Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Θα το ρωτήσω και αυτό,  έχω ανοίξει τευτερι και γράφω!!

Ναι έτσι ξέρω και εγώ. Αλλά δεν με έπιασαν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η iriana είπε:

Γιατί χρειάστηκε να κάνετε σπερμοδιάγραμμα? Αφού έχετε έτοιμα τα έμβρυα και ετοιμάζεστε για ετ?

Κορίτσι μου έχουμε περάσει πολλά...είναι 27 χρόνων ο σύντροφός μου κ έχει πολλά θεματακια, έχει κ ορμονικό θέμα κ είχε κ κιρσοκήλη.

Είναι πολύ μικρός για να έχει κάτι .. 

Μας ενδιαφερει όχι μόνο να κάνουμε παιδάκι αλλά κ να είμαστε υγιείς. Όπως κ εγώ τώρα δεν ξέρω αν κάνω καλά που δεν κάνω την επέμβαση ....κ θα πάω πρώτα για εξωσωματική.... Θα ναι δύσκολη περίοδος για μένα... 

Κ επίσης αν έχει ξανά γίνει πχ η κιρσοκήλη θα πρέπει να το δούμε ... Γι αυτό κ τρέχουμε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

αυτό με τα βάρη πολύ χαζομάρα του. εγώ σκέψου που δεν ξέρουμε ακόμα αν έχει κάτι, δεν τον αφήνω να σηκώνει βάρη. και το τονίζω συνέχεια

πρεπει να τον τρομοκρατήσεις για να το εμπεδώσει. εγώ μια φορά του είπα κιολας, αν θες να σηκώνεις βάρη και δεν καταλαβαίνεις σήκωνε. αν φτάσεις στο σημείο να πρέπει να σε τρυπάνε για να σου πάρουν σπέρμα, θα κάτσεις και δεν θα μιλάς κιόλας 😆 ενταξει και εγώ το ξεφτίλισα για να φοβηθεί. αν και εμένα προσέχει και δεν κάνει βλακείες.  χθες κάτι συζητούσαμε όπως γυρνάγαμε. και δεν θυμάμαι τι ζ΄ήτησα ή τι είπα και μου λέει κάνε μου εσύ παιδί και δεν με νοιάζει τίποτα όλα θα γίνουν τα υπόλοιπα.

αααχ ελιωσα φαντάσου πόσο το θέλει και αυτός..... αχ θα κλάψω πρωι πρωι. 

Καλά κ εγώ το έχω ξεφτιλισει το έχω περάσει αυτό το στάδιο χθες είχε πέσει στο καναπέ κάτω από τη κουβέρτα ούτε το κεφάλι δεν έβγαζε απέξω να δω άν αναπνέει.... χαχαχαααα..... Έχει χεστει πάνω του αλλά κ εγώ για να τον τρομάξω με τον τρόπο μου βέβαια χαχααχα έκλεισα κατευθείαν ραντεβού στο γιατρό!!!!

Να τα κάνει λίγο πάνω του αλλά να ξέρεις κ εγώ τα έχω κάνει πάνω μου Χριστέ Μ να δω αν έχει κάνει καμία μαλακια...ελπίζω να ήταν απλά επηρεασμένο το σπέρμα από την αντιβίωση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αυτό δεν το ξέρω εγω κορίτσι μου ούτε ο γιατρός το ξέρει με απλό υπέρηχο δεν μπορεί να ξέρει... ε δεν ξέρω τι άλλο να πω και απο που να πιαστώ 

Γενικά νιώθουμε προβληματικές 😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Γενικά νιώθουμε προβληματικές 😆😆😆

😂😂😂😂😂 η αλήθεια είναι αυτή!!! 

Καλά ολο γυρνάει στο μυαλό μου η περίπτωσή να μην εγκριθω από την Επιτροπή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂😂😂😂 η αλήθεια είναι αυτή!!! 

Καλά ολο γυρνάει στο μυαλό μου η περίπτωσή να μην εγκριθω από την Επιτροπή.. 

