Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτώματα πριν την αναμενόμενη περιοδο


Kate1992

Recommended Posts

στις πριν 23 ώρες, ο/η Mrs Warren είπε:

Συγχαρητήρια!!! Πολλά συγχαρητήρια!! Να σου πάνε όλα τέλεια!!!

Θα περιμένω 2-3 μέρες την καθυστέρηση, δεν έχει νόημα να κάνω νωρίτερα τώρα. Πάντως πονάκια έχω και νιώθω σαν μουδιασμ΄ένη εκεί κάτω. Νεύρα έχω πολλά και στεναχώρια. Το στήθος μου πρήστηκε ξαφνικά την Κυριακή, αλλά τώρα κιόλας σαν να το νιώθω να ξεπρήζεται. Είναι δυνατόν να συμβαίνει αυτό ή κάνει παιχνίδια το μυαλό; Έχω πολύ άγχος γτ πέρασα κι εγώ μια κακή εμπειρία και όλα τα ενδεχόμενα χορεύουν στις σκέψεις μου. Τέλος, ήθελα να ρωτήσω, έχω ξεκινήσει πρόσφατα γυμναστική (μέτριας έντασης). Εάν τελικά είμαι πρέπει να τη διακόψω ή όχι;

Ναι περίμενε την καθυστέρηση αν μπορείς. Φαντάσου κι εγώ τώρα με αναβασμενη χοριακη δεν έχω σχεδόν καθόλου συμπτώματα. Μόνο δυσκοιλιότητα και πρησμένο στήθος (αλλά όχι πιο πολύ από όσο θα είχα πριν αδιαθετισω). Α και κάποια πονακια που είναι διαφορετικά από ότι έχω ξανανιώσει.

Γενικά έχω διαβάσει που λένε ότι αν κάνεις μέτριας έντασης γυμναστική να μην την σταματήσεις στην εγκυμοσύνη γιατί κάνει καλό. Ρώτα όμως και τον γιατρό σου για σιγουριά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Ναι περίμενε την καθυστέρηση αν μπορείς. Φαντάσου κι εγώ τώρα με αναβασμενη χοριακη δεν έχω σχεδόν καθόλου συμπτώματα. Μόνο δυσκοιλιότητα και πρησμένο στήθος (αλλά όχι πιο πολύ από όσο θα είχα πριν αδιαθετισω). Α και κάποια πονακια που είναι διαφορετικά από ότι έχω ξανανιώσει.

Γενικά έχω διαβάσει που λένε ότι αν κάνεις μέτριας έντασης γυμναστική να μην την σταματήσεις στην εγκυμοσύνη γιατί κάνει καλό. Ρώτα όμως και τον γιατρό σου για σιγουριά.

Τα ίδια συμπτώματα έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 21/10/2021 at 9:13 ΠΜ, ο/η Nandia- είπε:

Είχα και πριν χρονια (2012) μια αποβολη και στις 19/5 αποξεση και μου ειπε η γιατρος προλιπτηκα να πινω ασπιρινη γιατι πιθανων να εχω καποιο ειδος θρομβοφυλιας

Καλησπέρα, πόσο συχνά παίρνεις ασπιρίνη και σε ποια δόση? Είχα και γω εμπειρία με παλινδρομη και ο γιατρός μου είπε ότι θα πάρω σαλοσπιρ σε περίπτωση νέας κύησης αλλά δεν μου το πρότεινε για νωρίτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/11/2022 at 5:26 ΜΜ, ο/η blue rain είπε:

Καλησπέρα, πόσο συχνά παίρνεις ασπιρίνη και σε ποια δόση? Είχα και γω εμπειρία με παλινδρομη και ο γιατρός μου είπε ότι θα πάρω σαλοσπιρ σε περίπτωση νέας κύησης αλλά δεν μου το πρότεινε για νωρίτερα.

