Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εκλαψα να ξερεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣

Χαχαχαχαχ άσε 🤣🤣🤣 μου χάλασε την έκπληξη γμτ🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η evaki33 είπε:

Ασχετα εάν πάρεις από ασφάλεια ε?

Ναι άσχετα... ούτε εισόδημα παίζει ρόλο, ούτε ασφάλεια, τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

Καλε και εγω Υδροχοος είμαι!

εγω ειμαι ταυρινα!!!! γεννηθηκα Απριλη!!!

αχ τελειοι οι υδροχοοι!!! εχετε μια τρελα!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ αγαπω και τα υδροχοακια (29 ιανουαριου) και τα αιγοκερακια (20 ιανουαριου)!!!!!

κοριτσια ειχα 4 σχεσεις στη ζωη μου... 3 με υδροχοο (και οι 3 γεννημενοι 22 ιανουαριου!!!!!!!! 🤪🤪🤪🤪) και 1 με παρθενο....

20 ιανουαρίου υδροχόος είναι😬😬

κ εγώ κορίτσια αγαπώ τους υδροχόους κ τους διδύμους, κ εγώ 4 σχέσεις είχα, 1 υδροχόος 2 ζυγοί κ ο λέων που έχω τώρα ο καλύτερος❤️❤️ Μεγάλος έρωτας από τα 18 κ ιστορία σαν ταινία, τα άλλα δεν ήταν κάτι🙈
 

Μεγάλη σύμπτωση όμως κ οι 3 22!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Αν είσαι 22 μακριά από την @Antonia2 😆😆

🤣🤣🤣🤣 τρελεγκωωωωωω!!!!!!! σπερματοζωαρια ψαχνουμε!!! [smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif]

την @evaki33 τι αν την κανω;;;; αχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

20 ιανουαρίου υδροχόος είναι😬😬

κ εγώ κορίτσια αγαπώ τους υδροχόους κ τους διδύμους, κ εγώ 4 σχέσεις είχα, 1 υδροχόος 2 ζυγοί κ ο λέων που έχω τώρα ο καλύτερος❤️❤️ Μεγάλος έρωτας από τα 18 κ ιστορία σαν ταινία, τα άλλα δεν ήταν κάτι🙈

α ναι;;; δεν τα ξερω καλα.. νομιζα καπου στις 20 αλλαζει..... 🤭🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Πώς την πάτησες έτσι? 😄😄😄 ότι παρ' όλα αυτά του έδωσες το δώρο.... τέλειο!

Άσε είμαι κ εγώ στον κόσμο μου δεν το σκέφτηκα εκείνη την ώρα😆 Χαχαχαχα ε τόση ώρα το ετοίμαζα κ είχα φανταστεί τι να κάνω..δεν ήθελα να πάει χαμένο!!😂😂😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

🤣🤣🤣🤣 τρελεγκωωωωωω!!!!!!! σπερματοζωαρια ψαχνουμε!!! [smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif]

την @evaki33 τι αν την κανω;;;; αχαχαχαχα

Δεν ξέρω κάτι έχεις με την ημερομηνία.... Μην σου γυρίσει τώρα που έχεις κατασταλάξει!! 😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Αχχχ τι ωραία….εμένα πάλι ο άντρας μου δεν είναι πολύ των εκπλήξεων…εντωμεταξύ δεν ήμασταν παντρεμένοι όταν έμεινα έγκυος ούτε είχαμε κανονίσει κάτι, οπότε όταν έμεινα έγκυος λίγο πολύ ήταν δεδομένο ότι θα παντρευτούμε, οπότε δε μου έκανε κάποια φαντασμαγορική πρόταση γάμου…μου έκανε έτσι μια ψιλοέκπληξη, μου πήρε κ δαχτυλίδι αλλά όχι κάτι όπως το φανταζόμουν…εγώ ακόμα την περιμένω πάντως για τον θρησκευτικό…🥰 (τώρα είμαστε παντρεμένοι με πολιτικό) θέλω κάτι γκραντε ρε παιδί μου…και πάμε κ Βιέννη σ ένα μήνα χαχαχ😝

Μακάρι να σου κάνει στη Βιέννη 🥰🥰 και εγώ καταβαθος θα ήθελα να μου κάνει μια έκπληξη κ ευτυχως μου έκανε!! Δεν του το είχα αλήθεια… 

να περάσετε τέλεια κορίτσι μου!! 
 

και έκλαψα με την έκπληξη δώρο που του έκανες!!! Πάντως και στα δυο είχες πολύ καλά timing 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

χιχιχιχχι!!! αληθεια!!!! εγω τρελαινομαι για λουνα παρκ! και φοιτητρια στη Θεσσαλονικη που ημουν πηγαιναμε με τα παιδια (μια στο τοσο....) και στη disneyland στο παρισι δεν ξεκολλουσα με τιποτα!!!

