Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Πραγματικά!!! Κ εγώ τις θαυμάζω αυτές τις κοπέλες πολλές φορές θέλω να κρατηθώ για κάτι κ δε μπορώ κ λέω γιατί να μην είμαι σαν εκείνες😆😝

Όταν η μαμα μου ήταν εγκυος το μικρό μου αδερφό το έμαθα από την πρώτη ήμερε με πήγε μαζί της στην γιατρο!!! Από τη χαρά που είχα όποιον έβλεπα του ελεγα η μαμα μου είναι εγκυος που να αντέξω για δικό μου μωρό να περιμένω 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Όταν μου έκανε πρόταση γάμου δεν υποψιάστηκα τίποτα τότε φτιάχναμε το διαμέρισμα είχαμε έξοδα θυμάμαι και ήθελε με μια μανια να πάμε Βιέννη Χριστούγεννα!! Του ελεγα δε πειράζει άλλη φορά έχουμε έξοδα τώρα κτλ κτλ τεσπα με έπεισε τελικά και πήγαμε όλη την ώρα στο ταξίδι συμπεριφερόταν παράξενα δε με άφησε να ανοίξω τη backbag ούτε το κασκόλ να βάλω μέσα ούτε να το πάρω όταν φτάσαμε γενικά δεν με άφηνε να την κρατώ 😆😆😆 αλλά με τίποτα δεν το είχα φανταστεί!!! Τελικά 24 Δεκέμβρη μέσα στην άμαξα αποφάσισε να ανοίξει την τσάντα 😄😁Ήταν η πιο όμορφη ημέρα της ζωής μου όταν μου έκανε πρόταση γάμου και θέλω να έχουμε και την πιο ωραία συγκινητική ημέρα όταν του ανακοινώσω εγώ την εγκυμοσύνη!! 

ΤΕΛΕΙΟ!!!! Του αξίζει να κάνεις το καλύτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τι ωραίο δώρο και εγώ το φαντάστηκα αυτό το έκανα εικόνα τοσες φορες 🥰🥰

Ναι ωραία ήταν🥰🥰

Τώρα στη δεύτερη, το έμαθα 2 μέρες πριν του κάνω πάρτυ-έκπληξη για τα γενέθλιά του..26 ιουλίου έχει γενέθλια, 25 ιουλίου του κανόνισα πάρτυ έκπληξη γιατί ήταν κυριακή, κ 23 είχα το θετικό τεστ..24 πήρα τη θετική χοριακή..κ πήγα κ αγόρασα χαρτί περιτυλίγματος, κάρτα κ σακούλα δώρου να του το δώσω στο πάρτυ γενεθλίων του σαν δώρο!!(ήθελα την άλλη μέρα στα γενέθλια αλλά δε θα άντεχα να περιμένω, ήδη μου φαινόταν βουνό η 1 μέρα😬) … τελικά την Κυριακή που ήταν το πάρτυ, κάναμε κάτι δουλειές το πρωί στο σπίτι, είχα εγώ τ τεστ στο συρτάρι μ κ τ έβγαζα φωτο γιατί τ έστελνα στην αδερφή μου..κ ανοίγω το συρτάρι καταλάθος μπροστά του κ μου λέει τι ειν αυτό 😆😆😆 κ χάλασε η έκπληξηηηη….του λέω αμάν γιατί το είδες, εγώ πάλι θα στο κάνω για δώρο κ θα κάνεις ότι δε ξέρεις τίποτα😝 κ του τύλιξα το τεστ, έγραψα την κάρτα κ στο πάρτυ το βράδυ του λέω αυτό είναι από μένα κ γελάγαμε😄😄 (οι άλλοι δεν ήξεραν τπτ) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια στο πρώτο μας ήταν το καλύτερο κ ούτε που το σχεδίασα...! Είμασταν Ολλανδία πήραμε τεστ κ λέμε μόλις γυρίσουμε για ύπνο θα το κάνω, καθίσαμε σε ένα ΑΠΊΣΤΕΥΤΟ εστιατόριο κ κάποια στιγμή που πήγα τουαλέτα λέω ρε δεν το κανω.... έτσι κ αλλιώς αρνητικό θα είναι (μέσα στην αισιοδοξία) τελικά βγήκα κ του έδωσα το ΘΕΤΙΚΌ τεστ στο τραπέζι... 😋

