Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

@Heart μου συμφωνω σε ολα με τη Ραφαελα... κι εμενα ενω ερχοταν στις 14 ημερς νταν απο ωορρηξια, εχει τυχει να ερθει και στις 13 ημερες και στις 15.. μαλλον ειναι φυσιολογικο...

θα ελεγα να κανεις ενα τεστ αυριο πρωι με τα πρωτα ουρα (αν η ροη και η διαρκεια ηταν μειωμενες συγκριτικα με τη συνηθισμενη....)😉

Η μόνη διαφορά με το συνηθισμένο είναι ότι ήταν ροζ , και ότι δεν είχα καφέ στην αρχή!!!Δίνω σημασία , ενώ δεν πρέπει...ευχαριστώ βρε κορίτσια γιατί εγώ έχω πάει σε άλλο επίπεδο βλέπω ροζ αίμα και ελπίζω ακόμη... Εκεί έχω φτάσει...πφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μπραβο του που συμφωνει στο ψαξιμο και σε στηριζει!! ευχομαι να μην χρειαστει να πατε!!! 😊❤️🤰

Μακάρι…για ολες μας 💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Η μόνη διαφορά με το συνηθισμένο είναι ότι ήταν ροζ , και ότι δεν είχα καφέ στην αρχή!!!Δίνω σημασία , ενώ δεν πρέπει...ευχαριστώ βρε κορίτσια γιατί εγώ έχω πάει σε άλλο επίπεδο βλέπω ροζ αίμα και ελπίζω ακόμη... Εκεί έχω φτάσει...πφφφ

εννοειται θα ελπιζεις!!! ολες στο ιδιο θαυμα ελπιζουμε!! αν εχεις ενα τεστ, καντο αυριο πρωι να σου φυγει η εννοια... ποτε δεν ξερεις.. 😉 και εννοειται μην μας ξεχασεις!! 

ευχομαι να ακυρωσεις ολα τα ραντεβου και να τρεξεις για χοριακη!!!!💃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

εννοειται θα ελπιζεις!!! ολες στο ιδιο θαυμα ελπιζουμε!! αν εχεις ενα τεστ, καντο αυριο πρωι να σου φυγει η εννοια... ποτε δεν ξερεις.. 😉 και εννοειται μην μας ξεχασεις!! 

ευχομαι να ακυρωσεις ολα τα ραντεβου και να τρεξεις για χοριακη!!!!💃

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου !!! Αν γίνει αυτό όλος ο κόσμος θα το μάθει απ' τις φωνές μου , αλλά μάλλον ησυχια θα έχει στη γειτονιά αύριο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια εγω σμρ ειχα διλημμα... α βαψω η οχι τη ριζα;;; αν επηρεαζει και καλα την ωορρηξια...!!!😂😂😂

μιλαμε για τοση τρελα @Heart....🤪🤪 τελικα εννοειται τα εβαψα.... βγηκαν τα ασπρα κοριτσιαααα! πως θα παω αυριο γραφειο😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

ρε κοριτσια εγω σμρ ειχα διλημμα... α βαψω η οχι τη ριζα;;; αν επηρεαζει και καλα την ωορρηξια...!!!😂😂😂

μιλαμε για τοση τρελα @Heart....🤪🤪 τελικα εννοειται τα εβαψα.... βγηκαν τα ασπρα κοριτσιαααα! πως θα παω αυριο γραφειο😅

καλα γελατε εσεις!!! εγω ενα google search το εκανα!!!! 😇🤣🤣🤣 μια μερα πρεπει να ανοιξουμε ενα θεμα με ολες τις "χαζομαρες" που εχουμε σκεφτει στην προσπαθεια μας να πετυχουμε τη συλληψη!!! θα πεσει τρελο γελιο!!!😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

καλα γελατε εσεις!!! εγω ενα google search το εκανα!!!! 😇🤣🤣🤣 μια μερα πρεπει να ανοιξουμε ενα θεμα με ολες τις "χαζομαρες" που εχουμε σκεφτει στην προσπαθεια μας να πετυχουμε τη συλληψη!!! θε πεσει τρελο γελιο!!!😆😆😆

Να συλλάβουμε ομως και μετά να το ανοίξουμε για να μην παράνοήσουμε τελειως 😝😝😝😝 

εγώ στις αρχές ελεγα δεν μένω εγκυος γιατί κάνω laser και πάντα τύχαινε να έχω ραντεβού λίγο πριν την περίοδο και νόμιζα ότι αυτό ευθύνεται…τελικά έχει από το καλοκαίρι να πάω λόγο ότι μαύρισα από τον ήλιο αλλά μάλλον δεν φταίει το laser 😅🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Να συλλάβουμε ομως και μετά να το ανοίξουμε για να μην παράνοήσουμε τελειως 😝😝😝😝 