Επερνα 1 χαπάκι το βράδυ την μέρα 75γρ.. τώρα είμαι στην 33η βδ και την έχω σταματήσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Επερνα 1 χαπάκι το βράδυ την μέρα 75γρ.. τώρα είμαι στην 33η βδ και την έχω σταματήσει 

Εγώ που άλλαξα γιατρο, μου είπε ότι ειναι αντίθετος με το να παιρνουμε προληπτικά σαλοσπιρ. Σε περιπτωση -χτυπα ξυλο- αποκόλλησης η αιμορραγία δεν θα σταματάει και αυτό ειναι ακόμα πιο επικίνδυνο. Εγώ από την άλλη σκεφτομαι ότι σε περίπτωση θρομβοφιλίας θα καλύψει το σαλοσπιρ; Θα χρειαστουν αντιπυκτικές. Γιατι δεν συμπεριλαμβάνεται αυτη η εξεταση στον προγεννητικό, ακόμα αναρωτιεμαι... Σκέφτομαι να πάω να την κανω μονη μου, να μου φυγει απο το μυαλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Εγώ που άλλαξα γιατρο, μου είπε ότι ειναι αντίθετος με το να παιρνουμε προληπτικά σαλοσπιρ. Σε περιπτωση -χτυπα ξυλο- αποκόλλησης η αιμορραγία δεν θα σταματάει και αυτό ειναι ακόμα πιο επικίνδυνο. Εγώ από την άλλη σκεφτομαι ότι σε περίπτωση θρομβοφιλίας θα καλύψει το σαλοσπιρ; Θα χρειαστουν αντιπυκτικές. Γιατι δεν συμπεριλαμβάνεται αυτη η εξεταση στον προγεννητικό, ακόμα αναρωτιεμαι... Σκέφτομαι να πάω να την κανω μονη μου, να μου φυγει απο το μυαλο!!

Γιατι ειναι πολυ ακριβες αυτες οι εξετασεις για θρομβοφιλια δυστυχως. Ειχα μια αποβολη πριν 2 χρονια και ηθελα να κοιταξω για θρομβοφιλια. Ο γιατροσ μου ειπε να κανουμε καποιες εξετασεις που γραφονται με ΕΟΠΠΥ για να δουμε προθρομβινη και καποιες αλλες παραμετρους και αν κατι βγει εκτος τοτε να παω να κανω τα πακετα για γονιαδια θρομβοφιλιας γιατι θυμαμαι ηταν πραγματικα πολυ ακριβα. Τελικα δεν χρειαστηκε να κανω. Ωστοσο στην πρωτη μου εγκυμοσυνη μου εδωσε salospir προληπτικα. Τωρα στην δευτερη εγκυμοσυνη που αλλαξα γιατρο και του ειπα να παρω σαλοσπιρ μου ειπε αυτο ακριβως αυτο που εγραψε και η Ελλη. Οτι σε περιπτωση αποκολλησης θα εχω πολυ αιμορραγια. 

Βεβαια τωρα επανελαβα την εξεταση για πηξη αιματοσ και μου εχει βγει το ινωδογονο πολυ υψηλο. Στα 527 με ορια το 400. Λιγο που το εψαξα βρηκα οτι στις τελευταιες εβδομαδες κυησης (τωρα ειμαι 38 εβδομαδες) αυξανεται η πηξη του αιματος για να προστατευτει η μητερα απο τυχον αιμορραγια και οτι ειναι φυσιολογικο να φτασει μεχρι 600 αυτη η τιμη. Αλλα εννοειται θα ενημερωσω και τον γιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Εγώ που άλλαξα γιατρο, μου είπε ότι ειναι αντίθετος με το να παιρνουμε προληπτικά σαλοσπιρ. Σε περιπτωση -χτυπα ξυλο- αποκόλλησης η αιμορραγία δεν θα σταματάει και αυτό ειναι ακόμα πιο επικίνδυνο. Εγώ από την άλλη σκεφτομαι ότι σε περίπτωση θρομβοφιλίας θα καλύψει το σαλοσπιρ; Θα χρειαστουν αντιπυκτικές. Γιατι δεν συμπεριλαμβάνεται αυτη η εξεταση στον προγεννητικό, ακόμα αναρωτιεμαι... Σκέφτομαι να πάω να την κανω μονη μου, να μου φυγει απο το μυαλο!!

