Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

Αχ κοριτσια μου ο γαμος τιποτα δεν ειναι... ενα παρτυ.... το παιδι θελουμε! δεν τιθεται διλημμα.... μονο αν δεν ερθει το παιδι θα οργανωσουμε γαμο και τα συναφη....

απλα και με τον αρραβωνα ειπαμε να κανουμε κτ ωραιο να το γιορτασουμε (με γονεις και αδερφια.. μην φανταστειτε κοσμος και χαμος.. 20 ατομα) και ηρθαν ολα τουμπα...

σπιτι ψαχνουμε καιρο αλλα πραγματικα επειδη σε αυτο το σπιτι ειναι 50 τμ δεν χωραμε.... εχει 1 κρεβατοκαμαρα και 1 ντουλαπα 3φυλη.. που να μπουν τα ρουχα μας; ηρθαν οι γονεις μου τις προαλλες και κοιμαμασταν στον καναπε με τον αντρα μου.. τωρα θα ερθει ο αδερφος μου κι ουτε 1 βραδυ δε μπορουν να μεινουν σ εμας...

απο την αλλη ειναι σε πολυ καλη τοποθεσια (για τις δουλειες μας) και οικονομικο!!! συγκριτικα με την τρελα που υπαρχει εκει εξω με τα ακινητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγω δεν πήγα για δουλειά σήμερα γιατί ο άντρας μου είναι λίγο κρυωμενος και είπα να μην το διακυνδινεψω μέχρι να κάνει τεστ... Στα δικά μου τώρα... Μετά την ροζ σταγόνα που είδα εχθές τίποτα άλλο μόνο η αίσθηση ότι έρχεται αλλά δεν ούτε καν η θερμοκρασία έχει πέσει ακόμα οπότε περιμένω μέχρι τη Δευτέρα 

Αχ κορίτσι μου μακάρι να ξαναδείς αυτό το χρώμα μετά από 8 μήνες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγω δεν πήγα για δουλειά σήμερα γιατί ο άντρας μου είναι λίγο κρυωμενος και είπα να μην το διακυνδινεψω μέχρι να κάνει τεστ... Στα δικά μου τώρα... Μετά την ροζ σταγόνα που είδα εχθές τίποτα άλλο μόνο η αίσθηση ότι έρχεται αλλά δεν ούτε καν η θερμοκρασία έχει πέσει ακόμα οπότε περιμένω μέχρι τη Δευτέρα 

αχ λεγε τετοια!!!!!!!! πες ευχαριστα νεα!!!!!! νομιζω οτι τα συμπτωματα κατι καλο δειχνουν να ερχεται!!!!!!! 😁😁🙏🙏🙏❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγω δεν πήγα για δουλειά σήμερα γιατί ο άντρας μου είναι λίγο κρυωμενος και είπα να μην το διακυνδινεψω μέχρι να κάνει τεστ... Στα δικά μου τώρα... Μετά την ροζ σταγόνα που είδα εχθές τίποτα άλλο μόνο η αίσθηση ότι έρχεται αλλά δεν ούτε καν η θερμοκρασία έχει πέσει ακόμα οπότε περιμένω μέχρι τη Δευτέρα 

Αρχίζω πολύ να πιστεύω ότι ήταν εμφύτευση. Αλλιώς θα σου είχε έρθει η περίοδος.  Από βδομάδα λέω να πας για μια χοριακη. Ο γιατρός τι είπε;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Και εμείς έτσι το έχουμε κάνει προς το παρών. Με σύμφωνο για να μπορούμε να προχωρήσουμε τις διαδικασίες.  

Αυτή την στιγμή έχουμε βάλει προτεραιότητα το μωράκι. ♥️Και όχι τον γάμο. Δεν θα είχαμε και διάθεση να κάνουμε έναν γάμο τώρα. Ας έρθει με το καλό😍 να μας δώσει και χαρά και να γίνει γάμος τρικουβερτος🤣