εδω στο αλλου μια φορα με τον πρωην φιλο μου εχω παει κι ενα φιλικο ζευγαρι.

με τον αντρα μου ποτεεεεεε 😥

ειναι χεστης!!!! φοβαται τα υψη και μην πεσει απο τα τρελα που θελω να κανω εγω.. 5g κλπ..😂😂😂😂😂

Υψοφοβια εχω κι εγω και τον καταλαβαινω απολυτα....δεν την ειχα παντα μετα τα 20 μου προεκυψε....Για εμενα στο λουνα παρκ πλεον και τα συγκρουομενα ειναι πολυ στα υπολοιπα ζαλιζομαι...εδω πηγαινα την ανιψια μου στην παιδικη και με επιανε ζαλαδα μονο που εβλεπα την κουνια να πηγαινει περα δοθε

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

20 ιανουαρίου υδροχόος είναι😬😬

κ εγώ κορίτσια αγαπώ τους υδροχόους κ τους διδύμους, κ εγώ 4 σχέσεις είχα, 1 υδροχόος 2 ζυγοί κ ο λέων που έχω τώρα ο καλύτερος❤️❤️ Μεγάλος έρωτας από τα 18 κ ιστορία σαν ταινία, τα άλλα δεν ήταν κάτι🙈
 

Μεγάλη σύμπτωση όμως κ οι 3 22!!

μα δεν το πιστευα... οταν ημασταν εξω με τον αντρα μου (την πρωτη φορα.. πριν το πρωτο ραντεβου) ημασταν μεγαλη παρεα και κτ τον ρωταει η φιλη μου για την ηλικια και κανουμε πλακα... και βγαζει ταυτοτητα!!!!!

και βλεπω 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!

Ε ΟΧΙ ΛΕΩ....... δε γινονται αυτα.....🤪🤪 κι ομως.. ηταν την μοιρας μου γραφτο...

η πρωτη μου σχεση ηταν 22 ιανουαριου και ειχα τρελο δεσιμο μαζι του... ευτυχως ξεκολλησα!!!!!🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Δεν ξέρω κάτι έχεις με την ημερομηνία.... Μην σου γυρίσει τώρα που έχεις κατασταλάξει!! 😆😆

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Υψοφοβια εχω κι εγω και τον καταλαβαινω απολυτα....δεν την ειχα παντα μετα τα 20 μου προεκυψε....Για εμενα στο λουνα παρκ πλεον και τα συγκρουομενα ειναι πολυ στα υπολοιπα ζαλιζομαι...εδω πηγαινα την ανιψια μου στην παιδικη και με επιανε ζαλαδα μονο που εβλεπα την κουνια να πηγαινει περα δοθε

 

ναι θελει λεπτο χειρισμο η υψοφοβια...

εμενα ο δικος μου δε φοβαται τα υψη!! μια χαρα ανεβαινουμε και σε αξιοθεατα και παντου!!!!

φοβαται μην κοπει η ζωνη ασφαλειας και παθει κατι..... ε τον λες και χεστη!!!!!! 😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

α ναι;;; δεν τα ξερω καλα.. νομιζα καπου στις 20 αλλαζει..... 🤭🤭

Ναι μέχρι 19 Αιγόκερως από 20 Υδροχόος. Εν τω μεταξύ κ ο μικρός μου μια βδομάδα μετά από εκείνον....  άρα 2 Υδροχόους μέχρι στιγμής στο σπίτι κ μου λέει εννοείται ότι κ αυτό δικό μου είναι!!! 😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι να σου κάνει στη Βιέννη 🥰🥰 και εγώ καταβαθος θα ήθελα να μου κάνει μια έκπληξη κ ευτυχως μου έκανε!! Δεν του το είχα αλήθεια… 

να περάσετε τέλεια κορίτσι μου!! 
 

και έκλαψα με την έκπληξη δώρο που του έκανες!!! Πάντως και στα δυο είχες πολύ καλά timing 

Αχ μακάρι!! Εγώ είμαι πολύ ρομαντική γενικά…ξέρει οι γυναίκες είμαστε περισσότερο κ μας αρέσουν αυτά..οι άντρες τ δείχνουν με άλλους τρόπους..εμένα ο άντρας μου δεν είναι τόσο εκφραστικός κ ρομαντικός, αλλά κάνει άλλα πράγματα κ τον λατρεύω κ πάλι…είπαμε μεγάλος έρωτας κ για τους 2…αλλά όσο να πεις εκείνη τη στιγμή τ θες να το ζήσεις λίγο🙈💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

ναι θελει λεπτο χειρισμο η υψοφοβια...