μη σκέφτεσαι το αρνητικό σενάριο!! Και ο αντρασ Μου έλεγε δε θα μας εγκρίνουν για χορήγηση κάποιων χρημάτων για το σπίτι αλλά επειδή εγώ είμαι αισιόδοξη ούτε που του έδινα σημασία γιατί είναι πολύ γρουσούζης!!! 
 

 Πολύ πολύ πας σε ένα μη αξιόπιστο χημείο και κάνει ο άντρας σου ένα σπερματοδιαγραμμα βγαίνει χαλια και το παίρνετε 😂😂 αφού κάνουν λάθη αυτά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

μη σκέφτεσαι το αρνητικό σενάριο!! Και ο αντρασ Μου έλεγε δε θα μας εγκρίνουν για χορήγηση κάποιων χρημάτων για το σπίτι αλλά επειδή εγώ είμαι αισιόδοξη ούτε που του έδινα σημασία γιατί είναι πολύ γρουσούζης!!! 
 

 Πολύ πολύ πας σε ένα μη αξιόπιστο χημείο και κάνει ο άντρας σου ένα σπερματοδιαγραμμα βγαίνει χαλια και το παίρνετε 😂😂 αφού κάνουν λάθη αυτά 

Άσε ήδη έχω φτάσει στην απόρριψη και σκέφτομαι τι να κάνω, πως να κινηθουμε.. και αυτό το ραντεβού αργεί με τον γιατρό, μπας και μας βρει μια λύση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

μη σκέφτεσαι το αρνητικό σενάριο!! Και ο αντρασ Μου έλεγε δε θα μας εγκρίνουν για χορήγηση κάποιων χρημάτων για το σπίτι αλλά επειδή εγώ είμαι αισιόδοξη ούτε που του έδινα σημασία γιατί είναι πολύ γρουσούζης!!! 
 

 Πολύ πολύ πας σε ένα μη αξιόπιστο χημείο και κάνει ο άντρας σου ένα σπερματοδιαγραμμα βγαίνει χαλια και το παίρνετε 😂😂 αφού κάνουν λάθη αυτά 

Χαχαχαχ μην το λες . Εμάς το μη αξιόπιστο μας το έβγαλε τέλειο. Δύο γυναικολόγοι και Μια εμβρυολογος μας είπε ότι αυτές οι τιμές δεν υπάρχουν ποτέ στα χρονικά. Χαχαχ ότι μόνο ο Ηρακλής θα είχε τέτοιο σπέρμα. Χαχαχα 

Το φυσιολογικό λένε ότι είναι να έχει ο άντρας 4-7% φυσιολογικά και τα υπόλοιπα μη φυσιολογικά 

Και εμάς έβγαλε 14% χαχαχααχ κλαίω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, σας διαβάζω εδώ και ένα μήνα και αποφάσισα να γραφτώ και να μιλήσω γιατί νιώθω stalker 😄. Προσπαθούμε κι εμείς, αλλά όχι πολύ καιρό. Με το φίλο μου το συζητούσαμε αρκετά χρόνια, στην αρχή ήθελα εγώ κι αυτός δεν ήταν έτοιμος. Μετά είχα εγώ κάποια προσωπικά θέματα και ήθελα να περιμένουμε και τώρα επιτέλους αποφασίσαμε να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες. Είμαι στο δεύτερο κύκλο, απλά έχω πάθει κι εγώ εμμονή και διαβάζω για όλα ( γι αυτό και η παρακολούθησή του φόρουμ). Όλοι μου λένε τα κλασικά, όσο το σκέφτεσαι δε θα έρθει, πρέπει να είσαι ΄ήρεμη κλπ, αλλά δεν είναι καθόλου εύκολο, κυρίως γιατί νιώθω ότι περίμενα αρκετά χρόνια ήδη με όλα όσα προέκυπταν και τώρα το θέλω ΤΩΡΑ και έχω την εμμονική σκέψη ότι θα δυσκολευτώ πάρα πολύ να συλλάβω. Ήθελα να κάνουμε όλες τις εξετάσεις προκαταβολικά για να μη χάνουμε χρόνο, αλλά εννοείται ο γιατρός μου είναι κάθετος στο όχι και να προσπαθήσουμε τουλάχιστον 6μηνο και συμφωνεί και ο φίλος μου. Εντωμεταξύ ξέρω ΄ότι έχουν δίκιο γιατί μόλις έχουμε αρχίσει να προσπαθούμε, συνεπώς δεν υπάρχει κάποια ένδειξη ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα και απλά είμαι αγχώδης, αλλά και πάλι δυσκολεύομαι.

