Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χοριακη και τεστ...


Angelaki91

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angelaki91 είπε:

Κορίτσια γενικά έχω κύκλο 28-31 πλέον και 28η ημέρα θα ήταν αύριο...η χοριακη βγηκε 101,22 ελπίζω να είναι καλή!!!!!!!! 

Μπράβο κορίτσι μου! Πολύ χάρηκα. Μπήκα να δω αν έχεις νέα. Πολύ καλό το νούμερο. Μίλησες με το γιατρο σου; Σου είπε να επαναλάβεις; Ολα καλά θα πάνε!!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Τελειαααα μπράβο συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνης σου!! Μια όμορφη εγκυμοσύνη σου εύχομαι γερό μωράκι 🥰🥰🥰

Να είσαι καλά σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Τελειαααα μπράβο συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνης σου!! Μια όμορφη εγκυμοσύνη σου εύχομαι γερό μωράκι 🥰🥰🥰

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου να είσαι καλά κ εσύ ότι επιθυμείς ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Αααααα!!!!!! Τελειαααααα!!!!! Μπραβο κοριτσι μουυυυ!!!!! Ευχομαι μετα τις ατυχιες π ειχατε ν πανε ολα τελεια μ την εγκυμοσυνη σου!!!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏💕💕💕💕💕💕💕💕

Να μας γραφεις τα νεα σου!!!

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!! Εννοείται ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Τελικα θελει πολλη προσοχη η επιλογη του διαγνωστικου.....🤔🤔🤨

 

στις πριν 24 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Πολύ χάρηκα. Μπήκα να δω αν έχεις νέα. Πολύ καλό το νούμερο. Μίλησες με το γιατρο σου; Σου είπε να επαναλάβεις; Ολα καλά θα πάνε!!! 🥰🥰🥰

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!!! Μίλησα με τον γιατρό μου, μου έδωσε φολικο οξύ προς το παρόν θέλει επανάληψη την Τρίτη μου είπε ότι γενικά μια χαρά το νούμερο θέλουμε να δούμε να διπλασιάζεται ανά 48 ώρες περιπου... κ μετά ξεκινάω ενεσουλες!!!! Ελπίζω να πάνε όλα τέλει πραγματικά το θέλουμε πάρα πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!!! Μίλησα με τον γιατρό μου, μου έδωσε φολικο οξύ προς το παρόν θέλει επανάληψη την Τρίτη μου είπε ότι γενικά μια χαρά το νούμερο θέλουμε να δούμε να διπλασιάζεται ανά 48 ώρες περιπου... κ μετά ξεκινάω ενεσουλες!!!! Ελπίζω να πάνε όλα τέλει πραγματικά το θέλουμε πάρα πολύ!!!

Ολα καλά θα πάνε. Κ συντομα θα συζητάμε για τις κοιλίτσες και τους υπερήχους μας 🙏🙏🤰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Ολα καλά θα πάνε. Κ συντομα θα συζητάμε για τις κοιλίτσες και τους υπερήχους μας 🙏🙏🤰🥰🥰

Αχ μακάρι 🙏🙏🙏 με το καλό όλα κ εσυ κορίτσι μου!!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Αχ μακάρι 🙏🙏🙏 με το καλό όλα κ εσυ κορίτσι μου!!! 🥰🥰🥰

Έχω υπέρηχο την Τετάρτη. Θα κάνουμε νέο θεματακι και θα λεμε εκει τα νέα μας ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Έχω υπέρηχο την Τετάρτη. Θα κάνουμε νέο θεματακι και θα λεμε εκει τα νέα μας ❤️❤️

Ναι τέλεια!!! Αντε με το καλό 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Αυτά είναι σήμερα το πρωί...θα πάω για δεύτερη χοριακη σε άλλο μικροβιολογικο μου φαίνεται...

20211029_125302.jpg

Κοπέλα μου να πας σε άλλο εργαστήριο να ξανακάνεις χοριακή!! Δε γίνεται στα τεστ να ανεβαίνει…σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!! Κ με το καλό μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Κοπέλα μου να πας σε άλλο εργαστήριο να ξανακάνεις χοριακή!! Δε γίνεται στα τεστ να ανεβαίνει…σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!! Κ με το καλό μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Πήγα σε άλλο σήμερα και βγήκε 101,22!!!! Για να δούμε...🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Κορίτσια γενικά έχω κύκλο 28-31 πλέον και 28η ημέρα θα ήταν αύριο...η χοριακη βγηκε 101,22 ελπίζω να είναι καλή!!!!!!!! 

104 ήταν η χοριακη η δική μου τη μέρα που θα ερχόταν περίοδος. Τώρα έχω τον μπέμπη μου 4 μηνών. 28η Οκτωβρίου είχα κάνει το πρώτο τεστ... Ολα θα πανε καλά.. Και εγώ είχα δύο αποτυχίες πριν. 