Τεεεελεεεειοοοοο θα ήσασταν μονίμως με ένα χαζο χαμόγελο και θα νόμιζαν ότι είναι από κάτι άλλο 😜😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Όταν μου έκανε πρόταση γάμου δεν υποψιάστηκα τίποτα τότε φτιάχναμε το διαμέρισμα είχαμε έξοδα θυμάμαι και ήθελε με μια μανια να πάμε Βιέννη Χριστούγεννα!! Του ελεγα δε πειράζει άλλη φορά έχουμε έξοδα τώρα κτλ κτλ τεσπα με έπεισε τελικά και πήγαμε όλη την ώρα στο ταξίδι συμπεριφερόταν παράξενα δε με άφησε να ανοίξω τη backbag ούτε το κασκόλ να βάλω μέσα ούτε να το πάρω όταν φτάσαμε γενικά δεν με άφηνε να την κρατώ 😆😆😆 αλλά με τίποτα δεν το είχα φανταστεί!!! Τελικά 24 Δεκέμβρη μέσα στην άμαξα αποφάσισε να ανοίξει την τσάντα 😄😁Ήταν η πιο όμορφη ημέρα της ζωής μου όταν μου έκανε πρόταση γάμου και θέλω να έχουμε και την πιο ωραία συγκινητική ημέρα όταν του ανακοινώσω εγώ την εγκυμοσύνη!! 

αχ ποσο ρομαντικο!!!!!!!!!! μεσα στην αμαξα και μαλιστα στη Βιεννη!!!!!

εμενα κοριτσια προταση ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ......

δεν το εχει....

αλλα τον αγαπω τοοοοοσο!!!!!!! καθε μερα τον αγαπω και περισσοτερο!!!!!! καθε μερα μου δινει ενα λογο να τον αγαπω και πιο πολυ!!!!!!! (οχι οτι δεν αρπαζομαστε!!!! κυριως γτ αλλαζει θεση στα πραγματα μου και ποτε δεν ξερει που ειναι τα δικα του.... Υδροχοος βλεπετε.....)

Αλλα δεν θα μπορουσα να βρω καλυτερο συντροφο στη ζωη........💘💘💘💘💘

αν μου εκανε και ωραια προταση... ε τοτε θα αγγιζε την τελειοτητα!!! 🤣😆🤣😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Τεεεελεεεειοοοοο θα ήσασταν μονίμως με ένα χαζο χαμόγελο και θα νόμιζαν ότι είναι από κάτι άλλο 😜😜😜

Ναι 😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ εγω τρελαινομαι για την αδρεναλινη!!!!!!!!!! ειμαι σαν τα μικρα παιδια που τους λες οτι "πρεπει να φυγουμε 😕🤪🤯" και λενε "κι αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ☺️😇☺️"

Χαχαχα, κι εσένα σε θαυμάζω που είσαι τόσο θαρραλέα!! Εγώ είμαι λίγο χέστης σε αυτά😝😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

αχ ποσο ρομαντικο!!!!!!!!!! μεσα στην αμαξα και μαλιστα στη Βιεννη!!!!!

εμενα κοριτσια προταση ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ......

δεν το εχει....

αλλα τον αγαπω τοοοοοσο!!!!!!! καθε μερα τον αγαπω και περισσοτερο!!!!!! καθε μερα μου δινει ενα λογο να τον αγαπω και πιο πολυ!!!!!!! (οχι οτι δεν αρπαζομαστε!!!! κυριως γτ αλλαζει θεση στα πραγματα μου και ποτε δεν ξερει που ειναι τα δικα του.... Υδροχοος βλεπετε.....)