Καλώς σας βρήκα και καλή τύχη σε όλες!

Καλώς ήρθες κορίτσι μου,  πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπετε? 

Θα συμφωνήσω με τον γιατρό σου! 

Θα σου πω το κοινότυπο μην αγχώνεσαι και θα έρθει δεν είναι εύκολο το ξέρω πολύ καλά,  να κάνεις πράγματα να ξεχνιέσαι και σε ευχαριστούν!  Έξαλλου δεν προσπαθείτε καιρό,  αν είσαι κάτω των 35 ζητάς βοήθεια αππ τον γιατρό μετα απο ενα χρόνο προσπαθειών, όταν είσαι άνω των 35 τότε μετά από 6 μήνες ζητάς τη βοήθεια του.. 

Εύχομαι γρήγορα να έρθει το πλασματάκι σου!!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Άσε ήδη έχω φτάσει στην απόρριψη και σκέφτομαι τι να κάνω, πως να κινηθουμε.. και αυτό το ραντεβού αργεί με τον γιατρό, μπας και μας βρει μια λύση! 

Κορίτσι πόσο καιρό προσπαθείτε για μωράκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι πόσο καιρό προσπαθείτε για μωράκι;

14 μήνες κορίτσι μου, τόυς τελευταίους 7 με παρακολούθηση οωρηξιας και στοχευμένες επαφές.. Στις πολυκυστηκες λενε πως αμέσως πρέπει να απευθυνθείς σε γιατρό και δεν χρειάζεται να περιμένεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσι μου,  πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπετε? 

Θα συμφωνήσω με τον γιατρό σου! 

Θα σου πω το κοινότυπο μην αγχώνεσαι και θα έρθει δεν είναι εύκολο το ξέρω πολύ καλά,  να κάνεις πράγματα να ξεχνιέσαι και σε ευχαριστούν!  Έξαλλου δεν προσπαθείτε καιρό,  αν είσαι κάτω των 35 ζητάς βοήθεια αππ τον γιατρό μετα απο ενα χρόνο προσπαθειών, όταν είσαι άνω των 35 τότε μετά από 6 μήνες ζητάς τη βοήθεια του.. 

