Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα .

Σταμάτησα τη προγεστερόνη την τρίτη .

Και περιμένω περίοδο.λογικα σήμερα αύριο πρέπει να αδιαθετήσω. Κανονικά 😟

Εν τέλει δεν έχει εμφανιστεί. Αλλά από χθες έχω αυξημένα υγρά .... Κ φοβάμαι μην έχω κάνει μύκητες αν κ δεν με τρώνε ιδιαίτερα. Λέτε να ναι υγρά πριν την περίοδο επειδή πήρα προγεστερόνη;

Είχα κάνει καλλιεργεία κ ήμουν μια χαρά πριν 20 μέρες κ έκανε κ ο φίλος μου κ βγήκε καθαρή !

Καλημέρα Μιμή μου!!

κι εγω θα σου πω οτι και τα κοριτσια πιο πανω.... προσπαθησε να μην αγχωνεσαι και να μην πανικοβαλλεσαι... σμρ-αυριο περιμενεις περιοδο... μμμοοοολις που αρχισε η μερα..😉

ολα θα πανε κατευχην και ευχομαι συντομα να μας λες τα ευχαριστα της θετικης χοριακης!!!! 🤞🤞❤️❤️

με το σπιτι ειχατε καποιο νεοτερο;;; το ποδι σου πως ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, είμαι πολύ καλά μπορώ να πω.. σκέφτομαι θετικά και ανυπομονώ να δω τους γιατρούς.. προσπαθώ να αποβαλω την σκέψη μιας πιθανής αποτυχίας στην εξωσωματική και προς το παρόν σκέφτομαι την μπομπα που με αντιπροσωπεύει απόλυτα κσι παίρνω δύναμη!  Μα πραγματικά ήταν σα να άκουγα εμένα! 

Νσ έχεις μια εύκολη μέρα κορίτσι μου!!  💗

Και εγώ την είδα την συνέντευξη και εμένα με άγγιξε παρά πολύ!! Δεν την συμπαθούσα αλλά μετά από αυτό την ακολουθώ παντού 🤣🤣 να είσαι αισιόδοξη να εχεις εμπιστοσύνη στον γιατρο και όλα καλά θα πάνε 💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ την είδα την συνέντευξη και εμένα με άγγιξε παρά πολύ!! Δεν την συμπαθούσα αλλά μετά από αυτό την ακολουθώ παντού 🤣🤣 να είσαι αισιόδοξη να εχεις εμπιστοσύνη στον γιατρο και όλα καλά θα πάνε 💕💕

Ναι ναι θυμάμαι που το είχες αναφέρει και έτσι το θυμήθηκα και το έψαξα.. κορίτσια μου και η μπόμπα πολυκυστηκες ωοθήκες έχει!! 2,5 -3 Χρόνια το πολεμούσε,  έφτασε σε σημείο μόλις έβλεπε περίοδο να κλαιει.. ποοοσο εγω!! Και πολλα ακόμα κορίτσια πιστεύω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημέρα Μιμή μου!!

κι εγω θα σου πω οτι και τα κοριτσια πιο πανω.... προσπαθησε να μην αγχωνεσαι και να μην πανικοβαλλεσαι... σμρ-αυριο περιμενεις περιοδο... μμμοοοολις που αρχισε η μερα..😉

ολα θα πανε κατευχην και ευχομαι συντομα να μας λες τα ευχαριστα της θετικης χοριακης!!!! 🤞🤞❤️❤️

με το σπιτι ειχατε καποιο νεοτερο;;; το ποδι σου πως ειναι;

Βρε κορίτσια δεν μοιάζουνε με υγρά είναι σαν να έχω κομμάτια άσπρα και έχω μία μικρή ενόχληση στον κόλπο πήγα πήρα ένα συγνώμη μία πώς λέγεται δεν θυμάμαι καλά κολπική πλύση με χαμομήλι αν το λέω σωστά Εύα καλά ναι περιμένω περίοδο σήμερα αύριο το ξέρω πιστεύω να έρθει σύντομα γενικά γιατί συνήθως μου ερχόταν αμέσως με το που σταμάταγα τα χάπια... Με το πόδι μου κορίτσια τίποτα σταθερά ο γιατρός λέει ότι δεν μπορεί να καταλάβει από ότι τα έχω πάθει φοβάται μήπως το έχω πάθει μετά την υπερδιέγερση και έχω κάνει ξαφνική εκφύλιση του χονδρού λόγω των ορμονών απίστευτα έτσι μετά από αυτό που πέρασα το καλοκαίρι γιατί η αλήθεια είναι ότι άρχισα να πονάω από τότε και έπειτα στα πόδια μου μετά που σηκώθηκα για πήγα στις διακοπές ήμουνα χάλια στις διακοπές αν το θυμάστε τέλος πάντων χθες πήγα έκανα την πρώτη ένεση στον αστράγαλο με υαλουρονικό και θα κάνω άλλες δύο με διάφορα 7 με 10 ημέρες στην καθεμία.

