Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Ναι ναι αντίσταση στη. Ινσουλίνη νομίζω ότι όσες έχουν πολυκυστικες έχουν αντίσταση νόμιζα ότι το τσέκαρες

Ήταν να κάνω μέσα στον μήνα μου είπε ο Ενδοκρινολογος.. Τώρα μια και καλή θα τα κάνω όλα.. πολλές εξετάσεις κορίτσια μου, άλλες για επιτροπή σε στανταρ μέρα άλλες απλά τής θέλει ο γιατρός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ ηρωες!!!! που μας αντεχουν... 

απαντα κι εσυ "εριξε μια καλη τωρα"!!!!! αχαχαχχαχαχ! θα αποτρελαθει τελειως!!!! 

εγω χθες με επιασε μια μανια και ετρωγα φυστικια αιγινης!!! τα λατρευω!!! οταν πηγε για καρυδια, αμυγδαλα και κολοκυθοσπορο του ειπα να μου παρει...

μπαινει απο τη δουλεια και βλεπει τι τρωω.. του λεω ειχα μια λιγουρα να μασουλησω κατι με το διαβασμα..μου λεει "οπα τι εχουμε!!!! εχεις λιγουρα; λες να εισαι εγκυος;;"🤣🤣🤣🤣 του λεω "πριν μια εβδομαδα ημουν σε γονιμες.. ουτε εμφυτευση δεν υπαρχει ακομη"!!!! 😂😂😆😆

του γκρεμισα το ονειρο!!! και μου λεει "παντως δε μπορεις να ξερεις με σιγουρια οτι δεν εισαι......" ο γλυκουλης μου πιανεται απ οπου μπορει....

Γλυκούλης… αυτοί το βιώνουν διαφορετικά από μας..πάντως απτόητος εκεί το πιστεύει 🤣🤣🤣

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

 

Κοριτσάκια εκεί που είστε ήμουνα κ εδώ που είμαι θα έρθετε!!!! Κ εγώ έτσι έκανα όσο το πάλευα.... Αλλά έχω κ συνεργό στην παράνοια, εμένα χάιδευε την κοιλιά κ ο άντρας μου 😆😆😆 κ εγώ να του τραγουδάω στο τρελοκομείοοοο.... 

χαχαχαχαχαχαχαχα 😂😂😂😂 

 

αν δεν σας έβρισκα θα νόμιζα ότι χρειάζομαι ψυχίατρο 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου τι να σου πω... δεν εχω ιδεα απο κυστες και πως υποχωρουν...

στο/η γυναικολογο ποτε θα ξαναπας;; μηπως να της κανεις μια επισκεψη να σου κανει υπερηχο;

δεν εβαλα ραντεβου γιατι τις εξετασεις θα της τις στειλω με viber και μπορει να τις δει μεσο του γεσυ μου.. θα την ρωτησω στους ποσους μηνες να παω αν δεν μεινω εγκυος γιατι τωρα ειναι νεες προσπαθειες μετα απο παλινδρομη που κανω αρα εμεινα εγκυος ηδη μια φορα απο τον νυν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

χαχαχαχαχαχαχαχα 😂😂😂😂 

 

αν δεν σας έβρισκα θα νόμιζα ότι χρειάζομαι ψυχίατρο 🤣🤣🤣

😆😆😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

χαχαχαχαχαχαχαχα 😂😂😂😂 

 

αν δεν σας έβρισκα θα νόμιζα ότι χρειάζομαι ψυχίατρο 🤣🤣🤣

καπω ετσι και εγω.. ευτυχως ειμαστε πολλες χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ήταν να κάνω μέσα στον μήνα μου είπε ο Ενδοκρινολογος.. Τώρα μια και καλή θα τα κάνω όλα.. πολλές εξετάσεις κορίτσια μου, άλλες για επιτροπή σε στανταρ μέρα άλλες απλά τής θέλει ο γιατρός 

Θα περιμένουμε με ανυπομονησία να μας πεις τα νέα σου…😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

καπω ετσι και εγω.. ευτυχως ειμαστε πολλες χαχαχαχαχαχα

Πολλες τρελλές θα πρέπει να πάμε σε ομαδικά σεμινάρια 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πολλες τρελλές θα πρέπει να πάμε σε ομαδικά σεμινάρια 😂😂😂😂

