Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα! 
Αυτό τον μήνα έγινε το θαύμα! 
στην αναμενόμενη περίοδο είχα 2-3 σταγόνες καφέ υγρά, πήγα πήρα τεστ το βραδάκι και βγήκε αμέσως θετικό μόλις το έκανα! Έκανα β-χοριακή και ήταν 231 .. 

πηγα στον γιατρό μου να με δει αν είναι ενδομήτριο ή εξωμήτριο και μου ειπε πως είμαι3 εβδομάδων.. ξεκίνησα βιταμίνες κι θα με δει σε 15 μέρες ξανά και να επαναλάβω μια χοριακή ακόμα! 
τα τσιμπήματα που νιώθω χαμηλά δεξιά είναι φυσιολογικά ;;;😇😇😇
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Renaki_93 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! 
Αυτό τον μήνα έγινε το θαύμα! 
στην αναμενόμενη περίοδο είχα 2-3 σταγόνες καφέ υγρά, πήγα πήρα τεστ το βραδάκι και βγήκε αμέσως θετικό μόλις το έκανα! Έκανα β-χοριακή και ήταν 231 .. 

πηγα στον γιατρό μου να με δει αν είναι ενδομήτριο ή εξωμήτριο και μου ειπε πως είμαι3 εβδομάδων.. ξεκίνησα βιταμίνες κι θα με δει σε 15 μέρες ξανά και να επαναλάβω μια χοριακή ακόμα! 
τα τσιμπήματα που νιώθω χαμηλά δεξιά είναι φυσιολογικά ;;;😇😇😇
 

αχ κοριτσι μου συγχαρητηριααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!! 🎉🎉🎉🎉🎉

Δυστυχως δε μπορω να σε βοηθησω με τα τσιμπηματα που νιωθεις γτ ειμαστε ακομα στην προσπαθεια..

Ευχομαι οτι καλυτερο για την εγκυμοσυνη σου!!!! να ειναι ανεμελη και τελειομηνη!!!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντελως φυσιλογικα!Τετοιες ενοχλησεις χαμηλα υπαρχουν και στιγμιαια πονακια σαν κραμπουλες αλλα οσο δεν εχει διαρκεια και δεν νιωθεις πονο,ειναι φυσιολογικοτατα!!Με το καλο το μπεμπακι ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Renaki_93 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! 
Αυτό τον μήνα έγινε το θαύμα! 
στην αναμενόμενη περίοδο είχα 2-3 σταγόνες καφέ υγρά, πήγα πήρα τεστ το βραδάκι και βγήκε αμέσως θετικό μόλις το έκανα! Έκανα β-χοριακή και ήταν 231 .. 

πηγα στον γιατρό μου να με δει αν είναι ενδομήτριο ή εξωμήτριο και μου ειπε πως είμαι3 εβδομάδων.. ξεκίνησα βιταμίνες κι θα με δει σε 15 μέρες ξανά και να επαναλάβω μια χοριακή ακόμα! 
τα τσιμπήματα που νιώθω χαμηλά δεξιά είναι φυσιολογικά ;;;😇😇😇
 

Kαλημερα κοριτσι μου.. σου ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη.. για τα τσιμπιματα δεν ξερψ γιατι στην προσπαθεια ειμαι και εγω.. τον προηγουμενο μηνα ενοιωθα σαν να ειχα κουβαρακι αλλα αδιαθετησα κανονικα .. αυτο το μηνα ποναω λιγο δεξια οταν κανω κινηση αποτομα.. σαν τον πονο της ωορρηξιας πιο ηπιος ομως και μου κτυπαει μεση αλλα δεν τα λαμβανω υποψη.. μπορει να κρυωσα λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...