Κορίτσια με το σπίτι έχουμε απελπιστεί τελείως δεν μπορούμε να βρούμε τίποτα όποια αγγελία βγαίνει και παίρνουμε τηλέφωνο που κάνω ανανέωση κάθε μέρα αμέσως μου λένε ότι έχει νοικιαστεί ή ότι έχει πάει άλλους και το έχει δει η ζητάνε κάτι λεφτά τρέλα του τύπου 500 ευρώ για σπίτι 60 τετραγωνικά τι να σας πω δεν ξέρω πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνουμε έχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ με το σώμα μου με αυτό που έπαθα με τους χοντρούς ο γιατρός βλέπει ότι έχω λιώσει στους χόνδρους σε όλες τις αρθρώσεις αστραγάλους και γόνατα και στα δύο πόδια 😟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mimi26 τι προγεστερονη έπαιρνες; 
Δεν είμαι πολύ σχετική αλλά αν έπαιρνες κολπικά είναι φυσιολογικο να έχεις λευκά κομμάτια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε? Είμαι από το πρωί σε ένα τιμόνι κ τρέχω για δουλειές....🥴

@Mimi26 εγώ που παίρνω μέχρι τώρα προγεστερόνη στην εγκυμοσύνη έχω ακριβώς αυτό που περιγράφεις κορίτσι μου, χρησιμοποιώ την κολπική αλοιφή vasclor. Εσύ σε τι μορφή παίρνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Είμαι από το πρωί σε ένα τιμόνι κ τρέχω για δουλειές....🥴

@Mimi26 εγώ που παίρνω μέχρι τώρα προγεστερόνη στην εγκυμοσύνη έχω ακριβώς αυτό που περιγράφεις κορίτσι μου, χρησιμοποιώ την κολπική αλοιφή vasclor. Εσύ σε τι μορφή παίρνεις?

Κορίτσια έπαιρνα dufaston 5 μέρες από το στόμα.. λέτε να ναι από αυτό ;;; 🙄🙄🙄🙄🙄

Έκανα μια κολπική πλύση. Καλά έκανα;

Νοιωθω τσούξιμο μέσα στο κόλπο 🥺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια έπαιρνα dufaston 5 μέρες από το στόμα.. λέτε να ναι από αυτό ;;; 🙄🙄🙄🙄🙄

Έκανα μια κολπική πλύση. Καλά έκανα;

Νοιωθω τσούξιμο μέσα στο κόλπο 🥺

Γνώμη μου είναι να μην κάνεις πλύσεις καλή μου... πιστεύω το θέλουμε αυτό που μαζεύει εκεί, κάνε καλύτερα ένα τηλ στον γιατρό μην σου λέμε κ εμείς θεωρίες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι μου, τέτοια να ακούμε, υπέροχα νέα!!! Να προσέχεις πολύ πολύ και θα έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη,  είμαι σίγουρη!!! Δώσε ένα φιλάκι στο σπορακι σου 😘💗

Ευχαριστώ πολύυυ🤗💓💓💓

Ανυπομονώ να ακούσω κι εσάς να συζητάτε γι’αυτά, δεν αργεί, είμαι σίγουρη!!!💞

(και μπορεί να γεννηθούν κι εσάς το ‘22 κ να’ναι συνομήλικα τα παιδάκια μας κ να κάνουν παρέα😜🥰)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ τι τελεια νεα!!!!! Τι ωραια κλεινει αυτη η μερα!!!! 😁😁😁

Μπραβο κοριτσι μου!!! Η πριγκιπισουλα σου ερχεται!!!! Αγορασε φορεματακια κ κορδελιτσες να την υποδεχτεις!!! 😍😍😍😍🎀🛍️👗💜♀️

Ευχομαι σε ενα μηνα να πανε ολα τελεια στη β' επιπεδου κ να δεις ποσο συντομα θα κρατας την μικρουλα σου στην αγκαλια σου!!!🙏💜💜💜

Αχχ σε ευχαριστώ πολύυυυ😍😍😍 Τι γλυκιά που είσαι!!!💓 Ανυπομονώ!!💞🌸🎀🛍👗👑

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Γνώμη μου είναι να μην κάνεις πλύσεις καλή μου... πιστεύω το θέλουμε αυτό που μαζεύει εκεί, κάνε καλύτερα ένα τηλ στον γιατρό μην σου λέμε κ εμείς θεωρίες! 