εγώ στις αρχές ελεγα δεν μένω εγκυος γιατί κάνω laser και πάντα τύχαινε να έχω ραντεβού λίγο πριν την περίοδο και νόμιζα ότι αυτό ευθύνεται…τελικά έχει από το καλοκαίρι να πάω λόγο ότι μαύρισα από τον ήλιο αλλά μάλλον δεν φταίει το laser 😅🤣🤣

αχαχαχχαχαχαχχα!!! κι εγω κανω... και παω το Μαρτη και ρωτησα την κοπελα (με ξερει χρονια...) αν ειμαι εγκυος λιγων ημερων, επηρεαζει το laser;;;;😂😂😂 και μου απαντησε οχι δεν επηρεαζει.. απλα το πρωτο 3μηνο εγκυμοσυνης το αποφευγουμε για να μην σφιχτεις απο τον πονο και επηρεαστει η κυηση.... της λεω ελπιζω το επομενο ραντεβου να το χασω...😜😜 και τελικα εκλεισα για τον αλλο μηνα κανονικα..😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου μια όμορφη μέρα εύχομαι, καλή εβδομάδα και καλή δουλειά στα κορίτσια που δουλεύουν! 

Αύριο ξεκινάμε με Ουρολογο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!! Έχουμε και αργία τέλειαααα μακάρι να είχαμε μια αργία κάθε εβδομάδα 😜😜

Καλη επιτυχία σε όσες περιμένετε και καλή επιτυχία σε όσες άρχισαν τις προσπάθειες παλι 😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου μια όμορφη μέρα εύχομαι, καλή εβδομάδα και καλή δουλειά στα κορίτσια που δουλεύουν! 

Αύριο ξεκινάμε με Ουρολογο!!

Τελειααα σιγά σιγά όλα να μπαίνουν στη σειρααα!!! ☺️☺️ 
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου μια όμορφη μέρα εύχομαι, καλή εβδομάδα και καλή δουλειά στα κορίτσια που δουλεύουν! 

Αύριο ξεκινάμε με Ουρολογο!!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου ❤️ σήμερα πάμε κ εμείς ουρολόγο για επανέλεγχο στο σύντροφό μου είμαστε 6 μήνες μετά από επεμβαση κιρσοκήλη...

 

Κ έχω κ εγώ υπέρηχο σήμερα 🥺🥺🥺🥺

Κορίτσια το πρωί είχα τρελό αίμα.... Πφφφφ έχω τόση αγωνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!! Έχουμε και αργία τέλειαααα μακάρι να είχαμε μια αργία κάθε εβδομάδα 😜😜

Καλη επιτυχία σε όσες περιμένετε και καλή επιτυχία σε όσες άρχισαν τις προσπάθειες παλι 😊😊😊

Καλημέρα καλή βδομάδα!!!!!!! ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου ❤️ σήμερα πάμε κ εμείς ουρολόγο για επανέλεγχο στο σύντροφό μου είμαστε 6 μήνες μετά από επεμβαση κιρσοκήλη...

 

Κ έχω κ εγώ υπέρηχο σήμερα 🥺🥺🥺🥺

Κορίτσια το πρωί είχα τρελό αίμα.... Πφφφφ έχω τόση αγωνια!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου, καλά αποτελέσματα εύχομαι!!! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τελειααα σιγά σιγά όλα να μπαίνουν στη σειρααα!!! ☺️☺️ 
 

 

Ναι ναι να φύγει και αυτό απο το κεφάλι μου.. Α! Βρήκα και άλλον εξωσωματιστη θα κλείσω και ενα ραντεβού και σε αυτόν 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μουυυυ!!!! καλη εβδομαδα να εχουμε!!!! ❤️❤️❤️

κι εμεις εχουμε σμρ ουρολογο!!!! η εβδομαδα των ουρολογων!!! 😂😂😂

θα παμε ολα τα αποτελεσματα του αντρα μου να δουμε τι θα μας πει... λογικα θα κουμπωσει καμια βιταμινουλα... 😋 να δουμε θελει και επεμβαση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα.. 😌

Εμείς αυτή την βδομάδα δεν έχουμε κάτι. Παίρνουμε την αντιβίωση μας και περιμένουμε να τελειώσουν οι μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mimi26μου ευχομαι να πανε ολα καλα σμρ!!! 🙏🙏❤️❤️

οτι και να σου πει ο γιατρος να εισαι ψυχραιμη και βαλτε κατω ολα τα ενδεχομενα... καταλαβαινω ποσο εχεις κουραστει... και σωματικα και ψυχολογικα... αλλα τωρα εφτασες στο τελος... να ρυθμισετε το ορμονολογικο για να κανετε μια σωστη προσπαθεια και να μην πανε χαμενα χρηματα και κυριως τα εμβρυακια σας...!!