Έτσι ακριβώς και εγώ νιώθω,  εδώ το γάμο της φίλης μου και δεν τον ευχαριστήθηκα όπως έπρεπε... Εγώ τώρα όχι γάμο, αλλα ούτε σε γενέθλια όρεξη δεν έχω.. η όρεξη μου έρχεται όταν πάω στους γιατρούς 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγω δεν πήγα για δουλειά σήμερα γιατί ο άντρας μου είναι λίγο κρυωμενος και είπα να μην το διακυνδινεψω μέχρι να κάνει τεστ... Στα δικά μου τώρα... Μετά την ροζ σταγόνα που είδα εχθές τίποτα άλλο μόνο η αίσθηση ότι έρχεται αλλά δεν ούτε καν η θερμοκρασία έχει πέσει ακόμα οπότε περιμένω μέχρι τη Δευτέρα 

Παρε ενα τεστ κορίτσι μου να χαρούμε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Έτσι ακριβώς και εγώ νιώθω,  εδώ το γάμο της φίλης μου και δεν τον ευχαριστήθηκα όπως έπρεπε... Εγώ τώρα όχι γάμο, αλλα ούτε σε γενέθλια όρεξη δεν έχω.. η όρεξη μου έρχεται όταν πάω στους γιατρούς 😂😂😂

Πωωω ισχύει. Και εγώ τα ίδια. Περιμένω πως και πως τις μέρες για τους γιατρούς και χαίρομαι. Για τίποτα άλλο δεν έχω όρεξη. 😌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ λεγε τετοια!!!!!!!! πες ευχαριστα νεα!!!!!! νομιζω οτι τα συμπτωματα κατι καλο δειχνουν να ερχεται!!!!!!! 😁😁🙏🙏🙏❤️❤️

Μακαρι κορίτσι μου από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί αλλά προτιμώ να κρατάω μικρό καλάθι μέχρι την Τρίτη το πρωί που θα είμαι στην πρώτη μέρα καθυστέρησης... Αν έχω καθηστερηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Παρε ενα τεστ κορίτσι μου να χαρούμε ολες

Μην είναι νωρίς σκέφτομαι και απογοτευτει 🤔😮

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αχ βρε Τονια μου…σε καταλαβαίνω απόλυτα το ίδιο είχα πριν ένα χρόνο!!! Όλα προγραμματισμένα για τον γάμο και ακυρώθηκε λόγο κοβιντ πήγαν όλα πίσω πατήσαμε το κουμπί της παύσης και μείναμε εκεί!! Δεν έφτανε ο κοβιντ  Έκλαιγα γιατί η προηγούμενη δουλεια μου δε με γέμιζε ήθελα να παραιτηθώ και ήρθε το κοβιντ κ ελεγα που να πάω τώρα;; Να παραιτηθώ και τι θα κάνω; Που να βρω δουλεια υπό αυτες τις συνθήκες;; Εδώ απολύουν κόσμο εμένα ποιος θα με προσλάβει; Ελεγα θα μείνω εδώ για πάντα θα είμαι δυστυχισμένη για πάντα… ξυπνούσα και έκλαιγα που θα πήγαινα δουλεια, δεν είχα όρεξη για τίποτα τις φιλες μου δεν τις έβλεπα και γενικά ξεκόψαμε λόγο αυτής της δουλειας που είχα ακόμα και τώρα νιώθω ξένη μαζί τους(άλλη πονεμένη ιστορία αυτή)…! Ώσπου μια μέρα από εκεί που δε το περίμενα μέσα στην καραντίνα με παιρνουν τηλέφωνο από την τωρινή δουλεια μου, είχα στείλει βιογραφικό μηνες πριν ούτε που το θυμόμουνα!! Έκανα ιντερβιου ονλινε πήγα για 2ο ονλινε και ένα από κοντά όταν σταμάτησαν τα μέτρα μετακίνησης! Και με πήραν…μια ανάσα αρχισα ξανά να τα βάζω σε σειρά όλα αρχίσαμε να κάνουμε ξανά σχέδια για το μέλλον βάλαμε μπρος για παιδάκι είπαμε όταν έρθει, βάλαμε μπρος για το σπίτι άγχος και εκεί δάνειο, οι τιμές των υλικών στα ύψη αλλά είναι κάτι το οποίο δεν μπορούμε να αλλάξουμε δυστυχως είμαστε άτυχοι θα κάνουμε οικονομία όσο μπορούμε για να μην χρειαστεί να πάρουμε και άλλο δάνειο, ξανά προγραμμάτισα τον γάμο μου και όλα μπήκαν σε σειρά!! και καπως είμαι καλά! 
 