εμενα με βοήθησε.. μόλις έμεινα έγκυος άρχισα και αντιπυκτικες.. δύο φορές τώρα τελευταία που εκανα εξετάσεις για θρομβοφιλια ήταν κάπως τσιμπημένες οι τιμές..  είναι φυσιολογικό γιατί αυξάνονται στην εγκυμοσύνη αλλά εμενα είναι ένα τσικ ακόμα πιο πάνω αρα συνεχίζω για να είμαι ασφαλείς.. εξάλλου 4 βδ μου έμειναν γιατί να ρισκάρω το οτιδήποτε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/12/2022 at 3:35 ΜΜ, ο/η Elli13 είπε:

Εγώ που άλλαξα γιατρο, μου είπε ότι ειναι αντίθετος με το να παιρνουμε προληπτικά σαλοσπιρ. Σε περιπτωση -χτυπα ξυλο- αποκόλλησης η αιμορραγία δεν θα σταματάει και αυτό ειναι ακόμα πιο επικίνδυνο. Εγώ από την άλλη σκεφτομαι ότι σε περίπτωση θρομβοφιλίας θα καλύψει το σαλοσπιρ; Θα χρειαστουν αντιπυκτικές. Γιατι δεν συμπεριλαμβάνεται αυτη η εξεταση στον προγεννητικό, ακόμα αναρωτιεμαι... Σκέφτομαι να πάω να την κανω μονη μου, να μου φυγει απο το μυαλο!!

Δυστυχώς οι εξετάσεις για τη θρομβοφιλια είναι πανάκριβες.. εγώ έκανα το βασικό πακέτο που περιλαμβάνει τρία γονίδια με το ένα να βγάζει ετεροζυγωτια (από τη μια ο αιματολογος λέει ότι είναι σύνηθες και απ' την άλλη ο γυναικολόγος να λέει ότι πιθανόν κάτι υπάρχει γι'αυτό μου είπε σαλοσπιρ σε περίπτωση κύησης)... Υπάρχουν και άλλα γονίδια αλλά κοστίζουν πολύ! Επίσης, δεν ξέρω αν θέλω να το ψάξω περισσότερο! Με έχει κουράσει η όλη διαδικασία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Νιώθω μουδιασμένη εκεί κάτω, ελαφρώς πρησμένη και έχω πονάκια περιόδου. Το στήθος μου έχει πρηστεί εδώ και αρκετές μέρες. Έκανα τεστ σήμερα 4 μέρες πριν την περίοδο και βγήκε αρνητικό. Να συνεχίζω να ελπίζω ή να δεχτώ το αποτέλεσμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Mrs Warren είπε:

Νιώθω μουδιασμένη εκεί κάτω, ελαφρώς πρησμένη και έχω πονάκια περιόδου. Το στήθος μου έχει πρηστεί εδώ και αρκετές μέρες. Έκανα τεστ σήμερα 4 μέρες πριν την περίοδο και βγήκε αρνητικό. Να συνεχίζω να ελπίζω ή να δεχτώ το αποτέλεσμα;

Καλημέρα 4 μερες πριν την περίοδο είναι νωρίς ακόμα καλύτερα να κανείς την μέρα που περιμενεις ή με μια μέρα καθυστέρηση εκεί θα είναι πιο σωστό το αποτέλεσμα 

εγω που είχα κάνει έτσι από νωρίς ήταν αρνητικά εύχομαι να είσαι 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα 4 μερες πριν την περίοδο είναι νωρίς ακόμα καλύτερα να κανείς την μέρα που περιμενεις ή με μια μέρα καθυστέρηση εκεί θα είναι πιο σωστό το αποτέλεσμα 

