Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΛΛΑ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ....:(


Recommended Posts

Καλησπέρα σας κορίτσια......

Σήμερα θα μιλήσω με τον γυναικολόγο μου, αλλά με έχει πιάσει άγχος!!!! 

Έχω καθυστέρηση περιόδου 11 ημέρες, με περίοδο πολύ σταθερή, έκανα μία β-χοριακή σήμερα αλλά ήταν αρνητική.... :(. Είχαμε επαφές με το σύζυγο κανονικά, γιατί προσπαθούμε για παιδάκι (αρχικά με φυσιολογική σύλληψη). Κάλλιο αργά παρά ποτέ!

Λέτε να μπαίνω σε κλιμακτήριo; Είμαι 43 !!!!!!! :( :( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η annatheo78 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια......

Σήμερα θα μιλήσω με τον γυναικολόγο μου, αλλά με έχει πιάσει άγχος!!!! 

Έχω καθυστέρηση περιόδου 11 ημέρες, με περίοδο πολύ σταθερή, έκανα μία β-χοριακή σήμερα αλλά ήταν αρνητική.... :(. Είχαμε επαφές με το σύζυγο κανονικά, γιατί προσπαθούμε για παιδάκι (αρχικά με φυσιολογική σύλληψη). Κάλλιο αργά παρά ποτέ!

Λέτε να μπαίνω σε κλιμακτήριo; Είμαι 43 !!!!!!! :( :( 

Καλησπερα κοριτσι μου! Προφανως χρειαζεται να το ψαξεις αλλα θα σου πω τι μου ετυχε πολυ προσφατα. Περασα 2 μηνες χωρισ περιοδο γιατι ειχα κανει μια κυστη,  λογω ανωοθυλακιορρηξιας(το ωοθηλακιο αυτου του μηνα δεν ειχε μεσα ωαριο και δημιουργηθηκε κυστη) εχεις κανει προσφατα υπερηχο?  Δεν σημαινει οτι συμβαινει σεσενα το ιδιο απλα ειπα να το αναφερω μηπως ειναι το ιδιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα καλη μου!! Προσφατα το περασα με καθυστερηση σχεδον 2 βδομαδες και συμφωνα με τον γιατρο μου ηταν απλα ορμονικο κι ετυχε..Θα μπορουσε να ειναι και κυστη,ειναι το πιο συνηθισμενο..Περα απο την χοριακη εχεις κανει κανενα τεστακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις On 5/10/2021 at 5:00 ΜΜ, ο/η Sofia86 είπε:

Καλησπερα καλη μου!! Προσφατα το περασα με καθυστερηση σχεδον 2 βδομαδες και συμφωνα με τον γιατρο μου ηταν απλα ορμονικο κι ετυχε..Θα μπορουσε να ειναι και κυστη,ειναι το πιο συνηθισμενο..Περα απο την χοριακη εχεις κανει κανενα τεστακι;

Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας ... Δεν μου ήρθε περίοδος ενώ πήρα χάπια όπως μου είπε ο γιατρός για να μου έρθει περίοδος και δεν μου ήρθε .... Μου είπε να κάνω εξετάσεις κ είδαμε ανεβασμένη οιστραδιόλη. Εν τέλει αδιαθετησα και μου είπε να πάω αύριο 2 η μέρα για υπέρηχο να δούμε λέει αν έχω κάποια κύστη.... Τι κάνω εκεί ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...