Μετάβαση σε περιεχόμενο

1η ένεση εξωσωματικής


Recommended Posts

Γεια σας!!!

Σήμερα κάνω την 1η ένεση εξωσωματικής...Μετά από 4 χρόνια προσπαθειών...εύχομαι σ όλες τις κοπέλες που είναι σ αυτή την φάση Καλή επιτυχία και σύντομα με μωράκια όλες μας😍😍👶👶👶

Μου έχουν δώσει τις gonal...Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω από την εμπειρία σας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Anna0912 είπε:

Γεια σας!!!

Σήμερα κάνω την 1η ένεση εξωσωματικής...Μετά από 4 χρόνια προσπαθειών...εύχομαι σ όλες τις κοπέλες που είναι σ αυτή την φάση Καλή επιτυχία και σύντομα με μωράκια όλες μας😍😍👶👶👶

Μου έχουν δώσει τις gonal...Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω από την εμπειρία σας???

Καλή αρχή! Να πάνε όλα καλά και να έρθει σύντομα το μωράκι ή τα μωράκια σου! Εγώ εκανα gonal, δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο.  Θα σε συμβουλεψω να κόψεις το αλάτι, τη ζάχαρη και να τρως πολλές πρωτεΐνες (απραδι αυγών, μοσχάρι,  κοτόπουλο και ψάρι). Αυτές οι συμβουλές είναι για να μην πάθεις υπερδιεργεση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλή αρχή! Να πάνε όλα καλά και να έρθει σύντομα το μωράκι ή τα μωράκια σου! Εγώ εκανα gonal, δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο.  Θα σε συμβουλεψω να κόψεις το αλάτι, τη ζάχαρη και να τρως πολλές πρωτεΐνες (απραδι αυγών, μοσχάρι,  κοτόπουλο και ψάρι). Αυτές οι συμβουλές είναι για να μην πάθεις 

Από τώρα κ μετά την ωοληψια φαντάζομαι??!!τα Ροφήματα τύπου Lucozade όντως βοηθούν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Anna0912 είπε:

Από τώρα κ μετά την ωοληψια φαντάζομαι??!!τα Ροφήματα τύπου Lucozade όντως βοηθούν??

Ναι βέβαια και μετά την ωοληψια οπωσδήποτε.  Αυτό που λες για το lucozade πρώτη φορά το ακούω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
στις On 12/10/2021 at 2:24 ΜΜ, ο/η Anna0912 είπε:

Γεια σας!!!

Σήμερα κάνω την 1η ένεση εξωσωματικής...Μετά από 4 χρόνια προσπαθειών...εύχομαι σ όλες τις κοπέλες που είναι σ αυτή την φάση Καλή επιτυχία και σύντομα με μωράκια όλες μας😍😍👶👶👶

Μου έχουν δώσει τις gonal...Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω από την εμπειρία σας???

Anna κι εγω με Gοnal ξεκινησα, είμαι στην 6η μερα. Πως πηγε η διεγερση΄ σου? μου ειπε αυριο να ξεκινησω και cetrotide 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mary.Ger είπε:

Anna κι εγω με Gοnal ξεκινησα, είμαι στην 6η μερα. Πως πηγε η διεγερση΄ σου? μου ειπε αυριο να ξεκινησω και cetrotide 

Και μένα έτσι ήταν...Ενώ έβλεπε περισσότερα ωαρια,5 μου πήρε ώριμα κ κατέληξα με μια βλαστοκυστη 5ημερων...Γενικά ήταν υποφερτα τα πονακια...Όχι κάτι ιδιαίτερο.. πρόσεξα κ τη διατροφή μου κ ξεπρηστικα αμεσως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...