εγω που είχα κάνει έτσι από νωρίς ήταν αρνητικά εύχομαι να είσαι 😊

Μακάρι! Σε ευχαριστώ πολύ! Θα προσπαθήσω να κάνω υπομονή! Εσύ θυμάσαι αν είχες προειδοποιητικά σημάδια πριν από την καθυστέρηση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Mrs Warren είπε:

Μακάρι! Σε ευχαριστώ πολύ! Θα προσπαθήσω να κάνω υπομονή! Εσύ θυμάσαι αν είχες προειδοποιητικά σημάδια πριν από την καθυστέρηση; 

Σε κάθε γυναίκα είναι τελείως διαφορετικά, ακόμα και στην ίδια γυναίκα από εγκυμοσύνη σε εγκυμοσύνη. Άποψη μου, για να μην τρελαθείς, μην ψάχνεις συμπτώματα, μπορεί να μην έχεις απολύτως τίποτα και να είσαι έγκυος ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mrs Warren είπε:

Μακάρι! Σε ευχαριστώ πολύ! Θα προσπαθήσω να κάνω υπομονή! Εσύ θυμάσαι αν είχες προειδοποιητικά σημάδια πριν από την καθυστέρηση; 

Κοιτα συμφωνώ που λένε ότι καλό είναι να μην ψάχνεις για σημάδια αλλά επειδή και εγω όταν ήμουν στην θέση σου το ίδιο εκανα. έμπαινα και έψαχνα να διαβάσω θα σου πω ποια ηταν τα δικά μου σημάδια πριν την καθυστέρηση και επισης εκανα τεστ νωρίς οπως εσυ 😅

είχα άστατο κύκλο ξεκινούσα και εκανα 26 μέρα του κύκλου 28 , 30 και την 32 μέρα βγήκε αχνό θετικό δεν ήταν σωστό αυτό που εκανα βέβαια αλλα είχα πολύ αγωνία όπως κατάλαβες 😅

εγω τα συπτωματα που είχα ήταν ενα βαρος στην κοιλιά όχι τόσο σαν πόνο αλλα κάτι να με πιεζει.. είχα ρίγος κρυωνα πολυ σαν να ανεβάζω πυρετο αλλά δεν είχα πυρετο, πόνο στην πλάτη, λίγα νεύρα και τελευταίο άρχισε να μου βρωμάει το πιπερι εκεί που μαγείρευα λέω τον αντρα μου κάπως μυρίζει το πιπερι ασχημα του λέω για μύρισε το με κοιταει μου λέει να δεις είσαι εγκυος του λέω εχτές εκανα τεστ ήταν αρνητικό και μου λέει κανε ενα αύριο το πρωί ξανά.. και τελικά ήταν όντως θετικό 😂 προσπαθούσα 1,5 χρόνο να μεινω εγκυος και τώρα έχω ενα κοριτσάκι 4 μηνών 

Στο εύχομαι να είσαι εγκυος και να δείξει σε λιγες μερες το τεστ σου θετικό 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και σήμερα αρνητικό. 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο. Και επειδή έκανα τεστ πρόωρης ανίχνευσης δεν πιστεύω σε πιθανότητα λάθους. Αυτά τα τεστ εντοπίζουν, λένε, 6 μέρες πριν την καθυστέρηση, δεν θα εντόπιζε κάτι στις 3 μέρες πριν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mrs Warren είπε:

Και σήμερα αρνητικό. 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο. Και επειδή έκανα τεστ πρόωρης ανίχνευσης δεν πιστεύω σε πιθανότητα λάθους. Αυτά τα τεστ εντοπίζουν, λένε, 6 μέρες πριν την καθυστέρηση, δεν θα εντόπιζε κάτι στις 3 μέρες πριν;

Καλημέρα,

ίσως να άργησε να γίνει σύλληψη. Μην απογοητεύεσαι...

