Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κύπελλο συλληψης


Recommended Posts

Καλησπέρα.πριν από 1,5 χρόνο είχα μια αποβολή η οποία χαρακτηρίστηκε από το γιατρό μου ως ένα τυχαίο γεγονός.απο τότε προσπαθούμε με τον άντρα μου περίπου 8-9 μήνες αλλά τίποτα.εχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις κ είναι φυσιολογικές..πρόσφατα διάβασα για το κύπελλο συλληψης κ το παρήγγειλα αλλά δεν το έχω χρησιμοποιήσει ακόμη..έχει κάποια κοπέλα εμπειρία απ' αυτο το προϊόν?έχει βοηθήσει κάποια?συγνώμη για το σεντόνι και ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mari_lou είπε:

Καλησπέρα.πριν από 1,5 χρόνο είχα μια αποβολή η οποία χαρακτηρίστηκε από το γιατρό μου ως ένα τυχαίο γεγονός.απο τότε προσπαθούμε με τον άντρα μου περίπου 8-9 μήνες αλλά τίποτα.εχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις κ είναι φυσιολογικές..πρόσφατα διάβασα για το κύπελλο συλληψης κ το παρήγγειλα αλλά δεν το έχω χρησιμοποιήσει ακόμη..έχει κάποια κοπέλα εμπειρία απ' αυτο το προϊόν?έχει βοηθήσει κάποια?συγνώμη για το σεντόνι και ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

@Georgia1988 νομίζω πως το έχεις χρησιμοποιήσει 😊

Επί τη ευκαιρία.... πως είσαι κορίτσι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mari_lou είπε:

Καλησπέρα.πριν από 1,5 χρόνο είχα μια αποβολή η οποία χαρακτηρίστηκε από το γιατρό μου ως ένα τυχαίο γεγονός.απο τότε προσπαθούμε με τον άντρα μου περίπου 8-9 μήνες αλλά τίποτα.εχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις κ είναι φυσιολογικές..πρόσφατα διάβασα για το κύπελλο συλληψης κ το παρήγγειλα αλλά δεν το έχω χρησιμοποιήσει ακόμη..έχει κάποια κοπέλα εμπειρία απ' αυτο το προϊόν?έχει βοηθήσει κάποια?συγνώμη για το σεντόνι και ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Το έχω πάρει και αυτο..τελικά ότι υπάρχει το έχω πάρει αχαχχααχ.

Μπα δεν με βοήθησε αλλά εμείς έχουμε θέμα στο σπερμα. Οπότε ίσως εσένα να σε βοηθήσει. Εφόσον είναι όλα καλά νομίζω είναι θέμα χρόνου να ερθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...