Και εσυ δε πειράζει πάρε μια ανάσα είναι κάτι το οποίο δεν μπορείς να αλλάξεις θα πατε στους δικούς του άντρα σου θα χαλαρώσετε θα έρθει κ ο αδερφος σου θα τον δεις θα αλλάξεις λίγο παραστάσεις!! Δες το και θετικά είναι μια ανάσα! Σε πιέζει ο χρόνος για εξετάσεις;; Ή μπορείς να τις δώσεις και άλλη στιγμή;; Το θέμα μωρό να μην σε αγχώνει τα έχετε βάλει σε μια σειρά τώρα, θα έρθει!! Έτσι να σκέφτεσαι!! 

  

τις εξετασεις μπορω να τις δωσω μεχρι 20 νοεμβρη αλλα με ολα αυτα που μαζευονται (εχω επαγγελματικο ταξιδι στις 8-9 νοεμβρη και απο 10 θα ειμαι στο χωριο να βοηθησω γονεις με κτ αγροτικες εργασιες (κοινως ελιες 😜😜) γτ κι αυτοι δε μπορουν μονοι και θα ειμαστε ολοι στο χωριο.. με αδερφο, νυφη και ανιψιο... οποτε τελευταια ημερομηνια που εχω να δωσω ειναι 3 νοεμβρη.. τοτε εχει το εξεταστικο κεντρο....

Σας ευχαριστω ολα τα κοριτσια για τη στηριξη και την αγαπη σας!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αρχίζω πολύ να πιστεύω ότι ήταν εμφύτευση. Αλλιώς θα σου είχε έρθει η περίοδος.  Από βδομάδα λέω να πας για μια χοριακη. Ο γιατρός τι είπε;

 

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί κορίτσι μου.. Δεν τον έχω πάρει τον γιατρό αλλά σίγουρα θα μου πει να περιμένω μέχρι τη Δευτέρα που είναι να έρθει κανονικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Την κούρασα αρκετά είναι η αλήθεια.... αλλά το βράδυ μου έδωσε κάτι κλωτσιές, του έδωσε κ κατάλαβε! Τώρα κάθομαι, πιο χαλαρές δουλειές σήμερα....... σε μια καρεκλίτσα κ μόνο διπλώνω ρούχα γιατί μαζέψαμε αρκετά 🤪

λενε οτι οταν ξαπλωνεις, εχει το εμβρυακι ανεση και αρχιζει τις κλωτσιες ε;;;

σμρ ξεκουραση!!! στη γιατρο σου ποτε ερχεσαι να τη δεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Μακαρι κορίτσι μου από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί αλλά προτιμώ να κρατάω μικρό καλάθι μέχρι την Τρίτη το πρωί που θα είμαι στην πρώτη μέρα καθυστέρησης... Αν έχω καθηστερηση

Καλά κάνεις και έχεις μικρό καλάθι, και εγώ έτσι κάνω. Ίσα ίσα θα είναι πιο μεγάλη η χαρά μας όταν θα το δούμε. 🤗 Άντε όμως μακαααρι να κάνεις την αρχή στην ομαδουλα μας. Να βλέπουμε ότι μια μια θα ξεκινήσει να φτανει στον στόχο. Εμείς εδώ όλες μαζί θα πάμε στους γιατρούς, όλες μαζί μας βλέπω με σπορακια. Το 2022 θα είναι η χρονιά μας, να το θυμηθείτε ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

λενε οτι οταν ξαπλωνεις, εχει το εμβρυακι ανεση και αρχιζει τις κλωτσιες ε;;;

σμρ ξεκουραση!!! στη γιατρο σου ποτε ερχεσαι να τη δεις;;

1η του μήνα... κ δεν κρατιέμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Καλά κάνεις και έχεις μικρό καλάθι, και εγώ έτσι κάνω. Ίσα ίσα θα είναι πιο μεγάλη η χαρά μας όταν θα το δούμε. 🤗 Άντε όμως μακαααρι να κάνεις την αρχή στην ομαδουλα μας. Να βλέπουμε ότι μια μια θα ξεκινήσει να φτανει στον στόχο. Εμείς εδώ όλες μαζί θα πάμε στους γιατρούς, όλες μαζί μας βλέπω με σπορακια. Το 2022 θα είναι η χρονιά μας, να το θυμηθείτε ♥️♥️