Πήρα τηλέφωνο το πρωί στο γιατρό και το σήκωσε η γραμματέας και άρχισε να μου το παίζει ότι ξέρει τι να κάνω και τα λοιπά και της λέω νομίζω ότι έχω μύκητες και άρχισε και μου έλεγε κάτι πράγματα του τύπου Έλα μωρέ δεν είναι κάτι Κάνε καμία πλύση να σε ανακουφίσει και κάτι τέτοια και λέω καλά δεν πάμε καλά έχουμε γίνει όλοι γιατροί έτσι θα ξανά καλέσω τώρα σε λιγάκι γιατί εγώ νομίζω κορίτσια πως έχω μύκητες βγάζω κομμάτια άσπρα και έχω τσούξιμο μέσα στον κόλπο δεν είναι συνεχόμενα τα υγρά έτσι ρευστά είναι σε κομμάτια και με τρώει και εξωτερικά...

Τι να πω δεν ξέρω μπορεί να είναι αυξημένες εκκρίσεις επειδή περιμένω και περίοδο από την προγεστερόνη ενδέχεται και αυτό αλλά καλύτερα να ξαναπάρω το γιατρό να τον ρωτήσω γιατί έχω αρκετή ενόχληση εξωτερικά από αυτά που βγάζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ναι εννοείται έχουμε και τις μαρμελαδεσ Και τα καλούδια από τις ασθενεις μια χαρά 🤣🤣 Όχι είναι φυσιοθεραπευτής!! 
 

Θυμησε μου εσυ είσαι από νησί; Απο τη Συμη; 

Χαχαχα αα τέλειαα!!!

Όχι εγώ είμαι από Αθήνα😬 Κάποια άλλη κοπέλα μάλλον θα είναι από τη Σύμη☺️
Εσύ από Κύπρο αν θυμάμαι καλά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Τέλεια τα νέα σου!!! Όλα καλά θα πάνε και όλα ροζ 💕💕💕 καλή τελειομηνη  εγκυμοσύνη και με ένα πονο 

Ευχαριστώ!!🤗 

Όλα ροζ όπως τα λες🥰🎀💕💞💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχα αα τέλειαα!!!

Όχι εγώ είμαι από Αθήνα😬 Κάποια άλλη κοπέλα μάλλον θα είναι από τη Σύμη☺️
Εσύ από Κύπρο αν θυμάμαι καλά;;

Ααα σε μπέρδευσα με άλλη κοπέλα…ναι ναι από Κύπρο! Σας περιμένω ολες με τα μωράκια σας 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Τέλεια κορίτσι μου!!!! Κ εγώ έτσι έκανα, μετά την αυχενική αγόρασα το πρώτο μας φουστάνι κ κορδέλες 💝

Μετά την αυχενική;; Ή τη β’ επιπέδου εννοείς;; Μη με βάζεις σε πειρασμό τώρα κ δε θέλω κ πολύ..έλεγα να περιμένω μέχρι τη β’ επιπέδου για σιγουριά🙈🎀💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Πήρα τηλέφωνο το πρωί στο γιατρό και το σήκωσε η γραμματέας και άρχισε να μου το παίζει ότι ξέρει τι να κάνω και τα λοιπά και της λέω νομίζω ότι έχω μύκητες και άρχισε και μου έλεγε κάτι πράγματα του τύπου Έλα μωρέ δεν είναι κάτι Κάνε καμία πλύση να σε ανακουφίσει και κάτι τέτοια και λέω καλά δεν πάμε καλά έχουμε γίνει όλοι γιατροί έτσι θα ξανά καλέσω τώρα σε λιγάκι γιατί εγώ νομίζω κορίτσια πως έχω μύκητες βγάζω κομμάτια άσπρα και έχω τσούξιμο μέσα στον κόλπο δεν είναι συνεχόμενα τα υγρά έτσι ρευστά είναι σε κομμάτια και με τρώει και εξωτερικά...

Τι να πω δεν ξέρω μπορεί να είναι αυξημένες εκκρίσεις επειδή περιμένω και περίοδο από την προγεστερόνη ενδέχεται και αυτό αλλά καλύτερα να ξαναπάρω το γιατρό να τον ρωτήσω γιατί έχω αρκετή ενόχληση εξωτερικά από αυτά που βγάζω...

