Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Ο άντρας σου κορίτσι μου αυτό το είδε με το σπερμοδιαγραμμα;

Για καλή μας τύχη κάναμε και καλλιέργεια. Για να έχουμε ολοκληρωμένη εικόνα. Πάλι καλά γιατί το σπερμοδιαγραμμα ήταν καλό και δεν είχε επηρεαστεί και δεν θα ξέραμε τι έχει αν δεν είχαμε κανει καλλιέργεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Για καλή μας τύχη κάναμε και καλλιέργεια. Για να έχουμε ολοκληρωμένη εικόνα. Πάλι καλά γιατί το σπερμοδιαγραμμα ήταν καλό και δεν είχε επηρεαστεί και δεν θα ξέραμε τι έχει αν δεν είχαμε κανει καλλιέργεια

Καλλιεργεια ούρων;; Σόρρυ αν ρωτάω βλακείες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Καλλιεργεια ούρων;; Σόρρυ αν ρωτάω βλακείες; 

Καλλιέργεια σπέρματος. Όταν δινει δείγμα, εκτός από σπερμοδιαγραμμα μπορούν να του κάνουν και καλλιέργεια.  Δεν υπάρχει θέμα. Ότι θες μπορείς να ρωτάς😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Καλλιέργεια σπέρματος. Όταν δινει δείγμα, εκτός από σπερμοδιαγραμμα μπορούν να του κάνουν και καλλιέργεια.  Δεν υπάρχει θέμα. Ότι θες μπορείς να ρωτάς😃

Α ενταξει...αυτό το κάναμε...καθαρό...η κυρία Βογιατζή μας είπε απ' την αρχή να κάνουμε και καλλιέργεια τέτοια...νόμιζα ούρων και λέω γαμωτο λες για αυτό να ταλαιπωρουμαστε 3 χρόνια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Α ενταξει...αυτό το κάναμε...καθαρό...η κυρία Βογιατζή μας είπε απ' την αρχή να κάνουμε και καλλιέργεια τέτοια...νόμιζα ούρων και λέω γαμωτο λες για αυτό να ταλαιπωρουμαστε 3 χρόνια;;;

Στην ίδια παμε... Μια χαρά 🤗 άρα καθαροί από αυτο το θέμα♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσι μου τι κάνεις? Πώς είσαι?

Τι να κάνω κι εγώ;;; Περίμενα με τεστ ωορρηξίας περίοδο αύριο το Σάββατο και μου ήρθε την Πέμπτη ( προχθές). . .πρώτη φορά συμβαίνει αυτό εδώ και 3 χρόνια που χρησιμοποιώ ...το είδα κι αυτό ...σηκώνω τα χέρια ψηλά εγώ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Στην ίδια παμε... Μια χαρά 🤗 άρα καθαροί από αυτο το θέμα♥️

Ναι αλλά σε όλα καθαροί και 3 χρόνια τίποτα...νομίζω θα πηδήξω απ' την ταράτσα σε λίγο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Ναι αλλά σε όλα καθαροί και 3 χρόνια τίποτα...νομίζω θα πηδήξω απ' την ταράτσα σε λίγο ...

Θύμησε μου. 

Οι εξετάσεις σου καλες; Έχεις πολυκυστικες;; Πρόκληση έχεις κάνει ποτέ; Με παρακολούθηση και στοχευμένες επαφες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Θύμησε μου. 

Οι εξετάσεις σου καλες; Έχεις πολυκυστικες;; Πρόκληση έχεις κάνει ποτέ; Με παρακολούθηση και στοχευμένες επαφες;