Θα είναι κορίτσια μου, το πιστεύω πολύ!!!! Ίσως γι'αυτό δεν ξεκολλάω από την παρέα σας, για να σας κάνω την αρχή τον Γενάρη κ μέχρι τέλος του έτους να έχουμε όλες μωράκι! 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κι εγω τις διαβαζω καθε μερα! μεγαλες αγωνιστριες!!! τις θαυμαζω!!!!! για την ελενα λες ε;; ειδα τα 3 τεστ και το φορμακι 1-3 months και τρελαθηκα!!! χαιρομουν λες και ηταν δικα μου τα τεστ 😁😁😁❤️

Ναι για την Έλενα και η κοπέλα οταν ψάχνομουν με γιατρούς προθυμοποιήθηκε να  βοήθησει!! 2η προσπάθεια κορίτσια, πόσο δυνατός πρέπει να είναι ένας άνθρωπος ώστε μετα την αποτυχία να συνεχίσει! Εγω πραγματικά σε μια ενδεχόμενη αποτυχία δεν ξέρω τι θα κάνω, μη λέω μεγάλα λόγια, αλλά στη σκέψη κσι μόνο τρελαίνομαι μαυρίζουν ολα Μπροστα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλε τι συγγνώμη εδω είπαμε τα λέμε ολαα.. κοίτα πιστεύω σου φαίνονται ολα βουνό γιατί ήρθαν και μεζεμενα.. Επειδή και η δικη μου κατάσταση δεν απέχει και πολύ στο θέμαπολλά πράγματα πρέπει να γίνουν ταυτόχρονα.. θα σου πω το εξής και ελπίζω να βοηθήσει, βάλε προτεραιότητες , σκέψου τι είναι αυτό που θέλεις αυτή τη στιγμή? Το γάμο ή ενα παιδάκι ώστε να επικεντρωθείς σε αυτό, βιάζεστε να φύγετε απο το σπίτι που είστε? Η μπορείτε να αφήσετε χρόνο καο με την πρώτη καλή ευκαιρία μετακομίζετε.. Έτσι θα επικεντρωθείς σε ένα στόχο! 

Και εγώ δεν είμαι παντρεμένη, αλλά πραγματικά δεν με νοιάζει, πέρυσι μου έκανε πρόταση γάμου και είπαμε του το επόμενο καλοκαίρι να κάνουμε το γάμο μας.. Αυτή τη στιγμή και κάθε στιγμή όμως προτιμώ το θαυματακι μου και όχι την ταμπέλα του γάμο,  άποψη μου είναι αυτή!  Οπότε κοριτσάκι μου βάλτα κάτω κατα αύξοντα σειρά.. 

Εχθές πήγαμε συμβολαιογράφο υπογράψαμε οτι συμπολαιογραφικη πραξη για υποβοηθούμενη αναπαραγωγή και πως ο πατέρας αναλαμβάνει τις ευθύνες του 😂😂 

Ο γάμος μου ας γίνει και σε 2 χρόνια,  αν πρόκειται να έρθει το θαυματακι μου..

Ολα θα γίνουν υγεία και πίστη!!💗💗

Εχεις δίκιο όταν μπουν σε μια σειρά προτεραιότητας όλα θα έρθουν οπως τα θέλεις!! Σύντομα μανούλα και το παιδί παράνυφο ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια πάντα είχα διαίσθηση ότι θα γεννηθεί το πρώτο μου παιδακι σε χρονια με ζυγό αριθμό. Δεν ξέρω γιατί μου έχει κολλήσει έτσι. Οπότε στο 2021 δεν πολύ πίστευα. Τώρα όμως μέχρι τον Μάρτιο πρεπει να έρθει το σπορακι ώστε να προλάβει να γεννηθεί μετά στο 2022 για να επιβεβαιωθεί η διαίσθηση μου ,🤣😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μακαρι κορίτσι μου από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί αλλά προτιμώ να κρατάω μικρό καλάθι μέχρι την Τρίτη το πρωί που θα είμαι στην πρώτη μέρα καθυστέρησης... Αν έχω καθηστερηση