Θα περιμενουμε τα νεα σου!!!! Η σκεψη μας μαζι σου!!! 🤗😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ναι ναι να φύγει και αυτό απο το κεφάλι μου.. Α! Βρήκα και άλλον εξωσωματιστη θα κλείσω και ενα ραντεβού και σε αυτόν 😂

Χαμός κλείσε παντού 🤣🤣 καλά κανεις δεν είναι μια απλή εξέταση θες γνώμες τουλάχιστον 3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μουυυυ!!!! καλη εβδομαδα να εχουμε!!!! ❤️❤️❤️

κι εμεις εχουμε σμρ ουρολογο!!!! η εβδομαδα των ουρολογων!!! 😂😂😂

θα παμε ολα τα αποτελεσματα του αντρα μου να δουμε τι θα μας πει... λογικα θα κουμπωσει καμια βιταμινουλα... 😋 να δουμε θελει και επεμβαση;

Καλημερααα 😘😘Θα περιμένουμε να μας πεις τα νέα σας πιστεύω βιταμίνη ισως σας δώσει αφού δεν επηρέασε τόσο πολύ το σπερμα μόνο κινητικότητα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα 😘😘Θα περιμένουμε να μας πεις τα νέα σας πιστεύω βιταμίνη ισως σας δώσει αφού δεν επηρέασε τόσο πολύ το σπερμα μόνο κινητικότητα 

ναι κι εγω αυτο πιστευω... βιταμινες και διατροφη!!!

οπου εχω διαβασει για θεματα με σπερμα, η διατροφη παιζει τεραστιο ρολο... 2-3 φορες οσπρια, 2-3 φορες ψαρι, καθολου Junk food και γνκ ετοιμα φαγητα, οχι γαλακτοκομικα με χαμηλα λιπαρα και ετοιμα αρτοσκευασματα (τυπου ψωμι τοστ, κλπ).. αχ μετα το σεξ, η απολαυση του φαγητου ειχε μεινει... παει κι αυτη!!!! 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 γελάμε για τη βαφή, αλλά αν το πεις σήμερα στον Ασβέστη δεν θα σου αρέσει η άποψη του.... 😋 εμένα με κατσάδιασε που είδε ότι βάφω τα μαλλιά μου! Επίσης μου τόνισε πολύ έντονα να μην χρησιμοποιώ χλωρίνη κορίτσια! Να μην την εισπνέει κανένας από το ζευγάρι λέει.... δεν μπορώ βέβαια να μην βάζω καθόλου στην τουαλέτα, αλλά από τότε που μου το είπε το κάνω ώρες που δεν κινούμαστε στον χώρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναι κι εγω αυτο πιστευω... βιταμινες και διατροφη!!!

οπου εχω διαβασει για θεματα με σπερμα, η διατροφη παιζει τεραστιο ρολο... 2-3 φορες οσπρια, 2-3 φορες ψαρι, καθολου Junk food και γνκ ετοιμα φαγητα, οχι γαλακτοκομικα με χαμηλα λιπαρα και ετοιμα αρτοσκευασματα (τυπου ψωμι τοστ, κλπ).. αχ μετα το σεξ, η απολαυση του φαγητου ειχε μεινει... παει κι αυτη!!!! 🤣🤣🤣🤣

Χαχαχαχαχαχα εγώ όλο του μαγειρεύω όλο υγιεινά άσε απλά όταν ο αλλος έχει σπουδάσει Θεσσαλονίκη θέλει και τα βρώμικα του τουλάχιστον 2 φορες την εβδομάδα περιμένει πως και πως ΠΑρασκευη Σάββατο ή να παραγγείλουμε να πάμε να φάμε 😂😂😂😂 αν του πω κομμένα και αυτά θα με τρέχει χαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

@Antonia2 γελάμε για τη βαφή, αλλά αν το πεις σήμερα στον Ασβέστη δεν θα σου αρέσει η άποψη του.... 😋 εμένα με κατσάδιασε που είδε ότι βάφω τα μαλλιά μου! Επίσης μου τόνισε πολύ έντονα να μην χρησιμοποιώ χλωρίνη κορίτσια! Να μην την εισπνέει κανένας από το ζευγάρι λέει.... δεν μπορώ βέβαια να μην βάζω καθόλου στην τουαλέτα, αλλά από τότε που μου το είπε το κάνω ώρες που δεν κινούμαστε στον χώρο 

τετοια λεγε μου και αυριο σμρ-αυριο εχω ωορρηξια..... επρεπε να την αφησω ασπρη τη ριζα κοριτσιαααααααααααααααααααα!!!! 😂😂😂😂

απο την αλλη σκεφτομαι τοσες γυναικες ζουν φυσιολογικα και μια χαρα μενουν εγκυες.... αχ δεν ξερωωω... θα μπουμε στη γυαλα στο τελος 😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...