Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχα…λες γι‘αυτό να σε τράβηξε😂😂😂

Εμένα το πρώτο μου δέσιμο κ κόλλημα κ τελευταίο ήταν ο άντρας μου🙈🙈❤️

αχ τι ωραιο αυτο που εχετε...!!!

εγω και με τους 3 υδροχοους ειχα κατι το ανεξελεγκτο... ειμαι της λογικης πολυ αλλα ηταν πανω απο εμενα....

ευτυχως ημουν ευλογημενη να βρω ενα τοσο καλο και ισορροπημενο αντρα!!!!!!!!! 💘

τοσα ακουμε καθε μερα για αντρες βιαιους.. και εχω και κοντινη μας περιπτωση με ασκηση ψυχολογικης βιας και μετα σωματικης........ 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχα…λες γι‘αυτό να σε τράβηξε😂😂😂

Εμένα το πρώτο μου δέσιμο κ κόλλημα κ τελευταίο ήταν ο άντρας μου🙈🙈❤️

Κ εμείς κάπως έτσι..... από τα 17 μου είμαστε μαζί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

και τωρα να μην παμε, παιδια θα κανουμε καποτε... θα βγαλω το αχτι μου!!!!

θα τα ξεσηκωνω να ζητανε λουνα παρκ!!!!!!! 😂😂😂

Χαχαχα, εκεί δε θα μπορεί να πει όχι!!!😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Και εμένα λέων είναι και οντως ο μεγάλος μου ρομαντικος έρωτας!!! ❤️❤️
 

εγω κορίτσια σοβαρές σχέσεις 2 είχα μια με ένα Δίδυμο που δεν ξέρω πως άντεξα αλλά και με αυτόν πέρασα πολυ ωραία στα ακρα πολλες φορες αλλά ήταν και αυτος μια μεγάλη εμπειρία!! 2-3 αλλοι ήταν όταν χώρισα με τον δυδιμο και δεν έβρισκα τίποτα που να με γοητεύσει μέχρι που ήρθε ο λέων μου ❤️❤️

εμενά Δίδυμος είναι ο άντρας μου....Τα φτάνουμε στα άκρα όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η evaki33 είπε:

εμενά Δίδυμος είναι ο άντρας μου....Τα φτάνουμε στα άκρα όλα!

Παιδί μου έκανα ολόκληρο ταξίδι για να τον δω όταν μελώσαμε ήταν τρελός ο ανθρωπος με τίποτα δεν καταλάβαινε και πολύ ζήλια αλλά δεν έχω παράπονο μείναμε πολύ καλά φιλαράκια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

εμενά Δίδυμος είναι ο άντρας μου....Τα φτάνουμε στα άκρα όλα!

καλε ναιιιι!!!! διδυμος με υδροχοο;;; δεν ξαναγινεεε!!!

Πολλα συγχαρητηρια κοριτσι μου προκαταβολικα!!!!!! 👏👏👏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Κ εμείς κάπως έτσι..... από τα 17 μου είμαστε μαζί! 

Κι εμείς από τα 18 αλλά με σκαμπανεβάσματα…τσακωνόμασταν, χωρίζαμε, τα βρίσκαμε..καταλαβαίνεις…θυελλώδης έρωτας🤣 μέχρι την τελευταία φορά που έμεινα έγκυος και μου λέει, τόσα χρόνια που παιδευόμαστε μάλλον είναι καρμικό…και έλιωσα🙈🙈🥺 κάτι τέτοια μου λέει🥰💘💘💘 μα εννοείται, δε θα έκανα παιδί με άλλον πάντα το έλεγα, δεν είμαι από τις κοπέλες που ήθελα να κάνω παιδί, μόνο μαζί του θα έκανα για να ολοκληρώσουμε την αγάπη μας💘💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

εμενά Δίδυμος είναι ο άντρας μου....Τα φτάνουμε στα άκρα όλα!