Κάνε ένα τεστ την μέρα που περιμένεις περίοδο ή την επόμενη να είσαι σίγουρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Ακόμη ένας μήνας κυλάει απογοητεύτηκα, καθώς περιμένω σε 10 μέρες περίοδο και όπως πάντα άρχισαν κάποιοι πόνοι. Υπάρχει λέτε καμία περίπτωση να μην έρθει η περίοδος; 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/1/2023 at 11:23 ΠΜ, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ακόμη ένας μήνας κυλάει απογοητεύτηκα, καθώς περιμένω σε 10 μέρες περίοδο και όπως πάντα άρχισαν κάποιοι πόνοι. Υπάρχει λέτε καμία περίπτωση να μην έρθει η περίοδος; 😞

καλημέρα, από όσο θυμάμαι τα πονάκια υπάρχουν... και η αίσθηση ότι έρχεται περίοδος...αλλά αυτό δεν σημαίνει κάτι... αν είχες επαφές στις γόνιμες μέρες γιατί να μην έχεις ελπίδες ??

Αναμονή και εύχομαι να έχεις ευχάριστα!!  :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Βούλα1991 είπε:

καλημέρα, από όσο θυμάμαι τα πονάκια υπάρχουν... και η αίσθηση ότι έρχεται περίοδος...αλλά αυτό δεν σημαίνει κάτι... αν είχες επαφές στις γόνιμες μέρες γιατί να μην έχεις ελπίδες ??

Αναμονή και εύχομαι να έχεις ευχάριστα!!  
 

Είχαμε επαφές όλες τις γόνιμες και τεστ ωορρηξίας, οπότε από αυτήν την άποψη είμαι οκ. Απλά τελευταία έχω απογοητευτεί λίγο και μόλις ένιωσα τα γνωστά πονάκια, χάλασε η διάθεση μου! 

Σ ευχαριστώ παρά πολύ πάντως! Κ σε σένα τα καλύτερα εύχομαι! ☺️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχιζω να απελπίζομαι. Αυτή τη φορά εχω 5 ολόκληρες μέρες καθυστέρηση. Στήθος απιστευτα πρησμένο, πονοκεφάλοι, καούρες  Μέχρι και εμετό έκανα χθες. Σήμερα σποφάσισα να κάνω χοριακή η οποια βγήκε μηδενική. Είναι η μεγαλύτερή καθυστέρηση που είχα ποτέ, πέρσι έκανα μια απόξεση και φοβάμαι πως αυτό μου δημιούργησε πρόβλημα στη γονιμότητα ή ότι έχω καποιο άλλο πρόβλημα υγείας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mrs Warren είπε:

Αρχιζω να απελπίζομαι. Αυτή τη φορά εχω 5 ολόκληρες μέρες καθυστέρηση. Στήθος απιστευτα πρησμένο, πονοκεφάλοι, καούρες  Μέχρι και εμετό έκανα χθες. Σήμερα σποφάσισα να κάνω χοριακή η οποια βγήκε μηδενική. Είναι η μεγαλύτερή καθυστέρηση που είχα ποτέ, πέρσι έκανα μια απόξεση και φοβάμαι πως αυτό μου δημιούργησε πρόβλημα στη γονιμότητα ή ότι έχω καποιο άλλο πρόβλημα υγείας 

καλησπέρα κοπέλα μου, ίσως η καθυστέρηση προέρχεται από το άγχος.....

γιατί η απόξεση να δημιούργησε πρόβλημα? σε εξέτασε ο γιατρός σου? είδε κάτι περίεργο ή νοιώθεις εσύ κάπως ?  πολλές φορές το μυαλό μας πάει στο κακό χωρίς να συμβαίνει τίποτα απολύτως...

Έκανες τίποτα εξετάσεις για να σου φύγει η ιδέα? το έχεις συζητήσει με τον γιατρό σου...

ξέρω είναι πολλές οι ερωτήσεις μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Βούλα1991 είπε:

καλησπέρα κοπέλα μου, ίσως η καθυστέρηση προέρχεται από το άγχος.....