Ολες οι εξετάσεις καλές...πολυκυστικες δεν έχω... Έκανα πρόκληση μια φορά με κλομιφαινη το Σεπτέμβριο τίποτα και έχω παρακολουθήσει κι άπειρες φορές με υπέρηχο....θα πάω για εξωσωματική , δεν αντέχω άλλο ...όλοι μου λένε είστε και οι δύο με τέλειες εξετάσεις κάντε υπομονή , πιείτε κρασάκι κι όλα θα γίνουν ...ε εχουμε γίνει αλκοολικοί στο τέλος...πφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Ολες οι εξετάσεις καλές...πολυκυστικες δεν έχω... Έκανα πρόκληση μια φορά με κλομιφαινη το Σεπτέμβριο τίποτα και έχω παρακολουθήσει κι άπειρες φορές με υπέρηχο....θα πάω για εξωσωματική , δεν αντέχω άλλο ...όλοι μου λένε είστε και οι δύο με τέλειες εξετάσεις κάντε υπομονή , πιείτε κρασάκι κι όλα θα γίνουν ...ε εχουμε γίνει αλκοολικοί στο τέλος...πφφφφφ

Είπαμε πας για σπερματέγχυση σε αυτόν τον κύκλο έτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Είπαμε πας για σπερματέγχυση σε αυτόν τον κύκλο έτσι?

Εχω κλείσει ραντεβού στις γόνιμες με έναν εξωσωματικο σε δημόσιο νοσοκομείο και θα κλείσω και σ έναν ιδιώτη ,θα δω πως θα με κατευθύνουν , εγώ θέλω να κινηθώ όσο στοχευμένα γίνεται γιατί δεν πάει άλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Kορίτσια μου

πήραμε τα αποτελεσματα του σπερμοδιαγραμματος

είναι πάρα πολύ καλό και με πολύ καλή κινητικότητα και ποσοτητα και όλα.... κάναμε και καλλιεργεια και βρήκαμε μικροβιο.(εντεροκκοκο) (ευτυχως δεν εχει επηρεάσει το σπέρμα) μας είπανε οτι εμποδίζει την σύλληψη και μπορει να ευθυνόταν αυτό. πάλι καλα είναι σε μικρο βαθμό το μικρόβιο γιατι δεν είχε καμια ενοχληση ο αντρας μου. θα παρει αντιβιωση για 12 μερες και μετα πάλι καλλιεργεια να δουμε αν καθαρισε (για προληπτικους λόγους πρέπει να παρω και εγω αντιβιωση και 3 μερες κολπικο υποθετο για να μην βγαλω μυκητες.) 

στα καλα καθουμενα ρε παιδι μου. χτυπα και αλλο θα τα αντεξω😇😅 πάνω που ήμασταν έτοιμοι για την σπερματεγχυση. προφανως και δεν την κάνουμε τον νοέμβριο. μολις καθαρίσει θα την κανουμε μετα. αρα Δεκεμβριο 

@Mimi26 για αυτο σε ρωτησα για τον αντρα σου αν του πέρασε. πρεπει να το δει με καλλιεργεια, αλλιως θα ρισκαρετε μια εξωσωματική. και αν δεν εχεις κανει απο οτι καταλαβα απο τον γιατρο μου, θα έπρεπε να κανεις και εσυ καλλιεργεια, γιατι αν δεν ειχες παρει αντιβιωση και σε ειχε κολλησει, μπορει να το εχεις και να τον ξανα κολλησεις ή να σε εμποδιζει γενικα στην συλληψη. ή να το έχεις και να μην εχεις μυκητες τελικα. και να θες αντιβιωση. δεν ξερω δεν ειμαι γιατρος. αλλα συμφωνα με αυτα που μου ειπανε να ακολουθησω εγω, σε σκεφτηκα να στα πω 

εγώ μιλησα και με την εμβρυολογο και τον γυναικολογο. ο εντεροκκοκος μπορει να ειναι ασυμπτωματικος και να μην χαλαει το σπερμα (οπως στην περιπτωση μας) αλλά εμποδιζει την συλληψη ή ακομα και να γίνεται την αποβαλει

το καλο σεναριο ειναι να περασει σε 12 μέρες και θα κανουμε και οι δυο καλλιεργεια να δουμε οτι εφυγε (θελει και απο εμενα, κολπικου υγρου.γιατι μπορει να με κολλησε και να ειμαι ασυμπτωματικη) και θα παμε για δεκεμβρη την σπερματεγχυση