Εντάξει υδροχόος με δίδυμο ταιριάζετε σίγουρα κ θα έχετε μια τρελή σχέση..ωραία θα περνάτε😀😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εμένα λέων είναι και οντως ο μεγάλος μου ρομαντικος έρωτας!!! ❤️❤️
 

εγω κορίτσια σοβαρές σχέσεις 2 είχα μια με ένα Δίδυμο που δεν ξέρω πως άντεξα αλλά και με αυτόν πέρασα πολυ ωραία στα ακρα πολλες φορες αλλά ήταν και αυτος μια μεγάλη εμπειρία!! 2-3 αλλοι ήταν όταν χώρισα με τον δυδιμο και δεν έβρισκα τίποτα που να με γοητεύσει μέχρι που ήρθε ο λέων μου ❤️❤️

Είναι έρωτες οι άτιμοι έχουν τον τρόπο τους να σε ρίχνουν❤️❤️❤️ 

Εγώ ούτε κακία δε μπορώ να του κρατήσω θα κάνει καμια μαλαγανιά, θα πει κανα αστείο κ μου περνάει..❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Κι εμείς από τα 18 αλλά με σκαμπανεβάσματα…τσακωνόμασταν, χωρίζαμε, τα βρίσκαμε..καταλαβαίνεις…θυελλώδης έρωτας🤣 μέχρι την τελευταία φορά που έμεινα έγκυος και μου λέει, τόσα χρόνια που παιδευόμαστε μάλλον είναι καρμικό…και έλιωσα🙈🙈🥺 κάτι τέτοια μου λέει🥰💘💘💘 μα εννοείται, δε θα έκανα παιδί με άλλον πάντα το έλεγα, δεν είμαι από τις κοπέλες που ήθελα να κάνω παιδί, μόνο μαζί του θα έκανα για να ολοκληρώσουμε την αγάπη μας💘💞

Εμείς πάλι ρε κορίτσια τόσα χρόνια είναι πολύ μετρημένες οι φορές που έχουμε μαλώσει. Λογικό να μην συμφωνείς σε όλα, εννοείται ότι υπάρχουν τέτοιες στιγμές αλλά είναι ο κολλητός μου..... πόσο να μαλώσουμε ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

καλε ναιιιι!!!! διδυμος με υδροχοο;;; δεν ξαναγινεεε!!!

Πολλα συγχαρητηρια κοριτσι μου προκαταβολικα!!!!!! 👏👏👏

Σας ευχαριστώ! Τα τραβαω καθημερινα αλλά τον αγαπάω....και μαζί με τα 2 γατάκια μας είμαστε μία οικογένεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ τι ωραιο αυτο που εχετε...!!!

εγω και με τους 3 υδροχοους ειχα κατι το ανεξελεγκτο... ειμαι της λογικης πολυ αλλα ηταν πανω απο εμενα....

ευτυχως ημουν ευλογημενη να βρω ενα τοσο καλο και ισορροπημενο αντρα!!!!!!!!! 💘

τοσα ακουμε καθε μερα για αντρες βιαιους.. και εχω και κοντινη μας περιπτωση με ασκηση ψυχολογικης βιας και μετα σωματικης........ 😔

Ωραίο είναι να σε βγάζει κάποιος κ έξω από τη λογική!! Ο έρωτας δεν έχει λογική ούτως ή άλλως😇😇

Πωπω ναι…πραγματικά πρέπει να’ναι πολύ καλός ο άντρας σου απότι μας έχεις πει, κ είσαι πολύ τυχερή που τον έχεις❤️

Κ εγώ με αυτά που ακούω στεναχωριέμαι πολύ…😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Εντάξει υδροχόος με δίδυμο ταιριάζετε σίγουρα κ θα έχετε μια τρελή σχέση..ωραία θα περνάτε😀😄

Ναι ασπρο εγω μάυρο αυτός αλλά τον αγαπάω τι να κάνω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εμείς πάλι ρε κορίτσια τόσα χρόνια είναι πολύ μετρημένες οι φορές που έχουμε μαλώσει. Λογικό να μην συμφωνείς σε όλα, εννοείται ότι υπάρχουν τέτοιες στιγμές αλλά είναι ο κολλητός μου..... πόσο να μαλώσουμε ❤