Οσο για το εργαστήριο να του το πεις ότι ήταν λάθος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

104 ήταν η χοριακη η δική μου τη μέρα που θα ερχόταν περίοδος. Τώρα έχω τον μπέμπη μου 4 μηνών. 28η Οκτωβρίου είχα κάνει το πρώτο τεστ... Ολα θα πανε καλά.. Και εγώ είχα δύο αποτυχίες πριν. 

Οσο για το εργαστήριο να του το πεις ότι ήταν λάθος... 

Να σου ζήσει κοπέλα μου!!! Σε ευχαριστώ πολύ προσεύχομαι όλη την ώρα! Την Τρίτη να έχει διπλασιαστεί! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου...αύριο έχω την δεύτερη χοριακη μου...στείλτε μου όλες την θετική σας ενέργεια γιατί με έχει φάει το άγχος!!! 🥰🥰🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Κορίτσια μου...αύριο έχω την δεύτερη χοριακη μου...στείλτε μου όλες την θετική σας ενέργεια γιατί με έχει φάει το άγχος!!! 🥰🥰🙏🙏

Καλή επιτυχία κορίτσι μου 🙏🙏🙏 ολα να πάνε καλά. Θα περιμένουμε νέα σου

ΥΓ: να πας στο ιδιο που πηγές την προηγούμενη φορα Ε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου 🙏🙏🙏 ολα να πάνε καλά. Θα περιμένουμε νέα σου

ΥΓ: να πας στο ιδιο που πηγές την προηγούμενη φορα Ε…

Χαχαχαχαχα δεν το συζητάμε κορίτσι μου εννοείται!!! 

Το εύχομαι!!!! Προσπαθώ να κάνω θετικές σκέψεις αλλά φοβάμαι λίγο...εννοείται θα σας ενημερώσω οποίο και να είναι το αποτέλεσμα που ελπίζω να είναι ένας ωραίος διπλασιασμός!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου όλα καλά θα σου πάνε θα το δεις 😘😘 στειλε μας όταν θα εχεις τα αποτελέσματα 

Αχχχχ να σαι καλά κορίτσι μου!!! Το εύχομαι ολόψυχα!!!! Θα σας ενημερώσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Κορίτσια μου...αύριο έχω την δεύτερη χοριακη μου...στείλτε μου όλες την θετική σας ενέργεια γιατί με έχει φάει το άγχος!!! 🥰🥰🙏🙏

Κοριτσι μου ολα θα πανε τελεια!!!! Σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια κ περιμενω με ανυπομονησια το αυριανο αποτελεσμα!!!! Ειμαι σιγουρη οτι θ εχει αυξηθει πολυ η χοριακη!!! 🙏🙏🙏💌❤️❤️❤️🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου ολα θα πανε τελεια!!!! Σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια κ περιμενω με ανυπομονησια το αυριανο αποτελεσμα!!!! Ειμαι σιγουρη οτι θ εχει αυξηθει πολυ η χοριακη!!! 🙏🙏🙏💌❤️❤️❤️🎉🎉

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Να σαι καλά!!!!!!!! Θα σας στείλω μόλις μάθω εννοείται!!!! Ελπίζω να είναι καλή η αύξηση τίποτα άλλο!!! ❤❤❤ και σε εσένα εύχομαι ότι επιθυμεί η καρδούλα σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Να σαι καλά!!!!!!!! Θα σας στείλω μόλις μάθω εννοείται!!!! Ελπίζω να είναι καλή η αύξηση τίποτα άλλο!!! ❤❤❤ και σε εσένα εύχομαι ότι επιθυμεί η καρδούλα σου!!! 

κοριτσι μου καλημερα!!!! ❤️ πηρες το αποτελεσμα της χοριακης;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου καλημερα!!!! ❤️ πηρες το αποτελεσμα της χοριακης;;

Καλημέρα κορίτσι μου όχι ακόμα είμαι να σκάσω!!!! Μεσημέρι τα βγάζουνε κατά τις 3...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου όχι ακόμα είμαι να σκάσω!!!! Μεσημέρι τα βγάζουνε κατά τις 3...

δεν πειραζει!!! το καλο πραγμα αργει...

να σκεφτεσαι οτι εχω την αγωνια σου!!!! δεν εισαι μονη!!! ολα θα πανε κατ' ευχην!!!!! 🙏💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

δεν πειραζει!!! το καλο πραγμα αργει...

να σκεφτεσαι οτι εχω την αγωνια σου!!!! δεν εισαι μονη!!! ολα θα πανε κατ' ευχην!!!!! 🙏💖💖

Κοπέλα μου να είσαι καλά!!!! Βγήκανε 577,61 !!!!! Καλό μου ακούγεται ο διπλασιασμός έγινε απ ότι καταλαβαίνω!!!! ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...