προφανως και θα καλεσω την επιτροπη για να την μεταφερω για μαρτιο 

το κακο σεναριο ειναι να μην περασει και να παρει αλλη αντιβιωση και γενικα να μην παιρναει και να τον ταλαιπωρησει μεχρι να τον πιασει καποιο φαρμακο. σε αυτη την περιπτωση αν παρει καιρο , ειπε ο γιατρος οτι θα πρεπει να μπω για υστεροσκοπηση, γιατι στην μητρα μονο ετσι μπορεις να δεις αν θα υπαρχει μικροβιο.  δεν θελω να σκεφτομαι αυτη την περιπτωση , εξαλλου και ο γιατρος ειναι θετικος και λεει οτι θα καθαρισει με την πρωτη αντιβιωση

 

αντε να δουμε.....

Κορίτσι μου εγώ με το αγόρι μου έχουμε ελεύθερες επαφές εδώ και 2 χρόνια. Στην άλλη καλλιέργεια δεν είχε φανεί ... 

Φάνηκε στην ολική... Πήρε πρώτη αντιβίωση 10 μέρες που έκανε το χειρουργείο.μετα κάναμε εξετασεις και βρήκαμε τότε εντεροκκοκο κ ecoli. Ήπιε αντιβίωση 21 μέρες Ciproxin κάναμε καλλιεργεία αμέσως δεν έφευγε και πήρε τώρα 21 μέρες prixina. Κ έφυγε ... Εμένα οι καλλιεργιες μου βγαίνουν καθαρές. Απλά δείχνουν μικρή αναερόβια ανάπτυξη... Εγώ μίλησα με τη μικροβιολογο κ της το είπα ... Κ μου είπε πως δεν είδε εντεροκκοκο στην καλλιέργεια.

Γιατί κ εγώ είχα αυτήν την απορία ....

Επίσης εμείς τα έμβρυα τα φτιάξαμε έτσι.

Χαλάει το σπέρμα . Αλλά δεν έχει να λέει .ο άντρας και πάλι γονιμόποιει.αναλογα το βαθμό που τον έχει επηρεάσει . Εμάς άλλωστε αγάπη δεν ήταν από τον εντεροκκοκο κακο το σπέρμα.

εγώ αγχώνομαι για μένα 🙄 γιατί εμένα ο δικός μου δεν θέλει να κάνω ύστεροσκοπηση.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσι μου εγώ με το αγόρι μου έχουμε ελεύθερες επαφές εδώ και 2 χρόνια. Στην άλλη καλλιέργεια δεν είχε φανεί ... 

Φάνηκε στην ολική... Πήρε πρώτη αντιβίωση 10 μέρες που έκανε το χειρουργείο.μετα κάναμε εξετασεις και βρήκαμε τότε εντεροκκοκο κ ecoli. Ήπιε αντιβίωση 21 μέρες Ciproxin κάναμε καλλιεργεία αμέσως δεν έφευγε και πήρε τώρα 21 μέρες prixina. Κ έφυγε ... Εμένα οι καλλιεργιες μου βγαίνουν καθαρές. Απλά δείχνουν μικρή αναερόβια ανάπτυξη... Εγώ μίλησα με τη μικροβιολογο κ της το είπα ... Κ μου είπε πως δεν είδε εντεροκκοκο στην καλλιέργεια.

Γιατί κ εγώ είχα αυτήν την απορία ....

Επίσης εμείς τα έμβρυα τα φτιάξαμε έτσι.

Χαλάει το σπέρμα . Αλλά δεν έχει να λέει .ο άντρας και πάλι γονιμόποιει.αναλογα το βαθμό που τον έχει επηρεάσει . Εμάς άλλωστε αγάπη δεν ήταν από τον εντεροκκοκο κακο το σπέρμα.

εγώ αγχώνομαι για μένα 🙄 γιατί εμένα ο δικός μου δεν θέλει να κάνω ύστεροσκοπηση.... 

Η απάντηση να ξέρεις είναι ότι με τέτοιο ιστορικό, υγιής , καθαρή σαλπιγγογραφια καθαρή καλλιεργεία κλπ δεν βάζει για υστεροσκοπηση. Να είχα λέει ένα δείγμα να με έβαζε.   