Πολύ ωραία σχέση πρέπει να έχετε❤️❤️ 
Εμένα κορίτσια ο δικός μου πρόεδρος όλα τα χρόνια στο σχολείο, με όλα τα κορίτσια να τον θέλουν…κ μέχρι τώρα το ίδιο αγαπητός όπου πάει..καταλαβαίνετε τι τράβηξα μετά..άσε που πάντα βγαίνει ο καλός γιατί τον συμπαθούν όλοι😆

Έχει χάσει κ τη μαμά του στα 13 οπότε κ από αυτό τράβηξα διάφορα που του είχαν μείνει…κ από το πόσο κλειστός ήταν..

Τώρα έχει ηρεμήσει ευτυχώς κ με σκέφτεται κι εμένα περισσότερο κ είναι πιο πολύ δίπλα μου οπότε δεν τσακωνόμαστε τόσο…δεν είναι τόσο εγωιστής όσο πριν βασικά..του βγαίνει ο ζυγός μάλλον μετά τα 30😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

Ναι ασπρο εγω μάυρο αυτός αλλά τον αγαπάω τι να κάνω?

Αχαχαχαχ βασικά αντιδραστικά στοιχεία κ οι δύο γι’αυτό🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess28 είπε:

Αχαχαχαχ βασικά αντιδραστικά στοιχεία κ οι δύο γι’αυτό🤣🤣🤣

Ναι καλέ αλλά και εγω τα ίδια με εσένα. Είναι πολύ καλός με όλους και όλοι λενε τι καλό παιδί βρήκες κτλ. Και εγω βγαίνω η κακια πάντα.

Αλλα ας τα λέμε και τα πράγματα όπως έχουν εγω είμαι πάρα πολύ αυστηρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναι θελει λεπτο χειρισμο η υψοφοβια...

εμενα ο δικος μου δε φοβαται τα υψη!! μια χαρα ανεβαινουμε και σε αξιοθεατα και παντου!!!!

φοβαται μην κοπει η ζωνη ασφαλειας και παθει κατι..... ε τον λες και χεστη!!!!!! 😆😆😆

Hahahaha και εμένα ο δικός μου στη disney φοβόταν τα περισσότερα παιχνίδια ακριβώς για τον ίδιο λόγο με το δικό σου 😂😂😂😂 ούτε εμεις πάμε σε λούνα Πάρκ :( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ωραίο είναι να σε βγάζει κάποιος κ έξω από τη λογική!! Ο έρωτας δεν έχει λογική ούτως ή άλλως😇😇

Πωπω ναι…πραγματικά πρέπει να’ναι πολύ καλός ο άντρας σου απότι μας έχεις πει, κ είσαι πολύ τυχερή που τον έχεις❤️

Κ εγώ με αυτά που ακούω στεναχωριέμαι πολύ…😔

ειναι ΔΙΑΜΑΝΤΙ ΑΚΑΤΕΡΓΑΣΤΟ!!!!!!!! 💎

(Δυστυχως εγω ειμαι η σπαστικια και η λεπτολογος της σχεσης.. ο αντρας μου ειναι τυπου "ολα θα γινουν!!" αισιοδοξος, θετικος και μεγαλο στηριγμα!!!!! ειναι παντα εκει!!! και για εμενα και για ολους! ανθρωπος με ανθρωπια πανω απ ολα!! ενω εμενα η δουλεια μ εχει κανει καποιες φορες να ειμαι πιο σκληρη και πεζη δυστυχως...)

