Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

χαχαχαχχχα!! σου εγραψε σιγουρα την ΑΜΗ (αντιμυλλεριος ορμονη λεγεται);;

εδω οπου εχω ρωτησει έχει απο 30€ έως 60€.. μπορει βεβαια σε καποια κεντρα να εχει και λιγοτερο ή περισσοτερο... αναφερω την τιμη που ειπαν σ εμενα..

το σημαντικο ειναι να πας σε οσο πιο αξιοπιστο διαγνωστικο κεντρο γινεται.... 😉

α οκ.. ενταξει τοσα δεν ειναι και πολλα σε σχεση με αλλες εξετασεις.. θα το αντεξω χαχαχαχαχαχ

ειναι καλο διαγνωστικο.. παω για ολες τις εξετασεις μου εκει

μπηκα τωρα στο λογαριασμο μου αλλα μαλλον δεν μπορω η δεν ξερω εγω πως θα δω τι εξετασεις μου εγραψε.. θυμαμαι που μου ειπε απο περιεργεια θελω να κανεις ορμονικες αναλυσεις για να δουμε ποσο καιρο θα εισαι ακομα γονιμη.. εκει εγω την ρωτησα για την κληρονομικοτητα και αλλαξαμε συζητηση γιατι ειχα απορια αν παιζει ρολο που η μανα μου εμενα με εκανε στα 35.. τον αδελφο μου στα 38 και την αδελφη μου στα 41 της.. και θυμαμαι που μου ειπε να τις κανω την 2η μεχρι 4η μερα του κυκλου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

😄😄 κ εγώ τα ίδια είμαι.... είναι εξετάσεις που μπορεί να τις έχω κάνει ήδη κ με ρωτάνε κ δεν ξέρω.... εγώ απλά τα πάω στη γιατρό 

καπως ετσι και εγω.. και να ρωτησω σαμπως και θα καταλαβω και πολλα? σημασια εχει να βγαινουν καλες και να ερθει το σπορακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobeτι κανεις κοριτσι μου;;; χθες ηταν να κανετε την επεμβαση; ή την προηγουμενη Δευτερα; συγγνωμη με τις αργιες την προηγουμενη εβδομαδα εχω χασει τη μπαλα...

επιστρεψατε σπιτι σας; πηγαν ολα καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εψαχνα και την ιριανα να δω τι κανει αλλα μαλλον διαγραφηκε ο λογαριασμος της... 🙄 ετσι λεει στα πμ που ειχαμε ανταλλαξει...

Ελπιζω να της πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια να ξερετε... εγω για καποιο λογο ψαχνω συνεχεια για συμπτωματα αυτο το μηνα!! μαλλον γτ προσπαθησαμε σε πολυ καλες ημερες και ωρες!!!! 😂😂

ολο και κατι νιωθω εκει κατω... ολο κατι πονακια... κατι σουβλιες!!! νιωθω ενα πρηξιμο καπως...

φυσικα και ειναι ολα του μυαλου μου!!!! πριν μια εβδομαδα ημουν στις γονιμες, ποτε να προλαβω να πρηστω;;;  😅😅😅  φαντασια μου πλανευτρα!!!! 

Κλαίω 🤣🤣🤣 από φαντασίωση ότι θες είμαστε χαχαχαχαχα εγώ να πω την αλήθεια με πονάει όλη η πλάτη μου αλλά νομίζω είναι από τη γυμναστική 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

μας προτεινε τις "androferti" οι οποιες κοστιζουν 80€ (έχει 60 φακελακια - 2 ανα ημέρα - οποτε ειναι για 1 μηνα) και τις "coQ10 300 mg olympian lab" 60κατι € (αυτες ειναι για 60 ημερες)..

οποτε λεμε να παραγγειλουμε τωρα την πρωτη φουρνια και τον αλλο μηνα θα ξαναπαρουμε τις androferti για το υπολοιπο 2μηνο που απομενει....

Τι διαφορά έχει το q10 αυτό από ένα άλλο; Άσε θα το ψάξω γιατί το δικό μας από την εταιρία που δουλεύω έχει 37 ευρώ 100mg. Εσας είναι 300mg το κάθε ένα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τι διαφορά έχει το q10 αυτό από ένα άλλο; Άσε θα το ψάξω γιατί το δικό μας από την εταιρία που δουλεύω έχει 37 ευρώ 100mg. Εσας είναι 300mg το κάθε ένα; 