να παμε σε group therapy και να πουμε στο ψυχολογο!! ειμαι η Τονια και προσπαθω να μεινω εγκυος"

ειμαι η ραφαελα και προσπαθω να μεινω εγκυος"... κλπ κλπ ολα τα κοριτσια

θα τον αποτρελανουμεεεεεεε 😂😂😂

κριμα τη μανουλα που τον γεννησε!!!!χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

να παμε σε group therapy και να πουμε στο ψυχολογο!! ειμαι η Τονια και προσπαθω να μεινω εγκυος"

ειμαι η ραφαελα και προσπαθω να μεινω εγκυος"... κλπ κλπ ολα τα κοριτσια

θα τον αποτρελανουμεεεεεεε 😂😂😂

κριμα τη μανουλα που τον γεννησε!!!!χαχαχχα

🤣🤣🤣🤣 θα ψάχνει την πόρτα να φύγει ο κακομοίρης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τα φώτα σας... πως πάω από το κιν μου στα εισερχόμενα του φορουμ? Μου έχει σπάσει τα νεύρα θέλω να το πετάξω 😡 πλέον ούτε μειλς μου έρχονται για ειδοποίηση.. Πρέπει να μπω στη συζήτηση για να τα βρω.. Από Samsung s8 είμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου τα φώτα σας... πως πάω από το κιν μου στα εισερχόμενα του φορουμ? Μου έχει σπάσει τα νεύρα θέλω να το πετάξω 😡 πλέον ούτε μειλς μου έρχονται για ειδοποίηση.. Πρέπει να μπω στη συζήτηση για να τα βρω.. Από Samsung s8 είμαι 

δεν δοκιμαζεις στα σπαμ του εμαιλ σου;; αλλιως δεν υπαρχει τροπος... πρεπει να προλαβεις να πατησεις την ειδοποιηση που βγαζει κατω κατω αλλα μερικες φορες κολλαει και δεν σε παει.

κατσε να σου στειλωω ενα τεστ και να σε βαλει στα εισερχομενα 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

δεν δοκιμαζεις στα σπαμ του εμαιλ σου;; αλλιως δεν υπαρχει τροπος... πρεπει να προλαβεις να πατησεις την ειδοποιηση που βγαζει κατω κατω αλλα μερικες φορες κολλαει και δεν σε παει.

κατσε να σου στειλωω ενα τεστ και να σε βαλει στα εισερχομενα 😉

Ούτε στα σπαμ πάνε... μπααα δεν με θέλει το φόρουμ 😂

Έστειλες τεστ? Γιατί δεν μου ήρθε κάτι, καλά δεν μπορούμε να δούμε τα προσωπικά μας μνμτα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ούτε στα σπαμ πάνε... μπααα δεν με θέλει το φόρουμ 😂

Έστειλες τεστ? Γιατί δεν μου ήρθε κάτι, καλά δεν μπορούμε να δούμε τα προσωπικά μας μνμτα? 

ναι εστειλα!! δεν σου εσκασε ειδοποιηση χαμηλα στην οθονη;;

απο το κιν μαλλον οχι.... 😒

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ούτε στα σπαμ πάνε... μπααα δεν με θέλει το φόρουμ 😂

Έστειλες τεστ? Γιατί δεν μου ήρθε κάτι, καλά δεν μπορούμε να δούμε τα προσωπικά μας μνμτα? 

πατα πανω σε μια επαφη που θες να στειλεις και μετα το φακελακι... θα επισκεφθεις το προφιλ και θα στειλεις απο εκει μνμ.... 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

πατα πανω σε μια επαφη που θες να στειλεις και μετα το φακελακι... θα επισκεφθεις το προφιλ και θα στειλεις απο εκει μνμ.... 😉

Θέλω να απαντήσω σε προσωπικό μνμ και δεν θυμάμαι το όνομα της κοπέλας που μου έστειλε,  αν δει αυτά που γράφω, ζητώ συγγνώμη και αν θέλει ας μου ξανά στείλει.. 

