Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσι μου παντα με σκεφτεσαι!!!

τελικα δεν θα παω για σαλπιγγογραφια αυτο το μηνα αλλα τον αλλο.. μου προτεινε μια κοπελα στο φορουμ εναν ιδιωτη γιατρο που κανει υπερηχους-σαλπιγγογραφιες και πηρα να κλεισω ραντεβου αλλα ειχε απο 2 Νοεμβρη.. οποτε θα παω στον επομενο κυκλο.. προτιμω αυτον γτ θα μπορεσω να δικαιολογησω το ποσο στην ασφαλιστικη και να παρω πισω το 80%!!! 😉😉😉

ενας μηνας υπομονη και θα το κανουμε κι αυτο!!! ας παρει και καμια βιταμινη ο αντρας μου, να ερθει και η σαλπιγγογραφια να δουμε το θαυματακι μας!!!! 🙏🙏😍😍

αχ ποσο ανυπομονωωωω!!!!!!!

Θελω Χmas με σπορακι στην κοιλια και πολλα ονειρα για το νεο ετος!!!!!!!!! 😊😊

Θα ήταν τα πιο όμορφα Χριστούγεννα της ζωής μας. Πραγματικά..... μακαριιι♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Θα ήταν τα πιο όμορφα Χριστούγεννα της ζωής μας. Πραγματικά..... μακαριιι♥️♥️

Οντως εγώ ήδη σκέφτηκα και εκπλήξεις πως να το ανακοινώσω στον άντρα μου και στους γονεις μας ❤️❤️❤️ Βέβαια έχω για ολες τις εποχές μια έκπληξη αλλά για τα Χμας είναι η πιο όμορφη που σκέφτηκα 🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσι μου παντα με σκεφτεσαι!!!

τελικα δεν θα παω για σαλπιγγογραφια αυτο το μηνα αλλα τον αλλο.. μου προτεινε μια κοπελα στο φορουμ εναν ιδιωτη γιατρο που κανει υπερηχους-σαλπιγγογραφιες και πηρα να κλεισω ραντεβου αλλα ειχε απο 2 Νοεμβρη.. οποτε θα παω στον επομενο κυκλο.. προτιμω αυτον γτ θα μπορεσω να δικαιολογησω το ποσο στην ασφαλιστικη και να παρω πισω το 80%!!! 😉😉😉

ενας μηνας υπομονη και θα το κανουμε κι αυτο!!! ας παρει και καμια βιταμινη ο αντρας μου, να ερθει και η σαλπιγγογραφια να δουμε το θαυματακι μας!!!! 🙏🙏😍😍

αχ ποσο ανυπομονωωωω!!!!!!!

Θελω Χmas με σπορακι στην κοιλια και πολλα ονειρα για το νεο ετος!!!!!!!!! 😊😊

Μια χαρά...! Οπότε άλλη μια ευκαιρία μέχρι τότε 😉 

Για τα Χριστούγεννα που σκεφτόμουν κάποια πράγματα, σας είχα στο μυαλό μου κ λέω για να δούμε ποια κορίτσια θα πάρουν τα πιο όμορφα δωράκια!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Θα ήταν τα πιο όμορφα Χριστούγεννα της ζωής μας. Πραγματικά..... μακαριιι♥️♥️

αχ κοριτσια..... περυσι που ξεκινησαμε τις προσπαθειες το Φεβρουαριο περιμενα τα φετινα Χμας να ειμαι ειτε εγκυος (ξερετε με κοιλιτσα μεγαλη και προχωρημενη εγκυμοσυνη...) είτε να εχω ηδη γερο παιδακι στην αγκαλια μου....

Αχ μακαρι να γινει τουλαχιστον η μια ευχη (αφου δεν καταφεραμε τη δευτερη...)!!!!!!! 🙏🙏🙏🙏

Το ευχομαι για ολες μας που προσπαθουμε και το θελουμε τοσο!!!!!!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Μια χαρά...! Οπότε άλλη μια ευκαιρία μέχρι τότε 😉 

Για τα Χριστούγεννα που σκεφτόμουν κάποια πράγματα, σας είχα στο μυαλό μου κ λέω για να δούμε ποια κορίτσια θα πάρουν τα πιο όμορφα δωράκια!!! 🥰

ναι κι εγω ετσι το σκεφτηκα!!!!! κι τωρα που ξερω την μετρια προς καλη κινητικοτητα, με το που δω θετικο τεστ ωορρηξιας θα του κανω υπερωριες!!!!!! πρωι μεσημερι βραδυ!!!!!!!! αχαχαχαχαχαχχα!!!!