Αχ χαιρομαι που εχουμε βρει ολες εναν ανθρωπο να μας γεμιζει τις καρδιες με ωραια συναισθηματα!!!!!!! 💘💘💘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Κι εμένα λέων είναι, ωραία τα λιονταράκια εεε❤️❤️ Λίγο εγωιστές αλλά μεγάλες καρδιές κ αγαπητοί πολύ..έχει κ ωροσκόπο ζυγό εμένα κ του μετριάζει λίιγο τον εγωισμό😇

Αα δεν ξέρω τον ωροσκόπο κάτσε να το ψάξω να δω τι είναι!! Εγωιστές αστα αλλά αυτό που λες αξιαγάπητοι είναι και λίγο ντροπαλοί αλλά όταν σε γνωρίσουν καλά άλλοι άνθρωποι με χιούμορ!!! Και καλοσυνάτοι!! Ποτέ έχει γενέθλια ο δικός σου ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

Ναι καλέ αλλά και εγω τα ίδια με εσένα. Είναι πολύ καλός με όλους και όλοι λενε τι καλό παιδί βρήκες κτλ. Και εγω βγαίνω η κακια πάντα.

Αλλα ας τα λέμε και τα πράγματα όπως έχουν εγω είμαι πάρα πολύ αυστηρη...

σαν να λες για εμας ειναι!!!!!

ακομα και η μαμα μου κομμα μαζι του εχει κανει... δεν τολμαω να της πω οτι αρπαχτηκαμε...... μου λεει "τι του εκανες παλι;;;;;;;" 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

Ναι καλέ αλλά και εγω τα ίδια με εσένα. Είναι πολύ καλός με όλους και όλοι λενε τι καλό παιδί βρήκες κτλ. Και εγω βγαίνω η κακια πάντα.

Αλλα ας τα λέμε και τα πράγματα όπως έχουν εγω είμαι πάρα πολύ αυστηρη...

Χαχαχα αχχ σε καταλαβαίνω απόλυτα!!🤪 Από την άλλη τον θαυμάζω που είναι τόσο αγαπητός κ που κάνει τόσα για τους άλλους💞 

Εγώ δεν είμαι τόσο αυστηρή αλλά είμαι πιο αυθόρμητη κ δεν σκέφτομαι πολύ τι θα πω, ενώ εκείνος πχ ποτέ δε θα πει κάτι να στεναχωρήσει κάποιον..πάντα σκέφτεται τι θα πει..κ είναι κ πιο διπλωμάτης😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες και "πινουμε καφε και κουσκουσαρουμε" δεν ειναι;;;;;;😍😍😍😍

φανταστειτε τι εγινε μεσα στο φορουμ σε εποχη καραντινας!!!!!!!!!! 😂😂 φωτια θα ειχε παρει!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

λες και "πινουμε καφε και κουσκουσαρουμε" δεν ειναι;;;;;;😍😍😍😍

φανταστειτε τι εγινε μεσα στο φορουμ σε εποχη καραντινας!!!!!!!!!! 😂😂 φωτια θα ειχε παρει!!!!!!!

Φαντάσου στο ενδιάμεσο να μπει καμία καινούρια κοπέλα να γράψει τους προβληματισμούς της 😆 θα λέει σε λάθος συζήτηση μπήκα 😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Φαντάσου στο ενδιάμεσο να μπει καμία καινούρια κοπέλα να γράψει τους προβληματισμούς της 😆 θα λέει σε λάθος συζήτηση μπήκα 😆😆

αχχαχααχαχαχαχχαχααχ!!!!!!!! ωχ ναιιιι!!! ποσο δικιο εχεις!!!!!!! 🤣🤣🤣

και εχουμε και 2 καινουρια κοριτσια.. θα τραβανε τα μαλλια τους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αα δεν ξέρω τον ωροσκόπο κάτσε να το ψάξω να δω τι είναι!! Εγωιστές αστα αλλά αυτό που λες αξιαγάπητοι είναι και λίγο ντροπαλοί αλλά όταν σε γνωρίσουν καλά άλλοι άνθρωποι με χιούμορ!!! Και καλοσυνάτοι!! Ποτέ έχει γενέθλια ο δικός σου ;; 

26 Ιουλίου💞 Εσένα;; Τελικά τι ωροσκόπο έχει;😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...