Δεν μας τα λέει καλά το φορουμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Θέλω να απαντήσω σε προσωπικό μνμ και δεν θυμάμαι το όνομα της κοπέλας που μου έστειλε,  αν δει αυτά που γράφω, ζητώ συγγνώμη και αν θέλει ας μου ξανά στείλει.. 

Δεν μας τα λέει καλά το φορουμ

νομιζω οτι και πανω σε εμενα να πατησεις και μετα στο φακελακι (στο προφιλ μου) σε βαζει στα εισερχομενα... και μετα βλεπεις τι σου εστειλαν..

αντε καλε καντο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

νομιζω οτι και πανω σε εμενα να πατησεις και μετα στο φακελακι (στο προφιλ μου) σε βαζει στα εισερχομενα... και μετα βλεπεις τι σου εστειλαν..

αντε καλε καντο!!!! 

Προσπαθώωωω αλλά δεν βγάζω άκρη πάλι.. μου βγάζει νς σου στείλω μνμ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

νομιζω οτι και πανω σε εμενα να πατησεις και μετα στο φακελακι (στο προφιλ μου) σε βαζει στα εισερχομενα... και μετα βλεπεις τι σου εστειλαν..

αντε καλε καντο!!!! 

Καλα έεε γελάω μόνη μου 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Προσπαθώωωω αλλά δεν βγάζω άκρη πάλι.. μου βγάζει νς σου στείλω μνμ 

😂😂😂😂😂😂 Κ καπου σου λεει εισερχομενα... Καπου εκει πρεπει ν πατησεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

😂😂😂😂😂😂 Κ καπου σου λεει εισερχομενα... Καπου εκει πρεπει ν πατησεις 

Πάω στο προφίλ σου,  πατάω το φακελάκι και βγαίνει μια χοντρή 😂😂😂 αστειεύομαι,  αλλά έτσι όπως τα γράφω αυτό μου ταίριαξε... βγαίνει το εικονιδιο για νέο μνμ ☹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Θα περιμένουμε με ανυπομονησία να μας πεις τα νέα σου…😘😘😘

💗💗💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Μείναμε χωρίς ΕΟΠΥΥ γιατί το πλοίο που ταξιδεύει ο άντρας μου είναι ξένη σημαία, άρα δεν ασφαλίζεται σε ελληνικό ταμείο.... υπάρχει η λύση να "αγοράσει" την ναυτική υπηρεσία του για να βάλουμε ασφάλεια, αλλά αυτό θα κοστίσει περισσότερο! Κάτι είναι όντως κ τα 2.000 που θα πάρουμε... Η γιατρός μαζί με την μαία παίρνουν 1.500 (Φυσικά αυτό είναι έξτρα από το μαιευτήριο)

Κορίτσι μου γιατί θα δώσετε 3000€ στο Μητέρα; Με του γιατρού εννοείς ή χωρίς; Γιατί η διαφορά του μαιευτηρίου με ΕΟΠΥΥ ή χωρίς δεν είναι μεγάλη, είναι κάπου στα 200€..δηλαδή 1600€ περίπου το 3κλινο με ΕΟΠΥΥ και 1800€ χωρίς ΕΟΠΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσι μου γιατί θα δώσετε 3000€ στο Μητέρα; Με του γιατρού εννοείς ή χωρίς; Γιατί η διαφορά του μαιευτηρίου με ΕΟΠΥΥ ή χωρίς δεν είναι μεγάλη, είναι κάπου στα 200€..δηλαδή 1600€ περίπου το 3κλινο με ΕΟΠΥΥ και 1800€ χωρίς ΕΟΠΥΥ