Αλλα δεν θα μπορουσα να βρω καλυτερο συντροφο στη ζωη........💘💘💘💘💘

αν μου εκανε και ωραια προταση... ε τοτε θα αγγιζε την τελειοτητα!!! 🤣😆🤣😆

Ρε κορίτσι μου εσύ θα με τρελάνεις!!!!!! Έλεος, πόσα κοινά πια?! Κ εμένα υδροχόος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τεεεελεεεειοοοοο θα ήσασταν μονίμως με ένα χαζο χαμόγελο και θα νόμιζαν ότι είναι από κάτι άλλο 😜😜😜

αχααχαχαχχαχαχαχαχ!!!!!!!!!! ισχυειιιιιιι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια στο πρώτο μας ήταν το καλύτερο κ ούτε που το σχεδίασα...! Είμασταν Ολλανδία πήραμε τεστ κ λέμε μόλις γυρίσουμε για ύπνο θα το κάνω, καθίσαμε σε ένα ΑΠΊΣΤΕΥΤΟ εστιατόριο κ κάποια στιγμή που πήγα τουαλέτα λέω ρε δεν το κανω.... έτσι κ αλλιώς αρνητικό θα είναι (μέσα στην αισιοδοξία) τελικά βγήκα κ του έδωσα το ΘΕΤΙΚΌ τεστ στο τραπέζι... 😋

τελειο!!!!!!!!!!!!!!!! 😍🤩😍🤩😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ρε κορίτσι μου εσύ θα με τρελάνεις!!!!!! Έλεος, πόσα κοινά πια?! Κ εμένα υδροχόος 

αληθεια;;;; 22 ιανουαριου εμεις!!!! εσεις;;;;

εσυ τι ζωδιο εισαι κοριτσι μου γλυκο;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ναι ωραία ήταν🥰🥰

Τώρα στη δεύτερη, το έμαθα 2 μέρες πριν του κάνω πάρτυ-έκπληξη για τα γενέθλιά του..26 ιουλίου έχει γενέθλια, 25 ιουλίου του κανόνισα πάρτυ έκπληξη γιατί ήταν κυριακή, κ 23 είχα το θετικό τεστ..24 πήρα τη θετική χοριακή..κ πήγα κ αγόρασα χαρτί περιτυλίγματος, κάρτα κ σακούλα δώρου να του το δώσω στο πάρτυ γενεθλίων του σαν δώρο!!(ήθελα την άλλη μέρα στα γενέθλια αλλά δε θα άντεχα να περιμένω, ήδη μου φαινόταν βουνό η 1 μέρα😬) … τελικά την Κυριακή που ήταν το πάρτυ, κάναμε κάτι δουλειές το πρωί στο σπίτι, είχα εγώ τ τεστ στο συρτάρι μ κ τ έβγαζα φωτο γιατί τ έστελνα στην αδερφή μου..κ ανοίγω το συρτάρι καταλάθος μπροστά του κ μου λέει τι ειν αυτό 😆😆😆 κ χάλασε η έκπληξηηηη….του λέω αμάν γιατί το είδες, εγώ πάλι θα στο κάνω για δώρο κ θα κάνεις ότι δε ξέρεις τίποτα😝 κ του τύλιξα το τεστ, έγραψα την κάρτα κ στο πάρτυ το βράδυ του λέω αυτό είναι από μένα κ γελάγαμε😄😄 (οι άλλοι δεν ήξεραν τπτ) 

εκλαψα να ξερεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Όταν μου έκανε πρόταση γάμου δεν υποψιάστηκα τίποτα τότε φτιάχναμε το διαμέρισμα είχαμε έξοδα θυμάμαι και ήθελε με μια μανια να πάμε Βιέννη Χριστούγεννα!! Του ελεγα δε πειράζει άλλη φορά έχουμε έξοδα τώρα κτλ κτλ τεσπα με έπεισε τελικά και πήγαμε όλη την ώρα στο ταξίδι συμπεριφερόταν παράξενα δε με άφησε να ανοίξω τη backbag ούτε το κασκόλ να βάλω μέσα ούτε να το πάρω όταν φτάσαμε γενικά δεν με άφηνε να την κρατώ 😆😆😆 αλλά με τίποτα δεν το είχα φανταστεί!!! Τελικά 24 Δεκέμβρη μέσα στην άμαξα αποφάσισε να ανοίξει την τσάντα 😄😁Ήταν η πιο όμορφη ημέρα της ζωής μου όταν μου έκανε πρόταση γάμου και θέλω να έχουμε και την πιο ωραία συγκινητική ημέρα όταν του ανακοινώσω εγώ την εγκυμοσύνη!! 