Εύχομαι γρήγορα να έρθει το πλασματάκι σου!!!💗

Είμαι 31 και χαριστικά μου είπε να το ψάξουμε στους 6μήνες με τη λογική ότι είμαι ανυπόμονη και αγχώδης. Με την ηλικία μου ο γιατρός είναι πολύ χαλαρός και σίγουρος ότι αργά ή γρήγορα, με τον ένα ή τον άλλο τρόπο, θα τα καταφέρουμε. Κι εγώ το πιστεύω, γιατί ακόμα και να έχουμε προβλήματα, η ιατρική κάνει θαύματα, αλλά αυτή η σκέψη δε μειώνει την ανυπομονησία και την αγωνία. Το διάστημα που το καθυστερούσαμε, είχαμε μαζέψει και χρήματα, γιατί υπήρχε μεγάλη πιθανότητα να έχω κληρονομήσει μια μετάλλαξη και λέγαμε να το πάμε απευθείας με εξωσωματική για προγεννητική διάγνωση, αλλά τελικά ο δικός μου έλεγχος βγήκε καθαρός και δε χρειάζεται. Νιώθω ότι ενώ (εννοείται) χάρηκα, γιατί δεν έχω να παλεύω πια με το θέμα (είχα ταλαιπωρηθεί πολύ με προληπτικές εξετάσεις λόγω της πιθανής κληρονομικότητας), ήμουν ήσυχη με το ότι θα κάνουμε εξωσωματική και θα πιάσουμε άμεσα και τώρα ανυπομονώ πιο πολύ. Είμαι και στον τομέα της υγείας, οπότε ξέρω αρκετά πράγματα για όλα αυτά. Από τη μία δε μπορώ να σταματήσω να τα ψάχνω κι άλλο, από την άλλη όσο μαθαίνω πόσες αναποδιές μπορεί κανείς να συναντήσει στη διαδικασία αγχώνομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, σας διαβάζω εδώ και ένα μήνα και αποφάσισα να γραφτώ και να μιλήσω γιατί νιώθω stalker 😄. Προσπαθούμε κι εμείς, αλλά όχι πολύ καιρό. Με το φίλο μου το συζητούσαμε αρκετά χρόνια, στην αρχή ήθελα εγώ κι αυτός δεν ήταν έτοιμος. Μετά είχα εγώ κάποια προσωπικά θέματα και ήθελα να περιμένουμε και τώρα επιτέλους αποφασίσαμε να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες. Είμαι στο δεύτερο κύκλο, απλά έχω πάθει κι εγώ εμμονή και διαβάζω για όλα ( γι αυτό και η παρακολούθησή του φόρουμ). Όλοι μου λένε τα κλασικά, όσο το σκέφτεσαι δε θα έρθει, πρέπει να είσαι ΄ήρεμη κλπ, αλλά δεν είναι καθόλου εύκολο, κυρίως γιατί νιώθω ότι περίμενα αρκετά χρόνια ήδη με όλα όσα προέκυπταν και τώρα το θέλω ΤΩΡΑ και έχω την εμμονική σκέψη ότι θα δυσκολευτώ πάρα πολύ να συλλάβω. Ήθελα να κάνουμε όλες τις εξετάσεις προκαταβολικά για να μη χάνουμε χρόνο, αλλά εννοείται ο γιατρός μου είναι κάθετος στο όχι και να προσπαθήσουμε τουλάχιστον 6μηνο και συμφωνεί και ο φίλος μου. Εντωμεταξύ ξέρω ΄ότι έχουν δίκιο γιατί μόλις έχουμε αρχίσει να προσπαθούμε, συνεπώς δεν υπάρχει κάποια ένδειξη ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα και απλά είμαι αγχώδης, αλλά και πάλι δυσκολεύομαι.

Καλώς σας βρήκα και καλή τύχη σε όλες!

Καλώς ήρθες και εύχομαι σύντομα να έρθει αυτό που επιθυμείς 💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Χαχαχαχ μην το λες . Εμάς το μη αξιόπιστο μας το έβγαλε τέλειο. Δύο γυναικολόγοι και Μια εμβρυολογος μας είπε ότι αυτές οι τιμές δεν υπάρχουν ποτέ στα χρονικά. Χαχαχ ότι μόνο ο Ηρακλής θα είχε τέτοιο σπέρμα. Χαχαχα 

Το φυσιολογικό λένε ότι είναι να έχει ο άντρας 4-7% φυσιολογικά και τα υπόλοιπα μη φυσιολογικά 

Και εμάς έβγαλε 14% χαχαχααχ κλαίω. 

Τι να πω βρε κορίτσια ας μη το βάλει όλο μέσα στο κυπελλάκι να έχει και λιγότερο όγκο και ξέρω γώ λιγότερα σπερματοζωάρια 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τι να πω βρε κορίτσια ας μη το βάλει όλο μέσα στο κυπελλάκι να έχει και λιγότερο όγκο και ξέρω γώ λιγότερα σπερματοζωάρια 😂😂😂

Άμα το πάτε το δείγμα στο μικροβιολογικό  μετά από ένα 2ωρο μια χαρά τέζα θα είναι όλα 😂😂😂😂😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

14 μήνες κορίτσι μου, τόυς τελευταίους 7 με παρακολούθηση οωρηξιας και στοχευμένες επαφές.. Στις πολυκυστηκες λενε πως αμέσως πρέπει να απευθυνθείς σε γιατρό και δεν χρειάζεται να περιμένεις..