Που να θελαμε και παιδι δλδ!!!!! 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ κορίτσια σας είπα έχουμε αυτό το σύστημα πλέον που μας κόβουν από το μισθό για την ασφάλιση υγειας του κράτους και πληρώνει και ο εργοδότης ένα ποσοστό με βάση το ακαθάριστο εισόδημα! Η ασφάλεια που είχαμε οπως αυτή που εχεις εσυ  Αντωνία μου μας την σταμάτησαν και μας άφησαν μόνο αυτή του εξωτερικού δλδ δεύτερες γνώμες στο εξωτερικό ή επεμβασεις σε συγκεκριμένα θέματα υγειας! Εγώ σκεφτόμουν να κάνω από μόνη μου για να καλύπτει βασικά εγκυμοσύνη απλά έχω τώρα και την δόση του δανείου και σκεφτόμουν απλά και μόνο για να καλύπτει τον γυναικολόγο ή αλλους γιατρους που δεν είναι συμβεβλημένοι βασικά με το σύστημα αυτό…! Η αλήθεια μας κόβουν πολλά από το μισθό μας για την ιατρική περίθαλψη γι αυτό σκεφτόμουν αν αξίζει να δινω και αλλά από πάνω…
 

Ο άντρας μου δεν έχει τίποτα μόνο του κράτους…

εγω έχω 2 ασφάλειες ομαδικές και τον προηγούμενο μήνα έκανα και ατομικό. απλά εγκυμοσυνη καλύπτουν κάποιες αλλά μετά τα 2 έτη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Οντως εγώ ήδη σκέφτηκα και εκπλήξεις πως να το ανακοινώσω στον άντρα μου και στους γονεις μας ❤️❤️❤️ Βέβαια έχω για ολες τις εποχές μια έκπληξη αλλά για τα Χμας είναι η πιο όμορφη που σκέφτηκα 🤪🤪

αχ ελπιζω να μη σε πειραζει να στη δανειστω.....🙄🙄 γτ εγω απο ιδεες δεν...

παντως να σας πω την αληθεια, ακομα και στους γονεις μας θα ηθελα να το πω μετα το 3μηνο... οχι οτι θα αντεξω.... αλλα λεμε τωρα....

χθες εμαθα για μια γνωστη μου που παλινδρομησε το μωρο στην 9η εβδομαδα και πολυ στεναχωρεθηκα... 😥

ξερω ποσο το περιμενουν και δε θελω να τους δσω τη χαα και να την παρω πισω μετα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ έχω σκεφτεί πως θα το πω και στον άντρα μου και στους γονείς μας. 

Και εγώ θα έλεγα να προχωρήσει λίγο και μετά να το έλεγα στους γονει. Να έκανα 2 ηπερηχους Τουλαχιστον. 

Εδώ θα είμαστε να λέμε τις εκπληξεις πως τις έχουμε σκεφτεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

εγω έχω 2 ασφάλειες ομαδικές και τον προηγούμενο μήνα έκανα και ατομικό. απλά εγκυμοσυνη καλύπτουν κάποιες αλλά μετά τα 2 έτη....

Έτσι είναι κ η δική μου κ την έκανα πρόσφατα δυστυχώς..... Κ πάλι όχι ότι καλύπτει τις εξετάσεις, απλά μετά τα δύο έτη δίνουν ένα ποσό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Έτσι είναι κ η δική μου κ την έκανα πρόσφατα δυστυχώς..... Κ πάλι όχι ότι καλύπτει τις εξετάσεις, απλά μετά τα δύο έτη δίνουν ένα ποσό....

Έχω και εγώ μια ιδιωτική  που την έχω χρόνια. 