ναι των 300 μας ειπε να παρουμε.. ενα καθε μερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ναι ναι είδε εξετάσεις και μου ξανά έδωσε να κάνω, δεν θεωρεί απαγορευτικη την τιμή σε αντίθεση με τον ενδοκρινολογο, εγώ παρόλα αυτά ακούω τον ενδοκρινολογο και συνεχίζω τα χάπια, ενημέρωσα τον εξωσωματιστη και μου είπε εντάξει, τον ενδιαφέρει άμεσα να ελέγξω αντίσταση στην ινσουλίνη 

Ναι ναι αντίσταση στη. Ινσουλίνη νομίζω ότι όσες έχουν πολυκυστικες έχουν αντίσταση νόμιζα ότι το τσέκαρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κλαίω 🤣🤣🤣 από φαντασίωση ότι θες είμαστε χαχαχαχαχα εγώ να πω την αλήθεια με πονάει όλη η πλάτη μου αλλά νομίζω είναι από τη γυμναστική 😂😂😂😂

ασεεε!!!! κατα φαντασιαν εγκυος!!!!!! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Εψαχνα και την ιριανα να δω τι κανει αλλα μαλλον διαγραφηκε ο λογαριασμος της... 🙄 ετσι λεει στα πμ που ειχαμε ανταλλαξει...

Ελπιζω να της πανε ολα καλα!!!

Και εγώ αναρωτήθηκα που βρίσκεται…μακάρι όλα καλά να της πάνε 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κλαίω 🤣🤣🤣 από φαντασίωση ότι θες είμαστε χαχαχαχαχα εγώ να πω την αλήθεια με πονάει όλη η πλάτη μου αλλά νομίζω είναι από τη γυμναστική 😂😂😂😂

εγω περιμενω στις 10/11.. το σαββατο ομως θα εχω τα πρωτα καφε... κι εσυ καπου εκει δεν περιμενεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

χαχααχαχχαχαχχα!!!! καλα εννοειται οτι και ακομα οταν ερχεται η περιοδος ακομα ελπιζω!!! λεω θα κοπει αυριο αποτομα και θα εχω μπερδευτει!!!!! 😆😆😆

αχ κοριτσια τι ανυπομονησια ειναι αυτη!!! ποτε θα ερθει η καθυστερηση;;;;;;;;

Κορίτσια όταν θα είμαστε στα αλήθεια εγκυος δε θα το πιστεύουμε 🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εγω περιμενω στις 10/11.. το σαββατο ομως θα εχω τα πρωτα καφε... κι εσυ καπου εκει δεν περιμενεις;;

7-8 περιμένω ναι να δούμε τι απέγινε κ αυτό το ωάριο κ τα σπερματοζωάρια 🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

7-8 περιμένω ναι να δούμε τι απέγινε κ αυτό το ωάριο κ τα σπερματοζωάρια 🤣🤣 

αχ τελεια μαζι ειμαστε!!!! σε μια εβδομαδα θα ξερουμε!!!! 😁

εγω λεω να το ζησουμε λιγο!!!! να νιωθουμε εγκυες για μια εβδομαδα!!!! και μετα οτι θελει ας γινει!!!

σαν το τζιμ καρεϊ: "Εγκυος για 1 εβδομαδα"!!! (οχι θεος!!!)  😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

αχ τελεια μαζι ειμαστε!!!! σε μια εβδομαδα θα ξερουμε!!!! 😁

εγω λεω να το ζησουμε λιγο!!!! να νιωθουμε εγκυες για μια εβδομαδα!!!! και μετα οτι θελει ας γινει!!!

σαν το τζιμ καρεϊ: "Εγκυος για 1 εβδομαδα"!!! (οχι θεος!!!)  😂😂😂😂

Εγώ το ζω κάθε βράδυ χαϊδεύω την κοιλια μου…είμαι παρανοϊκή 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ το ζω κάθε βράδυ χαϊδεύω την κοιλια μου…είμαι παρανοϊκή 🤣🤣🤣🤣

χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!! pregnant maniac!!!!! πρεπει να γινουμε μια κατηγορια μονες μας!!!!!! 😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!! pregnant maniac!!!!! πρεπει να γινουμε μια κατηγορια μονες μας!!!!!! 😅😅😅

Και μου κάνει ο άντρας μου κλωτσάει;;; Με κοροϊδεύει κιολας 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και μου κάνει ο άντρας μου κλωτσάει;;; Με κοροϊδεύει κιολας 😂😂😂😂

αχ ηρωες!!!! που μας αντεχουν... 

απαντα κι εσυ "εριξε μια καλη τωρα"!!!!! αχαχαχχαχαχ! θα αποτρελαθει τελειως!!!! 

εγω χθες με επιασε μια μανια και ετρωγα φυστικια αιγινης!!! τα λατρευω!!! οταν πηγε για καρυδια, αμυγδαλα και κολοκυθοσπορο του ειπα να μου παρει...