ναι καλα λες!! βιαζομαι να χαρω κι εγω....🙄 ενα-ενα τα βηματα! παντως αν η θρμοκρασια συνεχισει με δεκατα κι αυριο ειναι πολυ καλο σημαδι! και αυτο το λιγο αιματακι!! 😄

ρε κοριτσια αληθεια δεν ξερετε ποσο ανυπομονω να ακουσω δικα σας ευχαριστα!!!!! δεν ξερετε ποσο σας σκεφτομαι και σας νοιαζομαι! αληθεια θα χαρω απιστευτα!! θα μου δωσει κι αλλο push!!! 💘💘💘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

1η του μήνα... κ δεν κρατιέμαι!!!

αχ τελεια!!!!!! ❤️❤️❤️ (οι αντιδρασεις τελειωσαν)

ολα θα ειναι τελεια!!! πλησιαζουν οι μερουλες!!!! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

τις εξετασεις μπορω να τις δωσω μεχρι 20 νοεμβρη αλλα με ολα αυτα που μαζευονται (εχω επαγγελματικο ταξιδι στις 8-9 νοεμβρη και απο 10 θα ειμαι στο χωριο να βοηθησω γονεις με κτ αγροτικες εργασιες (κοινως ελιες 😜😜) γτ κι αυτοι δε μπορουν μονοι και θα ειμαστε ολοι στο χωριο.. με αδερφο, νυφη και ανιψιο... οποτε τελευταια ημερομηνια που εχω να δωσω ειναι 3 νοεμβρη.. τοτε εχει το εξεταστικο κεντρο....

Σας ευχαριστω ολα τα κοριτσια για τη στηριξη και την αγαπη σας!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Δεν θα μπορείς να τις ξανά δώσεις άλλη χρονική στιγμή; Πχ του χρόνου; Στο λεω γιατί και ο αδερφό μου του έμεναν 3 μαθήματα για το charter του αλλά έτυχε ο γαμος και το άφησε, μετά ήρθε η εξωσωματικής της νύφης μου που κ αυτή δε μπορούσε να κάνει κάτι κ ολες τις δουλειες τις ανέλαβε ο αδερφος μου όποτε το άφησε γι ένα χρόνο ακόμη, μετά γεννήθηκε το μωρό είχανε κάποια θεματάκια με το μωράκι χειρουργεία κτλ πάλι το άφησε, μετά πάει να ξεκινήσει ήρθε το κοβιντ, τώρα έπρεπε να κάνουν μετακόμιση άλλαξε και δουλεια και σκεψου 3 μαθήματα θα τα δώσει τώρα όποτε έχει…! Τοσες αναβολές! Αν μπορείς να να το κανεις και εσυ μην αγχώνεσαι δες το πιο χαλαρά αφού προέκυψαν αυτά τελευταία στιγμή! Πάντα να εχεις ένα plan B να μην πελαγώνεις 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγω δεν πήγα για δουλειά σήμερα γιατί ο άντρας μου είναι λίγο κρυωμενος και είπα να μην το διακυνδινεψω μέχρι να κάνει τεστ... Στα δικά μου τώρα... Μετά την ροζ σταγόνα που είδα εχθές τίποτα άλλο μόνο η αίσθηση ότι έρχεται αλλά δεν ούτε καν η θερμοκρασία έχει πέσει ακόμα οπότε περιμένω μέχρι τη Δευτέρα 

Μακάρι να ψήνεται κάτι εκεί μέσα κορίτσι μου 💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Έτσι ακριβώς και εγώ νιώθω,  εδώ το γάμο της φίλης μου και δεν τον ευχαριστήθηκα όπως έπρεπε... Εγώ τώρα όχι γάμο, αλλα ούτε σε γενέθλια όρεξη δεν έχω.. η όρεξη μου έρχεται όταν πάω στους γιατρούς 😂😂😂

Κλαίω που φτάσαμε να χαιρόμαστε για τους γιατρους και να βαριόμαστε στους γάμους 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εχεις δίκιο όταν μπουν σε μια σειρά προτεραιότητας όλα θα έρθουν οπως τα θέλεις!! Σύντομα μανούλα και το παιδί παράνυφο ❤️❤️

Μακάρι κορίτσια μου για όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...