Αχχχ τι ωραία….εμένα πάλι ο άντρας μου δεν είναι πολύ των εκπλήξεων…εντωμεταξύ δεν ήμασταν παντρεμένοι όταν έμεινα έγκυος ούτε είχαμε κανονίσει κάτι, οπότε όταν έμεινα έγκυος λίγο πολύ ήταν δεδομένο ότι θα παντρευτούμε, οπότε δε μου έκανε κάποια φαντασμαγορική πρόταση γάμου…μου έκανε έτσι μια ψιλοέκπληξη, μου πήρε κ δαχτυλίδι αλλά όχι κάτι όπως το φανταζόμουν…εγώ ακόμα την περιμένω πάντως για τον θρησκευτικό…🥰 (τώρα είμαστε παντρεμένοι με πολιτικό) θέλω κάτι γκραντε ρε παιδί μου…και πάμε κ Βιέννη σ ένα μήνα χαχαχ😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

αληθεια;;;; 22 ιανουαριου εμεις!!!! εσεις;;;;

εσυ τι ζωδιο εισαι κοριτσι μου γλυκο;;;

 

29 Ιανουαρίου.... κ γύρω στις 20 θα γεννήσω! Εγώ είμαι κριός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

29 Ιανουαρίου.... κ γύρω στις 20 θα γεννήσω! Εγώ είμαι κριός 

αχ αγαπω και τα υδροχοακια (29 ιανουαριου) και τα αιγοκερακια (20 ιανουαριου)!!!!!

κοριτσια ειχα 4 σχεσεις στη ζωη μου... 3 με υδροχοο (και οι 3 γεννημενοι 22 ιανουαριου!!!!!!!! 🤪🤪🤪🤪) και 1 με παρθενο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ αυτή που έκανα για το δάνειο τη ρώτησα τη καλύπτει η υγειας και μου είπε και εγκυμοσύνη φτάνει να μην είσαι τώρα εγκυος δηλαδή αν την κάνω σήμερα και σε ένα μήνα μήνα εγκυος μου είπε με καλύπτει… αλλ έχει πολλες που είναι έτσι σαν την δικιά σας 

μια χαρα....εγω προχτές ρωτησα όλες τις μεγάλες εταιρίες και δεν με καλύπτει καμία για τωρα....φυσικά εγω από την μία εταιρική μου έχω γιατί είναι 5 χρόνια αλλά έλεγα...εν τω μεταξύ τα 2000 τα δίνει η κυβέρνηση με την γέννα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ ποσο ρομαντικο!!!!!!!!!! μεσα στην αμαξα και μαλιστα στη Βιεννη!!!!!

εμενα κοριτσια προταση ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ......

δεν το εχει....

αλλα τον αγαπω τοοοοοσο!!!!!!! καθε μερα τον αγαπω και περισσοτερο!!!!!! καθε μερα μου δινει ενα λογο να τον αγαπω και πιο πολυ!!!!!!! (οχι οτι δεν αρπαζομαστε!!!! κυριως γτ αλλαζει θεση στα πραγματα μου και ποτε δεν ξερει που ειναι τα δικα του.... Υδροχοος βλεπετε.....)

Αλλα δεν θα μπορουσα να βρω καλυτερο συντροφο στη ζωη........💘💘💘💘💘

αν μου εκανε και ωραια προταση... ε τοτε θα αγγιζε την τελειοτητα!!! 🤣😆🤣😆

Έτσι είναι κορίτσια μου όταν βρεις τον άνθρωπο σου αυτά έρχονται δευτερα…το παν είναι να είμαστε ερωτευμένοι οπως την πρώτη ημέρα 💕💕💕  εύχομαι να είστε πάντα αγαπημένοι και να του κανεις εσυ τις εκπλήξεις 

σιγουρα εμας στις γυναίκες μας αρέσουν αυτά 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ναι ωραία ήταν🥰🥰