Καλησπέρα κορίτσι μου

Σε 3κλινο θα πάω κ με ΕΟΠΥΥ είναι 1.800€  τα έχουν κ στη σελίδα του Μητέρα, αλλά έχουν μόνο τις τιμές ΕΟΠΥΥ γι'αυτό πήρα τηλέφωνο σήμερα να μου πουν πόσο θα πάει το μαλλί ανασφάλιστα... μου είπαν το 3κλινο 2.700€ κ επειδή πριν την εισαγωγή τώρα κάνεις μοριακό κ εσύ κ ο συνοδός γι'αυτό λέω χοντρικά 3.000€ η αμοιβή της γιατρού με την μαία είναι έξτρα 1.500€ οπότε στο σύνολο θα μας πάει 4.500€ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Θα περάσει και αυτό όπως έχουν περάσει και ποσά αλλά.. καινούργιος κύκλος, καινούργια αρχή! Νέες ελπίδες και όνειρα που θα πραγματοποιηθούν όπως και να έχει!ειτε πολύ συντομα είτε λίγο πιο μετά! 
    • Όχι να μη σκέφτεσαι έτσι! Να σκέφτεσαι αισιόδοξα και το πιο σημαντικό ότι κανεις ωορρηξια ! Επίσης μπροστά σου έχεις πλανο ! Αν δεν..αυτόν τον μηνα τον επόμενο θα παρεις τα χάπια διέγερσης και θα πατε πιο στοχευμενα! Έχετε μπει σε μια σειρά και μάλιστα έχει στρωσει και το σπερμα! Όλα είναι με το μέρος σας λοιπόν!  μεσα από αυτό που βιωνω αρχίζω και βλέπω τον δρόμο αυτόν πιο θετικα! Υπάρχουν πόσοι τρόποι για να μας κάνουν μανούλες και θα μας κάνουν! Πρέπει να κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας με θετική σκέψη !  και εμένα το άγχος μου τώρα είναι αν θα προλαβουμε να προσπαθησουμε που θα λείπει ο σύντροφος και όμως προσπαθώ να σκέφτομαι θετικα όσο μπορώ! Ναι με πέρνει από κατω κατά την διάρκεια της ημέρας αλλά προσπαθω να σκέφτομαι θετικα! Έχεις τον αντρουλη σου κοντα σου και θα το παλέψετε! Εγώ δεν θα τον έχω για ένα μεγάλο διάστημα και όλο αυτό εν μέρει θα το περνάω μονη μου όπως και αυτός μόνος του! Που θα πάει όμως η φουρτούνα θα περάσει! Κάθε μια από εμας έχει τις δυσκολίες της και τα εμπόδια της όμως είμαστε καλά από υγεια και θα τα ξεπεράσουμε! Είναι δοκιμασίες που πρέπει να περάσουμε ! Θα τις περάσουμε λοιπόν και θα έρθει το θαυματακι μας!
    • Ίσως είμαι επηρεασμένη επειδή πήρα κ αντιβίωση αυτόν τον μήνα και αρρώστησα και ακομα είναι κ περίεργα το στομαχι και γενικά δν έχω πολύ όρεξη για επαφές! Δλδ αυτόν τον μήνα νομίζω θ γίνουν μηχανικές επαφές επειδή θ το πει ο γιατρός! Δν ξέρω 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️  @Παρασκευαιδουζαιρααααα εσυ μ βλέπεις ακόμα στη γυάλα σου γιατί έμενα με κυριεύσε μια απογοήτευση πάλι και ότι δν είμαι κοντά 😩🤷🏻‍♀️  
    • Αυτό σκέφτηκα κ γώ γ αυτό θεωρώ πως δν είναι καλός κύκλος! Δν ξέρω! Τον έχω ξεγράψει αυτόν τον κύκλο! Θα δείξει τις επόμενες μέρες! 
    • Κορίτσι μου έχω πάρει παρόμοια χάπια κλομιφαινη και φεμαρα! Έχω και εγώ ΣΠΩ αλλα εγώ έχω αντίσταση στα χάπια διέγερσης και έκανα 1 αυγουλακι όπως και μονη μου χωρίς τα χάπια ! Την προτελευταία φορά που τα πήρα στον κύκλο αυτό έκανα σπερματεγχυνση και είχα συλληψη άσχετα αν ήταν βιοχημικη ! Όσες φορες τα πήρα έκανα νωρίτερα ωορρηξια (14η-17η μέρα του κύκλου) και συνεπώς είχα μικρότερο κύκλο από ότι συνήθως! Από θέμα ροής στην περίοδο δεν είδα διαφορα ! Εύχομαι να έρθει το πολυπόθητο πολύ συντομα κορίτσι μου και να είσαι τυχερη και από την πρώτη φορά που θα κανεις πρόκληση🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...