Μου είπε ότι βάζει σε αποβολές, σε αποτυχημένες εξωσωματικες πάνω 2 φορές και σε γυναίκες με όλα φυσιολογικά αλλά δεν συλλαμβάνουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχαχαχα 😂😂😂 είπαμε σαν τις γιαγιάδες κ τους παππούδες αυτό μας ευχαριστεί τώρα 😂😂🤣🤣 αυτό κάνουμε 

Εμεις άκου τώρα σχολάω στις 6 ( που μάλλον έτσι οπως με βλέπω δεν σχολάω στις 6 με τίποτα όλα στραβά σήμερα) μέχρι να πάω σπίτι γίνεται 7:00 κ ο αντρασ Μου 7 θα σχολάσει και έχουμε να φτιάξουμε βαλίτσα για να πάμε ένα διήμερο σε μια άλλη πόλη που θες 3 ώρες να πας…δεν μας λες και φυσιολογικούς 😂😂😂 

Ξαφνικά τ αποφασίσατε ή το είχατε κανονίσει;; Καλά να περάσετε😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσι μου εγώ με το αγόρι μου έχουμε ελεύθερες επαφές εδώ και 2 χρόνια. Στην άλλη καλλιέργεια δεν είχε φανεί ... 

Φάνηκε στην ολική... Πήρε πρώτη αντιβίωση 10 μέρες που έκανε το χειρουργείο.μετα κάναμε εξετασεις και βρήκαμε τότε εντεροκκοκο κ ecoli. Ήπιε αντιβίωση 21 μέρες Ciproxin κάναμε καλλιεργεία αμέσως δεν έφευγε και πήρε τώρα 21 μέρες prixina. Κ έφυγε ... Εμένα οι καλλιεργιες μου βγαίνουν καθαρές. Απλά δείχνουν μικρή αναερόβια ανάπτυξη... Εγώ μίλησα με τη μικροβιολογο κ της το είπα ... Κ μου είπε πως δεν είδε εντεροκκοκο στην καλλιέργεια.

Γιατί κ εγώ είχα αυτήν την απορία ....

Επίσης εμείς τα έμβρυα τα φτιάξαμε έτσι.

Χαλάει το σπέρμα . Αλλά δεν έχει να λέει .ο άντρας και πάλι γονιμόποιει.αναλογα το βαθμό που τον έχει επηρεάσει . Εμάς άλλωστε αγάπη δεν ήταν από τον εντεροκκοκο κακο το σπέρμα.

εγώ αγχώνομαι για μένα 🙄 γιατί εμένα ο δικός μου δεν θέλει να κάνω ύστεροσκοπηση.... 

Αχχ αυτή η υστεροσκοπιση πολύ με έχει βασανίσει, ο γιατρός μου, μου λέει δεν υπάρχει λόγος να την κάνω, είμαι πολύ περίεργη να δω τι θα πει και ο εξωσωματιστης, αλλά για να ηρεμήσω και να μην το έχω στο μυαλό μου, Νοέμβριο μου έρχετε περιοδος και θα την κάνω.. κάποιοι το ζητάνε και άλλοι όχι,  σίγουρα έχει να κάνει με το ιστορικό της κάθε περίπτωσης, αλλιώς δεν εξηγείται οι μισοί εξωσωματιστες να είναι βλάκες και οι άλλοι έξυπνοι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Πάντως αν σας πω τι κάνω τώρα..... Θα μου πείτε μετά ποια είναι σαν γιαγιά εδώ! Κάθε απόγευμα 4-6 φέρνω το παλικαράκι μου είτε στις δραστηριότητες του είτε αγγλικά, επειδή δεν είμαστε κ δίπλα να πηγαίνω πίσω σπίτι παίρνω καφέ ή τσαγάκι, κάθομαι στο αυτοκίνητο σε μια γωνίτσα κ πλέκω 🙄