Έχω κ εγώ πολυκυστικές, αλλά συλλαμβάνω σχετικά εύκολα, αλλού είναι το πρόβλημά μας. Σχετικά με την επιτροπή φουσκώστε λίγο έως πολύ το χρονικό διάστημα που προσπαθείτε κ δεν θα έχετε πρόβλημα. Μην πεις δηλαδή 14 μήνες, βάλε δύο τρία χρονάκια παραπάνω…😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Άμα το πάτε το δείγμα στο μικροβιολογικό  μετά από ένα 2ωρο μια χαρά τέζα θα είναι όλα 😂😂😂😂😂

 

Χαχαχα σωστό και αυτό 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Χαίρομαι που έγινα μέλος και συμμετέχω στη συζήτηση σας. Σας διαβάζω αρκετό καιρό και έχει ενωθεί η αγωνία μου με τις δικές σας.

Θέλουμε κι εμείς να ζήσουμε το θαύμα και η απογοήτευση με την εμφάνιση της περιόδου με ρίχνει κάθε μήνα όλο και πιο κατω (τα δάκρυα ποτάμι κάθε φορα). Ειμαστε 33 και προσπαθούμε από το Πάσχα πιο χαλαρά κι εδώ και 3 μήνες πιο ενεργά... Αλλά τίποτα. 

Έχω δώσει διορία στον εαυτό μου μέχρι το Δεκέμβριο, για να χτυπήσω την πόρτα της γυναικολογου μου και να δεχτούμε συμβουλες. Βλέπω τριγύρω εγκυμοσύνες και μωράκια και φυσικά βλέμματα συμπόνιας από συγγενείς και μη, για την ώρα και της δικής μου χαράς. Όχι ότι με απασχολούν τι σκέφτονται και λένε, αλλά είναι μια πίεση τεράστια αυτή.

Εύχομαι να ξεκινήσει η ευτυχία ολων μας σύντομα κορίτσια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Είμαι 31 και χαριστικά μου είπε να το ψάξουμε στους 6μήνες με τη λογική ότι είμαι ανυπόμονη και αγχώδης. Με την ηλικία μου ο γιατρός είναι πολύ χαλαρός και σίγουρος ότι αργά ή γρήγορα, με τον ένα ή τον άλλο τρόπο, θα τα καταφέρουμε. Κι εγώ το πιστεύω, γιατί ακόμα και να έχουμε προβλήματα, η ιατρική κάνει θαύματα, αλλά αυτή η σκέψη δε μειώνει την ανυπομονησία και την αγωνία. Το διάστημα που το καθυστερούσαμε, είχαμε μαζέψει και χρήματα, γιατί υπήρχε μεγάλη πιθανότητα να έχω κληρονομήσει μια μετάλλαξη και λέγαμε να το πάμε απευθείας με εξωσωματική για προγεννητική διάγνωση, αλλά τελικά ο δικός μου έλεγχος βγήκε καθαρός και δε χρειάζεται. Νιώθω ότι ενώ (εννοείται) χάρηκα, γιατί δεν έχω να παλεύω πια με το θέμα (είχα ταλαιπωρηθεί πολύ με προληπτικές εξετάσεις λόγω της πιθανής κληρονομικότητας), ήμουν ήσυχη με το ότι θα κάνουμε εξωσωματική και θα πιάσουμε άμεσα και τώρα ανυπομονώ πιο πολύ. Είμαι και στον τομέα της υγείας, οπότε ξέρω αρκετά πράγματα για όλα αυτά. Από τη μία δε μπορώ να σταματήσω να τα ψάχνω κι άλλο, από την άλλη όσο μαθαίνω πόσες αναποδιές μπορεί κανείς να συναντήσει στη διαδικασία αγχώνομαι. 