Δίνει επίδομα τοκετού 1500 σίγουρα 

Αλλά δεν έχω ψάξει καθόλου αν δίνει τίποτα για υποβοηθούμενη αναπαραγωγή. Ή κάνω όνειρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ ελπιζω να μη σε πειραζει να στη δανειστω.....🙄🙄 γτ εγω απο ιδεες δεν...

παντως να σας πω την αληθεια, ακομα και στους γονεις μας θα ηθελα να το πω μετα το 3μηνο... οχι οτι θα αντεξω.... αλλα λεμε τωρα....

χθες εμαθα για μια γνωστη μου που παλινδρομησε το μωρο στην 9η εβδομαδα και πολυ στεναχωρεθηκα... 😥

ξερω ποσο το περιμενουν και δε θελω να τους δσω τη χαα και να την παρω πισω μετα....

Είναι η πρώτη φορά (μετά από τόσες) που το κρατήσαμε μεταξύ μας μέχρι κ την αυχενική... Δεν ήμουν ποτέ της άποψης να το κρατάμε μυστικό, το έβλεπα πως ότι κ να συμβεί την ίδια χαρά ή στεναχώρια θα πάρω, επέμενε όμως ο αντρούλης μου κ τελικά τώρα σκέφτομαι πόσο δίκιο είχε! Κατ' αρχήν γιατί δυστυχώς υπάρχει πολύ κακός κόσμος κ ακόμα κ αυτό το γεγονός το αντιμετωπίζουν σαν κόντρα στο τι πετυχαίνεις περισσότερο από εκείνους (υπάρχουν τέτοια άτομα στο περιβάλλον μας) Κ δεύτερων ήμουν τοοοοσο ήρεμη μέχρι εκείνη την στιγμή, που δεν είχα να απολογούμαι στον κάθε γνωστό αν είμαι ακόμα έγκυος... αν το έχασα... αν θα αντέξει αυτή τη φορά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Έχω και εγώ μια ιδιωτική  που την έχω χρόνια. 

Δίνει επίδομα τοκετού 1500 σίγουρα 

Αλλά δεν έχω ψάξει καθόλου αν δίνει τίποτα για υποβοηθούμενη αναπαραγωγή. Ή κάνω όνειρα; 

Δεν χάνεις κάτι να ρωτήσεις τον ασφαλιστή σου... Ίσως στην τελική να περνάνε κάποιες από τις εξετάσεις ή να τις περνάει με διαφορετική αιτιολογία ο γιατρός αν συνεργάζεται 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Είναι η πρώτη φορά (μετά από τόσες) που το κρατήσαμε μεταξύ μας μέχρι κ την αυχενική... Δεν ήμουν ποτέ της άποψης να το κρατάμε μυστικό, το έβλεπα πως ότι κ να συμβεί την ίδια χαρά ή στεναχώρια θα πάρω, επέμενε όμως ο αντρούλης μου κ τελικά τώρα σκέφτομαι πόσο δίκιο είχε! Κατ' αρχήν γιατί δυστυχώς υπάρχει πολύ κακός κόσμος κ ακόμα κ αυτό το γεγονός το αντιμετωπίζουν σαν κόντρα στο τι πετυχαίνεις περισσότερο από εκείνους (υπάρχουν τέτοια άτομα στο περιβάλλον μας) Κ δεύτερων ήμουν τοοοοσο ήρεμη μέχρι εκείνη την στιγμή, που δεν είχα να απολογούμαι στον κάθε γνωστό αν είμαι ακόμα έγκυος... αν το έχασα... αν θα αντέξει αυτή τη φορά. 

ποσο κακος ο κοσμος! τσ τσ τσ.... ντροπη!  😤😤"αν εισαι ακομα εγκυος".... ελεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

ποσο κακος ο κοσμος! τσ τσ τσ.... ντροπη!  😤😤"αν εισαι ακομα εγκυος".... ελεος!

Ναι κ όμως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Έχω κ εγώ τα ψυχολογικά μου σαν άνθρωπος!! 😄 Με καταβάλουν πάλι οι φόβοι για το μωρό μου.... προσπαθώ να μην το αφήνω να με ρίχνει, απλά είναι κ λίγο δύσκολο γιατί λείπει ταξίδι κ ο αντρούλης μου που με κρατάει πάντα όρθια 

Αχχ κορίτσι μου με συγκίνησες, αυτοί οι άντρες μας ήρωες❤️ Έχουμε και τις ορμόνες εμείς τώρα, λογικό να σκέφτεσαι διάφορα κ να φοβάσαι…πότε θα πας στο γιατρό να το δεις να ηρεμήσεις; Εγώ σήμερα έχω ραντεβού κ ήδη αγχώνομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσι μου παντα με σκεφτεσαι!!!