Κ εμένα έτσι κομμάτια βγαίνει αλλά η διαφορά είναι ότι εγώ χρησιμοποιώ αλοιφή κ όχι χάπι.... μπορεί να έχεις δίκιο για μύκητες, καλύτερα όπως λες μίλα με τον γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess28 είπε:

Μετά την αυχενική;; Ή τη β’ επιπέδου εννοείς;; Μη με βάζεις σε πειρασμό τώρα κ δε θέλω κ πολύ..έλεγα να περιμένω μέχρι τη β’ επιπέδου για σιγουριά🙈🎀💞

Αα τώρα είδα χαχαα…θα περιμένω λίγο ακόμα, κ εγώ έτσι λέω🙈🥰🛍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου🥰 Ειδα παρακατω οτι πηγες στο γιατρο και ειδες το κοριτσακι σου! Μπραβο χαιρομαι παρα πολυ με τα νεα σου, να σας πανε ολα τελεια με το καλο να την υποδειχτειτε  σε λιγους μηνες🥰🥰

Ευχαριστώ πολύ❤️❤️ Και στα δικά σου σύντομα εύχομαι😍😍💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Ααα σε μπέρδευσα με άλλη κοπέλα…ναι ναι από Κύπρο! Σας περιμένω ολες με τα μωράκια σας 🥰🥰

Μάλλον με εμένα μπερδεύτηκες 😊 είμαι από Δωδεκάνησα αλλά όχι από Σύμη, απλά είχα αναφέρει σε μια συζήτηση για τον Πανορμίτη της Σύμης κ θα το συνδύασες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ευχαριστώ πολύυυ🤗💓💓💓

Ανυπομονώ να ακούσω κι εσάς να συζητάτε γι’αυτά, δεν αργεί, είμαι σίγουρη!!!💞

(και μπορεί να γεννηθούν κι εσάς το ‘22 κ να’ναι συνομήλικα τα παιδάκια μας κ να κάνουν παρέα😜🥰)

Μακάρι απο το στόμα σου και στου Θεού το αφτί!! 💗💗💗 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα .

Σταμάτησα τη προγεστερόνη την τρίτη .

Και περιμένω περίοδο.λογικα σήμερα αύριο πρέπει να αδιαθετήσω. Κανονικά 😟

Εν τέλει δεν έχει εμφανιστεί. Αλλά από χθες έχω αυξημένα υγρά .... Κ φοβάμαι μην έχω κάνει μύκητες αν κ δεν με τρώνε ιδιαίτερα. Λέτε να ναι υγρά πριν την περίοδο επειδή πήρα προγεστερόνη;

Είχα κάνει καλλιεργεία κ ήμουν μια χαρά πριν 20 μέρες κ έκανε κ ο φίλος μου κ βγήκε καθαρή !

Αγάπη, θα σου έρθει, μην αγχώνεσαι!! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess28 είπε:

Αύριο μπαίνω στον 5ο!! Πρωταπριλιά έχω ΠΗΤ 😄😝

Ααα ε δε νομίζω να έγινε λαθος αν είχε κάτι άλλο θα φαινόταν νομίζω ως τώρα εγώ θα είχα γεμίσει το σπίτι ροζ ρουχαλάκια ως τώρα 😜😜 

 

Σαν ψέμα ακούγεται 😂😂 κριαρακι θα είναι ωραία ωραία 💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Πήρα τηλέφωνο το πρωί στο γιατρό και το σήκωσε η γραμματέας και άρχισε να μου το παίζει ότι ξέρει τι να κάνω και τα λοιπά και της λέω νομίζω ότι έχω μύκητες και άρχισε και μου έλεγε κάτι πράγματα του τύπου Έλα μωρέ δεν είναι κάτι Κάνε καμία πλύση να σε ανακουφίσει και κάτι τέτοια και λέω καλά δεν πάμε καλά έχουμε γίνει όλοι γιατροί έτσι θα ξανά καλέσω τώρα σε λιγάκι γιατί εγώ νομίζω κορίτσια πως έχω μύκητες βγάζω κομμάτια άσπρα και έχω τσούξιμο μέσα στον κόλπο δεν είναι συνεχόμενα τα υγρά έτσι ρευστά είναι σε κομμάτια και με τρώει και εξωτερικά...

Τι να πω δεν ξέρω μπορεί να είναι αυξημένες εκκρίσεις επειδή περιμένω και περίοδο από την προγεστερόνη ενδέχεται και αυτό αλλά καλύτερα να ξαναπάρω το γιατρό να τον ρωτήσω γιατί έχω αρκετή ενόχληση εξωτερικά από αυτά που βγάζω...

Μην πανικοβαλεσαι κορίτσι μου και προσπάθησε να επικοινωνήσεις με τον γιατρό σού 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...