Χαχαχα, γλυκιά μανούλα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχχ αυτή η υστεροσκοπιση πολύ με έχει βασανίσει, ο γιατρός μου, μου λέει δεν υπάρχει λόγος να την κάνω, είμαι πολύ περίεργη να δω τι θα πει και ο εξωσωματιστης, αλλά για να ηρεμήσω και να μην το έχω στο μυαλό μου, Νοέμβριο μου έρχετε περιοδος και θα την κάνω.. κάποιοι το ζητάνε και άλλοι όχι,  σίγουρα έχει να κάνει με το ιστορικό της κάθε περίπτωσης, αλλιώς δεν εξηγείται οι μισοί εξωσωματιστες να είναι βλάκες και οι άλλοι έξυπνοι 

καλησπερα!κοπελα μου να την κανεις την υστεροσκοπιση γτ φαινεται κ το σχημα της μητρας κ  οι σαλπιγγες!...εστω κ προληπτικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Με τους μύκητες όχι δεν έχω θέμα...

Θα περιμένω να μου έρθει περίοδος για αρχή.... Αν δεν μέχρι τη Δευτέρα θα πάρω αλλά 5. Αν μου έρθει περίοδος τότε 2 η μέρα μου είπαν να πάω για υπέρηχο και να ξεκινήσω!

Τέλειααα, κοντεύεις❤️❤️❤️🤰 Κ σ εύχομαι διδυμάκια που θες!!(κ μένα θα μου άρεσαν🤗)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Kορίτσια μου

πήραμε τα αποτελεσματα του σπερμοδιαγραμματος

είναι πάρα πολύ καλό και με πολύ καλή κινητικότητα και ποσοτητα και όλα.... κάναμε και καλλιεργεια και βρήκαμε μικροβιο.(εντεροκκοκο) (ευτυχως δεν εχει επηρεάσει το σπέρμα) μας είπανε οτι εμποδίζει την σύλληψη και μπορει να ευθυνόταν αυτό. πάλι καλα είναι σε μικρο βαθμό το μικρόβιο γιατι δεν είχε καμια ενοχληση ο αντρας μου. θα παρει αντιβιωση για 12 μερες και μετα πάλι καλλιεργεια να δουμε αν καθαρισε (για προληπτικους λόγους πρέπει να παρω και εγω αντιβιωση και 3 μερες κολπικο υποθετο για να μην βγαλω μυκητες.) 

στα καλα καθουμενα ρε παιδι μου. χτυπα και αλλο θα τα αντεξω😇😅 πάνω που ήμασταν έτοιμοι για την σπερματεγχυση. προφανως και δεν την κάνουμε τον νοέμβριο. μολις καθαρίσει θα την κανουμε μετα. αρα Δεκεμβριο 

@Mimi26 για αυτο σε ρωτησα για τον αντρα σου αν του πέρασε. πρεπει να το δει με καλλιεργεια, αλλιως θα ρισκαρετε μια εξωσωματική. και αν δεν εχεις κανει απο οτι καταλαβα απο τον γιατρο μου, θα έπρεπε να κανεις και εσυ καλλιεργεια, γιατι αν δεν ειχες παρει αντιβιωση και σε ειχε κολλησει, μπορει να το εχεις και να τον ξανα κολλησεις ή να σε εμποδιζει γενικα στην συλληψη. ή να το έχεις και να μην εχεις μυκητες τελικα. και να θες αντιβιωση. δεν ξερω δεν ειμαι γιατρος. αλλα συμφωνα με αυτα που μου ειπανε να ακολουθησω εγω, σε σκεφτηκα να στα πω 

εγώ μιλησα και με την εμβρυολογο και τον γυναικολογο. ο εντεροκκοκος μπορει να ειναι ασυμπτωματικος και να μην χαλαει το σπερμα (οπως στην περιπτωση μας) αλλά εμποδιζει την συλληψη ή ακομα και να γίνεται την αποβαλει

το καλο σεναριο ειναι να περασει σε 12 μέρες και θα κανουμε και οι δυο καλλιεργεια να δουμε οτι εφυγε (θελει και απο εμενα, κολπικου υγρου.γιατι μπορει να με κολλησε και να ειμαι ασυμπτωματικη) και θα παμε για δεκεμβρη την σπερματεγχυση