Από την μια μαθαίνεις πράγματα τα οποία δεν πρέπει να παραβλεψεις σε μια ενδεχόμενη για την περίπτωση σου υπογονιμότητα  από την άλλη όλες αυτές οι πληροφορίες μας άγχωνουν.. ηρεμία θέλει και καθαρή αισιόδοξη  σκέψη!  Ολες το ίδιο είμαστε μη νομίζεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες κςι τις οδηγίες! Σήμερα έπεσα στα πατώματα πάλι, ξέρετε τα γνωστά κλαμα τώρα ύπνο και το πρωί καινούργια μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kritsini είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Χαίρομαι που έγινα μέλος και συμμετέχω στη συζήτηση σας. Σας διαβάζω αρκετό καιρό και έχει ενωθεί η αγωνία μου με τις δικές σας.

Θέλουμε κι εμείς να ζήσουμε το θαύμα και η απογοήτευση με την εμφάνιση της περιόδου με ρίχνει κάθε μήνα όλο και πιο κατω (τα δάκρυα ποτάμι κάθε φορα). Ειμαστε 33 και προσπαθούμε από το Πάσχα πιο χαλαρά κι εδώ και 3 μήνες πιο ενεργά... Αλλά τίποτα. 

Έχω δώσει διορία στον εαυτό μου μέχρι το Δεκέμβριο, για να χτυπήσω την πόρτα της γυναικολογου μου και να δεχτούμε συμβουλες. Βλέπω τριγύρω εγκυμοσύνες και μωράκια και φυσικά βλέμματα συμπόνιας από συγγενείς και μη, για την ώρα και της δικής μου χαράς. Όχι ότι με απασχολούν τι σκέφτονται και λένε, αλλά είναι μια πίεση τεράστια αυτή.

Εύχομαι να ξεκινήσει η ευτυχία ολων μας σύντομα κορίτσια! 

Καλημέρα και καλώς ήρθες!! Εύχομαι μέχρι τον Δεκέμβριο να σας έρθει το σποράκι σας!! θα πω το κλασικό μην αγχώνεσαι και να είσαι ήρεμη μπας και το ακούσουμε ολες μας 😜😜
 

Και εμεις προσπαθούμε από τον Ιανουάριο είχαμε και τα διαλείμματα μας και έβαλα και εγώ ως σημείο αναφοράς για να συμβουλευτούμε το γιατρο το Δεκέμβριο που έχω και το ετήσιο τεστ παπ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες κςι τις οδηγίες! Σήμερα έπεσα στα πατώματα πάλι, ξέρετε τα γνωστά κλαμα τώρα ύπνο και το πρωί καινούργια μέρα!!!

Βρε κορίτσι μου γιατί;;; ΣτεναχωριΕμαι παρά πολύ να σας ακούω ότι κλαίτε και ότι αισθάνεστε άσχημα!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Βρε κορίτσι μου γιατί;;; ΣτεναχωριΕμαι παρά πολύ να σας ακούω ότι κλαίτε και ότι αισθάνεστε άσχημα!! :(

Καλημέρα κορίτσι μου, ε να μη νομίζεις οτι το θέλω,  αλλά είναι φορές που πιστεύω οτι δεν θα τα καταφέρω ποτέ, εντάξει σήμερα καλύτερα είμαι προς το παρόν 😊

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κορίτσια μου, μια όμορφη μέρα να έχουμε με ευχάριστα νέα 

@Hopemumtobe τι κάνεις? Περιμένουμε τα νέα σου? Προφανώς ακόμα Αθήνα είσαι..

@Raf123εγω καλό Οκτώβριο θα εχω οωρηξια αν κάνω απο μόνη μου, μέχρι τότε θα εχω δει και τον 1ο γιατρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...