τελικα δεν θα παω για σαλπιγγογραφια αυτο το μηνα αλλα τον αλλο.. μου προτεινε μια κοπελα στο φορουμ εναν ιδιωτη γιατρο που κανει υπερηχους-σαλπιγγογραφιες και πηρα να κλεισω ραντεβου αλλα ειχε απο 2 Νοεμβρη.. οποτε θα παω στον επομενο κυκλο.. προτιμω αυτον γτ θα μπορεσω να δικαιολογησω το ποσο στην ασφαλιστικη και να παρω πισω το 80%!!! 😉😉😉

ενας μηνας υπομονη και θα το κανουμε κι αυτο!!! ας παρει και καμια βιταμινη ο αντρας μου, να ερθει και η σαλπιγγογραφια να δουμε το θαυματακι μας!!!! 🙏🙏😍😍

αχ ποσο ανυπομονωωωω!!!!!!!

Θελω Χmas με σπορακι στην κοιλια και πολλα ονειρα για το νεο ετος!!!!!!!!! 😊😊

Αχχχ στο εύχομαι!!! 🙏❤️🤰

31 Δεκεμβρίου είχα μάθει για την πρώτη μου εγκυμοσύνη, και μετά την αλλαγή του χρόνου το είπα στον άντρα μου για έκπληξη💞💞💞 Το καλύτερο δώρο🥰👣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess28 είπε:

Αχχ κορίτσι μου με συγκίνησες, αυτοί οι άντρες μας ήρωες❤️ Έχουμε και τις ορμόνες εμείς τώρα, λογικό να σκέφτεσαι διάφορα κ να φοβάσαι…πότε θα πας στο γιατρό να το δεις να ηρεμήσεις; Εγώ σήμερα έχω ραντεβού κ ήδη αγχώνομαι 

1 του μήνα είναι το ραντεβού μου, υπομονή! Αλλά το εχω πάρει απόφαση... αυτά τα πάνω-κάτω στην ψυχολογία θα τα έχω μέχρι να το πάρω αγκαλιά!!! Να μας πεις νέα όταν πας κορίτσι μου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η evaki33 είπε:

εγω έχω 2 ασφάλειες ομαδικές και τον προηγούμενο μήνα έκανα και ατομικό. απλά εγκυμοσυνη καλύπτουν κάποιες αλλά μετά τα 2 έτη....

Εγώ αυτή που έκανα για το δάνειο τη ρώτησα τη καλύπτει η υγειας και μου είπε και εγκυμοσύνη φτάνει να μην είσαι τώρα εγκυος δηλαδή αν την κάνω σήμερα και σε ένα μήνα μήνα εγκυος μου είπε με καλύπτει… αλλ έχει πολλες που είναι έτσι σαν την δικιά σας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Αχχχ στο εύχομαι!!! 🙏❤️🤰

31 Δεκεμβρίου είχα μάθει την πρώτη μου εγκυμοσύνη, και μετά την αλλαγή του χρόνου το είπα στον άντρα μου για έκπληξη💞💞💞

αχ τι τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ανατριχιασα!!!!!!!!!!!!!!!

απ' την αλλη σκεφτομαι, μωρε ας ερθει η καθυστερηση και ας ειναι και Παρασκευη και 13!!!! 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

αχ ελπιζω να μη σε πειραζει να στη δανειστω.....🙄🙄 γτ εγω απο ιδεες δεν...

παντως να σας πω την αληθεια, ακομα και στους γονεις μας θα ηθελα να το πω μετα το 3μηνο... οχι οτι θα αντεξω.... αλλα λεμε τωρα....

χθες εμαθα για μια γνωστη μου που παλινδρομησε το μωρο στην 9η εβδομαδα και πολυ στεναχωρεθηκα... 😥

ξερω ποσο το περιμενουν και δε θελω να τους δσω τη χαα και να την παρω πισω μετα....