προφανως και θα καλεσω την επιτροπη για να την μεταφερω για μαρτιο 

το κακο σεναριο ειναι να μην περασει και να παρει αλλη αντιβιωση και γενικα να μην παιρναει και να τον ταλαιπωρησει μεχρι να τον πιασει καποιο φαρμακο. σε αυτη την περιπτωση αν παρει καιρο , ειπε ο γιατρος οτι θα πρεπει να μπω για υστεροσκοπηση, γιατι στην μητρα μονο ετσι μπορεις να δεις αν θα υπαρχει μικροβιο.  δεν θελω να σκεφτομαι αυτη την περιπτωση , εξαλλου και ο γιατρος ειναι θετικος και λεει οτι θα καθαρισει με την πρωτη αντιβιωση

 

αντε να δουμε.....

Κοριτσάκι μου αυτός ο δρόμος είναι μεγάλος και τα βήματα που μας επιτρέπονται είναι μικρά και λίγα.. σιγά σιγά Λοιπόν θα τα καταφέρετε και ολες θα τσ καταφέρουμε, τα λέω για να τα ακούω 😂 εύχομαι να περάσει γρήγορα και νς μην ταλαιπωρηθεί με αντιβιωσεις..

Οσο για την υστεροσκοπιση έχω καταλήξει στο να γίνεται για να είσαι ήσυχος... με αυτή τη λογική ρε κορίτσια δλδ αν ένας πρώην είχε τέτοιο μικρόβιο και δεν το μάθαμε ποτε, πολύ πιθανόν να το έχουμε κόλλησει κσι χαμπάρι νς μην το πήραμε? Θα τρελαθώ πραγματικά! Εγω ρε κορίτσια είχα 8 χρόνια σχέση και προφυλάξεις δεν παίρναμε απλά πρόσεχαμε (τρομάρα μου)... εντάξει δεν μπορείς να το πιάσεις απο πουθενά.. υστεροσκοπιση και το κεφάλι μου ήσυχο 

  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Star1978 είπε:

καλησπερα!κοπελα μου να την κανεις την υστεροσκοπιση γτ φαινεται κ το σχημα της μητρας κ  οι σαλπιγγες!...εστω κ προληπτικα!

Ναι θα την κάνω κορίτσι μου να ησυχάσω.. η μήτρα μου φάνηκε στη σαλπιγγογραφια, έχω οπίσθια κάμψη, οι σάλπιγγες ανοιχτες δόξα το θεό... τπτ να μην έχω που δεν το έχω καταλάβει.. ξέρω γω, ολα μπορούν να συμβούν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ναι θα την κάνω κορίτσι μου να ησυχάσω.. η μήτρα μου φάνηκε στη σαλπιγγογραφια, έχω οπίσθια κάμψη, οι σάλπιγγες ανοιχτες δόξα το θεό... τπτ να μην έχω που δεν το έχω καταλάβει.. ξέρω γω, ολα μπορούν να συμβούν 

ολα καλα θα πανε!κοιτα να ηρεμησεις λιγο γτ το αγχος δεν βοηθα!κ εγω ταλαιπωρηθηκα πολυ αλλά  τα καταφερα!φοβερο στηριγμα ο συζυγος  μου αλλά θα δεις σε λιγο καιρο θα  ακουσεις κ εσυ τα ευχαριστα!☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Star1978 είπε:

ολα καλα θα πανε!κοιτα να ηρεμησεις λιγο γτ το αγχος δεν βοηθα!κ εγω ταλαιπωρηθηκα πολυ αλλά  τα καταφερα!φοβερο στηριγμα ο συζυγος  μου αλλά θα δεις σε λιγο καιρο θα  ακουσεις κ εσυ τα ευχαριστα!☺️

γτ σου ζητανε την υστεροσκοπηση αφου η σαλπιγγογραφια ηταν ενταξει;εμενα δεν ηταν ενταξει το αποτελεσμα της σαλπιγγογραφιας κ για αυτο εκανα υστεροσκοπιση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...