γιατί η απόξεση να δημιούργησε πρόβλημα? σε εξέτασε ο γιατρός σου? είδε κάτι περίεργο ή νοιώθεις εσύ κάπως ?  πολλές φορές το μυαλό μας πάει στο κακό χωρίς να συμβαίνει τίποτα απολύτως...

Έκανες τίποτα εξετάσεις για να σου φύγει η ιδέα? το έχεις συζητήσει με τον γιατρό σου...

ξέρω είναι πολλές οι ερωτήσεις μου.....

ουφ, ωραία. Αρχικά πότε η καθυστέρηση είναι φυσιολογική; Νομίζω δεν είχα ποτέ πάνω από 2 μέρες. 35 κ 36 μέρες κύκλος μ φαίνεται μεγάλος. Δεν μ έχει έρθει ακόμα βέβαια αλλά ελ΄πίζω εντός ημερών. Δεύτερον, το είχα πιστέψει για ακόμα μια φορά κ ήταν τόσο ζωντανά τα συμπτώματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mrs Warren είπε:

ουφ, ωραία. Αρχικά πότε η καθυστέρηση είναι φυσιολογική; Νομίζω δεν είχα ποτέ πάνω από 2 μέρες. 35 κ 36 μέρες κύκλος μ φαίνεται μεγάλος. Δεν μ έχει έρθει ακόμα βέβαια αλλά ελ΄πίζω εντός ημερών. Δεύτερον, το είχα πιστέψει για ακόμα μια φορά κ ήταν τόσο ζωντανά τα συμπτώματα...

Εγω είχα φτάσει και 52 μερες ο κύκλος μου δηλαδή 20 μερες καθυστέρηση

εγω είχα κύκλο από 32-37 μερες και μετά που άρχισα να προσπαθω για μωρο έφτασα 52 μερες ρεκόρ το σπερμα επηρεάζει πολύ τον κύκλο μας δυστηχως 

ελπίζω ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός σου 

αυτο καλό θα είναι να το συζητήσεις με τον γιατρό σου μέχρι πόσες μερες είναι φυσιολογική η καθυστέρηση

εμένα πάντως σαν νούμερο το 5 μερες δεν μου φαίνεται τραγικό αλλά ίσως έχει να κάνει και με την κάθε γυναίκα πχ εγω που εχω Πολυκυστηκες έχω συχνα καθυστέρηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mrs Warren είπε:

ουφ, ωραία. Αρχικά πότε η καθυστέρηση είναι φυσιολογική; Νομίζω δεν είχα ποτέ πάνω από 2 μέρες. 35 κ 36 μέρες κύκλος μ φαίνεται μεγάλος. Δεν μ έχει έρθει ακόμα βέβαια αλλά ελ΄πίζω εντός ημερών. Δεύτερον, το είχα πιστέψει για ακόμα μια φορά κ ήταν τόσο ζωντανά τα συμπτώματα...

ενα θα σου πω οσο έχω άγχος περίοδος δεν έρχεται .. εχω φτάσει και στις δυο εβδομάδες... 

τα συμπτώματα όσο τα ψάχνουμε τα βρίσκουμε΄... οπότε... ηρεμία και όλα θα έρθουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η vou.95 είπε:

Ποτε ειναι η αναμενομενη περιοδος ?? Μακαρι να μην ερθειιιιι ❤️ 
Θυμαμαι κ εγω ειχα πονακια και την περιμενα 6-7 μερες... στην 7η μερα καθυστερησης εκανα τεστ. οποτε τα πονακια μπορει να μην ειναι περιοδουυυυ

Σε περίπου 3 μέρες περιμένω!! Έκανα κ ένα τεστ πρώιμης ανίχνευσης σήμερα κ έχει μια άχνη γραμμουλα το ανέβασα σε άλλο θέμα! Θα το επιβεβαιώσω κ με χοριακη! Ευχαριστώ κορίτσι μουυυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...