εμενα ο δικος μου δε φοβαται τα υψη!! μια χαρα ανεβαινουμε και σε αξιοθεατα και παντου!!!!

φοβαται μην κοπει η ζωνη ασφαλειας και παθει κατι..... ε τον λες και χεστη!!!!!! 😆😆😆

Τα ίδια κ εμένα... Δεν μου κάνει την χάρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

πες μου εσυ!!! ο ενας κολλητος μου απο σαλονικη οταν του ειπα για την ημερομηνια γεννησης του αντρα μου μου ειπε "τρεχα μακρυα!! την ξερεις την καταληξη!!" 🤣🤣🤣 (ετυχε εν τω μεταξυ και την εμαθα αμεσως γτ κτ λεγαμε και εβγαλε ταυτοτητα!! αχαχαχχχα

😂😂🤣🤣🤣 και εγώ αυτό θα σου έλεγα νομίζω υδροχοος είναι η πεθερά μου κάτσε να το ψάξω .. 

εμενα είναι λέων κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

😂😂🤣🤣🤣 και εγώ αυτό θα σου έλεγα νομίζω υδροχοος είναι η πεθερά μου κάτσε να το ψάξω .. 

εμενα είναι λέων κορίτσια 

η δικια μου ζυγος..... μμμμμ... μακρυαααααα!!!

απο λεοντες δεν ξερω καθολου..... 🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Τα ίδια κ εμένα... Δεν μου κάνει την χάρη!

και τωρα να μην παμε, παιδια θα κανουμε καποτε... θα βγαλω το αχτι μου!!!!

θα τα ξεσηκωνω να ζητανε λουνα παρκ!!!!!!! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μα δεν το πιστευα... οταν ημασταν εξω με τον αντρα μου (την πρωτη φορα.. πριν το πρωτο ραντεβου) ημασταν μεγαλη παρεα και κτ τον ρωταει η φιλη μου για την ηλικια και κανουμε πλακα... και βγαζει ταυτοτητα!!!!!

και βλεπω 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!

Ε ΟΧΙ ΛΕΩ....... δε γινονται αυτα.....🤪🤪 κι ομως.. ηταν την μοιρας μου γραφτο...

η πρωτη μου σχεση ηταν 22 ιανουαριου και ειχα τρελο δεσιμο μαζι του... ευτυχως ξεκολλησα!!!!!🙃

Χαχαχα…λες γι‘αυτό να σε τράβηξε😂😂😂

Εμένα το πρώτο μου δέσιμο κ κόλλημα κ τελευταίο ήταν ο άντρας μου🙈🙈❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

α ναι;;; δεν τα ξερω καλα.. νομιζα καπου στις 20 αλλαζει..... 🤭🤭

Kαλε 23 αλλάζει....εμείς μια τρέλα την έχουμε αλλά είμαστε καλά παιδιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

😂😂🤣🤣🤣 και εγώ αυτό θα σου έλεγα νομίζω υδροχοος είναι η πεθερά μου κάτσε να το ψάξω .. 

εμενα είναι λέων κορίτσια 

Κι εμένα λέων είναι, ωραία τα λιονταράκια εεε❤️❤️ Λίγο εγωιστές αλλά μεγάλες καρδιές κ αγαπητοί πολύ..έχει κ ωροσκόπο ζυγό εμένα κ του μετριάζει λίιγο τον εγωισμό😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

20 ιανουαρίου υδροχόος είναι😬😬

κ εγώ κορίτσια αγαπώ τους υδροχόους κ τους διδύμους, κ εγώ 4 σχέσεις είχα, 1 υδροχόος 2 ζυγοί κ ο λέων που έχω τώρα ο καλύτερος❤️❤️ Μεγάλος έρωτας από τα 18 κ ιστορία σαν ταινία, τα άλλα δεν ήταν κάτι🙈
 

Μεγάλη σύμπτωση όμως κ οι 3 22!!

Και εμένα λέων είναι και οντως ο μεγάλος μου ρομαντικος έρωτας!!! ❤️❤️
 

εγω κορίτσια σοβαρές σχέσεις 2 είχα μια με ένα Δίδυμο που δεν ξέρω πως άντεξα αλλά και με αυτόν πέρασα πολυ ωραία στα ακρα πολλες φορες αλλά ήταν και αυτος μια μεγάλη εμπειρία!! 2-3 αλλοι ήταν όταν χώρισα με τον δυδιμο και δεν έβρισκα τίποτα που να με γοητεύσει μέχρι που ήρθε ο λέων μου ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...