡΧΟΝΤΑΙ ΧΡΙΣΤΟΎΓΕΝΝΑ ΚΟΡΊΤΣΙΑ ΜΟΥ❤❤❤❤❤ 

 

Ευχαριστουμε κοριτσι μουυυυ!!!❤️❤️❤️ (Τελειωσαν παλι οι αντιδρασεις)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Τέλεια θα είναι! Χρειάζεται πολύ κ ο χρόνος που έχει μόνο του το ζευγάρι. Να περάσετε υπέροχα κορίτσι μου ❤

Αχ ναι!!! Αυτες τις μερες τις αγαπω!!

Δε λεω μου λειπουν και οι φιλοι μας κ ειδικα τωρα π τους χασαμε λογω καραντινας και κοβιντ αλλα πραγματικα κ στη σπιναλογκα να παω με τον αντρα μου κ να μας παρατησεις εκει, θα περναω τελεια μαζι του!!!! Χιχιχιχι!!!!💘💘💘💘💘

Εσυ κοριτσι μου τωρα κοντα δν θα ερθεις αθηνα στη γιατρο σου;;

Απ τον αντρα σου ειχες νεοτερα γ τις γιορτες;;; Θα ερθει σπιτακι σας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ ναι!!! Αυτες τις μερες τις αγαπω!!

Δε λεω μου λειπουν και οι φιλοι μας κ ειδικα τωρα π τους χασαμε λογω καραντινας και κοβιντ αλλα πραγματικα κ στη σπιναλογκα να παω με τον αντρα μου κ να μας παρατησεις εκει, θα περναω τελεια μαζι του!!!! Χιχιχιχι!!!!💘💘💘💘💘

Εσυ κοριτσι μου τωρα κοντα δν θα ερθεις αθηνα στη γιατρο σου;;

Απ τον αντρα σου ειχες νεοτερα γ τις γιορτες;;; Θα ερθει σπιτακι σας;;

Το ραντεβού μου για το doppler είναι στις 14 όλο κ κοντεύει!!! Όσο για τον αντρούλη μου μεγαλώνουν οι πιθανότητες να έρθει αλλά ακόμα δεν μπορεί να είναι σίγουρο... 🤞θα δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου,  εγώ ξύπνησα και ξεκίνησα δουλειές, έπλυνα και μπαλκόνι αύριο θα στολίσουμε, τώρα ήρθα στη μαμα μου και αργότερα θα βγούμε μς φίλους 

@Antonia2 μου να περάσετε τέλεια και εγώ τρελαίνομαι για θέατρο!!

@Raf123μου είσαι καλύτερα? Να πάρεις την πιο όμορφη βερα που θα στολίσει το χεράκι σου 

@Mimi26 κορίτσι μου, μη σε παίρνει απο κάτω..  περίμενε να δει πως θα τα πας μέχρι Τετάρτη.. προσπάθησε να κρατάς καλά την ψυχολογία σου, εγώ πάντα με κλομιφαινη έκανα οωρηξια 18 με 20 μέρα Του κύκλο και ο γιατρός μου εκανε οβιτρελε.. το ωάριο μεγάλο 2 χλ τη μέρα, προφανώς ο γιατρός για αυτο θέλει να σε ξανά δει, σίγουρα το 14 χλμ τη Τρίτη θα είναι 19-20 χλσ και αμέσως θα σοτ κάνει οβιτρελε,  μην απογοητεύεσαι προκαταβολικά! Αντεεεε είσαι η επόμενη σουυυ λεωωω!!!

@Hopemumtobeκορίτσι μου καλά ψώνια,  άντε να ανέβει λίγο η ψυχολογία μας 

 

ΈΡΧΟΝΤΑΙ ΧΡΙΣΤΟΎΓΕΝΝΑ ΚΟΡΊΤΣΙΑ ΜΟΥ❤❤❤❤❤ 

 

Μα είναι τόσο μικρό το ωάριο και είμαι 10 η μέρα .... Πώς θα μεγαλώσει βρε κορίτσι μου ;;; 🥺🥺🥺🥺 Δεν νομίζω .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...