μπαινει απο τη δουλεια και βλεπει τι τρωω.. του λεω ειχα μια λιγουρα να μασουλησω κατι με το διαβασμα..μου λεει "οπα τι εχουμε!!!! εχεις λιγουρα; λες να εισαι εγκυος;;"🤣🤣🤣🤣 του λεω "πριν μια εβδομαδα ημουν σε γονιμες.. ουτε εμφυτευση δεν υπαρχει ακομη"!!!! 😂😂😆😆

του γκρεμισα το ονειρο!!! και μου λεει "παντως δε μπορεις να ξερεις με σιγουρια οτι δεν εισαι......" ο γλυκουλης μου πιανεται απ οπου μπορει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!! pregnant maniac!!!!! πρεπει να γινουμε μια κατηγορια μονες μας!!!!!! 😅😅😅

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και μου κάνει ο άντρας μου κλωτσάει;;; Με κοροϊδεύει κιολας 😂😂😂😂

Κοριτσάκια εκεί που είστε ήμουνα κ εδώ που είμαι θα έρθετε!!!! Κ εγώ έτσι έκανα όσο το πάλευα.... Αλλά έχω κ συνεργό στην παράνοια, εμένα χάιδευε την κοιλιά κ ο άντρας μου 😆😆😆 κ εγώ να του τραγουδάω στο τρελοκομείοοοο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

 

Κοριτσάκια εκεί που είστε ήμουνα κ εδώ που είμαι θα έρθετε!!!! Κ εγώ έτσι έκανα όσο το πάλευα.... Αλλά έχω κ συνεργό στην παράνοια, εμένα χάιδευε την κοιλιά κ ο άντρας μου 😆😆😆 κ εγώ να του τραγουδάω στο τρελοκομείοοοο.... 

χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!! 😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια όταν θα είμαστε στα αλήθεια εγκυος δε θα το πιστεύουμε 🤣🤣🤣🤣🤣

Eγω οταν εμεινα ειμουν καπως σιγα μην πετυχαμε στοχο απο την πρωτη.. ενω του μηνες που προσπαθουσαμε ειμουν καθε μηνα εγκυος😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ αναρωτήθηκα που βρίσκεται…μακάρι όλα καλά να της πάνε 😘

εγω παντως ακομα νοιωθω το φουσκωμα που ενοιωθα πριν την περιοδο.. αρνουμαι να δεχτω οτι δεν ειμαι 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Eγω οταν εμεινα ειμουν καπως σιγα μην πετυχαμε στοχο απο την πρωτη.. ενω του μηνες που προσπαθουσαμε ειμουν καθε μηνα εγκυος😂😂😂

κι εμεις το ιδιο ακριβως!!! στο δευτερο σκελος ομως!!! 😅😅😅😅 δεν εχουμε πετυχει τη συλληψη ακομα οποτε μονο κατα φαντασιαν εγκυες ειμαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

κι εμεις το ιδιο ακριβως!!! στο δευτερο σκελος ομως!!! 😅😅😅😅 δεν εχουμε πετυχει τη συλληψη ακομα οποτε μονο κατα φαντασιαν εγκυες ειμαστε!!!

εμενα σημερα 2η μερα και μειωθηκε αρκετα η ροη.. πλακα πλακα αυτο το φουσκωμα σαν μπαλιτσα μικρη χαμηλα αριστερα δεν ξερω τι ειναι.. καμια κυστη μαλλον..χτες δνε το ενοιωθα τοσο πολυ.. εν το μεταξυ η κυστη με την περιοδο δεν φευγει αραγε? και ποτε δημιουργηθηκε? αφου στις 15/10 που πηγα ηταν ολα πεντακαθαρα με ενα ωαριο ναααα να κατεβαινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

εμενα σημερα 2η μερα και μειωθηκε αρκετα η ροη.. πλακα πλακα αυτο το φουσκωμα σαν μπαλιτσα μικρη χαμηλα αριστερα δεν ξερω τι ειναι.. καμια κυστη μαλλον..χτες δνε το ενοιωθα τοσο πολυ.. εν το μεταξυ η κυστη με την περιοδο δεν φευγει αραγε? και ποτε δημιουργηθηκε? αφου στις 15/10 που πηγα ηταν ολα πεντακαθαρα με ενα ωαριο ναααα να κατεβαινει

κοριτσι μου τι να σου πω... δεν εχω ιδεα απο κυστες και πως υποχωρουν...

στο/η γυναικολογο ποτε θα ξαναπας;; μηπως να της κανεις μια επισκεψη να σου κανει υπερηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...