Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2022!!!


Recommended Posts

στις On 18/11/2021 at 8:35 ΜΜ, ο/η Roula 92 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Εγώ είμαι για 5/5/22 το πρώτο μου μετά από παααααρα πολλές προσπάθειες, απογοητεύσεις κλπ κλπ. Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας και το Μάιο να κρατήσουμε τα μωράκια μας στη αγκαλιά μας ❤️❤️❤️🙏

Αχχ τι ωραία!! Και εγώ 5/5/22 είμαι. Σε νιώθω. Μπορεί να μην προσπάθησα πολύ καιρό, αλλά είχα 2 ατυχείς εγκυμοσύνες μέσα σε ένα χρόνο. Και τι χαζομάρες άκουσα από τους γύρω  μου δεν φαντάζεσαι. Όλα καλά να πάνε σε όλες μας 🥰 Τον πιο όμορφο μήνα της άνοιξης θα έρθουν με το καλό τα αγγελούδια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!

Ήρθαμε και εμείς!!

Μπήκαμε στην 14 εβδομάδα!

Έχει μάθει καμία από εσάς φύλο του μωρού;

Με το καλό όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Kallia90 είπε:

Καλημέρα σας!

Ήρθαμε και εμείς!!

Μπήκαμε στην 14 εβδομάδα!

Έχει μάθει καμία από εσάς φύλο του μωρού;

Με το καλό όλες μας!!!

Καλησπέρα. Με το καλό.

Με πιθανότητες,ναι. Με σιγουριά αρχές Γενάρη, στη Β επιπέδου. Ότι και να είναι, γερό να είναι 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα κορίτσια καλή χρονιά να έχουμε με υγεια. Με το καλό να δεχτουμε τα μωράκια μας. Εγώ  έχω ΠΗΤ 27.5.202.

Δεν έχουμε δει φυλο του μωρου, μας αρέσει η έκπληξη🎁🐣🐣🎁🎁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας! Εγώ έχω ΠΗΤ 24/05. Είναι το πρώτο μου και είναι αγοράκι. Τώρα τελευταία, κάποιες φορές (όχι συνέχεια) δυσκολεύομαι να βρω βολική θέση για τον ύπνο. Καλή μας συνέχεια και με το καλό να πάνε όλα σε όλες. Σε λίγες μέρες έχω κ την Β' επιπέδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Καλημερα Κορίτσια … καινούργια στην παρέα σας έχω ένα γιο τεσσάρων ετών και μετά από αρκετές δυσκολίες είμαι έγκυος 23 εβδομάδα σε ένα κοριτσάκι  ΠΗΤ 28/5.Έχουμε κάνει  μοριακό καρυοτυπο λόγω άτυχου ιστορικού απολύτως φυσιολογικο κ β επιπέδου 20w Και 2 μια χαρά σε όλα και 377γρ .Εχθές πήγα στο γιατρό μου για έναν έλεγχο ρουτίνας στις 23w και 2 και μου την έβγαλε 440γρ δεν ανησύχησε μου είπε όλα Καλα … αλλά εμένα ρε κορίτσια μου φαίνεται ότι δεν πήρε βάρος … εσάς ποσό ήταν σε αυτήν την εβδομάδα ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Κορίτσια καλησπέρα,, Πως τα πατε.. 

Κάποιες μπορεί να έχετε γέννηση η όχι... 

Κάποιες έχουμε μπει στην τελική ευθεία. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα κορίτσια εμείς τελικά ήμαστε του Απριλίου,, αφου ήρθε 4 βδομάδες νωρίτερα το μωρό μας. 29 . 4 σας έγραψα και 30.4 το μεσημέρι γεννησαμε. Σας ευχομαι σε όλες σας με ένα πονο. 

Αγοράκι το μωράκι μας. 2730γρ ουτε υψος ουτε κεφαλι μετράνε εδώ που ήμαστε. Γερο να είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα καλημέρα...η δικιά μου οδοντιατρος δε με αναλαμβάνει δυστυχώς από ότι κατάλαβα γιατί στόχος της είναι να πάρει περισσότερα χρήματα..Βρήκα άλλον ο οποίος αναλαμβάνει έγκυες και θα πάω σήμερα το απόγευμα να δούμε τι θα κάνουμε!! Πω πω κορίτσια ναι,πότε ήταν που αγωνιουσαμε τι θα δούμε στο επόμενο ραντεβού και τώρα και ο δικός μου έρωτας δε σταματάει να κλωτσαει όλη μέρα 💚💚👣👣🧿🧿💙💙🧿🧿👣👣💚💚
    • Μάλλον επειδή μέχρι τώρα το "απλό" ζάχαρο είναι μια χαρά, μου το έβαλε στην τελευταία εβδομάδα που πρέπει να γίνει η εξέταση. Τους ρώτησα, ναι. Αλλά δυστυχώς υπήρχε μια δυσάρεστη οικογενειακή εξέλιξη εχθές το βράδυ και σκέφτομαι να γεννήσω στη Λευκάδα. Να είμαι μακριά απο τους δικούς μου για να έχω την ηρεμία μου. Οπότε μόλις ανέβω πάνω θα ψάξω και πάνω για γιατρό! 
    • @nanouko στην πρώτη εγκυμοσύνη που με περίμενε ο γιατρός για γεννά να σπάσουν τα νερά για να πάω Αθήνα μου είπε πως περίμενε  εμένα και αλλεσ δυο κοπέλες και ότι θα είναι διακοπές αλλά θα είναι σε ένα ξενοδοχείο κοντά στην Αθήνα ώστε αν σπάσουν τα νερά θα έρθει Αθήνα για την γεννά.. βέβαια τα νερά δεν έσπασαν και με πήρε τηλ να δει πως ημερα Τρίτη ήταν και μου είπε αν δεν σπάσουν μέχρι το Σάββατο πρέπει να πάω με πρόκληση τοκετού γιατί είχα ξεπεράσει την ημέρα ΠΗΤ που είχα και δεν μπορούσε να με αφήσει άλλο  όποτε μην σε ανήσυχη θα είναι ο γιατρός μπορεί να περιμένει και άλλες κοπέλες με την ΠΗΤ σαν την δίκη σου 😊
    • Καλησπέρα! Με το καλό εύχομαι, όλα να πάνε καλά! Τι ποσοστό σου έδινε για την ηλικία σου ?
    • Μπράβο κορίτσι μου ωραία τα νέα σου με το καλό το μωρακι σου 🥰  Εμένα δεν με ζύγισε ο εμβρυολογος στον γυναικολόγο μετά το Πάσχα ααα 4/6 σε έβαλε καμπύλη πιο αργά εσενα εγω μετά το Πάσχα θα πάω τώρα ποτε ακριβώς δεν ξέρω ακόμα  Εκανες κουβέντα με την μαία για το δημόσιο να βρεις γιατρό ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...