Να σου πω κάτι και εγώ σκεφτόμουν μετά το τρίμηνο να τους πω αλλά είναι τόσα τα συμπτώματα που έχει μια εγκυος και επίσης πολλες φορες πρέπει να μεινεις στο κρεβάτι πρέπει να εχεις μια βοήθεια…και είναι καλύτερο να το ξέρουν πιστεύω το είδα και από τη γυναίκα του αδερφού μου είχε όλη την προσοχή μας γιατί το πρώτο τρίμηνο της ήταν μόνο στο κρεβάτι! Και είχε βοήθεια από όλους μας…βέβαια αυτό είναι στον άνθρωπο! Εγώ προσωπικά θα ήθελα να το ξέρουν οι γονεις μας άντε και καμία φίλη μου και ο manager για να δικαιολογώ καμία άδεια 😜😜😜

 

απο ιδέες έχω πολλες τα χριατουγεννα θα έρθουμε ταξιδάκι στην Αθήνα αραχωβα και σκέφτηκα να του το πω τότε με ένα δώρο ή όταν επιστρέψουμε να κάνω μια χιονόμπαλα για το δέντρο και να το βάλω πάνω στο δέντρο (δεν θα το προσέξει καν) ή και ένα δώρο κάτω από το δέντρο! Η το τεστ εγκυμοσύνης πάνω στο δέντρο χαχαχαχα δεν ξέρω άσε έχω πολλες ιδέες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Είναι η πρώτη φορά (μετά από τόσες) που το κρατήσαμε μεταξύ μας μέχρι κ την αυχενική... Δεν ήμουν ποτέ της άποψης να το κρατάμε μυστικό, το έβλεπα πως ότι κ να συμβεί την ίδια χαρά ή στεναχώρια θα πάρω, επέμενε όμως ο αντρούλης μου κ τελικά τώρα σκέφτομαι πόσο δίκιο είχε! Κατ' αρχήν γιατί δυστυχώς υπάρχει πολύ κακός κόσμος κ ακόμα κ αυτό το γεγονός το αντιμετωπίζουν σαν κόντρα στο τι πετυχαίνεις περισσότερο από εκείνους (υπάρχουν τέτοια άτομα στο περιβάλλον μας) Κ δεύτερων ήμουν τοοοοσο ήρεμη μέχρι εκείνη την στιγμή, που δεν είχα να απολογούμαι στον κάθε γνωστό αν είμαι ακόμα έγκυος... αν το έχασα... αν θα αντέξει αυτή τη φορά. 

Ενσυναίσθηση μηδέν κάποιοι άνθρωποι 😞😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Αχχχ στο εύχομαι!!! 🙏❤️🤰

31 Δεκεμβρίου είχα μάθει για την πρώτη μου εγκυμοσύνη, και μετά την αλλαγή του χρόνου το είπα στον άντρα μου για έκπληξη💞💞💞 Το καλύτερο δώρο🥰👣

Τι ωραίο δώρο και εγώ το φαντάστηκα αυτό το έκανα εικόνα τοσες φορες 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τι ωραίο δώρο και εγώ το φαντάστηκα αυτό το έκανα εικόνα τοσες φορες 🥰🥰

εγω κοριτσια τοσαχρονια του ζηταω να με παει λουνα παρκ και το αποφευγει!!! αν εχω καθυστερηση θα τον ανεβασω στη ροδα και θα του το πω!!! κι ας εχει -10 βαθμους!!!!!!!! 😆😆😆😆

τοσα χρονια του το ζηταωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ενσυναίσθηση μηδέν κάποιοι άνθρωποι 😞😞

Ααααα μια που λες για ενσυναίσθηση, αφού σας αρέσουν αυτά να σας πω ένα ΤΕΛΕΙΟ.... στο προηγούμενο μωράκι που έφυγε, πήγαμε στην εκκλησία να διαβάσει ο παπάς ευχή στις σαράντα μέρες.... κάθεται μια από πάνω μας σαν το κοράκι ακούει τι γίνεται, κ μόλις πάμε να φύγουμε μου λέει εεεελα τι κάνεις? Εσύ έγκυος δεν είσουνα??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...