Τώρα στη δεύτερη, το έμαθα 2 μέρες πριν του κάνω πάρτυ-έκπληξη για τα γενέθλιά του..26 ιουλίου έχει γενέθλια, 25 ιουλίου του κανόνισα πάρτυ έκπληξη γιατί ήταν κυριακή, κ 23 είχα το θετικό τεστ..24 πήρα τη θετική χοριακή..κ πήγα κ αγόρασα χαρτί περιτυλίγματος, κάρτα κ σακούλα δώρου να του το δώσω στο πάρτυ γενεθλίων του σαν δώρο!!(ήθελα την άλλη μέρα στα γενέθλια αλλά δε θα άντεχα να περιμένω, ήδη μου φαινόταν βουνό η 1 μέρα😬) … τελικά την Κυριακή που ήταν το πάρτυ, κάναμε κάτι δουλειές το πρωί στο σπίτι, είχα εγώ τ τεστ στο συρτάρι μ κ τ έβγαζα φωτο γιατί τ έστελνα στην αδερφή μου..κ ανοίγω το συρτάρι καταλάθος μπροστά του κ μου λέει τι ειν αυτό 😆😆😆 κ χάλασε η έκπληξηηηη….του λέω αμάν γιατί το είδες, εγώ πάλι θα στο κάνω για δώρο κ θα κάνεις ότι δε ξέρεις τίποτα😝 κ του τύλιξα το τεστ, έγραψα την κάρτα κ στο πάρτυ το βράδυ του λέω αυτό είναι από μένα κ γελάγαμε😄😄 (οι άλλοι δεν ήξεραν τπτ) 

Πώς την πάτησες έτσι? 😄😄😄 ότι παρ' όλα αυτά του έδωσες το δώρο.... τέλειο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

αχ αγαπω και τα υδροχοακια (29 ιανουαριου) και τα αιγοκερακια (20 ιανουαριου)!!!!!

κοριτσια ειχα 4 σχεσεις στη ζωη μου... 3 με υδροχοο (και οι 3 γεννημενοι 22 ιανουαριου!!!!!!!! 🤪🤪🤪🤪) και 1 με παρθενο....

Οντως μαγνήτη εχεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

μια χαρα....εγω προχτές ρωτησα όλες τις μεγάλες εταιρίες και δεν με καλύπτει καμία για τωρα....φυσικά εγω από την μία εταιρική μου έχω γιατί είναι 5 χρόνια αλλά έλεγα...εν τω μεταξύ τα 2000 τα δίνει η κυβέρνηση με την γέννα?

νομιζω δινει 1000€ στις 40 ημερες και 1000€ 6 μηνες μετα τη γεννα....

μια φιλη που γεννησε προσφατα ετσι μου ειπε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

μια χαρα....εγω προχτές ρωτησα όλες τις μεγάλες εταιρίες και δεν με καλύπτει καμία για τωρα....φυσικά εγω από την μία εταιρική μου έχω γιατί είναι 5 χρόνια αλλά έλεγα...εν τω μεταξύ τα 2000 τα δίνει η κυβέρνηση με την γέννα?

Ναι τα δίνει.... τα πήρε η αδερφή μου, κ με ενημέρωσε κ η λογίστρια από μόνη της επειδή της είπα ότι είμαι έγκυος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

νομιζω δινει 1000€ στις 40 ημερες και 1000€ 6 μηνες μετα τη γεννα....

μια φιλη που γεννησε προσφατα ετσι μου ειπε...

Ναι έτσι ακριβώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Οντως μαγνήτη εχεις;;;;

πες μου εσυ!!! ο ενας κολλητος μου απο σαλονικη οταν του ειπα για την ημερομηνια γεννησης του αντρα μου μου ειπε "τρεχα μακρυα!! την ξερεις την καταληξη!!" 🤣🤣🤣 (ετυχε εν τω μεταξυ και την εμαθα αμεσως γτ κτ λεγαμε και εβγαλε ταυτοτητα!! αχαχαχχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια στο πρώτο μας ήταν το καλύτερο κ ούτε που το σχεδίασα...! Είμασταν Ολλανδία πήραμε τεστ κ λέμε μόλις γυρίσουμε για ύπνο θα το κάνω, καθίσαμε σε ένα ΑΠΊΣΤΕΥΤΟ εστιατόριο κ κάποια στιγμή που πήγα τουαλέτα λέω ρε δεν το κανω.... έτσι κ αλλιώς αρνητικό θα είναι (μέσα στην αισιοδοξία) τελικά βγήκα κ του έδωσα το ΘΕΤΙΚΌ τεστ στο τραπέζι... 😋

Χαχαχα αχχ τι ωραία έκπληξη κι εσένα!! 😄❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...